Mały kleptoman

Moja chujnia, drodzy Chujowicze może nie jest największą, jaką przeczytacie, ale potrzebuję rady. Mam siostrę, obie mamy synów. Mój jest 2 lata młodszy. Ogólnie totalne przeciwieństwa. Jej syn, jest bardzo rezolutny, otwarty, rozgarnięty, zagadałby każdego na śmierć, figlarny, fajny chłopak, chociaż skory do konfabulowania. Mój młody jest zamknięty, wycofany i mało asertywny (zapamiętajcie to na później). Od jakiegoś czasu synowi zaczęły ginąć zabawki, które jakimś kurwa dziwnym zbiegiem okoliczności teleportowały się do mieszkania mojej siostry. Kilka razy złapałam siostrzeńca na wynoszeniu rzeczy, ostatnio wypadło mu kilka figurek z kieszeni jak wychodził. Za każdym razem gówniarz cie zagada, że zapomniał, że mu się pomyliło, że to przez przypadek, łzy w oczach, wara wisi, no odpuszczam. Nie to, że jestem jakaś skąpą cipą, chociaż zabawek też nie znajduję w kurwa jajku niespodzince. Pytam ostatnio czy może kupić mu na urodziny jakiś zestaw z tego jebanego LEGO a on mówi, że sam sobie wybierze i woli kasę dostać ale później nic nie kupuje, tylko wszystko przepierdala w wesołym miasteczku do którego ma 200 metrów. W sumie chuj mnie to, ale niech przestanie może wdupiać te lody i nie podpierdala zabawek komuś innemu. I teraz jest to później. Może to taki jebany wiek ale ja tez nie jestem na tyle asertywna (wiadomo po kim ma to mój syn), żeby powiedzieć siostrze że jej mały podpierdala rzeczy z mojego domu, bo wpatrzeni są w niego jak w obrazek. Ostatnio zajebał zagle z pierdolonego pirackiego statku, który kupiłam synowi na urodziny za prawie 3 stówy a te kurwa znalazły się u kuzyna w pokoju. I jeszcze ten mały chujek z niekwestionowanym urokiem osobistym, który skrzętnie wykorzystuje wmówi ci że to jest tutaj przez przypadek. Nie wspomnę o straży przybrzeżnej, którą pożyczył a nie oddał już przez pół roku, mówiąc, ze nie potrafi jej odnaleźć. No chuj mnie strzela, bo pieniędzmi nie sram a czyichś dzieci finansować nie chce. Weźcie mi poradźcie bo za niedługo przed wizytą będę chować wszystkie zabawki bo taką pizdą jestem, że oskarżyć dzieciaka wprost nie potrafię a i na skargę do siostry biec nie zmogę. I w ogóle super, że mogłam się trochę wyprzeklinać. I limit na pół roku poszedł w pizzzzdu.

101
64

Komentarze do "Mały kleptoman"

 1. Czy ty jesteś pierdolnięta? To już wiem skąd biorą się takie cipy, co gwałtów nie zgłaszają albo pobić przez męża. No kurwa parodia.

  0

  1
  Odpowiedz
 2. Gówniarza przyłapiesz pozwij o kradzież a winą zostaną obarczeni rodzice.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Mały jebany kleptoman!

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Rób doktorat

  0

  2
  Odpowiedz
 5. No to jedynym wyjściem jest chować te zabawki jak nie umiesz inaczej. A jak sie spyta to powiedz prosto z mostu ze kradnie i chuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. ale jesteś daremna

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Przypierdol gnojowi w ryj a odrazu wszystko odda

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Siklam „maly chujek”

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Heh. Nawet wiem jaka może być przyszłość owych dzieciaków. Synek zostanie intelektualistą i skończy studia, ale niestety jest prawdopodobne że będzie za uczciwy, i będzie dużo pracował za małe pieniądze. A tamten gówniarz pasuje jak ulał na kombinatora jumacza aut z niemiec, no i ten cwaniak się dorobi przez cwaniactwo. Dlaczego tak myślę? Bo sam przez to przechodziłem. I tak to wszystko się rozegrało jak opisałem. Sam byłem też spokojny i zamknięty w sobie, dlatego mimo niezłych kwalifikacji i tak kokosów nie mam co moi koledzy cwaniacy(ale wcale mnie to nie martwi). Sądzę że ta reguła się nie zmieni bo zawsze ta „zajebistość” lub przebojowość była lansowana. Pewne cechy się też dziedziczy ale można to w pewien sposób programować. Polecam poczytać kilka książek z zakresu psychologi.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. ha ha 5 * za całość ha ha

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Cała twoja Chujnia polega dokładnie na braku asertywności, kradzieże gnojka to tylko drugi plan, tło. Po pierwsze, kurs asertywności dla ciebie i syna natychmiast, po drugie powiedz jak jest siostrze od razu, niech skoryguje wychowanie i podziękuje tobie za uwagę, bo podziękowania się tobie należą.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Po chuj Ci były bachory ? Chciałaś problemy to masz i nie pierdol.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Mogę wylizać tobię cycki?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. From the depths of Hell in silence / Cast their spells, explosive violence /Russian night time flight perfected / Flawless vision, undetected // Pushing on and on their planes are going strong / …Air force’s number one… / Somewhere down below they’re looking for the foe / …Bombers on a run… / You can’t hide, you can’t move, just abide, / Their attack’s been proved / …Raiders in the dark… / Silent through the night the witches join the fight / …Never miss their mark… // Canvas wings of death / Prepare to meet your fate / Night bomber regiment / 588 // Undetected / Unexpected / Wings of glory / Tell their story / Aviation / Deviation / Undetected / Stealth perfected // Foes are losing ground, retreating to the sound / …Death is in the air… / Suddenly appears, confirming all your fears / …Strike from witches lair… / Target found, come around, barrels sound, / From the battleground / …Axis aiming high… / Rodina awaits defeat them at the gates / …Live to fight and fly… / Canvas wings of death / Prepare to meet your fate / Night bomber regiment / 588 // Undetected / Unexpected / Wings of glory / Tell their story / Aviation / Deviation / Undetected / Stealth perfected // Beneath the starlight of the heavens / Unlikely heroes in the skies / …Witches to attack, witches coming back… / As they appear on the horizon / The wind will whisper / when the Night Witches come // Undetected / Unexpected / Wings of glory / Tell their story / Aviation / Deviation / Undetected / Stealth perfected // From the depths of Hell in silence / Cast their spells, explosive violence /Russian night time flight perfected / Flawless vision, undetected

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Testo Aka Peter Zimmermann – twórca sztuki dla elit intelektualnych.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Nie zapraszaj siostry i jej bachora do swojego domu i tyle

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Idź na policje, powinni go bez problemów przymknąć

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Twoja siostra wali z tobą w chuja. Wie doskonale, że jej mały podpierdala zabawki i ma to w dupie. Wie, że niezręcznie ci jest poruszyć ten temat i trzyma cię w szachu. Nie miej skrupułów i jej o tym powiedz, że cię to wkurwia. Swoją drogą ciekawe jak ten mały chujek przemyca te rzeczy, pewnie ćwiczy przed tym zanim zacznie wynosić rzeczy ze swojego domu aby je opierdolić. Ale pracuj też nad swoim synem bo to porażka jak wyrośnie na niezaradną pizdę, której każdy wejdzie na głowę.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Porozmawiaj z siostrą. Dziwne ona nie zauważa że mały ma u siebie nie swoje zabawki? A może siostra wyraża aprobatę dla takiego postępowania?

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Niestety ale rośnie z niego złodziej! Teraz zabawki a później sklepy !

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Wszelka Chwała Allahowi Miłosiernemu i Litościwemu, oby pobłogosławił Cię, najmilsza Siostro, późnym klimakterium i sprawną zmywarką do naczyń w Ogrodzie Rozkoszy! Jak głosi popularne sieradzkie przysłowie: الإمام تشيسلاف بضرب الأطفال بعصا „Rózeczką imam Czesław dziatki karać radzi”. I wiedz, Droga Siostro, że rózeczka, a także obcęgi i palnik potrafią zdziałać bardzo wiele, jeśli chodzi o wychowanie naszych milusińskich. Rok nauki w madrasie czcigodnego imama Al-Zayoba odmieni Twego siostrzeńca tak mentalnie jak i fizycznie na jeszcze lepsze, pozwalając Ci jednocześnie na nielichy zarobek z wypłaconego okupu i zakup wielu kompletów klocków Lego, Duplo, a być może nawet Technic.
  W ostateczności zaś, bezecną kleptomanię da się błyskawicznie i niemal bezkosztowo wykorzenić przy pomocy pieńka, tasaka i jodyny, co umożliwi uleczonemu pobieranie renty socjalnej, zapewniając na starość stabilny dochód pasywny z jałmużny. Przyjazny patrol szariacki może zawitać po niesfornego urwisa na jedno twoje skinienie, błyskawicznie uwożąc go do krainy baśni z 1001 nieprzespanych nocy.
  Zamów nasze usługi już dziś, a otrzymasz w prezencie przepięknie wydaną książeczkę „Takfir Kubusia Puchatka”, w komplecie z poliestrową flagą i miniaturowym saifem do dekapitacji myszy. Atrakcyjna kaligrafia modlitw i zabawne opisy srogiej rzezi dostarczą szkrabom pięknej inspiracji do pociesznych zabaw i gonitw, jednocześnie edukując je w zakresie religii, pirotechniki i masarstwa. Z braterskim pozdrowieniem, Abu Janusz, z woli Najwyższego emir Al-Sieradza. Oby bezdomne koty nie były jako mieszkańcy Jasribu, dla których nie ma miejsca w piwnicy, na strychu, ni w garażu!

  1

  0
  Odpowiedz
 22. pytanko: czy twoja siostra nie zauważyła, że mały ma zabawki lub ich część, których mu NIE kupiła??? nie sprząta mu pokoju od czasu do czasu? Ja wiem jakie zabawki mają moje dzieci i nic nie ujdzie mojej uwadze.

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Jesteś pizdą bo działa na ciebie „urok osobisty” tego małego-jebanego bajerancika. Reszta to twoje dopowiedzenie. Właśnie dlatego nigdy nie będzie normalnie – zjebów lecących na ładną okładkę jest o wiele lepiej od tych ogarniętych.

  2

  0
  Odpowiedz
 24. Szwadron Śmierci wsadzi odpada na dożywocie do więzienia-miasta na wyspie wolin i helu odgrodzonych od reszty świata ogromnym murem,drutem kolczastym,a na murze stoją strażnicy z kałachem którzy będą strzelać do każdego kto tylko odważy się uciec,ale zanim dopłynie do muru to zrobią z niego ser szwajcarski dwa potężne helikoptery które najpierw ostrzelają go minigunem a następnie poślą w niego małą rakietką która go rozstrzaska na strzępy,taki los czeka twego siostrzaka który będzie musiał stoczyć na wyspie i półwyspie walkę o przetrwanie z innymi odpadami którzy nierzadko będą mordercami,gwałcicielami czy zwyrolami

  1

  0
  Odpowiedz
 25. Przesadzasz z tą niemożnością rozmowy z siostrą. Powiedz jej szczerze co i jak a jak nie zrozumie to niech spierdala. Jej problem a nie twój!

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Nie marudź, tylko powiedz co i jak. Tylko postaraj się spokojnie to zrobić, przemyśl sobie. 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Puść się z czarnym harpaganem i urodź małego murzyna jak urośnie wpierdoli temu złodziejowi tak zrób kurwa.. yyhh

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Przestań zapraszać do siebie swoją siostrę i jej synka – problem rozwiązany.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Niedorozwinięta jesteś :/? Co cię obchodzi reakcja siostruni, ma syna złodzieja, wygarnij jej kawę na ławę bo jak dzieciak się rozbestwi to z kleptomanii tak szybko nie wyjdzie.. Ludzie nie bądźcie takimi ciotami strachliwymi, to TWÓJ dom i TWOJA kasa rozumiesz to??

  1

  0
  Odpowiedz
 30. Sam tak robilem jak bylem maly. Pamietam, ze chowalem drogie zabawki swoich kuzynow azeby przypadkiem zapomnieli na dowidzenia. Przytul go jak dobra ciotka I pogadaj

  0

  1
  Odpowiedz
 31. Gnoja do wora i do rzeki.

  2

  0
  Odpowiedz
 32. prowokacja jakiegoś typa, przecież „widać” ma kilometr, że to jakiś typ pisał i was wkręca, a wy łykacie haha

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Wiem, że to może być trudne ale musisz to powiedzieć siostrze. Chcesz być okradana z synem przez kolejne lata? Nie musisz na nią od razu naskakiwać ale powiedz jej o tym! Jeśli nie umiesz jej tego powiedzieć to pokaż jej ten wpis 😉
  A swoją drogą to dziwne, że siostra nie zauważyła, że jej synek ma zabawki chuj wie skąd…

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Ja też wszystko podpierdalałem, no i teraz dalej podpierdalam ;P

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Nadstaw mu cipkę to zapomni o zabawkach.

  0

  0
  Odpowiedz
 36. @28 „Puść się z czarnym harpaganem i urodź małego murzyna jak urośnie wpierdoli temu złodziejowi” A tam, wpierdoli… Razem będą kradli. 😉 PS @21 jak zwykle bezbłędny. 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Jesteś pipa nie stara. Nie mam bachora, ale skoro tu piszesz to cię oceniam. Jesteś pipą, a syna będziesz miała apostoła.

  0

  0
  Odpowiedz
 38. Ja pierdole powiedz tej swojej siostrze niech ustawi gnoja do pionu

  0

  0
  Odpowiedz