Być głuchym i ślepym to za mało

Czy ktoś z zacnych gości oglądał hit „50 twarzy Grey’a”? Proszę się nie fochować na mnie, ale cały ten nisko budżetowy pornos jest chyba dedykowany na jesienne wieczory dla łysoli w dresach i ich kochających Dżesik. Chuj mnie strzela, kiedy dorosły facet, na co dzień fan i pasjonat Disco Polo, przez pół dnia w pracy pierdoli z drugim intelektualistą o tym, jaki to „fajoski” film z niunią oglądał! I jeszcze dres pierdolony zamiast mówić do mnie Witek, mówi jebane „Witas”. Do chuja pana, nie dość że nie lubię swojego imienia Witold, to ten tempy łysy muł w prostacki sposób je przekręca. A cała chujnia polega na tym, że ten film jest kurwa tak smutny, jak słodko wypierdziana specjalnie pod ten kinematograficzny kicz pioseneczka Ellie Goulding. Chujnia niewiele większa od „21” Adele, albo eksponatów w muzeum Ziemi Łódzkiej. Jakim prymitywem bez potrzeb duchowych trzeba być, aby wyżej wymienione przykłady były spełnieniem wszystkich potrzeb wewnętrznych? A może znacie lepsze przykłady? Ps. Mesio, sorki za Adele, ale tej kurwy toczącej o tendencjach samobujczych nie da się słuchać.

69
55

Komentarze do "Być głuchym i ślepym to za mało"

 1. Twoim celem powinno byc zapelnienie tej mapy:
 2. A ja mam to w dupie. Kiedyś coś tam zasłyszałem od Adele i tej Ellie i nie zachwyciły mnie, ale jak inni chcą to niech sobie słuchają. Ja mam swoją muzykę. 50 mnie również nie obchodził za bardzo. Przeczytałem tylko co nieco bo była burza na ten temat i też to olałem.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Od Ziemi Łódzkiej to ty się, patałachu, odchlap. Na niej zacny przybytek stoi, a mianowicie nasz Łódzki Wydział Fabryczny. /Mesio PS. A właściwie to dwa budynki, bo jeszcze willa Pana twojego, Mesia, za którą zabulił on był 2 bańki cebulionów. A tak poza tym, gdybyś miał rozum, patałachu, to od dawna zaiwaniałbyś na naszej taśmie, gdzie nie musiałbyś wysłuchiwać wątpliwych intelektualnie kolegów, przy których ktoś taki jak ty, który piszesz „tempy” zamiast „tępy”, jest szczytem inteligencji.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja po tym filmie pierwszy raz zwaliłem konia ale wbiła matka i mi wyjebała w ryj. Ale czekajcie ja wam jeszcze KURWA pokażę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Twój mózg to doskonały komputer. Jeśli dobrze go znasz mądrą głowę masz ! Ten Twój bystry, osobisty komputer pomoże Ci nie raz ! Matka Ziemia i Ojciec Czas panoszą się na tym świecie. Lecz gust twój może sięgnąć gwiazd – cała reszta nada się do śmieci. Więc zrób – to – już i to zaraz – więc – zrób – to już. Komputer to Twój mózg. Twój mózg to doskonały komputer. Czas go użyć lecz nadużyć by pełnię władzy mieć. Ten Twój bystry i osobisty to najwspanialsza rzecz !

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Adele ma parę melodyjnych kawałków, zdecydowanie nie byłaby u mnie pierwsza w kolejce do wypierdolenia z radia.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Czytaj artykuły Testovirona

  0

  0
  Odpowiedz
 8. usrael prawie osiągnął swój cel w 25 lat ale jeszcze nie osiągnął go w całości,ponieważ jeszcze żyją wartościowe pokolenia które pamiętają czasy komuny i są odporne na ten usraelski wirus którym przesiąknęło młode pokolenie,dlatego usrael nie może jeszcze mówić o pełnym zwycięstwie,ale to jest już kwestia kilkudziesięciu lat a może nawet mniej bo zegar biologiczny tyka,a jak to już się stanie faktem to pozostaną na polskiej ziemi jedynie efekty uboczne i buble usraelskiej zarazy,a to oznacza zagładę polski,ponieważ młodzi polacy swój język kalają i zaśmiecają syfem z usraela,wypierają się swej kultury,dziedzictwa,histori a także nią gardzą albo zwyczajnie nie znają,są prymitywni,niedouczeni,niewykształceni,chamscy,zazdrośni,wścibscy,zawistni i gotowi są siebie pozabijać nawzajem w imię nędznych pseudowartości,chłoną zachodnią zgnilizne zwaną kulturą masową upodabniając się do swych rówieśników z zachodu a co za tym idzie zanika w nich świadomość i tożsamość narodowa,kraju swego nienawidzą i plują na niego jadem gorzej niż stalin,hitler i żydzi w izraelu i świecie,chcą go jak najszybciej opuścić i zerwać z nim związki wszelakie,patriotyzm zanika,tak więc zagłada polski jest nieunikniona i nieuchronna i to bez przelania choćby kropli krwi,bez jednego wystrzału co jest kolejnym dowodem na to że można zawładnąć całym krajem i narodem całkowicie bezinwazyjnie i bez niepotrzebnego rozlewu krwi,tak więc stanie się sytuacja przez setki lat niemożliwa do przeprowadzenia,coś prawie niemożliwego i traktowanego w kategoriach science-fiction,otóż polak odda się do niewoli z własnej woli bez żadnego sprzeciwu i oporu

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Adele – fakt, babsko łamie zasady dobrego smaku. Ból jąder po 10 razy dziennie na każdej komercyjnej stacji radiowej. A Goulding? Jebane beztalencie, pierdolone Disco Anglo dla zniewieściałych prostytutek. Pompatyczny gówniany hałas rodem z Anglii. Gówniany film z gównianą piosenką. Adele, Goulding, Maroon5, 1D, Lady Gaga, James Bay, Kelly Clarckson itd, itd, – powinni nagrać razem chóralnie płytę pod tytułem „Nieprzemyślane Sadystyczne Wymioty Werbalne”. A co do filmów, to proponuję: „Węże w samolocie” z bodajże Łezlim Snajpsem, albo „Czas zabijania” z Nikolasem Kejdżem. Ale tego drugiego to lepiej żeby Dżessika na noc nie oglądała, bo dres nie pośpi.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Na wspólnej, m jak miłość, pierwsza miłość, matki żony i kochanki, faktyTVN, ranczo, ojciec mateusz, klan… Więcej grzechów nie pamiętam. Wiem tylko, że ‚w labiryncie’ smaży się w piekle.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja tam tego nie oglądałem. Nigdy nie oglądam czegoś, co zbyt mocno jest reklamowane bo to zawsze kicz:)

  0

  0
  Odpowiedz
 12. „Mesio, sorki za Adele, ale tej kurwy toczącej o tendencjach samobujczych nie da się słuchać.” Posłuchasz, patałachu, naszej Przyzakładowej Rozgłośni Radiowo-Propagandowej, to Adele będziesz wspominał ze łzami w oczach. 😉 /Mesio PS. A tak poza tym to Pan twój, Mesio, woli Shanię Twain niż angielskiego tucznika, o którym wspomniałeś (nawet jeśli tucznik ma niezły wokal). Jedyne czego żałuje, to to, że się ruda kanadyjska sunia postarzała… Kobietom ustawowo powinno się zabronić starzenia. A przy okazji tematu lasek. Pan wasz, Mesio, niniejszym przeklina ten pierdolony upał, jaki dobija go od tygodnia. Ale musi przyznać, że ma to swoje plusy, bo na ulicach jest czasami na co popatrzeć. 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Robię błędy ortograficzne, bo lubię robić błędy ortograficzne, bo ortografia mnie pierdoli, a język polski jest pojebany. I chuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Bo 90% ludzi to prymitywne buraki wiecznie najebane z piwskiem przed tv i ich „laski” bez mózgu.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @14: dzienks. Odzyskałem wiarę w ludzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Olly Murs, Bruno Mars, Black Eye Peas, i ta……. kurwafa, jak jej tam było……… Lejdigaga! Kejtipery fajna dypa, ale lepiej niech usta otwiera tylko do pały, tak samo jak Szakira :-))

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Wow ktoś w Polsce lubi Shanię Twain a myślałem że jestem taki wyjątkowy.E nie wygląda źle i na koncertach daję radę.

  0

  0
  Odpowiedz