Fałsz i zakłamanie. Ogólnie chujnia.

Nie będę się tu rozpisywał o co dokładnie chodzi bo to temat oklepany niczym dupa Sashy Grey. Pokrótce jednak chodzi o to, że zawiodłem się. Zawiodłem się na kobiecie, z którą nie jestem ale nadal kocham i na dotychczasowym przyjacielu – to mnie tylko dobiło. Smutno się robi kiedy dowiadujesz się przypadkiem co Twój „przyjaciel”, lub też bliska osoba, dla którego zrobił byś (i robiłeś) dużo, tak na prawdę o tobie myśli. Dobrze, że otaczają mnie jeszcze mądrzy ludzie, którzy przetłumaczyli mi, że nie ma czegoś takiego jak „kolega”, czy „przyjaciel”. To fikcja, tak samo jak miłość. Wszystko opiera się o kasę i na chuj wie czym jeszcze, na wszystkim tym, co nie potrzeba. Uwierzcie, że na 100% tak jest. A ludzie, którym się to zarzuci – kłamią. Ludzie ogólnie mnie wkurwiają. Wysysają z innych życiową energię, zabierają wszystko co najcenniejsze, przeżują, wyplują, naplują a potem powiedzą że wyglądasz jak menel – takie jest właśnie życie i tacy są ludzie. Chujnia i Śrut proszę państwa.

83
56

Komentarze do "Fałsz i zakłamanie. Ogólnie chujnia."

 1. wolałeś w 89 roku aby polską rządzili żydzi w imieniu ich boga lichwy rotschilda o ukrytej narodowości(swoją drogą jakim prawem mogą to robić)bo komuna była taka zła,nieludzka i okrutna to teraz się ciesz z osiągniętego celu i z pieśnią na ustach zapieprzaj na ich tłuste,parchate dupska i obrzezane fiuty a nie narzekaj bo nie możesz narzekasz na coś czego bardzo pragnąłeś i pożądałeś

  0

  0
  Odpowiedz
 2. Cześć. Można wiedzieć skąd jesteś?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wyglądasz jak menel.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. do komentarz 1.-genialny jesteś 🙂 i na dodatek te żydowskie parchy mówią ci w TV że masz 25 lat wolności i żyjesz w złotym wieku 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie ma znaczenia skąd jestem. Ci, o których mowa wiedzą co sądzę. Brakuje tutaj tylko komentarzy „rób doktorat” i gościa od Mesia i 11 tysięcy.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Do @11. Domy starców w cywilizowanych krajach są rzeczą normalną. Starsi ludzie jeżdżą na wycieczki, razem się bawią, a nawet walą wódę. Dom opieki nad ludźmi starszymi to nie więzienie. Mogą sobie wyjść kiedy chcą, gdzie chcą, wrócić kiedy chcą. Haj lajf. Mają opiekę medyczną i opiekują się nimi na co dzień przemiłe dziewczyny z Europy wschodniej. Jest to jednak przywilej nie dla każdego. Aby się tam znaleść, trzeba mieć dobrą emeryturę. Bo inaczej utkną dziadki z rodzinką pod jednym dachem i jebane pijawki wypompują z nich marną kasę do ostatniego grosza. A ty @11? Kiedy ostatni raz zadbałeś o rozrywkę intelektualną swoich rodziców? I nie chodzi mi tu o burdel przy grillu, gdzie twoi rodzice mogą podziwiać ciebie najebanego w pełnej krasie, a jako bonus muszą rano ogarnąć zdewastowany ogród po melanżu. Autor to debil. Autor to twój brat bliźniak.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Trzepię się przy filmach z Sash’ą Grey. A szczególnie przy tej orgii z Rocco Siffredim

  0

  0
  Odpowiedz
 9. od autora do komentarza 1. Chuj mnie obchodzi żydokomuna i te Twoje polityczne wypociny. Prawda jest taka, że żyjemy w Polsce a Polacy są chujowi; czy będzie rządził kler, narodowcy i chuj wie co jeszcze to będzie tak samo chujowo, bo Polacy to zjebany, głupi naród. Nie głosuję, narzekam bo mam takie prawo. Czy jesteśmy pod zaborami czy nie to i tak potulnie robimy to co nam każą, więc mam wyjebane, nikt mnie nie obchodzi i radzę sobie sam.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie ma czegos takiego jak milosc i przyjazn, bo akurat tak sie zlozylo, ze sie zawiodles? A ci niby zyczliwi ci to powiedzieli, ze to nie istnieje? Zejdz mi z oczu cymbale, bo juz przegrales, tepy debilu.

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Co do niuni i przyjaciela to pamietaj glabie ze lepiej jesc tort w dziesieciu niz gowno samemu. Po drugie trzeba bylo wiecej zarabiac.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Autor do 10. Rodzina mi to powiedziała 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 13. do 10. tępy debil to cię nieźle spierdolił, świecący triumfy przy klawiaturze, nieudaczniku. Odrób lekcje

  1

  0
  Odpowiedz