Praca w biurze

Mam dosyć już tej roboty.
Na poczatku były studia. Później szereg dupo-prac a teraz robota w biurze ze zmierzłymi babskami. Jestem jedynym siurakiem pracującym w towarzystwie bab w różnym wieku. Myślałem, że po przejściu do biura wyzwole się od pracy fizycznej i bedzie już supcio. Co prawda jest lepiej, bo sie nie męcze ale znowu trafiła się jakaś inna uciążliwość. Problem sprawiają niesympatyczne babska, które są bardzo złośliwe i upierdliwe. Mam taki plan, że: Powiem im, że jak się nie uspokoją to wydymam każdą w dupsko i w cipsko. Może to pomoże a ponadto połącze przyjemne z pożytecznym.

82
17

Komentarze do "Praca w biurze"

 1. Jak tak powiedz to dopiero cię … wykorzystają.

  4

  0
  Odpowiedz
 2. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  0

  7
  Odpowiedz
 3. Jak powiesz że wydymasz to baby się ucieszą i dopiero wtedy nie dadzą ci spokoju. Widać że nie znasz się na kobietach. Baby są bardziej napalone na seks niż faceci. Szczególnie takie na które mąż już nie chce spojrzeć.

  20

  0
  Odpowiedz
 4. Jestem ananasem, nasze ananasowe panny nie mają ani cipsk, ani dupsk, i jest to dość felerna sytuacja…

  7

  0
  Odpowiedz
 5. Ruchaj wszystkie po kolei.

  5

  0
  Odpowiedz
 6. Powiem tak przyjacielu 🙂 bardzo spodobał mi się ten pomysł z wydymanien każdej, powiem więcej! Zerżnij każdą w pysk! Bo to jadaczka jest problemem tak?? Jak włożysz pałę w gębę takiej idiotce i dajmy na to przez parę minut zacznie się dławić kutasem to może zmięknie. Na koniec nie zapomnij zakleić jej ust spermą tak żeby popamiętała co czyni!!! I tak z każdą. Fajny pomysł co nie? 😀 ewentualnie jeszcze jest pomysł żebyś odbił na ksero swojego kutasa i podrzucił którejś kartkę. Będzie śmiesznie a pizdy będą miały o czym gadać i paplać! Powodzenia!

  24

  7
  Odpowiedz