Gadżety bez śrutu!

Święta i niewierzący

2013-12-17 18:06

Drodzy Chujowicze. Denerwują mnie ostatnio memy typu ateiści a obchodzą święta. Dlaczego? A jak sobie wyobrażają to katolicy? Że niewierzący mający wierzących rodziców nie będzie z nimi tych świąt obchodził? Będzie żeby nie sprawić im przykrości. Inni, nieważne czy ateiści, "poganie" czy ludzie wyznający inne religie ( przypominam, że Polska jest krajem wolno wyznaniowym!)też zrobią sobie jakieś jedzenie skoro inny robią w masowej panice, też będą siedzieć w gronie rodzinnym bo w końcu mają wolne, sklepy zamknięte, też sobie może kupią prezenty bo niby czemu nie mogą sobie ich kupić? Kościół tak zagnieździł się w naszym kraju, że człowiek niewierzący czy innego wyznania nie ma nawet co oglądać w telewizji bo wszystko jest pod święta, które obchodzi tylko część społeczeństwa. Zachęcam do zastanowienia się nad tą chujową sytuacją. Wiem, że to zdecydowana większość jeśli chodzi o wyznania ale to nadal nie tłumaczy nadmiernej władzy i narzucania się innym. Co mi zrobicie? Wyruszycie z krucjatą, spalicie na stosie?

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
59/100 Liczba głosów: 149

Traktowanie jak złodzieja

2013-12-17 18:06

Wkurwia mnie niemiłosiernie ta nasza kochana polska mentalność. Mianowicie chodzi mi o to, że idzie sobie człowiek kulturalnie do sklepu i z góry jest traktowany jak potencjalny złodziej. Ja się pytam jakim prawem? Co to za chore zwyczaje, że wchodząc do sklepu pracownicy każą mi zostawiać reklamówki przy kasie?! Na Zachodzie takiej coś jest nie pomyślenia. Aż się zakupów normalnie odechciewa i tylko dzień człowiekowi psują! Dobrze, że nie każą zostawiać jeszcze torebek i kurtek. Chujnia i śrutownia!!

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
71/100 Liczba głosów: 134

Wyścig po zakupy

2013-12-16 17:25

Drodzy chujowicze. Kurwica mnie strzela jak teraz muszę wyjść do sklepu! Obłęd! Wiadomo, ludzie pracują. Zbliżają się święta więc teraz póki jest czas to biegną.i gromadzą potrzebne artykuły, żeby potem już tylko porobić jakieś jedzonko. No ale te pierdzielone mohery mogły by sobie darować! Nie dość , że mają szmat czasu w domu, chodzą po zakupy w godzinach gdzie normalni ludzie kończą pracę, to jeszcze dupę zawracaja tym biednym pracownicom bez potrzeby! - Pani a ten papier to po ile? - Ja tu stałam w tej kolejce pierwsza! - A ta sciereczka to jest tylko zielona czy i czerwona bo w gazetce jest zielona a na polce tylko czerwona- szał i obłęd z tymi babsztylami! Jedzie tym wózkiem , nie patrzy, nie przesunie sie na bok, jebnie ze dwa razy , najedzie na stopę i chuj! A przy kasie wpierdoli się przed Ciebie i powie , że ona już tu wcześniej stała! Wypierdzielać do Torunia, obrzydłe, śmierdzące staruchy!

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
60/100 Liczba głosów: 140

Lamus kierownikiem

2013-12-16 17:25

Witam Was chujanie:-) Mój ból dupy obejmuje temat bezmózgich osobowości jakimi są kierownicy i szefowie. Oczywiście są także i wyjątki, jednak ja z takimi się nie spotkałam. Nie wiem czy zauważyliście jakie osoby w firmie odnoszą awanse. Zazwyczaj sa to dwulicowe szmaty, nie umiejące nawet ułożyć grafiku, nie mające za grosz kultury i ogłady. Jak kurwa taka osoba ma dobrze kierować firmą i zarządzać ludźmi? ! Siedzą w biurze, plotkują, jedzą a ty szaraczku zapierdalaj. Wiele osób pracowitych, mających wiedze płaszczy się przed tymi głąbami i zapierdziela. Jeśli chcesz być kierownikiem drogi czytelniku chujni , pierdol wszystko i wszystkich i nie ucz się! Zrób maślane oczka do szefcia, bądź leniem i awans gwarantowany!

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
66/100 Liczba głosów: 121

Licencjatka

2013-12-16 17:25

Córka szefowej wpadła do pracy doszlifować swoją pracę licencjacką. Rozmawia z moją koleżanką. Koleżanka: "Musisz poprzerabiać cytaty z książek, żeby brzmiały jak Twoje zdania, praca ma być autorska, musisz pisać od siebie". Córka: "Ale co ja mam pisać, jak ja nic nie wiem?! Przecież wiedzę czerpię z książek!". Kurwa, inteligencja nam rośnie...

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
57/100 Liczba głosów: 124

Obywatelu broń się sam

2013-12-16 17:25

Właśnie czytam że w Wawie dwóch kolesi wypierdoliło z klatki pięciu dresiarzy drących ryja, i robiących trzodę. Potem wywiązała się bójka, w ruch poszły noże, jeden martwy, dwóch w szpitalu, nie wiem niestety, bo nie piszą, z której strony jest ofiara śmiertelna. Tak to jest że obywatele muszą brać sprawy w swoje ręce i padają ofiary, są dramaty rodzinne. Obywatele muszą wyręczać policję w takich sprawach bo zarówno policja jak i polskie prawo są bezradne wobec motłochu który zatruwa życie zwykłym pracującym/uczącym się ludziom. Ile chujni tutaj czytam o libacjach na chatach, o libacjach na klatkach schodowych, w piwnicach bloków, u sąsiada obok na domku do białego rana. I niemal wszyscy, powiedzmy 95% pisze zgodnie, że nawet wezwana policja NIC nie robi. Nic! Znam z autopsji u mnie w bloku, jak drą ryja na klatce i ktoś zadzwoni, to jak widzą radiowóz to spierdalają do piwnicy. Policaje wchodzą, popatrzą, no na klatce nikogo nie ma, a po piwnicach nie będą się gonić przecież, choć wiedzą że tam dresiarstwo spierdoliło. Interwencja była? Była. Chuj że nic nie dała. Grunt że w papierach odhaczone że była. Wiem że na chujni siedzi wielu gimbazowych małoletnich macho, co twierdzą, że policji się nie wzywa tylko się "po męsku" załatwia. No wiec (pomijając fakt że pisanie na necie nic nie kosztuje i 99% tak piszących bałoby się nos z mieszkanka mamusi wyściubić) właśnie na przykładzie Wawy macie pokazane jak się "męskie" rozwiązywanie takich problemów może skończyć. Nie wiesz co wciągał dresiarz i co ma w kieszeni. Powinno się dzwonić na policję która sobie powinna z takimi wypierdami radzić, bo to ABC ich pracy! Chuligaństwo, pijaczki, awantury domowe, zakłócanie spokoju - łatwiejsze chyba są tylko mandaty za złe parkowanie w tym fachu. To nie mafiozi, czy inni gansterzy, tylko małolaty popisujące się przed kolegami, po kilku piwkach w imię chęci zaimponowania gotowi czasem nawet sprzedać komuś kosę. Szkoda tematu, wiem że to gówniane gadanie, ale za komuny to by raz dwa milicja porządek zrobiła. I nie mówicie mi o tym że prawa mieli szersze. Obecnie też sporo mogą, choćby do kabaryny załadować i na dołek dać, podzwonić po rodziców żeby ich odebrali. Zawsze to jakaś kara, a nie NIC, ewentualni spisanie. Porażka.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
72/100 Liczba głosów: 149

Obsrany dywan

2013-12-16 17:25

Mam serdecznie dosyć kundla mojej siostry, który nie został nauczony by zalatwiać się na dworze. Najgorsze jest to, że ona nie widzi problemu i jej to wgl. nie przeszkadza. Gówno może leżeć tydzień na podłodze, a ten pustak i tak tego nie posprząta bo "nie widziała". Jeden dywan został już wyrzucony bo śmierdział psim kałem i szczochami, zresztą po całym pokoju roznosi się ta woń. Mam ochotę zrobić to samo co zrobił główny bohater w Dniu Świra po oknem swojej sąsiadki... może w końcu zaczęłaby sprzątać po swoim psie lub nauczyła go załatwiać się na dworze. Jeszcze inna sprawa to w nocy nikt nie może chodzić po domu, ten głupi kundel gdy tylko usłyszy kogoś kroki od razu szczeka jak pojebany, aż chce się podejść i zajebać w ten pysk. W końcu wyrzucę tę sukę na dwór, niech marznie w budzie. Lubie psy, ale tego najchętniej oddał bym chińczykom, wiedzieli by co zrobić...

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
63/100 Liczba głosów: 136

Mistrz Outsiderów

2013-12-15 22:47

Drodzy Chujowicze, na samym początku chciałbym uprzedzić Was z kim macie do czynienia. Otóż jestem Mistrzem Outsiderów. Tytuł ten nadałem sobie sam, ale jak przeczytacie dalej to zobaczycie, że słusznie. Nie ma większego outsidera ode mnie. Nie ma takiego fenomenu. Po prostu nie ma. Od lat zmagam się z silną fobią społeczną. Na koncie mam już wiele sukcesów, wychodzę do ludzi, prawie normalnie rozmawiam itp. No i generalnie w tej walce z moją aspołecznością nastąpiła od dłuższego czasu pauza, nie do ruszenia kompletnie. Nie potrafię wkręcić się w żadne środowisko (nawet jeśli ludzie są spoko), na boku owszem z kimś tam pogadam w cztery oczy, ale rozmowa częściej ma charakter formalny niż towarzyski. Jak jest jakaś organizowana impreza to zazwyczaj pasuję, ale niekiedy myślę sobie, że jednak warto przełamywać swoje bariery. No i idę na taką imprezę. Siedzę chwilę. I już od pierwszym minut stwierdzam, że przecież ja nie mam z kim tutaj rozmawiać, bo i o czym? (pieprzenie przy alkoholu o dupie maryni mnie w ogole nie jara, a niestety właśnie takie rzeczy na imprezach są na topie). Potem jest najlepsze. Jak już dojdę do wniosku, że nie ma tu dłużej sensu przebywać (zażenowanie wzrasta z sekundy na sekundę, zwłaszcza gdy mam wrażenie jak ktoś mnie obserwuje jak się alienuje), to wtedy wymyślam plan "ucieczki". Paradoksalnie kurwa ludzie dopiero mnie dostrzegają, jak chce wyjść. I weź się tu człowieku tłumacz co tak wcześnie. I 90% moich ucieczek z takich imprez to klasyczne wyjście po angielsku. Wiem, chore... Ale to nie jest tak, że ja się chcę izolować i siedzieć sobie w cieplutkim domku zdala od ludzi. Chodzi o to, że mi bardzo zależy na kontakcie z innymi (zwłaszcza na jakiejś przyjaźni, bo o dziewczynie to już nie bedę nawet wspominał), ale gdzieś utraciłem swoją "towarzyskość" i odczuwanie radości z przebywania z innymi ludźmi. Nie potrafię towarzysko rozmawiać z innymi, męczy mnie to, a jednocześnie chciałbym móc umieć pogadać tak od tak, o niczym. Jak wracam myślami do "mrocznej" przeszłości to generalnie jest postęp. Teraz u mnie problem z fobią społeczną nie ma związku z byciem nieśmiałym, ale z niezdolnością do bycia towarzyskim. Jak sobie o tym czasem wszystkim myślę, to mam po prostu ochotę pierdolnąć to całe życie. Bo cóż to za życie, gdy nie ma w nim ludzi? Dziękuję za uwagę. Mówił do was Mistrz Outsiderów.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
66/100 Liczba głosów: 162

Chujnia z plackiem

2013-12-15 22:47

Witam wszystkich Chujanów! Moja chujnia jest dość nietypowa, ponieważ dotyczy zamawiania pizzy w tym chujowym dniu. Nie dość, że człowiek jest stałym klientem i zamawia placki co drugi dzień to te dziady nie odbierają telefonu i do tego jeszcze mówią, że placek będzie za pół godziny a przychodzi za półtorej w dodatku zimny :) ŚRUT I CHUJNIA! Pozdro !

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
51/100 Liczba głosów: 130

Tylko Chujowa Praca

2013-12-15 22:47

Osłabia mnie na maksa, że przez 10 lat mam tylko chujowe prace. Sprzedawca, magazynier, przedstawiciel handlowy. Kiedy staram się o lepszą, to nie mogę doczekać się nawet zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Mam dobre referencje i duże doświadczenie ale w chujni całkowitej. Jebałem jak murzyn na stanowisku przedstawiciela i nic. Przełożeni złodzieje albo debile niepotrafiący zapamiętać imienia pracownika. Szkoda gadać. Cały czas jestem w gównie - jak chce czegoś więcej, ambitnego. To dostaje kopa, a stanowisko dostaje jakaś mameja - synek albo znajomy kierowniczyny. W tym kraju najłatwiej do łopaty. Tak mnie to wkurwia, taką mam irytację w temacie, że tracę cierpliwość. I najchętniej bym obił ryja kilku takich pseudo dyrektorów. To jest takie nieuczciwe ale co można zrobić. Szukam dalej. I najgorsze że na Cv odpowiadają tylko zjebane firmy w których nie mam ochoty pracować - czasem idę na rozmowę. Pośmiać się jakie złote góry obiecują i jaka to wspaniała firma i że wybrano moje zgłoszenie z setek chętnych. Jaja po prostu ściska - dramat.

Podziel się wpisem: Ustaw opis GG Ustaw opis GG

Ocena:
73/100 Liczba głosów: 146
Archiwa (100 kolejnych wpisów):
Dziewczyny z zawodówki | Ukradziony kot | Cziterzy | Mam już serdecznie dosyć.... | Spotkania towarzyskie, których się boję | Do bani z dziewczynami | Koleś z zespołem aspergera | Faworyzowanie dziecka | Jebana trema! | Pierdolony trójkąt! | Wielowymiarowa chujnia do potęgi n`tej | Ta cała | Wspólokator | Jebane gówniarze | Sprawy klamkowe | Spać się nie da | Jestem więźniem własnego umysłu | Rzygać mi się chce tym PUPem ;/ | Kumpel z początkami alkoholizmu | Sobota | Z żonatym lepiej nie zaczynaj... | Bóg mnie opuścił | Bliskie osoby | Sen | Nastąpiła apokalipsa! | Zepsuł się akumulator | Jestem do bani, niech to szlag! | Zimno jak chuj | Biznes-chujnia | Zapalenie zatok | Chujnia z worem | Praca i s...... | Ekipa z Warszawy | Najlepszy | Chujowy zawód... albo charakter | Śmierdzące młode dziewczyny | Wszyscy wyjeżdżają w świat | Ból dupy po siłowni | Pierdolony kozak | O chujni na Chujnia.pl | Koszule w kratę | Upadek marki Thinkpad | Chujnia ze znajomymi | Durna edukacja | Włażenie w dupę bez wazeliny! | Życie... | Chujnia z samochodem | Gra złudzeń | Chujnia z facetem | W jakim świecie my kurwa żyjemy? Jak zmienić swoje życie i pierdolony świat? | | Za co te | Wegetarianie, ekolodzy, rowerzyści. | Chujnia z dziewczyną. Czytajcie do końca. na końcu wisienka | Mam dosyć... | Gdy korzeń nie podaje | Najebany kolega a śpiąca w drugim pokoju wkurwiona dziewczyna | Reklamówki jednorazowe | Wkurwiające SUV-y i terenowe auta | Drajwerzy | Bipolar | Chujnia rozstaniowa | Teraz cierpienie | Chujnia rozstaniowa | Naród | Złośćliwość ludzi | Chujnia urodzinowa | Nigdy nie było wątróbki | Chujowo być niskim | Drzwi w autobusie | Chujowa magia świąt | Wrocławski ITS | Skoki narciarskie | Wyrośnięta młodzież. | Złodziej | Nieciekawy zapaszek i mlask gratis | Wszystko chuj | Pieprzone znaki drogowe | Dobre wychowanie | Tępota umysłowa | Młode dupy w aptekach | Wkurwienia ciąg dalszy! | Jebane uczucia! | Debilne Matki-Polki | Pojebane fajki i ja | Pojebana psychopatka | Sport zawodowy | Witamy w Polsce, czyli jak młodzi ludzie mają ułatwione życie | Jebana patologia | Kultura języka | Użalanie się nad sobą część 54984324 | Szansa dla Polski | Krótki wywód o życiu przegrańca | Jak denka od butelek... | Zawiedzione nadzieje | Do kobiet | Przegrzewanie | Empatia. | Pojebani mechanicy! | Zamykanie drzwi |

 

Napisz co Cię boli:

Temat:


Treść:
Regulamin - PRZECZYTAJ!:
1) treść musi mieć minimum 50 znaków
2) nie piszemy całej notki WIELKIMI LITERAMI!
3) ogarniamy się z przekleństwami... maksymalnie 1 na trzy linijki!
4) używamy polskich znaków! <<<
5) dodając wpis oświadczasz, że jesteś jego autorem!Przepisz słowo: śrut


Ostatnio skomentowałeś(-aś):


W ciągu ostatnich 10 dni nie skomentowałeś(-aś) żadnego wpisu lub żaden z komentarzy nie został (jeszcze) zaakceptowany.

Masz własną stronę www?

Dodaj link do Chujnia.pl!

1) Krótki link
Kod:
<a href="http://www.chujnia.pl">Chujnia.pl</a>
Wygląd:
Chujnia.pl

2) Link z opisem
Kod:
<a href="http://www.chujnia.pl">Chujnia.pl - napisz co Cię boli...</a>
Wygląd:
Chujnia.pl - napisz co Cię boli...

Oczywiście możesz stworzyć swój własny link!


Dokumenty:
12 poziomów chujni [PDF]


Chujnia.pl na facebook'u:

Redakcja nie odpowiada za treść zamieszczonych przez użytkowników wpisów i komentarzy