Nie chodzę do kościoła w niedzielę

Cały problem polega na tym że, jestem już prawie pełnoletni i chcąc niechcąc jestem zmuszony mieszkać z dziadkami. Dzisiaj właśnie zauważył że nie poszedłem do kościoła. A moi dziadkowie są do przesady religijni i zmuszają i mnie do chodzenia do kościoła co kurwa niedzielę. A do tego dzisiaj opieprzył nazywając mnie jakimś jebanym komunistą. Ja się kurwa pytam co ma ideologia wspólnego z tym że nie poszedłem do kościoła?! Rozumiem że komuniści potępiali kościół i w ogóle ale, to że nie chodzę wcale nie znaczy że nie wierze, no kurwa…

15
19

Komentarze do "Nie chodzę do kościoła w niedzielę"

 1. tego Ci trzeba:
 2. Dziadkowie chcą pewnie abyś wyrósł na porządnego człowieka dlatego kierują cię do kościoła,na twoim miejscu zapoznałbym jakieś młode panny kościelne,sam kiedyś chodziłem z trzema przyjaciółkami do kościoła aż jedna zakonnica była zazdrosna i ciągneła mnie za uszy bo gadaliśmy na nią pingwin było to w szkole podstawowej. 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Postaw sprawę jasno – nie chodzę do kościoła i chuj, bo w to nie wierzę, nie przemawia to do mnie i tyle. Jak cię wypierdolą z domu to idź do proboszcza, powiedz że to przez niego i niech płaci na twoje utrzymanie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. nie potępiali tylko konkurowali bo komunizm i chrześcijaństwo to są ideologie naiwnie idealistyczne i podobne i nie ma takiej opcji aby dwa nie możliwe do zrealizowania utopie naraz współistniały. A boga nie ma wyluzuj jak wydaje ci się że w coś tam wierzysz to jesteś głupszy od komunistów i religijnych bo wiara o jakiej mówisz nie weryfikowalna nie podlegająca żadnej zewnętrznej kontroli weryfikacji ma inną nazwę zwie się pierdolec, shizy, i charakteryzuje słabych ludzi którzy wychowani w religii nie potrafią się od niej odciąć.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wal chuja świątecznie

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Wyprowadz sie od dziadkow i po problemie powodzenia

  0

  0
  Odpowiedz