Delikatne istoty?

Przez wiele lat tak właśnie postrzegałem kobiety – jako delikatne istoty, które szukają miłości i romantyzmu. Jak bardzo się myliłem…

W porównaniu do nas, mężczyzn, kobiety są o wiele bardziej wyrachowane. Wbrew pozorom nie skoczą z mostu, kiedy z nimi zerwiemy. I wbrew pozorom nie będą miały skrupułów, gdy przyjdzie im do głowy zostawić nas.

Myślicie, że to delikatne istoty? Naprawdę – nie jest tak. One świetnie sobie poradzą. Z nami czy bez nas. Mówiły Wam o miłości? Często to były kłamstwa. Szybko zastąpią Was lepszym modelem.

Jakże często mają za nic prostytutki, ale w życiu postępują jeszcze gorzej. Dziwka przynajmniej nie udaje, że kocha.

67
4

Komentarze do "Delikatne istoty?"

  1. a Weź spierdalaj na drzewo z tą konsolką

   4

   1
   Odpowiedz
 1. Do autora….szczera prawda !

  1

  2
  Odpowiedz
 2. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  0

  5
  Odpowiedz
 3. Nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego wora, nie uogólniaj, to samo można napisać o mężczyznach.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. to racja w odróżnieniu od zwykłych bab, prostytutkę przynajmniej stać na ciuchy i na szczerość

  0

  1
  Odpowiedz