Niepopularna opinia o służbie zdrowia

Mało kto o tym mówi, ale za chu*owy stan polskiej służby zdrowia w dużej mierze odpowiadają sami pacjenci. Ledwo taki dostanie kataru, albo zaczyna go boleć gardło to już leci do lekarza, zamiast próbować samemu wyleczyć się w domu. I tak jeśli lekarz przyjmuje dziennie 30 osób, z czego 15 ma taką właśnie gównochorobę, to zakładając, że średnio spędza w gabinecie 12 min, to już jest 3 godziny dziennie roboty dla lekarza, do tego poważnie chorzy pacjenci muszą czekać. Kolejna sprawa to stare baby, które nie mają co robić w domu i sobie przychodzą do lekarza pogadać, albo od 10 lat biorą te same leki i liczą na cudowne uzdrowienie. Weźcie ludzie sami zadbajcie o swoje zdrowie. Naprawdę nie trzeba na to wywalać wielkich pieniędzy. Wiedza jest dostępna za darmo. Liczcie na siebie, bo państwowe instytucje zbyt często zawodzą.

33
17

Komentarze do "Niepopularna opinia o służbie zdrowia"

 1. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Jebnij się w głowę żałosny smieciu

   0

   0
   Odpowiedz
 2. Nie zgadzam się z pierwszą częścią. Jak przeziębienie się zbagatelizuje to można zejść przez grypę, gruźlicę lub przedłużyć niepotrzebnie nieobecność w pracy.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Wszystkie badania i wizyty w poz powinny być płatne. Ubezpieczenie powinno obejmować bardziej skomplikowane problemy zdrowotne.

  0

  2
  Odpowiedz
 5. Wystarczy wprowadzić opłatę rejestracyjną w wysokości 5 szekli i od razu się przerzedzi…

  1

  1
  Odpowiedz