Jedzenie w komunikacji miejskiej

Ostro wkurwia mnie pewne zachowanie w środkach komunikacji miejskiej, jakim jest jedzenie lub picie w
autobusie/tramwaju/trolejbusie czy czymś innym.

Chodzi o to, że wyciągnie taki typek pudełko z żarciem i zaczyna wpierdalać lub wyciągnie butelkę z piciem, nie zważając na to, że może pobrudzić siedzenia lub, co gorsza, ubrania innych pasażerów. Co ciekawe, stwarza zagrożenie dla samego siebie, bo jak np.: coś szama, a autobus gwałtownie zahamuje to jest duże ryzyko, że się zachłyśnie lub zadławi. Inną kwestią jest to, że jakiekolwiek dania wytwarzają zapach, który może być uciążliwy dla innych pasażerów, albo fakt, że dźwięk jedzenia nawet zwykłej kanapki potrafi nieźle wkurwić.

Ja naprawdę rozumiem, że po X godzinach pracy/załatwiania spraw na mieście jest się głodnym, ale przecież można zostawić to opakowanie w spokoju i zjeść w domu. Albo jak jest się już tak nienażartym, że za kilka godzin umrzesz z głodu, to zjedz to na przystanku, wywal opakowanie do śmietnika (jeżeli jest, a jak nie to wziąć je ze sobą i nie zaśmiecać) i wtedy dopiero wsiądź do pojazdu.

CHUJNIA!

66
66

Komentarze do "Jedzenie w komunikacji miejskiej"

 1. tego Ci trzeba:
 2. Nie przesadzaj. To ktoś ma zemdleć z głodu bo nie chcesz z zazdrości patrzeć jak ktoś je?!? No koleś!

  3

  1
  Odpowiedz
 3. Waćpan się odezwał co popierdala autobusem. Chuj daj innym żyć jak chcą jeść, niech jedzą.

  Nie podoba się kutasiarzu? To kurwa kup samochód!

  5

  1
  Odpowiedz
 4. Jak widzisz takiego delikwenta, co je i się do ciebie dosiada to rób tak jak ja robię:
  – Puść soczystego bąka
  – odczekaj chwilę (3 sekundy)
  – odejdź jak gdyby nigdy nic
  Działa za każdym razem i cieszę się, gdy widzę grymas takich nienażartych świń.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Te 8 łapek w dół (przynajmniej teraz tyle jest) to dały osoby, co też jedzą w autobusie i wkurwiają innych.
  Jebać was, wy nienażarte knury!

  1

  4
  Odpowiedz
 6. Ja tam uwielbiam zapach żarcia. W domu też robię sobie hamburgera i jest fajnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jak ktoś nic nie pobrudzi, to chuj cię obchodzi, czy je, czy nie je. Tacy jak ty chcieliby, żeby każdy podczas jazdy gapił się w telefon. Butelka z piciem? Że co kurwa? Coli się nie mogę napić albo wody albo browara? Spierdalaj do taksówki.

  4

  0
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Te żarłoki muszą poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak Ja. Zapewniam, że jest to możliwe.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zdecydowanie masz rację

  0

  2
  Odpowiedz
 12. Order Orła Białego dla Generała Jaruzelskiego

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Paweł Rabiej, Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń to uczciwi, kompetentni i zaangażowani politycy.

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Cie to wkurwia bo sam byś chętnie cos zeżarł ale sie wstydzisz tego jak twoi ryj może wyglądać wtedy

  2

  0
  Odpowiedz
 15. kupię tucznika chowanego na własnej paszy do 150 kilo okolice wojnicza lub ewentualnie wymienie za pamiatki z PRL jak np. Płki milicyjne, ordery itp.

  7

  0
  Odpowiedz
 16. A spierdalaj, jak ci nie pasuje to się przesiądź, okno otworz, upomnij i opierdol, a nie tu farmazonami dupę zawracasz

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  1

  1
  Odpowiedz
 18. Torszczysz sie zeby ktos sie nie zadławił? Masz nerwicę natręctw. Wkurwiaja Cię nic nie znaczące bzdury. To Ty tu jesteś problemem.

  2

  1
  Odpowiedz
 19. Gdybys zarabial 17 tysi netto miesiecznie i jezdzil Mesiem jak ja , nie musialbys jezdzic konunikacja miejska tylko mialbys wlasnego kierowce z samochodem.

  Niestety jestes tylko zwyklym cebulakiem pracujacym w fabryce za najnizsza krajowa dlatego jestes skazany na podrozowanie wsrod pierdow i zapachu kebabow.

  6

  0
  Odpowiedz
 20. Lepiej nie pyskuj, patałachu. My, Zarząd Łódzkiego Wydziału Fabrycznego wspieramy naszych pracowników i aktywnie lobbujemy za możliwością jedzenia w komunikacji publicznej. Nasi pracownicy mają bardzo długie i wyczerpujące zmiany bez przerw na posiłki. W przyzakładowych barakach również nie wolno im jeść. To gdzie mają jeść? Zwłaszcza w zimie. Nie stać ich na bary mleczne. Szczęśliwcy, którzy spłacają „własną” klitę w kredycie na 40 lat w mrówkowcu na obrzeżach miasta spędzają wiele godzin dziennie na dojazdach. Niech przynajmniej mogą się pożywić w tych i tak brudnych i śmierdzących zbiorkomach.

  2

  0
  Odpowiedz
 21. Gdybyś tak jak ja srał banknotami miliardo dolarowymi, miał swój prywatny kontynent i miał pod sobą 2 kmiotów, którzy za Koenigsegga Agere R, Lamborghini Aventadora i parę baniek w euro miesięcznie waliliby Ci co dzień gałę ze smakiem, uśmiechem na ustach i oczywiście połykiem przed śniadaniem, obiadem, podwieczorkiem, kolacją i snem, podcierali by Ci dupę po każdym sraniu i walili sobie nawzajem kity (ryjami) na widok lasek które kilka razy dziennie zapinasz to pozwolił byś im popisać takie herezje w internecie w ramach jakiejkolwiek rozrywki między lodami.

  1

  0
  Odpowiedz
 22. Lajki pod postem – wirtualna wojna między najedzonymi, a głodnymi 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Ale jak wezmę opakowanie ze sobą to będzie emitować zapach i co wtedy? Mam dla ciebie radę. Zacznij jeździć własnym środkiem transportu jak ci tak ludzie przeszkadzają.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Lech Wałęsa to nasz największy bohater narodowy

  4

  0
  Odpowiedz
 25. Co do jedzenia to się zgadzam, ale odnośnie picia to jesteś ładnie przyjebany.

  1

  0
  Odpowiedz
 26. Ty kurwo bez grosza przy duszy ! Kup ferrari i nie ma problemu wtedy ! Chuj pierdolony, nie podoba mu sie papku w busie.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Zacznij publicznie walić w komunikacji miejskiej chuja, to z ryjów im to żarcie powypada z wrażenia

  4

  0
  Odpowiedz
 28. A mnie wkurwiają tacy jak ty. Dźwięk kanapki potrafi nieźle wkurwić. Nosz ja pierdolę. To może książek i gazet też mam nie czytać, bo równie głośny jest „dźwięk” przewracanych stron. Mam siedzieć przez 20 minut nieruchomo, nie jeść, nie pić, nie czytać i tępo patrzeć się w okno na widok, który znam na pamięć, bo komuś „wrażliwemu” będzie to przeszkadzać? Albo lepiej. Powinienem gapić się w ekran smartfona przez całą podróż jak reszta hołoty i nawet nie patrzeć kto wsiada, żeby przypadkiem nie wstać żeby komuś ustąpić, bo innych będzie wkurwiał dźwięk wstawania. Spierdalaj do taksówki.

  1

  0
  Odpowiedz
 29. Stopaborcji.pl

  1

  1
  Odpowiedz
 30. Kurwa, czemu pod tą chujnią jest tyle minusów?!
  Autor poruszył ważny i wkurwiający temat, a ty minusujecie?

  A może sami tak robicie i czujecie się upokorzeni?

  Szczotka druciana wam w dupę!

  0

  5
  Odpowiedz
 31. Moim skromnym zdaniem się przypierda….

  1

  1
  Odpowiedz
 32. Spoko lewusie. Nie pasi, to zmień środek transportu. Co Ty niby sobą reprezentujesz? Kompletny brak ogłady, kultury czy zasad współżycia w społeczeństwie.

  Nie musisz od razu tworzyć hejterskich postów.

  Nie musisz innych obrażać. Już dość nienawiści, Ty złamasie, Ty jebany w dupę skurwielu, na dworcu centralnym w południe, przez pokurczowe jebane kaczory!

  3

  1
  Odpowiedz
 33. Jebanie w komunikacji miejskiej

  2

  0
  Odpowiedz
 34. Masz rację, ale polaczki za nic mają zakazy, bo w autobusach jest naklejka, ze się nie żre.

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Ja takich ludzi podziwiam bo mają wyjebane.

  2

  0
  Odpowiedz