Jesteś tutaj
Strona główna > Kulturystyka > Jak podnieść poziom testosteronu i HGH?

Jak podnieść poziom testosteronu i HGH?

Testosteron i HGH, czyli hormon wzrostu są niezbędne do prawidłowego spalania tłuszczu w organizmie oraz wzrostu mięśni. Jeśli chcemy w jak najkrótszym czasie spowodować  jak największy przyrost mięśni, powinniśmy zwiększyć ilość tych hormonów w naszym ciele. Jak zatem podnieść poziom testosteronu i HGH?

Sprzedaż testosteronu i hormonu wzrostu jest w Polsce zakazana. Są jednak preparaty, które dostarczają organizmowi substancji, dzięki którym samoczynnie zaczyna on produkować zwiększoną ilość tych hormonów. Przykładem może być Somatodrol.

piekarz-smoatodrol

Jak działa?

Formuła Samatodrolu jest tak skonstruowana, że pozwala osiągnąć wymarzony rozmiar mięśni w błyskawicznym tempie, ponieważ zawarte w nim składniki zwiększają Twoją energię i powodują szybszą regenerację mięśni po treningu, co z kolei przekłada się na osiągnięcie imponującej muskulatury i rzeźby. Wystarczy zażycie 1 lub 2 kapsułek preparatu dziennie, aby podniósł się poziom testosteronu i HGH, zwiększyła siła mięśni, a nawet ochota na seks, przy jednoczesnym spadku zmęczenia. Efekt po zastosowaniu tego suplementu jest błyskawiczny – już po kilku tygodniach regularnych ćwiczeń fizycznych zobaczysz satysfakcjonujący cię przyrost tkanki mięśniowej.

Top