Samolubne ludziki

Nie jest tajemnicą, ani niczym nowym, że ludziki (nawet w Polsce) są bardzo samolubne i patrzą jedynie na własne gówno. Coraz częściej mają nawet wyjebane na własnych przyjaciół. Zrobi se taki jeden z drugim dziecko i już mają w dupie starych znajomych. Tak samo gdy chcesz czyjejś pomocy, czy chociaż porozmawiać, to nie, bo nigdy nie mają czasu kurwa. Takich prawilnych ludzi w tym kraju zostało może w proporcji 3 do 10 (i to góra trzy). Reszta to jebane Janusze, Grażynki matki Polki, Karyny sprzedające dupę najbogatszym i najpiękniejszym panom, oraz Sebixy, młodsze chachmęty podpierdalacze, którzy zrobią tak, żeby Ci jeszcze zaszkodzić…
Druga część tej chujni, może niekoniecznie mająca wiele wspólnego z tytułem dotyczy tego, że postanowiłem iż nigdy nie będę walczył za ten kraj. Po pierwsze nie wybierałem sobie narodowości, ani miejsca na Ziemi, w którym się urodzę, po drugie nie będę walczył o wyżej wymienionych spierdolonych ludzi, którzy by ci nasrali do ryja i zakopali w lesie, gdyby nie to obowiązujące pseudoparagrafy. Kobiety mają Cię za gówno, które ma zapierdalać na datki w postaci 500+ oraz być mięsem armatnim w czasie wojny. Bo nie jesteś piękny i nie zarabiasz dużo, ani nawet nie jesteś kierownikiem w Lidlu. Do tego pokurwione Polactwo na wsi, które jest wredne do szpiku kości, nudzi się takim skurwysynom to działają na szkodę uczciwie pracującym ludziom tj. mój ojciec. Szanuję polską flagę, godło i polski hymn, sam nienawidzę jak ktoś spuszcza w kiblu, ale chyba nie muszę tłumaczyć, że ten naród jest w większości spierdolony i patrzy na własne opasłe tyłki

116
20

Komentarze do "Samolubne ludziki"

 1. kup se konsolke zycie bedzie latwiejsze
 2. Dlaczego nie możemy żyć jak Czesi? Państwo ateistyczne bez żadnych dyktatorów typu Rydzyk i Kaczor. Dlaczego u nas nie opodatkują tego burdelu by załatać dziurę budżetową? Nie oszukujmy się, kościół jest tylko i wyłącznie instytucją finansową. Zdziera kasę z ludzi słabych psychicznie, którzy myślą, że dając na tacę będą żyć wiecznie z aniołkami na chmurkach.

  43

  6
  Odpowiedz
  1. No właśnie, czemu :/

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Poczytaj o majątkach martwej ręki to zrozumiesz jakie jest moralne uzasadnienie finansowania kościoła.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. temat jakich tysiące, ktoś ci mówił że jesteś nuudny ?

  5

  16
  Odpowiedz
  1. Tak oklepane życie w Polsce jest nudne i nudni, przewidywalni ludzie i kobiety, którymi rządzą jedynie instynkty..

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Jesteś tak nudny, że szkoda pisać.

   0

   1
   Odpowiedz
 4. a najlepsze jak kogo mijasz na ulicy po latach a ten udaje, że ogląda chmury…a spierdalaj jeden z drugim.

  37

  1
  Odpowiedz
 5. Uważaj, bo jest też paragraf za znieważenie narodu polskiego. Pójdzie taki Janusz, któremu się nudzi, i złoży doniesienie i po co Ci to? Dlatego ja bardzo rzadko komentuję coś w sieci.

  13

  5
  Odpowiedz
  1. Obraziłeś mnie ide złożyć doniesienie. Janusz.

   5

   0
   Odpowiedz
  2. to już jesteś niewolnikiem

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Jako naród nie tworzymy jedności. Ani w obrębie granic, ani poza nimi. Łączą nas tylko chwile, jak nadchodzące, o zgrozo, MŚ w Rosji. Ale wystarczy gwizdek końcowy i budzą się demony, a raczej, „prawdziw” Polacy ruszają do boju.

  22

  0
  Odpowiedz
  1. A najbardziej dzielą nas partie u władzy czyli niemoralni, nielojalni bogacze.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Wal konia do portretu Hitlera!

  4

  15
  Odpowiedz
  1. Niejedna ostro tarła se bobra hehe

   1

   1
   Odpowiedz
  2. Nie jestem gejem ;]

   1

   0
   Odpowiedz
  3. Propagowanie ustroju faszystowskiego. Ide do prokuratury.

   4

   0
   Odpowiedz
 8. dokładnie ludzie są pojebani tylko garstka jest w porządku a reszta to chuje z krwi i kości, sam to czuje na własnej skórze, układy, lizanie dupy np. u mnie w robocie a bez znajomości bądź jak nie szpanujesz szajsungiem 9 i złotym zegarkiem za 5k to traktują cię jak śmiecia, podludzia, chuj wie czy ludzie kiedykolwiek się jeszcze zmienią bo marnie to wygląda jak na razie

  22

  0
  Odpowiedz
 9. Rusko niemiecki troll

  0

  13
  Odpowiedz
  1. Spierdalaj wyjobku. Gość pisze prawdę, a ty idź wal gruchę z kolegami z bandy o nazwie (o)nanizm (n)aszą (r)adością.

   4

   1
   Odpowiedz
  2. Nic mi nie wiadomo, może mam niemieckie i rosyjskie korzenie 😉

   1

   0
   Odpowiedz
  3. co nas interesuje Twój ojciec

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  2

  18
  Odpowiedz
  1. Te palant od krokodyli . U nas byl taki cwany jak ty … Hehehe jeszcze sie smiejemy jak wpierdalal nasze wymacane kanapki , jogurty ze spucho, torcik na ktory sie kazdy zesmarkal , domowe obiady nafaszerowane laxatywo . Nie nauczyl sie za pierwszym razem jak dostal sraczki ze musial brac wolne …no wiec team postanowil kontynuowac zabawe dla sportu . Obserwowalismy go na cctv jak wpierdala to co nam z nosa albo dupy spadlo . Bon fucking appetite „cfaniaczku”. Stac cie na wszystko . Wczoraj zjadles kanapke Baski. Z tamponem.

   7

   0
   Odpowiedz
 11. kradnij whiskey i ruchaj krokodyle czy jakoś tak

  11

  4
  Odpowiedz
 12. Nie kurwa, wszyscy mają się patrzeć na twój tyłek. Co tobie potrzeba. Nie?

  5

  11
  Odpowiedz
 13. Ja pitolę kto to plusuje?

  6

  15
  Odpowiedz
  1. Twoj ojczym pewnie

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Żydostwo i lewactwo.

   0

   2
   Odpowiedz
  3. Wypad do Torunia a nie na chujni siedzisz

   0

   0
   Odpowiedz
  4. Na pewno nie taki januszo-debil jak ty

   0

   0
   Odpowiedz
 14. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko

  1

  13
  Odpowiedz
 15. No wiec Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko

  1

  15
  Odpowiedz
 16. Spierdolony naród bo żydom daje rządzić…

  4

  8
  Odpowiedz
  1. Gdybyśmy byli dla siebie jak Żydzi, tak samo się razem trzymali i szanowali, trzęślibyśmy tą częścią Europy. A tak, jesteśmy pośmiewiskiem. Ty głąbie dalej zwalaj nieudacznictwo Polaczków na jakichś Żydów, a wciąż będziemy w czarnej dupie.

   7

   0
   Odpowiedz
  2. To niech się zorganizuje wreszcie i sam rządzi.

   1

   0
   Odpowiedz
  3. O! żydostwo minusuje

   0

   2
   Odpowiedz
 17. Dorosnij! Jak założysz rodzinę to sam będziesz miał kumpli w dupie.

  5

  23
  Odpowiedz
  1. I będę podpierdalał sąsiadów i ludzi w pracy, o tak 😉

   4

   2
   Odpowiedz
  2. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

   2

   1
   Odpowiedz
  3. Bo żona tak każe?

   2

   0
   Odpowiedz
  4. To ty dorosnij bo zyjesz w matrixie gdzie ci wpoili ze masz miec rodzine i chuj bo tak

   6

   1
   Odpowiedz
 18. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Ot co.

  1

  14
  Odpowiedz
  1. Spierdolony to ty jesteś, komuchu. Rusz głową, a potem dupą, bo inaczej będziesz takim typowym zgrzybiałym synkiem skurwysynkiem jak twój tata.

   Śmieciu.

   0

   2
   Odpowiedz
 19. Za to Ty jesteś wyjątkowy i lepszy od innych.

  2

  0
  Odpowiedz
 20. 1. Co się dziwisz. Przy dziecku trzeba zapierdalać.Spać nie mogą, bo im płacze po nocach, trzeba z nim jeździć po lekarzach, przewijać je, wydawać na nie pieniądze. Nie mają czasu, siły ani kasy. Do pracy idą żeby odpocząć. Przejebane mają. Wkręć się w grono ludzi którzy nie mają tego problemu – jest ich teraz w chuj.
  2. A na chuj masz o coś czy kogoś walczyć. To że się pojawiłeś w tym miejscu na tej planecie chuj wie po co (chyba tylko żebyś się mnożył jak rośliny i zwierzęta i zapierdalał na 1% elitę, żeby sobie żyli jak w raju) to nie twoja wina. Ani nie ty odpowiadasz co paru debili na górze sobie postanowi żeby zarobić wincyj kasy twoim kosztem. Będzie wojna to wypierdalasz do innego kraju i tyle.
  3. Chuj cie to obchodzi co jakieś Grażyny sobie myślą, jakieś inne ludzie i chuj wie kto jeszcze. Żyj sobie tak żeby tobie było dobrze, a reszta niech się pierdoli, zapierdala se do śmierci za grosze, robi i wydaje na to co podoba się sąsiadom i zdycha nawet na ulicy. Chuj ci do tego. Twoim celem jest przyjemne i wygodne spędzenie tych kilkudziesięciu lat życia jakie dostałeś, w dobrym zdrowiu. Z dziećmi czy bez dzieci, w Polsce czy w Bangladeszu – to wszystko chuj. Kiedyś zdechniesz i nikt nie będzie o tobie pamiętał i będzie miał wyjebane co robiłeś i jak żyłeś i jak się nazywałeś. Jebać to wszystko, liczysz się tylko ty a te Janusze i Grażyny dookoła mają za zadanie jakoś cię wydymać żeby im było dobrze albo żebyś cierpiał razem z nimi (w myśl zasady „misery loves company”), wiec ci wmawiają pierdoły i próbują zmusić do życia wedle ich zjebanych zasad stosując wobec ciebie szantaż, próbę ośmieszenia, poniżenia i inne nieprzyjemne środki nacisku. Ty masz za zadanie mieć na to wyjebane i robić swoje.
  4. Na chuj tak to przeżywasz, pierdol to. Pozdrawiam.

  9

  1
  Odpowiedz
 21. Tu ten z włoskiego lasu, podaje receptę dla wszystkich stulejarzy, których nie stać na kobietę z polandeszu. Wiem, ze myślicie, ze ja tu w jakimś namiocie się tulam, ale zapewniam was, ze mam tu jednak mały domek z ładnego kamienia, mały bo mały, ale za to w cenie kawalerki w Wyszogrodzie. Łóżko dla przyjemnosci z kobieta się zmieści, a reszta gratów niepotrzebna bo tu ciepło cały rok. W ogródku pomidory i oliwki a jak poootrzeba hajsu, to kosisz trawnik u Niemca i jest 100€. I jest widok na morze… potem idziesz do baru ( w każdej wiosce jest) i za wagon fajek przemyconych wieskaTico nawiązujesz znajomosci i uczysz się języka. Jak nie masz tico, szukasz w necie, gdzie rozładowują ukraińskiego busa w sąsiednim miasteczku i jeszcze masz przebitkę. Potem rozglądasz się za jakaś słoikowa genuenka, czy inna napletanka, albo biedna sycylianka, co miała na polu pomidorów u capo zapierdalac. One chętnie przeniosą się w bogatszy rejon, bo to jak przenieś się z koziej wolki do trojmiasta. I z polskimi dokumentami żyjesz sobie jak król, do roboty ba polu bierzesz emigrantów z Afryki, albo z Ukrainy. Jak można być tak ślepym, żeby narzekać, ze się skończyło technikum a ni ma pracy za 500€ będąc białym, technicznie ogarniętym Polakiem z paszportem UE?

  1

  0
  Odpowiedz
 22. Srasz na Polskę bo nigdzie nie byłeś …. Rusz dupę a zobaczysz jaki miód jest za granicą …

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Tak wlasnie , my tu czekamy w naszym usra korpo , czekamy .My w korpo gramy w takie gry -live or die ,winner -loser . I hate corpo . I think U guys spoiled nice country of Poland .

   0

   0
   Odpowiedz
 23. jestes zwykla pizda zyciowa i w ddoatku masz ryj trolla i do konca zycia gowno osiafniesz i gowno bedziesz zark – a teraz wypierdalaj

  0

  1
  Odpowiedz
  1. To jest właśnie wypowiedź typowego Janusza ze wsi

   0

   0
   Odpowiedz
 24. „Coraz częściej mają nawet wyjebane na własnych przyjaciół. Zrobi se taki jeden z drugim dziecko i już mają w dupie starych znajomych.” – zgadza się. Przez to że dany „znajomy” wziął ślub lub strzelił sobie dzieciaka, straciłem jakieś 95% znajomych… No bo „po co, nie ma już czasu na znajomych, najlepiej mieć ich w dupie i zajmować się tylko swoją duperką/dzieciakiem”. Taaa…

  4

  2
  Odpowiedz
 25. Wez , kurwa jakis Adderal zanim zaczniesz pisac , bo masz chujowa koncentracje i nie wiadomo o co sie wkurwiasz . Pewnie lekcji nie chcesz odrabiac gimbuzo!

  0

  2
  Odpowiedz
 26. Ludzie zakładają rodziny bo taka jest kolej rzeczy. Może tobie ciężko w to uwierzyć ale ludzie odnajdują w tym sens życia. Przekazanie genów dalej – bo to jedyne co po nas zostaje po naszej śmierci. A jak ktoś woli imprezować, ruchać i pić whiskey to droga wolna ale nie miej pretensji że ktoś postanowił założyć rodzine i nie ma czasu dla takiego szczególnego i wyjątkowego płatka śniegu jakim jesteś. Chuj ci w dupe frajerze

  5

  4
  Odpowiedz
  1. Yea , but .. But why , but , but

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Ostatnim zdaniem zjebaleś ten komentarz, minusujemy

   0

   0
   Odpowiedz
 27. Sprytne tłumaczenie spierdolenia i tchórzostwa :p

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Tak, aż razi w gały bòl dupy z powodu życiowego nieudacznictwa. A gdyby tylko jakaś Karyna poleciała na jego trollowaty ryj, sam by chętnie tę rodzinę założył i miał w poważaniu dawnych kumpli.

   1

   0
   Odpowiedz
 28. Wypierdalaj jak ci źle na wyspy albo chuj wie gdzie, na chuj tu siedzisz i stękasz? Z twojej wypowiedzi wylewa się żal dupy o to że inni jakoś dają radę choć nie ma różowo, zawsze mogłeś się urodzić na Ukrainie albo w jakimś talibańskim? Co wtedy byś powiedział? Może najwyższa pora zacisnąć poślady i wziąść życie w swoje dłonie? A nie użalać się jak jakaś ostatnia pizda co nic nie robi ze swoim życiem i liczy że jakoś to będzie, nie kurwa, lepiej nie będzie ogarnij się dopóki masz nad tym kontrolę, bo inaczej skończysz z przysłowiowym chujem w dupie, życie przeleci i zdechniesz jako zgorzknialy pierdziel.

  1

  1
  Odpowiedz