Gadżety bez śrutu!

Ciągła nuda, brak towarzystwa

2014-06-25 20:48

Drodzy chujowicze! ( zawsze chciałem to napisać), jest to moja pierwsza chujnia jaką tu opisuje chociaż śledzę chujnie już kilka lat. Mój problem polega na tym, że jestem znudzony moim życiem. Ciągle praca-dom-uczelnia-praca-dom. Nie ma z kim wyjść napić się piwa pogadać, bo wszyscy wyjechali. Chciałbym robić coś ambitnego, nudzi mnie moja praca. W sumie nie męczę się w niej, mam spokój większy niż w domu, ale ile można sobie szukać zajęcia żeby czas jakoś leciał? Pracuję od 7 do 15. I jakieś sześć godzin dziennie nic nie robię. Dodam, że pracuje przed komputerem. Po obejrzeniu wszelkich portali typu kwejk i przeczytaniu wszystkich nowych chujni zaczyna się męka bo nie ma co ze sobą zrobić a do 15 trzeba wytrwać. I zaczyna się powrót do domu, najpierw irytujące korki, potem obiad. A następnie znów szukanie sobie zajęcia bo zdecham z nudów. Wyszedłbym gdzieś na piwo z kumplami lecz są daleko stąd. Jakoś rozjechało się całe towarzystwo. Chujnia i śrut ( to też zawsze chciałem napisać ). Pozdrawiam Chujowicze! Znudzony.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
52/100 Liczba głosów: 134

Cebulandzkie sąsiedztwo

2014-06-25 20:48

Moi mili chujanie, zakupiłem parę lat temu dom, sądząc po opiniach znajomych i także po czytaniu niezliczonych chujni, że lepszego sposobu na mieszkanie nie ma. Niestety moi drodzy, jak się ma takiego przechuj pecha jakiego ja mam, to wszędzie trafisz na mendy co życie uprzykrzą. Cisza i spokój? Zapomnijcie. Jak tylko robi się ciepło, to sąsiedzi z jednej i drugiej strony niemal dzień w dzień robią grilla, czy inne biesiady na powietrzu, obowiązkowo, kurwa, z jakimś jebanym boom boxem napierdalającym na full disco polo. Sąsiedzi w dzień, a ich dzieci wieczorem, nieraz do nocy. Teraz będą wakacje to będzie w ogóle rozpierdol, krzyki, piski, rżenie po nocach. Smród z tychże grilli to nic w porównaniu z tym co uskutecznia jedna z sąsiadek, która ma kwiatki przy moim płocie i kurwa mać podlewa je jakimś gnojem. Jebie niesamowicie. Właściwie z mojego podwórka nie korzystam, bo przez ten hałas, smród i dym nie mam z tego żadnej przyjemności! A byłbym zapomniał, że jedyni normlani sąsiedzi muszą mieć, oczywiście, na maksa popierdolonego psa, który ze 3-5 raza w ciągu nocy musi mieć atak uporczywego szczekania tak po kilka minut. Normalnie chujnia na kółkach, w zimie jeszcze jest spoko, ale kwiecień-październik to przejebka na maksa. Ale jaka jest alternatywa? Co, blok? No ja pierdolę, czemu Polaki to takie Cebulaki? Śrut.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
53/100 Liczba głosów: 132

Rower i scentrowane koło

2014-06-25 20:48

Kurwa! Kupiłem sobie w końcu zajebisty, wypasiony rowerek. Rama aluminiowa, koła 28, leciutki (waży tylko 13kg). Oponki szosówki, nic tylko jeździć. Zanim kupiłem ten rower, jeździłem starym zdezelowanym chinolem, którym hamowanie trzeba było rozpoczynać dużo wcześniej niemal jak w pociągu, bo hamulce jak i wiele innych rzeczy po prostu nie działały. Tak więc postanowiłem wybrać się z kolegą na wycieczkę. Jechałem przed nim i w pewnym momencie musiałem zahamować, więc zahamowałem, a ten co za mną jechał jak we mnie nie przypierdolił. Nie spodziewał się że zahamuję, był przyzwyczajony że wcześniej hamowałem przez kilkadziesiąt metrów. No i chuj, nowy rower a koło lata na boki. Scentrowane jak nic. Kurwa nowy rower i już do serwisu...

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
41/100 Liczba głosów: 112

Nie mogę narzekać...

2014-06-24 19:43

Właśnie straciłem pracę, pierwszy raz w życiu to ze mnie zrezygnowano. Pracowałem tam lat 4, odchodząc spotkałem się ze współczującą reakcją współpracowników i przełożonych. Niczym przy łożu Emili Plater wszyscy się ze mną pożegnali w sympatycznej i taktownej atmosferze (konia zabrakło). Praca była w porządku, słabo płatna i wymagająca zaangażowania ale ogólnie przyjemna, zatem od trzech lat chciałem sam odejść tyle, że nie mogłem się zebrać i tak trwałem. Tragedia się nie stała w końcu stale podwyższałem swoje kwalifikacje, mam też szerokie kontakty, kilka pomysłów na własne przedsięwzięcia i żyć też jeszcze mam z czego. Nawet zwalniający mnie gość był w pełni poprawny i uprzejmy, dostałem możliwość wyboru rodzaju rozwiązania umowy kilka dobrych wskazówek i odprawę. Z tego wszystkiego napić się nie mogę bo nie piję, ćpać też nie zwykłem, żona na wywczasie z dzieciakami, zatem nawet się nie mam z kim pożreć, na kota nie krzyknę bo stary i schorowany. No po prostu nie mogę narzekać - ale (tu ciśnie mi się na usta pewna część ciała)...- tyle że przeklinać też nie zwykłem...

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
57/100 Liczba głosów: 152

Ludzie zła. Jak długo jeszcze?

2014-06-24 19:43

Co dzieje się z tymi ludźmi? To pytanie zadaję sobie od pewnego czasu. Z uwagą obserwuję ludzi i ich zachowania. I moich obserwacji wynika, że z dnia na dzień jest coraz gorzej. Morderstwa, zdrady,oszustwa,oczernianie innych,podkładanie ''świń''. znęcanie się nad innymi, wyśmiewanie,alkohol,narkotyki,kasa. Każdy na każdego pluje jadem, myśląc tylko o sobie. Jaki sens ma istnienie na tej planecie? Staram się być dobra dla innych, zawsze kulturalna, pomogę jeśli tylko mam taką możliwość. I co mam w zamian? Wielkiego chuja.... Kiedy ja jestem w potrzebie, nie ma nikogo kto choćby wsparłby mnie dobrym słowem. Nie mogę już patrzeć na to co się dzieje. Czy tak wiele kosztuje choć odrobina życzliwości? Staram się żyć jak najlepiej, ale już nie daje rady. Męczy mnie już patrzenie na to wszystko. Czasem mam ochotę każdemu z osobna wymierzyć sprawiedliwość. Nikt nie jest święty i każdy popełnia błędy, ale najważniejsze jest by wyciągać wnioski ze swoich przeżyć i doświadczeń. Ale większość zachowuje się jak wyprane z uczuć roboty, które dbają tylko o własną dupe. Chyba czas odciąć się od tych wszystkich ludzi i żyć własnym życiem. Pomagam komuś- za pare dni słyszę jak ten ktoś obrabia mi tyłek, gdy potrzebuję czegoś ja, nikt mnie wtedy nie zna. Przykre. Wiem,że pisząc tu niczego nie zmienię, ale przynajmniej mogę się wygadać. Żyć w zgodzie z innymi, pomagać sobie wzajemnie-nie da się. Nawet ta rozreklamowana i ''wszechobecna'' miłość między dwojgiem ludzi nie istnieje. Sama jestem kobietą, ale to właśnie baby nauczyły facetów, że są jedynie obiektami seksualnymi i nic nie wartą szmirą. A znajdą fajnego faceta to zazwyczaj zdradzają, bo chyba mają zbyt dobrze i muszą coś spierdolić. Mężczyźni znów nauczyli kobiety,że są maszynami do zarabiania kasy,że liczy się dla nich wszystko co powierzchowne i uganiają się zazwyczaj za pustakami. I tak koło się kręci. Mamy wysoko rozwiniętą cywilizacje, komputery, maszyny,wiele urządzeń elektronicznych itd... Wszystko czego dusza zapragnie. Ale nie mamy odrobiny wsparcia i życzliwości ludzkiej. Dokąd to wszystko zmierza. Nie chce się nawet rano oczu otwierać... Chujnia i śrut.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
63/100 Liczba głosów: 164

A sens?

2014-06-24 19:43

Witam Was szanowni chujowicze. Ostatnio zauważam coraz bardziej niepokojące symptomy panujące w naszym serwisie. Otóż chujnię odwiedzam już z 3 lata i na samym początku było to miejsce w sieci, gdzie nie było cwaniaczków i debilków w stylu mesia, kali i innych co do papy im brali. Jakieś dziwne trendy. Fajnie jak można napisać tu jak człowieka spotka chujowa sytuacja i tak na serio (czasami) oczekuje jakiegoś zrozumienia. Pamiętam jak jakieś 2 lata temu dzięki komentującym osobom przeczytałem ciekawą książkę (Chłopiec w pasiastej piżamie i inne..), natknąłem się na jakieś wydarzenia, spotkałem z ciekawym podejściem. I nagle jakaś gimbuziarnia i podbaziarnia lub osoby na identycznym poziomie emocjonalnym piszą bzdury o loszkach, fabrykach z 3 stówami w zębach lub byczywąsach. Co to daje? Na co się jeden z drugim produkujesz jak nikomu to nie pomaga? Oczywiście są tacy, którzy swoje chujnie piszą by sami się pośmiać - jasne. I to też bywa fajne. Ale trochę za dużo tego. Pozdrawiam tych będących w prawdziwej chujni, jak i tych, którzy lubią w niej wspierać.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
69/100 Liczba głosów: 196

Śmierdzące baby

2014-06-24 19:43

To już jest przesada, żebym w XXI wieku musiał się na tego typu rzeczy żalić. Przyszły do nas do firmy na obowiązkowe praktyki dwie młode dziewczyny z pierwszego albo drugiego roku. Mam nieszczęście przebywać z nimi w jednym pokoju. Pomijam, że są dzikie i zachowują się, jakby je ktoś pod głazem wychował i do tego są niezadbane wizualnie. To jest najmniejszy problem. Od nich, a przynajmniej jednej z nich, po prostu cuchnie. Wali od nich zjełczałym, zepsutym potem, dużo bardziej niż od starych bab stojących w kolejce w mięsnym. Te ostatnie często mają problem z umyciem się, bo są zniedołężniałe albo schorowane, ale żeby młode dziewczyny 20 kilka lat nie potrafiły się umyć albo chociaż spryskać jakimś odświeżaczem do kibla z rossmana za 5 zł? Ja rozumiem ze każdemu się może takie coś raz na pięć lat zdarzyć, bo nie zdążył rano się umyć ani pójść do łazienki, a autobus uciekał, ale to już trzeci raz. Za każdym razem tak od nich jebie, że wymiotować mi się chce. Cały pokój wypełnia smród gorszy niż na starej siłowni pełnej zapoconych koksiarzy 120kg. I co ja mam zrobić? Powiedzieć im przy wszystkich, żeby się umyły? Okno otworzyć, jak mam je tuż za plecami, a na dworze pizga w jak w kieleckim na dworcu? Aż mi się jeść odechciewa, a miałem zaraz robić sobie kanapki bo zwiększam masę. I to faceci są obleśni? Nigdy nie spotkałem faceta od którego by tak śmierdziało, chyba że mówimy o starych pijakach na dworcu albo lekcjach wfu w gimnazjum. Pomijam już damskie akademiki i tego typu sprawy. DZIEWCZYNY OGARNIJCIE SIĘ!!!

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
52/100 Liczba głosów: 152

Nieuki

2014-06-24 19:43

Jest pierwsza w nocy, a skurwysyny jebane nieuki jak prawie codziennie puszczają pod klatką na cały regulator muzykę (przeważnie disco-polo), najczęściej kawałek Pięknych i Młodych. Mieszkam na 2 piętrze w akademiku. Zamknięcie okna chuja daje, nadal wszystko słychać a poza tym wtedy przy obecnych temperaturach robi się od razu zajebiście duszno. Fundusze europejskie, historia społeczna Europy i finanse europejskie już pozdawane w zerówkach i jebie im, że grupka może 4-ch czy 5-ciu zjebów wkurwiają cały akademik. I tak mam 2 dni do trudnego, obszernego cywila i kiedy mam powtarzać cały materiał, chuj z tego będzie, nie da się skoncentrować jak zjeby puszczają jebany dubstep na całe głośniki. I egzamin będzie pewnie ujebany. Czasami sobie myślę, że skombinuję sobie granata i zrobię co trzeba, poczuję przynajmniej chwilowo fajną satysfakcję.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
55/100 Liczba głosów: 112

Chujnia ALLES.

2014-06-23 23:20

Wkurwia mnie dokładnie wszystko. Nie wiem od czego zacząć bo z każdej strony jest chujnia. To ze nie umiem mówić o tym co mnie boli i mnie to męczy bo dusze w sobie i tym pokazuje ze wszystko jest dobrze. Bo nie chcę ględzić. To że mam chujnie mieszkaniową i brak pomysłu jak ją zakończyć. To że baba mi wisi 1000zł i nie wiadomo czy w ogóle odda. To że nie umiem okazać empatii facetowi który jest dla mnie najważniejszy ze wszystkich których kiedykolwiek znałam.To że tego faceta kocham i nie umiem mu tego powiedzieć. To że nie mam Motocykla Kawasaki Ninja. To, że mój pies ma zaparcie bo je jak prosie i sam cierpi a ja z nim bo nie umiem mu pomóc. To, że ostatnio moje wieczory wyglądają tak że siedzę i oglądam filmy zamiast coś robić ale nie umiem się zmusić do niczego. To że remont trwa i przez to moje wkurwienie sięga zenitu. Jedynie praca mnie jeszcze nie wkurwia. tyle. śrut.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
43/100 Liczba głosów: 131

Nienawidzę siebie

2014-06-23 23:19

Bez owijania w bawełne od razu zacznę od tego, że siebie nienawidzę. Tak, zgadza się: moją największą chujnią jestem ja sam. Nie chodzi mi o wygląd, jak większości nastolatek, tylko o charakter. Jestem paskudną szują, wstrętnym kłamcą, dwulicowym sukinsynem i dwukrotnie zdradziłem kobietę, która była w stanie oddać dla mnie swoje życie. Jestem perfidnym gnojem i śmieciem. Przed chwilą paskudnie okłamałem własnego tatę w dzień ojca. Jak tak w ogóle można? Najgorsze jest to, ze ja nie chcę taki być, mam potworne wyrzuty sumienia z każdym wypowiedzianym kłamstwem. Ale nie mogę inaczej. Często szkodzę też sobie, opierdalam się, zamiast wziąć się w garść, chleję na potęgę, spotykam się ze złodziejami i pijakami. W akcie desperacji udalem się nawet na psychoanalizę i pomogło, ale po 3 miesiącach wszystko znowu wróciło do normy. Po prostu cos wewnętrznie zmusza mnie do zlego. I na dodatek zawsze mam szczęście. Jeszcze nigdy nic złego mi się nie stało i wszystko mi się udaje. Wydaje mi się, że lepiej dla bliskich byłoby, gdyby kiedys rozjechała mnie ciężarowka. Nienawidzę siebie...

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
52/100 Liczba głosów: 146
Archiwa (100 kolejnych wpisów):
Zjebana pralka | #Mieszkanie #Dom #Żona :) | Urząd miasta | Krulowa krfura | Zjebani sąsiedzi na górze | Zgubiłam się. | Zerwanie przez FB | Moi szanowni teściowie.... | Czlowiek to brzmi | Zboczona Żona | Chujowy urodzona | Życie ulotne jak ulotka | Zryta bania | Seks afera. | Chujnia urodzinowa | Staczanie się na dno | Fobia społeczna | Trzy chujnie: śmierdzący ludzie, remont, pizdy nie faceci. | Na chuj komu gołębie? | Brak szacunku | Komputer | Chujnia zakopleksionej rodzinki | Dorosłość. | Wkurwia mnie praca w aptece | Facebookowe bękarty | U mamusi aż po grób? | Status | Gimbusy na askach | Pseudomodelki | Zależność od ludzi a introwersja | Czas na urlop, czas na problem... | Mazury | Rowerowe głupki | Tradycjonaliści atakują | Współlokator wszarz - cz.6 | Wkurwienie niesamowite | Kot i mafia garażowa | Jebane komary | Spasłem się na studiach jak świnia | KEBAB | Praca w gronie ludzi | Szpachlowana morda | Nieprzyjemna sytuacja w Almie :/ | Dziewczyna | Pies to jebał . | Fałszywość ludzi | Spanie osobno | Pierdolone związki | Windą na ziemię | PECHujnia | Ból dupy | Cierpie za to jaki sie urodziłem | Chuje w beemkach | Asfalt zastany | Chujowi znajomi i ja | Pocenie się. | Jebany telefon | Upał | Pstryk | Chude przemądrzałe szczurki na siłowni | Posrani marketingowcy z sieciówek | Chujnia w UK | W jakość zainwestuję | Wszystko jest do dupy | Świąteczna hipokryzja | Alergia | Debilne święto | Wiercenie stukanie pukanie remontowanie | Chujnia ze spaniem | Pojebana uczelnia, pojebany wydział i pojebany profesor | Kurwiarze szukający aniołów | Chujnia zalana łzami samotności i desperacji | Chujnia zalana łzami samotności i desperacji | Zabił mnie | Ciągle sam... | Rowerzyści | Depresja znanych sportowców | Warszawa to już nie moje miasto | Współlokator wszarz - cz.5 | Chujnia z patatajnią czyli wykształciuch kontra zarobki | Baby na poczcie w Kutnie | Praca taka nie inna | Nie będzie nic drobniej? | Depresja | Lęk przed stratą tego co mam | Kwiat młodzieży | Kultura w garniturze | Polaki pijaki | Cenzura | Częstochowa jest hujowa/chujowa pisownia dowolna ;) | Kozak w świecie, pizda w świecie | Sprzedawanie na Allegro/Tablicy | Pustka trochę inaczej | Koledzy | Chujnia kiblowa | Sąsiad menel | Co ja mam zrobić? Religijna chujnia | Emigracja nie taka fajna - Dublin | Porzucone kobiety w mojej wiosce - refleksje | Pustka |

 

Napisz co Cię boli:

Temat:


Treść:
Regulamin - PRZECZYTAJ!:
1) treść musi mieć minimum 50 znaków
2) nie piszemy całej notki WIELKIMI LITERAMI!
3) ogarniamy się z przekleństwami... maksymalnie 1 na trzy linijki!
4) używamy polskich znaków! <<<
5) dodając wpis oświadczasz, że jesteś jego autorem!Przepisz słowo: śrut


Ostatnio skomentowałeś(-aś):


W ciągu ostatnich 10 dni nie skomentowałeś(-aś) żadnego wpisu lub żaden z komentarzy nie został (jeszcze) zaakceptowany.

Masz własną stronę www?

Dodaj link do Chujnia.pl!

1) Krótki link
Kod:
<a href="http://www.chujnia.pl">Chujnia.pl</a>
Wygląd:
Chujnia.pl

2) Link z opisem
Kod:
<a href="http://www.chujnia.pl">Chujnia.pl - napisz co Cię boli...</a>
Wygląd:
Chujnia.pl - napisz co Cię boli...

Oczywiście możesz stworzyć swój własny link!


Dokumenty:
12 poziomów chujni [PDF]


Chujnia.pl na facebook'u:

Redakcja nie odpowiada za treść zamieszczonych przez użytkowników wpisów i komentarzy