Ja się wiążę z takim problemem…

Od wieku nastoletniego nie potrafię oprzeć się wrażeniu, że jestem lepszy od innych. I nie – nie chodzi o pieniądze czy urodę. Chodzi o głębię myślenia. Chodzi o to, że prawie każdego traktuję z góry, bo ludzie (w większości) wydają mi się po prostu albo nudni, albo głupi, a najczęściej jedno i drugie. Za chuja nie mogę pojąć, jak można być tak prostym cepem, jak niektórzy. Jak można zapuścić się w wieku dwudziestu paru lat i jeszcze ogłaszać wszystkim: „a mnie jest tak dobrze!”. Jak można rzucać tymi ogranymi tekstami o pieprzeniu, albo cieszyć się, że się znowu do nieprzytomności najebało w weekend. Jak można oprzeć całe swoje życie na fanatycznej wierze w coś, czego (kogo?) istnienia nikt nigdy nie udowodnił? Albo odczuwać dumę, że jest się zwykłym prostakiem, czy na przykład kibolem. Albo tapeciarą z wiejskiego dicho, lub też głupią pipą z Insta czy innego Tindera. Jeszcze całkiem niedawno lud chociaż trochę czytał, a dziś wpierdala jakieś memy z chujowymi cytatami i myśli, że się przez to staje mądry życiowo. LUDZIE! Dajcie mi, do chuja wafla, choć cień szansy, żebym mógł traktować was jak równych sobie! Żebym mógł traktować was poważnie! Dlaczego chleb i igrzyska to wszystko, czego wam trzeba? Dlaczego „pyfko” i grill u szwagra to szczyt waszych możliwości? Czemu nie potraficie rozmawiać o sprawach choć odrobinę głębszych, niż wasze dekolty (panie) albo kieliszki (panowie). Co za zjebana planeta!

180
45

Komentarze do "Ja się wiążę z takim problemem…"

 1. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  4

  18
  Odpowiedz
 2. Aha, kolejny Janusz z kompleksem wyższości:(

  35

  18
  Odpowiedz
 3. Mam to samo co Ty.

  17

  5
  Odpowiedz
 4. Ciekaw jestem jak inny mizantrop opisałby Ciebie mój drogi 🙂

  Osobiście nie przepadam za tymi ludźmi ,którzy pragną prowadzić wywody intelektualne. Każdy ma swoje przemyślenia co nie znaczy ,że uwielbia uzewnętrzniać się i imponować otoczeniu. Zdecydowanie wole piwko u szwagra. Czy już jestem podczłowiekiem?

  No i nikt nie ma zamiaru żebyś traktował go na równi z sobą ,bo kim ty jesteś do „chuja wafla” jakimś bucem i tyle. Czemu ktoś miałby zabiegać o twoje uznanie. Raczej wszyscy mają je w dupie ,więc już tak nie zadzieraj nosa.

  68

  13
  Odpowiedz
 5. Sam pewnie jesteś takim samym zjebem, o których tu piszesz, tylko jeszcze tego nie do dostrzegasz.

  52

  11
  Odpowiedz
 6. Tak naprawdę to większość osób myśli podobnie do Ciebie, no i tu Cie pewnie rozczaruje, ale jeśli tym swoim myśleniem nie wybiłeś się na poziom odnalezienia jakiejś innowacji to cóż – jesteś tak samo przeciętny jak te osoby które tutaj wypunktowujesz, po prostu lubisz pierdolić na inne tematy niż alko i ujebanie się w weekend

  51

  4
  Odpowiedz
 7. Bo ludzie są w większości jak zwierzęta.

  26

  4
  Odpowiedz
 8. Myślisz że tylko Ciebie to wkurwia i tylko Ty się tak czujesz? Zmień towarzystwo na lepsze 🙂

  16

  2
  Odpowiedz
 9. Niby taki inteligentny, ale jaki głupi. Też kiedyś myślałem tak jak ty, jednak w pewnym momencie dotarła do mnie prosta rzecz. Czego byś nie robił i tak umrzesz. Chcesz spędzać czas na smętnym rozkminianiu wszystkiego? Nie ma problemu. Ktoś lubi najebać się w weekend, to niech się najebie. Ktoś lubi gryla ze szwagrem, to niech sobie je organizuje. Chuj ci szczerze do tego. Czasem sam chciałbym być jak oni. Cały czas zabawa, beztroska, nie myślenie co będzie jutro itp. W końcu i tak kiedyś każdy umrze i gówno tak naprawdę będziemy z tego mieli.

  PS. Musisz być nieźle zakompleksiony (podświadomie), skoro uważasz się lepszy od każdego (bądź prawie każdego) lub po prostu otaczasz się ludźmi nudnymi tak jak ty. Ja na przykład powiem, że w moim najbliższym otoczeniu są ludzie wyłącznie inteligentni i z pasją.

  39

  13
  Odpowiedz
 10. Baranami się łatwo rzádzi więc promuje się baranie życie.
  Lepiej niestety nie będzie gdyż barany leniwe sá z natury.

  25

  0
  Odpowiedz