Problem z chłopakiem

Zorganizowaliśmy sobie wycieczkę nad morze tak we dwoje miało być romantycznie a dwa dni przed wyjazdem dowiedziałam się ze jedzie nas ósemka. pikuś jest to ze ściągnął on tam też swoich rodziców. nigdzie nie byliśmy sami z czego nici na jakiekolwiek wyjścia tylko razem. przez cały wyjazd przytulił się do mnie może z 3 razy i dal calusa oczywiście tak żeby nikogo w pobliżu nie było. wracając do mnie zabrał koleżankę z nami do auta bo miał mnie odwieźć do domu z czego wyrzucił mnie jak worek kartofli i poinformował ze wejdzie tylko na kawę. tak zrobił i pojechał. inna była też sytuacja jak byliśmy ze znajomą parą i siedzieliśmy w 4 koleżanki chłopak wypił o piwo za dużo i zaczął mi bardzo niemiłe komentarze mówić mówiłam ze mi się to nie podoba a mój chłopak jeszcze śmiał sie z tego. co mam robić bo mam dość.

35
86

Komentarze do "Problem z chłopakiem"

 1. Czy to babskie forum, że zadajesz pytania? Jak masz dość to się rozstań z nim kurwa.
  Wy baby lubicie jak facet was olewa, to wtedy mu pieskujecie, a najlepiej jeszcze jakby wam wpierdolił z raz w tygodniu nie? Wtedy to on naprawdę kocha. Miejcie żal do siebie, skoro facet który chce wam nieba uchylić może liczyć co najwyżej na friendzone. Chujnią to jest wasze podejście do tematu.

  0

  0
  Odpowiedz
 2. O kurwa, co za bełkot!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. skończyć gimnazjum

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ty głupia kobieto. Nie chce mi się tłumaczyć, bo i tak mnie nie zrozumiesz. 1/5

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Weź Araba. Na pewno będzie romantyczny do czasu ślubu…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Sśij pałę szmato!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dotychczas miałem 17 tysi netto miesięcznie, ale ma stara sczyściła mi konto i żeby przeżyć, to ja, pan wasz Mesio, muszę dawać dupy za tależ zupy :'(

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Sama sobie winna

  0

  0
  Odpowiedz
 9. jakbyś zachowywała się chociaż trochę jak prawdziwy facet z krwi i kości to Szwadron Śmierci nie musiałby interweniować i zastosować wobec niego kare chłosty pejczem zakończonym ostrymi kolcami(tak Szwadron chce dać potencjalnym odpadom jeszcze jedną szansę ale drugiej już nie będzie),a tak będzie musiał niestety zastosować środki zapobiegawcze aby nie dopuścić do tego aby zastosowana została ostateczna zagłada

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ja pierdole nie wierzę w to co czytam. Ale chujowa chujnia chyba 13-latka pisała

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Co masz robić… umyć łeb Randapem, przepłukać zęby Stonkolem, wypić wiadro wody i iść spać, bo jesteś widocznie plebsiarą, która zasługuje na takie traktowanie. Shalom

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ja bym cię jeszcze na jego miejscu opluł

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Nie masz honoru

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Kurwa! Przez Was zupa mi ostygła!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Bo Wy, kobiety, takich wieśniaków lubicie. Znajdź okularnika to żaden z powyższych problemów nie wystąpi

  0

  0
  Odpowiedz
 16. kopa w dupe, bedzie tylko gorzej.
  Marcin

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Zwal se konia wieśniaro

  0

  0
  Odpowiedz
 18. to juz koniec, wkrótce Ci to powie. Przygotuj sie na to. Powaga

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Jebnij Lamusa szkoda życia.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. e tam. W grecji to dopiero mają problemy.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Szukaj śniadego bolca on będzie remedium na twoje problemy z niedoruchaniem

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Powieś się.

  Albo nie. Wal dó łodzkiego kutasa na taśmę. 3 stówy do łapy…

  0

  0
  Odpowiedz
 23. żenua w chuj

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Alhamduillah, Droga Siostro, bardzo nas martwi odrażające rozpasanie, jakiemu sie oddajesz zezwalając niepoślubionemu mężczyźnie na obłapianie, miąchanie, myrdanie, trykanie i cmoktanie podczas Świętego Ramadanu. Zaprawdę, dla należytego potępienia takiego występku zabrakłoby kostki brukowej na ulicach całego Al-Sieradza. Allah jest jednak przebaczający i litościwy, masz zatem szansę na poprawę do końca miesiąca. Nawróć się, wyrzeknij piva, rozpusty i kosmetyków Avonu! Okryj swe ozdoby hidżabem z worka po pyrach a wnet odnajdziesz proste szczęście u boku pięknobrodego mudżahedina o nienagannych manierach i umiarkowanym temperamencie. Po wypełnionym udanymi porodami życiu doznasz zaś wieczystej radości, zmywając naczynia w Ogrodzie Rozkoszy. A nie ma przecież większej nagrody dla cnotliwej niewiasty, bo i po co? Natomiast podążanie ciernistą ścieżką poróbstwa, nieskromności i herezji gwarantuje Ci natomiast, że spędzisz wieczność w mikrofalowym żarze Gehenny, jako nieczyste prosię umazane brunatnym sosem grzechu i podane na stół Iblisa.
  Czyż bowiem nie napisano, że: „Używanie życia tego swiata jest krótkie, a życie ostateczne jest lepsze dla tego, kto jest bogobojny”.
  Z braterskim pozdrowieniem, emir Abu Janusz, Ad Daula al Islamija fi Al-Sieradz.
  O wy którzy wierzycie, zadbajcie o wodę dla zwierząt podczas upałów! Niedbali otrzymają napój wrzący i karę bolesną!

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Hej koleżanko dam Ci dobrą radę zerwij z tym gnojem. Gość nie ma wg do Ciebie szacunku czy Ty tego nie widzisz ?
  Jak można być z kimś takim który w chwili gdy jego Kobieta jest obrażana on się z tego śmieje prawdziwy facet wyjebał by takiemu w ryj i powiedział żeby to było ostatni raz i nie ważne czy kolega czy nie! Przecież to Ty jesteś lub powinnaś być najważniejsza.Pozdrawiam gorąco i mam nadzieję że nie dasz mu się tak traktować.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Ciesz się, że ktoś w ogóle chciał z tobą gdzieś pojechać. To ty jesteś samica, czyli: tyka ci zegar biologiczny, będziesz niedługo brzydka i nic niewarta bo nic poza urodą nie masz. Zatem, morda w kubeł i ciesz się, że ktoś w ogóle interesuje się twoim odwłokiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Rzuć go, tyle w temacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. kopnij go w dupe, widac ze nie jest jeszcze MĘŻCZYZNĄ tylko dzieciaczkiem

  0

  0
  Odpowiedz
 29. ile wy mace lat? zostaw ciecia

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Porozmawiać z nim o tym?

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Zostawić frajera?

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Nie zawracaj dupy

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Kurwa ale wy jestesteście tępę dzidy.Czemu się zawsze trzymacie chamów,prostaków,dresów?Po co Ci taki chłopak.Co masz zrobić?Rzuć go!Mało to innych jest?Jakoś normalnych,spokojnych,opiekuńczych facetów nie dostrzegacie.

  0

  0
  Odpowiedz