Lansowanie byle czym

Wiek 21 jest taki wspaniały, że ludzie od internetu i socjal mediów dostali totalnego piździelca.
Znajoma, która jest gruba i biedna jak mysz kościelna zalewa fejsika i instagrama zdjęciami swoimi jak i psa. Co jest w tym wyjątkowego i godnego tego całego lansu? Nie trudno jest iść do schroniska i wziąć psa ewentualnie kupić(w jej przypadku).

Rodzina ze strony ojca. Ciągle się przeprowadzają bo nie płacą czynszu na czas. Typowe utrzymanki na zasiłku. Na fejsie co pokazują? Regularne gotowanie jakiś tłustych potraw, basen(pompowany koszt około 200 zł), dzieciak z czerwonym paskiem w podstawówce xD?

Żona brata ciotecznego. Siedzi w domu bo ten kretyn wpadł z nią. On jeździ na tirach więc kasę mają ona miała schudnąć i tylko skończyło się na chwaleniu. Cała tablica zajebana zdjęciami bąbelka.Tak kurwa duże osiągnięcie. Wkładasz i wyciągasz i cyk dzieciak. Rozmnażanie jest czymś naturalnym jak sranie. Może są popierdoleńcy na tym świecie co wstawiają na socjale zdjęcia ze srania??

Znajoma, która wstawia cytaty i zdjęcia jak jest jej źle, jak źle jest w tym kraju co robi? Zajmuję się chorą matką na którą dostaje niemałą rente, ma gacha co mieszka z nią i pracuje a ona tylko narzeka i liczy na komentarze typu: jak ja ci współczuję, co się stało?, o jej.

Znajoma mojej matki. Długi w parabankach po kilka tysięcy złotych a na necie co? Zdjęcia z wakacji, nowe rzeczy itd.

Ludzie zgłupieli ja tylko się temu przyglądam i zastanawiam jak długo to będzie trwało?

65
5

Komentarze do "Lansowanie byle czym"

 1. chujowo to nie jest grać w tą konsolę
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  5

  1
  Odpowiedz
 3. Jest taka zajebista opcja „przestań obserwować użytkownika”
  Chyba że traktujesz to jak paradokumenty w tv z których wszyscy cisną jacy ci ludzie tępi ale dalej to oglądają bo czują się lepsi i mądrzejsi.

  10

  1
  Odpowiedz