Niewdzięcznicy

Pewien poszukiwacz przygód wrócił z lasów amazonki ze stadkiem szympansiątek. Wyłapał je i zachował od zguby i osadził w swoim zoo. Szympansy dorastały i budowały swe stado pod czujnym okiem naszego podróżnika. I było im dobrze. Kilka pokoleń dalej, szympansy zlekceważyły swoją historię i odwróciły się od wierności względem wybawcy. Został wysłany posłannik, który miał to zorganizować, jakoś ogarnąć. Ale i jego nie posłuchały, przynajmniej nie wszyscy, a szczególnie nie ci wywodzący się z pierwotnego stada.

Dzisiaj już prawie nikt nie pamięta o tych zdarzeniach, nie żyje nimi. Tylko mała garstka wiernych szympansów została, i jest ona już na skraju wymarcia.
I to jest chujnia nad chujniami

15
18

Komentarze do "Niewdzięcznicy"

 1. kup se konsolke zycie bedzie latwiejsze
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Przyjdź do zakrystii, jutro posłużysz do Mszy, to ci te durnoty ze łba wywietrzeją. Ks. B. Hemot.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Do czego to nawiązanie watykański gnoju

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  0
  Odpowiedz
  1. A po co są odprowadzane składki na te wszystkie rzeczy z których się nie korzysta pezyjebie?

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Dobijaj chujem aż do macicy tak, że łóżko skrzypi głośniej niż kobieta jęczy.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Szympansy nie żyją w lasach Amazonki. Występują tylko w Afryce, gamoniu. Chciałeś błysnąć, a pokazałeś swoje nieuctwo. Puściłeś mokrego bąka…

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Kiedy jeszcze chodziłem do szkoły to pojechałem na rowerze do biedronki z Michałem i był tam wtedy taki Paweł i wtedy pojechaliśmy na lody ,a potem już do domu.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Jesteś pojebany huju

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Spierdalaj stąd

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Już dawno w ten świat powinna pierdolnąć bomba

  1

  0
  Odpowiedz