Gadżety bez śrutu!

Rudość nie radość.

2014-08-28 9:42

Kiedyś też mnie to bolało, prawdę mówiąc jakąś część mnie dalej boli. Chcielibyśmy mieć dziewczynę, w domyśle żonę i dzieci... Ale... czy na pewno chcielibyśmy by ktoś przez nas kiedyś płakał? Swoje geny przekazalibyśmy przecież dalej, nasze dzieci, ewentualnie wnuki czy dalsze pokolenia mogłyby mieć rude włosy. Jest więcej niż pewne że wtedy one także w mniejszym lub większym stopniu byłyby stygmatyzowane. Chcielibyście tego? Ja w końcu doszedłem do wniosku że nie. Sam żałuję że się urodziłem, czuję swego rodzaju żal do moich rudych przodków że zdecydowali się mieć dzieci, żal bo oni niewątpliwie też byli stygmatyzowani, a mimo to zdecydowali się rozmnażać mając świadomość że to samo może spotkać ich potomków m.in. mnie. Ja już się nie oszukuję, to nie jest mój świat, dla "normalnych" ludzi jestem tu intruzem. Nie szukam już dziewczyny, dzieci mieć nie będę. Przeze mnie nikt płakać w przyszłości nie będzie. I jakoś ta świadomość mi trochę pomaga, może popatrzcie na to z tej strony, być może też wam trochę ulży.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
47/100 Liczba głosów: 202

Upadek moralny jak z filmu

2014-08-27 22:56

Witam wszystkich chujnio czytaczy. Moja chujnia jest taka, że zawsze mi wszystko w życiu wychodziło, zawsze miałem to co chciałem. Nie mam wygórowanych marzeń to prawda, ale wszystko jakoś mi się udawało. Ostatnio jest zupełnie na odwrót. Straciłem dziewczynę, z którą byłem 5 lat, straciłem dobrą pracę, straciłem przyjaciół, zawsze lubiłem grać w piłkę, ostatnio złapałem kontuzję kolana i nie mogę grać w najbliższym czasie. Codziennie pije mocne piasty i wypalam paczkę fajek. Zostałem całkiem sam. Czy to jakaś pieprzona sinusoida w moim życiu?...

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
54/100 Liczba głosów: 174

Ta nasza trucizna polska

2014-08-27 22:56

Polska, ta żałosna karykatura państwa na mapie Europy a Polacy ze swoją wrodzoną nieudolnością zarządzania sobą już nawet nie są śmieszni dla reszty świata. - To już legendarna cecha Polaków bycia wspaniałym narodem i zarazem beznadziejnym społeczeństwem o której już przed laty wspominał Churchill. Nie ma nic bardziej przygnębiającego, jak przyglądanie się, jak w tym kraju są marnowane zasoby ludzkie a następne pokolenia skazane na biedę i borykania się z codzienną niefunkcjonalnością tworu, który nawet nie zasługuje na miano „państwa”. Polacy przypominają mi w pewnym sensie Hindusów, którzy też nie dbają o codzienną rzeczywistość i borykają się ze swoim skrajnie nieprzychylnym światem. Ale u nich to mogę pojąć, uzasadnić i pogodzić się z tym obrazem, który jest tak odmienny od każdego innego. Hindusi wierzą w inna czasoprzestrzeń, u nich jest to koło zamknięte, a my ludzie Zachodu (łącznie z Polakami) pojmujemy czas linearnie. Hindusi wierzą, że nie ma co zanadto zmieniać i poprawiać rzeczywistość, gdyż wszystko co jest tu i teraz, już kiedyś było i ponownie będzie. Swój wysiłek raczej kierują w stronę swojego wnętrza, żeby nabić oświecenia, mądrość życia i móc się wydostać z kręgu ponownych narodzin. Ale Polacy czemu nic nie zmieniają ku dobremu i lepszemu, mając „swój linearny czas”? To jest dopiero zagadka, piramidy w porównaniu z tym, to wielki chuj. To napisałem ja ... Sahib

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
53/100 Liczba głosów: 165

Tyranie w pracy

2014-08-27 22:56

Wykańcza mnie moja praca fizycznie, psychicznie i nerwowo. Co zrobić gdy nie ma się wyjścia i jakichkolwiek innych perspektyw na lepsze jutro ? Zwłaszcza, że mieszkam na wsi oddalonej o 30 km od większego miasta i jestem rodzicom niemal że potrzebny każdego dnia. W pracy jestem wykorzystywany każdego dnia, najgorsze zadania są nakazywane zawsze mi, w dodatku na każde zadanie mam przeznaczoną ilość czasu, więc ze wszystkim muszę się zwijać maxymalnie szybko jak potrafię a i tak później dostaję komentarz ''WOLNO CI TO SZŁO'' No ludzie przenieść samemu stertę żelastwa ciężkiego w cholerę w 5 minut ? to chyba nie możliwe, zwłaszcza że nie jestem jakimś zbudowanym gościem. Ogólnie odczuwam brak szacunku jakiegokolwiek do mojej osoby, na koniec potrafię dostać opieprz za nie wiadomo co i ogólnie częste poniżanie mnie jako współpracownika firmy itd. Mało tego wydaje mi się, że wykonuję pracę taką, którą chyba mógł by każdy wykonywać bez względu na wykształcenie, a pomimo wszystko mam wiele kwalifikacji zawodowych które powinny podnieść mi poziom mojego stanowiska pracy, a tym podobnym niestety obniżają ! Wydaje mi się, że powinien być podział w pracy na wykonywane zadania względem poziomu wykształcenia i zdobytych kwalifikacji, ale co zrobić jak Polska cała jest sprywatyzowana i kto ma władze może robić z ludźmi co chce.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
57/100 Liczba głosów: 159

Wokół przeciętności

2014-08-26 19:44

Witam, już od dłuższego czasu czytam problemy innych chujowiczów i postanowiłem, że teraz czas na mnie. Co jest moją chujnią? Jest ich kilka. Uważam się za singla z wyboru, którym po części jestem, gdyż miałem wiele okazji do związku, wciąż mam i pewnie będę miał kolejne, ale... Nie interesują mnie zwykłe tępe panienki, których jedynymi zainteresowaniami są fotografia i moda. Jaram się inteligentnymi laskami, które potrafią pozytywnie zaskoczyć swoją wiedzą, nieraz kogoś zaginająć ale także być tym głosem rozsądku. Duże wymagania? Widocznie dosyć duże, gdyż jeszcze na taką nie trafiłem, albo jak myślałem, że trafiłem to po jakimś czasie okazywało się, że się myliłem. Drugą chujnią, która jest powiązana z pierwszą jest przeciętność ludzi mnie otaczających. Interesuje się wieloma rzeczami, przeczytałem wiele książek w życiu, obejrzałem wiele filmów, które dla zwykłego odbiorcy byłyby czymś niezrozumiałym, kinem zbyt trudnym. Dlaczego o tym mówię, bo gdy poznam kogoś, to kieruje do niego pytanie o jego zainteresowania, osoba ta odpowiada: film, muzyka. Gdy zaczniemy rozmawiać z tą osobą o filmie, to jej ulubionym filmem będzie Zielona mila, Siedem dusz i jeszcze jakiś wyciskacz a tak poza tym to jakieś filmy akcji, które lecą w kinach, czy niezbyt ambitny produkt. Z muzyką jest to samo, sam osobiście słucham rapu, co dla większości oznacza nawijanie o dziwkach,kasie i JP. Jest to gatunek muzyczny, który generalnie słucham, ale posłucham czegoś cięższego lub muzyki filmowej czy bardziej muzyki klasycznej. I mogę powiedzieć, że jakieś pojęcie mam, ale nie tylko przez to, że słucham, ale słyszę, potrafię rozróżnić dobrych artystów od tych przereklamowanych, lub tych na których dobrze jest się przyjrzeć bo stawiają szybko kolejne kroki. Wracając do moich zainteresowań, w wolnym czasie dużo rysuję, interesuję się socjologią, psychologią. Obecnie studiuję programowanie. Powiedzmy, jest dosyć wiele tematów w których mógłbym się wypowiedzieć, poważniej porozmawiać. No i tu się pojawia chujnia, poznałem wielu ludzi, z którymi rozmawiałem dłużej i poważniej, ale nikt z nich nie ma choć w połowie takiej "zajawki" choćby na jeden temat odpowiadający na moje zainteresowania. Wchodzę na facebooka, część znajomych to syf, których usuwam w ich urodziny, bo wtedy dają o sobie znać, że ich wciąż mam na liście. Są totalnie głupi i jedyne co by robili to pili i się opierdalali lub/i się zjarali. Nie mówię, że jestem wyrzutkiem, mam znajomych, pogadam coś, poimprezuje, poznam kolejnych ale wciąż czuję jakiś niedosyt, jakby to towarzystwo wciąż mnie ograniczało, czuję się jakbym stał w miejscu. W domu, poza znajomymi jestem innym człowiekiem, chcę za wszelką cenę się rozwijać, ale nie wiem nawet jaki jest tego efekt. Brakuje mi towarzystwa, które wzmocniłoby to co dotąd osiągnąłem i pomogłoby wspiąć się wyżej. Nie chcę żeby to było coś w rodzaju EJ JESTEM LEPSZY OD WAS WSZYSTKICH! Po prostu, po co być z ludźmi, którzy stoją w miejscu?

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
54/100 Liczba głosów: 228

Szef socjopata

2014-08-25 17:51

Wkurwia mnie dyrektor zakładu, w którym pracuję. Ma nas - cały zespół,jak leci - za skończonych kretynów. Poniża nas i manipuluje, jak tylko się da. A jeżeli ktokolwiek próbuje się sprzeciwić lub postawić, leci na pysk...to znaczy ma jeszcze gorzej niż pozostali,aż w końcu można go zwolnić za cokolwiek. O ile sam wcześniej nie odszedł. I co zrobić?? Zarąbać dupka w ciemnym kącie?

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
61/100 Liczba głosów: 181

Chuj przyjaciel

2014-08-25 17:51

Nie jest to problem, który mógłby się równać z dylematami gościa od loszki, historiami związanymi z "współlokatorem wszarzem" czy utrapieniami faceta posiadającego mesia, jednakże sprawa boli i wkurwia niezmiernie. Miałam przyjaciela, który popierdolił mnie dla swojej dziewczyny, która ma nasrane we łbie i manipuluje nim od dobrych kilku lat. Byłam na każde pierdnięcie, jeden telefon, a ja leciałam by pocieszyć, by wesprzeć, by napić się wspólnie piwa. Zawsze, na każde skinienie. Cieszyłam się z jego sukcesów, płakałam razem z nim kiedy coś nie wyszło. I nagle koniec - dorosły gość dostał szlaban na spotykanie się ze mną, śmiech kurwa na sali. Zaślepiony polazł za tamtą dupą, odgrzewając związkowe kotlety setny raz i zrywając ze mną kontakt. Po jakimś czasie przejrzał na oczy - przeprosił, a ja, matka Teresa wybaczyłam i wierzyłam, że wszystko będzie jak dawniej. Niestety, znowu zaufałam i się zawiodłam. Gość mnie kurwa olewa, lekceważy, nie dotrzymuje słowa, umawia się, a potem nie odbiera telefonu. Czuje się tak jakbym grała w teatrzyku dla gimnazjalistów o gimnazjalistach. Boli mnie to, bo ja daje z siebie wszystko, bo przecież to przyjaźń, a otrzymuje w zamian gówno na talerzu. Czemu ludzie są tacy niewdzięczni? Najgorsze jest to, że on naprawdę jest zajebistym gościem, z którym uwielbiałam/uwielbiam rozmawiać i który wydawał się być bratnią duszą. Chujnia straszna.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
64/100 Liczba głosów: 198

Chujnia w Polsce

2014-08-25 17:51

Jako przedsiębiorca jestem wkurwiony na nasz opresyjny rząd, na jebany ZUS i inne gówniane twory, które utrudniają rozkręcenie biznesu. Dlaczego nie może u nas być, jak w Anglii, gdzie jest wysoki wskażnik wolności gospodarczej. Podatki są niskie i wszystko jako tako funkcjonuje. Myślę że problemem jest u nas kapitalizm kompradorski, czyli system gdzie dorobić się może tylko sitwa. Nie ma w historii świata kraju, który się dorobił dzięki kapitalizmowi kompradorskiemu albo socjalizmowi. Jednak ludzie wolą socjaluchów, którzy obiecują zasiłki i kontrolują rynek. Póżniej kontrola rynku przez bandę baranów się kończy tak, że zniechęcają polaków do prowadzenia działalności gospodarczej. Bogactwo narodu tworzy praca, a nie zasiłki. Więc niech się politycy odpierdolą od przedsiębiorców i dają im w spokoju prowadzić biznes, a nie nasyłać ciągle kontrole skarbowe czy gnębić ludzi wysokimi podatkami. Nie chcemy też z drugiej strony żadnej pomocy od państwa ! tylko świętego spokoju i nic więcej. Niech spierdalają z tymi swoimi regulacjami, bo gospodarka jest przeregulowana do granic możliwości, a regulacje nie przynoszą nic dobrego. Tylko wolność gospodarcza przynosi rozwój czego dowodem jest dynamicznie rozwijająca się gospodarka Hong Kongu. Ale wątpię by tak się stało, bo polacy wolą głosować na kurwy, które obiecują im złote góry. Jak to mawiał Ronald Reagan " Rząd nie jest rozwiązaniem, rząd jest problemem" amen.Jeśli chcemy złote góry, to musimy sobie to wypracować pracą, a nie rozszczeniami wobec rządu, który jedyne co powinien robić, to dać nam warunki do rozowju poprzez wolność, a nie programy pomocowe. Chujnia i śrut

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
61/100 Liczba głosów: 177

Krótko o jabłkach

2014-08-24 20:54

Kupowanie jabłek w sklepach w celu pomocy rolnikom mija się z celem, bo owoce, które miały być eksportowane wcale nie trafią na rynek wewnętrzny. Innymi słowy - jemy i kupujemy inne jabłka, niż te zembargowane. Jabłka powinny trafić w moje ręce, zrobiłbym z nich nowy wyrób "regionalny" - embargówka, czyli nalewka z embargowanych owoców :D

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
49/100 Liczba głosów: 206

Tolerancja, która do grobów nas wpędzi

2014-08-24 20:54

Od jakiegoś czasu nie mogę patrzeć na to co dzieje się w Polsce. Żaden ze mnie katolik, żaden ze mnie ONR-owiec, a już tym bardziej jakiś faszysta. Jest niestety małe ALE- jak można rozpierdalać ten piękny kraj ze wspaniałymi tradycjami- z Piłsudskim, Husarią, z salutowaniem dwoma palcami w imię szeroko pojętej jebanej tolerancji. Ja rozumiem, że nie każdy jest heteroseksualnym katolikiem. Rozumiem, że są geje, transwestyci, muzułmanie i inni ludzie, ale dlaczego mamy żyć tak jak oni chcą a nie jak my chcemy? Czy naprawdę chcemy parad równości na ulicach z obleśnym dziadem tańczącym w stringach? Czy naprawdę żal nam jakiegoś/eś Rafalali, bo ktoś brzydził się jemu/jej wynająć mieszkania. Czy wreszcie chcemy budować meczety muzułmanom, których pobratyńcy ucinają w afryce katolickim księżom głowy? To jest kurwa chore, to jest autodestrukcja w imię pierdolonej nie pojętej dla mnie tolerancji. Z każdym dniem narasta we mnie frustracja, gdy zabrania mi się powiedzieć, że coś mi się nie podoba. Niedługo będę musiał iść na randkę z gejem, żeby nie urazić go odmową spędzenia kilku romantycznych chwil... Chujnia i pizdnia- bo parytety.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
72/100 Liczba głosów: 270
Archiwa (100 kolejnych wpisów):
Psy w klatkach | Każdy jest wyjątkowy | Bóldupienia | Jabłuszko, jabłuszko, jabłuszko pełne snów... | Nieznajomość znaczenia używanych słów | Schamienie nasze polskie | Wszystko się jebie | Autobusy | Państwo żebraków | Charakter posrany | Nowa twarz niewolnictwa pod egidą sprytnych pojęć - | Redukcja etatów i dowalanie coraz więcej pracy tym co pozostali w pracy! | Skutki nieuwagi | Chujnia z jedzeniem | Laski-hieny | Pracowa, domowa i miłosna chujnia | Posprzątaj po swoim psie! | Koszmar grafika komputerowego | Remont elewacji | Dewiacje w TV | Bezrobocie po polsku | Gdzie ja żyję | Chorobliwa zazdrosć | Życie z FLEJĄ to KOSZMAR ! | Dwulicowość ludzi | Życie w cieniu brata | Wakacyjna nuda | Relacje damsko-męskie, XXI wiek. | Chujnia z pokazywaniem stóp | Brak uczucia w związku | Dziwny Koleś | Życiowy dylemat | Chujnia na stażu | Wynajem od dziadków | Mini chujnie, maxi wkurwy | Wkurwiony na boli-dupców | Wujek nierób cz.2 | Degeneracja. | Nienawidzę się myć | Nie kręci mnie seks! | Dziwny brat | Koleżanka nasłała mi chuji | Zakochana na zabój | Wujek nierób | Chlanie | Metro | Zalew mamincyców | Ręczne sterowanie | Nudne życie | Sranie w bieganie | Człowiek, to z natury wygodny leń | Wóda nie smaczna | Krakowskie mieszkania | Koleżanka odbiera mi resztę masy mięśniowej | Głupie blondynki za kierownicą! | Nieadekwatne nazewnictwo | Pierdolona padlina z supermarketów | Ciekawska matka | Tłuste dziewczyny w Mcdonaldzie | Przewidychujnia | Ból dupy Rodaków | Cebulandia welcome to | Kobieta i życie | Moja siostra puszcza bąki | Basen sąsiada | Kulminacja | Potrącił mnie autobus | Seriale w TV | Konowały | Kiedyś dokonałem błędnego wyboru | Żona mnie zdradza | Połknąłem muchę | Rozjechałem rowerem mysz | Patologia sąsiedzka | Chujnia cywilizacyjna | Blond Biznesuomyn | Tłamszę to w sobie | Brudstok 2014 | Nie mam orgazmu | Polska emigracja zarobkowa to gówno | Dziewczyna ekshibicjonistka | Ogłoszenia - wynajem mieszkania | Robole | Ciocia | Jebane ciało pedagogiczne | Powstanie i inne | Nie umiem się odchudzać! | Sankcje | Pożycz bo się obrażę | Router | Seksualna ŻENUA | Chrześcjański lincz | Odchudzanko | Piekące stopy | Wkurwiający sąsiedzi | Wyzwij katolika | Dół i muł | Komuna rządzi dalej naszym krajem | Współlokator wszarz - cz.8 | Chujnia na patrolu |

 

Napisz co Cię boli:

Temat:


Treść:
Regulamin - PRZECZYTAJ!:
1) treść musi mieć minimum 50 znaków
2) nie piszemy całej notki WIELKIMI LITERAMI!
3) ogarniamy się z przekleństwami... maksymalnie 1 na trzy linijki!
4) używamy polskich znaków! <<<
5) dodając wpis oświadczasz, że jesteś jego autorem!Przepisz słowo: śrut


Ostatnio skomentowałeś(-aś):


W ciągu ostatnich 10 dni nie skomentowałeś(-aś) żadnego wpisu lub żaden z komentarzy nie został (jeszcze) zaakceptowany.

Masz własną stronę www?

Dodaj link do Chujnia.pl!

1) Krótki link
Kod:
<a href="http://www.chujnia.pl">Chujnia.pl</a>
Wygląd:
Chujnia.pl

2) Link z opisem
Kod:
<a href="http://www.chujnia.pl">Chujnia.pl - napisz co Cię boli...</a>
Wygląd:
Chujnia.pl - napisz co Cię boli...

Oczywiście możesz stworzyć swój własny link!


Dokumenty:
12 poziomów chujni [PDF]


Chujnia.pl na facebook'u:

Redakcja nie odpowiada za treść zamieszczonych przez użytkowników wpisów i komentarzy