Jesteś tutaj
Strona główna > Zdrowie i uroda > Jak poprawić poziom testosteronu we krwi?

Jak poprawić poziom testosteronu we krwi?

Testosteron często zwany jest hormonem męskości, ponieważ słysząc tę nazwę, od razu przed oczyma mamy wysportowanego, silnego, prawdziwego mężczyznę. Czy rzeczywiści wysoki poziom tego hormonu świadczy o męskości? Co w takim razie, jeśli jest niski?

Testosteron w organizmie każdego mężczyzny odpowiada m.in. za poziom owłosienia, działanie prostaty, siłę mięśni czy poziom libido. W pewnym okresie życia jego poziom jednak samoczynnie się zmniejsza, co powoduje np. problemy z erekcją, utratę masy mięśniowej czy nawet zaburzenia nastroju. Aby osiągnąć równowagę w organizmie, należy podnieść poziom tego hormonu.

reprostal_home_3_cut_75Stosuj suplement diety

Wielu panów zastanawia się, jak poprawić poziom testosteronu we krwi. Odpowiedzią może być stosowanie zawierającego naturalne składniki preparatu, np. Reprostal, który usprawnia działanie prostaty, zapewniając jednocześnie wsparcie dla układu moczowego, co z kolei przekłada się na lepsze i satysfakcjonujące życie seksualne. Jest to preparat w pełni bezpieczny i niepowodujący skutków ubocznych, którego kompleksowo dobrane składniki, m.in. cynk, selen, żurawina, jeżówka, witamin E oraz pokrzywa, stanowią najlepsze rozwiązanie na męskie problemy w każdym wieku.

Top