Ludzie jak zwierzęta

Co się stało z tym polskim społeczeństwem, że ludzie sami sobie organizują taki jakiś system totalitarny, że się rano z lóżka nie chce wstawać. Pracują gamonie za jakieś śmieszne 2 tysiące złotych, a podgryzają się jak małe wściekłe rekiny. Łażą, gadają jakieś głupoty, co kto powiedział, co zrobił, czego nie zrobił i roznoszą gówno w robocie, że nieraz byle śmieszek urasta do rozmiaru skandalu. Wystarczy, że komuś rano w robocie w roztrzepaniu nie powiesz cześć to już zaczyna pierdolić, że się wywyższasz. Później inni debile to powtarzają i kula gówna toczy się jak w lawinie. Skąd ludzie wynoszą takie wzorce? Ja się dziwię, że w Polsce niewolnictwo stało się faktem, a Polska to raj dla zagranicznego kapitału, bo takie niewolniki sami sobie zakładają kajdany i pilnują, żeby innym przypadkiem nie spadły.

5
0
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Ludzie jak zwierzęta"

Antyszczepionkowcy

Witam serdecznie wszystkich chujan i chujanki. Zapewne większość z was zdaje sobie sprawę i śledzi chcąc nie chcąc poczynania cudownych mamusiek-sadystek, którym prawdopodobnie sperma zalała mózg podczas płodzenia swego potomka i wpadły na pomysł, aby zrobić ze swoich dzieci chodzący wór chorób i zarazków. Chodzi mi oczywiście o wszelkiej maści antyszczepionkowców. Po kiego chuja oni to robią? Skąd się wzięła ta głupia tendencja do unikania podstawowych szczepień? Tego kto wymyślił teorię, ze szczepionki są złe i niedobre powinno się na długie lata do pierdla posadzić za masowe ludobójstwo z premedytacją. Czy ci ludzie nie zdają sobie sprawy, ze takie dziecko to czyste zagrożenie dla ludzi w ich otoczeniu? Dla takiego człowieka zwykłe przeziębienie moze być śmiertelne i dla innych przy okazji, bo roznosi zarazki wszędzie, gdzie się da. Zaczynam juz wątpić w to, ze na tym świecie będzie kiedykolwiek normalnie i ludzie zaczną myśleć samodzielnie i przestana słuchać samozwańczych guru. Chujnia z grzybnią.

16
6
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Antyszczepionkowcy"

Przeludnienie

Witam wszystkich ,, szczęsliwych” użytkowników tej strony. Jedną z rzeczy, która ostatnio strasznie mnie wkurwia, jest przeludnienie. Pewnego dnia stojąc w korku, uświadomiłem sobie, że jeszcze kilka lat temu przejazd tą samą trasą był w zasadzie bezproblemowy. Co się zmieniło? Roboty drogowe? Nie. Więcej samochodów? Pewnie tak. Może to oznaka dobrobytu, wszystkich stać na samochód? NIE! Przecież autobus na prawym pasie mało się nie złamie od ilości pasażerów. Po prostu przybyło ludzi. Przybyło ich na tyle, że drogi, których także ciągle przybywa nie są w stanie ich pomieścić. To jedynie przykład tego problemu. Podobnie jak przepustowość dróg, ograniczona jest przestrzeń do zabudowy. A domów w kółko przybywa. Niedługo zabraknie nam miejsca. Więcej ludzi to również więcej chorych i dłuższe kolejki do lekarzy. Idąc dalej tym kierunkiem myślenia, możliwości Ziemii w zakresie wyżywienia też są ograniczone. Przykłady złych skutków przeludnienia mnożą się tak szybko, jak ludzie, którzy w większości zasługują na miano robactwa. Mimo to, ciągle słyszymy o niskim przyroście naturalnym, o tym, że 500plus jest zajebiście dobre i potrzebne i przyjmujemy ukraińców. Do czego to zmierza? Do utworzenia drugich Indii? To staje się już niezdrowe. Całe szczęście, że nie mieszkam w dużym mieście i tylko od czasu do czasu muszę się do takiego wybrać. Mam nadzieję, że zdechnę zanim ten problem w zauważalnym stopniu dotknie także wsi i mniejszych miejscowości.

16
8
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Przeludnienie"

  1. twoim celem powinno byc zapelnienie tej mapy

    0

    1
    Odpowiedz

Patologia

Admin ty kurwo jebana, znowu nie dodałeś dobrej chujni na główną, dlaczego to robisz? Jebany tępy chuju, zjebałeś dobrą stronę. Wypierdalam i już tu nie wracam, bo tylko się wkurwiam.
Chuj ci w dupę.

35
4
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Patologia"