Pierdolone życie

Mam pierdoloną myzofobię, co całkowicie paraliżuje moje funkcjonowanie w społeczeństwie. Dostałem się właśnie na gówniane studia, całe dnie mnie nie ma w domu, nie dosypiam. Jestem chudy i brzydki, nigdy nie miałem laski, bo kto by chciał być z jebanym psycholem. Od dawna sobie wmawiam, że nie są mnie godne czy coś w tym w stylu ale to tylko pierdolenie samotnego cioty. Moi kumple ciągle ćpają i mnie też codziennie próbują wyciągać. Czasem wychodzę.

41
59

Komentarze do "Pierdolone życie"

 1. A masz żel antybakteryjny w plecaku ?
  Taki bez użycia wody. Boski wynalazek.

  1

  0
  Odpowiedz
 2. Przełam się i wsadź dłonie do klopa po czym zrób sobie coś do jedzenia, jeśli wytrzymasz masz fobie z głowy. A co do urody lubisz jakiś sport? Spierdalaj na siłownie jak masz kasę załatw sobie instruktora albo sam przebuszuj sieć w poszukiwaniu informacji. Idź do sklepu kup sobie fajne ciuchy, zmień styl kurwa człowieku nie zdajesz sobie sprawy jak to podnosi pewność siebie, niby czemu laski tak kochają zmieniać ciuszki? Właśnie dlatego! I nie ćpaj bo ta chujnia zniszczy twoje życie na 100% Teraz masz jakaś szanse.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. do komanta nr 2, respect czlowieku! to obrzydliwe, ale w sumie, jak ma pomóc…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ręce do klopa i zrobić coś do jedzenia? Gratuluję pomysłu.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zwiększ masę.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Współczuję Ci.Też jestem brzydki,nie miałem nigdy dziewczyny,i powiem tak jak ktoś jest naprawdę brzydki,zwłaszcza jeśli ma chujowy ryj i krzywe zęby to mu ładne ciuchy i siłownia nie pomogą:(A kumple piją i ćpają u mnie też,ale nie daj się w to wciągnąć,pomyśl sobie że przynajmniej masz rozsądek bo potrafisz się temu przeciwstawić.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Chłopaku nie słuchaj ścierwa!!!
   Nie ćpaj!!! To gówno

   Laski ruchają???
   Czy mówią że ruchają???
   Nie słuchaj pajacy, niby kumpli.
   Masz mój tel 739207107
   Jeśli chcesz poznać dziewczynę/ dziewczyny dawaj do mnie na instruktarz.
   Pozdro

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Zdrowy chorego nie zrozumie. Szokoterapia to przeżytek, nie rob tego !

  0

  0
  Odpowiedz
 8. kom 5 już mnie wyprzedził… @6 – to nieprawda. pracuję tymczasowo na budowie z młodymi żulami i chłopami mega prostymi, brzydkimi jak noc i do tego tępymi. człowieku, nawet oni ruchają laski. najważniejsze jest nie to jak wyglądasz tylko czy jesteś pewny siebie. jeśli jesteś – masz laski. jeśli nie – to nie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. je*any psychol?
  haha niezła samoocena
  Powiem ci że chudzi faceci są ekstra ;D
  Tylko nie ćpaj!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Widze, że nie jesteś idiotą i nie wierzę, że nie możesz znaleźć dziewczyny. Wyglądasz na kawał wrażliwego chłopa, a my to lubimy.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. podstawa to dobra bajera!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @13 „matura z polskiego jest już tak zaniżona do poziomu dziecka ze szkoły podstawowej” nie wiem czy zauważyłeś ale podobnie jest z matematyką.

  0

  0
  Odpowiedz