Kobiety debile

Powiedzcie mi, co jest z tymi kobietami, że potrafią się dogadać z własnym mężem jedynie kłótnią i darcie ryja. Czy nie da się rozmawiać po ludzku, jak powinni rozmawiać ze sobą ludzie sobie bliscy? Po paru latach spędzonych w małżeństwie, obcując na co dzień z kobietą człowiek dochodzi do wniosku, że nie warto się starać o kobietę i dbać o nią, bo i tak w nagrodę otrzyma się opierdol. Kobiety nie są warte jakichkolwiek starań. Wcześniej myślałem, że żona, to ktoś bardzo wyjątkowy. Teraz dochodzę do wniosku, że kobieta, to żądna władzy kukiełka, którą powinno się prowadząć na smyczy, jak kundla, bo gdy da się jej za dużo dobra o tolerancji, to ją to przerasta. One chcą hama obok siebie, a nie porządnego mężczyznę. Aktoreczki jebane

129
59

Komentarze do "Kobiety debile"

 1. Rób doktorat

  0

  1
  Odpowiedz
 2. Nienawidzę kobiet jestem radykalnym antyfeministą

  3

  0
  Odpowiedz
 3. niedawno na tym zacnym portalu przeczytałem takie słowa dotyczące kobiet: „ja z tym podgatunkiem człowieka to już nawet nie gadam” wyrąbiste 😀

  1

  0
  Odpowiedz
  1. i ma ten ktoś rację

   2

   0
   Odpowiedz
 4. Po pierwsze: nie dla każdej argument to darcie ryja, są sztuki które potrafią cicho i stanowczo. Byc może jesteś dość duży i już wiesz, że lepiej, żeby darła ryja. Po drugie: warto starać się i dbać o kobietę, bo kobieca logika (albo raczej mechanizm działania, bo logiki toto nie ma) jest taki, że starania w jakiśtam sposób docenia. Po trzecie: ludzie dzielą się na wyznawców równouprawnienia i zwolenników dominacji. Jedni i drudzy mają swoje racje. Tu nie ma żądzy władzy, tu jest staranie o własny tzw. święty spokój. Po czwarte: kobietę należy często prać, żeby jej wątroba nie gniła, bo kobieta to złośliwa narośl wokół cipy. Przeczytaj to trzy razy jeśli po jednym nie dociera. Amen.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Należy ci się właśnie za to że nie zapoznałeś się z naturą kobiet a wpakowałeś w małżeństwo. Jak chcesz kupić jakiś sprzęt to najpierw o nim szukasz info i wypowiedzi użytkowników czyż nie? ale spoko, należysz do 80% samców beta, a wy już tak macie.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Ret Butler, kurwa, się odezwał. Trzeba na was ryja drzeć, bo inaczej nie dociera. Wieczne chłoptasie, piotrusie pany nieposkładane. Wegetacja z dnia na dzień i wieczne wachlowanie drzwiami od lodówki. Chujnia i śrut.

  0

  2
  Odpowiedz
 7. 5/5 BRAWA! Jazda z kurwami!

  1

  0
  Odpowiedz
 8. masz dużo plusów, bo tu w większości faceci siedzą. Ogólnie szkoda, że nie przybliżyłeś bardziej sytuacji. Być może jest tak, jak mówisz, a być może robisz różne wkurrrr rzeczy i nic do ciebie nie dociera, a żona już nie może wytrzymać, że tłumaczy a tu jak grochem o ścianę. Nie mnie to oceniać, bo nie znam sytuacji. Mogę sobie jednak wyrobić o tobie zdanie, skoro uważasz, że jezeli twoja żona taka jest tzn., że wszystkie takie są. Zazwyczaj to ludzie głupi generalizują.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Byłem miękkim chujkiem, ale jak czytam chujnie na necie i przez kilka lat praktyki to teraz jak będę miał do czynienia z jakąś pizdą to będę ją traktował jak szmatę, babę trzeba trzymać krótko i za ryj.

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Trzeba od poczatku krotko trzymac za ryj i smycz maksymalnie skrocic. Teraz to masz juz przejebane, bo jak raz pozwolisz i masz miekka dupe to bedzie jazda jeszcze gorsza. Ciezko to odkrecic. Przerabialem kilka razy.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Polecam Marka Kotońskiego „Co z tymi kobietami”.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Lubię gdy kobieta mną dominuje, codziennie wykonuje ich rozkazy. Nie umiem inaczej, bo w przeciwnym razie wzwód jest nieosiągalny.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Kurwa, jaka głupia chujnia sfrustrowanego faceta. Trzeba było się ożenić z kobietą na poziomie a nie z tępą, rozwrzeszczaną suką. I przyjmij do wiadomości, że nie wszystkie kobiety chcą chama obok siebie. Zwyczajnie źle wybrałeś, miałeś niefart. Szczęśliwy mąż.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. To USrael nastawia przeciwko facetom kobiety żeby był jak najmniejszy przyrost naturalny bo chodzi kase(więcej się nachapią razem z pachołkami)i rozbić tradycjną funkcje i model rodziny,dlatego wyciąga na wierzch wszystkie najgorsze cechy tkwiący gdzieś w czeluściach duszy,a tłamsi wszystko co najlepsze i nie wińcie tylko kobiety za to że takie są bo to jest zbyt duże uogólnienie i uproszczenie ponieważ prawda jest znacznie bardziej niż myślicie i w znacznej mierze zachowanie kobiet jest przyczyną zewnętrznego nacisku i działań speców od prania mózgu

  0

  0
  Odpowiedz
 15. TROLL ZAKOŃCZONY SUKCESEM! Bo nie wierzę, że istnieją tak plugawe buraki, którzy przepełnieni nienawiścią do jednej kobiety sprowadzają wszystkie do jednej postaci. I ty się nazywasz porządnym mężczyzną, frajerze? Koło gentlemana nawet nie stałeś, nie zasługujesz na nic żywego, więc kup sobie dmuchaną lalkę i prowadź na smyczy jak tak tego pragniesz.

  1

  3
  Odpowiedz
 16. przecież Ty mówisz konkretnie o swojej żonie. więc masz żonę debilkę xD przejebane koleś HAAHAH dobraliście się

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Poczytaj felietony Kotońskiego, zmądrzejesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. dlatego baby napierdalaja na chłopów, bo z wami sie nie da normalnie porozmawiać. chocbym nie wiem ile mówiła normalnym tonem, to mój chłop i tak ni chuja nie wie wie, o co chodzi (głównie dlatego, że wyjebane ma na to co mówię). jak zacznę napierdalać tak, że już wszyscy sąsiedzi wiedzą o co mi chodzi, to jest nagłe olśnienie. on już wie! on mnie rozumie! cudowna moc opierdolenia chłopa. do was po prostu inaczej nie dociera i chuj!

  0

  1
  Odpowiedz
 19. Hehehe dasz palec to weźmie całą rękę. Takie fakty. Jest trochę normalnych kobiet ale zwykle doświadczone są przez los i dzięki temu potrafią docenić normalnego faceta. Reszta miała za dobrze i myśli, że wszystko im się należy tylko dlatego, że mają cipkę. W sumie mają rację bo faceci, chcąc je po prostu przerżnąć, nauczyli je tego. Takie prawo natury, chcemy je rżnąć bo inaczej ludzkość by zniknęła:) A laska musi być traktowana jak człowiek a nie jak księżniczka i wtedy chodzi jak w zegarku.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. cokolwiek by nie było – im nie odpowiada na dłuższy czas.
  tak to wygląda – niezależnie od inteligencji, finansów itp

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Oto Słowo Boże.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Zacznij od siebie, bo to może do Ciebie dociera tylko krzyk. Zazwyczaj tak jest, że faceci to tłumoki i jak nie wrzaśniesz to nie usłyszy i nie zrozumie.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Oj stary! Żebyś Ty wiedział ile masz smutnej racji. Solidaryzuje się w bólu. Mam to samo, ale w kasze niadaje sobie dmuchać. W moim domu rządze ja, a jakiekolwiek zapędy duszę w zarodku.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Bo do mężczyzn debilów inaczej nie dotrzesz. Mój działa dopiero, jak krzyknę, jak normalnie powiem to siedzi i nic ie robi

  0

  1
  Odpowiedz
 25. 99% bab to idiotki kompletnie nie nadające się do życia we współczesnym świecie one umysłowo nadal siedzą w jaskiniach więc jak nie dostają po pysku to im odbija i niszczą wokół siebie wszystko co człowiek zbudował

  2

  0
  Odpowiedz
 26. Przelała czarę goryczy i nic nie zrobiłeś?! Tu trza było zasunąć wiązanką, żeby rura poczuła i więcej nie męłła jęzorem.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Pan twój, Mesio, powie ci, klęczący przed monitorem patałachu, w te słowa: jak sobie wybrałeś, tak masz. Trzeba było fiutem nie myśleć, to miałbyś szansę wybrać lepszy model (lub chociaż nieco znośniejszy) i nie miałbyś teraz kłopotów. Powszechnie narzeka się, że „baby to chuje”. I jest to w większości przypadków prawda. Narzeka się na aktorstwo z ich strony i to też w większości przypadków jest prawda. Ale winę za wybór ponosimy my -faceci. Tylko i wyłącznie. Bo zdecydowana większość daje się złapać na lep i kapitalnie zrobić w ciula. A potem jest narzekanie, że źle i odwrotu praktycznie nie ma. Ale prawda jest taka, że to ty spierdoliłeś, bo to ty wybierałeś. A chcącemu nie dzieje się krzywda. Więc albo morda w kubeł i zaciśnij zęby, żeby nie bulgotać, albo trzy stówki i do Pana twojego, na taśmę (na hasła: „żona”, „teściowa” i „urząd skarbowy” wpuszczamy bez CV w zębach -nie mający nic do stracenia desperaci są filarami naszej działalności). Tu, w blockhausach naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego, znajdziesz towarzystwo takich samych patałachów po przejściach, to w nielicznych chwilach wolnych od zapierdolu, będziesz mógł sobie z nimi ponarzekać przy flaszce księżycówki na te „wredne ślubne”, a koledzy -takie same ćwoki -poklepią po plecach ze „zrozumieniem”, bo przecież wiadomo, że to one winne a nie to, że macie szczątkowe mózgi między nogami. /Mesio PS. Pan twój, Mesio, z zadowoleniem zauważa, że czegoś jednak się, patałachu, nauczyłeś. A mianowicie tego, że babę się trzyma jak sukę. Na krótkiej smyczy (i nie oznacza to stosowania przemocy). Przynajmniej to rokuje dla ciebie dobrze, bo wielu nie jest w stanie wyciągać wniosków, nawet gdy całe życie popełniają te same błędy, które regularnie kopią ich w dupę. A skoro na tyle kumaty jesteś, by się uczyć na błędach, to tym samym, patałachu, masz cień szansy, że jak się postarasz, to może kiedyś zrobimy cię brygadzistą. No. Pokłoń się i odmaszerować sprawdzić połączenia do Łodzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Powiedzcie mi, co jest z tymi mężczyznami, że potrafią się dogadać z własną żoną jedynie kłótnią i darcie ryja. Czy nie da się rozmawiać po ludzku, jak powinni rozmawiać ze sobą ludzie sobie bliscy? Po paru latach spędzonych w małżeństwie, obcując na co dzień z mężczyzną człowiek dochodzi do wniosku, że nie warto się starać o mężczyznę i dbać o niego, bo i tak w nagrodę otrzyma się opierdol. Mężczyźni nie są warci jakichkolwiek starań. Wcześniej myślałam, że mąż, to ktoś bardzo wyjątkowy. Teraz dochodzę do wniosku, że mężczyzna, to żądna władzy kukiełka, którą powinno się prowadząć na smyczy, jak kundla, bo gdy da się mu za dużo dobra o tolerancji, to ją to przerasta. Oni chcą sukę obok siebie, a nie porządną kobietę. Aktorzy jebani

  0

  1
  Odpowiedz
 29. Testo – postać wybitna, ojciec narodu, człowiek, którzy wyprzedził epokę.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. pozwole sobie napisać osobną chujnie ale też w związku z babskami. Co to są za kurwy , mieszkam w wielkim mieście , umawiam sie kurwa z pindą a ona co , no nie przychodzi , ludzie złoci jest niedziela zajęcia by sie znalazło troche do porobienia a tu kurwa po co te jaja goliłem ? nie dość że czas straciłem to jeszcze na nią czekałem. A najlepsze jest to że wydawała sie naprawdę fajną ułożoną dziewczyną a tu co w chuja będzie człowieka robić, ale na szczęście dostanie jeszcze opierdol czyli to co większości z was drogie Panie sie należy penis w usta aż po same gardło

  1

  0
  Odpowiedz
 31. Gdyby nie seks, facet nawet by nie splunął w stronę kobiety. Nic nie wprowadziły na tym świecie. Gdyby nie facet nie byłoby budynków, urządzeń, aut, fabryk, nawet OB wymyślił facet, nawet w modzie największymi projektantami są faceci, nie wspominając już o technicznych dziedzinach. Za dobrze jest kobietom w naszym społeczeństwie, a faceci niestety coraz bardziej gówno warci wchodzą im w dupska. Honor poszedł na spacer i nie wrócił.

  1

  0
  Odpowiedz
 32. Jeżeli rządna władzy, to nie kukiełka.Jeżeli już to Ty jesteś kukiełką, tak zwanym chamem drugiego typu:D

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Może prowokuje ciebie, byś w końcu nie wytrzymał i oddał jej tym samym, by mieć dowody na rozwód i zabranie ci wszystkiego co masz?

  0

  0
  Odpowiedz
 34. masz rację. chyba dlatego jestem gejem. z facetami potrafię robić wszystko i jakoś się dogadujemy a baby to takie marudy!!!baby to przeciwieństwo psa na swojego szczekają a do obcego się łaszą.

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Jan Paweł II kiedyś stanął nad światem,
  Szukał dzieci, które gotów był zgwałcić;
  Chciał złowić małego chłopca
  Słów swoich magią.

  Ref.:
  O Janie Pawle, to Ty, małe dzieci ruchałeś
  Twoje usta dziś pieściły małą waginę
  Swoje nasienie pozostawiasz w odbycie
  Razem z Dziwiszem nowy zaczniesz dziś łów.

  2.
  Jesteś napalonym człowiekiem,
  Twoim skarbem są fallusy gotowe
  Do pracy z Tobą
  I małe dzieci.

  3.
  Ty, potrzebujesz małych dzieci,
  Ich ciał młodych wiekiem
  ich kropli spermy
  I niewinności.

  4.
  Dziś wypłyniecie już z Dziwiszem
  Łowić małe dzieci na morzach niebieskich
  Twej obłudy siecią
  I wadowicką kremówką.

  0

  0
  Odpowiedz
 36. Niestety Autorze, takie wlasnie sa kobiety. Ich prawdziwe oblicze poznasz tak naprawde wtedy, kiedy sie cos zaczyna walic. Np. sprawy rozwodowe, sprawy majatkowe, wysokosc alimentow na siebie i na dzieci, kontakty z dziecmi i inne. Znam to tylko z drugiej reki, ale taka jest rzeczywistosc. Poczytaj pamietniki, wspomnienia starych, doswiadczonych prawnikow, adwokatow. Oni to opisuja ze wszystkimi niuansami.

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Dagmara Kowal

  0

  0
  Odpowiedz
 38. Kolego podaje rozwiązanie bardzo proste baba która zrzedzi i narzeka to baba niezaspokojona dlatego kup jej jakieś czekoladki wsiąść na nią wieczorem potem zerżnij porzadnie az d*** odpadnie będziesz miał święty spokój na cały tydzień amen.

  0

  1
  Odpowiedz
 39. @31 – typowa męska szowinistyczna świnia. Otóż tępy bucu gdybyś miał chociaż dwucyfrowe iq to wiedział byś, że kobiety miały przez dłuuuugi czas ograniczony dostęp do nauki i nadal tak w wielu krajach jest, głównie przez wasze prymitywne osadzanie kobiety do kuchni. To kobiety kontrolują facetów, są mądrzejsze, znacznie łatwiej spotkać inteligentną kobietę niż mężczyznę i gdyby nie one to taki frajer jak ty by nawet nie powstał.

  0

  0
  Odpowiedz
 40. Nie ważne jak długo byś szukał i jak cudowną kobietę znalazł i tak by się spierdoliła. Problem siedzi nie w niej tylko w Tobie. Nie staraj się być dobry, dogadywać się itp. Wymagaj, karaj i czasem nagradzaj. Traktuj jak szmatę a ona będzie się z tego cieszyć i doceniać. Dobrocią nie zyskasz u kobiet szacunku a pogardę i łatę słabeusza. Coraz więcej inteligentnych facetów to rozumie.

  1

  0
  Odpowiedz
 41. Do 39. Gdyby nie faceci, to była by bieda i jadły byście swoje odchody z głodu i spały byście w norach ze szczurami, gdzie wasze miejsce. Jesteście jedynie dziwkami sprzedającymi swoje usługi (wychowywanie dzieci, mycie podłogi, stanie przy garach) za pieniądze. Kukły i pozerki bez charakteru. Lecicie tam, gdzie jest kasa.

  5

  0
  Odpowiedz