Odnośnie „chorób psychicznych”

Nie ma czegoś takiego jak schizofrenia albo paranoja czy urojenia, te terminy zostały wykute przez szarlatanów, żeby mogli kontrolować umysły ludzi lekami po to, żeby „chorzy” nie wyłamywali się z szeregu i nie sprawiali problemów i nie zadawali pytań w tym zjebanym matrixie, czyli: pracuj->żryj->kupuj->zdychaj. Wszystko, co mózg odczuwa jest prawdziwe i ma przyczynę, świat z reguły do przyjaznych nie należy a tym bardziej Polska. Ludzie to z natury drapieżniki i jeśli myślisz, że niektórzy ludzie nie są do ciebie wrogo nastawieni albo za plecami nie mówią o tobie złych rzeczy to jesteś w głębokim błędzie. Sztuką jest ogarnąć te wszystkie negatywne bodźce myślowe, zacząć rozwiązywać problemy, zmieniać swój sposób działania w społeczeństwie tak, żeby być zawsze przygotowany i o krok przed ludźmi którzy że tak ujmę: są jebanymi kurwami, podstępnymi śmieciami ludzkimi bez moralności, świadomie dążącymi do wiecznego potępienia, którzy sprzedaliby Cię na komisariacie za 200zł albo zajebaliby Cię za 10000zł gdyby mieli dobrą okazje, otwarcie gardząc przy tym ludźmi i udając jednocześnie wyrozumiałego przyjaciela. Oni nigdy się nie zmienią nawet nie próbuj myśleć, że dobro w nich czeka na odkrycie, albo że jakieś leki Ci pomogą się przy takich ludziach odnaleźć bo natrudzisz się na marne a przy okazji będziesz brodził w gównie po szyje. Nie myśl nawet żeby wmawiać sobie, że jest coś z tobą nie tak i pójść do lekarza, bo nie jesteś taki, jak inni dlatego że wtedy psychiatrzy zrobią z ciebie warzywo umysłowe i po miesiącu terapii i przyjmowania leków ludzie nadal będą ci pluli w twarz, w dodatku będą mówić że to deszcz pada a ty z uśmiechem na twarzy będziesz wierzył w dobre intencje wszystkich osób bo przecież „byłem chory na główkę stąd te negatywne uczucia, świat jest piękny hihi” Jeśli już lekarze chcieliby wyleczyć ludzi z ich „chorób psychicznych” trzeba byłoby stworzyć optymalne warunki do zdrowego rozwoju, ekonomiczne, społeczne, duchowe a tak to po prostu się nie da tutaj więc maskują smród gówna w państwie w którym żyjemy. Umysł to złożona maszyna i dostosowuje się, różnymi sposobami, mechanizmami do otaczającego go świata i ludzi skurwysynów zasługujących co najwyżej na izolacje, na Madagaskarze.
„Największym osiągnięciem szatana było przekonanie ludzi, że nie istnieje”
Obudźcie się ludzie !
Patrzyłem chodź nie widziałem, słuchałem chodź nie słyszałem-18.08.2019

19
17
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Odnośnie „chorób psychicznych”"

 1. tego Ci trzeba:
 2. Rozumiem o czym mówisz odnośnie ludzi, ale choroby psychiczne istnieją. Wiem, bo sam doświadczyłem i nadal czegoś tam doświadczam. Co do lekarzy, to wiadomo, trzeba na nich uważać, bo wielu się nie zna na swoim fachu, co do ludzi, to najlepiej nie gadać, że coś tam się ma.

  7

  1
  Odpowiedz
 3. myślę podobnie, pzdr

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Siema jestem schizofrenikiem a wszystko jest matrixem i alieni czytają moje fale mózgowe a roboty z matrixa wyciągają ode mnie pomysły bo mam 200 IQ a tak na serio. Tak mam kurwa schizofrenię i istnieje coś takiego. Jesteś zaprogramowany schizofrenii nie możesz wybrać ani się jej pozbyć ty chujcu więc się odpierdol wszystkich zabije

  4

  0
  Odpowiedz

Chujowe pomidory

Przychodzę do sklepu, a tam prawie 15 zł / kg czegoś, co nigdy nie widziało słońca i gleby. Przypuszczam, że plastikowa dekoracja o kształcie pomidora miałaby więcej smaku…. W środku, jebana woda. Nic kurwa więcej, zero smaku, nie pachnie to niczym, w dupę sobie wsadźcie takie pomidory! Już nawet o barwę się nie starają, są ledwo zaczerwienione. Pewnie, zacznijcie może sprzedawać zielone pomidory od razu? Będę mógł sobie takiego pomidora postawić na parapecie i zjeść za 2 miesiące, jak „dojrzeje”. Aha, próbowaliście robić z tego zupę/spaghetti? Nie róbcie, zamiast zupy lub sosu wyjdzie pierdolona WODZIANKA. Jedno Wam powiem: wypierdalać z holenderskim pomidorololo szajsem, wypierdalać z pseudo hiszpańskimi warzywami (szwaby już przejęły ich interes po podboju gospodarczym z ostatnich lat), dajcie mi polski, poobijany, prawie podgnity pomidor, który rosnął na naszej ziemi nawożonej gównem psa sąsiada i gnojówką!

32
3
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Chujowe pomidory"

 1. chujowo to nie jest grać w tą konsolę
 2. W zimę pomidorów się zachciało to masz.

  5

  0
  Odpowiedz
 3. Warzywo sezonowe. Raczej poczekaj do lata.

  1

  0
  Odpowiedz

Praca w ochronie

Witam, od 2 lat pracuję w ochronie, przez ten czas miałem okazję popracować w kilku firmach na różnych obiektach. Regułą niestety jest to, że w każdej firmie pracownik traktowany jest jak robot a nie jak człowiek, ludzie po 24 godzinnej zmianie jadą na kolejną w inne miejsce, bo koordynatorzy wywierają na nich presję, można co prawda odmówić, ale gdy będzie się to robić zbyt często, to po złości przeniosą Cię na gorszy obiekt, lub taki który znajduje się 20 kilometrów od Twojego domu. Na wielu obiektach jest tak, że jest grafik i teoretycznie każdy wie w jakie dni ma przyjść do pracy, w praktyce jednak wygląda to tak, że kilka razy w miesiącu grafik się zmienia, bo zawsze komuś coś wypadnie i na kogoś spada obowiązek wzięcia dodatkowego dyżuru. Sytuacja mogłaby wyglądać zupełnie inaczej, gdyby na każdym obiekcie była jedna dodatkowa osoba, która w razie potrzeby zastępowałaby ludzi. Oczywiście zatrudnianie dodatkowej osoby wiąże się z dodatkowymi kosztami dla firmy, dlatego coś takiego nie wchodzi w grę. Dalej, na wielu obiektach jest tak, że w nocy nie można spać, jest to zrozumiałe, jednak można by było po prostu dawać dwie osoby na zmianę i wtedy ludzie mogliby spać na zmianę, niestety jest to rzadko spotykane. Noc jest od spania, wypicie kawy czy pięciu kaw nic nie da w sytuacji gdy jest 4 nad ranem i głowa sama opada. Powiecie, że ludzie pracują na nocne zmiany i nie mają z tym problemu, rozumiem to, bo sam pracowałem przez parę miesięcy w drukarni tylko na nocki, podczas wykonywania pracy fizycznej dużo łatwiej jest nie zasnąć, spróbujcie patrzeć się w monitory przez całą noc i zachować przy tym czujność, tak się po prostu nie da. Mógłbym tu wymieniać rzeczy bez końca, dopierdalanie wysokich kar za plamkę na ubraniu służbowym, beznadziejne warunki socjalne tzn brak lodówki czy mikrofalówki na obiektach, kibel oddalony o kilometr od miejsca pracy to norma. To wszystko co wymieniłem, podejście firmy do pracownika powoduje to, że we wszystkich firmach jest ogromna rotacja, ludzie rezygnują, bo mało kto godzi się na takie traktowanie a na ich miejsce przychodzą następni, którzy popracują parę miesięcy i robią to samo. Robi się z tego błędne koło, firma ma w dupie pracowników a pracownicy mają w dupie firmę. Pracowałem w kilku firmach w Warszawie, w mało znanych i tych najbardziej kojarzonych, we wszystkich jest tak samo i będzie tak samo. Chujnie i śrut.

28
2
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Praca w ochronie"

 1. gimbaza nie pamięta konsoli
 2. Wal chuja w nocy w robocie żeby nie zasnąć. Nawet na siłę.

  3

  1
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem. Milicja też pracuje w nocy a gumuje wyśmienicie.

  6

  1
  Odpowiedz

Życie w kraju zimnych, egoistycznych i naiwnych ludzi

Budzisz się, a za oknem jest piękna pogoda. Szykujesz się do wyjścia w miasto i już się piętrzy w głowie obawa, czy ktoś nie spierdoli tobie dobrego samopoczucia. Gdy żyjesz w większym mieście, twoja psychika jest narażona na całe legiony nieprzyjemnych sytuacji. Na przejściu dla pieszych jest czerwone światło i już widzisz ten tłum, na twarzy których wypisuje się niechęć i frustracja. Po chwili zaczyna się wyścig, kto szybciej przejdzie na drugą stronę; najgorsze są loszki, bo przecinają ulicę ukosem. No i jak się nie wkurwiać? A co się dzieje w tramwajach? Tam są loszki z torebkami, które tylko korzystają ze ścisku, żeby dźgnąć ciebie kantem torebki! Jesteś w dyskoncie i szykujesz się do kasy. Nagle słyszysz komunikat, że za chwilę kolejna zostanie otwarta, a tu jakieś wredne babsko na emeryturze, które ma czasu więcej niż wszyscy studenci, wyprzeda ciebie z pełnym wózkiem. Masz w ręku tylko wodę w butelce za 69 groszy. Nie kupiłeś sobie nawet najtańszego piwa!
To się nazywa jebany egoizm. O ludzkiej naiwności będzie innym razem.

13
5
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Życie w kraju zimnych, egoistycznych i naiwnych ludzi"

 1. Twoim celem powinno byc zapelnienie tej mapy:
 2. Ludzie z domów i szkół nie wynoszą wartości, które spajałyby społeczeństwo. Zobacz Japończyków co potrafią osiągnąć. To wina systemu, który nie jest w naszych rękach. Proste.

  0

  0
  Odpowiedz

Możliwa utrata mieszkania

Odwiedziliśmy znajomych w Szwajcarii. Nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego, gdyby nie to, że sąsiady poskarżyli się na nasze dziecko, które ośmieliło się przebiec po korytarzu po dziesiątej! Ze złości następnego dnia spuściliśmy im wodę w sedesie po tej godzinie! Sąsiady wezwały policję, że to niby zakłócanie spokoju. Ogłoszono nam, że jeśli takie zachowania będą się powtarzały to stracimy prawo do mieszkania tutaj, co jest istną paranoją. Za spuszczenie wody w WC lub przebiegnięcie dziecka. Czy to jest normalne?

W Polsce zarówno bieganie dziecka po północy jak i spuszczenie wody byłyby uważane za zachowania w granicach normy. A za granicą jeden raz fikniesz i już wzywają policję. Tak się nie da żyć.

8
21
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Możliwa utrata mieszkania"

 1. chujowo to nie jest grać w tą konsolę
 2. i bardzo dobrze, trzeba uczyć polactwa elementarnej wręcz kultury…

  19

  0
  Odpowiedz
 3. Bo za granica to same przewrazliwione pizdy do potegi

  2

  8
  Odpowiedz
 4. Mieszkałem w Austrii i tam jest tak samo. Jak nie umiesz się dostosować do czyichś zwyczajów to siedź na dupie u siebie, gdzie możesz sobie tupać i spuszczać wodę po 22.

  13

  0
  Odpowiedz
 5. wszystko fajnie, ale co jak ktoś ma jelitówkę i srakę i po prostu musi zrobić swoje po 23:00 do pierdla go za to wsadzą?

  1

  0
  Odpowiedz
 6. To na sranie gdzie trzeba się udać po 22?

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Chuj wie. Srać nie możesz, ale jak ktoś piłuje ryja i muzykę pół nocy, to psiarnia nie potrafi nic zrobić.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Do sławojki na dwór

   0

   0
   Odpowiedz

Cholerne reklamy świąteczne

Wnerwiają mnie reklamy świąteczne od początku listopada. Czy ci wszyscy zjebani spece od marketingu nie mogliby zaczekać chociaż do połowy listopada albo do święta niepodległości tylko napierdalać nam po oczach mikołajkami i bombkami. Gdyby nie wszystkich świętych i ta idiotyczna halloweenowa moda to ci gnoje wciskali by nam grudniowe święta pewnie do końca sierpnia. Życzę tfórcom tych reklam sraczki i bolesnego stolca.

174
9
Pokaż komentarze (33)

Komentarze do "Cholerne reklamy świąteczne"

 1. Twoim celem powinno byc zapelnienie tej mapy:
 2. Kurua wciskajo reklamy swionteczne a swiont ni mo kurua nie mozna mecza spokojnje oglondac przez te reklamy.

  Gosciu jak ogladasz reklamy na TV to jestes debilem a jak na YT to miej adblocka… Debilu.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. A mnie to nie rusza. Wiesz czemu? Bo nie oglądam debilowatej TV, w której mało co, jest sensowne, nie słucham tego pieprzonego radia, bo lepiej sobie samemu wybrać, co się chce słuchać, a w necie poruszam się z różnymi blokadami na reklamy i mam spokój. Szkoda człowieku nerwów na ten syf. Lepiej pójść np. do lasu na spacer. Tylko się nabawisz jeszcze nerwicy i po co ci to? Te reklamy i tak, i tak będą, bo przecież ktoś na tym trzepie grubą kasiorę, a wielu ludzi, jak te głupki, szybko biegają do sklepów, bo trzeba przecież szybko prezenty kupić i inne, bo przecież „promocje” (pseudopromocje) są i szybko szybko, do sklepów dawaj, bo ktoś im zabierze sprzed nosa, więc reklam ci nikt nie usunie, dopóki jest popyt. Pieprz to, skup się na czymś pozytywnym dla siebie i szczęśliwie żyj.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pewnie ci sami ludzie są odpowiedzialni za nowe reklamy na chujni.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Bez ironii to piszę – masz rację. Nie denerwują mnie tak bardzo, ale to bez sensu od początku listopada je puszczać.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. a kto normalny w dzisiejszych czasach ogląda telewizję (?) sport jeszcze zrozumię, od czasu do czasu jakiś kabaret, itp. ale żeby oglądać jakieś seriale to trzeba być debilem… a tak woógle to jeden z twórców telewizji już po ok. 10 latach od wprowadzenia jej na masowy rynek żalił się że jest przeznaczana do tak miałkich celów jak jakieś głupie teleturnieje, rozrywki, etc. gdyż jej pierwotne znaczenie miało być według jego wizji zupełnie inne… miała nieść oświecenie ludziom, jakieś uświadamianie, itp. poszerzanie horyzontów…

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Wyłącz tv. I tak nic tam nie ma.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nikt cię nie zmusza do ich oglądania. Nie bądź zombie i wypierdol telewizor! Życie nabierze kolorów.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Popieram. TV ryje mózg, szczególnie babom, bo to durne.

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Święta Niepodległości? Co ci da kllka dni na krzyż? 1 grudnia początek powinien być i tyle. A od Halloween się odwal. A teraz do lektur, gówniarzu.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Pierdolone gudłajskie polon – trzoda

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Wiesz co? W chuju mam co myślisz. Liczy się że zwiększamy sprzedaż, podnosimy ceny (popyt/podaż kurwo bezzębna, myślisz że pracownicy za darmo sa których trzeba przyjąć, aby chołote obsłużyć?) i kasa się zgadza.

  W tym rok dla najlepszego typa który opyli najwięcej gówna ofiarom losu, jest wycieczka do skurwiałej grecji. Dla typiare wystarczy że będzie ogolona i dobrze popuszczać będzie. Dla najlepszej blondyny wakacje w moim towarzystwie.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Właściwie to nie widziałem jeszcze żadnej reklamy świątecznej w tym sezonie. Może to dlatego, że nie oglądam telewizji. Tobie też polecam.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Andrzej! Andrzej to ja jestem, słyszysz???!! Andrzej kocham Cię kurwa słyszysz!! ANDRZEJ!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jebany kurwiszonie pierdolony. Kogo Ty kurwo niby udajesz ? Pierdolona cwelo-chujo-kurwo pizda.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. A jeszcze gorsze jest to ze teraz reklamy są doslownie wszędzie. Kiedyś to było jakieś okno na stronie w rogu, teraz na takim yt reklamy są dluzsze niż sam flim. Nosz kur… slucham sobie muzyki, a tu nagle jeb! jakiś debil drze mi się żebym kupiła jakieś gówno. I jeszcze te ciagłe przypominanie żeby wykupić jakieś gowno yt premium. Ciekawe co bedzie następne, juz nawet fb usunął hasło „to zawsze bedzie darmowe”

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Ja też jestem „sTRIGGER’owany” taką chujnią na resorach do potęgi miliona.
  Nie rozumiem CZEMU K*RWA tak się wszyscy rzucają w stronę świąt. Pewnie oleju oraz cierpliwości im zabrakło w swoich Mordach…

  W każdej chwili (mimo że święta nie do końca są blisko) życzę wszystkim użytkownikom na Ch*jni.pl zajebistych świąt i Dobrego Nowego Roku !!! 🙂

  -Dexter Blade

  P.S. – To samo się tyczy modernatorów strony – Odwalacie dobry kawał roboty. 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Uszy i oczy mi krwawią jak widze reklame playa z carborakiem i kwiatem. No i jeszcze to nieśmiertelne „idą święta weź kredyt” i się zadłużaj coraz bardziej cebulaku, którego nie stać raz w roku wydać parę stów więcej

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Po no nut november nadchodzi destroy dick december.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Jestem opętany. Potrzebuję pomocy duchowej. Pomóżcie, proszę Was, zanim lucyfer przejmie moje ciało i duszę. To nie są żarty, tylko poważna sprawa.

  0

  1
  Odpowiedz
 21. Wciskają Ci do łba po to, abyś wydał więcej kasy i tylko o to chodzi. Najpierw przygotują dobrą atmosferę bo wtedy się chętniej wydaje.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. to ich nie oglądaj

  0

  0
  Odpowiedz
 23. „I bardzo dobrze, że trudno zdobyć prawo jazdy. Wystarczy już tych korków i smrodu. Nigdzie nie idzie dojechać, nigdzie zaparkować. Chuj, że są zakazy wjazdu tu i tam, i tak wszystko zajebane samochodami. Poblokują trochę nowych amatorów motoryzacji, rozładują ruch i przy okazji budżet zarobi. Przy okazji mniej będzie na drogach młodych i nieodpowiedzialnych. Dobrym posunięciem by było w ogóle zablokowanie wydawania nowych praw jazdy na 5 lat albo wprowadzenie przepisu, że prawo jazdy od 30 roku życia. Mniej wypadków i mniejszy ruch. Autobusami i rowerami też można jeździć po mieście.” – ten koleś kto to pisał niech się odezwie i powie czy nadal tak chce.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Twoje życzenie się spełniło jestem tfórcą reklam i wczoraj dopadło mnie diabelskie sranie, z dupy leciała gazowana ciecz tak żrąca że farba z muszli zeszła a woda parowała, bardzo bolesna piekąca sraka, nigdy więcej meksykańskiego żarcia.

  1

  0
  Odpowiedz
 25. Twoje życzenie się spełniło. Wczoraj taki jeden w okularach i czerwonej koszuli tak jęczał w kiblu, że słychać było na ulicy.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. No wiesz… zbliżają się święta xD

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Niedźwiedź do Cesarzowej. Wołki poruszają się na północ.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Zainstaluj adblock

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Ja przez to przestałem obchodzić święta bo je obrzydzaja tymi reklamami

  0

  0
  Odpowiedz
 30. owno dupa cycki

  0

  1
  Odpowiedz
  1. ….Brodawczaki znikną do rana, a po wypiciu 3 ml pojawi się cały pułk robaków!!

   0

   0
   Odpowiedz
 31. siema!!!
  Jak.wiecie.co.to.za.Chuj.ze.nadwaja.ciagle
  te.pierdolone.reklamy
  jakby.Tv.nie.miala.wlasnych.pieniedzy.
  na.emitowanie.programow.Tv.–Tylko
  co.polgodziny.przerwa.na.reklamy.i.tak.w.kolko
  naokraglo.po45minut.a.przeciez.my.placimy.abonamenty
  A.jak.wiadomo.te.spadki.ogladalnosci.w.Tv.
  to.jest.chujowskiej.wladzy.TV.ktora.nie
  umnie.dobrze.zarzadzic.firma.Tv.-No.to.chuj.i.koniec!!!
  tak.to.wyglada.sprawa.w.tej.TV.A.do.chuja.wielkiego.
  to.nic.innego.jak.tylko.nedzne.jakies.urywki.filmow.a.
  potem.dalej.te.chujowskie.reklamy.i.tak.ciagle.to.samo.
  codziennie.Takze.nie.ma.co.liczyc.na.taka.chujowa.wladze.Tv
  to.tylko.wylaczyc.telewizor.na.caly.dzien.I.chuj.proste

  0

  0
  Odpowiedz

Co to za życie bez drugiej osoby

Myślisz, że masz gorzej, czy na pewno?
Nigdy nie uprawiałem seksu z dziewczyną – jestem hetero. Nigdy nie widziałem nagiej kobiety. Całowałem się raz w życiu.
Nigdy nie paliłem. Nigdy nie zażyłem niczego nielegalnego.
Nie mam własnego mieszkania. Nie mam auta. Nie lubię miasta w którym mieszkam. Nie lubię swojej pracy. Nie mam znajomych. Z rodziną nie utrzymuję kontaktu.
Nie mam odwagi, żeby cokolwiek zmienić. Przegrywam życie, a mam już 36 lat.

238
38
Pokaż komentarze (98)

Komentarze do "Co to za życie bez drugiej osoby"

 1. Mam podobnie, bowiem żadna kobieta nigdy nie zwróciła na mnie uwagi, poza kobietami pracującymi jako kontrolerzy biletów (spokojnie – zawsze mam bilet), a jak ja na nie patrzyłem, to one tylko z pogardą na mnie patrzyły i odchodziły po 2 sekundach.
  Chwytaj dzień i będzie gitarka!

  Pozdrawiam – 40-letni otyły informatyk.

  1

  0
  Odpowiedz
 2. Nie masz znajomych i nie utrzymujesz kontaktu z rodzina.
  Ale nie masz wlasnego mieszkania.

  Gosciu chyba mieszkasz w tym co tam od pracy dostales. Nie lubisz tej pracy.

  Jak stracisz prace to nie masz domu idioto. W sumie to pierdolisz glupoty bo jak z pracy ci kwatery nie dali to aktualnie mieszkasz z kims kto nie jest twoim znajomym albo w kartonie pod mostem.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jaki problem iść po fajki do kiosku i zapalić? I już jedną rzecz masz odhaczoną z listy 😛 Tylko co to ci dało? Nie lubisz miasta? To je zmień. Pracę? Teraz jest najlepszy moment na zmianę pracy bo prawdopodobnie idzie kryzys. Przeczytaj sobie taką książkę – „Pięć lat kacetu” Stanisława Grzesiuka i pomyśl, że wcale nie masz najgorzej, a wiele rzeczy możesz jeszcze zmienić. A jak nie, to „jeszcze w zielone gramy” posłuchaj. Plus sport, dużo sportu i można wyjść z takiego negatywnego myślenia. Pozdro. A potem, jak już będziesz miał choć trochę lepsze samopoczucie jedź do Holandii i se żażyj życia, chyba mając 36 lat wyskubiesz z 400 euro? XDD Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 4. 1) ja też, chociaż zadzwonić po kurwe żaden problem 2) pornosy też nie problem 3) za nielegalne substancje nikt Ci głowy nie urwie 4) ja nie utrzymuje kontaktów ze znajomymi 5) wyjebane miej na związki, jak w desperacje wpadniesz to i w radzieckim możesz się znaleźć

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  3

  1
  Odpowiedz
 6. no to co
  dużo pierdolenia o nic
  wiele osób co ma to wszystko też narzeka

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Masz dopiero 36 lat. Życie przed Tobą i to od Ciebie zależy co z nim zrobisz. Zmieniaj siebie, a zauważysz, że wszystko inne też się zmienia.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Jestem samotnikiem i dla mnie akurat to atut. Robie co chce i kiedy chce;)

  2

  1
  Odpowiedz
 9. Miałem tak samo jak ty, też czułem że przegrywam życie. Znajomych zero, kontakt z rodziną to tylko strata czasu bo nie dało się z nimi dojść do porozumienia, wyjechałem że granice, znalazłem pracę, po paru miesiącach postanowiłem zrobić coś ze sobą, zapisałem sie na siłownię, ćwiczę już rok, poznałem sporo ciekawych ludzi właśnie tam. Nie mówię że każdy ma tak robić, ale warto spróbować coś zmienić, warto zacząć od pracy, potem można spróbować realizować się w czymś co się lubi, i wlasnie chyba w takich miejscach można poznać ciekawych ludzi z którymi będziesz dzielił zainteresowania. Nie poddawaj się gościu, wierzę że sobie poradzisz. jeśli potrzebujesz troche motywacji to spróbuj posłuchać Mirosława zalenta na youtubie, to chyba dzięki jego podcastom ruszyłem tyłek z miejsca. Polecam Ci serię „wojownik poeta” oraz wyprawa do wnętrza ego, wartościowe materiały które myślę że mogę pomóc Ci tak jak mi, bo moje życie było porażka, a teraz czuję że wychodzę na prostą

  2

  1
  Odpowiedz
 10. Jeśli to litania żali, to czemu piszesz o paleniu i nielegalnych używkach ? To akurat dobrze. Co do reszty, to można odwrócić spojrzenie. Popatrz:
  Nie uprawiałem seksu z dziewczyną, bo nie chciałem zadowolić się byle czym – „dojrzałym” 2 minutowym seksem nastolatków, lub chodzeniem na dziwki, a partnerki życiowej, takiej z której byłbym W PEŁNI zadowolony nie znalazłem. Bardzo ciężko taką osobę znaleźć, żeby była wolna. A nawet jeśli znajdziesz wolną i nawet dobrze wyglądasz, to ona może woleć brunetów/ niskich/ jakichkolwiek innych.
  Na pewno jakieś dziewczyny w Twoim życiu się Tobą interesowały. Ale choć mogłeś je lubić, to czułeś że to nie jest jeszcze to. Więc co ? Miałeś się z nimi pożenić, bo tak wypada ? A potem rozwieść i uwalić w alimenty ? Albo wykorzystywać je do seksu, bez prawdziwego pragnienia ? Bez sensu. To byłoby jak masturbacja przy użyciu partnerki. Z resztą, seks jest przereklamowany. Poznajesz teraz dziewczynę i zastanawiasz się, którą jesteś dla niej kolejną przygodą. Albo weźmy kluby- strach całować tam dziewczynę, bo nie wiadomo czy przed chwilą komuś nie obrobiła. Nie wrzucam tu wszystkich do jednego worka, jest wiele spoko kobiet, które idą do klubu potańczyć, ale nikt nie może zaprzeczyć, że takie sytuacje się zdarzają.
  Mieszkania nie masz, bo żyjąc w Polszy i nawet pracując musiałbyś dymać na nie przez 3/4 swego życia, jeśli nie masz jakiegoś wsparcia ze strony starych albo dziadków. Oczywiście są też kredyty, ale podejrzewam, że nie chciałeś nawet o tym gównie słyszeć, i dobrze.
  Jeśli chodzi o auta, to w moim mieście to coraz mniej wygodny środek transportu. 10 lat temu rzeczywiście można było szybko się gdzieś przemieścić, ale teraz ponieważ każdy musi mieć auto by jechać nim kilometr do sklepu to masz ciągłe korki, brak miejsc do parkowania i pułapki w stylu „tu nie wolno parkować, choć tydzień temu można było” – mandat 100 zł. Dodatkowo wozy często się psują (może po to żebyś kupował nowe) i jest masa opłat i formalności dodatkowych. Ja tam wolę autobusy – mam swojego szofera, mogę zamknąć oczy a i tak dojadę, można poznać jakieś laski (lub chociaż sobie popatrzeć jeśli Ci brakuje odwagi 😛 ) i nie martwię się o parkowanie.
  Nie lubisz pracy ale ją masz – przynajmniej zarabiasz. Niektórzy nie mogą znaleźć pracy, nawet takiej, którą będą nie lubić. Poza tym zmień pracę, jeśli Ci nie odpowiada.
  Znajomi ? Jeżeli miałyby to być osoby nieszczere, lub nieciekawe to do czego oni są potrzebni ? Rodzina ? Nie wiem jakie masz z nimi stosunki, ale jeśli były złe to jak najbardziej trzeba się odciąć.

  Czy widzisz tą różnicę w spojrzeniu na szklankę do połowy pełną ?

  Co jeszcze Ci poradzę, to znajdź sobie jakieś hobby, to daje dużo radości, a po drugie idź zacznij poznawać kobiety, w miejscach gdzie jest szansa takie osoby poznać. I koniecznie doszkol się wcześniej, ale nie korzystając z jakiś technik manipulacji, a raczej samorozwoju.

  5

  0
  Odpowiedz
 11. To tak jak ja, tylko że jestem młodszy i ani razu się nie całowałem. Także witaj w klubie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ostatnio z tego całego ‚przegrywania’ zrobił się konkurs kto ma gorzej. Sam się na tym złapałem. Lubiłem stawiać się w roli człowieka, który oczywiście nie z własnej winy ma min. wspomniane przez Ciebie problemy i ogólnie przejebane w życiu. Jestem 10 lat młodszy niż Ty i doskonale rozumiem o czym piszesz mówiąc o braku odwagi. Sam gdybym podjął w życiu chociaż trochę więcej ryzyka, kilka razy powiedział ‚tak’ to pewnie byłbym w zupełnie innym miejscu. Od pewnego czasu wychodzę z tego bagna życiowego. Na początku warto przestać obwiniać wszystkich dookoła za swój stan i skończyć z przeglądaniem neta w celu czytania jak inni też mają chujowo, że oni to mają 50 lat i nie ruchali, oni to mają 45 nie mieli dziewczyny, mają 40 lat i mieszkają z rodzicami i tak dalej. To bardzo wygodne, też tak robiłem jak czułem się jak gówno, ale to pozwoli poczuć Ci się lepiej tylko na chwile, żebyś zaraz znów czuł się jak gówno.
  Ostatnio miałem wypadek, niegroźny ale po kilku dniach pomyślałem sobie „kurwa, a jakbym wtedy umarł to co mógłbym powiedzieć o moim 25 letnim życiu?” No właśnie, powiedziałbym podobne rzeczy, które są w Twoim wpisie. Jeśli chcesz spróbować wyjść z tego gówna życiowego to musisz po pierwsze uwierzyć, że to jest możliwe, a po drugie tego chcieć. Więc na początek zastanów się czy chcesz w ogóle spróbować, czy tylko chciałeś wylać żale i usłyszeć w komentarzach, że och jak to masz źle i ciężko. Czy się uda czy nie to już inna sprawa. Na necie wśród kołczingowego gówna jest trochę materiałów o tym jak pozbierać się do kupy. Serio, spróbuj chłopie tak jak ja próbuję. Ostatnio, jak po wielu wyrzeczeniach i zmianach miałem jakieś pierwsze sukcesy to po raz pierwszy od dawna byłem po prostu szczęśliwy przez chwile i dla tego uczucia warto podjąć próbę. Warto też sobie uświadomić, że codziennie może Cie pierdolnąć samochód, możesz umrzeć przez jakąś wadę serca, o której nie miałeś pojęcia. I choć teoretycznie każdy o tym wie to prawie każdy ma to w dupie bo to wszystko wydaje się jakby nas nie dotyczyło, a jednak dotyczy. Z resztą fajnie jest to pokazane w kilku scenach w filmie i książce Fight Club. Polecam obejrzeć i przeczytać.
  P.S: To, że nie paliłeś i nie zażywałeś niczego nielegalnego to akurat jest bardzo na plus.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Oczekujesz podziwu za to jaki jesteś dziwny, czy o co Ci w ogóle chodzi?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. No chujnia.
  Pozdrawiam Grażyna z Poznania

  2

  1
  Odpowiedz
 15. Wyobraź sobie, że ja mam gorzej. Nigdy nie uprawiałem seksu, jestem 36 letnim prawiczkiem hetero. Nigdy nie miałem dziewczyny, nie widziałem nagiej kobiety na żywo, nie całowałem się ani nie trzymałem żadnej za rękę, nie dotykałem. Nigdy nie paliłem ani nie ćpałem, nie byłem na żadnej imprezie. Nie mam mieszkania, mieszkam z matką w obskurnej klicie. Nie mam samochodu ani prawa jazdy, mam tylko stary rower którym wszędzie popierdalam czy to zima czy lato, deszcz, śnieg czy gradobicie. Nie mam stałej roboty, jestem zwykłym robolem po chujowych studiach. Nienawidzę ludzi w swojej okolicy bo to podłe fałszywe mściwe kurwy. Nie mam znajomych, kolegów, nikogo. Żyję jak jebany odlud z buszu. Nie utrzymuję kontaktu z rodziną bo te gnoje się ze mnie naśmiewali i mi dupę obrabiali za plecami. W ogóle z nikim nie utrzymuję kontaktu. Jestem dodatkowo chory i wyglądam jak paragraf. Naprawdę. Mam fobię społeczną. Dzieciństwo miałem totalnie zjebane – ojciec kryminalista, bieda i sajgon w domu. Już niczego nie mogę zmienić, bo nie jestem w stanie. Wiem, że przegrałem życie już w chwili narodzin. Zdechnę w nędzy, samotności i własnych odchodach jako stary prawik, a raczej kiedyś się sam zajebię, bo szczerze nienawidzę siebie za to co mnie spotkało i za to jaki wybrakowany jestem. Smutne ale prawdziwe.

  9

  0
  Odpowiedz
 16. Rozumiem, czuje się podobnie. Mam nadzieję, że Ci się polepszy

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Masz depresję, radzę do lekarza. Mi leki bardzo pomogły. Dzisiaj obywam się bez nich, a zycie jest piękne. Powodzenia!

  0

  3
  Odpowiedz
 18. ” Nigdy nie uprawiałem seksu z dziewczyną ” W tym wieku to uważaj bo jak raz spróbujesz a nie masz partnerki to może ci to nieźle namieszać w głowie i będzie to twoim nałogiem. Zresztą w ogłoszeniach szukaj matki z dzieckiem takie nie mają wyboru i wezmą każdego 🙂 Pozdrawiam.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Mam 35 lat bylem w tej samej sytuacji. Przeprowafzilem sie innego miasta 200km dalej. Udalo sie dobra prace znalesc i zaczynam od nowa. Da sie zagryz zęby i do dzieła …

  2

  0
  Odpowiedz
 20. Dziewczynę możesz znaleźć, ale sama nie przyjdzie, by zapukać do twych drzwi. Albo sam zaczniesz działać, poznawać dziewczyny, albo resztę życia tak stracisz.
  Palenie to głupota, bo szkoda na to kasy, poza tym smród petów. Nie mówiąc o wpływie na zdrowie – większym lub mniejszym.
  Nielegalne substancje – nic nadzwyczajnego, to jest dobre dla przegranych ludzi i tych, którzy nie radzą sobie z problemami. Po to Bogowie dali je na świat, by ludzie ćpali, chlali, gdy nie radzą sobie z życiem.
  Własne mieszkanie – nie dorobisz się uczciwie, chyba że dostaniesz pomysł na biznes, masz układy – by ktoś dał ci pracę, gdzie zarobki są takie, że można mieszkanie potem kupić w ciągu paru lat, a nie 30 lat odkładać na nie.
  Miasto warto zmienić, jeśli nic cię w nim nie trzyma, zwłaszcza marna praca, którą w każdym mieście można znaleźć.
  Znajomych możesz mieć – czasami nie warto, bo ludzie zawodzą. Lepiej mieć ukochaną osobę u boku, która cię nie sprzeda i nie zawiedzie jak kumple od piwa.
  Rodzina – bezcenne mieć wartościową i kochająca. Wielu ma rodzinę taką, która skazuje kogoś na marne życie, bo nie dali niczego. Najlepiej urodzić się w bogatej, wtedy kochający rodzice kupią mieszkanie/dom, można żyć w spokoju i mieć jakiś start w życiu, ale niestety wielu rodzicom to debile, którzy jedynie płodzić umieją, nie dając dzieciom nawet marnego mieszkania, gdy dorosną. Debile ci będą mówić, że zapracuj na mieszkanie. Ale nie prosiłeś się na ten pierdolony, materialistyczny świat, gdzie byle jaka nora kosztuje 300 tys. zł, a zbieraj 30 lat na nią, albo siedź tyle na kredycie. Masz ostatnią szansę, 36 lat to jeszcze nie tragedia, możesz jeszcze sobie życie zmienić, jak będziesz miał 40+ to już się robi dramat, bo jest się przegrywem. Powodzenia! I nie licz na szczęście ani Boga, jedynie na siebie, czasem na dobrych ludzi – bo takich trochę jeszcze jest, ale coraz trudniej ich spotkać!

  0

  0
  Odpowiedz
 21. zacznij uprawiać jakiś sport, np kalistenikę, jazdę na rowerze, rolkach czy też możesz zacząć chodzić na siłownię, to pomaga na samopoczucie.

  2

  0
  Odpowiedz
 22. Oby ci sie nietrafila jakas kobieta z chujem

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Nie widziałeś nagiej kobiety to włącz youporn wierz mi nic specjalnego. nie paliles to idź kup paczkę fajek wierz mi nic specjalnego.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Masakra. Próbowałeś iść w masę?

  2

  0
  Odpowiedz
 25. Eutanatuj się! Kremuj się!

  1

  1
  Odpowiedz
 26. Ale za to.wnioski trafne wysnułeś xD

  0

  0
  Odpowiedz
 27. To witaj w klubie bo mam to samo

  2

  0
  Odpowiedz
 28. To nie ma znaczenia, bo i tak skończysz w piachu. Więc nie czuj się winny. A to że nie palisz i nie bierzesz to chyba nie tragedia?? Człowieku, ogarnij się! Nie bądź durna owcą, większość ludzi to debile, zależy im tylko żeby się nażreć chemicznym żarciem, pobzykać i uciec gdzieś autem za kredyt. Tylko po co!? Gdzie równość, braterstwo, przyjaźń, szacunek do bliźniego i natury? Wszystko zginęło bezpowrotnie.

  8

  0
  Odpowiedz
 29. Witam w klubie panie kolego. Można powiedzieć że zdobywanie świata zależy od woli człowieka, ale wolę trzeba wpierw wzmocnić np. za pomocą dystansowania się od świata, modlitwy, medytacji, a następnie poprzez ciągłe działanie w świecie bez lęku, rozciągając swoją wolę i możliwości do maksimum, ale zawsze wewnętrznie z dobrą wolą. Polecam poczytać Łazariewa o Karmie. Pozdrawiam

  0

  1
  Odpowiedz
 30. Co to za bydlę zostawiło te ślady na śniegu pod lasem może to sowa a może niedźwiedź ? Nie to zajączek kutasem!!!

  3

  0
  Odpowiedz
 31. Ja mam 28 lat. W dowodzie mężczyzna. W życiu nigdy nie miałbym sekundy żeby sie Nim nazwać. Prawiczek. Zero doświadczeń. Żadnej randki. Nawet uśmiechu ze strony jakiejkolwiek kobiety. Podryw to czysta abstrakcja. Lęki, skrajnie niska samoocena na porządku dziennym. Problemy ze znalezieniem pracy. Brak prawa jazdy. Mieszkanie z rodzicami. Znajomych – brak. I pogodzone myśli .. czemu właśnie Ja ….

  6

  0
  Odpowiedz
 32. Nie masz dlugow.

  1

  0
  Odpowiedz
 33. A co to za zwierze zostawiło na śniegu ślady tam pod lasem ? Może sowa może niedźwiedź ? Nie to zajączek kutasem !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 34. znajdz sobie jakas samotna mamuske i kaz jej robic gale

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Nie łam sie. Nie jesteś sam.

  2

  0
  Odpowiedz
 36. Pociesz się myślą, że są tu tacy jak np. ja co nawet nie całowali.
  Wiem co czujesz choć masz 1000 razy gorzej ode mnie. Niestety pewnie zabrzmi do dupy ta rada, ale musisz się przełamać, przestać myśleć, nie zastanawiać się, tylko działać, mieć gdzieś co będzie jutro, co było wczoraj tylko skup się na dzisiaj, bo inaczej się będziesz wykańczał. Wyjdź na spacer, wróć do domu z pracy inną drogą, żeby choć rutynę przełamać. Jak nie utrzymujesz kontaktu z rodziną to odnów go, chyba że twoi rodzice są toksyczni i mogą Cię przybić jeszcze bardziej to wtedy nie. Pozakładaj sobie konta na jakichś portalach randkowych, żeby chociaż mieć z kimś porozmawiać. Wiem, że ciężko będzie znaleźć jakąś normalną dziewczynę albo parę w ogóle, ale spróbuj, nic nie stracisz, a może ci się poszczęści. Nie jesteś w tym syfie sam, mam 21 lat i pewnie g*wno wiem o Tobie i co przeszedłeś, ale trzymam kciuki, bo wiem jak to jest. Nigdy nie miałem dziewczyny.

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Jesteś frajerem na własne życzenie. Owszem, myślę, że mam zdecydowanie gorzej jeśli chodzi o jakość życia samą w sobie. Byłbym szczęśliwy mając taki „problem”. Poza tym post pewnie pisany przez starego mentalnie 16 latka, króry chciał dodać powagi więc dojebał sobie te plus 20 lat.

  0

  0
  Odpowiedz
 38. śmieszne, że na pierwszym miejscu jest: seks. serio dla was facetów najważniejsze jest zamoczenie fiuta w cipie? serio? kurwa jakie to obleśne

  6

  2
  Odpowiedz
  1. To kwestia zdrowotna, albo rak. Co wolisz ?

   0

   1
   Odpowiedz
  2. Seks jest piękny z osobą, która się na prawdę kocha. Wtedy jest to czysta komunia dusz i dar z samego siebie. To największa dostepna człowiekowi rozkosz. Coś pięknego. Co innego onanizm w drugim osobniku emocjonalnie obojętnym.

   0

   0
   Odpowiedz
 39. Wszystko na ‚nie’. A lubisz coś w ogóle?

  0

  0
  Odpowiedz
 40. To, że nie masz mieszkania i auta możesz zignorować, w NYC ludzie też tego nie mają 😉
  Parę rzeczy możesz zmienić. Jeśli znasz jakiś język obcy – wyjedź, zacznij od nowa, znajdź pracę która Ci się spodoba, jeśli dobrze trafisz na ludzi to znajomi automatycznie się znajdą. Jeśli rodzina zawiniła – jebać ją (tak, wiem, mimo wszystko to boli, ale olej to)

  1

  0
  Odpowiedz
 41. A ja mam chorobę która mnie powoli, boleśnie zabija. Tabletki morfiny leżą obok mnie na nocnej szafka, czasem nie pomagają. Serio!
  Chcesz się zamienić?

  2

  0
  Odpowiedz
 42. To, że nie miałeś kobiety dla niektórycch może być plusem. Kiedy wy to w końcu zrozumiecie? Czysty facet bez przeszłości jest atrakcyjny.

  4

  0
  Odpowiedz
 43. Dobra to tak zostan masazysta zobaczysz wiecej cyckow przez 10 lat niz Twoi kumple przez cale zycie w necie. Seks – ROKSA czy cos innego powiedz ze to first time i zeby Cie odpowiednio potraktowala. Obdzwonisz z 20 na pewno sie znajdzie. Palenie i nic nie legalne kurde spoko to na +. Praca jest zawsze hujowa wez virme zaloz albo rob cos z pasji masz na pewno tylko trzeba poszukac z miasta wypierdalaj. Nic jie chcesz zmieniac – zapisz sie na sport walki raz drugi dostaniesz wpite to Ci sie zachce zyc. A jak nie chcesz tego wszystkiego to szukaj Boga i bedziesz mial nawet lepiej. Tyle morda

  1

  0
  Odpowiedz
 44. no przejebane lol tyle lat jechac na recznym to by mi chyba odjebalo…

  0

  0
  Odpowiedz
 45. Przegrywa z Ciebie wzorcowy. Porażka.

  1

  0
  Odpowiedz
 46. 100 cebuli na pierwszy akapit problemów z kobietami. Drugie tyle na papierosy alko i narko lekkie. Własne lokum i auto załatwisz kredytem który będziesz mógł wziąć jak zmienisz pracę i miasto. No i wtedy dopiero zaczną się Twoje prawdziwe problemy hehe bo pojawią się kobiety które będą chciały Ciebie z tego wszystkiego ojebać. Napewno tego chcesz? Jak tak to zacznij małymi kroczkami od usług pań z jednego bardzo popularnego portalu 100 cebuli i masz do wyboru do koloru dopłacisz to ci nawet pozwolą nasrać na klate. Powodzenia

  1

  0
  Odpowiedz
 47. O kurcze, jaskiniowiec jakiś niedorychany z Ciebie synu.

  0

  0
  Odpowiedz
 48. Jestem w nieco podobnej sytuacji. Pisałam tu wiele razy ale ukazały się tu może moje 2 wpisy. Mam 24 lata. Nigdy nikogo nie miałam. Czuję się samotna, czuje się okropnie z tym. Nie zanosi się na zmiany. Nie mogę znieść mojego otoczenia. Boję się, a wydaje mi się dość realne że padnie mi przez to na głowę. Samotna i zdana wyłącznie na siebie. Lata lecą a ja tak samo jak ty nie mogę się z tym pogodzić. Gdy nadchodzą mnie te wszystkie myśli to zaczynam płakać.

  2

  0
  Odpowiedz
 49. Głowa do góry , idź na dziwki , zrób prawko krok po kroku , ja mam dziecko i żonę i moja kobieta to idiotka, dziecko kocham nad życie , czy tak czy tak zle

  0

  0
  Odpowiedz
 50. W większych miastach są oddziały interwencji kryzysowej. Nie zawsze, ale zdarza się spotkać tam kompetentnego psychologa albo normalnego psychiatrę. Psycholog głównie słucha, ale taki z doświadczeniem życiowym i sensownym IQ potrafi udzielać porad i powoli życie staje się trochę lepsze, podobnie jak samopoczucie. Psychiatra podobnie, tylko oni mają prawo do wystawiania leków, na przykład, na depresję.
  I chociaż jest to ryzykowna porada, bo wielu psychologów poszło na psychologię aby rozwiązać swoje problemy, a wielu psychiatrów straciło równowagę psychiczną chyba z powodu swojej pracy, to jednak kto szuka ten ma szansę znaleźć. Spróbuj iść, chociażby po to, aby stwierdzić, że dana osoba okazała się niekompetentna.
  Sam sobie życia nie wyprostujesz. To może tylko inny człowiek. A im dłużej będziesz zwlekał, tym to będzie trudniejsze.

  0

  0
  Odpowiedz
 51. Nie masz czego żałować, chociaż ,…

  0

  0
  Odpowiedz
 52. Faktycznie jestes przegrywem, ale możesz spróbować to zmienić: przeleć jakąś laskę a dla pewności tez i faceta. Jak jestes brzydki to zainwestuj w kurwy. Zapal szluga, zjaraj się ziołem. Weź kredyt na szufladę na 30 lat albo wynajmij. Zmień prace. Samochód pewnie Ci niepotrzebny, bo nie masz prawka (przerosło cię zrobienie). Znajdź znajomych. I wtedy zastanów się, czy warto kontaktować się z rodzina

  0

  0
  Odpowiedz
 53. jestem w twoim wieku i mam tak samo z tym że nie mam pracy i jestem diabetykiem.

  1

  0
  Odpowiedz
 54. Nie wiem co powiedzieć. Współczuję Ci. Nie próbowałeś choć trochę poprosić o pomoc kogokolwiek ? Skoro masz taką sytuację ,a nijaką to powinieneś spróbować ,bo NIE ZASŁUŻYŁEŚ na taki los.

  Znajdź w sobie odwagę i przezwycięż strach. Poczekam na efekty.

  Serdecznie i ze współczuciem
  -Dexter Blade

  0

  0
  Odpowiedz
 55. Niczego nie przegrałeś.
  Widzisz szklankę do połowy pustą. To wszystko.

  3

  0
  Odpowiedz
 56. wszyscy jestesmy popierdoleni

  2

  0
  Odpowiedz
 57. Jedz do Wroclawia ruchac cichodajki z Filmowki kazdego Jasnego Dnia!

  1

  0
  Odpowiedz
 58. 1. „Nigdy nie uprawiałem seksu z dziewczyną – jestem hetero, nie widziałem nagiej itp.” – no wiesz na to trzeba sobie zapracować troszkę, postarać się poderwać, zaprosić jakoś…
  2. „Nigdy nie paliłem, nie zażyłem czegoś tam blabla” – a musisz? ile jest alkoholików, ćpunów?
  3. „Nie mam własnego mieszkania, auta” – brak kasy? a zapracowałeś sobie na to? starałeś się o to? jak nie, to nie dziw się, że tego nie masz…
  4. „Nie mam znajomych” – starałeś się poznać? jak do tego zamierzasz podchodzić? co ty myślisz, że ktoś do cb tak po prostu przyjdzie? na przyjaźń trzeba sobie zapracować… to nie działa tak sobie o…
  ZWYCZAJNIE – weź się za siebie, porozwiązuj problemy, NIE PODCHODŹ NERWOWO, PESYMISTYCZNIE DO ŻYCIA – bo wtedy życie odbije ci się tym samym – zło złem, nie szanujesz życia, nie pracujesz na nie, stoisz w miejscu, to i nie szanuje ciebie… – czego ty oczekujesz? że kwiaty ci wyrosną na łące nagle? no kwiatki trzeba zasadzić najpierw żeby wyrosły prawda? 😛 ruszaj dupę…

  1

  0
  Odpowiedz
 59. Spoko, ziomek. Wiedz, że nie jesteś sam – nas, takich przegrywów społecznych jest więcej. Jestem prawie taki sam jak Ty – tylko kilka lat młodszy. Też zero sexu, zero pocałunków. Nie mam własnego mieszkania,( chodź auto – tak), mieszkam z rodzicami na wsi, swojej pracy też nie lubię ( choć zarabiam jak na polskie warunki przyzwoicie), znajomych prawie w ogóle.

  Czasami nachodzą mnie myśli, że żałuję ze się urodziłem ( ale samobója nie zamierzam strzelać 🙂 )

  1

  0
  Odpowiedz
 60. Ożeń się. Twoje problemy dopiero się zaczną.

  7

  0
  Odpowiedz
 61. hahahaha XDDDD

  0

  1
  Odpowiedz
 62. Masz za to odwagę się przyznać do smutnej rzeczywistości bez koloryzowania. Większość to przyodziewa radosne maski, udając panow życia, chociaż łkają w poduszke z bezsilności za zamkniętymi drzwiami w wielu przypadkach.

  2

  0
  Odpowiedz
 63. Ale w sumie chłopie na co ci to wszystko??? Bo inne barany za tym ślepo gonią?? Objawie ci zatem smutną prawdę chłopcze: auto gdy zacznie się psuć, to z torbami pójdziesz, za mieszkanie też trzeba słono bulić (bez pożyczek się nie obędzie), ludzie to zaklamane hieny, za plecami sztyletują cię raz po raz, a ty nawet o tym nie wiesz. Miasto se zmień, najlepiej na górskie klimaty. Tylko z tą babką szkoda, ale zawsze możesz wirtualną pooglądać.

  2

  0
  Odpowiedz
 64. To gdzie ty kuźwa mieszkasz że egzystujesz… na marsie?? A tak poza tym to łączę się w bólu..Stary.. rodzina to jest pierdolone minimum , jak jest gorzej to wtedy ja już niewiem..

  0

  0
  Odpowiedz
 65. Generalnie lipa na calej linii.Moim zdaniem masz dwa wyjscia.
  Po pierwsze primo-pierdolnij sie w leb i przestan jeczec,masz 36 lat a wyjesz jak baba przed menopauza.Jest kupe zajebistych rzeczy,ktorym mozna zsie poswiecic-mimo tego,ze niektore koncza sie tragiczna smiercia,ale huj,lepsze to niz nic.
  Po drugie primo-skoncz z soba,na huj sie meczyc.
  Pozdrawiam i zycze powodzenia!

  0

  0
  Odpowiedz
 66. A skończyłeś chociaż szkołę – jeśli nie to będziesz starym matołem.
  Przecież wiesz wszystko co robisz źle, więc napierdalaj na zmiany. Zrób na początek jakiś algorytm na tak. Zacznij od najprostszej opcji zapal bez kosztowo kiepa ze śmietnika.
  Potem polub robotę albo ją zmień – będziesz miał trochę siana to kupisz brykę za tysiaka
  i jesteś trzy opcje na tak.
  Ja też chciałbym mieć 36 lat ale to dawno i nieprawda. Więc nie sraj tu smutami tylko próbuj – jeszcze masz szanse zasiać jakieś plemniki.
  Ale jak będziesz tylko zrzędził na chujni to chuja z tego wyjdzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 67. Cos ci ziomek powiem. http://www.shroom.it zamow se pudelko, wychoduj i zmien swoje zycie. uwierz ze wszystko zalezy od ciebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 68. Zostań pijakiem.

  1

  0
  Odpowiedz
 69. Idź na imprezę dla swingersów może chociaż w tym temacie się otworzysz?

  0

  0
  Odpowiedz
 70. Też jestem raczej z typów przegrywów, ale człowieku kurwa przeczytaj raz, potem raz jeszcze a potem znowu i znowu co ty piszesz. Nigdy nie paliłem ? no to kurwa zapal, nigdy nie piłeś no to się weź napij nosz chłopie. Pamiętaj nic Ci się w życiu nie należy ! tak jak zresztą każdemu z nas i nie miej nadziei bo ona jest dla niedojebów , tylko działanie i to konkretne może cokolwiek zmienić. I jeszcze jedno przyjacielu NIGDY ale to powtarzam NIGDY nie szukaj pokrzepienia czy MIŁOŚCI w drugiej osobie – jej tam nie ma i nigdy nie było, od początku do końca jesteś SAM. Nie wierz w to co widzisz bo nawet sól wygląda jak cukier, to wszystko jest tylko i wyłącznie pięknie zapakowanym bardzo często większym bądź mniejszym gównem, a już na temat wizji miłości która została nam wpojona to nawet mi się pisać nie chce.
  Jako ludzie możemy bardzo wiele, wszystko zależy od naszego podejścia, przekonań jakie mamy, wkurza Cię praca? no to dawaj prawko na autobus 😛 znudzi się, no to dawaj kurs weekendowy i zostań księgowym, będzie chujowo? no to zrób kurs masażu i dorabiaj.
  Na koniec stań kurwa przed lustrem i powiedz temu gościowi którego widzisz że go lubisz, jeżeli masz dwie ręce, potrafisz chodzić, wysrać się, umyć dupę, pogratuluj sobie, bo wielu ludzi i to kurwa nie jest banał, bo znam takich, dałoby za to wiele.

  0

  0
  Odpowiedz
 71. jesteś nieudacznikiem

  0

  0
  Odpowiedz
 72. Ogarnij się.

  0

  0
  Odpowiedz
 73. Rafał, to Ty?

  1

  0
  Odpowiedz
 74. bo jesteś nieudacznikiem

  0

  0
  Odpowiedz
 75. ty zjebany stulejarzu.

  1

  2
  Odpowiedz
 76. Trzymaj się, stary. Mam podobnie. Odważ się. Spróbuj polubić siebie (każdy ma coś pozytywnego, pracuj nad tym i zrób z tego coś). Znajdź sobie pasję, jeździj na rowerze, biegaj, będziesz mniej myślał. Może jak ja masz problem z domykaniem zaczętych spraw? Zmuszaj się na początku, potem pójdzie. Zrób prawko/odkladaj na samochód stary, japoński, szukaj bezawaryjnego 🙂 Dbaj o siebie dobrym jedzeniem, książką, filmem. WiaRa też bardzo pomaga, spróbuj pójść do kościoła, czytaj Pismo. Zadaj sobie pytanie CZYM W OGÓLE jest Twój problem, może jesteś w pętli obaw. Zrób coś inaczej niż zawsze. Mamy szcsecie tu w ogóle być. Możesz wyjść po pracy i pojechać w góry nad morze, do rodzijy z kktors nie maszkontaktu, zastanowić się. Dasz radę. Ja tak staram iść się po kroku, mimo wsyztsko. Są efekty. Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 77. To jest depresja, mam tak samo i też przegrywam życie,brak motywacji, brak perspektyw,a co najważniejsze brak sił…

  1

  0
  Odpowiedz
 78. O którym mieście mowa?

  0

  0
  Odpowiedz
 79. Terapia ziom. Zaburzenia lekowe masz

  0

  0
  Odpowiedz
 80. Chociaż się całowales

  0

  0
  Odpowiedz
 81. Pobieżnie z Twojego opisu wynika, że jesteś milionerem. Chcesz zejść na złą drogę, to dam Ci kontakt…

  0

  0
  Odpowiedz
 82. Rzeczywiście słabo, ale powiem tak, z każdej sytuacji jest wyjście, niektóre radykalne zmieniajace wszystko, ale z twojego opisu wynika że w zasadzie nie masz nic do stracenia. Zawsze można rzucić wszystko w cholerę i wyjechać, do innego miasta, kraju… Początki bywają ciężkie ale jak się zaczepi roboty, nawet byle jakiej to później można wyżyć. Znam takiego jednego, któremu znudzila się żona i kilkuletnie dziecko i teraz tylko na fb widzę jak ciągle umieszcza zdj z jakiejs wyspy typu madagaskar i znalazł tam jakaś tubylczą laskę xd do czegoś takiego nie zachęcam ale jak widać zawsze się da

  0

  0
  Odpowiedz
 83. Czyli jesteś zwykłym śmieciem.

  1

  2
  Odpowiedz
 84. Mam to samo tylko jestem kobietą. Hujnia strasza.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. To ruchajcie siebie z autorem. Viola. Proste ? Tak 🙂

   0

   0
   Odpowiedz
 85. Może nie mam gorzej od Ciebie, bo jestem trochę młodsza, ale też czuję, jakby życie uciekało mi przez palce… Mimo, że jestem w związku, nie czuję satysfakcji fizycznej i psychicznej, życie mnie dołuje, boję się czegokolwiek nowego i tak w tym tkwię. Marne to moje pocieszenie, ale może chwilowe, że pomyślisz sobie, że nie tylko ty masz przejebane życie 😉 trzymaj się kolego

  0

  0
  Odpowiedz
 86. Weź wyluzuj tej. Tak ma większość zaprogramowane mózgi.

  0

  0
  Odpowiedz
 87. A co lubisz robić? Po prostu to rób i będzie spoko:)

  0

  0
  Odpowiedz
 88. kup se konsolke.

  0

  0
  Odpowiedz
 89. Poszukaj odpowiedzi w buddyzmie – Ajahn Brahm na YouTube jest pełno prelekcji.. cierpienie jest wtedy gdy nasze oczekiwania wobec życia nie pokrywają się z rzeczywistością.
  Pozbądź się oczekiwań i ciesz się z byle czego np. z dachu nad głową, którego nie mają obywatele krajów, w których trwa walka o surowce (ropę naftową)..
  Bądź wdzięczny – szczęście odnajdziesz w sobie 🙂

  Ps. Pisze to człowiek który przez ostatnie pół roku przeprowadził się z 7 razy, 4 razy zmienił pracę bo zawsze coś co było piękne na rozmowie w praniu było coś innego.. Aktualnie bezrobotny od miesiąca.. rodziny brak ale może chujnie kiedyś napiszę..

  Jeżeli będzie z ciebie emanować energia pozytywna uwierz ludzie to zobaczą, dziewczyny też.

  Bądź szczęśliwy że ci domu nie zbombardowały amerykańce w imieniu dostępu do ropy..

  1

  1
  Odpowiedz
 90. Co ty pierdolisz?

  0

  0
  Odpowiedz
 91. lubie male dzieci

  0

  1
  Odpowiedz
 92. Ja mam to w dupie kurwa. Estim 2b kupiony, jedna elektroda analna stymuluje prostate, druga pod żołędziem a trzecia u nasady członka. Jak odpalam na 30% to odlatuje z rozkoszy, a każdy jeden procent więcej powoduje ekstazę. W koncu dochodzi do wytrysku i super silnych skórczy mięśni gładkich a erekcja jest wybitnie silna. Można tak trzy razy i żadna kobieta nie dostarczy takich wrażeń.

  0

  0
  Odpowiedz

Kłamcy

Będę z Wami szczery, że nienawidzę, jak ktoś kłamie i do tego jeszcze brnie w to. A szczytem bezczelności, jak i głupoty jest to, że taki delikwent się gubi we własnych kłamstwach.

Zwykle to wygląda tak – wiem, że pewna osoba coś zmalowała, ale wolę, by się sama do tego przyznała. Co otrzymuję w odpowiedzi?
Stertę wyssanych z palca historii i żałosnych wymówek, że jej w tym miejscu i o tej porze nie było, że ona nic nie wie.
Dopiero po chwili taka osoba mówi, że to jednak ona. Tak ciężko się było przyznać? – oszczędziłaby sobie i nerwów, i czasu.

Pracuję w serwisie komputerowym, gdzie klienci opowiadają mi coraz to bardziej wymyślone historie. A to klient grał spokojnie i nagle komputer się wyłączył „sam z siebie” i już nie działa, a to sprzęt się psuje „na złość”.
Hitem była pewien faceta, który twierdził, że komputer kupiony 2 miesiące temu wolno działa, a ten tylko do pisania raportów w firmie go używał. Włączam, sprawdzam dysk, i zgadnijcie co? Facet wchodził na strony pornograficzne, do tego ściągał jakieś dziwne pliki i zawirusował sobie kompa.
Właśnie po to serwisant pyta o to, co klient robił z komputerem, bo wtedy możemy zastosować najlepszą metodę naprawy sprzętu i nawet obędzie się bez kasowania danych z dysku.

Naprawdę – nie kłamcie, bo to bardzo często widać 🙂

71
13
Pokaż komentarze (21)

Komentarze do "Kłamcy"

 1. chujowo to nie jest grać w tą konsolę
 2. A ogladalem nagie nieletnie kurwy co swieca niemytymi dupami i maja owsiki i pryszcze na pizdzie i nagle wylaczyl mi sie komputer i nie dziala. Obejdzie sie bez kasowania dysku ? Mam na nim numery do dilerow, wtyki i dowody na cale miasto, hentaje z dinozaurami ruchajacymi pociagi i filmik jak rucham żone sasiada.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. NIC CI NIE POWIEM TY JEBANA PAŁOOO

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Chyba nie spodziewałeś się, że facet tak wprost przyzna się, że wchodził na pornosy i może walił do tego konia? 😉 Niestety nie wiedział, że jest coś takiego jak historia przeglądania 😉 Sam kiedyś otrzymałem e-booka jakiegoś Katolika i z jednej strony były jakieś katolickie modlitwy itd. a z drugiej strony pornosy, i on chyba nawet żonaty jest 😉 W Polsce niestety ludzie są nauczeni kombinatorstwa, toteż kłamią. Pełno tutaj też zaburzonych osób, z narcystycznym podejściem do życia, że nic nigdy złego nie zrobili i nawet jak ich przyłapiesz na gorącym uczynku, to i tak będą szli w zaparte. Wiesz, wojny, brak rodziców w domu, alkohol, problemy w małżeństwach itd. zrobiły syf w głowach tym ludziom.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Jesteś inteligentny, oczytany, kulturalny, zamożny. Dobra dość kłamstw złamasie pierdolony.

  Jak sam mówisz nie lubisz kłamstw. Oto prawda, jesteś skurwiałym śmieciem, która chuja potrafi, gówno osiagnął i gówno znaczy.

  Jesteś robakiem.

  3

  1
  Odpowiedz
 7. tak, bo ktoś Ci wejdzie i od drzwi powie a no wie pan, bo oglądałem pornosy i myślę że to dlatego… od tego jesteś zeby zrobić z tym porządek bez takich głupich pytań

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Pracuj w rękawiczkach lateksowych. Masturbanci marszczą Freda i klepią w klawiaturę tą samą ręką. Uzależnienie od internetowego porno jest obrzydliwe.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Może gość miał w firmie pisać raporty o stronach pornograficznych.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Niektórzy są kłamcami i nic na to nie poradzisz. Nie zadawaj się z nimi, jak Ci to przeszkadza.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Kiedyś… jedna taka, koleżanka z klasy z która się nie widziałam długo – spotkałam ją na ulicy …. powiedziała mi ze niedługo wyjeżdża za granicę do pracy i chyba już nie wróci i takie tam. Dosłownie, kilka dni później patrzę idzie – ja banan na twarzy ze widzę, idzie znajoma – szczerze i entuzjastycznie drę jape „ ahoj ! Jak tam no i kiedy wyjeżdzasz ze granice.?” A ta mi na to cytuje „ popierdolilo cię, jaką kurwa za granice , o czym ty pierdolisz” zatkało mnie dosłownie ! Odeszłam bez słowa …. Dodam jeszcze ze wtedy jak mi opowiadała ze jedzie – była sama, za drugim razem – z kimś. Ot, tacy sa ludzie. Psycho!
  Kłamią na potęgę na każdym kroku dosłownie, kłamią manipulują, obracają kota ogonem. Chory świat i ludzie

  1

  0
  Odpowiedz
 12. I widać i chuj. Ludzie grają cały czas, wiedzą że widać, i tak naprawdę mają to w dupie bo taka rozmowa jest dla nich prostsza niż prawda. Nie bądź dziecko.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ziom. A zamiast tak filozofować może by w masę iść. Taki Buczkowski ledwo co rozumiał dialogi których miał się nauczyć do roli (a nie oszukujmy się, grał głównie woźnych i dozorców), ale poszedł w masę i zobacz jak się ustawił. Pozdro600

  2

  0
  Odpowiedz
 14. ….i caly system trzeba nostryfikowac bo wywalilo wszystkie trojany???

  eh. 0/5 za historie.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Wyluzuj i przyzwyczaj się. Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi nie tylko w Polsce i uwierz, klient nigdy Ci prawdy nie powie. Niezależnie od tego czy naprawiasz komputery czy tworzysz oprogramowanie. Przecież to zawsze tak działało, to już tak było itp., z pewnością słyszysz to kilka razy dziennie każdego dnia. Musisz być jak śledczy i prokurator w jednym – przeprowadzić śledztwo, przedstawić dowody i postawić klienta w świetle faktów, wtedy zrobi się grzeczny i będzie jadł Ci z ręki .

  1

  0
  Odpowiedz
 16. KLIENT wasz PAN. Płaci i ma prawo kłamać ile wlezie. Wasza sprawa zdiagnozować, naprawić i skasować PANA WASZEGO ponad miarę, jak to zawsze czynicie. Komentowanie PAŃSKICH zachowań to nie wasza sprawa…

  2

  0
  Odpowiedz
 17. Jebany degeneracie ludzie Ci nie ufaja dlatego klamia. Przestan regularnie pic, ogol brode ala merlin-goblin zacznij sie myc nie belkotaj pod nosem i przestan chodzic w jeansach z lumpa. Nie klamie ske ludziom ktorych sie szanuje. Czemu bo sie matoly boja. A jak nie to wpisowe w dziub i pod brame do sz.p. Byczywasa

  0

  0
  Odpowiedz
 18. I może jeszcze dzień dobry i do widzenia? Wypierdalaj, będę mówił co mi się żywnie podoba.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Powiem Jedno – CZYSTA (Niczym Spirytus) PRAWDA !!!

  Takich „ludzi” robi się stosownie za dużo. Moja Stara też się skarży że nieuczciwych osób jest za dużo. Zresztą ta chujnia na resorach do potęgi miliona trwa stanowczo za długo.

  Znam to uczucie kumpel. 🙁 -Dexter Blade

  0

  0
  Odpowiedz
 20. „Hitem była pewien faceta, który twierdził”- o zesz w morde,gdybym przeczytal to zdanie zjarany to by mi mozg wybuchl.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Pierdol się szpiegu. Szpiegować byś chciał wszystkich i wiedzieć wszystko

  1

  0
  Odpowiedz
 22. „zawirusować” ? „najlepszą metodę naprawy”?
  Nie masz nawet pojęcia o maintenance IT ani żadnym serwisie. Zastanowiłbym się dłużej po co piszesz te wymyślone głupoty ale moją uwagę przykuła dziwna ironia – gość pisze artykuł o smutku wynikającym z zakłamania ludzi a sam kłamie jak z nut w artykule. Śmiech

  3

  0
  Odpowiedz

Sami sobie zgotowaliście ten los

Wszyscy narzekają jak to jest źle, niedobrze itd. Żałosne jest to, że nikt totalnie nikt nic z tym nie robi tylko pije dalej i pierdoli głupoty. Nauczyciele i lekarze mogą strajkować to czemu klasa robotnicza, która pcha to wszystko do przodu nie weźmie się też za strajk? A no tak trzeba mieć jaja do czegoś więcej niż chlanie wódy i pierdolenia. Sam doceniam pracę innych ludzi bo na chuj nam osoby po zarządzaniu, które będą ogarniać puste fabryki? Chcecie róbcie blokady na drogach nie obrażę się mając wymówkę, żeby do pracy się spóźnić. Jebnie wodociąg też się nic nie stanie kupie sobie wodę butelkowaną albo pojadę gdzieś indziej wziąć prysznic. My Polacy tak mamy lubimy życie w strefie komfortu, która zmniejsza się z roku na rok a przez rząd będziemy mieć coraz mniej w reklamówce za te same pieniądze co x lat wstecz. Dalej głosujcie na gówniane i te same partie. Po co dać szanse innym skoro można głosować na złodziei i komuchów co mieli lata na dokonanie zmian a nic nie zrobili poza napchaniem sobie kieszeni. U prywaciarza ci źle? To na chuj całujesz go po rączkach za to, że masz pracę a najchętniej byś jeszcze do niej dopłacał. Sami zaniżacie swoją wartość na 2500 brutto więc nie dziwcie się, że prywaciarze mają wolną rękę i mogą sobie z wami robić co chcą. Chcesz być produktywny? Zamiast co weekend jarać zioło i chlać spróbuj na boku znaleźć pasję/hobby i zacznij z tego zarabiać. Nawet jakby to były grosze kto wie może będziesz kiedyś z tego żył. Zrób coś i zdejm jebane klapki z oczu.

154
19
Pokaż komentarze (48)

Komentarze do "Sami sobie zgotowaliście ten los"

 1. chujowo to nie jest grać w tą konsolę
 2. Dla takich chujni warto tu wracać 🙂

  4

  1
  Odpowiedz
 3. Naród jest głupi, że pozwala by 460 osób posłów miało tak wysokie pensje. Bo powinni dostawać maksymalnie średnią płacę w Polsce. Ale naród lubi być pomiatany, a władza i urzędnicy sobie najlepiej z niego żyje. Komuchów i innych co naród upodlali nie rozliczono, kiedyś za papierem toaletowym się stało godzinami, bo tak debile rządzili Polską. I nikt nie ukarany. Ten naród nie ma godności, że pracuje za grosze. I w kółko głosowanie na tych samych, którzy po 8 kadencji siedzą i parę milionów zarobili z mandatu posła. Powinno być jedna kadencja i wypierdalaj z Sejmu/Senatu, a nie w kółko ci sami. Wina ludzi, bo powinni się zbuntować, ale ten naród nie ma godności. Powinni wymusić na władzy godną minimalną pensję dla każdego, ale władza dba o zachodnie koncerny, banki, żeby doiły ludzi na kredytach na norę, itp. Pewne rzeczy władza powinna wymuszać np. że bank nie może brać więcej niż 10 % zysku, a nie debilne systemy, że weźmiesz mieszkanie, to prawie 2 razy tyle musisz oddać.

  20

  4
  Odpowiedz
  1. Popieram w 100%

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Te wszystkie głupoty, nikczemnosci, podłosci, i inne osci oczyszcają się przez rewolucję . Już pora!

   0

   1
   Odpowiedz
  3. tak naprawdę naród nie jest głupi tylko pojebany

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Propaganda TVPis zrobiła swoje. Jak w telewizji mówią, że jest dobrze, to tak ku*wa jest i ch*j!

  13

  2
  Odpowiedz
  1. I tak jest w kółko teraz aktualne jest: ” Bezrobocie rośnie gospodarka spada itd” przedtem było „Jesteśmy zielona wyspą jako jedyni nie daliśmy się kryzysowi” wcześniej była druga Japonia i coś tam jeszcze. Żyję juz trochę i widzę że tu się nic nie zmieniło i się nie zmieni…

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Polacy to nawet potrafią się sprzedać za 500plus..Przykre ale prawdziwe.

  11

  3
  Odpowiedz
 6. Polak Polakowi wilkiem – to główny problem, nie ruskie, żydy,Niemcy, komuchy czy moherowe berety.

  Polak Polakowi wilkiem, Polak na Polaka z nienawiścią patrzy w oczach, podejrzeniem, jak a skąd a za ile o kurwa nie ja go do fiskusa podam

  16

  0
  Odpowiedz
 7. W końcu ktoś o tym napisał! Brawo! Nie ma sensu siedzieć na dupie i tylko narzekać trzeba po prostu zapierdalać ciężką pracą można dojść do wszystkiego i niejeden już to udowodnił.

  4

  12
  Odpowiedz
  1. Mam nadzieję że nie masz na myśli ciężkiej pracy w januszexie na taśmie

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Z bydłem trzeba krutko

  6

  1
  Odpowiedz
 9. UWAGA! Podzielę się z wami sekretem zdrowej dupy. Nocą zawsze stosuję…

  6

  0
  Odpowiedz
 10. Uklęknij, patałachu, czytając ten post, sekretarce, Kamili Boligłowie-Pałociąg, przez Pana twojego, Mesia, podyktowany…

  „czemu klasa robotnicza nie weźmie się też za strajk?” – zapytujesz, robaku nędzny? Ano z tego powodu, że klasa robotnicza mimo wszystko jest bardziej kumata od ciebie i pamięta, że już raz kiedyś zastrajkowała… Rewolucja Październikowa (żeby było śmieszniej sdiełana, jak sama nazwa wskazuje, w listopadzie) się to nazywało. A wiesz, patałachu, co było karą za Rewolucję Październikową? Komunizm (i, poza „poziomem życia”, wszystkie jego ofiary po dziś dzień). Chcesz powtórki z rozrywki? Zapraszamy do naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego pełnymi garściami czerpiącego z tradycji GUŁagów… (pamiętaj, że masz przynieść w zębach trzy stówki wpisowego).

  „nikt totalnie nikt nic z tym nie robi tylko pije dalej i pierdoli głupoty” – stękasz, patałachu, jak tirówka w pracy? Cebulacka mądrość ludowa mawia: „pić, pierdolić, nie żałować, bida musi pofolgować…”, dodając do tego nieśmiertelne: „jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było”. Poniał? I Pan twój zaprawdę powiada ci: to, wbrew pozorom, nie jest takie głupie…

  „Jebnie wodociąg też się nic nie stanie kupie sobie wodę butelkowaną albo pojadę gdzieś indziej wziąć prysznic.” – twierdzisz? A zatem jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. I to nawet wyjątkowo głupszy niż przeciętna w tej bananowej republice cebulą śmierdzącej i spirytusem płynącej. Pan twój, z wrodzonym sobie sadyzmem, zada ci następującą łamigłówkę, baranie: a gdzie kupisz tę wodę butelkowaną, jak fabryki i sklepy staną z powodu strajków a na tych blokowanych drogach stanie transport m. in. tej wody? I za co ją kupisz, jak cię wypierdolą z roboty, gdy do niej nie dotrzesz (Bo mnie – pracodawcę, pana twojego życia i śmierci, szczerze pierdoli, że nie możesz do roboty dotrzeć. Masz być o czasie i zapierdalać, a jak nie, to wypad.) i jak jej nigdzie nie znajdziesz, gdy na skutek strajkowej, rewolucyjnej rozpierduchy szlag trafi gospodarkę, a więc i miejsca pracy? A tak poza tym to jak myślisz (tak Pan twój już wie, że w twoim przypadku określenie „myślisz” jest na wyrost), co się stanie z wodociągami, gdy nikt nie będzie ich, ogólnie mówiąc, nadzorował z powodu strajku i rozpierduchy, zwłaszcza długotrwałego? Baz żarcia wytrzymasz tydzień, może dwa. Bez wody może 48+ godzin, niedorozwoju… Nie masz, gówniarzu pojęcia czym jest śmierć z pragnienia… W koszmarach ci się nie śni (lekcję poglądową możemy ci zafundować w naszych sławetnych Kazamatach pod ŁWF). O tym, co się w tych wodociągach zalęgnie, nawet już nie wspominając… Czyżby nie dotarło to do ciebie choćby po tym, jak ostatnio wypierdzieliło oczyszczalnię w Warsiawce? A to był pikuś w porównaniu z konsekwencjami tego, co ci się w tym gównianym łbie marzy…

  „My Polacy tak mamy lubimy życie w strefie komfortu, która zmniejsza się z roku na rok a przez rząd będziemy mieć coraz mniej w reklamówce za te same pieniądze co x lat wstecz. ” To mogliście – wy nadzwyczaj tępe cebulackie bydło – nie głosować na (P)rezia i (S)utenerów… Mądrzy ludzie ostrzegali już 5 lat temu. A ból się dopiero zacznie… Z pierwszą, póki co drobną, ratą od przyszłego roku. Przy czym takie debile jak ty nie tylko nie wyciągnęły wniosków, ale stoczyły się jeszcze bardziej, zaczynając głosować na tę bandę wyjątkowych, nawet jak na cebulackie warunki, kretynów (i V kolumnę Putina) pozbieranych w „Konfederacji”… Wam, swołoczo niedomyta, powinno się odebrać prawo głosu… Mordy w kubeł, nie bulgotać i do roboty. I to dla waszego dobra, wyobraź sobie.

  „U prywaciarza ci źle? To na chuj całujesz go po rączkach za to,” To wracamy do wspomnianej Rewolucji Październikowej, chłopcze… Im też było u prywaciarza źle… Posłuchali agenta szwabskiego, niejakiego Uljanowa, i w ciągu dwóch lat cofnęli „Matuszkę Rassiję” do czasów sprzed Piotra Wielkiego – ponad 300 lat nazad. I to nie tylko gospodarczo, ale przede wszystkim mentalnie, z czego i przez kolejne trzysta ruskie bydło się nie podniesie. To ci pasuje, pajacu niedorozwinięty? Naprawdę? …No widzisz… Dlatego z wdzięcznością będziesz całował po rączkach pryncypała swojego… Bo dzięki niemu masz to, co masz, a alternatywę znajdziesz w historii Rosji/ZSRR oraz Korei Północnej.

  Chcesz być „produktywny”, patałachu? To zamiast pierdolić od rzeczy, to się dokształć z historii i historii gospodarczej (Choć to duże wyzwanie jak dla takiego głąba jak ty… Zacznij najpierw od ogólnie CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM). Tylko nie czytaj jej napisanej przez jakichś skrajnie nacjonalistycznych debili i kacapską V kolumnę. A jak może wreszcie kiedyś zrozumiesz, jak od rzeczy tu teraz pierdolisz, to ci wtedy te „jebane klapki z oczu” spadną. /Mesio PS. Klęczysz na grochu przez resztę dnia, kontemplując Słowo Pana twojego tu ci objawione, patałachu…

  19

  10
  Odpowiedz
  1. Amen! Tako rzecze Moja Świątobliwość Arcybiskup.

   1

   0
   Odpowiedz
 11. Pokonaj wszystkich Groksów jak Ja. Jest to wykonalne, wiem co mówię bo sam tego dokonałem. To że Groksowie mają kolonie na tzw. gazowych olbrzymach to mit.

  2

  0
  Odpowiedz
 12. To moze jak kolega taki bystry to moze poleci jakas nie ta sama partie??? Bo jak dla mnie i chyba nie tylko wybieta sie mniejsze zlo. Jak nie pis to co? Po , ktore nas rozsprzeda na momencie. Wiosna, czyli totalne pedalsywo wszedzie. Inni nieudacznicy pseudo polityki ktorze nie wiedzieliby co w ogole z krajem zrobic? Podarzajac tym tokiem to nie ma partii w kraju ktora nafaje sie do polityki, wiec chyba najlepszym pomyslem jest poprostu oddanie panstwa w rece obcego kraju…. Przestancie narzekac tylko wrzcie sie do roboty..

  1

  7
  Odpowiedz
  1. Jest taka partia, która już przed wyborami miała całe strony ustaw i pomysłów i jako jedyna nie obiecywała gruszek na wierzbie ani żadnego rozdawnictwa prowadzącego do degeneracji gospodarki. Zadaj sobie teraz trochę trudu, posluchaj wykładów, wywiadów to może coś zrozumiesz.

   0

   0
   Odpowiedz
 13. Co się stało z poczekalnią?

  3

  0
  Odpowiedz
 14. Czy uda Ci się tak zrobić, by Groksowie definitywnie na zawsze zostali pokonani? Obiecuję, jest to do zrobienia.

  3

  0
  Odpowiedz
 15. W sumie wporzo wpis, jednak mam pytanie: masz wygolonego?

  3

  0
  Odpowiedz
 16. TEATRZYK ZIELONA CEBULA PRZEDSTAWIA:

  – Ile razy śmieje się z kawału robol Łódzkiego Wydziału Fabrycznego?
  – Trzy. Raz, jak mu opowiedzą, drugi, jak mu wytłumaczą, a trzeci, jak zrozumie.
  – A ile razy śmieje się Mesio?
  – Dwa. Jak mu opowiedzą i jak wytłumaczą.
  – A ile razy śmieje się z kawału Byczywąs?
  – Raz. Bo on sobie nie da wytłumaczyć…

  8

  0
  Odpowiedz
 17. albo wal konia

  2

  1
  Odpowiedz
  1. jam walem konia wieczorem jutro po obiadku i na statku

   0

   0
   Odpowiedz
 18. Strajkuja przedstawiciele najliczniejszych grup zadowodwych, nauczycieli jest w Polsce cos ok 600 tys ( zdecydowanie za duzo ) wiec strajki takich licznych grup zawodowych odbiaja sie najwiekszym echem. Osobiscie jestem zdania ze zarobki powinien weryfikowac rynek, jesli jestes dobry w tym co robisz to zarabiasz wiecej, proste. W tej chwili maja oni kuriozalna sytuacje w ktorym ch&^jowa nauczycielka ktora przychodzi do szkoly tylko po to by odreagowac na dzieciakach i w dupie ma to ze one moga miec przez to problemy psychiczne pozniej zarabia tyle samo co nauczycielka z powolania ktora faktycznie mysli o przyszlosci tych dzieci i moze nie chce zeby te kilka lat ich dziecinstwa spedzaly w atomsferze terroru i niczym nieuzasadnionego zamordyzmu. Co do wyborow to serio jeszcze wierzysz ze mieszkasz w uczciwym demokratycznym panstwie i bierzech udzial w wolnych demokratycznych wyborach? Nie musisz glosowac na rzadzace partie, one same siebie wybiora, tak jak to robia od 89 roku nawet gdyby 85% wszystkich polakow zaglosowalo na partie spoza ukladu to oni itak powiedza ze glosowalo tylko 15% polakow a glosy oddali na pis albo po. Na komuchow i zlodziei glosuje garstka ludzi , glosy na opozycje nie sa liczone

  2

  1
  Odpowiedz
 19. Siedem szycht spełni się…
  Jak w tygodniu siedem dni.
  Zapierdalaj, chcesz czy nie,
  Zanim zdeeeeechniesz.
  Siedem szycht, szycht twych
  Jak ŁWF siedem taśm.
  Czy potrafisz przez to przejść,
  Zdublowaną mooooocą.

  Siedem szycht, siedem szycht,
  Siedem szycht, siedem szycht, siedem szycht

  Siedem szycht, jak we śnie…
  W kooooszmarze, który znasz.
  Los ci dał wielkie nic, patałaaaachu.
  Siedem szycht, zapierdalasz sam.
  Nie pomoże ci tu nikt.
  Co jest dobre, a co złe…
  Mówi Meeeeesio.

  Siedem szycht, siedem szycht,
  Siedem szycht, siedem szycht, siedem szycht

  Siedem szycht spełni się…
  Jak magicznych siedem liczb.
  Nie uciekniesz, choćbyś chciał,
  Przed zapierdoooolem. [i przed opierdolem też, patałachu… /Mesio]
  Siedem szycht, szycht twych,
  Jak mesiowych siedem taśm.
  Czy potrafisz to przejść,
  Nie zdychaaaaając…

  (Melodię, patałachy, znacie…
  https://www.youtube.com/watch?v=RegZhMzTc9E)

  3

  1
  Odpowiedz
 20. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  1
  Odpowiedz
 21. Chujowe reklamy ryjące beret i pejsobuki.Chujnia stała się prawdziwa.Już lepiej samemu zgłosić się do Mesia,tylko 3 stówy na start trza mieć.Sprzedam zegarek z niebieskim podşwietleniem tanio,pilnie za trzysta cebozlotych.

  3

  2
  Odpowiedz
 22. A ty co dziś zrobiłeś dla obniżenia kosztów własnych?

  2

  2
  Odpowiedz
 23. Masz pojęcie na poziomie jebanej dżdżownicy.

  5

  5
  Odpowiedz
 24. Z ostatniej chwili: wściekły Atarowiec nadal przetrzymuje niejakiego Valdgira, żądając nieśmiertelności oraz dwóch bliżej nieokreślonych mieczy.

  2

  1
  Odpowiedz
 25. Anka-cyganka zamknij sklep,
  Przyjdzie milicjant, da ci w łeb.

  1

  1
  Odpowiedz
 26. Co weekend ! 😀 Chłopie, codziennie!

  2

  0
  Odpowiedz
 27. A co to za zwierze tam na śniegu pod lasem zostawiło ślady ? Czy to qrwa niedźwiedź może kaczka? Nie to zrobił zajączek kutasem!!!

  2

  3
  Odpowiedz
 28. Tu byliśmy.
  – Borg
  PS. Resistance is futile.

  4

  1
  Odpowiedz
 29. „Kto pod kim dołki kopie, ten jest grabarzem.” /Lamentacje Mesia, Pana waszego, Rozdział ostatni, wers ostatni.

  5

  0
  Odpowiedz
 30. Z cyklu: „List znaleziony w butelce”:

  Cześć. Nazywam się Dzidek. STOP. Jestem polskim żułem. STOP. Skończyło się wino. STOP. Ratujcie. STOP.

  3

  0
  Odpowiedz
 31. Dzięki harakiri Japończycy mogli pokazać swoje p0rawdziwe wnętrze.

  3

  1
  Odpowiedz
 32. Jestem neonazistą i się z tego cieszę.

  3

  7
  Odpowiedz
  1. ZABIĆ WSZYSTKICH NAZIOLI

   1

   0
   Odpowiedz
 33. Nie czytaj dzieł Lenina

  4

  1
  Odpowiedz
 34. Groksowie to chuje zniszcz je raz dwa trzy.

  4

  0
  Odpowiedz
 35. Hahha, ale Ty głupi jesteś. Prostak bez studiów nie rozumiejący jak działa wolny rynek.

  To nie tylko to za ile chcesz iść do pracy, ale ile pracodawca może na Tobie zarobić i jaka jest podaż pracowników.

  Masz mba z usa to możesz liczyć i na 400-600tys $na początku.

  Ale Ty nie masz nic, nic nie umiesz (tzn coś co wymaga min. 2 lat nauki, 3 lat doświadczenia i predyspozycji).

  Czego Ty oczekujesz niby????

  0

  1
  Odpowiedz
 36. I tak jesteś leniwym ścierwem autorze.

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Pierdolenie, ja zapierdalam o 6 wychodzę z domu wracam o 21/22 z sobotami włącznie, i zapierdalam za jebane 2900 na rękę z czego sam wynajem mieszkania kosztuje mnie 1900 z rachunkami,jedzenie ok 500 miesięcznie jem (gówno najtańsze) i nie wspomnę o lekach które mnie kosztują 350, rata kredytu kosztuje mnie 300 miesięcznie… Więc nie pierdolcie śmieci, że sami zgotowalismy sobie ten los. Ps pisze teraz,zamiast pracować bo mam wyjebane na takie traktowanie ludzi napędzajace, portfele leniom którzy nic nie robią, a żądają od nas pracy za trzy, cztery osoby, bo większość pracodawców tak traktuje ludzi.

  1

  0
  Odpowiedz
 38. Polska to 80% wsi i niezbadanych terytoriów. Dużo podróżuje i mam sporą skalę porównawczą – dziś szczerze muszę to powiedzieć – powinniśmy się cieszyć, że wszędzie jest prąd i są już np. telefony komórkowe ale brakuje nam jeszcze z 20 lat.

  0

  0
  Odpowiedz

Facebook – niewolniczy portal

Tytuł mówi sam za siebie – ten wpis będzie o bardzo popularnym portalu społecznościowym czyli Facebooku. Czemu twierdzę że jest niewolniczy?
Na przykład dlatego że trzeba obowiązkowo wysyłać im swoje zdjęcie. Dobrze pamiętam, jak jeszcze w 2017 roku nie było tego chujostwa, a dziś trzeba im to wysłać, bo oni chcą troszczyć się o nasze „bezpieczeństwo”. Krytykować za bardzo też nie można na FB bo to mowa nienawiści.
Zuckerberg to na pewno sympatyk NWO i dlatego jest na fejsie jak jest.
Trzeba wreszcie zrobić z tym wszystkim porządek. Pierdolę ten portal.

112
12
Pokaż komentarze (28)

Komentarze do "Facebook – niewolniczy portal"

 1. chujowo to nie jest grać w tą konsolę
 2. Niestety, ale to gówno się przydaje do choćby kontaktu z innymi. W ich zespole jednak pracują hipokryci. Według ich standardów społeczności nie można np. kogoś wyzywać od różnych, zgłosiłem więc kilka takich komentarzy u mojego znajomego pastora, to wiesz co oni zrobili? Nie skasowali ich. Ukryli je przede mną, ale w taki sposób, że mogłem odkryć te komentarze (taki przycisk) a jak wszedłem na drugie konto, to te komentarze z bluzgami i poniżeniami dalej tam były. To gówno to maszynka do przerabiania masowo informacji o ludziach, ale prawdę powiedziawszy, dzisiaj można nas szpiegować na tysiąc różnych sposobów.

  17

  1
  Odpowiedz
  1. miałam facebooka ale usunęłam bo to portal dla ameb bez mózgu.
   Nie mam zamiaru ujawniać swoich danych bo to powinno ludzi gówno obchdzić jak mam na imię czy gdzie pracuje

   1

   0
   Odpowiedz
  2. facbbok to gówno nie ma nic poza pokazywaniem mordy oraz zdjęciami swoich dzieci czy chwaleniem innym debilizem nie warto

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Przeczytaj regulamin pejsbuka. Twoje dane sa przetwarzane w tym twoje zdjęcie, ktore jest analizowane i punkty charakterystyczne z twojej twarzy trafiaja do bazy danych, dzieki ktorej bedzie cie mozna latwiej zidentyfikowac w przyszlosci. Pejsbuk zarabia dzieki twoim wpisom, historii przegladania, reklamom itd a ty sie na to dobrowolnie godzisz i nie masz z tego ani grosza. Ale lajkowanie jest przeciez takie cool i trendy. Tak samo z reszta jak filmowanie swojej mordy na pół kadru i kręcenie filmików o niczym. Kurwa, co za czasy…

  35

  0
  Odpowiedz
 4. Wrrrrr….. 500 612 241 … Zadzwoń, powarczę do słuchawki…. Wrrrrrr….

  6

  7
  Odpowiedz
   1. spadnij w gówno gnoju

    0

    1
    Odpowiedz
  1. dobre 🙂 wrzuciłęm w ggole twój nr 🙂

   2

   2
   Odpowiedz
 5. Towarzysze…, cebula wyznacznikiem dobrobytu kacapa.

  4

  3
  Odpowiedz
  1. Stop waśni między Polakami, a Rosjanami…

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Towarzysze…, cebula wyznacznikiem dobrobytu kacapa. / Zawodowy Rewolucjonista W. I. Leń(in)

  4

  4
  Odpowiedz
 7. Wiesz, jest taka opcja. Można NIE MIEĆ konta na FB. Polecam, czuję się świetnie.

  33

  0
  Odpowiedz
 8. FB to największa baza danych za free dla wszystkich sluzb, złodziei itp przez ten portal ludzie dostają depresji bo oglądają wspaniałe zdjęcia znajomych z ich wycieczek do Egiptu i Hiszpanii, wspaniałe związki a sami siedzą zdołowani w pracy. Bardzo dużo jest tam fake news które manipulują opinia ludnosci. I ogólnie uważam że przez ten portal spłycają się relacje międzyludzkie

  48

  0
  Odpowiedz
 9. Nie mam fejsa mam wyjebane w to zycie kureskie

  34

  0
  Odpowiedz
 10. ja nie mam zdj na fb

  11

  0
  Odpowiedz
 11. Dlatego ja nigdy tego badziewia nie zarejestruje nawet jak by mi mieli za to płacić.

  28

  0
  Odpowiedz
  1. Przybij 5…

   10

   2
   Odpowiedz
 12. Groksowie do zniszczenia.

  2

  1
  Odpowiedz
 13. DOBRZE PRAWISZ!

  3

  0
  Odpowiedz
 14. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  5

  2
  Odpowiedz
 15. Ja to pierdole te ich profile wszstko jak wokół mefedronu

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Nigdy tam nie miałem zdjęcia i nic nie wysyłałem, a jakoś konto stoi jak mój kuti

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Jedyny mądry.

   0

   0
   Odpowiedz
 17. A masz kurna problem. Pierdol to – całego szajsbuka. Naprawdę da się żyć wartościowo bez tego gówna. Uwierz – będziesz bardziej szczęśliwy bez tego, choć wydaje się odwrotnie. To tak, jak z prochami – ułuda wydaje się prawdą.

  7

  0
  Odpowiedz
 18. Na FB nie trzeba mieć zdjęcia profilowego.
  Osobiście nie mam FB, jedynie Messengera do kontaktu, na FB nic się teraz nie dzieje więc to nie prawda, że bez niego nie istniejemy.
  Teraz wszystko dzieje się na Instagramie.
  Jego też nie mam bo to rak.

  6

  1
  Odpowiedz
 19. Załóż konto na polfejsie. To jest prawdziwy polski portal dla prawdziwych polskich patriotów (co prawda na tureckim silniku, ale przecież Polak, Turek dwa bratanki, do kebaba i do filiżanki).

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Widziałem zuckerberga pierodolonego w uszy przez bezdomne komety zza winklem sklepu U Zdicha.

  To cwel i kurwiszon. Stąd, jebana stronka jak facebook powstała.

  2

  0
  Odpowiedz
 21. Dobry wpis aż go udostepnie na FB i oby było dużo lajków.

  0

  0
  Odpowiedz