Jesteś tutaj
Strona główna > Zdrowie i uroda > Tabletki na trądzik

Tabletki na trądzik

Podczas dojrzewania szaleją w organizmie hormony powodujące zarówno zmiany w zachowaniu, jak i w wyglądzie ciała młodego człowieka. Najczęściej pojawiają się na skórze stany zapalne przyjmujące postać pryszczy, zaskórników i grudek. Jest się ich pozbyć?

Najczęściej stosowanym sposobem na walkę z pryszczami jest używanie kosmetyków przeciwtrądzikowych, np. żeli, mleczek czy pianek. Jest to jednak tylko leczenie objawów, ponieważ używając ich, nie zlikwidujemy przyczyn występowania krost i trądzik będzie ciągle nawracał, szpecąc twarz i całe ciało.

A może tabletki na trądzik?

Aby skutecznie wspomóc swoje ciało w pozbyciu się krost i innych niedoskonałości, konieczne jest leczenie od wewnątrz. W tym celu powinniśmy wybrać najlepszej jakości preparaty wspomagające walkę z trądzikiem. Przykładem może być Derminax – tabletki, które dzięki zawartości odpowiednio dobranym składnikom skutecznie ograniczają ryzyko pojawiania się nowych wyprysków, nie powodując skutków ubocznych.

derminax

Lekarze dermatolodzy często przepisują osobom z problemami trądzikowymi antybiotyki, jednakże leki te nie są do końca skuteczne, ponieważ podrażniają np. wątrobę i powodują inne stany zapalne w organizmie.

Należy więc pamiętać, aby wybrać tylko sprawdzone i niepowodujące skutków ubocznych preparaty, dzięki którym nasza skóra wreszcie będzie gładka i bez wyprysków.

Top