Już nie taka porządna

Ja, katoliczka, dziewica, uważana za taką „porządną dziewczynę” trudną do zdobycia. Aż do wczoraj. Tańczyłam z facetem poznanym w klubie, całowaliśmy się. Potem on miał odprowadzić mnie do domu. Wstąpił na górę na herbatę. Byłam podpita, on to widział, ale mu to nie przeszkadzało. Brzydzę się siebie. Zrobiliśmy to ustami, znaczy ja jemu, bo byłam niedysponowana na moje szczęście. To moja pierwsza taka sytuacja. Nawet mojego byłego przytrzymałam pół roku i do niczego nie doszło, co prawda byłam wtedy małolatą, więc to może bardziej dlatego do niczego wtedy nie doszło, ale teraz… Mam 21 lat, a zachowałam się jak gówniara…

55
101

Komentarze do "Już nie taka porządna"

 1. tego Ci trzeba:
 2. Słoneczko, nie zachowałaś się jak gówniara. Zachowałaś się jak zwykła, pospolita dziwka. To dopiero początek twoich przygód. Będziesz się jebała po krzakach aż będziesz chodzić okrakiem. Taka cie czeka przyszłość.

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Pisz więcej suko, podobaja mi sie twoje zboczone historie, jebana dziwko, uuuhahahaha, uuuhahaha

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Rób doktorat

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Typowe. Mi laska obrobiła druta też na pierwszej randce więc ćwicz ile wlezie aż zdobędziesz sprawność jak Loszka. Poza tym taka dziewica, chłopa miała pół roku i nic a tu druta ciągnie obcemu hahaha. Katoliczka… Katolicy zabijają, kradną, zdradzają ale oczywiście do kościoła pierwsi, modlą się do JP2 kremówka po to wielki człowiek był przecież, sam obalił komune na świecie no i „papiesz polok!”, brak słow…

  2

  0
  Odpowiedz
 6. To szatan cię utytłał w grzechu, brudzie i smrodzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Bo tak to z wami pseudo porządnymi jest. Chłopakowi nie dałaś, bo trudną do zdobycia chciałaś zgrywać, a puściłaś się z pierwszym lepszym. Wielka cnotka.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Szczerze? Trudno, zdarzyło się. Nie przesadzaj z samooskarżaniem się, bo potoczysz się złą drogą, a szkoda by Cię było. Nie rób tego więcej i tyle. Potraktuj to jako nauczkę i trzymaj pion. Mi się nie zdarzało ustępować w podobnych sytuacjach napalonym laskom, ale może mam twardszą głowę. Albo po prostu jestem frajerem, który nie wykorzysytywał szans. Pewnie nawet to drugie. Pozdrawiam, facet-katolik.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Gała to nie seks.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Baby i alkohol a potem cipka należy do samca. Ahahahaha

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A tak swoją drogą to przestańcie być takie niedostępne i cnotliwe bo ktoś was weźmie za naburmuszone księżniczki i będziecie same do końca życia.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jest mi przykro, że nie do wszystkich dociera prosta zasada: nie karmić trolla. Potem na chujni pełno syfu.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Każdy popełnia błędy, ważne żeby się z tego coś nauczyć i wyciągnąć wnioski. Ale jestem bardzo ciekaw czy ten gość z którym byłaś to taki atrakcyjny czarujący przystojniak? Czymś musiał na pewno zapulsować bo nie wierze że za miłe słówka dostał szanse. Zadał bym też takie pytanie: co myślisz o tych mniej atrakcyjnych prawiczkach? Jesteś w stanie uczciwie po katolicku odpowiedzieć na te pytania?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Kurde, to ja nie widziałem, że istnieją ponad 20 paro letnie dziewice. Chyba mam łeb wyprany od tych internetów.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. jaki żal kurwa

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Nie przejmuj się, oral się nie liczy.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Na piździe u ciebie krzaki, nie prezbijają ich siusiaki
  Trudna do przebycia droga, twa pizda jest sroga.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. „Mam 21 lat, a zachowałam się jak gówniara…” Nie jak gówniara, tylko jak szmata. A raz się zeszmacisz i szmatą już zostaniesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. To po co kurwa chlejesz jak jesteś taka „wielka karltoliczka” co?

  0

  1
  Odpowiedz
 20. Testoviron – poeta, prozaik, postać wybitna.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. E tam od razu jak gówniara. Raczej jak typowa kobieta XXI wieku. Bariery przełamane, możesz już się kurwić jak każda bez oporów.

  1

  0
  Odpowiedz
 22. pierdolone gimby

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Jakie to typowe i kobiece, kobiety lubią czuć się jak dziwki, to już jest w naturze, byłego wstrzymywać pół roku, ale świeżemu, nieznajomemu chlapnąć od ręki. Moja babcia mawia: „gdyby nie seks, facet nawet by nie splunął w stronę kobiety”. To na tyle.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. I szybciej zaczniesz tym lepiej

  0

  0
  Odpowiedz
 25. raczej jak tani lachociąg.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Jedni powiedzą że to tylko Twoja potrzeba, inni będą nazywać Cię szmatą i kurwą. I wiesz co? Obie kategorie mają rację.

  1

  0
  Odpowiedz
 27. tak bywa po alkoholu – człowiek jest zdolny do wszystkiego

  0

  1
  Odpowiedz
 28. Laska jest od tego żeby robić dobrze facetowi. Natura wzięła górę nad pseudozasadami i tyle!

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Termin taki jak „porządna dziewczyna” został już dawno wycofany…

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Lodzik to nic złego ,a katolicy to sa hipokrytami w kosciele swieci a po to tyłek obrobią okradna wiec lodzik to luzzz

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Nie ty pierwsza i nie ostatnia. Takie jest prawdziwe oblicze katomatołów. Chleją zdradzają, pomiatają, gnoją, biją a później wyspowiadają sie przed pedofilem w sutannie, wezmą ciało swego żydowskiego pana i znów można być kurwą/chujem z zerowym kontem. Taka to wiara i moralność talibów. Wypierdalaj.

  3

  0
  Odpowiedz
 32. Pokój z tobą i błogosławieństwo Allaha, Pana Światów, oby obdarzył Cię licznym potomstwem i regularnie waloryzowanymi zasiłkami rodzinnymi! Droga Siostro, pucowanie minaretu pod wpływem zakazanego alkoholu obcemu mężczyźnie podczas świętego ramadanu to kumulacja grzechów, która zapewni Ci poczesne miejsce w Gehennie, w mrocznym towarzystwie Szejtana i ognistych dżinnów, z którymi niechybnie będziesz się pokładać na azbestowych materacach. Jedynym ratunkiem w tej sytuacji jest niezwłoczne nawrócenie się na Prawdziwą Wiarę oraz konsekwentne porzucenie rozpusty, wina i majsiru na rzecz skromności, jaśminowej herbatki oraz islamskich usług bankowych. Zanim jednak wypowiesz szahadę radzimy dorze umyć zęby szczoteczką albo pumeksem oraz przepłukać jamę ustną odrdzewiaczem. Mówi bowiem Księga: „A jeśli jestescie w stanie nieczystym,
  to oczyszczajcie się”. I na przyszłość dajemy Ci praktyczną radę, byś używała raczej lewej dłoni niźli brukała swe usta wydzielinami o wątpliwej świeżości, na więcej bowiem nie można liczyć po całonocnych wybrykach tanecznych w towarzystwie kafira. Oto już poznałaś miłosierdzie Allaha, który w swej mądrości zesłał na Ciebie comiesięczną niedyspozycję psychofizyczną, ratując przywiędły kwiat panieństwa kosztem osobistej bielizny, którą przecież zawsze da się jakoś przeprać. W litości swej Allah, nie pokarał cię także pijacką czkawką, co podczas rozpustnego cmoktania mogło łacno zagrozić zadławieniem i osierocić nieistniejące jeszcze dzieci. Opieka Najwyższego widoma jest również w fakcie, że nie pochodzisz z Wenezueli, niefortunna nazwa stolicy tego kraju była już bowiem przyczyną niejednej kastracji. Na sam koniec tych wszystkich błogosławieństw trafiłaś w tę czeluść internetu, gdzie raczysz nas smakowitym opisem występku, nad którym ze zgrozą i niedowierzaniem dumaliśmy przy wieczornym oporządzaniu wielbłądzic, po to aby teraz udzielić Ci wyżej wymienionych napomnień. Zaprawdę, Bóg jest Miłosierny i Litościwy, a przy tym niepozbawiony swoistego poczucia humoru.
  Niechaj żelazko Islamu wygładzi brzydko pomarszczoną korę Twego umysłu! Pozdrawia Cię, Abu Janusz, emir Al-Sieradza. O Wy, którzy Wierzycie! Allah słyszy mruczenie najedzonych kotów, tak samo jak ich wygłodniałe miauknięcia. Za każdą miskę pełną – jedna miara nektaru w Raju, za pustą zaś – napój wrzący!

  2

  0
  Odpowiedz
 33. Spokojnie, to dopiero początek, poczułaś kutasa w pysku to cipsko teraz domagać się będzie rozepchania także kurwa nie jęcz tylko szukaj i niuchaj za odpowiednią pałą do defloracji.. yyhh

  1

  0
  Odpowiedz
 34. To pisał facet, który nienawidzi kobiet, prawiczek, bez życia towarzyskiego, dam sobie kciuka obciąć.

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Masz 21 lat i zachowałaś się na 21 lat. Nie przeżywaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 36. To teraz dawaj w kakalo. W dupe to nie grzech katolicka suko

  1

  0
  Odpowiedz
 37. Jako porządna katoliczka nie rób tego ustami, bo potem masz moralny dylemat: wypluć to aborcja, a połknąć – kanibalizm…

  1

  0
  Odpowiedz
 38. szmata z Ciebie i tyle

  1

  0
  Odpowiedz
 39. Wyszła z ciebie prawdziwa natura. Po cieszę cię że następnym razem już będziesz to robić bez wyrzutów sumienia. Twój chłopak musi być z ciebie dumny.

  1

  0
  Odpowiedz
 40. nadal jestes malolata. smakowalo? jestes cienka jak skora na kaszance.

  1

  0
  Odpowiedz
 41. Hahahahahhahahah

  0

  0
  Odpowiedz
 42. Jeżeli w wieku 21 lat robisz to ustami to zastanawia mnie co będziesz robiła w wieku 30-40 lat.

  0

  0
  Odpowiedz
 43. Teraz płaczesz, ale to ty mu dałaś, a nie wziął cię na siłę. Jednym słowem pokazałaś swoje prawdziwe oblicze.

  0

  0
  Odpowiedz
 44. A było z połykiem czy na buźke???

  0

  0
  Odpowiedz
 45. A niech cię chuj strzeli !!! Jak mogłaś…

  0

  0
  Odpowiedz
 46. hahahaha ale troling

  0

  0
  Odpowiedz
 47. Robisz z tego wielką furorę, ojebałaś druta to ojebałaś. Uznaj to za trening. Ja jak pierwszą cipkę wylizałem to nie robiłem z tego afery tylko myślałem o smacznym kwasie pierogowym.

  1

  0
  Odpowiedz
 48. FUJ. Jak można brać do geby obcemu ?

  1

  0
  Odpowiedz
 49. Kurwa laski, zrobi pale a potem wielce zmartwiona. Kurwa jakby dziecko popsulo se zabawke i zdziwione, ojej popsulam- ojej zrobilam plale i co teraz.

  1

  0
  Odpowiedz
 50. Weź skończ pierdolić. Wielkie mi rzeczy, loda mu zrobiła i przeżywa. Gdyby to Ci się zdarzało prawie codziennie to rozumiem, że można się zmartwić.
  I weź zacznij używać życia (to znaczy pizdy) bo wieje nudą

  1

  0
  Odpowiedz
 51. ło też mi wielkie co.. Zrobiłaś to zrobiłaś, chuj komu do tego. opowiesz księdzu to się podnieci… A gościowi pora na rewanż.. pozdrówki

  0

  0
  Odpowiedz
 52. tania, mało skomplikowana prowakacja

  0

  0
  Odpowiedz
 53. Rębała cię psina spod Konina !

  0

  0
  Odpowiedz
 54. @31 mistrz hahahahhahahahahha

  0

  0
  Odpowiedz
 55. Al.-Zayobie – jesteś wielki, rzesze niegodne ci sandałów lizać, bądź pozdrowion po stokroć a pała twoja niech pręży się dumnie niczym tyczka pana Kozakiewicza przed gestem stulecia

  2

  0
  Odpowiedz
 56. 41. W wieku 30-40 lat będzie miała 3 dzieci, będzie robolicą na taśmie w montowni na wzór łódzkiego wydziału fabrycznego albo na kasie w biedronce w najlepszym razie, wytatuowanego męża łysola robola z budowy w dresiku. Oczywiście jak na katola przystało będzie popierać PISlam i narzekać że Żydy ją wyzyskują i że przez Żydów ma tak zjebane życie.

  1

  0
  Odpowiedz
 57. Twój buk cie wywiódł na pokuszenie. Ot co. Do spowiedzi i 10 zdrowasiek. I po grzechu.

  0

  0
  Odpowiedz
 58. Mi to się marzy żeby dymać wszystkie dziewczyny bez nudnego słuchania ich gadania i inwestowania kasy w randki

  0

  0
  Odpowiedz
 59. Jestem niewiele starsza od Ciebie mam 22 lata, i też ciągle byłam ta porządna ostatnio miałam 3 przygody i nie żałuję – Życie jest jedno kochana 😀

  0

  0
  Odpowiedz