Pedalstwo

Wkurwia mnie wszechobecne pedalstwo. Za PRL-u takie coś było nie do pomyślenia, a teraz jest to norma. W mediach propagują pierdolony gender i przebierają chłopców za dziewczynki. Do tego dochodzi też coraz powszechniejszy metroseksualizm. Dawniej owłosienie naturalne było czymś zupełnie normalnym, teraz cały czas wmawiają nam, że to już niemodne i trzeba się wszędzie golić. Golenie jaj jeszcze ujdzie, ale jaki kurwa facet goli sobie pachy jak baba? Niech mi nie wmawiają, że to w celach higienicznych. Nawet jak się tam ogolisz, to i tak będziesz jebać w upalny dzień. Niektóre popierdole każą nawet golić klatę, a to już jest szczyt pedalstwa (obejrzyjcie Martina Stankiewicza). Na ulicach całe masy pedałków. Rurasy uciskające jajca, kolorowe buty, koszula i nażelowane włosy to teraz standard. Te metrochucherka zachowują się jak baby, są wrażliwe, płaczą. Gdzie się podziali normalni mężczyźni? I jeszcze te pierdolone demonstracje gejów i lesb w Warszawie. Kurwa, jak ja bym był u władzy, to bym kazał rozpędzać takie dziadostwa bronią palną i armatami. Takiego syfu nie byłoby u nas, gdyby pierdolone Wałęsy ani inne Bolki nie otwarli naszych granic przed USraelem. Nic to, chuj w dupę wszystkim homosiom i pedałom.

136
110

Komentarze do "Pedalstwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. W pełni popieram. Czy normalny człowiek chodzi po ulicy i ma napisane na czole ” jestem hetero”? Nie! Po chuj emanować swoją seksualnością. Jesteś pedałem? To się pierdol w dupsko ale w domu i nie myśl, że będziesz miał dzieci; bo do tego trzeba kobiety. Nie wychodź z tym na ulice i nie domagaj się jakichś przywilejów. Czy oni myślą, że jak tak będą postępować to ludzie ich zaakceptują czy co? Dla mnie to szczyt popierdoleństwa, jakaś choroba mózgu. Zresztą homoś może zarazić dziecko pedalstwem. To da się poprzez odpowiednie zachowania i pranie mózgu przekazać. Gdybym ja był u władzy to wypierdoliłbym ich na bezludną wyspę i ogrodził murem. Niech tam się jada w dupsko aż do śmierci. Lesby też. Co do rurek, kolorowych bucików itp, to nie tylko ubiór. Tylko jakiś styl bycia, spedalenie umysłowe, ponieważ normalny w to się nie ubierze, nie pokaże w tym. Są po prostu zjebani ale to ich sprawa nie moja. Dla mnie mogą i w rajstopach chodzić, chuj mnie to obchodzi. Precz z pedalstwem!

  18

  1
  Odpowiedz
 3. Wspołcześni biografowie Zelimchana Dupodajewa pozostają zgodni, że najbardziej kontrowersyjnym epizodem w karierze tego znamienitego dowódcy był okres tuż po przerwaniu oblężenia Machaczkały, kiedy to prowadzona przezeń 13 Brygada Homodżygitów wzięła do niewoli znaczną liczbę żołnierzy Cesarskiej Armii Japońskiej. Świadectwa obu stron na ten temat są w dużej mierze sprzeczne, zaś raport obserwatorów misji wojskowej OBWE pozbawiony jest konkluzji, z uwagi na to, że wypisał im się długopis. Zeznanie jedynego ocalałego japońskiego jeńca, podporucznika Tonietajama Anaru, wskazuje, że poddawano ich upokarzającemu i nieludzkiemu traktowaniu, między innymi poprzez karmienie pumperniklem, wielokrotne łaskotanie pod pachami, odmowę gwarantowanego konwencyjnie prawa do bukkake oraz notoryczne kradzieże zegarków w przebieralni. Podporucznikowi Anaru udało się zmylić czujność oprawców i uciec w przebraniu pterodaktyla, los jego kolegow pozostaje jednak nieznany. Ponure memento w całej sprawie stanowi nagranie wideo Islamskiego Państwa Czyraków i Lewatyw, na którym uzbrojony i zamaskowany mężczyzna straszy skutego azjatę gumowym pająkiem oraz, wyszydzając cesarskie pantsu, zapowiada rychłe utworzenie kalifatu na Wyspach Kurylskich i marsz na Osakę po dnie morza. Rzecznik prasowy Dagestańskiego Okręgu Wojskowego, pułkownik Jewgienij Mamałygow kategorycznie zaprzeczył japońskim oskarżeniom, podkreślając, że jeńcy byli traktowani tak samo dobrze jak właśni żołnierze, którzy jakoś nie narzekają, ponieważ – cytując słowa pułkownika – „się przyzwyczaili”.
  W moskiewskich archiwach wojskowych, ze względu na korniki nie zachowały się materiały z tego okresu. Natomiast ludność Machaczkały na pytania o los Japończyków nabiera wody w usta i nie wypluwa jej, co często kończy się zadławieniem. Wobec braku dokumentów oraz uwiądu źródeł oralnych, przed prokuratorami, dziennikarzami i historykami rozpościera się różowa mgła tajemnicy, a fakty zastępowane są spekulacjami.
  Wiele lat później, w wywiadzie-rzece udzielonym Mariuszowi Maksowi Kolonko na zapleczu branżowego klubu Kosmatka, Zelimchan Dupodajew dobrodusznie wyśmiał rzekome naruszenia konwencji, dementując jednocześnie własne powiązania z IPCziL, które określił jako „grupę ekstremalnych fetyszystów, obcych tradycji Kałkazu”. Według Dupodajewa wzięci do niewoli Japończycy byli tak szczęśliwi w sękatych rękach bojowników, że po zwolnieniu osiedlili się w okolicach Serżen Jurtu, po zmianie płci i nazwisk przeważnie wychodząc za mąż za pracownikow miejscowej mleczarni, co tłumaczy ich niebecność w ojczyźnie. Pytany o pochodzenie czasomierzy marki Seiko noszonych na rekach i nogach, komendant Dupodajew ujawnił, że stanowią one prezent od organizacji Human Rights Watch, dumnie puszczając dziennikarzowi 12 melodyjek po kolei. Zagadnięty o rewelacje Tonietajamy Anaru, Zelimchan Dupodajew z właściwą sobie powściągliwością zapowiedział podjęcie kroków prawnych przeciw oszczercom, pomiędzy kolejnymi buziakami wyznając Maksowi, że: „etowo gołubczika w żopu trachać budu, kak sieiczas tiebie”.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. „Elfy peeeedały, elfy peeedałyyyy….”. Przywrócić Festiwal Piosenki Krasnoludzkiej!!!

  1

  0
  Odpowiedz
 5. No, no, ładny ból dupy wyczuwam 🙂 Zajmij się sobą i swoim marnym życiem zamiast wtrącać nochal w czyjeś szczęśliwe :)))

  3

  11
  Odpowiedz
  1. Szczęśliwe ? No no, jak chuj xD Zapierdol sobie w kolano, bo w łeb już za późno…

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Bóg miłosierny daje odkupienie

  6

  0
  Odpowiedz
 7. Rób doktorat

  1

  0
  Odpowiedz
 8. ZARUCHAM ICH NA ŚMIERĆ

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Golenie pach jest dobre dla wygody. Łatwiej się tam umyć, dezodorant łatwiej dociera itd. Jak ktoś się poci jak świnia, to naprawdę czuć różnice. A poza tym… masz 100% racji. Niech sobie ci pederaści żyją i u siebie w domach robią co chcą, chuj mnie to obchodzi. Ale promowanie tego gówna powinno być karane, rzygać mi się chce jak widzę „facetów” (można ich tak nazwać?) ubranych tak, że widać każdą część ich ciała mimo, że są chudzi jak patyki. Jak bym mieszkał w Warszawie, to napierdalałbym z wiatrówki w uczestników parad równości, zwolenników tęczy i innych gówien. Pary damsko-męskie jakoś nie demonstrują na każdym kroku swojej miłości (może poza niektórymi nastolatkami, ale to normalne w tym wieku). To prawda, że za komuny nie było tego widać, bo nikt wtedy nie pierdolił się z odmieńcami, którzy na siłę próbowali pokazać, że są inni, co miało jak widać również dobre strony. Ale teraz dzięki Unii (głównie przodującym Niemcom) i USraelowi wszystko co polskie i tradycyjne jest zacofane i prymitywne. Zresztą co się dziwić jak dla wielu autorytetem są rządzące nieroby w rodzaju Bolka czy Ryżego, albo mędowate kurwy, marionetki jak Szechter. Wiecznie są przy władzy, a USrael nie może wyjść z podziwu jak omotał 40 milionowy naród i zaciera ręce, bo szans na zmianę nie widać. Niby jest PiS, ale obawiam się, że za rok sytuacja będzie podobna. Z wyjazdem też coraz większa lipa, bo lada chwila muzułmanie utworzą jakiś emirat na Zachodzie Europy, a Amerykanie tak nas kochają, że znoszą wizy już dwudziesty rok. Jak ktoś ma możliwość, to można jechać do Australii czy Kanady, gdzie spokojnie można robić swoje i mieć wszystko w dupie. W Polsce jest z tym coraz gorzej, a takie wspaniałe czasy przecież mamy.

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Wyjazd do Kanady to chyba w celu zawarcia małżeństwa jednoplciowego? Jak geje przeszkadzają to może lepiej Iran lub Uganda, chyba tamte kultury bardziej podpisują

   0

   1
   Odpowiedz
 10. Widzisz , tak na nich jedziesz a piszesz ze bys ich w dupe wyruchal jebany hipokryto !

  1

  3
  Odpowiedz
 11. Trzeba reaktywować ZOMO i pałować. Pałować do utraty przytomności, a jak kogoś poniesie i zatłucze białą, gumową, giętką pałą na śmierć to żadna strata. To i tak pedał był.

  7

  0
  Odpowiedz
 12. Są pedały i są Geje,są lesby i Lesbijki są pojebani ludzie i są Normalni ludzie,tylko teraz jakoś wszystkim zaczęło to przeszkadzać. A co tyczy się depilacji to jak człowiek wygolony to schludniej, czyściej i higienicznej a pizdeczki z wygolonymi klatami, przynajmniej można pooglądać na Sadolu filmiki jak dostają po ryjach.

  2

  2
  Odpowiedz
 13. Uuuu prawdziwy mężczyzna. Mamy tutaj takiego jednego Romana, towarzysz w sam raz dla ciebie!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Pierdolisz. Częściowo przyznaję rację, np. z tymi rurkami albo ze zbyt dużą wrażliwością chłopaków, to że odwracają się role płci, ale kurwa golenie pach to nie jest od razu pedalstwo. Sam golę bo w pewnym momencie za bardzo zaczęły mi jebać więc muszę i to rzeczywiście trochę pomaga. Nawet nie spróbowałeś a niby wiesz jak polaczek „znaffca” wszystkiego. A jak jebiesz w upalny dzień to kurwa dezodorant sobie kup a nie że potem cały autobus śmierdzi. Po trzecie, jakbyś doszedł do władzy to najprawdopodobniej byś gówno tam zrobił skoro siedzisz tutaj na chujni więc nie pierdol tutaj po raz kolejny jak polaczek, co by to jak bym nie zrobił gdyby coś tam bo jak co do czego by przyszło to byś skulił ogon. Już widziałem takie coś w akcji, mądry w gębie a potem chuj siedzi cicho jak przychodzi moment akcji.

  1

  2
  Odpowiedz
 15. Eeeeee tam… To już było. Nudzisz i chuj. A do dego głupcze robisz z siebie publicznego homofoba. A od homofobii do homoseksualizmu tylko jeden krok. Ty go już dawno zrobiłeś, i teraz musisz się gdzieś wykrzyczeć. Trzyj dupę wazeliną i idź srać na swój trawnik.

  0

  4
  Odpowiedz
 16. Kryzys by ci się przydał. Ale taki prawdziwy. Taki jak w grecji. Ale tam wszyscy popierdoleni. Będziesz pasować.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. I Pan nasz Diabeł przeczytał chujnię twą, usiadł i zapłakał…

  0

  1
  Odpowiedz
 18. Twój komentarz to dno dna. Nie twój interes czy ktoś se goli pachy czy nie. Mogą se nawet na obcasach chodzić, w dupie to mam. Patrz na siebie cebulaku.

  0

  2
  Odpowiedz
 19. Brawo dla tego Pana 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to mógłbyś sobie pozwolić na to, aby być Prawdziwym Mężczyzną. A tak, jak jebiesz w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym na taśmie za 800 zł brutto, to musisz dostosować się do przeznaczonego ci losu cioty. Morda w kubeł, uśmiech na mordę, morda do podłogi i zapierdalaj ze zdublowaną wydajnością. Przy twoim nazwisku już pojawiła się czerwona kropka, więc powinieneś wiedzieć, że jesteś na wylocie. Masz nadal golić jaja, nogi, ręce, pachy, plecy, klatę i łeb. Tego lata temperatura u was na hali dochodzi do 60 stopni i nie da się otworzyć okien. Nie życzymy sobie wszawicy i smrodu potu, osadzającego się na włosach. Natomiast jeśli przeszkadza ci, że twój brygadzista interesuje się twoim kakaowym okiem, to twój jebany problem. Lepiej mu zawczasu opierdol gałę, żeby nie podpadać. Nas interesuje tylko wydajność. Jeśli jest wysoka, to wszystko gra, a jeśli niska, to trzeba wam zajebać batem i podkręcić obroty na taśmie.

  3

  3
  Odpowiedz
  1. 17ooo pln to ty masz jak opierdolisz nerki , 2 nerki

   0

   0
   Odpowiedz
 21. Jeatem gejem i nie gole pach, klaty, nóg, rowa itd. Nie ubieram się w rury, kolorowe ciuszki, torebki. Nie wyglądam jak ciota , nie mam glosu kastrata. Na parady chodza czesto cioty zakłamując obraz geja. Znaczna większość homo to normalni faceci. A jak słyszę pierdolenie ze wszyscy geje są tacy sami to mam ochotę ci za…bać na pysk.

  0

  5
  Odpowiedz
  1. Normalni faceci?! Czlowieku… Jak mozna być normalnym facetem penetrujac odbytnice drugiego kolesia i czerpac z tego przyjemnosc.Dewiacja!! Wbrew naturze,skrzywiona psycha! Koniec tolerancji,mam tego dosyc,jeszcze troche i zaczna nazywac heterykow skrzywionymi .Za duzo oczekujecie pizdecz**Fuujjjj ,zygac mi sie chce

   9

   1
   Odpowiedz
 22. Cieszy mnie to że jest coraz więcej uświadomionych ludzi którzy mają dość 25 lat panowania usraela,ale jest nas i tak jednak za mało gdyż stanowimy tylko niewielką część populacji jebiącej usrael we wszystkie dziury,gdyż większość stanowi ludzkie robactwo ogłupione i otępione usraelską propagandą,i żeby to zmienić należy dotrzeć do najmłodszego pokolenia nieskażonego jeszcze usraelizacją,ale jak wiadomo nie uda się dotrzeć do dzieciaków których rodzice są spierdolonymi przez usrael marionetkami,więc pozostaje dom dziecka

  3

  0
  Odpowiedz
 23. Porządny z Ciebie chłop

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Ale jesteś zjebany.I mylisz gejów z transami.A jak sie nie chcesz golić to sie nie gol.Nie wiem jaki ty masz tu problem.A nie ,czekaj.Już wiem.Masz problem ze sobą.

  0

  2
  Odpowiedz
 25. Skoro idolami młodego pokolenia są takie „męskie” postacie jak Bieber czy Krystyna Ronaldo to jak ma być?

  2

  0
  Odpowiedz
 26. Niech zgadnę, jesteś grubym, łysym i szczerbatym oblechem ze śmierdzącymi serami i żal dupę ci sciska ?

  0

  1
  Odpowiedz
 27. LEWACTWO Panie, LEWACTWO rozpierdoli Europę od środka. Ktoś z ludzi za kulisami, ktoś kto na prawdę ma ,,władzę”, chce wymazać Europę jaką znamy z mapy świata. Powiedz mi dlaczego przyjmujemy tych wszystkich brudasów z afryki ? Pan świata chce tu zrobić kolorową mieszankę, zniszczyć biały europejski gatunek, zapomnieć historię narodów i kultur. Zapomogi kolorowym na kolejne bękarty, a rdzennych mieszkańców na coraz mniej stać i coraz rzadziej decydują się na dzieci. Gdy już nie będzie narodów, tylko ta ,,masa” każdy z każdym, aby kolorowo, do europy przyjdzie rządzić najbardziej mściwa, knąbrna, zawistna, jadowita, skąpa i zachłanna plaga tej ziemi – ŻYDZI. Dlatego w ,,nowoczesnym” zachodzie żydowskie media promują dewiacje, pedałów, lezby, aborcje i różne inne tolerancje żeby biały europejski człowiek wyginą. ROZUMIESZ ? Zwróć uwagę że większość marszów patriotycznych, zgromadzeń w lewackich i żydowskich mediach od razu jest nazywana ,,faszystowskimi” (vide GÓWNO WYBIÓRCZE), żydzi nie mogą pozwolić, aby w krajach pojawiały się nacjonalistyczne ruchy ponieważ ŻYDOWSKIE pomioty utracą wtedy władzę. A władzę mają…poszukaj w internecie prawdziwych nazwisk naszych p.osłów, zdziwisz się ilu jest tam kryptożydów. Wpisz w wujku google ,,menora w sejmie” pooglądaj zdjęcia,zobacz jak pokornie ,,nasze” władzę chylą główkę przed tymi kurwiszonami żydowskimi. Poszukaj, pomyśl, rozpowszechniaj. SURGE POLONIA !

  2

  0
  Odpowiedz
 28. Pajacu. Jaki jest sens używania antyperspirantow, gdy włosy wystają z pach?! Ten obszar należy golić z przyczyn czysto praktyczno-higienicznych. I w niczym nie ujmuje to meskosci.

  2

  1
  Odpowiedz
 29. Kolejny życiowy frustrat, który nie ma jak wyładować swojej agresji inaczej niż tylko czepiać się tego czy ktoś sobie goli jaja czy nie. Normalni ludzie i normalni mężczyźni, o których wspominasz zajmują się swoim życiem, a nie życiem innych. Poza tym dawno już zauważyłam, że kiedy ktoś zbyt często odwołuje się do pojęć w stylu ‚prawdziwy mężczyzna’ albo ‚prawdziwy facet’, to sam w sobie nie jest specjalnie męski. Pewnie jesteś tchórzem, mięczakiem i onanistą i wydaje ci się, że jeżeli społeczeństwo stanie się bardziej ‚męskie’, to dzięki temu ty sam się taki staniesz. Wyprowadzę cię z błędu: to nieprawda – będziesz taki jaki jesteś do końca życia. To, że nie będziesz golił jaj, będziesz chodził w pięcioletnich jeansach, będziesz miał zniszczone od tyrania w ŁWF paznokcie, będziesz miał nadwagę od pochłaniania kebabów i będzie ci śmierdziało z japy NIE SPRAWI, że będziesz ani trochę bardziej męski.

  1

  2
  Odpowiedz
 30. Ale co masz do golenia pach? Facet ma hodować Kampinos, żeby był męski? Chyba nie czujesz jak jebiesz potem. Dlatego zazdrościsz rurkowcom, bo oni mają dziewczyny, a ty nie masz wcale, bo nie golisz pach i jebie od ciebie na kilometr.

  0

  3
  Odpowiedz
 31. czytaj artykuły Testa – Króla Pomarańczy.

  3

  1
  Odpowiedz
 32. precz z pedalską propagandą!

  1

  1
  Odpowiedz
 33. Bo lepiej być niezadbanym, owłosionym na całym ciele, śmierdzącym dziadem, w brudnych dresach. Powodzenia z nastawieniem że mężczyźni nie muszą o siebie dbać, a kobieta która zwróci na ciebie uwagę będzie gorsza od ciebie bo normalna, szanująca się nie zainteresuję się tobą.

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Brzmisz jak luj – czyli obiekt westchnień peerelowskich ciot: twardy i rozmiłowany w narodowej tradycji kolo z żółtym zębem, brudnymi kłakami i sinym tatuażem TSML Wronki na klacie, który jednakowoż lubi posuwanie w dupala i ciągnięcie pały za pół litra i paczkę mocnych. Chodx do mnie, mój ty przyszły Fuhrerze Wielkiej Polski!

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Zaciągnij się do brygady Zelimchana Dupodajewa, będziesz zwalczał zło w towarzystwie męskich, spoconych Czeczenów. A potem wspólne wycieranie plecków i wzajemne golenie jaj bagnetem od kałacha…

  1

  0
  Odpowiedz
 36. Jakbyś był u władzy to dostałbyś w łape i także przyczyniałbyś się do szerzenia pedalstwa i gender. Cała ta szopka służy zniszczeniu społeczeństwa. Nie ma co z tym walczyć tylko tworzyć własne normalne społeczności.

  0

  1
  Odpowiedz
 37. Wypierdalaj śmieciu.

  1

  0
  Odpowiedz
 38. Co to by się w naszym świecie działo, gdyby nie było wśród nas samców alfa, takich jak ty…?
  Kobiety pewnie marzą o facecie z kompleksem na punkcie własnej męskości, a cały internet z niecierpliwością czekał, aż wylejesz swój żal o mniej męskich osobnikach.
  Dałem jedną gwiazdkę, a to i tak za dużo. Wypierdalaj do Rosji robić doktorat z gender xD xD xD

  0

  1
  Odpowiedz
 39. a co ci to przeszkadza?

  0

  0
  Odpowiedz
 40. Modliliście sie do żyda o ten dobrobyt i jego mateńki dziewicy z klapy bolka przecież:)

  0

  0
  Odpowiedz
 41. co do golenia pach to się nie zgadzam ale reszta to 100% prawda.

  0

  0
  Odpowiedz
 42. Sam do tego tęsknisz i Cię to podnieca, a fakt że to prawda budzi w Tobie taką właśnie agresję. Myślisz że udając nienawistnika i tak w końcu nie wyjdzie na jaw Twoja prawdziwa natura? Wyjdzie! Sam tak miałem. Polecam ogolić pachy i klatę, poczujesz się fajniej i może to będzie pierwszy krok do samoakceptacji.

  1

  2
  Odpowiedz
 43. napisał rudzielec xD

  0

  0
  Odpowiedz
 44. Jebane padały, pełno ich chodzi po ulicach, bo przecież świat jest kurwa „nowoczesny”, bo teraz każdemu wszystko wolno. Legalizacja homosiów jest przecież, za niedługo to będzie dla wszystkich normalne. Najgorsze że po prostu robole i tępi faceci ubierają się normalnie ale homoseksualiści i w miarę mądrzy faceci ubierają się jak pedały.

  0

  0
  Odpowiedz
 45. Dokładnie. Zgadzam się.

  0

  0
  Odpowiedz
 46. Brygadzista w Łódzkim Wydziale Fabrycznym kazał ci robić loda? Na szczęście mesiu wprowadził odpowiednie dyrektywy i jeśli pała ma specyficzny smak, zapach albo wygląd, to nie jesteś zobowiązany ze względu na ryzyko zarażenia się chorobami wenerycznymi oraz dobro Zakładu. Jest dostępna broszura ze zdjęciami chorych pał oraz próbki smakowe i zapachowe. Musisz obrabiać wyłącznie zdrowe pały.

  1

  0
  Odpowiedz
 47. Dobrze gada, polać mu ! ~ Profesor ds spraw nieważnych Bartix

  0

  0
  Odpowiedz
 48. „Gdzie się podziali normalni mężczyźni?”- a co szukasz chłopaka? wiesz , musisz być bardzo nieszczęśliwy skoro przeszkadza C

  2

  0
  Odpowiedz
 49. taki jestes płytki ze boli cie jak ktos sie ubiera ?

  0

  0
  Odpowiedz
 50. Chuj ci do tego jak kto żyje. Zajmij się sobą. BTW mam 35 lat, byłem w wielu miejscach na świecie, a na demonstrację gejów trafiłem tylko raz w Manchesterze. I też mnie to chuj obchodziło. Pooglądałem chwilę, ciekawy spektakl, i poszedłem swoją drogą. Sam jestem heteroseksualny i wokół mnie kręci się pełno fajnych heteroseksualnych kobiet. Nie mam problemu ze znalezieniem odpowiednich obiektów seksualnych w tym „wszechobecnym pedalstwie”. A może sam jesteś kryptopedałem i stąd ta gwałtowna reakcja alergiczna? Bo facet hetero nie zagląda innym facetom pod pachy, na klaty i nie ogląda męskich dup, analizując, czy spodnie dobrze leżą. Macasz mężczyznom jaja, żeby sprawdzić, czy ogolone, i czy spodnie nie uciskają za bardzo? Ja pierdolę. Zapisz się do służby bezpieczeństwa na lotnisku.

  1

  1
  Odpowiedz
 51. Cóż… Najbardziej przeszkadza to kryptogejom, którzy też by chcieli ale są tchórzami i nie mają dość jaj żeby „wyjść z szafy”.

  1

  2
  Odpowiedz
 52. Tobie też chuj w dupę, bo tak się składa że ci co plują na gejów sami są największymi pedałami.

  1

  1
  Odpowiedz
 53. A co tobie do tego?

  0

  0
  Odpowiedz
 54. Czyżby nasz szlachetny portal chujnia.pl został nawiedzony przez Panią poseł Krystynę z PiS? Dobry wieczór Pani Krysiu. A co tam u Pani słychać? Na kółku różańcowym jest Pani „persona non grata”, więc szuka Pani sojuszników w naszych szeregach? Jak Pani może przeczytać, agitacja wyborcza na naszym portalu nie ma sensu, bo Waszych zwolenników w naszych szeregach nie brakuje. Może Pani zameldować Panu Prezesowi wykonanie zadania. Ale na przyszłość niech Pani pisze we własnym imieniu, a nie podszywa się pod płeć męską. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i życzę Pani jedynej możliwości wystartowania z list SLD.

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Jak wszystko wisi to jest sexi. Chu że ma męża najważniejsze że chociaż można popatrzeć. Luksus lazienka

   0

   0
   Odpowiedz
 55. Tak tak lewaky lewaky rzondzą żydy żyd żydowstwo żydzi tak pierdolamento wstawiają wyznawcy żydowskich bredni sprzed 2000 lat i żyda Jahwe stworzyciela świata. A powinna rządzić prawica i „pany szlachcyce” a ty chamie do roboty buraku jebany a nie w filozofa zabawy uskuteczniać buraku robaku biedaku zasrany. Swoją drogą pedalstwo to bardziej znane już było w starożytności na dłuuuuuuugo przed tą waszą żydowską religią co Żydzi wymyślili dla matołów i niewolników. W grecji, rzymie, arabii, babilonie, egipcie, cyprze, indiach…………

  0

  2
  Odpowiedz
 56. Co za pisowski bełkot!

  0

  1
  Odpowiedz
 57. Wszystkie pedały to kryptożydzi.

  1

  0
  Odpowiedz
 58. Jak nie golisz sobie pach to jestes jebanym brudem i jebie od Ciebie 24h/dobe. Nie potrafisz sie dostosowac do XXI wieku to wypierdalaj do Afryki, tam chłopaki chodza bez gaci na polowania a laski pozniej przyrzadzaja łup, tez bez gaci.

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Golic się jak się TYLKO da. Brudy i smierdziele

   0

   2
   Odpowiedz
  2. Sam wypierdalaj. Dobrze koleś gada. Wystarczy się regularnie myć i można z włosami pod pachami nie śmierdzieć. Kobiety powinny się golić, ale nie faceci.

   0

   0
   Odpowiedz
 59. Całkowicie popieram. I to z włosami pod pachami też pochwalam. Facet powinien mieć je. A żeby nie śmierdzieć to wystarczy często się myć i ostatecznie używać perfum/dezodorantu.
  A poza tym z dwojga złego to bym wolał jebać potem niż robić z siebie pedzia. Naprawdę.

  0

  0
  Odpowiedz