Seks z matką kolegi

Byłem na imprezie u kumpla. Sam nie wiem czemu, ale jego matka również tam była. To ładna kobieta, ma 39 lat a wygląda na 30. Wypiliśmy z kolegami parę browarków to zrobiło się luźniej, gadaliśmy z matką gospodarza jak z koleżanką. Mimo że były tam młode 18-19 letnie dziewczyny to ona była z nich najładniejsza. Po paru piwach zachciało mi się siku więc poszedłem do kibla. Nie mogłem wcelować w muszlę więc obłożyłem deskę papierem i na niej usiadłem. Zamknąłem drzwi na zamek, ale jakby ktoś z zewnątrz się uparł to otworzył by je z drugiej strony.I tak właśnie zrobiła matka kumpla, weszła zamknęła drzwi i spojrzała na mnie dziwnym wzrokiem. Widać było że trochę już wypiła. Była ubrana w obcisłe dżinsy i obcisłą koszulkę. Podeszła do mnie i usiadła mi na kolanach tak, że jej twarz była blisko mojej. I tu spełniły się moje fantazje. Powinienem jej powiedzieć żeby zeszła ale strasznie się podnieciłem. Wiele razy fantazjowałem na myśl o niej.Ona patrzyła się na mnie z uśmiechem, a ja a nie wiedziałem co zrobić. Zaczęła mnie całować, a ja z jednej strony tego nie chciałem a z drugiej mi się to podobało. Ale przeprosiłem ją i wstałem. Założyłem spodnie i już miałem wychodzić gdy objęła mnie z tyłu i powiedziała że przystojny ze mnie chłopak. W tej samej chwili wszedł jej syn. Ktoś pewnie zauważył, że weszła do toalety w której byłem ja i mu powiedział. Popatrzył się na mnie i na klejącą się do mnie matkę i kazał mi wyjść z domu. Próbowałem mu wytłumaczyć, że jego mama trochę wypiła i nie myśli normalnie ale on tylko powtarzał ”wypierdalaj stąd”. Teraz nie wiem co robić, w sumie powinienem od razu wyjść z tej toalety. Mój dobry kolega którego poznałem już w 6 klasie podstawówki myśli, że podrywałem jego matkę. Liczę na to że jak wytrzeźwieje to powie mu jak było o ile coś będzie z tego pamiętać. Na razie czuję się chujowo jak jakiś matkojebca.

97
103

Komentarze do "Seks z matką kolegi"

 1. chuj nie kolega z ciebie

  2

  0
  Odpowiedz
 2. Ani to chujnia, ani to prawda, ani to prowokacja. Historyjka w ogóle słaba, nawet ciężko do tego starmosić skórę.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Słuchaj chłopie jeśli byś trafił na mnie i brał się za moja matkę to skopał bym cię że wylądował byś na cmętazu jasne że była pijana i nie myślała normalnie ja też po pijaku wyczyniam rózne rzeczy i sypiam z kobietami po pijaku ale nie jestem żonaty a ona na pewno ma męża zastanów się co by było z tobą gdyby się o tym jej mąż dowiedział.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Mam takie zdanie jak komentarz nr 2

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Mogłeś pykać bo teraz i tak myślą, że pykałeś.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. To nasikałeś do niej?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. TYtul, a tresc sobie przecza, nie mniej szacun dla ciebie.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. To nie twoja wina że matka kolegi zachowała się w taki sposób.Nie powinienienieś robić sobie wyrzutów.Twój kolega może mieć pretensje najwyżej do swojej matki.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Podstawowe pytanie do Ciebie – Ty się chwalisz czy żalisz – bo jak o mnie chodzi to żałosny jesteś i to bardzo.

  1

  1
  Odpowiedz
 10. Moje dwie ręce podpisują się pod komentarzem nr 8

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Masz dwa wyjścia: PIERWSZE: sprzedaj gitarę, skoro przez 3 lata niczego się nie nauczyłeś to znaczy że jesteś kiepskim samoukiem i dalsze marnowanie czasu jest bez sensu. DRUGIE: idź na kilka profesjonalnych leksji gry na gitarze bo jestes kiepskim samoukiem, jezeli po paru lekcjach dalej nie bedzie postępów – sprzedaj gitarę i zajmij sie czymś innym.

  1

  1
  Odpowiedz
 12. Chujnia niezła, bo miałeś olbrzymią okazję spełnić swoje skryte pragnienie, ale przez gówniany zamek w drzwiach i chujową lokalizację łazienki, przez którą to ktoś mógł dojrzeć, kto wchodzi, stało się jak się stało. Ty nic nie zrobiłeś i jeszcze kumpel jest na ciebie zły. A teraz zostało Ci jedynie trzepanie kapucyna, układając sobie w głowie twój wymarzony scenariusz wydarzeń… Oj chujnia straszna…

  1

  0
  Odpowiedz
 13. @11 – chyba coś Ci się zdrowo pojebało. O jaką kurwa gitarę Ci chodzi?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. To samo co 2.Jeszcze bym ci tylko doradził,jak jeden z tutejszych bywalców,żebyś zwiększył masę.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jak to koleś,nie mogłeś wcelować w muszlę?Niedowidzisz?To może ona 69,a wygląda na 60?

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ta jasne. A w tej bajce były krasnoludki? Ziomuś założę się, że gdybyś naprawdę zobaczył 40letnią mamuśke z gołymi cycami i cipką, jedyne co byś zrobił to się zaczerwienił i spierdoliłbyś ze wstydu. Tak jak ktoś powiedział: zwiększ MASE i będzie gites!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. ja pierdole, to już bym wolał oblać cały kibel niż szczać na siedząco, gdzie twoja godność

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Tu autor filmiku.Czasem zdarzają się rzeczy niecodzienne i to jest właśnie jedna z takich.Większość z was pewnie miała sytuację której nie opowiedziała by nikomu bo i tak nikt by nie uwierzył. Więc nie piszcie że to bajka tylko mi poradźcie coś.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @18 – filmiku, czy chujni? coś kręcisz, kolego :p

  0

  0
  Odpowiedz
 20. A to jeśli jest jeszcze jakiś fikmik, to daj link . Chętnie wszyscy obejrzymy… 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Moja porada dla ciebie: przestań się tyle masturbować!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Autorze, chyba tak naprawdę to z nią zrobiłeś (tytuł Twojej chujni) ale w połowie pisania się przestraszyłeś kolegi. Stwierdziłeś, że jak tu napiszesz, że tak serio to nie było riki-tiki, to kolega przeczyta niniejszą chujnię i Ci wybaczy.

  0

  0
  Odpowiedz