Jaka kurwa miłość?

Czy tylko mi się wydaje że miłość już dawno przestała istnieć? Co to w ogóle niby jest? Poznajesz kogoś przypadkiem większym lub mniejszym. Stajecie się sobie coraz bliżsi. Fajnie wam się gada, spędza razem czas. Seks też niczego sobie. Zgraliście się niemal idealnie, tak wam się wydaje. Macie podobne pasje i zainteresowania. Niby rozumiecie się bez słów. Przeszliście już razem sporo. Bywa pod górkę ale droga na szczyt musi mieć wzniesienia, prawda? No i właśnie, pokonaliście góry, a potknięcie o kurwa kamień niszczy wszystko co do tej pory wydawało wam się miłością. Bo po co rozmawiać? Po co „roztrząsać „? Po co drążyć? Po co wiercić dziurę? Lepiej odpuścić. Szukać od nowa. Nowy związek, ale już z góry skazany na niepowodzenie bo wciąż będziemy wracać do tych pięknych chwil z nią/nim, a nowa druga połowa nie zniesie tego i już po miesiącu porównań powie że masz spierdalać skąd przyszedłeś. No i najlepiej żyć sobie solo. Ruchać kiedy się chce, umawiać się z kim się chce. Ogólnie robić wszystko tak by na starość tylko pies patrzył na nas z politowaniem, a szklankę wody poda nam salowa pod warunkiem że będzie miała dobry humor i jej dychę z emerytury odpalisz. Miłość nie istnieje. A te wasze walentynki to sobie w dupę wsadźcie.

77
11

Komentarze do "Jaka kurwa miłość?"

 1. Tu Arktos, władca lodowego imperium, zwanego Lodolandią.
  Istnieje miłość w zielonej dolinie.

  Chwała Lodolandii 😀

  1

  1
  Odpowiedz
 2. Tu Arktos, władca lodowego imperium, zwanego Lodolandią.
  W zielonej dolinie istnieje miłość.

  Chwała Lodolandii 😀

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Miałem Cię kurwa zjebać chuju, ale masz rację

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Zacznij chlać, etanol zawsze koi nerwy, najlepsza baba to etanol i graba, po wódce miałem najlepszy seks

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Czochraj bobra

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Najlepszy wpis ever

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nie zaruchasz bracie, jak Ci gównem śmierdzą gacie

  4

  0
  Odpowiedz
 8. Moja żona uwielbia kakaowiec hehe

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Acha czyli jesteś facetem i zostawiła Cię laska. To Ty ją kochałeś, gdyby ona kochała również Ciebie to by z Tobą była.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Prezes EURO mebel powie Ci,że coś w tym jest. Ale to jest właśnie to.Rozmowa.Adaś Miałczyński kiedyś powiedział,że o związek trzeba dbać, pielęgnować jak kwiatek….Ale do tanga trzeba dwojga ( to już K.Cugowski),obie strony muszą chcieć porozmawiać,zgnite wyrzucić, zepsute naprawić. Bo inaczej, jak mawia mój magazynier w zakładzie,chuj Was wszystkich strzeli. I ludzie się kierują tezą, że lepiej być solo, ale prawda jest taka, że poruchać musisz. I skończy się to wszystko kurestwem i pedalstwem. A Ci bardziej wierzący, wiedzą że coś takiego kiedyś było i czym się to skończyło. Trzeba zaznaczyć,że Prezes nie jest człowiekiem wybitnie wierzącym,ale jakieś podstawy są.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. W ogóle się tym nie przejmujesz, dlatego piszesz o tym na chujni…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zadajesz pytania po co?, po co? Po chuj kurwa mać. Zrozum bucu, że baby to chuje z cycami

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Jaka miłość? Wsadzasz jej w dowolną dziurę, ruchasz, lejesz i tyle. Po co dorabiać ideologię?

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Żal mu że będzie teraz dawać komu innemu a tyle już zainwestował i chuj z tego, trzeba szukać kolejnej samicy, znowu się wysilać. Przejebane, co się dziwisz chłopakowi…

   0

   0
   Odpowiedz
 14. Jeśli za młodu myślisz to tym, że na starość nie będzie miał kto patrzyć na ciebie z politowaniem i nie poda szklanki wody to jestem wkurwiony na Boga, że mógł zmarnować tyle gliny na takie bezrefleksyjne mięsko, które napisało te kilka wyjątkowo nędznych zdań. Muah Muah ze słonecznych Mysłowic.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jeśli foczka z nostalgią i rozrzewnieniem wspomona piękne chwile spędzone z byłym to należy SPIERDALAĆ jak najdalej, bo ona ZAWSZE będzie myślami wracać do niego mimo tego, że deklarować będzie że kocha obecnego. Wiem co piszę, bo jestem w 30-letnim związku z taką. Dlatego – UWAGA PANOWIE! –

  0

  0
  Odpowiedz