Przegrywy

Strasznie mnie wkurwia pewien typ nieudaczników. Każdy takich widział, każdy ma przynajmniej jednego takiego na swoim osiedlu. Mowa tutaj oczywiście o nikim innym jak o pierdolonych 30letnich oblegaczach sklepów monopolowych. Siedzi taka łajza jedna z drugą od godzin popołudniowych do póznego wieczoru i pije piwsko i setki. No kurwa mać, dwie lewe ręce, trzydziestka na karku, brak pracy i rodziny. Zostawiają syf, plują na trotuar, a jak sobie popiją więcej to wielcy bohaterzy. Chuj z takimi karaluchami, powinni przymusowo takich ‚wiecznych dwudziestolatków’ wywozić do kamieniołomu bo się ewidentnie leniom śmierdzącym nudzi.

89
17

Komentarze do "Przegrywy"

 1. Zgadzam się. Kiedyś zresztą gonili do roboty taki element, chyba że któryś miał wujka w partii. Jak nie, to zaraz mu zajęcie znaleźli. Ale teraz dzięki Bolkowi i innym jest wolność i demokracja i tak nie można, bo każdy z nich jest przecież wolnym człowiekiem. Szkoda tylko, że za pieniądze rodziny i przypadkowych przechodniów.

  9

  9
  Odpowiedz
  1. Kiedyś był przymus pracy, a tacy leserzy byli kierowani do najgorszej. Co do przegrywów. Prawdopodobnie są szczęśliwsi od ciebie. Być może niektórzy i ty ich utrzymujesz. Nie ma socjalu. Nie ma pijaczków. Słyszałem, że pijaki dostają jakąś specjalną kasę od państwa. Choroba alkoholowa. Koło się zamyka.

   0

   0
   Odpowiedz
 2. Dlaczego przegrywy? Może oni są szczęśliwi?

  23

  6
  Odpowiedz
  1. Oni, pewnie tak, ale niech swoje szczęście kontemplują w swoim domu.

   2

   4
   Odpowiedz
   1. A chuj Cię obchodzi gdzie kontemplują, mają takie samo prawo, jak Ty, by stać pod sklepem, czy gdziekolwiek indziej, zakompleksiony leszczu.

    2

    1
    Odpowiedz
 3. A chuj Ci do tego jak żyją? O boże ktoś nie żyje tak jak ja i jest zadowolony to przecież niemożliwe! !!!!111

  4

  4
  Odpowiedz
 4. Co Ty sie pultasz moze im dobrze. Siedzi sobie ma wszystko w nosie i sie nabija jak zapierdalasz podbic karte na zakladzie o 6 rano a on sobie smacznie spi jeszcze najebany. Pozdro ale nie z lawki pod sklepem.

  6

  3
  Odpowiedz
 5. A co was to obchodzi jak kto spędza wolny czas? Skoro nikogo nie krzywdzą..

  5

  1
  Odpowiedz
 6. hehe , chłopie złoty , kiedyś czytałem wywiad ze znanym aktorem , opisywał sytuacje jak jechał sobie autem na kolejny już w dniu spektakl w którym występował , po drodze zobaczył 2 meneli co doili sobie winko , pierwsze pomyślał sobie szkoda mi tych ludzi zero celów ambicji …. , po chwili myśli a co jak oni są bardziej szczęśliwi niż ja ?. Do czego zmierzam nie popieram menelstwa żeby nie było , ale tak sie zastanawiam czy Ci menele nie są mądrzejsi niż połowa społeczeństwa?. Kredyt , nowy samochód , wakacje najlepiej 3 razy w roku , strach przed zwolnieniem z pracy , nowe ciuchy , lansy balety i inne chuje muje to jest szczęście ? ten jebany bieg XXI w. trzeba pokazać sie sąsiadowi , babci cioci wujowi , jacy to wszyscy kurwa szczęśliwi jesteśmy czy naprawdę ? a menel pierdoli, żyje ? żyje , umrze? umrze a Ty? co nas różni, prawie nic.

  11

  2
  Odpowiedz
 7. Hehehehee. Jakiś śmieć polaczek na kredycie dożywotnim i chujową robotą za grosze znalazł sobie obiekt do odreagowania. Nie oceniaj innych pało. O take POlskie walczylim i takie mamy. Za „komuny” była praca i nie było tylu pijaków i żuli co teraz. Wolałbyś żeby tam siedział dresy co by ci wpierdol spuszczali za każdym razem mamejo?

  9

  1
  Odpowiedz
  1. Chyba nie zrozumiałeś autora. A teraz wracaj pod monopolowy.

   1

   3
   Odpowiedz
 8. Oni mogą być szczęśliwszy od Ciebie. Nie każdy rodzi się niewolnikiem -robotnikiem.

  4

  0
  Odpowiedz
 9. Jak się nie dopierdalają i nie drą mordy, ani nie zaczepiają mi żony, to koło chuja mi to lata co robią.

  3

  0
  Odpowiedz
 10. To jakaś plaga … te insekty pewnie w całym kraju oblegają monopole … gorsi niż wrzód na dupie

  0

  0
  Odpowiedz