Chujowi sąsiedzi

Wkurwiają mnie moi chujowi sąsiedzi. Zacznę od pierwszego. Jeszcze w pięknych latach 90. ktoś inteligentny z rodziny zgodził się, żeby zbudowali dom na granicy z działką. Wygląda to niesamowicie chujowo. Gnoje później zaczęli dobudowywać zakład blacharski, też na granicy z działką. Jeszcze 6 lat temu z nimi rozmawialiśmy, teraz się już do nich nie odzywamy. A to dlatego, że kurewska maszyna w tym zakładzie powoduje wstrząsy, od których pęka nasz ganek. Do kompletu stara, brzydka krowa zwana sąsiadką wykopała drzewka na swoim podwórku przy płocie i ciągle obserwuje, co robimy. W zeszłym roku sprawiła sobie kundla, który szczeka, jak tylko wyjdziemy z domu. Drugi sąsiad z kolei zbudował garaż też przy granicy z działką (ściana jego garażu jest ścianą naszej szopy) i również ma kurewską maszynę do cięcia blachy, która powoduje wstrząsy. Najlepiej byłoby zakablować chujów do urzędasów, bo ich zakłady są postawione nielegalnie. Szkoda tylko, że ci sąsiedzi też mają na nas haka i jeśli ich zakablujemy, oni zrobią to samo i nie wypłacimy się do końca życia. Normalnie chujnia z grzybnią. W przyszłości zbuduję sobie dom z dala od kurewskich sąsiadów, zrobię se gęste ogrodzenie i spierdolę z tej okolicy. Dziękuję dobranoc.

37
40

Komentarze do "Chujowi sąsiedzi"

 1. gimbaza nie pamięta konsoli
 2. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No żesz ja pierdaczę! Jest art. 151 Kodeksu Cywilnego, jest Prawo Budowlane. Co do szczekania polecam art. 51 kodeksu wykroczeń albo art. 144 wspomnianego KC. Jeśli sąsiedzi mają haka, to trzeba rozważyć za i przeciw (jak Temida hahaha). Ja na ten przykład, na swoich sąsiadów którzy mają wiecznie ujadającego, niewychowanego, jebniętego psa znalazłem sposób w miarę skuteczny bez angażowania „urzędasów”. Na zasadzie ząb za ząb i oko za oko. To jest kurwa Polska, a nie kraj ucywilizowany pod tym względem jak Niemcy czy Austria.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pozwól mi być twoim fagasem

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pozwalając budować sąsiadowi w granicy zmniejszyliście wartość swojej działki, gratuluje:) Było wziąć za to jakiś hajs a nie tak za frajer;)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. szałas se wybudujesz a nie dom

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Samowolka budowlana?:-) A ponoć własny domto taka idylla 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Postaw stolarnię na granicy działki i tnij drewno od rana do wieczora.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Czytaj artykuły Testovirona

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Mieszkam w bloku. Jak wystawiam rower z piwnicy to muszę czasem zajebać w drzwi żeby wyjechać. A ten sąsiad z tekstem „a kto tu tak hałasuje” i potem „trzeba zamykać drzwi, bo wchodzą i sikają”. Jakoś nie widziałam żeby było naszczane oraz mówię, że przez zamknięte drzwi nie wyjadę z piwnicy, to on na to dobrze. Ach sąsiedzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Każdy ma takich sąsiadów barani łbie

  0

  0
  Odpowiedz