A chuj z tym wszystkim

Mam już wszystkiego dość, mam już dość wstawania z łóżka o 5.50 rano bo po co. Po co się męczyć. Od dłuższego czasu nachodzą mnie myśli ze łatwiej było by to wszystko zakończyć, przestać się męczyć. Nie mam nikogo bliskiego, komu mógłbym powiedzieć co mi siedzi w głowie. Tylko powierzchowne znajomości. Toksyczni rodzicie od których odciąłem się i wyprowadziłem niedawno, zatruwali mi umysł przez 25 lat i zrobili kisiel z mózgu. Zawsze bylem inny. Wiem to, wiedziałem ze nie będzie mi lekko w życiu jeśli chodzi i kontakty międzyludzkie. Mając ponad 25 lat nigdy nie miałem dziewczyny i na tym chyba najbardziej mi zawsze zależało. Każde wesele – sam, prawie każdy sylwester – sam, wakacje – sam, teraz pewnie i święta spędzę samemu bo nie wiem czy pojadę do rodziców. Mam 25 lat a jestem styrany przez życie jak bym miał 80. Mogę obyć się bez znajomych ale zawsze chciałem mieć jedną osobę przy sobie przy której będę mógł być sobą i która mnie będzie akceptować. Najgorszy problem to dla mnie początek znajomości. Długo mi trzeba żeby poczuć się swobodnie przy kimś. Nienawidzę imprez, wesel, klubów, miejsc gdzie jest głośno i dużo ludzi – koncerty to wyjątek. Lubię naturę, las, noc, spokój, świeże powietrze, klimatyczne miejsca, spacery. Rozmowa sprawia mi trudność. Czuje jak się wtedy mecze gadając o pierdołach. Może dlatego ze ciągle natykam się na chujowych ludzi? Depresja, fobia społeczna, skrajny introwertyzm, wrażliwość, osobowość unikająca, osobowość schizotypowa czy schizoidalna, już sam nie wiem co mi dolega – a mimo to jeszcze mam siłę zakładać tą pierdoloną maskę i żyć między ludźmi, pracować, chodzić na zakupy i gotować. Jestem osobą z ułomnością społeczna ale inteligentna. Dlatego w pracy nie idzie mi źle, powiedziałbym że nawet ją lubię jak nie musze za dużo się integrować. Jak słyszę słowo „impreza integracyjna” to włącza mi się ucieczka i chęć zwrócenia śniadania. Nadmierna inteligencja to przekleństwo. Ekscentryzm w polaczeniu z odmiennymi poglądami na świat to przekleństwo. Lepiej być tępym i szczęśliwym. Nie wyobrażam sobie swojego życia w nudny i schematyczny do porzygu sposób typu edukacja + wesele i ślub + dzieci i życie tak jak większość. Moim idealnym życiem było by zamieszkać gdzieś w spokojnej okolicy, najlepiej blisko lasu z tą jedną wyjątkową osobą i zwiedzać świat. Nie wyobrażam sobie ze mógłbym urządzić swoje wesele, nie ma mowy. Całe to życie jest gówno warte. Jesteśmy tylko pierdolonymi atomami w potężnym wszechświecie. Mamy wąskie pole widzenia ograniczone przez nasza świadomość. To ona każe nam się bać śmierci, steruje emocjami, jest z nami tylko od punktu A do punktu B czyli narodziny i śmierć. To niezwykle jak nasz mozg może sam na nas sprowadzić śmierć poprzez depresje czy inne choroby. Wszechświat i umysł – to są dwie najbardziej tajemnicze rzeczy które istnieją. O co w tym wszystkim chodzi? Pewnie się nigdy nie dowiemy.

138
8

Komentarze do "A chuj z tym wszystkim"

 1. Mam to samo moze psychoterapia coś da pewnie czujesz sie tak przez bycie ddd

  9

  0
  Odpowiedz
 2. Czuję, jakbym to ja pisał o sobie :O

  14

  0
  Odpowiedz
 3. dobra…;..;.;.;.;..;…;.;…;.;….;.; zamknij się kurwa. Oschłeś ??

  1

  14
  Odpowiedz
 4. Pozostaje nadzieja, że kometa pierdolnie na te zjebeną planetę. Szczytem szczescia byłby cel polski. Byłaby pewność że wszyscy z tego zjebango kraju zdechną. Czas na powstanie nowego gatunku czymkolwiek on by był.

  22

  6
  Odpowiedz
 5. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  3

  13
  Odpowiedz
 6. Znałem takich jak ty „romantyków”
  W końcu poznawali swoja drugą połówkę i do puki był to związek bez zobowiązań to wszystko było ok . Ale kobiety w większości bezpłodne nie są i jak ktoś uprawia seks, to musi się z ciążą liczyć. Sama myśl was przytłacza że będziecie musieli wsiąść kredyt na mieszkanie i poświęcać większość swojego czasu rodzinnie. Na szczęście jak widać na twoim przypadku, kobiety w Polsce głupie nie są i wolą mężczyzn twardo stąpających po ziemi. Którzy zamiast szwędać się po lasach i podziwiać pszczółki i kwiatki, umieją się odnaleźć w społeczeństwie i nie boją się zobowiązań.

  13

  37
  Odpowiedz
 7. Jestem ananasem, u nas w Ananasowym Królestwie nie ma imprez integracyjnych, i dzięki temu nasza gospodarka jest na poziomie 25% wzrostu rok w rok od wielu lat.

  13

  0
  Odpowiedz
 8. Poruchamy się?

  8

  5
  Odpowiedz
 9. Znam życie solo, a jeśli chcesz pogadać z kimś kto ten status zna, napisz do mnie koniecznie podając link do posta, abym mogła skojarzyć z kim piszę: woman88@o2.pl

  7

  0
  Odpowiedz
 10. czytam o sobie

  Z pozdrowieniami, A.

  11

  1
  Odpowiedz
 11. człowiek wez zarob se jakis kwit wypierdol na wakacje do tajlandii obczaj co tam się odpierdala (to tylko przyklad), tam uzyskasz dalsze wskazówki piona.

  9

  1
  Odpowiedz
 12. Aktywowałeś tym wpisem we mnie tryb marudy i muszę to z siebie wyrzucić…:
  Dlaczego ludzie widząc jak to całe życie i wszechświat wygląda dalej się rozmnażają, a nie pokażą temu wszystkiemu środkowego palca i papa?… Istnienie jest potwornie pojebane i przerażające, a koncept czasu to wgl choooy co wgl jest prawdziwe? Codziennie chodzimy ulicami pod którymi leżą trupy miliardów takich ludzi jak my, którym wydawało się, że są bóg wie kim i wszystko wiedzą i zamiast nawzajem umilać sobie ten ziemski pobyt byli sobie wzajemnie gnojami i wywoływali wojny. Ludzkość to skończeni kretyni skąd niewolnictwo (zniesione dopiero ok 150 lat temu!), bestialstwo itp? Nie chce być tego częścią, nienawidzę życia ale jestem jego niewolnikiem jak całe nasze ludzkie stado baranów idące za tym co inne barany na górze narzuciły bo najlepiej skryć się w stadzie by czuć się bezpiecznie i iść gdzie wszyscy chooy, że ja Hitlerem czy innym. A no tak już pamiętam rozmnażamy się by gospodarka mogła być stabilna, bo znajomi mają dzieci to my też tak musimy, ktoś musi robić na zus, ̶b̶o̶ ̶ż̶y̶c̶i̶e̶ ̶j̶e̶s̶t̶ ̶p̶i̶ę̶k̶n̶e̶, z miłości ̶d̶o̶ ̶w̶ł̶a̶s̶n̶y̶c̶h̶ ̶o̶r̶g̶a̶n̶ó̶w ̶r̶o̶z̶r̶o̶d̶c̶z̶y̶c̶h̶.

  29

  2
  Odpowiedz
 13. Zamiast szukać kogoś w klubach i na imprezach idź do teatru, galerii (sztuki, nie kurna handlowej), muzeum lub biblioteki.
  Pamiętaj o tym, że dziewczyn z takimi probmemami jak ty masz jest pewnie tyle samo, co chłopaków. Szukaj w dobrych miejscach, a kogoś wartościowego poznasz.

  POWODZENIA!!!

  21

  1
  Odpowiedz