Chujowy styl życia 15 letnich gimbusów

Od razu oznajmiam, że także mam 15 lat, ale jak widzę co się dzieje, to mnie jasna kurwica bierze. Zacznijmy od tego, że pół szkoły gra w CS-a GO. Nie mam nic do tej gry, nie mam nic do graczy, no ale bez przesady, żeby taki gimbus przynosił laptopa do szkoły, żeby się tam z jednej lekcji zwolnić, żeby całą godzinę przesiedzieć w kiblu ze swoimi zajebistymi koleżkami nabijając „silvera”, czy inne gówno. Albo ta chujowa moda na ten jakże zajebiste IPhony. Zaraz się pewnie poleją komentarze typu „Haha, biedaczek cebulaczek, nie ma hajsu na IPhona, to będzie wstawiał żałosne posty na Chujni”. Zaskoczę Was, stać mnie, nawet na dwa, jednakże jeżeli mam dołączyć do tej nic nie znaczącej hołoty, która ocenia ludzi po przez ich posiadany telefon, to Pozro. Albo to (Autentyczna rozmowa z moim dawnym koleżką – typowym nierobem, grającym w CS-a) „-Co zamierzasz robić w przyszłości? -Chciałbym zostać informatykiem -To fajnie, a gdzie konkretnie chciałbyś pracować? -BENDEM GRACI W CE ES A I BENDEM ZARABIAU DÓŻO KASY, BO BENDEM NAJLEPSZY, I SOBIEM KUPIE NOWEGO KOMPA…” Jeżeli ktoś kojarzy zawód informatyka z graniem w gry to Pozro. Chujnia jak nic, jeżeli tak ma być dalej…

93
67

Komentarze do "Chujowy styl życia 15 letnich gimbusów"

 1. gimbaza nie pamięta konsoli
 2. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 3. zrob doktorat .:)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A propos… mam na stanie dwa „ajfony” i dwa „makbuki”. Głównie leżą odłogiem, używam sporadycznie. Fanboje srajfonów, wolelibyście nie wiedzieć, w jaki sposób jesteście wykorzystywani przez tych skurwysynów z Cupertino. Sponsor Bill Gates to przy nich aniołek.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. a co nas obchodzą jakieś gimbusy niedojeby??

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Zwal se konia

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Sama kurwa jesteś gimbusiaROM.
  Chuj cię nie stać śmierdząca piczo,bo to kasa twoich rodziców,ty dopiero jak dupe na autostradzie wystawisz to grosz zarobisz.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Testoviron – wielki filantrop, społecznik, postać wybitna.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. „stać mnie nawet na dwa” – haha, to żeś dojebał 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Muahahah co za jebani idioci

  0

  0
  Odpowiedz
 11. te 15-letnie gimbusy mogą się szykować do więzienia-miasta na wyspie wolin i półwyspie hel do których ich Szwadron Śmierci wyśle na dożywotnią zsyłkę gdzie będą walczyć o przetrwanie z największymi zwyrolami

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Stać cię na dwa ajfony? To napisz ile i jak zarabiasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. tak, zawód informatyka to granie w gry przez 6 godzin, pozostałe 2 godziny zostają na kodzenie. A jak zwrócą Ci uwagę, żebyś grał a nie pracował, to grozisz odejściem z firmy, wtedy dają Ci podwyżkę albo kupują auto.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Nie stać ciebie na dwa IPHONY tylko twoich rodziców gimbusie, ale przecież JP 100 %

  0

  0
  Odpowiedz