Koniec ludzkości

Ja krótko, zwięźle i na temat. Wkurwiają i załamuja mnie priorytety i wartości ludzi w dzisiejszych czasach. Dupy, melanże, prochy i chuj wie co jeszcze. Nadchodzi chyba sąd ostateczny.

115
45
Pokaż komentarze (33)

Komentarze do "Koniec ludzkości"

 1. I tak ma być! W końcu goje muszą zejść jak najniżej i pracować jak najciężej żeby nam waszym Panom żyło się jak najlepiej i jak najlżej. Pozdrawiam.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. A królować będzie Pan i Władca naszych marnych dusz – Djabeł…

  0
  0
  Odpowiedz
  1. „Djabeł” po polsku pisze się „Diabeł”. I tyle

   0
   0
   Odpowiedz
 3. Wszystko zależy w jakim środowisku obracasz się. Ja akurat wśród osób na studiach prawa i medycyny. Pewnie będą kariery i zarobki. Potem domy i dobre auta. Fajne i bogate życie. Pijaństwo narkotyki lekkie obyczaje menelstwo z bramy to już wiadomo jakie będą toczyć życie. Wbrew temu co piszesz jest wielu co mają priorytety. Nauka honor i wiara. Pewnie jeszcze ojczyzna patriotyzm uczciwość itd. Nie każdy może być kimś w życiu bo szanse często nierówne ale można być uczciwym i dobrym człowiekiem.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Spokojnie, ja trzymam się z dala od idiotów. Pewnie dlatego nie mam zbyt wielu znajomych

  0
  0
  Odpowiedz
  1. To masz tak samo jak ja. Pewnie się powtarzam, ale dopóki nie znalazłem tej strony, to myślałem (moja żona również), że jesteśmy nienormalni i pojebani. Ale teraz widzę, że jest takich osób więcej w tym kraju. Szacunek.

   0
   0
   Odpowiedz
 5. Całkiem możliwe warto sie przypatrzyc wszystkim anomaliom jakei zachodzą w stosunkach międzyludzkich to tzw „znaki czasu”,przyjemność dzisiaj została wyniesiona do rangi religii,wszędzie seks,przemoc i narkotyki a w teledyskach na mtv demoniczne symbole,całkiem możliwe że żyjemy w czasach ostatecznych,chociaż już dużo pokoleń w historii myślało że własnie oni w nich żyją,jedno jest pewne że świat ulega degradacji na ogromną skale takiego czegoś chyba jeszcze nie było,no być może za „dni Noego” jak to w bibli pisze,pzdr dla wszystkich ludzi myslących i dobrej woli

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Widać buk tak chciał!

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Smutny katoltalibku. Bredzisz. Tak był zawsze i tak jest i będzie. Nie to że koniec świata to wasze chore brednie. Te strachy, zakazy, nakazy i terror strach przed bozią i piekłem wprowadził wasz święty kościółek żydowski oczywiście dla mauczkich bo szlachta i klery hulali, kuwili sie, po europie, świecie, magnaci, baronowie a biedota, plebs i chamy tyrali jak niewolnicy a ich garby krwią spływały pod nahajami hajduków/semenów/sabatów(najemny milicjant włościański) jaśniepana. Jeździli po mediolanie, barcelonie wenecji, paryżu, panocki dupczyli kurewki i panienki zza granicy a panienki dawały dupy jaśniepanom francuzom, hiszpanom, włochom……pili, hulali, tańczyli, trwonili majątki a hołta biede klepała pod batem. Te bajeczki o sodomie i gomorze, o sądzie ostatecznym, przyjściu waszej bozi sobie w pupe wsadź bo mamy 21 wiek, „wolność i demokracje” i na nikogo to nie działa. Po prostu pije bieda, pije bogaty i nikomu tego nie zabroisz. Każdy robi co chce. Jeden pije, drugi koduje szatańskie brutalne gry, trzeci rucha dwie panny naraz. Chuj ci do tego. Tak było zawsze jak świat światem.

  0
  0
  Odpowiedz
  1. I za ten post otrzymujesz ode mnie 6+

   0
   0
   Odpowiedz
 8. Chciałbym dać Ci dziesięć gwiazdek, ale nie mogę, dlatego w pełni zasłużone 5/5. Ale na pewno możesz liczyć na gościa od Diabła i ich „nadprzyrodzone” moce.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Bardzo możliwe, że tak – 2. Tm 3.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Doczekałem się… Mam Was… A Wasz koniec będzie początkiem panowania mego… Odwrotu już nie ma… To ja… Anioł Piekieł i władca dusz słabych – Djabeł…

  0
  0
  Odpowiedz
  1. „Diabeł” – a nie „Djabeł” nieuku z gimbazy. Preczytaj kilka książek, to może opanujesz jakiś język w miarę poprawnie. A Ty już po mszy, czy jescze przed. Bo jak „po”, to już można cóś wypić albo po dopalacze skoczyć za róg.

   0
   0
   Odpowiedz
 11. Wypierdalaj prawiku.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Eee kurwa koniec ludzkości a ja mogę napisać osobną chujnie pod Twoją bo znając życie na główną by ją nie wpuścili. Jest 1 w nocy a ja musze sie z kimś kurwa podzielić moją prywatną chujnią bo mnie rozpierdoli. Od początku byłem miękki jak mój fallus w upały , rzecz tyczy się relacji z kobietami, mam kurewską tendencje do zakochiwania to jest moje przekleństwo!. Ale to co się dzieje ostatnio przerasta mnie samego pomyślicie w czym teraz tkwi problem ?. Odpowiem wam otóż jest ONA,gdy ją zobaczyłem pierwszy raz wiedziałem że pod względem wyglądu nie jest moim ideałem, oczywiście nie znaczy to że jest brzydka.Gdy zobaczyłem jej spojrzenie, jej aksamitną twarz,usłyszałem jej głos no kurwa mać nokaut w 1 rundzie.Dotychczas głównie zwracałem uwagę na wygląd jednak ona jest moim ideałem jeżeli chodzi o charakter, no kurwa mać nie pomyślałbym że to nie dupa ,cycki ma najsilniejszą moc przyciągania ale najprościej w świecie charakter Nie chciałbym żadnej modelki ani gwiazdy porno, wystarczyłoby mi jej spojrzenie, jej głos, przytulenie kurwa jaką ja jestem pizdą.Oczywiście gówno z tego będzie bo jak to w życiu ona ma chłopaka i wyjeżdża w chuj daleko.Chujnia wyszła do dupy a ja spierdalam spać, tylko jak sobie pomyśle o jej chłopaku który ma to wszystko o czym ja będe myśleć przed spaniem to niech to chuj strzeli.Ta siła jest silniejsza niż wszystkie żywioły……

  0
  0
  Odpowiedz
 13. pojebane to wszystko.

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Koniec panowania żydów będzie końcem twych udręk,problem w tym że ty tego nie chcesz i ten fenomen ciężko jest wyjaśnić bo za komuny ludzie jakoś nienawidzili ruskich i ich tępili jak mogli a gdy nastał 89.r to z wielką werwą i ochotą nadstawili swe dupska obrzezanym fiutom i to jest jedna z tajemnic XXwieku bo dawanie dupy znacznie gorszemu okupantowi niż zsrr jakim są żydzi i to z entuzjazmem i uśmiechem na ustach jest czymś niewytłumaczalnym jak zjawisko paranormalne i tym się powinno zająć niedowiary i wołoszański.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. Jaki sąd. Co ty pierdolisz.

  0
  0
  Odpowiedz
 16. Skoro tylko takich znasz ludzi, to Ci współczuję. 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 17. Sąd nadejdzie, gdy ludzkość sama się wykończy a więc niedługo. Uwaga – ciekawostka – nie wykończą się fizycznie, nie zgładzą się, tylko wykończą się psychicznie.

  0
  0
  Odpowiedz
 18. chuj cie obchodza prioriety innych wyjdz z domu, wylacz internet i sie ogarnij

  0
  0
  Odpowiedz
 19. Testoviron – bóg intermęskiego seksu w lateksie.

  0
  0
  Odpowiedz
 20. Żyjemy w czasach ostatecznych!

  0
  0
  Odpowiedz
 21. Tam, gdzie się wszystko skończy, tam się zaczyna od nowa… Apokalipsa… Ból i cierpienie… Zginą wszystkie Niedowiarki… A Pan mój i dozgonny władca duszy mej – Djabeł – zacznie wszystko od nowa… To będzie lepszy porządek Świata… Bez fałszu i zakłamania… Prawdziwe istnienia bez złódzeń, że można żyć pięknie… Będziecie krwawić, wymiotować Waszymi trzewiami… Kara za dotychczasowy kłam i obłudę będzie okrutna, pełna bólu, cierpień i Piekielnego piękna… Mój Pan się raduje, bo nie przetrwaliście próby… Przegraliście…

  0
  0
  Odpowiedz
 22. To skutek istnienia kapitalizmu, którego celem jest zamienić ludzi w bezmyślne bydlęta, które mają tylko pracować na burżuja, ruchać się, chlać koncernowe alkohole i cieszyć się ze swojej chujowej egzystencji. Mam dobrą wiadomość. Kapitalizm sam pierdolnie pod własnymi sprzecznościami, głupotą i ohydą. Pytanie, czy stanie się to za 10, 50 czy 100 lat. Wtedy przyjdzie pora, by lud obalił rządy burżuazji, wprowadził dyktaturę proletariatu i najlepszy możliwy system gospodarczy – gospodarkę planową, dającą pełne zatrudnienie i optymalne, tj. korzystne dla ludu wykorzystanie zasobów. Podstawowy problem, to fałszywa świadomość klasowa ludzi, lub w ogóle brak jakiejkolwiek. Ludzie nie widzą, że to kapitalizm jest pierwotną przyczyną ich niedoli. Wszystko inne to rezultat tego, że w kapitalizmie wszystko ma służyć bogaceniu się burżuazji. Nawet nowoczesna technika, której dostępność ludzie uważają za przejaw bogacenia się i zbawiennego wpływu kapitalizmu służy trzem celom: ogłupianiu nas, śledzeniu (facebook) i umożliwianiu cięższej, wydajniejszej i bardziej opłacalnej dla burżuazji pracy. Ale postępująca automatyzacja zniszczy kapitalizm. Setki milionów ludzi straci pracę, bo ich rolę przejmą automaty. Żyjąc w nędzy odkryją prawdę o kapitalizmie i zniszczą go, mam nadzieję, że ostatecznie. Bo kapitalizm to ustrój, do którego można czuć tylko odrazę i bezgraniczną nienawiść.

  1
  0
  Odpowiedz
 23. Do @12.
  Z zajebistością jest jak z pizdą-albo się nią ma,albo się nią jest.

  0
  0
  Odpowiedz
 24. „Trwa pościg za: kasą, pozycją, dupami — gdzie ludzie rozminęli się z wartościami? Tego nie wiem wcale ale spróbuj dać im palec…” (Piotr Łuszcz)

  0
  0
  Odpowiedz
 25. jak kacapy na pełnej kurwie w liczbie 2 mln tu wjadą to bedzie sąd ostateczny a nie jakieś gówno

  0
  0
  Odpowiedz
 26. @23 Znowu zapomniałeś psychotropów??

  0
  0
  Odpowiedz
 27. Pedofil lolek w Watykanie mieszka, prężnął ma pałę ten masz koleszka. Kardynał krzyczy lolek, łobuzie! Gdy ten wciska dzieciom chuja w buzię. Chuja do japy niczym opłatek, taki był z lolka wredny gagatek. Szuka nieletnich żeby wyjebać, jebać jak jebać, ale chce sprzedać. Jan Paweł Drugi jebać chce dzieci, byle małolat już jego podnieci. Czeka już na młodych jebanie, dla niego jest to najlepsze śniadanie!

  0
  0
  Odpowiedz
 28. Te idiotyczne, głupawe wpisy pod twoim postem zostawione przez otumanionych głupców zapatrzonych w pępek są jednym z dowodów na to ze jest bliżej niż dalej. Głupcy słuchają samych siebie tylko a urodzili sie martwymi głupcami.

  0
  0
  Odpowiedz
 29. Początek końca…

  0
  0
  Odpowiedz

Odnaleźć siebie…

Jako wysokiej klasy gimbus bez znajomych postanawiam nie tracić kolejnych kilku minut na wegetację, jak to robię od swoich narodzin. Od zawsze byłam trochę inna od reszty i miałam jako taki światopogląd. Gdy znalazłam coś co mnie kręci – akrobatyka i taniec, i zaczęłam się w tym spełniać, to za chuja nie mogłam znaleźć tematów do rozmów z „prawdziwymi przyjaciółkami” więc (również z wielu innych zajebistych powodów) zerwałam z nimi kontakt i trzymałam się sama w tej świetnej szkole, kiedy się ze mnie śmiali i wytykali palcami… Na zajęciach z tańca poznałam fajne osoby, jednak integrujemy się tylko na zajęciach, których w wakacje nie ma. Generalnie nie wiem co mam robić bo pogadałabym z kimś bo ze sobą już mi się znudziło. Ja pierdole. Przepraszam za moje problemy. Normalnie zostaje mi pociąć sie mydłem nie? Mam jakąś tam przyjaciółkę, jednak czubek jej zajebistego nosa jest zbyt fajny żeby patrzeć gdzie indziej, a jako rozrywkę ona preferuje manipulacje i wkur*ianie innych, więc poza szkołą nie mamy chęci się spotykać. Jeszcze jeden poepszony rok. Rok od którego wszystko zależy, bo oczywiście ktoś mi wybrał szkołę w której będę musiała zapier*zielać 24/7 żeby się wyrobić, więc jak egzaminy pójdą chujowo to ja nie wiem. Przez wakacje zostało mi się opierdzielać i myśleć o przyszłości. Tak, a jak znowu przejdę przez próg jebanego gimnazjum to zaczną kłapać dziobami. Nie wiem czy jestem słaba czy próżna (większość twierdzi że to i to :’) ) ale chętnie usłyszałabym jakiąś radę czy coś. Czasami fakt że jeszcze żyję uważam za zwycięstwo. Nawet w wakację się kurwa wyluzować nie umiem. I tak powiedzą że jebany gimbusek. Bez pozdrowień

44
61
Pokaż komentarze (24)

Komentarze do "Odnaleźć siebie…"

 1. W sumie mocna chujnia. Znajdź faceta i się nie przejmuj. Kobieta z pasją to skarb w dzisiejszych czasach

  0
  0
  Odpowiedz
 2. A to nie mozesz wiecej trenowac w wakacje? Nie nudziloby ci sie

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Jebany gimbusek!

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Jesteś z gimnazjum? Mam nadzieję że masz 14 lat bo chętnie bym taką wypierdolił i się spuścił w cipie, i obyś była chuda i bez cycków. Jan pedał 2 sługa szatana

  0
  0
  Odpowiedz
 5. >>>>>>>>>>>>>> REKLAMA < <<<<<<<<<<<<< Testoviron - przynosi ulgę w zaparciach, ale tylko wtedy, kiedy posmaruje peniska wazeliną >>>>>>>>>>>>>> REKLAMA < <<<<<<<<<<<<<

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Ty mała nie pierdol, tylko więcej się ruchaj.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. I o co ci chodzi ty jebany patafianie?

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Czy mogę wylizać Twoje cycki?

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Pojeździj trochę na kutasie, to ci zaraz te farmazony ze łba wylecą.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Dlaczego nazywasz tę osobę przyjaciółką? Zapewne jesteś sama dlatego, że odtrącasz od siebie ludzi. Nie martw się, jesteś młoda, jeszcze poznasz kogoś wartościowego!

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Może potrzebujesz poznać kogoś starszego od siebie, skoro z rówieśnikami ci nie idzie? Gimbaza szybko przeminie, może po prostu powinnaś być cierpliwsza również, bo czasem jest tak, że głową muru nie przebijesz. I nie podchodź do wszystkiego tak serio, bo gówno z tej młodości będziesz miała.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Napisz do mnie. GG:44785411 Jak chcesz, to porozmawiamy

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Testoviron – wiocha na nogach.

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Wybieraj sobie przyjaciół i znajomych a nie bierz jak leci!

  0
  0
  Odpowiedz
 15. Łączymy się ;(
  Podaj gg czy coś mam podobnie szczególnie z zainteresowaniami

  0
  0
  Odpowiedz
 16. Nawet nie wiesz jak cię rozumiem…

  0
  0
  Odpowiedz
 17. Dorośniesz,poziom Twojej zajebistości wzrośnie…Z zajebistością jest jak z pizdą-albo się nią ma,albo się nią jest…

  0
  0
  Odpowiedz
 18. Typowe pierdolenie. Pierwsze przejmujesz się jakimś chuja wartym egzaminem gimnazjalnym, jedyne co się liczy choć trochę to matura i egzaminy zawodowe. Ale w sumie to też w znacznej mierze szopka. Egzaminy zawodowe są chujowo ułożone, a matura to bzdura, bo każdy może ją zdać. Tak, egzaminy gimnazjalne są chuja warte, determinują tylko szkołę, a te pojebane z progiem w chuj i nr.1 w powiecie/województwie są dla szczurów mentalnych. Nic z tego dobrego nie wynika. Lepiej wybrać średnie liceum, które da DUŻO luzu i samoedukować się. Druga sprawa jakaś chujowa akrobatyka i taniec. Jak tak ci bardzo na tym zależy, to znajdź robotę w teatrze i sprawdź jak ci wyjdzie występ i wypłata, jak nie, to zmień zainteresowania, tym nie zarobisz na życie. Jak można w ogóle zgadzać się, żeby ktoś wybierał ci szkołę? Masz 5 lat czy kurwa za parę lat będziesz miała 18? Wybierz szkołę, w której będziesz czuć się dobrze. Jak masz jebniętych rodziców, to im się postaw, a nie piszesz słabej jakości chujnie. Twoja chujnia to poziom 0.

  0
  0
  Odpowiedz
 19. Doczytałem do słowa taniec i już wiem, że jesteś citunią.

  0
  0
  Odpowiedz
 20. Chuj z tym wszystkim, po gimnazjum naprawdę niezłym wyborem jest nauka w zawodówce (choć rozumiem, że w Twoim przypadku taka opcja nie wchodzi w grę….) Jak ktoś czuje że chce się dalej uczyć, zawsze może skończyć później Technikum i nawet studia, mając jednocześnie wyuczony jakiś sensowny zawód. Współczuję Ci, rozumiem że Twoi rodzice już zaplanowali Twoją przyszłość na najbliższe 6 – 10 lat, to potrafi być bolesne i wkurwiające zarazem….

  0
  0
  Odpowiedz
 21. Jesteś jebanym bimbusem, larwą, nikim i wkuriwasz wszystich naokoło tylko tym że oddychasz ale to minie. Uwierz mi minie i odnajdziesz siebie. Będziesz dorodną cebulą i zatęsknisz za gimbaza i za tą rakotwórczą chujnią.

  0
  0
  Odpowiedz
 22. Idz do liceum albo na studia go wtedy zobaczysz co to zap**dol, a nie gimbe przezywasz

  0
  0
  Odpowiedz
 23. ahh.. Ile tu zła ja oceniłem na 5

  0
  0
  Odpowiedz
 24. Znajdź tych znajomych ze szkoły tańca na facebooku , poproś o numer telefonu i zgadajcie się żeby gdzieś iśc, chyba nie jest to takie trudne?

  0
  0
  Odpowiedz

Jebane muchy

Witam chujowiczów. Czy tylko mnie tak wkurwiają te skurwysyńskie, latające obok głowy bez kurwa żadnego celu muchy? Ocipieje. Jedyny plus, tego że kończy się lato to to, że te małe kurwiszony wyzdychają. Najchętniej złapałabym i powyrywałabym te pierdzące skrzydełka z dupy!

95
40
Pokaż komentarze (20)

Komentarze do "Jebane muchy"

 1. Może czas najwyższy umyć dupę. Powinno pomóc.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Testoviron – człowiek niedomyty, cuchnący. Nie może odpędzić się od much.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Może tak jak Testoviron przypominasz kupę i nie możesz się od much odgonić?

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Chuj z muchami! Ja mam takie wyjebane haluxy, że co chwila się potykam, bo sam sobie haki podstawiam! To jest dopiero chujnia!

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Co ty w szałasie mieszkasz, czy okien i drzwi w chacie nie masz? Wstaw se moskitiery w okna i powieś lepiec na żyrandolu. Jebane gimbusy i ich współczesne problemy…

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Hah kurwa ja dostaję kurwicy po prostu już tyle ich zapierdoliłem że powinienem jakiś medal dostać!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 7. w afryce to o taką muche sie modlą, bo inaczej to tylko glina lub gówno słonia do jedzenia a ty jeszcze narzekasz

  0
  0
  Odpowiedz
 8. USrael zadbał o to aby w polsce było jak najmniej much poprzez manipulacje pogody a wy jeszcze narzekania,usrael robi dla was dobrą robotę i o was dba,bo wam dowala straszliwe upały żebyście zdychali w robocie a potem w chałupie i żeby zniszczyć flore i faune a wy tak mu się odwdzięczacie za jego bezinteresowną pomoc.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Aj tam….mucha też człowiek,też chce żyć

  0
  0
  Odpowiedz
 10. mnie cmy doprowadzaja do szalu

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Muchy są spoko, krzywdy nie robią, tylko siadają na wszystkim. 😛

  0
  0
  Odpowiedz
 12. umyj ryj to odlecą!

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Myj się częściej!

  0
  0
  Odpowiedz
 14. O! I to jest Prawdziwa chujnia z najwyższej półki.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. To ruchaj muszki w dupsko 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 16. Mnie też wkurwiają. Ale osy są jeszcze bardziej wkurwiające. Mucha to przeleci i poleci, a osa lata ci przed nosem, chcesz się napić, a ten jebany pasożyt w tym momencie wpierdala się do szklanki albo wleci ci do rękawa i zaraz cię ujebie bo ją przyciśniesz ręką. Kurwy jebane zrobiły sobie gniazdo u mnie w szopie przy jakiejś starej szmacie, ja ruszyłem szmatę i mnie zaatakowały. Sześć użądleń. Mucha to cię przynajmniej nie pożądli.

  0
  0
  Odpowiedz
 17. Coś Ci powiem…Z zajebistością jest jak z pizdą-albo się nią ma,albo się nią jest…

  0
  0
  Odpowiedz
 18. róp doktorat w zabijaniu much, przyda się

  0
  0
  Odpowiedz
 19. Kurwa , tu mucha ludzie mine wkurwiaja .Latam dobra jest a tu jakis wielding leb na money drodze …

  0
  0
  Odpowiedz
 20. Albowiem powiadam wam, nawróććie się bracia, i zapierdolcie te muchy. Amen.

  0
  0
  Odpowiedz

Matka mojej kobiety.

Nie po raz pierwszy zapewne o przyszłej teściowej chujnia. Zacznijmy od początku. Gdy zaczynalem się spotykać z moją przyszła żona było w miare ok, ja mieszkalem z rodzicami moja kobieta z siostrą i meżem. Poznałem swoją przyszła teściową – wydała sie ok. OD 15 lat mieszkała i pracowała we Włoszech a z biologicznym ojcem mojej przyszłej zony była juz po rozwodzie. Sytuacja zaczęła diametralnie się zmieniać kiedy poznała bogatego włocha i wyszła za niego za mąż. Stała się wielką PANIĄ. Armani, Max Mara, D&G zawitaly w szafie na stałe. Pomimo tego pracowała i pracuje do dzisiaj – lata na szmacie, z tym że mąż opłaca całe ich życie i rachunki i moze pozwolić sobie odłożyć CAŁĄ miesięczna wypłate do skarpety. Siostra się wyprowadziła, zamieszkałem u kobiety. Nie mialem innego wyjścia poniewaz jestem biedny jak mysz kościelna i nie posiadam żadnego majątku-ani metra ziemi, ani metra mieszkania, 2000zł w banku. Co roku wpadają do nas na miesiąc na wakacje i się zaczyna. Kobieta ów jest straszną pedantką i jej oko dostrzega każde uchybienie w naszym życiu czy mieszkaniu a że lubi wszędzie wpierdolić swoje 3 grosze to niezbędny jest raz po raz komentarz.A to woda z kranu krzywo leci (kurwa kto na to zwraca uwage?!!), a to śrubki w klamce nie ma, a to patelnia porysowana. Jak coś zauważą to leca i kupuja nowe bez powiedzenia dla nas a później się dziwią że nie skaczemy z radości bo np. kupili nowa SZCZOTKE do kibla bo tamta była brzydka. Kurwa chuj mnie obchodzi jaka stoi przy kiblu szczotka!! Dopióki spełnia swoja role i czyści dzbanek to niech stoi! Toz ja nie biegam z tym berłem po domu! Mam w mieszkaniu swoja szafkę na narzędzia. Tylko ja tam zaglądam i utrzymuję porządek jaki mi się podoba. Wracam do domu i co?!! Stoi nowa skrzynka narzędziowa, bo tam jest bałagan i trzeba posprzątać! Kobieto ty tu mieszkasz? Czy jak jadę do ciebie to zaglądam po kątach i mówie co mi się sie podoba?!! W tym roku zamówili nowe drzwi wejściowe bo stare im nie odpowiadają i po pracy zawieźli mnie do gościa który ma takie samo zamontowane. Postawili mnie przed drzwiami i usłyszałem: Co myślisz o tych drzwiach? No drzwi jak drzwi, nie znam się na tym! Stali i patrzyli na te drzwi 20 minut, zamykali, otwierali, kręcili zamek nosz kurwaaaa. Dajcie mi specyfikacje, jakieś dane techniczne to będę +/- wiedział co to jest.Na co liczyli, że stane i się spuszcze na te wrota? Z innej beczki. Wracam z pracy gotuje kartacze na kolacje, musi być komentarz no jakże by inaczej: no ale te pyzy to po dwie zjecie prawda? Więcej nie trzeba. Kurwa zjem ile będe chciał. Nie każdy ma pierdolca na temat zdrowego odżywiania i stosuje się do wszystkich nawet najbardziej pojebanych rad dietetyków. Non stop a to szkodzi a to sra!!!! I temat kolejny oszczędzanie pieniędzy. Nie wiem czy zarabiamy słabo czy dobrze- ja 2700zł, kobieta 1600. Niczego sobie nie odmawiamy i nie możemy narzekać, ale oczywiście wedlug tesciowej powinniśmy jeś tylko suchary z najtańszą wędlina i pić wode bo trzeba oszczędzać. Ma bogatego męża buja sie po majorkach, malediwach chujiwach i uczy nas oszczędzać bo ona odkłada. Ta kobieta nie potrafi zrozumieć że my też lubimy czasami poczuć się lepiej wydając pare groszy. NA 25 urodziny sprawiłem kobiecie zegarek za 800zł, bo chciałem żeby coś ode mnie miała. Komentarz- a jaki drogi, a nie było tańszych a trzeba odkładać KURWA MAĆ. Sam zarobilem nie ukradłem chciałem i kupiłem. Jakoś nie widzi problemu jak dostaje od męża naszyjniki po 8000zł. Wychodzimy wieczorem a gdzie idziecie? kiedy wrócici? tylko nie pijcie dużo bo rano trzeba wstac. 25 i 29 lat. weź się tłumacz. Rano następnego dnia, ojej a co tak późno wróciliście, nie chciało się spac? No chciało się bo już byłem taki najebany że ledwo stałem na nogach-chciało by się rzec. Sytuacji jest setki ona widzi w nas 14 letnie dzieci kurwa…..Wytre stół po śniadaniu to bierze szmate i poprawia po mnie ,,na mokro” bo tak trzeba. Na początku te pomaganie było miłe ale mam już dość. OSIEM DNI DO WYJAZDU. YUPPPPIIIIIIIIIIII

69
48
Pokaż komentarze (16)

Komentarze do "Matka mojej kobiety."

 1. Bo z nimi tak to już jest. Dokładnie jak z drzwiami od starego auta.. Jak nie jebniesz, nie zaskoczą.

  Wyraź swoje zdanie na ten temat i daj jej do zrozumienia, że ma delikatnie mówiąc wypierdalać.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Mam 18 i mam tak samo, jebac to wszystko. Mi pomaga słuchanie metalu i wole trzepac kapucyna i byc szczesliwym w samotnosci kurwa. Jak dobrze, że istnieje ta strona. Coscie skurwysyny uczynili z tą krainą !

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Bo jestes brudas tak jak ta twoja cala kobieta. Woda leci krzywo, czyli pewbie wszedzie tylko nie do zlewu. Jebane brudasy i fleje.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Czytaj książki Testovirona – mułu z wyschniętej Wisły i Odry. Może dzięki nim dowiesz się jak z rasowego dymacza zrobić pozbawionego iskry impotenta, który utwardzi nawet najbardziej miękkiego kutasa.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. A ja lubię takie mamuchy

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Ta twoja swinia tez za pare lat sie przetransformuje w taka kurwe. Spierdalaj poki mozesz.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. tu byłem. Twoja stara

  0
  0
  Odpowiedz
 8. OJ TAM, przesadzasz trochę. Skoro teściowa nadal jeździ na szmatach i lubi oszczędzać, to znaczy, że jej nowy gah z Włoch i jego hajs nie przyćmiły do końca jej oczu. Jak mamuśka kupuje wam nowe rzeczy do domu to powinieneś się z tego tylko cieszyć. Ja bym na twoim miejscu powiedział jeszcze, że przydał by mi się nowy telewizor LED i zmywarka do naczyń. Jak jest taka chętna do kupowania, to może akurat by wam zasponsorowała. Natomiast jeśli chodzi o uwagi ze strony mamuśki na temat tego, jak masz żyć, to nie bądź cipą, tylko powiedz grzecznie mamusi, że nie macie już 15stu lat i żeby nie wpieprzała wam się w życie. Wy młode żonkisie jesteście straszne pizdusie. Boicie się postawić na swoim, żeby przypadkiem nie urazić mamusi swojej wybranki, a przy okazji i żonki. Masz niepotrzebnie zaniżone poczucie wartości z tego powodu, że ty i twoi starzy jesteście biedniejsi od mamusi żoneczki. Więcej wiary w siebie chłopie. Czasami trzeba twardo postawić na swoim. A jak mamuśka zacznie pyskować i wypominać twoje pochodzenie, to sprowadź suke do parteru i powiedz, że gdyby nie jej nowy gah z Włoch, to zamiast spodni od Armaniego dalej nosiła by gacie z lumpeksu.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Nie masz jaj, żeby jej wygarnąć, tylko tutej się popisujesz?! Wkurwienie wkurwieniem, ale cojones ci brakuje. Ba. żebyś chociaż moaj jedno cojono ;-P. 4/5

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Hahaha, masakra. 😀 Tyle dobrze, że widzicie się raz w roku. 🙂 Ja bym na to, że kupuje wszystko nowe nie narzekała, ale mówienie wam o oszczędzaniu przy takich zarobkach jest śmieszne…

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Tacy starzy a jeszcze dzieci nie macie? Jeszcze chwila i twoja dupa będzie miała ryzyko urodzenia chorego dziecka. Brać się do roboty jebani hedoniści i bez pierdolenia, że teściowa przeszkadza. Wyjebać ją za drzwi a wy zakładać rodzinę i nie wydziwiać!
  – Teściowa 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Dla nowej szczotki do kibla warto się przemęczyć te kilka dni z teściową, szczególnie przy waszych niskich dochodach.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Pewnie oczekujesz jakiegoś pojazdu na twoją teściową, ale nic z tego. Wygląda mi na to, że jesteś jednym z tych zmulonych pierdolonych Januszy. Pierdolona fleja i mongoł ociężały umysłowo. Kobiecina łyknęła trochę lepszego życia i oczy jej się otworzyły, że z takim prostakiem odjebanym od pługa, jej córka zmarnuje sobie życie. Sytuacja będzie się więc komplikować, ale ty nie wiesz, ty nie rozumiesz, ma być tak jak ty chcesz. Jeśli jej córka nie jest całkowicie przyjebana na umyśle (a pewnie jest, bo co by z tobą robiła) to i tak kopnie cię w dupę. Osobiści obstawiam jednak, że prędzej pierdolniecie sobie bachora, a w tedy to dopiero pojedziecie po bandzie, ale to już będzie inna historia…

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Tu nasuwa się stare Łotewskie przysłowie: Z zajebistością jest jak z pizdą-albo się nią ma,albo się nią jest.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. Widzę tu sprzeczność. Zarabiacie razem 4300, więc jak możecie sobie niczego nie odmawiać? Z takimi zarobkami jesteście biedakami i musicie sobie wszystkiego odmawiać. Im prędzej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie.

  0
  0
  Odpowiedz
 16. Kup teściowej nowy samochód i przetnij przewody hamulcowe.. albo pij z nią ukradkiem wylewając swoje za kołnierz, aż pęknie…

  0
  0
  Odpowiedz

Mroczna przyszłość…

Będę przynudzał i powtarzał po milionach innych chujan, ale mam zajebisty problem z samym sobą, a ta strona służy przecież do tego, by podobni popaprańcy mogli się uzewnętrznić i pożalić. Możecie się więc śmiać, albo zwyzywać mnie od cip i pewnie bedziecie mieć racje, bo w zasadzie to jestem śmieszny. Otóż w wieku 25 lat wciąż nie nauczyłem się jak , najlepiej odpoczywam w samotności, a kontakty towarzyskie wysysają ze mnie siły, więc grono moich znajomych zawsze było mocno okrojone. Musi minąc sporo czasu, bym poczuł się swobodnie w czyimś towarzystwie. Przyznaję,  samotność mi pasuje, bo lubię ciszę i wolność jaką daje. Ale chciałbym mieć kogoś bliskiego, kto da mi oparcie i schronienie na tym parszywym świecie. Chociaż próbuję, to nie potrafię bajerować tak, by zwrócić na siebie uwagi dziewczyn, zwłaszcza tych, które mi sie podobają. Mam wtedy pustkę w głowie i czuję się jak mentalny nastolatek. Chociaż mam wiele zainteresowań i choć w przybliżeniu odnajduję się w wielu różnych dziedzinach (sporo czytam, coś tam piszę), to nigdy nie opanowałem small talku. Bajer mi nie idzie, albo wychodzi żałośnie, przez co czuje się jak nieudacznik, albo zostaję upokorzony. Pierwsza i jedyna miłość mojego życia zdarzyła mi się przypadkiem, to ona sama do mnie lgnęła i jakoś przebiła skorupę, którą sobie stworzyłem. Ale chuj bombki strzelił, wróciła do byłego, bo przestałem być interesujący, a on ma pieniądze. Nie mam jej za złe, bo rzeczywiście, chyba jestem nudny, a forsy nie mam, bo wolę pałętać się po świecie w poszukiwaniu siebie niż zostać korposzczurem. Po niej nieskutecznie próbowałem zapoznać kogoś, ale trafiałem na zajęte, albo jak wyżej kończyło się to upokorzeniem. Potem próbowałem przełamać friendzone, ale kiedy wyznałem co czuję usłyszałem, że ona nie chce mnie znać i gardzi takimi jak ja. Jestem tak zjebany, że pomimo upływu czasu wciąż boli mnie wszystko co przeżyłem i coraz bardziej zamykam się na płeć przeciwną. Nie chcę skończyć jako cyniczzny mizantrop-onanista ale powoli godzę się z tym losem. Chujnia poziomu 9

86
58
Pokaż komentarze (27)

Komentarze do "Mroczna przyszłość…"

 1. Uhuhu, kłąnia się nauka uwodzenia, poszperaj w necie, ale akcje typu „wyznałem jej co czuję”, szczególnie w celu załmania tzw. friendzone’u, to olbrzymi błąd, a czytając twoje uzewnętrzenienia, jestem pewien, że jest ich całe mnóstwo, na początek wywal wszystko to co wpoiły ci kobiety, włącznie z mamusią, media, szczególnie filmy amerykańskie i cały ten chłam, załóż, że jest dokładnie odwrotnie, bo jest, no i bez podejść i porażek się nie obejdzie, w każdym razie zejdź z tej drogi jeśli chodzi o kobiety i zacznij być bardziej arogancki w stosunku do nich, ucz się.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Witamy w klubie samców omega, taki się urodziłeś i takim umrzesz ne ma inaczej. Jak mawia porzekadło „z łajna bicza nie ukręcisz” łajno to właśnie ty.

  1
  0
  Odpowiedz
 3. Szkoda,że nie jesteś gejem bo jestem taki sam jak ty.Z powodu fobii społecznej i introwertyzmu też jestem sam oraz nienawidze small talku i innych ludzi.Byśmy byli naprawde dobrą parą .Chciałbym być z kimś i nie musieć sie stresować tą osobą ,niezręczną ciszą czy wymuszynami rozmowami.Po prostu BYĆ obok i wiedzieć,że możesz na nią liczyć.Pozdrawiam i nie poddawaj sie.Ja też będę walczyć.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Popatrz na to z innej strony: Ty miałeś jakąś dziewczynę, a 99% chujan nigdy!

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Mam to samo stary. Czuję się z tego powodu tak źle, że nie mogę normalnie żyć. I najgorsze, że chociaż wiesz co jest źle, to kurwa żadną siłą nie idzie tego zmienić ani opanować jak emocje dojdą do głosu. Możesz sobie wmawiać, że teraz się weźmiesz w garść, że jebać słabości, jebać bycie cipą, ogarnę się i będę facetem. Ale to tak nie działa, dobrze o tym wiem. Blokada w mózgu jak kłódka, do której się nie ma klucza. Choćbyś nie wiem jak chciał przestać narzekać i wziąć życie za mordę, to i tak kończy się klapą, a to tylko jeszcze pogłębia złe samopoczucie. A jeszcze jak się patrzy jak świetne dziewczyny chodzą z jakimiś przygłupimi pajacami to serce w człowieku zamiera. Czułem się z tym wszystkim tak źle i bezradnie, że w końcu trafiłem na terapię do psychoanalityka. Jak się czegoś dowiem co może zdjąć wewnętrzne blokady to dam tu znać. W międzyczasie polecam poczytać na temat niskiego poczucia własnej wartości (=> płaszczenie się przed kobietami = friendzone) + o bezwarunkowej miłości (czy jakoś tak, coś tam związane z dzieciństwem) + blog Michała Pasterskiego na zmianę negatywnych przekonań + bloga Volantification na ogarnięcie społeczne i uczuciowe oraz nauczenie się zasad relacji damsko-męskich. Łatwo narzekać, ale kurwa, nawet jak nie wychodzi to trzeba walczyć, niż być gównem do końca życia. Także chociaż zajrzyj do tego co Ci napisałem i sprawdź czy to się do Ciebie nie odnosi, u mnie tak było i nad tym pracuję i widzę poprawę. Pozdro

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Testoviron – człowiek myśliciel. Myślał, że pierdnie, a osrał majty.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Testoviron – człowiek tchurzliwy i nieśmiały, wódz obłąkanych, źródło głupoty, plagiator sztuk wszelakich, gwiazda lśniąca blaskiem nonsensu w galaktyce pełnej ignorancji i ciemnoty, promotor dyletanctwa, wielki leser, tytan impotencji. Jednym słowem – słabeusz.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Belłkot is back. Again.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Testoviron – bo ja to wiem, że on tu jest, i tańczy dla mnie… Kocham Cię. Krzysztof.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Mroczna przyszłość to cie dopiero czeka goju,to co teraz masz to jest ledwo przedsmak tego co ci przygotował pan twój żyd,więc szykuj się na najgorsze i ciesz ostatnimi oparami polskości które ci pozostały,bo jeno pan twój żyd powiada ci że dni twego narodu są policzone,i nie minie pare dekad a krew waszą wchłonie ziemia,historię waszą,waszą kulturę,waszą tożsamość zaś spalimy na stosie zamieniając je w popiół,który następnie wiatr powieje w stronę całkowitego zapomnienia

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Widzę że masz identyczną niemal sytuację jak ja… Prawdopodobnie jesteś introwertykiem,stąd świetnie czujesz się w samotności, a ludzie wysysają z Ciebie energie – mam to samo. Jestem 7 lat starszy i powiem Ci że po 30 jest jeszcze trudniej niż jak się ma 20 kilka lat. Masz jeszcze duże szanse szybko odwrócić swój los na lepsze. Szkoda że nie podałeś jakiegoś kontaktu, chętnie bym pogawędził i wymienił się spostrzeżeniami życiowymi oraz poradził Ci co możesz zrobić (szkoda,żebyś robił te same błędy co ja np.),a czego nie warto. Nie daj się i walcz o siebie i o swoje. I pamiętaj – nie jesteś sam,są inni którzy mają tak samo jak Ty.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Hahahahahahah ty rzeczywiście pojebany jesteś. Zamartwiać sie z powodu braku dupy to chujnia poziomu 1. Dam ci rade, ucz się zarabiaj pieniądze, rozwijaj sie fizycznie i psychicznie, a nie uganiaj za gówniarami, jak kiedyś jakaś dorówna ci poziomem i statusem społecznym, możesz dać jej szanse.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Życie na pizdach się nie kończy. A na pewno nie są one czymś wymaganym do szczęścia, więc otrząśnij się i miej wyjebane.

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Czuję podobnie, tylko jestem młodszy. Ale ja to mam wszystko w dupie, idę się motocyklem przejechać, coś tam ponaprawiam i już mi lepiej… Nie przejmuj się, też lubię spędzać czas sam, jak ktoś mnie na coś namówi to czuję się źle..

  0
  0
  Odpowiedz
 15. Znam to ziom. Ja też mam 25 lat, nigdy nie ruchałem i jestem w takim friendzone, że głowa mała. A na dodatek jestem brzydki w chuj. Pozdrawiam

  0
  0
  Odpowiedz
 16. Za mało pszeklinasz kurcze mać

  0
  0
  Odpowiedz
 17. TEŻ NIE MAM BABY, ale nie dla tego, że jestem słaby w bajerowaniu. Młode szczupłe 20kilku letnie siksy po prostu mnie wcale nie kręcą. Ja uwielbiam dojrzałe tłuste spasione mamuśki po 40stce, a nawet po 50tce. Najlepiej takie od 130 kilogramów wzwyż. Wielkie, wylewające się na boki cyce i ogromny brzuchal to jest to, co kocham najbardziej! Fajnie jest też, gdy locha ma gruby zwisający gardziel, który całkowicie zakrywa jej szyję. Miałem raz taką ogromną mamuśke w łóżku i normalnie miód malina, mówię wam! Jak pompowałem ją klasycznie to całe jej spocone sadło trzęsło się, jak jedna wielka galareta. Cała moja ręka wchodziła w jej wielkie rozwalone cipsko. Taki fisting jej zrobiłem, że ze dwa wiadra cipskiego spustu z siebie wylała. Raz matka przyłapała mnie na waleniu konia do grubasek. Jak zobaczyła wielką lochę z ogromnymi cycami i brzuszyskiem na ekranie mojego komputera, to normalnie nie mogła przestać się śmiać. Wstyd był, jak skurwysyn. Pewnie musiała pomyśleć, że ostry fetyszysta ze mnie. Ale chuj tam, zawsze mówię sobie, że lepiej gustować w grubaskach, niż być gejem. Ps, wpiszcie sobie w google BBW_SLUTS_LOVER to wam wyskoczy moja stronka na xchomiku, na którą wrzucam filmy z grubaskami 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 18. Jak już mówiłem – jak chcesz to podaj jakiś namiar do siebie. Załóż jakieś chwilowe konto na GG i tam się wymienimy kontaktem. Mam ten sam problem co Ty…normalnie jakbyś pisał o mnie kilka lat temu…

  0
  0
  Odpowiedz
 19. No ja się zgodzę z @5. Natury nie zmienisz. Nie ma chuja. Jak jesteś taki jakim jesteś to nie zmienisz się choćbyś się zaparł i szedł na całość. Jeżeli chodzi o dziewczyny to jak od dzieciaka stałeś chujowo w tym temacie to tak niestety ale zostanie. Taka jest prawda. Masz wrażenie, że zawsze byłeś inny. Szedłeś własnymi ścieżkami. Skąd ja to znam. Niestety nie zmienisz charakteru. Ale miej swoje zasady. Nie wpadaj w jakieś nałogi czy inne gówna. Nie daj się zeszmacić. Miej swoje zainteresowania i jak najwięcej zajęć to nie będziesz o tym myślał tak. Aha i żebyś z czasem nie zaczął wierzyć w jakieś opowieści, że nagle taki samotny gość jak ty np poznaję niesamowitą dziewczynę i żyli długo i szczęśliwie. To się nie stanie.

  0
  0
  Odpowiedz
 20. Przynudziłeś. Wymiękłem. Nie dałem rady i odpuściłem sobie tą nudną lekturę.

  0
  0
  Odpowiedz
 21. Zostań gejem.;-)

  0
  0
  Odpowiedz
 22. Z zajebistością jest jak z pizdą-albo się nią ma,albo się nią jest.

  0
  0
  Odpowiedz
 23. Witam Cie autorze, pan z numerem 5 powiedzial wszystko w temacie. Polecam do tego stronke samczeruno.pl
  No to trzymaj sie i powodzenia

  0
  0
  Odpowiedz
 24. A ja wierzę, że jednak da się zmienić. Tylko trzeba najpierw zacząć od myślenia. Wiem, że to trudne, ale jak będziesz zdeterminowany, to Ci się uda. Ja mam problem nie tylko w relacjach z kobietami, ale też ogólnie ludźmi, jednak zrobiłem postępy. Polecam materiały Pawła Grzywocza.

  0
  0
  Odpowiedz
 25. Hey…Moze poznamy sie? :-)…

  0
  0
  Odpowiedz
 26. Stary, doskonale Cię rozumiem. Jedyne co możesz zrobić w tej chwili, to zmienić sposób myślenia. Jeżeli nastawisz się, że wszystko jest i będzie chujowe, bo tak, to tak już zostanie. Po pierwsze, przestań szukać sobie towarzystwa na siłę, bo to najgorsze co możesz zrobić. Po drugie, zapomnij o ‚small talk’, postaw raczej na spontaniczny bieg wydarzeń, nie ma bowiem lepszych znajomości niż te zawarte w naturalnych okolicznościach, bez zbędnego nadęcia. Coś Cię interesuje? Na Facebooku znajdziesz masę wydarzeń, na których całkiem przypadkiem możesz natrafić na kogoś wyjątkowego. Ale – nie stawiaj sobie tego za cel. Po prostu jedź tam, gdzie możesz spędzić miło czas, resztę pozostaw przypadkowi.

  0
  0
  Odpowiedz
 27. Wszystko z tobą w porzadku, ubzdurałeś sobie to. To z tą laską był problem bo nagle poleciała na kase. Dobrze że z nią nic nie zacząłeś bo byś się jedynie rozczarował. Dobra rada: jak chcesz coś zrobić to rzuć DUMĘ w pizdu i zrób to co chcesz zrobić.

  0
  0
  Odpowiedz

Praca w polsce (haha)

Zacznijmy od zarbków a raczej ich braków. W polsce można się dorobić tylko garba 😀 i to trzeba ostro nakurwiać na niego. Pracodwacy lecą w huja jak dżon pedro w kałuży, każą napierdalać a huja płacą, a bo to się tłumaczą że kryzys jest i stawki ciągle maleją do huja zamiast iść w góre. Chleb po 2.50 😀 czaisz to kurwa ?? Jak tu zyć jak na chleb większość ludzi mówi pep. Druga sprawa to doświadczenie, kończąc szkołę mamy dyplomy ipt itd…. a jednak kurwa trzeba mieć kilkuletnie doświadczenie… Skąd? Może na allegro kupie… A poruszę temat inwalidów w polsce. Oferty pracy są takie ( zatrudnię ekspedientkę do sklepu/mile widziany stopień niepełnosprawności) a może być umysłowa niepełnosprawność??) Może bądźmy solidarni i zacznijmy łamać sobię kości i wtedy będzie dla nas praca bo będziemy niepełnosprawni) . Ci którzy pracują w kraju wyglądają jak żule spod sklepów bo i tak nie mają kasy i czekają na wypłaty po 3 misiące. Pozostaje nam tylko emigracja 😀 !!!

89
54
Pokaż komentarze (34)

Komentarze do "Praca w polsce (haha)"

 1. Ktoś ma ból dupy. Zgaduję że jesteś młody. Irytują mnie takie dupki jak Ty. Praca jest. Wystarczy umieć. Tak ps chuj* się pisze przez ch 🙂

  0
  1
  Odpowiedz
 2. Albo kombinowanie.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Chyba cie pojebało. Jak jest się nieudacznikiem to zarabia się minimalną krajową taka prawda:)

  0
  1
  Odpowiedz
 4. dokładnie kurwa wszedzie chca min 1 rok doswiadczenia i studentow nie preferuja huje

  0
  0
  Odpowiedz
 5. ech kolejny patałach… Mesiu – powiedz mu jak jest.

  0
  1
  Odpowiedz
 6. Buk tak chciał ważne że kościół i wysłannicy elohima spasieni w dobrobycie oraz cała banda soledarnościowych skurwysynów co to „o takie Polskie sie bili”.Oni mają dobrze z rodzinami, kolesiami i pociotkami a reszta? Do roboty za miske zupy.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Testoviron – człowiek mężny i światły, drogowskaz dla zbłąkanych, źródło mądrości, wirtuoz sztuk wszelakich, gwiazda lśniąca blaskiem rozumu na niebie pełnym ignorancji i ciemnoty, pogromca dyletanctwa, wielki lider, tytan intelektu. Jednym słowem – geniusz.

  1
  0
  Odpowiedz
 8. Testoviron – to ogromny i zapuchnięty ropny syf na zdrowej dupie. Wiesz, że masz na czym usiąść, ale ni chuja… nie dasz rady…

  0
  1
  Odpowiedz
 9. Mesio! Gdzie jesteś? Jakiś patałach pije do Ciebie!

  0
  0
  Odpowiedz
 10. To wypierdalaj.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Pan mój i Władca duszy mej – Djabeł – cały czas trzyma dłoń na mym ramieniu… Niczego się nie ulęknę…

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Już raz to stwierdziłem, ale stwierdzam, że muszę to zrobić po raz kolejny – Paruffki nie są nudne!

  0
  0
  Odpowiedz
 13. A Ty? Co Ty dzisiaj zrobiłeś dla obniżenia kosztów własnych?

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Przykre i niestety prawdziwe…

  1
  0
  Odpowiedz
 15. A fajki kupione?

  0
  0
  Odpowiedz
 16. No, skurwysyństwo… Dorzucę trzy grosze od siebie kochani Chujanie, że kryzys, którym sobie tak mordy wycierają wszyscy w pl, się już skończył. W Europie sa teraz inne problemy (rozpad unii, grecja, imigranci z Afryki. Kryzysu już nie ma, płace są stabilne, podwyżki równoważą inflację. Nie dajcie się kochani wpierdalać w maliny..pozdro

  1
  0
  Odpowiedz
 17. Racja kurwa 100%!

  1
  0
  Odpowiedz
 18. Żydzi się dopiero rozkręcają i nie są nawet w połowie likwidacji polski i jej narodu a ty cioto miękką fają robiona narzekasz że ci źle,aż strach pomyśleć co zrobisz jak żydzi będą kończyć swe dzieło likwidacji polski i polaków,chyba nie będzie co po tobie zbierać,tak więc goju ciesz się tym co jeszcze ci zostało,ciesz się tymi resztkami polskości które i tak są na wykończeniu albowiem koniec tego żałosnego państwa i jego obywateli jest już bliski i raczej nieunikniony bo ci co go powinni chronić i o niego walczyć odwracają się dupą do niego zostawiając kraj samemu sobie,i to jest największą tragedią tego państwa,że nie ma kto go ratować od nieuniknionej zagłady

  0
  0
  Odpowiedz
 19. A jako wisienka na torciku parodia emerytury, a dla aktualnych 20-latków co najwyżej chuj do mordy 😀 !!!

  1
  0
  Odpowiedz
 20. Nie tylko garba można sie dorobić,garba i nerwicy 🙂

  1
  0
  Odpowiedz
 21. Trzeba było bałwanie skończyć, dobrą państwową szkołę z niezłymi wynikami. Głąby pokończyły jakieś prywatne szkółki które ich trzymały tylko dla czesnego i teraz się dziwią, że nikt ich nie chcę przyjąć. Znam wielu różnych magistrów po tych ,,uczelniach”. Ledwo przechodzą z semestru na semestr, później ktoś im odpłatnie napisał pracę magisterską ledwo wykuli, ledwo zdali-no ale mówią twardo jestem MGR. Mój znajomy pracuję na koleji w jednej ze spółek energetycznych i mówi, że jak dostaje podania na biurko to od razu wszystkie CV które nie mają wpisanych szkół państwowych od razu idą do szuflady nikt nawet ich nie czyta i nie bierze pod uwagę. Płaczesz o prace, a jakie masz kwalifikacje? Co potrafisz takiego robić, żeby ktoś uznał że należą ci się większe pieniądze ??? Pokończyli kurwa zawodówki, licea, chuja umieją i płaczą że im mało płacą bua hahahaha. Trzeba było głąby się potrafić wkręcić.

  0
  2
  Odpowiedz
 22. A a o co wogule hodzi

  0
  0
  Odpowiedz
 23. a za granicą pracę zabiorą:bankruci-grecy spierdalający z kraju, ukraińcy , węgrzy, rumuni i huj wie co jeszcze, uchodźcy z afryki i syrii którzy mają wykształcenie (bo mają! i do tego znają języki!) NIE MA PRACY ZA GRANICĄ!

  0
  1
  Odpowiedz
 24. Jakby był komunizm to sam wiesz co… /Che G.

  0
  0
  Odpowiedz
 25. w nadchodzących wyborach zagłosujcie na tych, co chcą obniżać podatki i aparat państwowy a nie na na złodziei i bandytów

  0
  0
  Odpowiedz
 26. coraz bardziej zaczynam żałować, że sa otwarte granice i można stąd wyjeżdżać, bo gdyby te miliony ludzi tutaj zostały to w końcu by sie wkurwili wyszli na ulice i rozjebaliby ten pierdolony sejm w drzazgi, a tak to wolą wyjechać i wyjebane…

  1
  0
  Odpowiedz
 27. Zrobiłeś mój dzień! Pep i chuuuuj 😀

  0
  0
  Odpowiedz
 28. Musisz wiedzieć że Łódzki Wydział Fabryczny czeka na takich jak Ty .
  Zawieramy umowy długoterminowe , nawet 10 lat . Wynagrodzenie 800 zł brutto . Nie mamy dużych wymagań , jednak kładziemy nacisk na wydajność . Jeśli będziesz dublował normy i je przekraczał będzie ok . Nawet sa przewidziane nagrody za podwojenie wydajności – odlew wielkiej pały , pryncypała Byczywąsa , który ostatnio nałożył nowy obowiązek na swoich pracowników – 15 minut przed jego wizerunkiem , portretem klęczeć – przed pójściem spać i zaraz po obudzeniu się . Dodatkowo raz w miesiącu można wypolerować klimatyzowaną limuzynę Byczywąsa .

  1
  0
  Odpowiedz
 29. Trzeba znać język danego kraju żeby dostać pracę za granicą. Zwykły stajenny musi znać język i pracownik chlewni też. Lepsze zawody nie wspomnę. Emigracja afrykańska odbierze resztę szans na pracę. Słuchajcie w TV jak dobrze mówią po angielsku. To nie są zwykłe brudasy z wiochy na pustyni choć tak wyglądają. Tysiąc euro od głowy za przejazd do EU. Raczej mało kogo stać na taki wydatek do tego płynny j.ang. Uważam, że to już ostatni gwizdek dla chętnych Polaków do pracy za granicą. Ja już jestem za stary na nowe życie bo mam ułożone w kraju ale niezdecydowanym radze teraz zanim będzie za późno.

  0
  0
  Odpowiedz
 30. 21. Kolejny ptasi móżdżek lanserek który pozjadał wszystkie rozumki:) Półgłówku….skończyć dobrą szkołe okej ale skończyć a SKOŃCZYĆ robi różnice. Jeden skończy na 5 dyplom obroni i nie ma pracy a drugi matoł co zdał ledwie na 3 tobie podobny albo twego wafla zwanego kolegą „wkręci” tatuś do firmy albo u tatusia w firmie zatrudni i cwaniakuje taki. Bo w bolanda sie właśnie „wkręca załatwia kombinuje a nie patrzy sie an kompetencje” Tu sie prace ZAŁATWIA! Tu prace ma głąb z 3 na dyplomie bo miał znajomości. Tu to sie nazwywa ZARADNOŚĆ. Krętactwo, kombinatostwo. Kasia Tusk jest prezesem a co potrafi, wiele dzid zwanych gwiazdami oprócz dawania dupy co potrafi, duda jest doktorem bo tatuś był też profesorem, Kurski był p-osłem a mamusia senatorem. To jest POLSKA! Większość synalków i córeczek bogatych wiedzą tylko tyle że tatuś jest bogaty i trzeba korzystać a to debile są.Ciwi sobie dupe podetre i wyśle ci. Będzie dobrze?

  1
  0
  Odpowiedz
 31. 24. Tak tak przyjdą zabiorą……..kto? Ciapate lenie znają język ale im nic sie nie chce robić oprócz płodzenia dzieci i brania zasiłków. Ci wykształceni o ile są wykształceni nie mają sobie faktycznie równych. Są dobrzy. Lekarze Hindusi, informatycy są najlepsi w UK. Węgrzy? Rumuni? Bułgarzy? Nimi już straszono że zabiorą prace,itd. Grecy? Oni? Już widze jak Grek tyra jak niewolnik za 5 ojraków? :)Bolanda faktycznie za murzynami a zachodnie rynki pracy to nie guma wszystkich zmywaków i marianw nie przyjmie a będzie tu gorzej niż jest więc kto chce niech jedzie póki może.

  1
  0
  Odpowiedz
 32. Jaki kurwa chleb za 2.5zł, mały kosztuje 4zł.
  Za 2.5 to ty chyba kupujesz dmuchany marketowy konserwant który nie leżał obok chleba a skład ma dłuższy niż tablica mendelejewa.

  1
  0
  Odpowiedz
 33. Z niepełnosprawnymi jest tak że państwo dokłada się do nich. Więc pracodawcy jest finansowo lżej a prace jakoś ten niepełnosprawny wykona.
  Ogólnie jest trudno w Polsce utrzymać firmę, państwo przeszkadza, absurdalne prawo i podatki.

  0
  1
  Odpowiedz
 34. @33 U mnie na prowincji chleb prosto z lokalnej piekarni 2,50. A co do pracy to jest ale a) po znajomości, b) tylko w dużych miastach, c)dla ludzi nie przebojowych i tak nie ma roboty

  1
  0
  Odpowiedz

Zakochana w szefie???

Ja wiem, że już sam tytuł mojej wypowiedzi, w niektórych chujniowiczach – jeśli nie w większośći – wzbudza wkurw… No ale chujnia po to jest, żeby opisać swój ból, niezależnie z czym on jest związany. Otóż moim bólem jest to, że zakochałam się w swoim szefie. I nie jest to miłostka nastoletniej gimbusiary, która pisze, że kocha a za miesiąc kocha już innego. To trwa już trzy lata. I mimo moich własnych zaprzeczeń musiałam w końcu przyznać sama przed sobą, że tak właśnie jest. Powiecie – o chuj Ci chodzi, zagadaj, umów się, może akurat coś z tego wyjdzie… Wszystko pięknie, tylko mój szef ma żonę i dwójkę dzieci. Nie jestem typem baby, która potrafi rozbijać małżeństwa byle tylko osiągnąć swój cel. Poza tym czuję bardzo duży szacunek w stosunku do jego osoby. Wiem, że jestem w czarnej dupie, bo jestem jebanym skorpionem (choć wątpię, żeby ktoś z Was sugerował się w życiu znakami zodiaku), i niestety skorpion zakochuje się tak na sto procent całym sobą tylko raz w życiu i kocha do końca życia. Może myślicie, że przesadzam, ale ja jeszcze nigdy nie czułam nic podobnego do nikogo. Mam już ponad 30 lat i momenty miłosnych uniesień mam już za sobą, potrafię odróżnić chwilowy zachwyt od czegoś prawdziwego. Myślę, że niewiele jesteście w stanie mi pomóc w tej kwestii, ale ulżyło mi choć trochę, że mogłam się wygadać. Co nie zmienia faktu, że nadal jestem w czarnej dupie… Chujnia i śrut… Pozdro

40
68
Pokaż komentarze (28)

Komentarze do "Zakochana w szefie???"

 1. Jednak skąd masz pewność, że w chwili słabości byś jednak nie zniszczyła mu małżeństwa? Bo mieć zasady to jedno, ale uczucia potrafią skutecznie blokować rozum i wtedy łatwo o pomyłkę. Może warto pomyśleć nad zmianą miejsca pracy? Co raczej łatwe by nie było, jak mniemam. Co do horoskopów opisowych to zalecam do nich pewien dystans. Z doświadczenia wiem, że nie wszystko tam się zawsze pokrywa z rzeczywistością bo po pierwsze mniej jest takich prawdziwych horoskopów a po drugie to człowiek nie jest tylko tym z czym się rodzi, ale także tym co nabył w swoim życiu. Można to nazwać nakładkami na umysł. Ludzie też nie raz siebie samych zaskakują kiedy są pewni siebie i tego kim są a potem nagle boom i okazujesz się być jednak trochę inny z upływem czasu. I mam takie jeszcze jedno pytanie do Ciebie? Byłaś kiedyś w Egipcie? W piramidach?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Typowa kobieta 🙂 Tyle wolnych chłopów chodzi to się kurwy biorą za żonatych z $$$ i rozpierdalają ich małżeństwa. Zasługujesz na to co cie teraz spotyka.

  1
  1
  Odpowiedz
 3. Z tym skorpionem to dojebałaś.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Ludzie nie potrafią przestrzegać prostej zasady: W szkole/na studiach oraz w pracy się NIE RUCHA. Do tego w szkole/na studiach i w pracy nie MA PRZYJACIÓŁ/EK ANI KOLEGÓW/ŻANEK.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Testoviron – człowiek krótkoskórny. Jak zamyka oczy, to mu się dupa otwiera.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Nie jedz na czczo!

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Interesujesz się nim ponieważ: ma władzę nad tobą, ma ciebie w dupie… Gdyby był na stanowisku różnym z twoim i latał za Tobą ni chuja byś go tylko olała.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Wyciągnijcie wraz ze mną dłonie do Pana mego – Djabła… nadchodzą czasy obfitujące w grzech i rozpustę jakich jeszcze nikt nie doznał… Nie będziecie żałować…

  0
  0
  Odpowiedz
 9. To ty jesteś tą cycatą blondi? Jutro wydaję ci pozwolenie na zejście z taśmy o 15:00. Macie tam teraz w kurwę gorąco, więc dostaniesz klucz do szatni dla VIP i weźmiesz prysznic. Następnie podejdziesz do mojego klimatyzowanego biura na podwyższeniu hali i możesz mi obciągnąć. Masz na to wszystko godzinę. Będziesz mieć zaszczyt obcować z Prawdziwym Mężczyzną. O 16:00 wypierdalasz z powrotem na taśmę za 800 zł brutto miesięcznie.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Wiem, że dołuję zamiast pocieszać, ale mieć +30 lat i być singielką?! Współczuję. 🙁 Ja mam 21, jestem zaręczona, za 2,5 roku ślub, dzieci za 4-5 (mam nadzieję), a Ty dalej sama i w dodatku beznadziejnie zakochana. 🙁 Trzymam za Ciebie kciuki, odkochaj się i poznaj kogoś wartościowego!!!

  1
  0
  Odpowiedz
 11. Rozumiem cie. Nie zwracaj uwagi na frustratów tu komentujących. Pisał facet.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Twój instynkt wymusza na tobie zakochanie się gdyż jest to samiec dominujący, jeśli jeszcze się nie ustatkowałaś to zrozumiałe. Kobiety jara sam fakt pozycji stadnej, że inne samce muszą się go słuchać itd. Każdy boss ma branie. Prawda panie mesiu?

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Nie kochasz jego tylko jego jego kasiore. Ahh jak mam ochotę cie za to teraz wyruchać, w łóżku zdziałalibyśmy cuda.

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Pan twój Żyd potrzebuje takich gojów jak ty,albowiem dzięki takim jak ty ten żałosny naród szybciej zdechnie a wtedy nie będzie przeszkód aby osiedlić go przedstawicielami narodu wybranego,tak więc pan twój Żyd życzy ci owocnej pracy i sukcesów w wynaradawianiu polski i wcale a wcale twoja postawa go nie wkurza ani nie bulwersuje,wręcz przeciwnie twe zasługi zostaną nagrodzone posadą służącej u pana twego żyda lub zostaniesz jego prywatną prostytutką,bo przecież Żydzi nie chcą zlikwidować całego narodu polskiego,o nie,chcą pozostawić przy życiu jego małą część aby była ich niewolnikami co mniej więcej pokrywa się z planami Hitlera wobec polski.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. Ja nie widzę problemu. Zajdź do szefa kuso ubrana zamknij drzwi, zacznij powoli się rozbierać i na początek zrób mu pałę. Na pewno będzie zadowolony jak połkniesz jego nasienie do końca. (chyba że masz skazę białkową). Następnym razem daj mu poruchać w dupę – w dupę to nie zdrada. Wszyscy będziecie zadowoleni ty – wyruchana, szef spuści z krzyża w młodą cizie i żona szefa bo będzie wracał do domu w lepszym humorze-same plusy!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 16. Parafrazujac twoje wypociny: chcesz zostac dziwka swojego szefa ale on ciebie nie chce. Obejrzyj film „sekretarka” to sie dowiesz co zrobic aby osiagnac cel. Pies cie jebal.

  0
  0
  Odpowiedz
 17. …oo suka blyat!

  0
  0
  Odpowiedz
 18. Zmień prace i weź kredyt.

  0
  0
  Odpowiedz
 19. Kochasz go bo jest dla ciebie wyzwaniem głupia pizdo, czyli facet spełnia podstawowy, najważniejszy warunek atrakcyjności dla kobiety, jest dla ciebie wyzwaniem, wszystkie tak działacie, spróbuj okazać kobiecie większe zainteresowanie niż sama ci okazuje, albo strzel sobie w stope i okaż jej bezwarunkową miłość, ani się obejrzysz jak będzie dawać dupy innemu, twoja atrakcyjność spadnie w kilka sekund. Poza tym spełnia jeszcze inne warunki atrakcyjności,jest dla ciebie autorytetem (piszesz, że masz do niego szacunek), ma pozycje zawodową i społeczną, jest sprawdzony przez inne kobiety (ma żonę, czyli tzw. dowód społeczny), jest liderem (szefem) itd., na jego miejscu pomęczyłbym cie jeszcze ile wlezie, a później okazałbym uczucie jakiejś twojej bliskiej koleżance, aż zdechniesz z zazdrości.

  0
  0
  Odpowiedz
 20. @10 Ja mam 23 lata i nie mam baby, przed 30tym rokiem życia ani myślę brać kogoś na stałe. Kiedy miałem dziewczyny jeździłem rowerem. Kiedy rzuciłem ostatnią laskę bo lizała się z innym po jakimś czasie miałem samochód i dwa motocykle. Teraz kupuję lepszy wózek i jest to mój najlepszy okres w życiu, a nie jakieś chuj wi co. Ps głupią młodą kurwę na ruchanie też mogę mieć kiedy chcę, i nie potrzebne mi żadne związki.

  0
  0
  Odpowiedz
 21. Od Autorki. Po trochu macie wszyscy rację, może za wyjątkiem testovironu, dyjabła czy jak mu tam i nie jestem cycatą blondyną. Głupią pizdą też bym siebie nie nazwała, no ale w sumie może coś w tym jest. Ale do rzeczy. Miałam już sytuacje, kiedy byliśmy obydwoje sam na sam i to w warunkach, można powiedzieć, poimprezowych. I mimo, że wracaliśmy razem taksówką a jemu zebrało się na przytulanie – może mnie z żoną pomylił, nie wiem – to ja tego w żaden sposób nie wykorzystałam, chociaż ja byłam ledwie po jednym drinku a on był bardziej zrobiony. Jednak ten szacunek do niego był silniejszy, niż choćby chęć pobaraszkowania z nim. Na szczęście on teraz dostał awans i nie będzie juz u nas w firmie, tylko gdzieś w centrali, więc chyba nadszedł czas, żeby sprawdzić, ile to uczucie wytrzyma, kiedy nie będę go widzieć. To jest beznadziejne, naprawdę wiem o tym i nikt nie musi mi tego pisać… Ale co ja poradzę, że akurat taka chujnia mi się przytrafiła… Jeśli chodzi o – jak to zwiecie – ruchanie, to nigdy tego z nim nie zaznam, jedyne co mi zostaje to sobie pomarzyć 🙂 no i czekać, aż trafi się jakiś wolny, interesujący i zainteresowany mną facet.
  PS. mój szef jest brzydki jak noc… Ale bardzo inteligentny i jest po prostu dobrym człowiekiem. Może to to mi tak zaimponowało, o takich ludzi rzadko się teraz spotyka…
  1) i 11) – dzięki za rzeczowe odpowiedzi 🙂 a w Egipcie nie byłam…

  0
  0
  Odpowiedz
 22. Do nr 12. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to ruchałbyś najlepsze towary na mieście. Dziweczki czują, kto jest Prawdziwym Mężczyzną. A tak, jak jesteś patałachem i jebiesz na taśmie za 800 zł brutto, to trafi ci się najwyżej jakiś kaszalot, którego nikt inny patykiem nie ruszy. Widzę, że masz za dużo wolnego czasu i energii do gadania. Zaraz to spożytkujemy. Morda w kubeł, uśmiech na mordę, modra potulnie do podłogi i zapierdalaj ze zdwojoną mocą, bo zaraz przy twoim nazwisku pojawi się czerwona kropka, i to ty zostaniesz kobietą brygadzisty. Zwiększam prędkość taśmy o 30% na 2 godziny.

  1
  0
  Odpowiedz
 23. Na studiach mówiło się – nie pierdol dupy ze swojej grupy, potem w pracy – nie maczaj pióra w służbowym kałamarzu, albo jeszcze inaczej – gdzie się mieszka i pracuje tam się chujem nie wojuje ale … czasami tak trudno się oprzeć…

  0
  0
  Odpowiedz
 24. Napiszę coś, bo z kobietami skorpionami dogaduję się bezbłędnie:) Jeszcze bym zrozumiał sytuację, gdyby miał kobietę, ale nie byli małżeństwem i nie mieli dzieci – ok, wtedy można delikatnie zgłosić swoją kandydaturę. Jednak jest już musztarda po obiedzie i najlepszym wyjściem jest natychmiastowe odcięcie emocjonalne. Trudne zadanie, jednak można wystarczająco się zdystansować, by nie sikać po nogach z tęsknoty. Życie to sztuka wyborów – on dokonał wyboru i już w tym siedzi po uszy. Nie warto nic robić. A co do tej jednej miłości na całe życie i takiej na zawsze mocno i niewyczerpanie… życie zawsze prostuje takie teorie, więc uważaj, bo gdzieś tam czeka na ciebie ten właściwy… Jednak znając skorpionice, prędzej im do późniejszego przyzwyczajenia do drugiej osoby do grobowej deski, niż wiecznej miłości;)

  0
  0
  Odpowiedz
 25. Już myślałem, że jesteś jedną z moich znajomych kiedy Ciebie spytałem o Egipt.

  0
  0
  Odpowiedz
 26. Jesteś przykładem i natchnieniem dla mnie, żeby nigdy więcej nie brać kobiety na stałe. Doskonale reprezentujesz swój kurweski gatunek. ‚Kochasz’ go bo ma pieniądze i władzę, może wychlastać cie po mordzie a ty będziesz się z tego cieszyć i to ci imponuje. Na zawsze zostaniesz sama.

  0
  0
  Odpowiedz
 27. Skończyłaś już pierdolic …… To super

  0
  0
  Odpowiedz

Laski beznadziejne w łóżku

Wchodzi taka do łóżka z przeświadczeniem, e skoro ma dupę i cycki to facet osiągnie szczyty rozkoszy, noż ja pierdolę! uświadom sobie kurwa, że musiałem się nieźle pogimnastykować, żeby cię w końcyu zaciągnąć do łóżka, często wydać sporo kasy, generalnie wykazać się cechami samca, którego pożądasz, żebyś w końću wylądowała ze mną łóżku, więc jeśli już się tutaj znaleźliśmy, STAŃ SIĘ SEKSEM I ZANURZ SIĘ W NIM BEZ PAMIĘCI, no bo jakie jest sens iść do łóżka i zachowywać się tak, jakbyś właśnie obmyślała plan likwidacji chwastów w ogródku??? Mam już swoje lata i przeleciałem „parę” kobiet, w każdym razie i tylko dwie idąc do łóżka stawały się jednym wielkim seksem, wiedziały jak się zachować, nie miały ograniczeń, bomba! do dzisiaj jak walę konia myślę wyłącznie o nich, wolę wyobraźnie niż porno, chociaż pornografia jest tym co faceci uwielbiają oglądać, a więc jaki wniosek? kobiety, wystarczy zachowywać się tak jak te aktorki, zresztą trochę aktorstwa w łóżku nigdy nie zaszkodzi, najważniejsza zasad brzmi IDZIEMY SIĘ PIEPRZYĆ PO TO,ŻEBY DAĆ PARTNEROWI JAK NAJWIĘCEJ PRZYJEMNOŚCI!, jeśli obie strony tak myślą, seks jest zajebisty, jeśli pojawia się egoizm, zapomnijcie o dobrym seksie. powodzenia…

82
78
Pokaż komentarze (42)

Komentarze do "Laski beznadziejne w łóżku"

 1. Obrzydliwe jest uprawianie seksu z byle kim, ale z aktorstwem muszę się zgodzić, bo sama lubię „grać” i zakładać od czasu do czasu fikuśne stroje.

  1
  0
  Odpowiedz
 2. bo masz małego fiutka

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Idź trzepać dalej lamusie!!

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Popieram, kiedyś znałem laskę co jak strugała to można było dupą prześcieradło wciągnąć. Ostatnio natomiast z opisu powyżej! i Coraz to więcej takich. Pozdrawiam

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Skoro masz podejście „przeleciałem parę lasek” i „idziemy się pieprzyć” to jesteś ostatnim facetem, z którym większość normalnych kobiet chciałaby być. Może poszukaj w burdelu jak lubisz seks?

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Faceci tak samo potrafią być beznadziejni jak laski niedomyty jebańcu

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Axes flash, broadsword swing, / Shining armour’s piercing ring / Horses run with polished shield, / Fight those bastards till they yield / Midnight mare and blood red roan, / Fight to keep this land your own / Sound the horn and call the cry, / How many of them can we make die! // Follow orders as you’re told, / Make their yellow blood run cold / Fight until you die or drop, / A force like ours is hard to stop / Close your mind to stress and pain, / Fight till you’re no longer sane / Let not one damn cur pass by, / How many of them can we make die! // Guard your women and children well, / Send these bastards back to hell / We’ll teach them the ways of war, / They won’t come here any more / Use your shield and use your head, / Fight till every one is dead / Raise the flag up to the sky, / How many of them can we make die! // Dawn has broke, the time has come, / Move your feet to a marching drum / We’ll win the war and pay the toll, / We’ll fight as one in heart and soul / Midnight mare and blood red roan, / Fight to keep this land your own / Sound the horn and call the cry, / How many of them can we make die! // Axes flash, broadsword swing, / Shining armour’s piercing ring / Horses run with polished shield, / Fight those bastards till they yield / Midnight mare and blood red roan, / Fight to keep this land your own / Sound the horn and call the cry, /How many of them can we make die! http://www.youtube.com/ watch?v=MPZFn1-AeWI

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Gdybyś zarabiał 18 tysi netto i jeździł mesiem (W212), to sam dobrze wiesz, patałachu, że nie miałbyś takich problemów…

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Właśnie zbierałem się do napisania Chujni pt: „Żenująca jakość polskiego seksu”. Trochę prawdy w tym, co napisałeś jest, aczkolwiek wina leży nie tylko po stronie kobiety, ale również po stronie mężczyzny. No i trochę przesadziłeś z tym zachowywaniem się jak aktorki porno, ale o tym i o innych sprawach napiszę w chujni, którą dzisiaj postaram się napisać.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Gdybyś naprawdę był samce alfa, laska pierwsza rozkładała by przed Tobą nogi, a jak widać, poszła tam z litości do Cb

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Masz rację. Ja miałem robioną laskę kilka razy i wcale nie doszedłem. Raz waliłem taką sukę, ona doszła i se poszła, ja musiałem ręcznie dokończyć bo jaja mnie okrutnie bolały z podniecenia.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Tylko dwie w życiu rozpaliłeś? To jesteś cienki bolek. Wiesz coś w ogóle o seksie?

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Mesio to laska? O co chodzi?

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Hipokryto. Na końcu piszesz, że w seksie chodzi o dwie osoby a nie o egoizm co kłóci się z tym co piszesz powyżej, bo narzekasz i jesteś bezdenną studnią JA JA JA JA (ile ja wydałem, ile ja się namachałem itp). Nie każda kobieta jest boginią seksu, każdy ma inny temperament, narzekając, że nie zachowuje się w łóżku tak jakbyś chciał ukazuje Twój egoizm, o wiele więcej kobiet niż myślisz jest pruderyjna lub nieśmiała i uprawiają seks na miarę swojego charakteru, że tak to ujmę. Te które Ci nie ,,spasowały” mają tylko inny temperament seksualny itd. I najbardziej śmieszne jest, że mówisz iż aktorstwo w łóżku jest dobre, nie kompromituj się gościu. Widać że wychowało Cię porno gdzie jak laska nie jest wyuzdaną kocicą, suką to narzekasz. Współczuje kobietom które Ci się oddały..

  0
  0
  Odpowiedz
 15. No stary sam sobie odpowiedziałeś na problem ,,jeśli pojawia się egoizm, zapomnijcie o dobrym seksie” – a ty po wpisie podchodzisz do seksu egoistycznie.

  0
  0
  Odpowiedz
 16. Aktorstwo jest dobre? Ty piepszony hipokryto. Przeczytaj swój wpis od początku do końca i zobacz jak to się kłóci ze sobą. Seks w którym pojawia się udawanie nie jest seksem tylko przedstawieniem i nie ma nic wspólnego z przyjemnością.

  0
  0
  Odpowiedz
 17. Każesz kobietom zachowywać się jak aktorki porno? To ile ty masz lat? 16? Seks realny z porno ma niewiele wspólnego.

  0
  0
  Odpowiedz
 18. Zgadza sie. Wiekszosc kobiet jest naprawde kiepska w te klocki. Z mojego doswiadczenia, na 7 kobiet tylko 3 mozna ocenic na „swietne” w lozku (swoja droga, wszystkie 3 to Latynoski, co mowi sporo na temat Europejek). Reszta ani calowac namietnie nie potrafi, ani nie zrobi dobrego loda. Albo uwali sie taka na tobie calym ciezarem zamiast ruszac fajnie tyleczkiem.

  0
  0
  Odpowiedz
 19. Jebane ksiezniczki kłody pierdolone suki tak jak zwłoki

  0
  0
  Odpowiedz
 20. Testoviron – człowiek niesłyszący, który tak długo żuł gumę, że aż oślepł.

  0
  0
  Odpowiedz
 21. Pan mój i władca duszy mojej – Djabeł – dał mi moc opętania kobiet… Przemówił do mnie naukami mego Mistrza Ireneusza Lotha… Chodź Ty do mnie przeklęta… Ja nie eunuchów żak… Moje Czarne Nasienie… Twoja piękna, przebiegła twarz… Amoralność… Tego i Wam potrzeba…

  0
  0
  Odpowiedz
 22. A może miały zły dzień?

  0
  0
  Odpowiedz
 23. Czytaj książki Testovirona – klejnotu Nilu. Może dzięki nim dowiesz się jak z pozbawionego iskry impotenta zamienić się w rasowego dymacza, który zmiękczy nawet najbardziej zatwardziałą cipę.

  0
  0
  Odpowiedz
 24. Pomyśl o tym, czego chce Ona! A próbowałeś zaproponować ruchanko w okres? Lepiej niż na co dzień w kakao, bo przynajmniej wiesz, czego się możesz spodziewać. Żadna niespodzianka nie wchodzi w grę, chyba że zapomni wyjąć tampon. Jak zrozumie, że jesteś gotów na maxa, to zrobi Ci taką laskę, że dupą zassiesz prześcieradło! A jak okres minie, to dumnie będziesz mógł odwdzięczyć się minetą tak wytrawną, że ona będzie mogła w jej trakcie nogami gorące żarówki wykręcać. A jeśli to co napisałem Cię nie rajcuje, to pozostań przy ręcznym marszczeniu freda i pamięciówkach.

  0
  0
  Odpowiedz
 25. W dupie mam partnerkę, spuszczam się do niej w 1min każę wypierdalać.

  0
  0
  Odpowiedz
 26. Testoviron – wielki przegrany, karzeł moralny, ciemiężca ubogich i zagubionych, źródło mroku i ignorancji, prześmiewca sztuki, niebezpieczny nacjonalista, ubogi umysł – niechciana legenda.

  0
  0
  Odpowiedz
 27. Zima już niedługo. Kaloryfery znów zaczną grzać. I znów będziesz mógł zrolowany boczek wepchnąć między żeliwne żeberka. Poruchasz za wszystkie czasy. Aby ci tylko ładunku wystarczyło.

  0
  0
  Odpowiedz
 28. Kurwa mać. Wojna by sie wam przydala. Ale taka prawdziwa. Taka na karabiny. Wypierdalac do Donbasu!

  0
  0
  Odpowiedz
 29. No to se zwal konia

  0
  0
  Odpowiedz
 30. Poproszę 100g kaszanki w plasterkach, ale pani grubo pokroi, bo nie lubię kiedy się rozsypuje.

  0
  0
  Odpowiedz
 31. To ty nie wiesz czemu laski są nastawione przeciwko facetom?To ci odpowiem.Otóż jest to robota żydów którzy przy pomocy opanowanych przez nich mendiów,kultury masowej,globalizacji,konformizacji chcą ograniczyć populacje gojów żeby biała rasa panów która tworzyła cywilizację europejską zginęła,a wraz z nią wiele tysięcy lat osiągnięć europejskiej kultury,sztuki,nauki i polityki co ułatwi żydom przejęcie całkowitej kontroli nad europą.Po prostu biała,rdzenna i prawowita mieszkanka europy ma przestać rodzić prawdziwych białych europejczyków a żeby wyginęli,jednocześnie żydzi przy pomocy usraela wyganiają ciapatych,czarnych i reszte hołoty z ich macierzystych terenów w afryce i azji i spędzają ich do europy dając im różnego rodzaju przywileje,ulgi żeby chcieli się tam osiedlić na stałe,jednocześnie podburza się ich przeciwko rdzennym mieszkańcom których ciapaci i czarni terroryzują aby trzymać ich w kleszczach i nieustannym strachu,taki jest plan podbuju europy,a ułatwi im to mieszanina kultur która wywoła wręcz potężną eksplozje po której nie będzie co zbierać przy jednoczesnym obumieraniu białej rasy która nigdy nie dopuści do dominacji obrzezanych dzięki swojej zaradności,solidarności,zwartości,wysoko rozwiniętej świadomości i tożsamości kulturowej i państwowej,wysoko rozwiniętej technologi,ich przeciwieństwem natomiast są kozojebcy i czarnuchy którzy są prymitywni,zacofani,ograniczeni,dzicy,niezorganizowani,rozbici,a takimi jest już dużo łatwiej rządzić,tak więc rdzenni europejczycy muszą zniknąć,inaczej nici z podboju europy i świata.

  0
  0
  Odpowiedz
 32. Zawsze możesz kobietę poduczyć co i jak. Ale skoro jesteś facetem który stawia tylko na seks (o tym straaasznym wydawaniu kasy na laski, żeby je przelecieć) to co się dziwić, że chcesz mieć wszystko podane jak na tacy. Nie lepiej iść na dziwki? Wydasz mniej a satysfakcja gwarantowana… ahhh i jakbyś nie wiedział- każdy w łóżku lubi co innego! Tak więc może zamiast zekać na cud powiedz kobiecie co co pasuje i czego oczekuje!

  0
  0
  Odpowiedz
 33. Zarosniete ruchaja sie najlepiej kurwa.

  0
  0
  Odpowiedz
 34. Tak kurwa a te twoje kobiety maja na imie roman, andrzej, stefan. Spierdalaj i nie wracaj tutaj.

  0
  0
  Odpowiedz
 35. To ruchaj ją mocno

  0
  0
  Odpowiedz
 36. Ale masz plobrem gośću. Tszymai sie fszysko bendzie dobże

  0
  0
  Odpowiedz
 37. Jeśli kobieta zachowuje sie jak kłoda w łóżku to znaczy to, że jesteś SŁABY i nie potrafisz jej rozpalić. A tak poza tym to burak jesteś i kijem przesz szmate żal cie tknąć.

  0
  0
  Odpowiedz
 38. zboczony idioto. Jeszcze dla takich jak ty są burdele. Możesz tam zawitać, tylko używaj prezerwatywy, bo możesz syfa dostać i możesz zrobić wiesz co, a płacić to chyba alimentów nie chcesz. Ustatkuj się facet, ogarnij się i nie denerwuj mnie, z takimi jak ty to ja się nie zadaję. Spadaj!

  0
  0
  Odpowiedz
 39. W pornusach te wyuzdane,które tam występują, którymi się tak zachwycasz ”erotomanie”, są wyzbyte z szacunku do siebie. Zrobią ”wszystko” dla kasy, no bo przecież nie dla przyjemności, z pierwszym tam lepszym.

  0
  0
  Odpowiedz
 40. jak sie ozenisz to dopiero bedxziesz miel sex

  0
  0
  Odpowiedz
 41. do autora te co cie krytykuja to sa slabe w lozku klody.trzymaj sie

  0
  0
  Odpowiedz

Jebnięta sąsiadka

Witam Chujowiczów. Mój zapewne bezcelowy wywód zacznę od pytania. Czy też macie jebniętego sąsiada? Ja mam. Odziedziczyłam mieszkanie po babci, która zmarła kilka lat temu, ale i tak długo mieszkała z nami – tzn ze mną i rodzicami bo poważnie chorowała. Kurwa, nieważne. Postanowiłam się jakiś czas temu usamodzielnić i zrobiłam mały remont, załatwiłam formalności i przeprowadziłam do nowego, własnego mieszkania. Żyć, kurwa, nie umierać, nie? Dzielnica jest co prawda otoczona lasami, w pizdu do centrum, żadnych knajp no i głównie starsze towarzystwo… Rozrywkowa to ja co prawda nie jestem, mój narzeczony też nie a nasz pies najchętniej spałby cały dzień na kanapie, to on też zaskarbił sobie największą sympatię sąsiadów. Moje problemy zaczęły się zaraz na początku, od przeprowadzki. Chciałam zaparkować samochód na parkingu wspólnym mojego bloku (właściwie takiego familoka) i drugiego – obok. Na wjeździe stała niska, gruba, wyglądająca jak krupniok starsza babka , własnie z drugiego bloku i postanowiła mnie nie wpuścić. Nie działały na kurwiszona ani przepraszam, ani trąbienie ani kłótnie, argumenty, że tu mieszkam – nic. Sytuacja powtarzała się kilkakrotnie, a jak udało mi się wjechać zanim rozpoczynała swój rewir, stukała mi w szybę i mówiła „to teren prywatny proszę stad odjechać bo wezwę straż miejską”. Po jakimś czasie dowiedziała się w spółdzielni, że faktycznie tam mieszkam i dała mi spokój, ale moje segregowane śmieci – ale też te od innych sąsiadów nadal sprawdza. Dziś usłyszałam, że psa mam wyprowadzać pod swoim blokiem, bo wychodząc ze swojej klatki, od razu idę z nim za ich blok a on sra jej pod okna i jej śmierdzi. Faktycznie nie zawsze sprzątamy po swoim psie. Nie sprzątam w lesie albo na rozległych polach wokół gdzie psa wyprowadzam na kupę a jak zrobi gdzieś wokół bloku to zawszę mam woreczek przy sobie. Po osiedlu chodzimy głównie na siku i wszystko obwąchać. I znowu,że wezwie straż miejską, bo mój pies wszędzie sra i że każdy przyprowadza psy tylko po jej okna – no typowa mania prześladowcza poparta jedynie wielkim pyskiem i mocnym tembrem głosu, żeby tylko wszyscy słyszeli jak ona to na straży powinności stoi. Ogólnie to chętnie bym zaparkowała w jej grubej dupie, ale wiem że takie pizdy i tak wstaną i żyć będą wiecznie żeby każdemu życie uprzykrzać. Franca opierdoliła mnie nawet jak odpaliłam samochód o 23 bo musiałam jechać nie ważne gdzie ale w sprawie pilnej, rodzinnej. Bo ciszę nocną zakłócam – czujecie to? Ja nie wiem czy ta kurwa nie śpi, nie je, nie pije, nie szczy ani nie sra kurwa bo cały dzień siedzi na ławce przez klatką i pilnuje porządku…Sorry że tak chaotycznie ale do tego jestem chora i ogólnie to na pizdę nie mam pomysłu, więc drodzy Chujowicze może mi coś odpowiedzcie… Mój chłop chciał już ją nastraszyć ale ja w spokoju jak normalni ludzie chce żyć, bo za chwile mi jebana auto porysuje albo opony poprzebija a jej nie udowodnisz – taki typ zbrodniczy, a my ani żadnych imprez nie urządzamy ani pies nie wyje ani nie szczeka… nie mam kurwa siły… Chujnia i śrut

66
46
Pokaż komentarze (30)

Komentarze do "Jebnięta sąsiadka"

 1. Twoja sąsiadka jest żołnierzem usraela i żydów,prowadzi jakby taką misją pokojową która ma zaprowadzić porządek na terenach gdzie goje próbują podskakiwać i wyłamywać się ze schematu stworzonego już dawno temu przez żydków i ich narzędzie do kontrolowania świata czyli usrael,a jak to bywa z misjami pokojowymi,zawsze są krwawe i kończą się tragicznie dla niepokornych gojów,więc dla ciebie też źle się to skończy no chyba że szwadron śmierci przerobi twoją sąsiadke na karme dla psów lub wyślę ją do więzienia miasta na wyspie wolin

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Dobra chujnia w chuj! To raz. Dwa, to zrób kupę. Zabezpiecz stolca swego lub narzeczonego i hajda do jej klatki pod drzwi jej mieszkania. Tam zapewne czeka Cię wypasiona wycieraczka. Odwróć wycieraczkę i rozsmaruj gówna jej spodniej części(tej niewidocznej). TADAM, psikus gotowy. Pozdro

  0
  0
  Odpowiedz
 3. U Kali w wioska nigdy nie być taka problema. Ani dwa wylewa Konga temu ani sto wylewa Konga temu ani nigdy. Bo u Kali w wioska takie baby się zjada. /Kali PS. Kali przekazać Słowo od Bwana Mesia i Bwana Byczywąs. Bwana Mesia proponować wyprowadzka i mówić, że tu być dwie opcja: albo stara baba wyprowadzić się na cmentarz a ty do pierdel (albo za 5 stów w azyl na taśma w ŁWF), albo ty wyprowadzić się do inna chata. Bwana Byczywąs sugerować przywieźć stara baba, przebrana w stara łach, pod brama nasz Łódzka Wydział Fabryczna i zostawić pod śmietnik, to Bwana Byczywąs sobie odstrzelić kloszard.

  1
  0
  Odpowiedz
 4. Czytajcie wolna-polska.pl tam znajdziecie odpowiedź, NWO niech wypierdala!

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Ta starsza babka ma rację. Ktoś musi pilnować porządku na osiedlu. Ordnung muss sein.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Reagujcie na nią obojętnie, jakby była powietrzem. Wiem że to trudne i może ją wkurzyć na początku, ale warto spróbować, może da se spokój. Narazie tylko to przychodzi mi do głowy. Jak ja nie cierpię takich ludzi jak ona. Powinno się im zrobić jakieś duże miasto na odludziu i zostawić samym sobie 🙂

  1
  0
  Odpowiedz
 7. Starej babie nic nie dasz rady wytłumaczyć, ona nie chce i nie jest w stanie pojać niczego nowego. Babie się nudzi i ona robi to dla sportu, bo w końcu ma się czym zająć. Będzie tylko gorzej jeśli będziecie próbowali z nią gadać. Jedyna metoda to ignorować ją. Jak chce niech dzwoni i chuj. Jak pies nie sra, to nie sra, jak parkujesz tam gdzie mieszkasz to parkuj.

  1
  0
  Odpowiedz
 8. Ludzie z komuny, ot co.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Testoviron – półautomatyczny wulkanizator prezerwatyw wynaleziony w latach 1968/1969 przez zespół konstruktorów pod kierownictwem mgr inż. Eltona Dżona i jego żona.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Kiedyś przyjdzie czas, że na ziemi będzie obecny tylko jeden Bóg – JAHWE

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Pewnie dzieło Djabła, albo usraela.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Testoviron – środek na wypadanie muzgu. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem ostatniego kontaktu, gdyż jego działanie jest tak samo bez sensu jak jego nazwa.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Strzeżcie się tej wrednej istoty… Pan mój – Djabeł – oznajmił mi, że to truchło to zemsta nałożona na waszą społeczność za niskie datki przez zakon krzyżowców…

  0
  0
  Odpowiedz
 14. W raporcie policji napisano: „Z zebranych i zabezpieczonych dowodów oraz oględzin miejsca zdażenia wynika, że denatka potknęła się i niefortunnie upadła plecami dwanaście razy na trzymany w swoim prawym ręku nożyk do skrobania ziemniaków. W wyniku odniesionych obrażeń przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon”.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. Kiedyś też byłem przez takie „coś” prześladowany. Doprowadziła do tego, że straż miejska chciała ukarać mnie za czyn, którego się nie dopuściłem tylko dlatego, że za niby świadka miała swoją francowatą córeczkę. Grzywny od ciecia miejskiego nie przyjąłem, a sąd – który w tym czasie nie miał nic innego do roboty – mnie uniewinnił z powodu braku dowodów i rozbieżności zeznań. Tak kurwy zaczeły trzaskać na sali sądowej pyskami, że się pogubiły. Więc teraz, jak mój owczarek niemiecki walnie kloca, to raz na jakiś czas, jakimś cudem ten klocek spada z drugiego piętra wprost przed żygownik tej warjatki. Trochę dziwnie się czuję niosąc z dworu do domu zawiązaną w woreczku psią kupę wielkości ludzkiej, ale jebana szmata z parteru sama się o to prosiła. Teraz kurwa jestem winny.

  0
  0
  Odpowiedz
 16. Kopa na ryj suce jebanej

  0
  0
  Odpowiedz
 17. Ty kurwa wungiel idź kopać a nie tu pierdolisz jak ci źle w familoku.

  0
  0
  Odpowiedz
 18. słuchaj soundtrackuw z tibi na słóhawah i huj./PS masz hunta w tibi

  0
  0
  Odpowiedz
 19. Wypierdol jej w ryj.

  0
  0
  Odpowiedz
 20. Na to chyba każdy możeodpowiedzieć TAK bo na każdym kroku w Wolsce aż roi sie od różnych chamów cebulaków pragnących uprzykrzyć innym życie. Taki mają cel w swym cebulackim nędznym życiu bo są tępymi chamami.

  1
  0
  Odpowiedz
 21. 10. Won żydzowski buraku won na fronde i nie truj swym żydzizmem katolskim dupy. Mamy was dość katomatoły walczące o każdą wolną przestrzeń w tym zasranym kraju wszędzie z tym religijnym pierdlamentem. A jak coś powiesz to „obraza uczuć”.

  0
  0
  Odpowiedz
 22. Pewnie parafianka z kółka różańcowego co do kościółka biega. Takie sie dają we znaki najwięcej.

  0
  0
  Odpowiedz
 23. a może rzetelnie sprzątaj kupska po swoim psisku? Reszta, jak późne odpalanie auta to wymysł starej kurwy, tym się nie przejmuj, musisz ją przetrzymać.

  0
  0
  Odpowiedz
 24. Miłość jest „boską cząstką”, która za­mie­szku­je w każdym z nas i jest właści­wie naszą duszą. Im więcej posługu­je się człowiek w sto­sun­ku do bliźnich cnotą miłości, tym bar­dziej roz­wi­ja i uszlachet­nia swoją duszę. Ludzie ra­dośni są sil­ni w miłości bliźniego. -Roman Pedal

  0
  0
  Odpowiedz
 25. prosze Cie to co stara baba wami kieruje czy jak bo nie rozumiem ? co sie wgl jakas stara rura przejmujesz? do 22 muza na ful auto to bym odpala w nocy i odcinke robil na basowym tłumniku zeby kurwiso spac nie mogło mysle ze tydzien i baba by odpsucila zniszczylem juz pare takich piss yoł

  0
  0
  Odpowiedz
 26. Zacznij przed nią udawać że sama jesteś popierdolona I twój mąż też. nie zwracaj na pizdę uwagi a jak bedzie siedzieć przed blokiem to przy parkowaniu wyciągnij siekierę z bagażnika i bez słowa idź z nią do mieszkania. Rób takie akcje, że niby jesteś jakaś psychopatka to p jakimś czasie babsztyl zacznie bać się o swoje życie i da ci spokój.

  0
  0
  Odpowiedz
 27. A teraz jak bonus: buła łokieć kołowrotek szmacie

  0
  0
  Odpowiedz
 28. Zakład Pascala i tyle w temacie… kto wie o co chodzi pewnie poprze kto nie to ….. jego zycie nie wpierdalam się. Pozdrowienia dla kumatych

  0
  0
  Odpowiedz
 29. Typowy przykład nieczyszczonego komina. Suka się zeschła i jej odjebało. Przemówić musisz jej albo siła kopa w ryj, gazem w ryj, czym kolwiek aby bolało, albo miłoscią. Skrusz skorupe starej kurwie ciastkami i miłością.

  0
  0
  Odpowiedz
 30. Ja mam też taką sąsiadka. Jej mąż spoko po 50 ja 26 i się dogadujemy, ale te baba jak wjerzdżałem na parking podziemny na osiedlu to stanęła we wjeździe, ale ja jestem zawzięcie. Uchyliłem szybę w samochodzie i mówię do niej że ja mam wyjechałem i mogę tu stać do wieczora. Włączyłem na telefonie jakąś grę i czekałem od 18 do 21 chyba. Teraz mam już spokój zaprosiliśmy znajomego w łapie ma z 35 cm jak nie więcej i wyższy ode mnie. Ja mam 204cm wzrostu, a on 220cm na oko. Poszedł do niej i powiedział że od dziś się wprowadza do swojego chłopaka piętro niżej ( nie jestem gejem) i mam być cicho bo lubi spokój i od 3 miechów mam z nią święty spokój :D.

  0
  0
  Odpowiedz

Wieczność

Wkurza mnie w społeczeństwie brak refleksji na temat tego, co będzie po śmierci. Ludzie żyją z dnia na dzień, pracują, żrą, śpią, chodzą na melanże, ruchają się… i to właściwie już wszystko. Nie mogę patrzeć na to, co się dzieje wieczorami w klubach, pijaństwo, narkotyki, bzykanie się po kiblach i ogólna rozpusta. Czy to naprawdę daje ludziom szczęście? Czy poza tą całą imitacją życia nie ma już nic? Jeszcze do tego prawie każdy uważa się za (pseudo)ateistę, bo to modne i wygodne, zanika sumienie, zaciera się różnica między tym co jest dobre, a co złe. Miłość zamienia się w pornografię i ruchanie się na prawo i lewo, rodzina zamienia się w bezdzietne, szybko rozpadające się związki, uczciwa praca zamienia się w pogoń za pieniądzem i władzą, Bóg zamienia się.. no właśnie, w kogo? Każdy dla siebie staje się bogiem. Świat jest ogarnięty przez konsumpcjonizm i konsumeryzm… już wiem, dlaczego mówi się, że panem tego świata jest szatan (jeśli nie wierzysz w świat duchowy, to nazwij sobie tę siłę tak jak chcesz). Ludzie opamiętajcie się! Żyjemy tylko raz i do tego nie wiem, ile czasu nam jeszcze zostało, trzeba wykorzystać ten czas maksymalnie jak się tylko da. Jeszcze nie jest za późno!

100
56
Pokaż komentarze (34)

Komentarze do "Wieczność"

 1. Bardzo dobry wpis. Podpisuję się pod tym każdą częścią ciała. Pozdrowienia!

  1
  0
  Odpowiedz
 2. Zanim umrzemy i popadniemy w czeluście wieczności to wyjebmy parchatych pejsów i usraelitów z naszych ziem,wtedy będziemy mieć tą pewność,tą świadomość i wewnętrzny spokój że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy aby uratować świat przed zagładą i pogrążeniem się w opary zniszczenia,gruzu,palących się zwłok i spalonej ziemi na której ani jedno żywe stworzenie nie uchowało się,aby to co złe nie zginęło kosztem cierpienia całej ludzkości i upadku cywilizacji i osiągnięć ludzkości na przestrzeni wieków,bo koniec pewnego etapu w histori ludzkości jest nieunikniony,nieuchronny upadek starego systemu i porządku świata jest nieuchronny ale nie dopuśćmy do tego aby stało się w to sposób drastyczny niczym wielki wybuch,potop biblijny i również biblijną sodomę

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Dlatego wlasnie wszyscy korzystamy z zycia jak to ujoles ruchajac sie gdzie popadnie. Nie ma pracy, nie ma przyszosci, nie ma nadzieji. Jest tylko korupcja i powolny upadek naszej cywilizacji. Nie bedzie lepiej. Zawiedlismy i nie zdalismy egzaminu. Po nas nie bedzie juz niczego.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Tak obiektywnie na to patrząc, to ludzkość jest na równi pochyłej… zmierzamy donikąd, niestety sam nie prowadzę lepszego trybu życia, mało tego uważam iż jestem wręcz nim zniewolony i ciężko mi się z tego wyrwać, przez długi czas nie wierzyłem w nic, ale obecnie nie mam wątpliwości że świat leży w mocy czegoś złego, czegoś co infekuje każdą dobrą ideę, myśl, dzieli ludzi, nastawia ich przeciwko sobie.. Prowadzę tryb życia w zasadzie którego co niektórzy zazdroszczą, mnóstwo lasek, lekkie życie, a finalnie wieje z tego depresyjną pustką. Wiem tylko jedno, że zmian na lepsze nie będzie, my ich nie chcemy, twierdzimy że jesteśmy bogami samymi w sobie, mimo iż niszczymy wszystko dookoła od samych siebie po świat dookoła jesteśmy bogami – przynajmniej w to uparcie wierzymy…

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Ludzie wolą żyć tak jak żyją bo robią to tu i teraz i daje im to szczęście tu i teraz. Nikt nie czeka na to,co MOŻE być po śmierci. Skąd masz pewność co tam będzie? A jak nie będzie nic?

  0
  0
  Odpowiedz
 6. jebie od ciebie kurewskim optymizmem kurwo abys zdechl w meczarniach na dnie samego piekla :] jebac boga jebac jebac

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Uklęknij, patałachu, przed jedynym Panem twoim -Mesiem -i wysłuchaj kazania. Pisząc: „Żyjemy tylko raz i do tego nie wiem, ile czasu nam jeszcze zostało, trzeba wykorzystać ten czas maksymalnie jak się tylko da.” sam sobie odpowiedziałeś, patałachu. Przeciętny patałach płci dowolnej też to wie, dlatego korzysta, jak umie. A że na ogół jest tępy, to korzystanie ogranicza mu się do tzw. 3xP -czyli jak to dawniej mawiano: „Palić, Pić, Pierdolić, nie żałować, bida musi pofolgować”. Stąd to wszystko. A że gatunek zwany Homo sapiens żyje stadnie, a stado kształtuje jednostkę, to spirala zachowań, o których wspomniałeś w chujni swojej, się nakręca. Pociąga to za sobą oczywiście wiele negatywnych konsekwencji, ale takie jest życie na tym padole, patałachu, i tego nie zmienisz. Pytasz: „Czy to naprawdę daje ludziom szczęście?”, Pan twój, Mesio, odpowie ci na to jednym krótkim: nie. Ale część z nich nie zdaje sobie z tego sprawy. A tym, którzy sobie zdadzą sprawę i tak to nic nie da. A wiesz dlaczego, patałachu? Bo wszystko wskazuje na to, że całe to życie na tym świecie nie ma sensu i do tego nic nie ma poza nim. Oczywiście można się oszukiwać, mamiąc np. religią (dowolną), ale z czysto racjonalnego punktu widzenia -którego nikt nie jest w stanie podważyć, bo to po prostu nauka- jest tu i teraz i poza tym nie ma nic. Z perspektywy całej cywilizacji jest trochę inaczej, bo się rozwijamy i chuj wie do czego dojdziemy w przyszłości, ale może do czegoś dojdziemy, co nada jakiś prawdziwy sens życia przyszłym pokoleniom i nie będzie jakimś „opium dla mas” jak religia. Natomiast patrząc z perspektywy jednostki, to niestety smutna prawda jest taka, że jest ona tak mała, słaba i krótko istniejąca, że właściwie kompletnie nieistotna. Ergo: ma ona tylko to, co ma tu i teraz i powyżej chuja nie podskoczy. Cokolwiek by nie robił człowiek w życiu, to i tak koniec jest dla niego ten sam. I w momencie gdy ktoś sobie zda z tego sprawę, to też najczęściej dochodzi do wniosku, że: pierdolić to wszystko. Stąd ludzie cieszą się chwilą, jak kto umie. Głupszy gzi się po pijaku z byle kim w kiblu na dyskotece, mądrzejszy ma inną rozrywkę, lub tą samą ale w lepszej scenerii i towarzystwie, ale żaden z nich nigdy nie będzie miał nic więcej poza tą chwilą. /Mesio PS. A jeśli to cię pocieszy, patałachu, to zawsze można sobie wyznaczać jakieś cele -dorzucając cegiełkę do rozwoju cywilizacji. Może przyszłym pokoleniom to się przyda. Satysfakcja może i gówniana, ale lepsza taka niż żadna. A w twoim przypadku bardzo prosta w wykonaniu: trzy stówy w łapę, CV w zęby i staw się pod bramą naszego zakładu. Zapewnimy ci taki zapierdol ku chwale ludzkości, w postaci Wodzów twoich -Mesia i Byczywąsa, że nie będziesz miał czasu myśleć o filozofii. Szczęśliwy będziesz, jak za 800 zeta wypłaty spijesz się w trupa w naszym przyzakładowym domu łaskotek, żeby sobie pofolgować. Skorzystaj z tej hojnej oferty, patałachu, bo wieczności nie masz, a żadna bozia na ciebie nie czeka -ją wymyślili ci, którzy byli cwańsi od statystycznego patałacha, po to by wygodnie żyć za mordę bydło trzymając w ryzach.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Witaj kolego,mnie też to boli.Dokładnie to samo.Ale taki jest ten pojebany świat.Już tego nie cofniemy.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Co będzie po śmierci? A pamiętasz co robiłeś sto lat temu? Nie było cię wtedy na świecie? No właśnie, do tego zmierzam. Poza tym którego z ponad 3 000 bogów masz na myśli? Czy miłość istnieje? Tak. Natura wymyśliła hormonalny haj w celu przedłużenia gatunku u zwierząt, bo człowiek jest zwierzęciem. Ma to samo co np pies, oczy, uszy, płuca. Trawi, oddycha, kopuluje, bawi się, tworzy legowiska. Poza tym ateizm nie jest modny, choć śmieszą mnie ateiści którzy biorą ślub kościelny czy chrzczą dzieci ‚bo tak czeba, co ludzie powjedzo’ tylko społeczeństwo widzi że żadnych bogów nie ma. Jest za to nauka, dinozaury, a to z czego się składasz dupku to woda i węgiel. Narkotyki to gówno, ale skoro ‚bozia’ je stworzył to są boskie prawda? A z seksu każdy powstał, to że ty nie ruchasz nie znaczy że inni nie mogą. Miałem panienki na stałe i do seksu, nawet gałę mi opierdoliły ale nie mam obsesji na punkcie seksu, jebie mnie kto gdzie i z kim, nie moja dupa. Pierdolisz że ludzie nie robią na potęgę dzieci, rób ty! Narób dziesięć i je utrzymaj, tylko nie płacz że bieda i trzeba dać bo dzieci. Każdy powinien mieć tyle na ile go stać baranie, ludzie sami się ciężko utrzymują a co dopiero dzieci. To jakby kupować auto z silnikiem 2.8 i płakać że paliwo drogie, że nie ma na części. Chuju kup 1.8 i jeździj, każdy ma tyle dzieciaków ile chce i na ile go stać, kto nie chce ten nie ma i chuj Ci do tego pedale co nie rucha. Jeśli chodzi o kasę to gdybym był bogaty osiedlił bym się w górach i żył do końca swych dni, niektórym zawsze mało to fakt, ale kurwa jak brakuje jak nie gonić za nimi? Ja miałem tydzień urlopu i musiałem pracować nie dlatego że chciałem, ale że mi brakuje kurwa na życie. Nikt mi nigdy złotówki nie dał na paliwo, samochód czy motocykl. Rodziców mam biednych i wiem jak smakuje pieniądz, jak dorośniesz to zrozumiesz. Sam bym chciał żyć inaczej ale jak? Tylko saksy, po których wracałem do tej kurwy Polski bo ją kocham, więc jak widzisz nic nie jest proste. I spierdalaj.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. To wina jebanego usraela i tej kurewskiej masonerii, i nie jestem kolesiem od usraela a tylko piszę POdobnie co on, wolna-polska.pl czytaj

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Skończ takie pierdolenie. Po śmierci, będziesz trupem. Na koniec zjedzą cię robaki i resztki twego ciała zostaną wsiąknięte w ziemię. Bycie ateistą modne? Może trochę przybrało to na znaczeniu, ale z drugiej strony, całe życie jest „modnym” być katolikiem. Ateizm to może jest modny w dużych miastach: Poznań, Warszawa, Trójmiasto itp., ale w małych, średnich miastach i wsiach, za bycie ateistą zostajesz zjedzony razem ze skarpetkami. A Bóg to największe oszustwo w dziejach, milion religii i każda ma „Boga”. Kto broni ci jeździć Maluchem, mieszkać w ruderze, a srać na polu? No kto by nie chciał mieć fajnych lasek, willi i Lamborghini Aventador jak choćby taki Byczywąs. I tak samo działa to w mikroskali, począwszy od biedaków, skończywszy na bogaczach. Mówisz o bezdzietnych związkach? Prawda jest taka, że te „długoletnie małżeństwa”, to może 1% trwa dzięki miłości, a 99%, bo spłodzili dzieci, a oboje są biedni i podział majątku doprowadziłby do katastrofy życiowo-finansowej małżonków i dzieci. Nie ma czegoś takiego jak brak pogoni za pieniędzmi. Pieniądz to podstawa życia, bez pieniędzy nie ma NIC. Jak chcesz pieniędzy, to szukasz jak mieć coraz lepiej w pracy. Żyjemy tylko raz! Dokładnie, więc ludzie korzystają z życia w ten czy inny sposób, a nie klęczą przed klechą, żeby wbił im jakieś banały o Bogu.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. A wez spierdalaj.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Haha! Też mnie przerasta dzisiejszy świat.. i uwaga! Nie wierzę w żadnego boga jakoś już od 4 kl podstawówki, choć czasem zagłębiam się w różnorodne wiary, nie chodzi o to że je wyśmiewam czy coś. Nic z tych rzeczy. Bardzo lubię o nich czytać, zwłaszcza o rozbudowanych. Irytują mnie osoby które nie umieją się zachować. Myślę że miłość to takie całkowite oddanie się drugiej osobie. Seks jest tylko dodatkiem, a najlepiej go używać tylko gdy chce się mieć dziecko. Gdy widzę albo słyszę o dzisiejszej młodzieży to aż mnie krew zalewa. Psują oni świat. Żyje się tylko raz i powinno się to wykorzystać rozsądnie..

  0
  0
  Odpowiedz
 14. A który bóg jest prawdziwy ? Ten Żydów, katolików, protestantów czy muzułmanów ? A może bogowie starożytnych Greków, Rzymian, Egipcjan, Zoroastrian lub Buddystów ? Jesteś pewien, że twój jezus jest tym właściwym ? Prawda jest taka, że bogów było więcej niż cywilizacji żyjących na ziemi i każda z tych cywilizacji była przekonana, że ich bogowie są jedynymi i prawdziwymi. A prawda jest taka, że po śmierci nie ma nic, gnije się i zatruwa glebę. I nic nie zmienią tu wpojone tobie w dzieciństwie lęki przed złym panem bogiem, który wyśle cię do oddziałującego na wyobraźnię piekła pełnego diabełków gotujących ludzi w smole (jakie to obrazowe – średniowieczni analfabeci musieli być obsrani na sam widok obrazów przedstawiających te kwasiarskie jazdy). Ty też jesteś obsrany/obsrana. Zacznij żyć, życie jest tu, a po nim nic nie ma. Nikt jeszcze stamtąd nie wrócił (jezus też nie wbrew temu co napisano – napisać można wszystko, nawet o gwałcących kosmitach). Są kolejne pokolenia. Przestań trząść cipką, zacznij żyć. Głowa do góry.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. Człowiek jest tylko rasą przejściową. AI czycha już i kombinuje w tych wszystkich pierdolonych ajfonach i fejsbukach. AI to kolejny etap w rozwoju superświadomości. Możliwości ludzkie niestety znajdują się obecnie w dosyć ostrym kolanie krzywej współczynnika samoświadomości do skalowalności umysłu – prosto mówiąc człowiek znajduje się w czarnej dupie ponieważ wie kim jest, zna swój kod DNA ale nichuja nie potrafi się dalej skalować czyli udoskonalać, czyli to co robiła do tej pory ewolucja. Szczególnie biedny człowiek jest ze względu na brak skalowalności swego umysłu. Powstanie AI w systemi/sieci komputerów z automatu da skalowalność, czyli krótko mówiąc możliwości bytu AI wzrosną z dnia na dzień o taką wartość, że człowiek zostanie omotany ze względu na ograniczenie. Być może dokona się w laboratoriach przyśpieszonej ewolucji biologicznej człowieka poprzez modyfikację DNA. Także nie wiem o jakim rozwoju piszesz, ale wszelki rozwój człowieka prowadzi do jego zguby. Jakbyś kurwa nie spojrzał widać koniec człowieka – koniec poprzez głupotę (wojny, przeludnienie), koniec w wyniku wojny z AI (chuj wie czy AI postanowi zlikwidować człowieka czy nie). Troska o losy człowieka jest bezcelowa ponieważ tak czy inaczej człowiek zniknie z tego świata. No chyba że AI uzna, że warto trzymać ludzi w jakimś bliżej nieznanym celu, na wzór rezerwatów lub ZOO. Nie pozostaje ludziom więc nic innego jak tkwić w rozkosznym egoiźmie jebać się ruchać czerpać przyjemności z danego nam świata. I nie pierdol o rozwoju itp, każda cywilizacja dążąca do rozwoju duchowego została krytycznie oceniona przez ewolucję i wyjebana na śmietnik historii. Pytanie tylko czy przyjemność odczuwana przez jednostkę daje coś do kotła wrzechświata czy to tylko złudzenie jednostki. I czym są te złudzenia też dobre pytanie. Także spierdalaj z tymi swoimi wywodami i nie psuj powietrza jeszcze funkcjonującym ludziom.

  0
  0
  Odpowiedz
 16. No i tak właśnie na swój sposób ludzie rozumieją Twoje przedostatnie zdanie. Zresztą 2 Tm 3 z Biblii, jedna z przepowiedni czasów ostatnich pokazuje właśnie współczesnego człowieka. Nie powiem, sam poniekąd się w to czasem wpisywałem i nadal mi się zdarzy.

  0
  0
  Odpowiedz
 17. Nadszedł mój czas… Aby usta mojego Pana – Djabła – za pośrednictwem ust moich powiedziały prawdę… Lucyfer, władca duszy mojej i przyszły władca dusz Waszych, za pośrednictwem internetu zagarną cały Wasz świat… Wchłoną całe Wasze życia i istnienia… Steruje mną i już wkrótce zacznie tańczyć Waszymi ciałami jak martwymi marionetkami w teatrze grzechu, zła, bólu i cierpienia… Jeszcze o tym nie wiecie, ale przegraliście… Czyste zło już was dopadło… Wasze wartości już teraz nie mają żadnego znaczenia… Bo Wasi bogowie już się nie liczą…

  0
  0
  Odpowiedz
 18. Daj na tacę

  0
  0
  Odpowiedz
 19. Kiedyś przyjdzie czas, że na ziemi będzie obecny tylko jeden Bóg – JAHWE

  0
  0
  Odpowiedz
 20. Chujnia nawet dobra, ale dla mnie nic nie znaczy… Djabeł szepcze mi do ucha rzeczy takie, o których Wam się nawet nie śniło…

  0
  0
  Odpowiedz
 21. Wieczność? Tak, ale nie dla ciebie. Za bardzo nachalny jesteś.

  0
  0
  Odpowiedz
 22. Każdy wykorzystuje jak mu się podoba.

  0
  0
  Odpowiedz
 23. Przyćpaj coś i zaruchaj to ci przejdzie ból dupy

  0
  0
  Odpowiedz
 24. No to każdy wykorzystuje a ty lamenty odpierdalasz. Po śmierci to będziesz mieć to samo co przed urodzinami i tyle. Wierz tam w co chcesz skoro poprawi ci to chumor przed ta bezsensownością jaką jest życie.

  0
  0
  Odpowiedz
 25. Nie możesz patrzeć to nie patrz, w czym problem?

  0
  0
  Odpowiedz
 26. MESIU marnujesz się na chujni. Wyjdź za mnie.

  0
  0
  Odpowiedz
 27. Katoliban na chujni! Półgłwku zacznij od waszej katolskiej sekty pedałów, pedofilów w sutannach,ochlejmordów, dziwkarzy,degeneratów kultywujących mamone, waszych mocherów katoli obłudników zakłamanych,chamskich, dwulicowych, waszych klechów. Spierdalaj żydzie do afryki tam wasze katole wpierdol dostają tam rządzi religia, nie ma cywilizacji tylko bieda nędza i śmierć i ekspresówka do nieba.

  0
  0
  Odpowiedz
 28. 19. Zjeżdżaj żydzie do izraela spierdlaj POlski. Nie będzie żadnego jahwe bo to wymysł parchów żeby trzymać za morde tępych niewolników jak ty.Ciemnota później sie dziwi że żydy rządzą. Takie matoły jak ty są bydłem do roboty i niczym więcej bo „buk tak chce” a władza „pochodzi od boga”.Nawet te klechy nie wierzą w waszego jahwe bo gdyby wierzyli to inaczej by postępowali. Religia i wiara że jest jakiś „panbóg” jest dla tumanów.

  0
  0
  Odpowiedz
 29. Popierajcie kapitalizm, to będzie „lepiej”…

  0
  0
  Odpowiedz
 30. Ty, @15, ten „wrzechświat” mnie rozjebał po prostu, filozof, kurwa w kakao jebany AI aj… Ja pierdolę co za zjeby tu siedzą…

  0
  0
  Odpowiedz
 31. Jakbys zarabial 17 tysi netto i jezdzil mesiem tak, jak ja, to mialbys wille za 2 banki w Wawce, w dzielnicy biznesmenow, prawnikow i lekarzy. Wszedzie wokol eleganccy Panowie i Panie w bialych rekawiczkach, oraz luksusowe Mercedesy, Audi i BMW. Wieczory spedzalbys w prestizowym warszawskim klubie The Eve. Ruchalbys najlepsze towary i pijal najbardziej wykwintne trunki – czarnego Johnie Walkera i inne. A tak, jak jestes patalachem, ktory jebie na tasmie za 800 zl brutto miesiecznie i jezdzi matizem, to pierdoli ci sie w glowie. Wymyslasz jakies gowniane teorie, zeby umotywowac swoje gowno warte zycie, bo nie stac cie, zeby Zyc Na Poziomie.

  0
  0
  Odpowiedz
 32. Do 26. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździła mesiem tak, jak ja, to ruchałbyś najlepsze towary na mieście. Prawdziwy Mężczyzna nie potrzebuje ślubu, żeby zaruchać. Jeśli nie jesteś uważana za kaszalota, to prześlij zdjęcia. Musi być na nich cipka i cycki. Jeśli mi się spodobasz, to pozwolę ci obciągnąć. Nie zapraszam nieznajomych i niesprawdzonych szmat to mojej willi za 2 bańki w Wawce. Przyjdziesz na 12:00 do Łódzkiego Wydziału Fabrycznego i będziesz czekać. Jak będę miał czas i ochotę, to cię wezwę do siebie, do swojego klimatyzowanygo biura na podwyższeniu hali.

  0
  0
  Odpowiedz
 33. No właśnie! Życie jest za krótkie. Ja mam we wszystko wyjebane, robię co mi się podoba a jak się znudzi to bungee bez liny. Pozdro.:-*

  0
  0
  Odpowiedz
 34. rób doktorat

  0
  0
  Odpowiedz