Przyjaźń gówno warta

Ciekawe uczucie dowiedzieć się że twoje kilkuletnie „przyjaźnie” to bujda, gówno warta historia bo dzisiaj te twoje „przyjaciółki” mają cię w poważaniu. Przypominają sobie o tobie kilka razy w roku, bo nie mają nikogo akurat pod ręką. Gdy tylko mają kogoś bardziej pod ręką to lecisz na koniec listy osób do chociażby głupiej wiadomości. Widocznie nie jestem już do czegoś potrzebna to po co mają się odzywać .Tylko szkoda że tak późno się o tym dowiaduję….

90
4

Komentarze do "Przyjaźń gówno warta"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rozumiem cię, całe życie przez to przechodzę

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Jesteś żałosna

  1

  5
  Odpowiedz
 4. Olej je i żyj swoim życiem. Jak się kolejny raz odezwą odpowiedz miłym, czułym i sympatycznym „spierdalaj”. Wtedy poczujesz się jak królowa. Nie ma za co.

  5

  0
  Odpowiedz
 5. ucz się życia…

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Mnie nikt nie lubi bo jestem biały .

  3

  1
  Odpowiedz
 7. Lepiej późno, niż wcale. To też dobra lekcja dla ciebie na przyszłość, by nie ufać nikomu, tylko tym, których sobie sprawdzisz i wyselekcjonujesz. Naucz się selekcjonować ludzi. To dobra cecha, potrzebna na tym świecie. Zwracaj uwagę na wszystko, każdy możliwy detal w ich zachowaniu. Pamiętaj by gdzieś tam zachować umiar, by nie popaść ze skrajności w skrajność i nie stać się czasem socjopatą.

  4

  1
  Odpowiedz
 8. No cóż, takie jest życie, moja droga… Tak już jest że jak ktoś uważa ze nie jestes mu juz potrzebna to wyrzuca Cię do kosza a wraca zazwyczaj jak odpadły mu jakieś znajomości dla których wczesniej Cię porzucił. Inna sprawa że to nawet nie musi być do końca ze złej woli a wynikać ze zwykłej ludzkiej biologii. Pamiętaj że jest ograniczone grono osób z jakimi można utrzymywać kontakt, w tym ok. 5 z którymi ten kontakt może być bardzo bliski. Jeśli więc ktoś wrzuci do tego najbliższego grona nową osobę to jedną musi wyrzucić do niższej półki…niestety padło widać na Ciebie

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Przyjdą dupy same jak zaczniesz je olewac, a nie adorowac i wzdychac. Chyba, że będziesz naprawdę czuł, że to jest wlasnie ta to wtedy i owszem. Narazie baw się i korzystaj z życia bo młody 2 raz nie będziesz.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Chyba, że masz twarz incela…

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Cześć chciałbym pomóc Ci

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Przechodziłem przez ten syf za czasów szkolnych. Jedyna opcja to zerwanie z nimi kontaktu do zera i skupienie się na sobie. Zobaczysz minie miesiąc a ty odżyjesz psychicznie jak po jakimś pierdolonym spa.

  5

  0
  Odpowiedz
 12. Zacznij się malować, farbowac kłaki i kup sobie normalne ciuchy to może przestaną się Ciebie wstydzić. A i dobrze jakbyś miała ba koncie z 200 kawałków. Najlepiej na różnych walutach. Możesz się też pokusić na obciaganko na imprezach ale tu ostrożnie żeby sobie nie zepsuć opinie.

  2

  0
  Odpowiedz