Polecamy:

POLSKA kraj, którym gniję!

2013-09-24 20:18

Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
76/100 Liczba głosów: 150

Cwaniactwo nie zna granic

2013-09-24 20:18

Nie wiem jak jest w Waszych okolicach. Ale u mnie, na lubelszczyźnie, nie wiedzieć czemu przyjął się pewien arcy wkurwiający zwyczaj. Otóż zarówno pewna część młodzieży, jak również wielu przedstawicieli starszych grup wiekowych, upatrzyło sobie często środek ulicy (żeby było jasne: nie drogi osiedlowej tylko normalnej ulicy) jako miejsce do stania/gadania przez telefon/gadania na żywo z drugą osobą/opierdzielania się/dłubania w nosie itp. I teraz sytuacja: jedziesz, jedziesz wolniutko, widzi ciebie chamisko i nie zejdzie z drogi. W ostatniej chwili usunie się tylko na tyle, żeby zrobić miejsce na twój manewr omijania jego szacownego dupska... ale nie zejdzie na chodnik. Dalej... przyparkuje taki cwel przy krawężniku. Dobrze, mozna mu. Wychodzi z wozu, oczywiście zostawia lewe drzwi otwarte, opiera się o samochód, staje dalej jego kolega - już prawie na osi jezdni - i sobie gadają. Gdyby tak na złość przetrącić takiego, to oczywiście gromy posypałyby się na kierowcę. I teraz sytuacja która popchnęła mnie, drodzy chujowicze, do podzielenia się tymi refleksjami. Jade sobie wczoraj mniej uczęszczaną drogą, ale wciąż ruchliwą i pełną zaparkowanych samochodów. Stoi sobie gimbaza w ilości sztuk 3, centralnie na środku drogi. Ani ich lewą, ani prawą stroną. Jakimś cudem ominąłem, ale nie zdzierżyłem, szybka decyzja, wzrok na lusterko wsteczne - stoją jeszcze - postawiłem wóz 100 metrów dalej na parkingu i strzała do nich. Gonię, zanim dobiegłem rozpierdzielili się po kątach. Nie było cwaniaków. A dziś rano... dwie malownicze rysy na błotnikach. Mam za swoje. Hejtujcie, bo zasłużyłem, prawda?...

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
71/100 Liczba głosów: 111

Wieczorne refleksje

2013-09-23 23:07

Eh wkurwia mnie to, że zazdroszczę kumplowi. Przeglądając durnego fejsa, patrzę na swoje życie i porównując je dochodzę do jednego wniosku - spierdoliłem sobie młodość. Żadnych wypadów w góry, nad morze ze swoją paczką (bo jej nigdy nie miałem), żadnych koleżanek, żadnych imprez, żadnego spotykania się nocnego ze znajomymi, wypadów do baru itp. Przeglądając te zdjęcia za każdym razem mówię sobie w myślach: Co ja bym dał, żeby być nie sobą, a właśnie moim dawnym kumplem, który zawsze był w centrum uwagi dziewczyn, zawsze był i pewnie dalej jest duszą towarzystwa, ma mnóstwo znajomości. Tacy ludzie nie wiedzą co to nuda, co chwilę ktoś do nich wydzwania, esemesuje, chce się spotkać. Do mnie nikt nigdy nie pisał smsów, facebook to samo - po prostu nie istnieję. Telefonu praktycznie nie używam, jedyne smsy to spam od operatora. Nieźle, nie? I dla potomnych, jeśli jesteście w wieku 14-15-16 lat to nigdy nie próbujcie być zbyt porządni, bo to za parę lat zaowocuje byciem aspołecznym, bez nikogo, z depresją. Chyba lepiej robić to co wszyscy i mieć co wspominać, niż gówno robić i nie mieć żadnych wspomnień. Najlepsze jest to, że zawsze wieczorem mnie takie coś dopada, w ciągu dnia nie ma na to czasu, dopiero gdy człowiek się wyciszy, to uzmysławia sobie, że jest źle. Bardzo źle. Pozdrawiam i przyjmuję hejt każdego rodzaju, zarówno od pana mesia i jego przełożonych, zwiększaczy masy, oraz ludzi trollujących.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
73/100 Liczba głosów: 163

Papka we łbie

2013-09-23 18:26

Chujnię piszę prostą i niektórym znaną. Przyszedłem sobie dziś ze szkoły, odpalam telewizor, a tam Viva (widocznie moja siostra sobie oglądała). To co tam pokazują, to jest k... niesamowite. Czajcie to - program, w którym dziewczyny wybierają który chłopak jest fajniejszy, a ci się muszą przed nimi kłaniać i płaszczyć. Oczywiście kryteria są takie: mięśnie, mięśnie, mięśnie (Andy ma fajny brzuch), fryzura. Albo te kretyńskie bajeczki, w których koniecznie dziewczyny muszą mówić piskliwym głosikiem, a chłopaki za nimi latają jakby były ósmym cudem świata, a potem gimbuski myślą, że tak będzie naprawdę :D. Takie robienie papki z mózgu jest szkodliwe społecznie. Sprzyja powstawaniu księżniczek (jak moja była), które uważają że chłopak będzie przed nimi salutował i kłaniał się, jeździł za nimi i odwoził, a one będą sobie leżeć i ładnie pachnieć. Niedawno poznałem świetną dziewczynę, ma cudowny charakter i wygląda wspaniale, do tego wszystko wskazuje na to, że nie ogląda tych dureństw. Chyba to jest cholernie rzadki gatunek, cieszę się że ta znajomość szybko się rozwija.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
71/100 Liczba głosów: 134

Spierdolony festyn

2013-09-22 16:02

Jak co roku miasto organizuje zjebany festyn. Jak co roku jakaś pizda drze ryja przez megafon, psując mi spokojną niedzielę. Jakiś dj z Koziej Wólki będzie puszczał łubudubu. Wieczorem będą kręcić się pijane męty dla których to okazja by zalać mordę. Jedyny dzień, w którym mogę odpocząć spierdolony. Jeszcze bym to zniósł, ale wiejski dj i megafonopizda zmuszają mnie do słuchania tego badziewia. Nie wspominam już o pozastawianych ulicach samochodami, jakby to nie można było sobie przyjść pieszo, a nie zastawiać wjazdy na posesję okolicznym mieszkańcom. Kocham festyny!

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
64/100 Liczba głosów: 122

Humaniści

2013-09-22 16:02

Krew mnie zalewa jak na każdej stronie z przygłupimi obrazkami musi w końcu pojawić się jakiś jebany wykres czy inne gówno, drące się na pół strony, że jak jesteś na humanie to będziesz pracować w ''makdonaldzie''. O chuj wam chodzi ludzie? Jak ktoś jest zdeterminowany to kurwa osiągnie wszystko! Tylko trzeba wierzyć w siebie. I co? Powiecie teraz, że co to za pierdoły, trzeba teraz mieć wszędzie znajomości itd. Gówno prawda! Chcieć to móc kurwa!

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
54/100 Liczba głosów: 144

3. w nocy.

2013-09-22 16:02

Jest trzecia w nocy, ja nie śpię. Oglądam jakieś romantyczne filmy dla nastolatek, a jestem już 20+. Żrę jakieś paskudztwa, fast-foody i powoli staję się grubą świnią. Siedzę na fejsie. Śpię w dzień, zarywam nocki. A takie miałam plany na wakacje. Że niby rzeźba. Że ogarnięcie się. Że będzie lepiej. Jestem na studiach, które mi się bajecznie podobają i jest po nich praca, a mam przed-akademicką depresyjkę. Śrut.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
49/100 Liczba głosów: 110

O siatkówce

2013-09-21 22:38

Coraz częściej zalewa mnie krew słysząc takie oto zdanie z ust kibica siatkówki: "Siatkówka jest nie mniej popularną dyscypliną w Polsce niż futbol!". Czy takie osoby zupełnie pojebało, czy tylko częściowo? Chętnie wezmę udział w ankiecie, w której będziemy pytać pięciu typowych polskich Januszy o wymienienie minimum 5 klubów siatkarskich, a następnie piłkarskich, czy też min. 10 zawodników jednej dyscypliny i drugiej. Jestem pewien, że w pierwszym wypadku skończy się na Skrze, Resovii, może Zaksie. Ta śmieszna dyscyplina z chłopaczkami klepiącymi się po pupkach i niezwykle emocjonującej i efektownej grze przebijanek z jednej na drugą stronę punkt-za-punkt jest bardziej popularna w Polsce niż piłka nożna? Jak można coś takiego powiedzieć? Myślę, że jest to pewna postawa obronna tych Pikników Siatkówki, którzy nie mogą się pogodzić, że na całym świecie tylko kilka państewek emocjonuje się tą nudnawą gierkę ograniczoną dla chłopów +2 metry. Zdecydowana większość państw europejskich, a tym bardziej światowych, ma taką siatkówkę w dupce. Ale to cecha Polaków - mieć swoich bohaterów. Skoro były pikniki małyszowe, teraz pora na pikniki kurkowe. Mam nadzieję że nie jestem odosobniony w tym, że nie żywię wielkiej podniety zmaganiami naszych chłopo-panienek w tej niszówce, zgoła tak mało popularnej na arenie światowej. Pozdrawiam.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
56/100 Liczba głosów: 154

Mężczyzna=chujnia

2013-09-21 22:38

Masz życie płynące niczego sobie, nie masz większych zmartwień, od poprzedniego związku minęło sporo czasu i czujesz się wolna. Aż nagle pojawia się wspaniały, przystojny facet, udający niedostępnego tylko po to żeby szybciej cię zdobyć. Pierwsza rozmowa, druga rozmowa, trzeci flirt, pierwszy uśmiech, pierwsze zauroczenie, pierwszy seks. Wszystko płynie beztrosko, myślisz sobie, że to ten facet, lepszy od wszystkich, angażujesz się, poświęcasz mu każdą wolną chwilę, nie spotykasz się z przyjaciółmi bo wolisz z nim rozmawiać przez telefon wtedy kiedy nie możecie się zobaczyć. Zmieniasz się dla niego, zaczynasz bardziej o siebie dbać, starasz się podzielać jego zainteresowania i pasje. Poczynając od sympatii i wspólnie spędzonych chwil kończąc na przegadanych nocach z uśmiechem na twarzy choćby dlatego, że go masz. Mimo, że ma swoje wady i wychodzi z kumplami a ciebie to denerwuje, mimo wcześniejszych obietnic przychodzi pijany, nie potrafi być punktualny, ignoruje cię to wybaczasz mu za te wszystkie razem spędzone piękne chwile, bo przecież każdy ma wady. Aż w końcu odbierasz telefon i dowiadujesz się, że jesteś nikim, że nic dla niego nie znaczysz, że może cię wyjebać do kosza i nawet go to nie ruszy, że może wymienić cię na inną, bo mu się znudziłaś, że jesteś śmieciem którego nie da się zutylizować. Wolę nie pamiętać tych wszystkich chwil, wolę nie pamiętać, że cię znałam, wolę nie myśleć o tobie ale nie da się tego zrobić. Poświęciłam tobie 9 miesięcy mojego życia, myśląc, że to zaprocentuje. Teraz już wiem, że jesteś głupim dzieciakiem, który nie potrafi docenić tego co inni dla niego robią. Teraz już wiem, że jesteś egoistą który widzi tylko własny kant dupy i nic po za tym. Teraz już wiem, że żaden z ciebie mężczyzna, bo bawisz ludzkimi uczuciami. Mimo to, że mnie skrzywdziłeś tyle razy wybaczyłam ci i postanowiłam, że dam ci jeszcze jedną szanse, bo przecież nikt nie jest idealny. TY na pewno nie jesteś idealny, jesteś chujem i na pewno wielkość twoich mięśni nie przekłada się na wielkość twojego mózgu. Docenisz to co straciłeś jak już nigdy mnie nie zobaczysz ani nie usłyszysz, może ktoś da ci tyle co ja. Mimo to, że kilka razy potraktowałeś mnie jak śmiecia to zawsze czekałam na telefon od ciebie i znak martwiąc się czy wszystko u ciebie w porządku. Mimo, że byłam pewna ciebie w 100% to w 100% właśnie mogę stwierdzić, że się pomyliłam. Droga wolna. Spierdalaj!

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
69/100 Liczba głosów: 164

Uciekłem z domu

2013-09-21 20:16

Witajcie drodzy chujowicze. Chciałem się podzielić z Wami moją chujnią. Otóż gdy skończyłem 18 lat a było to dokładnie rok temu, chciałem poczuć jak to jest być wolnym mieć zero zobowiązań, zero zmartwień byłem spragniny przygody. Postanowiłem zerwać kontakt z rodziną, rzuciłem szkołę i uciekłem w świat. Pierwsza rzecz o jakiej marzyłem to była chęć zwiedzenia skandynawii tak więc udałem się do portu w Świnoujściu i kupiłem bilet na najbliższy prom do Ystad. Szlajałem się po Norwegii, Szwecji i Finlandii było cudownie, piękne tamtejsze dziewczyny, piękne widoki już nawet nie brakowało mi piwa wysokoprocentowego czułem się jak w raju. Szlajałem się tak przez jakieś 9 miesięcy w czerwcu wróciłem do Polski i dwa miesiące spędziłem na polskim wybrzeżu co też było pięknym przeżyciem. Pewnie się zastanawiacie skąd miałem pieniądze na to ,,szlajanie"? Otóż zanim uciekłem miałem 6 000 zł, za te pieniądze obstawiałem mecze u tamtejszych buków naziemnych i póki co typowanie meczy to moja jedyna praca i to dobrze płatna. I wiecie co po tym roku szlajania zacząłem tęsknić za rodziną, parę dni temu obchodziłem 19 urodziny i co? Nie było na nich moich najbliższych. Przez rok nie miałem z nikim kontaktu z rodziny, zniknąłem z dnia na dzień, powiedziałem że idę do kolegi i już nigdy nie wróciłem. Nawet sobie nie wyobrażam jak się musieli czuć po tym co im zrobiłem. Ciekawe czy jeszcze o mnie pamiętają? Czy za mną tęsknią? Czy jeszcze żyją? Niestety nigdy już nie będę miał odpowiedzi na te pytania, bo już nie zamierzam się im pokazywać na oczy. Nie żałuję tego co zrobiłem ale gdybym mógł cofnąć czas zrobiłbym to i przemyślał tą całą wyprawę jeszcze raz. Pozdrawiam

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
58/100 Liczba głosów: 132
Archiwa (100 kolejnych wpisów):
Bumerangi i kotwice | Wygrani i przegrani | Problem z pamięcią | Idiotyzm | Myśliwi, kurwa | Grubą świnią być | O użalaniu się na samotność | Dziwki i alfonsy | System edukacji | Grzybobranie w Polsze | Bydło | Państwo polskie mnie oszukało | Chujnia jak sto pięćdziesiąt! | Mega okazje i unikaty na Allegro | Reprezentacja, a jakże! | Co ty wiesz o chujni? | Świeżo po szkole - Życie w POlsce | Photoshop | Dzień z życia | Chujnia z patatajną jeden | Just married.... | Sraka w szkole | Zakochanie | KIedyś lubiłem tu pisać. | Kurtka | Urlopu się kurwa zachciało | Media | Banda niedojebów umysłowych | Pogadać we własnym domu nie można | Miłośna chujnia | Chujnia w pracy | Służba zdrowia | Z życia gimba | Chyba cierpię na seksoholizm... | Wszystko bym posuwał | Robienie dzieci | Kiszki na kiełbasy | Jebane konsole | Polskie Znaki | Konkursy na fej-zbuku | Włosy i łupież | Upierdliwe pryki sąsiedzkie | Wojsko | Deprecha | Multi-Kulti | Ledziki samochodowe | Polityka i związki | Grubaski | Sex , czyli świat opiera się na pierdoleniu? | Sprzęty i brak swobody | Mentalność polskiego robola | Łysienie | Debilizm | Blacha | Syfiarze | Przeterminowany serek | Niezdecydowanie | Jestem kretynem | Chujnia jedzeniowa | Zjebany stary kawaler w robocie | Pierdolone youtube za grosz kurwa nędza!! | Pracoholizm | Miłość | Dziecko | Szefowie, kierownicy, dyrektorzy... | Zjebany świat | Pierdolona Polska piłka nożna pasterska | Wkurwia mnie | Przyszła teściowa | Od pierwszego | Internetowa szopka | Wjebałem się... | Zauroczenie | Konflikt wewnętrzny | Telewizor w szpitalu | Sieczka zamiast mózgu | Rodzice i TVN | This is hell | Powszechna inwigilacja, android, aplikacje, lokalizacje, konta danych itd | Nałóg nikotynowy | Chujowa praca | Prywatny psycholog | Dzisiejsza polska armia | A... fe | Zjebane urodziny | Remonty w Dęblinie (chujowe) | Chujowe banki | Chujnia z podpisem cz.2 | Podreczniki | Pijacka chujnia | Kobieta (nie)powinna mieć krągłości | Prąd | Zmęczony poddaję się i wyjeżdżam | Chujnia z obecną muzyką | Polska jazda samochodem | Hazard | Mandat za piwo 10 metrów od imprezy | Dziewczyny | Sąsiad zaraz dostanie w mordę | Japonki na siłowni |

 

Napisz co Cię boli:

Temat:


Treść:
Regulamin - PRZECZYTAJ!:
1) treść musi mieć minimum 50 znaków
2) nie piszemy całej notki WIELKIMI LITERAMI!
3) ogarniamy się z przekleństwami... maksymalnie 1 na trzy linijki!
4) używamy polskich znaków! <<<
5) dodając wpis oświadczasz, że jesteś jego autorem!Przepisz słowo: śrut


Ostatnio skomentowałeś(-aś):


W ciągu ostatnich 10 dni nie skomentowałeś(-aś) żadnego wpisu lub żaden z komentarzy nie został (jeszcze) zaakceptowany.

Masz własną stronę www?

Dodaj link do Chujnia.pl!

1) Krótki link
Kod:
<a href="http://www.chujnia.pl">Chujnia.pl</a>
Wygląd:
Chujnia.pl

2) Link z opisem
Kod:
<a href="http://www.chujnia.pl">Chujnia.pl - napisz co Cię boli...</a>
Wygląd:
Chujnia.pl - napisz co Cię boli...

Oczywiście możesz stworzyć swój własny link!


Dokumenty:
12 poziomów chujni [PDF]


Chujnia.pl na facebook'u:

Redakcja nie odpowiada za treść zamieszczonych przez użytkowników wpisów i komentarzy