Nowi GŁOŚNI sąsiady

Nowi sąsiady, którzy zamieszkali pod nami w ogóle nie umieją rozmawiać!! Kiedy tylko się pojawią to drą rynek ile wlezie!!! Chamy przybyły że wsi i żyją wedle zasady wolność Tomku w swoim domku!! Była zwracana im uwaga, ale to nic nie daje. Uważają że nikt ich nie słyszy!!

19
10

Komentarze do "Nowi GŁOŚNI sąsiady"

 1. Ile razy można Wam pisać, co macie robić w takiej sytuacji. Przecież wyraźnie i jasno piszę. Ale podam Ci wskazówki co masz z tym fantem zrobić.
  Wal chuja – z jękiem, chodzeniem i trzeszczeniem łóżka oraz uderzaniem nim o rury centralnego ogrzewania. Wkładaj chuja między żeberka w kaloryferze i piłuj. Puszczaj pornole na kolumnach (polecam kategorię screaming). Ruchaj dmuchane lale i spankadoo. Chlej jabole i bekaj głośno przy rurach c.o. Kiedyś sąsiedzi mieli mnie za nic, obgadywali mnie, przystawiali boomboxa do podłogi (ich podłogi – mojego sufitu) i puszczali disco polo, pukali do moim drzwi i uciekali oraz traktowali moją skrzynkę na listy jako śmietnik. Teraz muszą bardzo uważać, by mnie nie urazić, bo mam bardzo długie plateu i mogę jęczeć nie godzinami, a całymi dniami.
  Zatem nie czekaj – do dzieła!

  9

  0
  Odpowiedz
 2. A co sie bedziesz pierdolil? Zrob tak jak sasiad z kilku chujni ponizej, zbuduj urzadzenie ktore po Twoim wyjsciu do pracy wydaje glosny pisk, jak bagiety przyjada wylaczaj pisk

  4

  1
  Odpowiedz
 3. Kolego też jestem ze wsi (i jak najszybciej chcę na nią wrócić), ale nie drę ryja i nie wycieram butów o krawędź schodów, nie napierdalam muzą, a dzieciaki napominam, żeby nie skakały i nie grały w piłkę w domu, także nie generalizuj. Większy syf robią zajebisci miastowi, plus ich ulubiona czynność – wystawienie śmieci na jebany próg, i parkowanie 2 aut na 3ch miejscach, bo on kurwa tu „mieszka dłużej”.

  3

  2
  Odpowiedz
 4. Nagraj ich jak drą japę o jakiś prywatnych, wstydliwych sprawach. Wrzuć na youtube. Podeślij im linka.

  2

  0
  Odpowiedz