Brak zrozumienia

Dlaczego ludzie tak łatwo przekreślają związki z byle powodu? Nie potrafią rozmawiać,tylko snują domysły, wyobrażają sobie najgorsze, zamiast zwyczajnie zapytać co się dzieje. Partner nie ma ochoty na seks? Na pewno zdradza! A może zwyczajnie jest zmęczony po pracy lub czymś się zamartwia? Ukochana nie wychodzi z domu i przestała o siebie dbać? Rozleniwiła się, wygodna damulka. A może to początki depresji, lub innej choroby, którą przez własną ignorancję bagatelizujecie? Hej, przecież z jakiegoś powodu się ze sobą związaliście, dlaczego zatem nie możecie powalczyć?

82
17

Komentarze do "Brak zrozumienia"

 1. Wskaźnik prostytucji na Górnym Śląsku w pierwszym kwartale bieżącego roku utrzymuje się na rekordowo wysokim poziomie, a wszystkie zmienne wskazują na to, tendencja wzrostowa będzie utrzymywana do końca roku. Z wyrazami szacunku, Główny Analityk Dawania Na Boku Ludności Kresowej

  5

  0
  Odpowiedz
 2. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  2

  3
  Odpowiedz
  1. A oni 500+nie wprowadzili więc się odpierdol. Emerytur i tak nie będzie bo wszysyko za chwilę szlag trafi więc powtarzam: Odpierdol się. Masz dzieci to na nie zapierdalaj a nie wyciągaj łapę po pieniądze. Co za zjebana mentalność

   0

   2
   Odpowiedz
  2. Chyba Cię coś boli. Dlaczego kawalerowie mają utrzymywać czyjeś dzieci? Przecież każdy jest świadomy swoich wyborów,nawet Ci którzy decydują się na założenie rodziny. Wycieranie sobie buzi „emeryturami” do,których pewnie co drugi z nas nie dożyje jest śmieszne.

   0

   1
   Odpowiedz
 3. Może wolą pograć na konsolce,
  P.S arktoros uważaj mam cynk,że tabaluga chcę cię dopaść

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak ja.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dobre pytanie. Może taki scenariusz zachowań ma swój początek w tym, jak człowiek został ukształtowany w dzieciństwie… Wyobraź sobie dwójkę dzieci np. Jan i Adam. Jankowi wciąż wpajany jest egoizm, myślenie w kategoriach „co dostanę, a ile będę musiał dać”. Adamowi zaszczepiono dociekliwość, umiejętność zatrzymania się na chwilę i pochylenia się nad sprawą, że poświęcenie części siebie, swojego czasu, energii to nie zawsze ponoszenie strat. Które z nich szybciej wypieprzy z piaskownicy niedziałającą zabawkę? Które z nich szybciej pójdzie do mamy lub taty i będzie wiercić dziurę w brzuchu o nową? Ten sam mechanizm, pozdrawiam.

  4

  1
  Odpowiedz
 6. Dość prawackiego hejtu na chujni

  2

  3
  Odpowiedz
  1. Wypierdalaj lewacki wymoczku.

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Jebać nazizm, komunizm, faszyzm, bo to totalitaryzm. Do więzienia nazistów, komunistów i faszystów.

  2

  3
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. A powiedz po co naprawiać? Prezes EURO Mebel powie Ci, że już nawet z ludźmi tak się dzieje.Jak coś się zepsuje, to nie naprawia się tylko się wymienia. Jak jakiś mikser czy inną pralkę. Ale to jest koło. Kobieta zauważa, że partner nie ma ochoty, raz, drugi, trzeci to powoli wchodzi w bliższe relacje np. z kolegą z pracy. Faceci robią podobnie. Nie jest to oczywiście nagminne, ale to się zdarza, a to jest zły znak. Zero zasad. Dlatego powiem Ci gamoniu, trzeba dobrze poznać człowieka, partnera, zanim się z nim np. zamieszka. Później pomieszkać z nim trochę razem. A nie 3 miesiące znajomości i jeb, ślub. A potem wielkie zdziwienie, że się rozchodzą. Trzeba razem jako para przez życie przechodzić. Razem włazić w gówno i razem z niego wychodzić. Ale ludzie, którzy mają zasady i trochę rozumu, są szczęśliwi w swych związkach i razem długo żyją. To nie świat jest zły gamoniu, to ludzie.

  5

  1
  Odpowiedz
 10. Życie to nie kozetka u psychiatry…

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Nie wiem dlaczego-chuj mnie to obchodzi (jestem singlem).

  2

  1
  Odpowiedz
 12. Gra w Bilarda jest super

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Coś w tym jest. Niby tyle nowoczesnych środków komunikacji a trudno o zwykłą, rzeczową rozmowę.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Testoviron- wielki polak, filantrop

  2

  1
  Odpowiedz
 15. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to nie pierdoliłbyś się w jakieś „naprawianie związków”. To, że robotnik bez końca drutuje swojego matiza w gazie nie znaczy, że jest w tym coś fajnego. Jak auto się starzeje i zaczyna tracić na Prestiżu, to należy wymienić je na nowe. Inna sprawa, że trzeba mieć na to środki. Prawdziwy Mężczyzna Ma. patałach nie ma i drutuje całe swoje życie tak, jak tego matiza. Związek trwa tak długo, jak długo jest ekscytacja. Później jest inny związek. Partnerka nie ma ochoty na seks? Po co komu taka partnerka? Klaps w dupę i się żegnamy – nie będzie zajmować miejsca w Willi na 2 bańki w Wawce. To cenna lokalizacja, na najlepsze zasoby.

  3

  6
  Odpowiedz
  1. Coś w tym jest, patałachu…

   0

   1
   Odpowiedz
 16. Z kim walczyć?

  2

  0
  Odpowiedz
 17. Kurwa, ile zarabia stróż Antoni w Euromebel? Byczywąs zastanawia się jak podkupić gościa.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Widzisz gamoniu, Prezes EURO Mebel Ci powie, że Stróż Antoni nie pójdzie do innego zakładu, ponieważ jego pasją jest stróżowanie. On o tym dużo czyta, ogląda filmy o tym, jak być najlepszym stróżem. W innym zakładzie tego nie będzie miał. No i widok ukraińskich i polskich szwaczek wchodzących i wychodzących po tyrce niewąskiej przez bramę zakładu EURO Mebel. Gdzie indziej takie atrakcje?

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Pseudoprezes tzw. „zakładu” zwanego płytą wiórową tak omamił stróża, że ten nie wie, jak ma żyć. Nie słuchaj takich gamoni, on i chcą cię zrobić w chuja. Taki kraj…

    0

    0
    Odpowiedz
 18. Nie szczałeś dziś?

  0

  1
  Odpowiedz
 19. „Elfy peeeedały, elfy peeedałyyyy….”. Przywrócić Festiwal Piosenki Krasnoludzkiej!!!

  1

  2
  Odpowiedz
 20. Czy pani Alinka chce pastę na karaluchy?

  0

  0
  Odpowiedz
 21. A ty? Co dziś zrobiłeś dla obniżenia kosztów własnych?

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Nasralem ci do pyska

   1

   0
   Odpowiedz
 22. Kupię sprzęgło łod Żuka.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Pisz doktorat.
  …A… I rób masę.

  1

  1
  Odpowiedz
 24. Wczoraj było do dupy, dzisiaj jest do dupy, jutro pewnie też będzie do dupy. Czyżby upragniona stabilizacja?

  0

  1
  Odpowiedz
 25. Brak zrozumienia…
  Wysoki sądzie, mój klient jest niewinny. Jest spokojny i dobrze wychowany w porządnym domu. To było takie dobre dziecko… Rodzina nigdy Kajetanka nie biła, chyba, że w samoobronie, gdy robił się głodny. Wysoki sądzie, mój klient robił tylko zapasy na ciężkie i niepewne czasy, w których żyjemy. Dzięki Kaczyńskiemu mięso już niedługo będzie na kartki, a i obgryźć nie będzie kogo… Kto na jego miejscu zrobiłby inaczej, niech pierwszy rzuci kamień… Widzę, ze ich dużo leci… Widać państwo nigdy nie byli głodni… Cóż, syty nie zrozumie…

  1

  1
  Odpowiedz
 26. Najczęściej ludzie wiążą się przez młodzieńczy popęd i głupotę. Czy dla tego powodu warto dalej tracić życie. Wg. mnie nie !

  3

  1
  Odpowiedz
 27. Pewnie dlatego, że łatwiej jest zostawić popsute, niż naprawiać. Żyjemy w kulturze jednorazowych produktów i kolorowych obrazków. Zawsze jest coś ładniejszego, choćby tylko w reklamie.

  2

  1
  Odpowiedz
 28. Normalnie do mnie napisane!

  0

  1
  Odpowiedz
 29. Dość na chujni faszystowskich rzygowin

  2

  3
  Odpowiedz
 30. Jawohl jawohl ich liebe alkohol!

  2

  0
  Odpowiedz
 31. Związać to sobie możesz pętle samobójcza.

  1

  1
  Odpowiedz
 32. Też mnie to wkurwia, jak z kimś chcę być to mówię mu wszystko a nie jakieś pierdolenie, tajemnice, oszukiwanie. Mam dość kobiet, bo są po prostu zjebane. Znowu bd singlem z 5 lat aż mi się zachce mieć jakąś kobietę, bo jestem kurewsko zrażony do tych pierdolonych księżniczek.

  0

  0
  Odpowiedz