Recepty elektroniczne

E-zwolnienia teraz e-recepty. Udają że to dla naszej wygody a oczywiste że służy to do jeszcze większej inwigilacji nas. W tym kraju nie da się już normalnie żyć. Czy tylko mnie to wkurza? Dlaczego władza ma nas za stado głupich baranów którym można wszystko wmówić i z którymi można zrobić wszystko co się im podoba? To jest chore!

59
4

Komentarze do "Recepty elektroniczne"

 1. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  1

  4
  Odpowiedz
  1. A ty sie chujem pobaw

   14

   0
   Odpowiedz
 2. zwal se freda, dobra w dupie to mam biore browary i lece nad jeziorko, elo stuleje

  3

  3
  Odpowiedz
 3. Dorzucę do tego wpisy w CEIDG omal nie wykreślone, bo nie ma w nich PESELu, ale przecież zalogować sie do ePUAP można, PESEL się wyświetla, dane są. Jednak tępe urzędasy nie wiedzą jak przepisać te dane z jednego rejestru do drugiego. Jak to kurwa dobrze, że przynajmniej część spraw (i też niekiedy tylko teoretycznie) można załatwić elektronicznie, bez papieru. Drzew w całej puszczy amazońskiej by nie wystarczyło na „genialne” posunięcia tow. krzywoustego. A miało być tak pięknie, hahaha.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Ja nie mam banku. Odbieram wypłatę na poczcie polskiej w kopercie. Pieniadze do reki. Pieniadze ktore mam w rece to sa MOJE ZAROBIONE. Załatwcie sobie tak. Nic was nie ogranicza. Pieniądze bezpieczniejsze u mnie w słoiku w szafce niz w banku. Nikt ci nie zablokuje nic. Masz to juz. Zadnych blokad kart ani konta. A teksty ze jakis łysol w.dresie cie pobije i okradnie to wsadzcie sobie w dupe.

  11

  4
  Odpowiedz
 5. baw się kutasem

  3

  0
  Odpowiedz