Jebane związki

W dzisiejszych czasach coraz trudniej znaleźć sensowną osobę do związku. Wokoło sam sama obłuda i dawanie fałszywych nadziei. Dlaczego kurwa jak kobieta się stara to facet ma wyjebane jaja na to, a jak facet się stara to kobieta ma być w niebowzięta, ze jakiś gość się nią zainteresował? Albo ktoś pobawić się uczuciami, a potem stwierdzi, ze to nie to i zostawia Cię jak jakiegoś frajera samego z tym wszystkim? Nie dziwię się teraz dlaczego jest coraz więcej singli, skoro ludzie są tacy zjebani i beznadziejni. Do wszystkich, którzy bawią się uczuciami drugiej osoby- druciana szczotka wam
W odbytego i murzyński chuj brudny w pysk, bo na nic innego nie zasługujecie nawet z resztą na tego chuja w ryju. Chujnia i śrut!!!

68
3

Komentarze do "Jebane związki"

 1. Na murzyńskiego chuja mogę przystać, ale czy można zmienić drucianą szczotkę na niemyty rondel po jajecznicy?
  Pozdrawiam, Genowefa.

  4

  0
  Odpowiedz
 2. No gamoniu, Prezes EURO mebel powie Ci, że będzie coraz gorzej. Temat wielokrotnie wałkowany.Dlatego Prezes nie będzie się wypowiadał. Powie tylko, że jeżeli masz dość zjebanych ludzi bez uczuć, to wiesz co masz zrobić. Pod bramą mojego zakładu rzuć stróżowi hasło: „druciana szczotka w odbycie”. Po tym haśle stróż skieruje Cię na szwalnię, na której brygadzistką jest Katerina ( dwie córy na koncie, więc omijaj),dowodząca całą masą ukraińskich i polskich szwaczek. Na pewno któraś Ci podejdzie. No i są bardzo uczuciowe. Tylko takie do nas przychodzą. Dla takich właśnie jak Ty. Chyba nie muszę przypominać, że musisz się zatrudnić na okres co najmniej sześciu miesięcy.Prezes wyczaił w tym interes.

  3

  1
  Odpowiedz
 3. Najważniejsze to być silnym, wicher silne drzewa głaszcze, hej.

  4

  1
  Odpowiedz
 4. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  8
  Odpowiedz
 5. Co prawda nie popieram zabawy uczuciami, ale wydaje mi się, że to niekoniecznie ktoś specjalnie mówi „to nie to”. Żeby stwierdzić, czy chcesz z kimś spędzić resztę życia musisz się z nim trochę pospotykac. Za chuja inaczej się tego nie dowiesz. Tylko czasem po prostu okazuje się, że mimo spotykania przez jakiś czas nie jesteś szczęśliwy/a. W takim wypadku trzeba się rozstać, dla dobra obojga. Nie wydaje mi się, żeby dla większości ludzi zostawianie kogoś było przyjemne. Może dlatego jest wiele nieszczęśliwych związków? Bo są ze sobą, bo „tak wypada”.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Wal chuja koniecznie z dlugim plateau

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Serio? Ostatnio nawiązałem relację na szczęście już zakończoną z pewną damą. Wyszło na to że bigotką. Próbowałem i tak i tak i srak, może to, może tamto. Przestałem się odzywać, napisałem jej że czekam teraz aż ona się pierwsza odezwie i wykaże jakieś zainteresowanie. Nie odezwała się, napisałem po ponad tygodniu, że nadal czekam na jej ruch. Ona na to że jest kobietą i ona nie będzie się odzywać i robić jakichkolwiek kroków, czaicie? xD napisałem, że chyba ją popierdoliło i to nie jakiś XIX wiek, i ja chcę relacji równorzędnej a nie tylko że ja mam się starać. I całe szczęście, bo bym się wjebał w piękne gówno, z nieruchliwą katoliczką-ekstremistką ze średniowiecznymi wymaganiami. Jebnijcie się laski w pusty łeb.

  0

  0
  Odpowiedz