Wszędzie gołe dupy i cycki!

Jak mnie to wkurwia, kiedy chcę sobie po prostu odpalić internet i obejrzeć pierwszy lepszy teledysk na youtube, to od razu na ekranie pojawiają się laski w bikini, które kręcą dupą i trzęsą cyckami, wszystkie wyglądają tak samo, pierdolone solary, tapeciary, aż rzygać się chce!!! Ta cała erotyka jest tak kurewsko przereklamowana, gdzie nie spojrzysz tam jakieś wyuzdane suki, aż od nadmiaru wręcz chce się zamknąć oczy bo to jest już kurwa NUDNE!!! Z 50 lat temu zobaczyć gołe cycki, półnagą kobietę to było coś i to nie na każdym kanale w TV, w każdej gazecie, tak jak kurwa dzisiaj! Oni wszyscy myślą, że jak się pokaże negliż w teledysku, to chuj z tym, że piosenka jest jedną wielką chujówą, cyce i dupska na pół ekranu się sprzedadzą i będzie hajs! Jakie to wszystko jest żałosne! Mnie od nadmiaru tego wszystkiego powoli przestaje jarać seks, czy cokolwiek takiego, bo to jest wręcz coś normalnego i zwyczajnego i otacza mnie na każdym kroku, zero intymności, zero wszystkiego, SEKS STAJE SIĘ WRĘCZ MODNY NICZYM TE WSZYSTKIE PEDALSKIE CIUCHY DLA GIMBUSÓW. Nie dziwię się, że ludzie mają teraz taką siekę w mózgu, skoro mass-media propagują jedynie gołodupstwo, sztuczczyznę, hajs, to są największe wartości. I zaraz kurwa odetnę sobie wszystkie kable od komputera i telewizora a telefon spuszczę w klozecie i będę żyć jak w epoce kamienia łupanego, z dala od tej patologii!!!

179
51
Pokaż komentarze (28)

Komentarze do "Wszędzie gołe dupy i cycki!"

 1. O tu Cię popieram całkowicie. Prawiczek nie jestem, nie jedną cipką się bawiłem, wiele cycków miętosiłem ale ciągłe napastowanie nas przez media seksem czyni z niego jakąś mechaniczną czynność jak sranie, zamiast aktu miłości cielesnej między dwojgiem ludzi.

  1
  0
  Odpowiedz
 2. Usrael zdobył kontrole nad większością państw świata i traktuje je jako swego wasala i parobka którym nie pozwola zrobić nic bez swej zgody,narzuca im swój dyktat i przejmuje wszystkie dziedziny gospodarki,przemysłu i usług z których zyski i dobra wyprowadza do swich banków,także kraj na którym usraelici pasożytują praktycznie nic z tego nie ma,w tych państwach władza i obywatele nie mają nic do gadania,są tylko bezwolnymi marionetkami nie mogącymi stanowić o swym własnym losie,a jak ktoś spróbuje się zbuntować to natychmiast jest sprowadzany do parteru przez og€piony motłoch,i tylko w ostateczności i marginalnych przypadkach interweniują organy terroru czyli policja czy wojska,tak oto został opracowany bezinwazyjny program do zwalczania wszelkich prób oporu,nie łudźmy się że polska jest suwerenna a polacy nieleżni i wolni bo to jest fikcja,swego rodzaju fatamorgana i zasłona dymna mająca wyprowadzić w pole obywateli i hibernując ich pragnie posiadania wolności

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Zamieszkaj ze mną w lesie.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Jam jest twój mojżesz co wywiudł cie z ziemi egiopskiej z domu niewoli tag#hasz#pale3oh#dobrze#mojzesz pozdro Janusz Korwin Mikke

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Pierdolisz głupoty 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Szwadron Śmierci woli jednak SS,NKWD,Czeka,Gestapo które się nie pierdzieliło z szajsem ludzkim i niczym rasowa maszynka do zabijania niszczyła taśmowo jak w fabryce osobników uznanych za ludzki kał,poniekąd nawet te ‚instytucje’ są dla Szwadronu wzorem do naśladowania,ale mimo to jeszcze czegoś tu brakuje,czegoś co uczyniłoby Szwadron Śmierci niemalże doskonałym w walce ze ścierwem ludzkim,i dlatego wysyła swoich wysłanników(głównie badaczy i specjalistów)do Korei Północnej aby zbadali metody działania tamtejszego aparatu terroru,planuje się również w najbliższym czasie dokładnie,krok po kroku zapoznać się działaniem policji politycznej Pol Pota i Czerwonych Khmerów którzy odpowiedzialni się za wybicie 3 milionów obywateli Kambodży,a wszystko to po to żeby bezwzględność,okrucieństwo i zwierzącość Szwadronu przewyższała wielokrotnie najbardziej zbrodnicze systemu jakie nosiła nasza ziemia,jednakowoż nie zamierza on wypróbowywać metod stosowanych przez światowego dyktora czyli usrael gdyż to jest dobre dla zwykłych mięczaków dla których w interesie leży szerzenie się patologi i wynaturzeń

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Bardzo fajnie, że tyle golizny wszędzie. Można się trzepać i chlapać spermą

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Wystarczyło wyzwolić murzyństwo i już nieświadomie przejęliśmy ich kulturę! Tzn. brak kultury. Cała muzyka proponowana przez niby muzyczne kanały w tv pochodzi od murzynów lub jest na murzyńskim stylu wzorowana. Moda? Albo luzacka-murzyńska albo obcisła-pedalska (piszę o męskiej). Masz nosić spodnie z krokiem przy kolanach albo opinające rurki, wtedy jesteś „gość”. Te teledyski, o których prawisz, to typowy murzyński styl!!! To oni wymyślili te tańce gołych dup i cycków. No i ich niby „muzyka”? Śpiewać nie potrafią, to gadają. Co to jest? Dopóki murzyn pracował, to był pożyteczny,a teraz nic nie robi i jeszcze mu płacą (social) ! Oczywiście są pożyteczni i bardzo w porządku murzyni, nawet pracowici. Jednak podkreślam: Cywilizacja została opanowana przez MURZYŃSTWO !!!

  0
  0
  Odpowiedz
 9. A ty to chyba jesteś pedał jak ci się dupeczki nie podobają co?

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Klasyka. Od nadmiaru czegoś zaczyna się nudzić człowiekowi. Analogicznie jest z seksem, który też traktuję tylko jako spust. Pamiętne czasy jak się było kiedyś prawiczkiem to inaczej to wszystko wyglądało, a po fakcie czar prysnął momentalnie. A to za sprawą tych paru minut. Po prostu przereklamowane gówno i nic więcej. Mamy kryzys i ludzie się też zadowalają tanimi przyjemnościami jakimi są alko, dragi i seks. Większości to najwyraźniej odpowiada lecz nie wszyscy są tak mało ambitni i podążający ślepo za tłumem.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Najbardziej wkurwiające dla mnie to są te piosenki w których słowa ograniczają się na „butt, wiggle, ass, nigga, fuck” i tak w koło.. a 90% teledysków to półnagie kobiety dla podwyższenia oglądalności

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Pedałkowi się dziewczyny nie podobają, idź do geja romana

  0
  0
  Odpowiedz
 13. O tu się z tobą zgodzę , precz z pedalestwem! Jaja mnie cisną w tych pedalskich rurkach itd. Sam noszę drechy :).

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Gdzie gej Roman? Gdzie Jan Byczywąs? Gdzie Kali i gościu od loszki? Czekam na tych zacnych przedstawicieli strony.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. Do chuja świeczki, mnie też to wkurwia!

  0
  0
  Odpowiedz
 16. Pedalskie nasienie!

  0
  0
  Odpowiedz
 17. dokładnie kurwa !

  0
  0
  Odpowiedz
 18. Takim zboką jak wy powinno to odpowiadać

  0
  0
  Odpowiedz
 19. Tzn gejem jesteś?

  0
  0
  Odpowiedz
 20. Admin chyba sobie chłopaka znalazł i poszli w tango…

  0
  0
  Odpowiedz
 21. Dobry post chłopie, chociaż z drugiej strony lepiej w ta niż w druga jak np w Arabii Saudyjskiej.

  0
  0
  Odpowiedz
 22. Zgadzam się w pełni.

  0
  0
  Odpowiedz
 23. Admin zabrandzlował się na śmierć… Przynajmniej nie pedał… Świeć Panie nad jego Duszą!

  0
  0
  Odpowiedz
 24. Mnie nie interesuje co jest w TV, bo w domu mam swoją loszkę. Kiedy wracam z pracy nie muszę bić konia do silikonowej blondynki bo mój sprzęt jest fachowo obsłużony przez loszkę. Mogę liczyć na każdą jej dziurkę i gdzieś mam inne dupy i cycki, bowiem mam pod ręką cycki loszki na które mogę lać ptasie mleko.

  0
  0
  Odpowiedz
 25. A ja się pytam gdzie są nowe odcinki Gry o Tron, kurwa?!

  0
  0
  Odpowiedz
 26. Tu Meś, zgadzam się z tobą, piękny nieznajomy. Gołe baby to takie żenujące. Wyobrażam sobie wtedy zawsze greckie posągi umięśnionych chłopców, twój wibrujący, ciepły głos…och, zadzwoń do mnie przyjacielu, będzie cudownie.

  0
  0
  Odpowiedz
 27. Nie wyobrażam sobie żeby moja żona występowała pół naga i obnażała wśród facetów lub wypinała tyłek i biust albo lizała patyki i szklanki kręciła ciałem robiła szpagaty a jest zgrabna i ładna. Fajnie patrzeć na takie ale to tylko lekkich obyczajów dziwki niby piosenkarki niby aktorki. Tak uważam. Często wygląda to śmiesznie i żałośnie gdy oglądam z żoną Tv. Jako facet uważam, że takie też muszą być i tylko cieszyć się, że nie pokazują facetów w stringach jak bada lekarz lub koszą trawę. Nie rajać się młodzieży z czasem zrozumiecie jakie to debilne i autor ma dużo racji.

  0
  0
  Odpowiedz
 28. Ja pierdole! Założyłem konto na fb, bo chciałem zobaczyć co porabiają moi znajomi z dawnych lat. I co porabiają? ROBIĄ SOBIE SELFI W LUSTRZE Z GOŁYMI DUPAMI I UMIESZCZAJĄ JE NA SWOICH PROFILACH!!! W przeszłości święte cnotkiy niewydymki. Kurwa a teraz? Bułkę przez bibułkę, a chuja gołą ręką. Pedziem nie jestem i lubię piękne kobiety. Nieważne czy są pulchniejsze, czy chude, czy „wsam raz” pośrodku skali. Każda może mieć w sobie „to coś”. A seks i cielesność ma sens, jeśli jest robione ze smakiem. Inaczej stajemy się dewiantami i spędzamy cały wolny czas na fb.

  0
  0
  Odpowiedz

Drogowy Sajgon

Witam. Ten wpis będzie o głupocie i intelektualnym dnie polskich kierowców. To temat rzeka,ale moja wypowiedź nie będzie długa. Jest wśród polskich „kierowców” kilka rzeczy, które mnie niezmiernie wkurwiają. Pierwsza,to siedzenie na zderzaku poprzedzającego samochodu. Jadę w zabudowanym 70 (o 20 za dużo ),przede mną sznur aut,z naprzeciwka też i jedzie taki chuj BMW,albo Wieśwagenem metr za mną. Gdybym jechał Polonezem,wcisnąłbym hamulec do spodu i sprawdził refleks debila za mną. Druga rzecz,wyprzedzanie na trzeciego. Nieraz uciekałem na pobocze,bo skurwielowi zachciało się wyprzedzać,choć gdyby poczekał 5 sekund, miałby wolną drogę. Trzecia sprawa-wyprzedzanie i zajeżdżanie drogi. Idiota wyprzedza i za 50m skręca w lewo,a ja muszę za nim stać,bo z naprzeciwka jadą auta. Nic tylko wysiąść,wyciągnąć takiego bezmózga z auta i sprać po ryju. Następna pozycja to wymuszanie pierwszeństwa,wyjeżdżanie pod auto(zwłaszcza na rondzie),ignorowanie znaku STOP. Uciążliwa jazda lewym pasem na autostradzie. Tu ukłon w stronę matołów w ciężarówkach. Jadą dwa spasione buraki po podstawówce,jeden drugiego wyprzedza a ty człowieku jedź za nimi 10 km. Kolejne miejsce w mojej wyliczance zajmuje parkowanie w miejscach niedozwolonych. Stanie paru kretynów i całkowicie zasłonią skrzyżowanie. Limuzyny za 300 000 na miejscach dla niepełnosprawnych to również powszechne zjawisko. Ciekawie na drodze zachowują się także blachary z toną tapety na ryju,które dostały prawo jazdy za cycki i tyłek.Jadą one oczywiście autem swojego fagasa,którego doją z kasy i z czegoś innego także. Prawie nigdy nie wiedzą kto ma pierwszeństwo i stoją,tamując ruch.Sytuacja na drogach w tym kraju to prawdziwy Sajgon. W porównaniu do Czech i Słowacji polskie drogi to drogi śmierci. Wiem, że zaraz zhejtują mnie „mistrzowie kierownicy” należący do jednej z powyższych kategorii ale mam to w dupie.

90
39
Pokaż komentarze (16)

Komentarze do "Drogowy Sajgon"

 1. „Wiem, że zaraz zhejtują mnie „mistrzowie kierownicy”” Tylko idiota by to hejtował. 100% prawdy.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. To nie komuna skłóciła i rozbiła polaków na jednostki nienawidzące się i wzajemnie zwalczająca,wręcz przeciwnie,ona ich połączyła we wspólną całość,zespoliła ich ze sobą i zasklepiła tak że stali się jedną wielką rodziną której przyświecał wspólny cel,a kiedy nastała straszliwa dyktatura usrela w polsce,o wiele straszniejsza od tej komunistycznej,to się ta wspólnota która była za sobą gotowa wskoczyć w ogień,nagle rozleciała jak domek z kart,a stało się tak dlatego że usraelici dobrze wiedzieli do czego zdolny jest solidarny naród polski,wiedzieli że gdyby prowadzili politykę wzorem z lat 70 czy 80 w prlu,to zostaliby bardzo szybko pogonieni z polski na 4 wiatry,więc postanowli polaków skłócić i nastawić ich przeciwko sobie,tak aby łatwo było nimi rządzić,i to im się udało,dokonali rzeczy niebywaółej,wydawałoby się misji niemożliwej do wykonania,otóż znizczyli w polakach wolę walki i umiłowanie do ojczyzny za którą gotowi byliby zginąć i zrobili to bez jednego choćby wystrzału z karabinu

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Ciekawą metodę walki z usraelitami stosowali żołnierze wietnamu północnego,mianowicie chodzi o tunele podziemne z których wietnamce ostrzeliwali usraelskich żołdaków wyskakując z nich nagle by po chwili znów być pod ziemią,i Szwadron Śmierci zastanawia się czy nie zastosować tego patentu w walce z odpadem ludzkim w lasach,puszczach i łąkach,a nawet w wodzie,ale z tym to może być kłopot,ale być może uda się ten problem załatwić

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Kolego z wszystkim się zgadzam! Jeżdżę non stop po Polsce i widzę dokładnie to samo. A zjeby policyjne co? A oni twierdzą, że problemem jest prędkość. Bo za to najłatwiej wjebać mandat! Nie wspomniałeś (bo pewnie zapomniałeś) o „technice” używania kierunkowskazów!!! Jak już pizdo widzę, że skręcasz, to już nie musisz wrzucać kierunkowskazu. Wrzuć go zanim zaczniesz hamować, żeby człowiek mógł wcześniej się dowiedzieć co zrobisz!!! A w Czechach i na Słowacji już się trochę zmieniło. Chyba za często nas odwiedzają i trochę się „nauczyli” jeździć po naszemu. Pozdrawiam i cierpliwości życzę.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Dodam od siebie – ludzie nagminnie jeżdżą na pamięć i nie patrzą na znaki, zwłaszcza w miejscach, gdzie jest zmieniona organizacja ruchu. Wiem, bo mieszkam dosłownie 50 metrów od skrzyżowania, które od ponad TRZECH lat jest skrzyżowaniem równorzędnym. Kolizja jest średnio raz w tygodniu, przyczyna zawsze ta sama – wymuszenie pierwszeństwa, bo się panu kierowcy jadącemu drogą która KIEDYŚ była z pierszeństwem wydawało, że nadal tak jest.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Polska… dlatego m.in. stąd wypierdalam niedługo.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. 5/5 Olej hejty. Ludzie nabierają u nas respektu, jeśli mają przed sobą auto za 100k co najmniej. Wtedy wiedzą, żeby trzymać się z dala, bo będzie bolało. Ale kultura na drodze rzadko u nas istnieje.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Dokładnie to samo mam na myśli

  0
  0
  Odpowiedz
 9. A mnie najbardziej denerwuje jak jadę sobie główną a tu mi z podporządkowanej jakiś debil dojeżdża do skrzyżowania 50km/h a potem gwałtownie hamuje a ja nie wiem czy mi kretyn wyjedzie czy co…

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Jeździsz nieprzepisowo i masz pretensje do innych, że jeżdżą nieprzepisowo. Wstyd!

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Masz patalachu racje, przyznaje ci, ale odpierdol sie od kierowcow ciezarowek i nie wypisuj stereotypowych bzdur o tym, ze owy kierowca jest spasiony i co najwazniejsze po podstawowce, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Ze wszystkim się zgadzam, ale w jednej sprawie jesteś pizdą. Skoro w zabudowanym siedzi Ci ktoś na dupie, weź wciśnij ten pierdolony hamulec i sprawdź jego relfleks. Wina zawsze leży po stronie tego, kto jechał za tobą. Szkoda Ci noweszego auta? Jeszcze byś na tym zarobił. Czasem może ci tylko delikatnie urwac zderzak, a dostaniesz ze 2 tys odszkodowania, zderza z lakierowaniem 500 zł a reszta do kieszeni.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. 100% racji mnie w/w sytuacje również wkurwiaja i dodalbym do tego akcje z którą sam się niedawno spotkałem tzn. jade dosyć wąską drogą w terenie zabudowanym i z naprzeciwka nadjezdza baba w średnim wieku a po jej stronie drogi stoi zaparkowane auto, które częściowo stało na tejże drodze i baba zamiast mnie kurwa przepuścić z racji tego że po jej stronie stało to auto, to ni chuja baba tnie dalej i nie patrzy na to że się kurwa nie zmiescimy równocześnie na tej drodze i gdyby nie moja szybka reakcja to by było nieciekawie…

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Masz gościu racje , też mnie te wszystkie w/w sytuacje wkurwiają.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. Kolego,

  Zgadzam sie w 90%. Buractwo na drodze jest. Kednak co do kierowcow ciezarowek to sam mam takie prawo jazdy i jestem po studiach. Mam bo jest mi potrzebne w pracy. Dlaczego cierowki tak sie wyprzedzaja? Wsiadziesz to zrozumiesz.

  0
  0
  Odpowiedz
 16. 100% racji. Ja bym jeszcze dodal asow co przy skrecie w lewo nie dojezdzaja do linii tylko skrecaja ze srodkA albo, o zgrozo, z prawej strony jakby jechali jelczem.

  0
  0
  Odpowiedz

Janusze marketingu z radia

Jak budować dobry wizerunek marki?

1. Zrób stoisko pośrodku sporego osiedla – przy samym wyjściu z Metra Służew
2. Ustaw na nim sprzęt do robienia koncertów i dopierdziel basem, tak, aby pobudzić wszystkich okolicznych mieszkańców.
Bas musi być tego kalibru, żeby obudzić każdego i żeby żadne stopery na to nie pomagały.
3. Pora musi być dobrana tak, aby wkurzyć ABSOLUTNIE wszystkich, zarówno pracujących zwyczajnie, pracujących na nocki, emerytów itp… niedziela o 8 rano świetnie się do tego nadaje.
4. „Muzykę” urozmaicaj od czasu do czasu śpiewem swoich pracowników przypominającym wrzask faceta któremu wyrywa się nasieniowody bez znieczulenia.
5. Wezwane służby olewaj, co tam mandat, „opłaca się”.

Podsumowując:

1. Wydaj kupę kasy na ludzi, transport sprzętu itp.
2. Wyrób sobie opinię stacji dla buraków, nie szanującej w ogóle ludzi.

Cebulactwo pierdolone.

45
47
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Janusze marketingu z radia"

 1. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to wiedziałbyś, jak się robi dobry marketing. Taki patałach jak ty zawsze będzie narzekał. Na kraj, rząd, tyrę na taśmie, zarobki, klitę w bloku na 30 lat we frankach, matiza, teściową, grubą patałaszą szarą przyziemną żonę. To twoja natura i twoje gówniane szare życie. Będziesz też narzekał na event, który zrobiono przed twoim mrówkowcem. Ale w głębi duszy podziwiasz i zazdrościsz temu, kogo stać, żeby coś takiego zorganizować. ciebie samego stać najwyżej na jedną metalową rurkę z podestu od sceny. Ale widzisz – tam na górze – na scenie – lepsze życie. I kupisz to gówno, które oni tam promują, bo myślisz, że kupisz lepsze życie i przestaniesz być patałachem. Kupisz najnowszego iphona, czy inny szajs, bo nie stać cię na nic innego, co mogłoby cię uczynić lepszym. Dalej będziesz tchórzliwym małym ludzikiem, ze swoimi małymi gównianymi problemami i sprawami, który próbuje wspiąć się troszkę wyżej od innych roboli-robali.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Na moim osiedlu jest przedszkole. Jak jest jakaś impreza z okazji dnia dziecka, to ryk konferansjera przeplatany jakimiś dziecięcymi piosenkami słychać wszędzie. Jeśli ja w domu przez zamknięte okna słyszę doskonale, to co dopiero musi być w przedszkolu? To jest hodowanie barbarzyńców od dziecka. Jest bum-bum – jest impreza i chuj z tym że ktoś potrzebuje spać, ktoś ma małe dziecko, ktoś jest starszy, chory i potrzebuje spokoju. Nieważne. Chamy muszą wystawić głośniki w cztery świata strony, podkręcić bas i napierdalać ile wlezie. Jak nie zostaną zmienione przepisy i cham nie dostanie 50 tysięcy kary za takie hałasy, to nic się nie zmieni w tym temacie.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Na osiedlu mieszka sam motłoch i odchody cywilizacji, trzeba więc jebać basem i sprzedawwać chińscyzne

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Wiem, że zaraz pojawią się tu obrońcy tego rodzaju „biznesmenów” którzy zwyzywają Cię od nierobów, którym wszystko i wszędzie przeszkadza, podczas gdy oni zawsze (świątek, piątek czy niedziela) pracują, żeby dać ludziom, to czego ci potrzebują najbardziej i „budować wolny rynek i kapitalizm”, ale ode mnie masz plusa. Pogoń za pieniądzem (najlepiej żeby po roku zarobić milion złotych albo więcej), odebrała rozum większości tzw. biznesmenów. Nie interesuje ich, że są chwile i miejsca (bliskość osiedla, niedzielny poranek), w których ludzie chcieliby po prostu odrobiny spokoju. To śmieszne i straszne jednocześnie, że w tym kraju, który jakimś cudem jeszcze istnieje, dla wielu jedyną drogą żeby uwolnić się od biedy i przeciętności jest prowadzenie działalności bez jakiegokolwiek szacunku dla innych ludzi, którzy także mają swoje potrzeby. A większość i tak zagłosuje na PiS i PO, które wpierdoliły ten kraj w gówno i jeszcze domagają się za to szacunku. A dziad Bartoszewski, który doprowadził do tego, że niemieckie koncerny nie płacą ani złotówki wyzyskując Polaków, jest uznawany za wzór do naśladowania. Ale to nie jest ważne, największym problemem jest to, że kilkunastu motocyklistów ośmiela się przekroczyć nasze granice. Problem, od którego najwidoczniej zależy być albo nie być naszego państewka. Jebał was wieprz, bo pies by nawet na was nie spojrzał, skurwysyny!

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Gdybyś mieszkał w naszych przyzakładowych barakach, patałachu, to nie miałbyś takich problemów. Zapierdol oraz nieliczne godziny odpoczynku umilałaby ci nasza przyzakładowa rozgłośnia radiowo-propagandowa, nadająca przez dwadzieścia cztery godziny na dobę same hity takie jak: „Pretty Mesio walking down the street” czy „Wszędzie dobrze, ale w Łódzkim Wydziale najlepiej”. I nie śniłoby ci się nawet, żeby choćby w myślach mieć czelność krytykować nasz repertuar, bo w pory srałbyś na rzadko ze strachu przed dosięgnięciem twojej patałaszej osoby przez karzącą rękę Radiokomitetu. Ale widzisz, nie posłuchałeś nauk Mesia, Pana twojego, nie wziąłeś trzech stów w łapę i z CV w zębach nie stawiłeś się przed bramą naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego, czyli słusznie teraz cierpisz, bo za głupotę trzeba płacić. Pan twój, Mesio, jednak litościwie daje ci szansę na naprawienie tego karygodnego błędu. Bierz, robaku nędzny, trzy stówy w łapę, trzy kolorowe zdjęcia swej osoby oraz naucz się seplenić, a potem staw się na casting naszej zakładowej wytwórni pornoli. Jak się nadasz, to będziesz miał okazję zagrać rolę w naszej nowej produkcji pod tytułem „Orzeł ocipiał” -zagrasz czeską wieśniaczkę-transwestytę ruchaną na zmianę przez Szwabskie i Sowieckie hordy niewyżyte, bo takie było okrążenie. /Mesio PS. A jak się do naszej produkcji nie nadasz, to trafisz na produkcję… tradycyjnie -w charakterze wkładu do konserw dla dyskontów.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Mesio ssie dzidę Byczywąsa

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Piekielni.pl

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Mesio znów skurwysyn. Parszywego charakteru jednak się nie zmieni. Mesiu, wyjmij chuja z gęby jak do nas mówisz..

  0
  0
  Odpowiedz
 9. @6. „Mesio ssie dzidę Byczywąsa” Też byś chciał, patałachu, co? 😛

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Do 1. 17k i mesio robią z ciebie lepszego człowieka? Ciekawe co z tego będziesz miał jak wykitujesz? Jesteś pusty i nie wiesz o co naprawdę chodzi w życiu….

  0
  0
  Odpowiedz

Zjebane Gimbusy w Kinie

A więc witam.Kilkanaście miesięcy temu (jakoś w czerwcu) byłem z uczniami z mojej szkoły na filmie „Powstanie Warszawskie” (tym stworzonym z prawdziwych kronik z tamtego okresu). Każdy, kto chciał, szedł. Nikt nie był zmuszany. No więc idziemy do kina. Zaczyna się prelekcją, w której pan z IPN opowiada trochę o wydarzeniu, jakim było powstanie i o samym filmie. A co robi w tym czasie gimbusiarnia?

Prawie cała sala od razu wyciągnęła ze swoich plecaków jakieś mirindy i zaczęła pić, ostentacyjnie siorbiąc przy tym. Facet z IPN opowiada, widać, że próbuje zainteresować tą zjebaną młodzież historią. Tymczasem przede mną siedzą sobie 2 dziewczyny, plotkują i Heheszkują. Jedna z nich gra w grę typy „Uderz żabę”. Po chwili obydwie chowają telefony, wstają i wychodzą TUŻ PRZED facetem z sali, po chwili wracając z WIELKIM, TŁUSTYM kubłem popkornu. No i siadają. Facet kończy mówić, wszyscy biją brawo (nie dlatego, że słuchali, tylko „że tak trzeba, bo mamusia ich nauczyła”).

No i lecą reklamy i zaczyna się film.
PSYYYYYYYYYYT! z lewej kurwa PSYYYYYYYYT! z prawej PSYYYYYYYYYYT z przodu PSYYYYYYYYYT z tyłu. WSZĘDZIE otwierali te butelki z colą, mirindą i innymi amerykańskimi chujstwami.

Film mija,a ja mam tak, że obserwuję reakcje ludzi na dany film. No i co te gimby robią? Śmieją się, zwłaszcza w scenach, gdy nie jest do śmiechu (np. płonący dom z osobami płonącymi żywcem – TO SIĘ KURWA NAPRAWDĘ STAŁO). Oczywiście wszyscy żrą chipsy i popijają kolą. To tak, jakbym ja poszedł na „Listę Schindlera” z wielkim kubłem coli i popcornem, a dodatkowo ekran obrzucił jajkiem.

Po filmie pytam się jednej z dziewczyn, co sądzi o filmie. Ona odpowiada coś w stylu:
– No w sumie fajny film, dlatego że tam byli goli faceci.

Potem zapytałem się nauczycieli, cały wkurwiony, dlaczego nie uspokajali uczniów, gdy ci nie potrafili się zachować?

Ci na to, że „Mamy liberalizm, każdy jest wolnym człowiekiem, ma prawo myśleć co chce”. Tak, chyba wolnym od skrupułów. A myśleć to on sobie może co chce, ale przynajmniej niech umie się zachować.

Dziękuję dobranoc.

121
52
Pokaż komentarze (18)

Komentarze do "Zjebane Gimbusy w Kinie"

 1. To se ciulu złamany zamów prywatny seans albo oglądaj filmy w domu. Wszyscy mają być cichutko, nie puknąć, nie napić się, nie zjeść, nie oddychać, bo jaśnie pan przyszedł obejrzeć film. Specjalnie dla ciebie powinni jeszcze bekać i pierdzieć. Jakbym wiedział że taki złamas siedzi obok mnie to bym zapodał parę cichaczy.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Każdy normalny, młody człowiek rzyga już tą jebaną martyrologią narodu polskiego i wychwalaniem tego nieudanego powstania warszawskiego. Z drugiej strony, każda okazja jest dobra, żeby spierdolić z tego grajdoła zwanego gimbazą, które jest obecnie 3 letnim wycinkiem z życia, nic nie wnoszącym do procesu nauki ucznia.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. przecież ten cały film ‚powstanie warszawskie’ to załgana usraelska propaganda mająca służyć temu aby zachęcać polaków do bycia mięsem armatnim usraelitów w ich wojenkach które sami wywołują aby zawłaszczyć sobie kolejny kraj i uczynić z niego wasala

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Tirli tirli bom bom tirli tirli bom bom bom. Pilijupiliju pim pim piliju piliju pim pim pom pom pom.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. nic z tym nie zrobisz, całe pokolenie pokemon jest zmarnowane

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Ja to bym ich wszystkich zainteresował zawsze coś mądrego mam do powiedzenia a ile bym zmienił pozdrawiam i całuje w rączki Janusz-korWin-Mikke

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Mirinda jest z Hiszpanii.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. kup paczke papierosów najlepiej bez filtra i pal az wszyscy zpierdolą

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Bo kurwa za komuny chcieliśmy Ameryki. To teraz mamy: zjebany popcorn, coca cole, hamburgery, pierdolony halloween (czy jak mu tam), spasione społeczeństwo i ogólny luuuuuz. Zero kultury! A no i murzyńską muzykę!

  0
  0
  Odpowiedz
 10. spierdalaj pan z tym swoim powstaniem. nie wszystkich musi to qrwa interesowac. mnie na przyklad to pierdoli po calosci.film moze se zobacze ale tylko dla golych faciow.ks. Karol

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Mesio ssie dzidę Byczywąsa

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Cześć,
  współczuję chujowego doświadczenia. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele, wydaje się że młodzież nie ma teraz sensownych autorytetów, a w domu też nie poświęca się uwagi na to by dbać o wartości. Dobrze że patrzysz na to krytycznym okiem, możesz starać się tylko na skalę swojego otoczenia trochę zmieniać swoich kolegów. Jesteśmy od lat zalewani szambem w postaci łatwoprzyswajalnych treści polegających głównie na wulgarności, seksie i kpinie z czego się da- bo tak łatwo zatuszować ignorancję. Dużo trudniejsze jest trzymanie się w ryzach, szacunek do siebie i innych, maniery i tego typu abstrakcyjne dla wielu pojęcia. Trzeba współczuć i próbować zmieniać, dając przykład od siebie. Pozdro i nie daj się

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Trzeba było im pokazać fiuta i jądra

  0
  0
  Odpowiedz
 14. @9. „Bo kurwa za komuny chcieliśmy Ameryki. To teraz mamy: zjebany popcorn, coca cole, hamburgery, pierdolony halloween” Ale od coli i popcornu to waść się odpierdol, dobrze?

  0
  0
  Odpowiedz
 15. Najgorzej, że oni będą kiedyś rządzić Polską. Jak jej wcześniej nie sprzedadzą za modne świecidełka.

  0
  0
  Odpowiedz
 16. @15 wyłącz TV człowieku…

  0
  0
  Odpowiedz
 17. @15 To Polska nie została już sprzedana?

  0
  0
  Odpowiedz
 18. Jebane pokemony, to nie ludzie już tylko powłoki ludzi, kompletne bezmózgowce.

  1
  0
  Odpowiedz

Rozmowa kwalifikacyjna

Bezrobocie to zazwyczaj nie fajny okres w życiu dla osoby, która chce pracować. Nie inaczej jest w moim przypadku. Dzisiejszy dzień jednak zaczął się nieco inaczej. Otóż skoro świt(coś po 8mej) obudził mnie dźwięk telefonu. Tak. Zadzwonili! Ile to pokładów pozytywnej energii potrafi wyzwolić w człowieku jeden, głupi, telefon. Cały uradowany, że w końcu coś się w tym moim pojebanym życiu zmieni na lepsze, udałem się na rozmowę. Na miejscu w drzwiach przywitała mnie… no właśnie kto? Każdy z was zapewne kojarzy ze swojego życia tą wredną pizdę w okularach cierpiącą na ostry syndrom niedopchnięcia pochwowego. To była właśnie ona – Pani kierownik. Już w momencie wiedziałem, że mam przepierdolone. Ale co tam powiedziało się a to wypadałoby powiedzieć b. Skąd się tacy ludzie biorą? Kto wypuścił to z kuchni? Takie myśli mi po głowie chodziły gdy to coś próbowało mi udowodnić, jak bardzo się do tej roboty nie nadaje. To po chuj do mnie zapraszasz? Wtedy gdy ta myśl przeleciała mi przez głowę, zadzwoniła jej komórka.
To był już kres mojej wytrzymałości. Ta zawszona cipa odebrała bez krępacji i sobie nawija. Bez słowa wstałem zabrałem teczkę i opuściłem to szambo. Kurwa to jest nie do pomyślenia jak ludziom odpierdala śrut.

110
60
Pokaż komentarze (13)

Komentarze do "Rozmowa kwalifikacyjna"

 1. „Kto ją wypuścił z kuchni” I bardzo dobrze że tej pracy nie dostałeś szmato

  0
  0
  Odpowiedz
 2. 5 za to, że wyszłeś, brawo. Z sukami trzeba ostro.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Gdyby nie usrealscy agenci w osobie bolka wałęsy i żydowskiego koru to dzisiaj ten kraj wyglądałby zupełnie inaczej,przedewszystkim nie byłbym zadupiem europy,jego zaściankiem i barakiem a polacy nie byliby niewolnikami tyrającymi za miskę ryżu na zachodnich imperialistów,ale część polaków ich poparła(oczywiście większość miała to w dupie)i na dodatek szła z nimi ramię w ramię wierząc że to zmieni ich los na lepsze,a jak okazała nie tylko nie zmieniło ale również pogorszyło,i analogiczną sytuację mieliśmy na ukrainie gdzie ludzie też wierzyli w nadejście lepszych czasów stając po stronie usraelskiego euromajdanu,lecz czas pokazał że ich nadzieje były płonne i nierealne,o czym przekonują się do dziś

  0
  0
  Odpowiedz
 4. bo byłeś za tępy chuju głupi i pisałeś w CV nieprawdę, stąd takie a nie inne traktowanie ciulu ty

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Łudzki Wydział fabryczny Byczywąsa Ciebie zatrudni – 300 zł w CV i możesz zaczynać- 800 zł brutto – oświetlenie taśmy za darmo . 12 godz.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Mogłeś kurwa wstać, jak prawdziwy koleś, przypierdolić jej gonga w pizdę i wyjść, a dałeś dupy.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Trzeba było wylizać dupe i jaja to byś dostał prace

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Najgorza jest praca z kobietami w korporacji. Po tym co przeżyłem z nimi jak kiedyś będę decydował czy przyjąć mężczyznę czy kobietę to przyjmę zawsze mężczyznę, nawet jak mężczyzna będzie mniej wykwalifikowany. Problem z kobietami polega na tym, że one koncentrują się na plotkach, kłamaniu, obgadywaniu, podkładaniu kłód, donoszeniu (z moich obserwacji najczęściej kłamią przy tym). Jestem spokojnym mężczyzną, w pracy skupiam się na wykonywaniu moich obowiązków, a kilka razy byłem bez powodu na dywaniku u przełożonego (mężczyzna), bo kobieta miała zły dzień i musiała komuś dowalić. Jednak najgorze jest to, że mężczyźni zazwyczaj biorą stronę kobiety, bo mają przez otoczenie zakodowane, że jest to płeć bezbronna, niewinna, łagodna i tak dalej. Jest to oczywistą bzdurą. Pozdrawiam, nie taki jeszcze stary kawaler.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. @8 To dziwne, ja mam zupełnie inne odczucia – uwielbiam pracować z kobietami. W tej chwili w pracy nie dogaduję się z dwoma z trzech facetów, ale z wszystkimi koleżankami mam stosunki wzorowe, a dwie wręcz mnie podrywają. Nie jestem przy tym jakimś przystojniakiem. Również kawaler.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Doskonale, że tu piszesz. Tak się składa, że aktualnie prowadzimy nabór pracowników do naszego łódzkiego wydziału fabrycznego. U nas wszystko jest proste. Trzy stówy do łapy i biegnij złożyć u nas CV na taśmę. Masz szansę zawszeć długoterminową umowę na legalną pracę przepełnioną rozwojem osobistym w młodym i dynamicznym zespole. Oferujemy wyjazdy służbowe do wydziałów współpracujących na Ukrainie, a także wiele innych dodatków służbowych jak: darmowe oświetlenie taśmy oraz pakiet zniżek i promocji na korzystanie z fabrycznej toalety.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. a robiles moze kiedys laske? odezwij sie do mnie. ks. Karol

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Ale frustrat i ciota, musiałes swoje aluzje na temat prywatnego zycia wtrącic co jest bardzo nie kulturalne, matka kura domowa z kuchni nie nauczyła? Syndrom niedophniecia-jak w ogóle mozn atak napisac o kobiecie. Bo kobieta to od razu musi w kuchni siedzieć jak twoja matka bo byłeś uczony a tu brutalne zderzenie z rzeczywistoscią, konieta jest pani kierownik która nie chce zatrudnić-i bardzo dobrze!

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Kto nie spierdolił jeszcze z tego pojebanego kraju to przegrał życie, to mówie ja Gienek.

  0
  0
  Odpowiedz

Zimne jogurty

Wkurwia mnie niezmiernie to, iż co wyciągnę zimny jogurt z lodówki, żeby się ugrzał i żebym go mogła później zjeść na ciepło to mi jakiś domownik go chowa. Ja przychodzę do domu, a jogurt w lodówce. Od pewnego czasu przykłejam karteczki, że ma się grzać i mają nie chować. Też tak macie?

39
83
Pokaż komentarze (18)

Komentarze do "Zimne jogurty"

 1. napisz karteczkę, że „proszę schować do lodówki” to na pewno nie schowają.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. nie żryj tego usrealskiego ścierwa którym cię dzień w dzień faszerują,albo chociaż go ogranicz,wtedy zmniejszy się szansa na zachorowanie na najgorsze ustrojstwa które stworzył nieludzki i krwiożerczy kapitalizm dla min.zysku(np.z tytułu leczenia tegoż ustrostwa,firmy farmaceutyczny zarobiły krocie na tym procederze) i depopulacji społeczeństwa,do tego staraj się ruszać jak najwięcej ponieważ system ma na celu cię rozleniwić i to oczywiście również nie bez powodu

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Matka Ci pewnie chowa 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 4. NIe, bo szwadron śmierci zajebał domowników.Polecam i TObie.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Kobieto! Pojebało Cię?! Zimny jogurt wpierdalasz?!

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Wstaw se go kurwa do mikrofali albo piekarnika tępa srako w dupę jebana.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. A może posmarujesz sobie dupę takim zimnym jogurtem i pójdziesz do baru dla gejów?

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Ja lubię zimne jogurty. Spadaj

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Chciaż z drugiej strony, to może wkurzać. Mnie wkurza jak ktoś nie zamyka drzwi od łazienki. Wiec jogurt mnie nie dziwi xD

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Heh, po komentarzach widzę, że już niemal sama patologia na chujni pozostała. Droga Autorko, odpowiadam: nie mam tak, bo mieszkam sam. Ale jeżeli Cię to chowanie denerwuje, to zastosuj rozwiązanie najprostsze – zamiast stawiać ten jogurt w kuchni, postaw go w pokoju. Problem rozwiązany.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Mogę Ci dać swój ciepły jogurt, świeży w dodatku…

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Nie mam tego problemu, bo ja wpierdalam zimne 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Potrzebujesz innego jogurtu. Tego bryzganego. on jest ciepły 24/7.

  0
  0
  Odpowiedz
 14. jak lubisz cieply jogurt siostro to zapraszam do mnie na parafie.w formie eucharystii swiezy jogurcik splynie prosto z mojego swietego fleta w twoje gardziolko.caluje. ks. Karol

  0
  0
  Odpowiedz
 15. Wracaj do kuchni

  0
  0
  Odpowiedz
 16. Ukryj jogurt za kaloryferem.

  0
  0
  Odpowiedz
 17. Mam tak samo, też mnie to wnerwia, a tyle razy powtarzam ze jak stoi tak ma stac !

  0
  0
  Odpowiedz
 18. Hahaha, nie, ja tak nie mam, ale strasznie rozśmieszyła mnie twoja chujnia 😀 karteczki to świetny pomysł.

  0
  0
  Odpowiedz

Brak perspektyw

Właśnie kończy się rok szkolny dla maturzystów i nadchodzi czas egzaminu dojrzałości. Mnie wprawdzie czeka to za rok, ale na samą myśl się lękam. Nie z powodu samej matury, ale z powodu rozpoczęcia kolejnego etapu w moim życiu. Nie mam żadnych perspektyw na moją przyszłość. Nie wiem kim chciałbym być i co chciałbym robić. We wrześniu będę musiał złożyć deklaracje maturalne, a ni chuja nie wiem na jakie studia i czy w ogóle iść warto. Nie ma niczego, co by mnie pochłaniało, co byłoby moją pasją. Moje życie polega na opierdalaniu się i niewychodzeniu z domu. Gram sobie w gry i czasem coś zaprogramuje. Zero kontaktów towarzyskich. Przeraża mnie, że będę musiał niedługo rozpocząć dorosłe życie. A nie chcę wtedy siedzieć w mieszkaniu rodziców tylko się wyprowadzić i usamodzielnić. Nie jestem jakąś spierdoliną, ale to wszystko zdaje się iść zdecydowanie za szybko. Myślałem nad studiami informatycznymi, bo takich ofert pracy jest wiele. Ale z drugiej strony nie widzi mi się siedzieć całym dniem przed komputerem i klepać kolejne linijki. Analogicznie wygląda to z każdym innym zawodem jaki sobie wykombinuję. Najpierw całkowicie mnie to pochłania, a potem znajduję coś, co sprawia że stwierdzam iż był to głupi pomysł. Nie chcę po prostu zmarnować kolejnych 5ciu lat życia, bo zmarnowałem 18cie dotychczasowych pasożytując przed monitorem. Marzy mi się kariera bogatego piłkarza, i na tym się kończy, bo nawet piłki prosto kopnąć nie umiem. Całkiem dobrze radzę sobie jedynie z matematyką, przynajmniej tak mi się wydaje. Dlatego też siedzę i zastanawiam się, co powinienem już teraz zacząć robić, by moja przyszłość nie była tak gówniana jak teraźniejszość i by w końcu zmienić moje płytkie i nijakie podejście do życia…

51
71
Pokaż komentarze (17)

Komentarze do "Brak perspektyw"

 1. Połowa Twoich kolegów ma to samo. Ja też tak miałem. No prawie bo wiedziałem, ze chce isc na polibude. Ba. Moj kolega skoncztl wlasnie szkole, zaraz matura, a dalej nie wie co dalej…

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Miałem prawie identycznie jak Ty i też nie wiedziałem jakie studia wybrać i w sumie uległem namowie rodziców. Po pierwszych studiach, które były dla mnie takie sobie, zrobiłem drugie i…dalej to nie było to. Aktualnie mam 31 lat,pracuje co rok,dwa gdzie indzie (bo każda praca w końcu mnie nudzi) i dalej nie wiem co chce docelowo robić w życiu. Obyś nie skończył tak jak ja…

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Nagłaśniaj koncerty.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Twoim ratunkiem jest obudzenie się ze snu w który wprawił cię usreal faszerując swoim ścierwem w postaci propagandy,używek i żarcia nafaszerowanego dziadostwem który ma niszczący wpływ na mózg,ośrodek nerwowy i odporność organizmu,i jeżeli nie obudzisz się teraz to za parę lat będzie już na to za późno,bo albo polski już nie będzie albo zamieni się w totalną ruiną przy której ta obecna na którą narzekacie będzie jeno małym piwem

  0
  0
  Odpowiedz
 5. ja miałem to samo na szczęście skończylem tylko gimnazjum i tera jestem spawaczem i dobrze zarabiam a reszta idiotów co pokończyła chuj wie co jest pomiatana i dobrze z reszta jebał ich pies jak nic nie potrafią a chcą 20zł za godzine najlepiej za siedzenie na dupe tylko dlatego że skonczyli studia ty jeszcze jesteś młody więc doradze ci weź sie za spawanie ewentualnie jeśli nie masz zdolności do nauki manualnych rzeczy zacznij sie uczyć jakiegoś dobrze płatnego języka chińskiego albo japońskiego a co do tego programowania to mógłbyś zostać operatorem cnc ci też dobrze zarabiają a pracy ciężkiej nie mają pozdrawia robol po gimnazjum

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Nie wiesz co robić? – Zaciągnij się do woja! Będziesz strzelał do brudasów, wysadzał budynki i chlał do upadłego za rządowe pieniądze. Po paru latach możesz iść na emeryture 😀

  0
  0
  Odpowiedz
 7. „Marzy mi sie kariera pilkarza, ale nie umiem kopnac prosto pilki” dobry koles jestes 😀 niektorzy pilke kopali calymi dniami i to zajebiscie, prosto, na prawo i lewo, a kariera uciekla przez kontuzje. 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Rozwiązanie jest proste: zabij się.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Przy braku perspektyw zawsze możesz zostać prostytutkiem. Dziura w dupie jest, więc kilka razy w tygodniu będziesz mógł bez problemu przyjmować bolca. Po kilku latach sporo odłożysz no i spermy też dużo pochlipiesz, a to przecież same witaminy i minerały. Otwieraj więc ryja i ruszaj. Już masz perspektywy

  0
  0
  Odpowiedz
 10. A no to to witam serdecznie powiem a na ten temat a moze prosze pana politykiem yhmmm Politykiem pozdrawiam i całuje w rączki Janusz-KorWin-mikke

  0
  0
  Odpowiedz
 11. i tak wylądujesz na czarno na budowie albo na taśmie na trzy zmiany, więc idź lepiej na najdłuższe możliwe studia i na nich siedź na koszt rodziców, bo jak wyjdziesz z uczelni to właśnie taśma/budowa

  0
  0
  Odpowiedz
 12. idz na informatyke. jakiś programista czy cos ;.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Idź na taśmę do mesia

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Dasz rade chłoptasiu, trzymam za Ciebie kciuki 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 15. Tylko nie bierz się za branżę IT. Tu jest przejebane jak mało gdzie. Zapierdalasz jak tylko potrafisz, cały czas kurwa wymyślają coś nowego, zawsze jesteś z wiedzą do tyłu. Po kilku latach przychodzi jakiś młody chuj po studiach i udowadnia Ci, że na niczym się nie znasz i nic nie potrafisz bo on umie lepiej. Odradzam Ci programować w czymkolwiek. Na koniec masz tak wszystkiego dość, że zamiast robić cokolwiek w pracy – czytasz i piszesz chujnie od rana . Lepiej idź na coś związanego z budownictem, mostów, dróg.. cokolwiek i masz fach w ręku. Branża IT jest zjebana masakrycznie i ja ten błąd popełniłem. Nie idź w moje ślady….

  0
  0
  Odpowiedz
 16. Trzeba było iść do zawodówki!

  0
  0
  Odpowiedz
 17. Moim najgorszym wyborem życiowym był wybór technikum elektronicznego w Zabrzu, z chujowymi nauczycielami i chujową, rozjebaną pracownią z lat siedemdziesiątych. Takie jest życie, kończysz te gimnazjum, gówno masz w głowie, myślisz że szkoły średnie wyglądają lepiej niż gimnazja i podstawówki(w końcu w serialach i filmach są zajebiste), no i za namową pierdolonej rodzinki raczącej się klanami, mjakmiłościami oraz spizkami z tzw. filmików z żółtymi napisami, poszedłem do technikum ELEKTRONICZNEGO- w końcu to pierdolona przyszłość.. mogłem jeszcze(według ich rad)iść do liceum, bo tam idą też inteligentni ludzie, no i dostajesz możliwość napisania tej super zajebiście ważnej maturki. KURWA MAĆ. No i oczywiście broń boże nie zawodówka, no bo tam to tylko debile i patologia ;-( KURWA MAĆ i teraz codziennie myślę sobie jak zajebiście by było, gdyby człowiek w gimnazjum miał trochę więcej rozumu i nie słuchał każdego kto starszy, gdybym poszedł do jebanej zawodówki.. bożże

  Teraz skończyłem te technikum, maturka będzie zdana, najlepiej pewnie angielski, a polski i mata chujnia, pewnie będzie po max. 50%.. zawodowego nie zdam, bo chuja mam, a nie wiedzę po tej spierdolonej szkole i teraz kurwa pozostaje mi czarnuchowanie za granicą, a mogłem być kurwa jakimś pierdolonym spawaczem, albo innym wyżej płatnym robolem..

  0
  0
  Odpowiedz

Wstrętne krzykacze za oknem

Chciałoby się posiedzieć w ciszy i spokoju, ale gdzie tam. Za oknem te małe paskudztwa ryje drą. Zrobiło się cieplej, to powyłaziło to całe robactwo na dwór. Tak ciepło, a okna nie da się uchylić, bo te ich dzikie wrzaski łeb rozsadzają 🙁 Nawet nie widać pasożytów, tylko słychać. Gdzieś z oddali te japy rwą, a człowiek ma wrażenie jakby pod samym oknem jazgotały. Wstrętne, wredne, złośliwe, paskudne kreatury. Podłe robale, pasożyty. Jak ja ich nie cierpię 🙁 Nosz k***a musiałam się wyżalić, bo to aż ludzkie pojęcie przechodzi 🙁

56
77
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Wstrętne krzykacze za oknem"

 1. Spierdalaj do lasu jak nie pasuje.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Łączę się w bulu. Pod oknami mam pierdolony żłobek i codziennie rano wypuszczają stado wrzaskunów na plac zabaw. Wcześniej dwie, trzy albo cztery tępe pizdy ok 10 letnie przyłażą po tępą pizdę mieszkającą na mojej klatce. Zanim ona się ubierze, nażre, wyszcza, to mija parę minut, a one stoją pół metra od siebie i drą mordy jak pojebane. Albo złazi na dół na rolkach i tłucze się po schodach. Ale jak jej coś powiem, to od razu „a ty przyjechałeś ciężarówką w nocy i mnie obudziłeś”. Kurwa RAZ – JEDEN RAZ przyjechałem i drugi rok mi to wypomina, a jej psiapsióły urządzają mi sabat pod oknem codziennie rano. A mamuśki jeszcze mają pretensje do kierowców że wszystko zastawiają samochodami i ich bachorki nie mają jak się przecisnąć rowerkami. Kurwa do parku wypierdalać z tymi dziećmi.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. W ostatnich kilkunastu-kilkudziesieciu latach nastąpił gwałtowny wzrost robactwa(nie licząc ludzkiego),co jest wynikiem masowo stosowanej chemi w rolnictwie,przemyśle,gospodarstwach komunalnych i prywatnych domowych,ponadto zimy w porównaniu z latami ubiegłymi stały się coraz słabsze i mniej mroźne co uratowało robactwo przed wyginięciem(im mroźniejsza zima tym większa jest szansa na wyzdychanie robactwa),dlatego nie wyzdychały i zaczęły gnębić ludzkośc znacznie wcześniej i w znacznie większych ilościach,ale czy to kogoś obchodzi?na pewno nie usraelitów i ich pachołków którzy zgotowali polakom ten los,i jestem pewien że gwałtowny wzrost robactwa na ziemiach polski w stosunku do czasów komuny jest dziełem usraelitów aby polakom maksymalnie uprzykrzyc i utrudnić życie a także po to żeby kosić szmal z tytuły tępienia robactwa przeróżnego rodzaju środkami owadobójczymi który ludzie masowo kupują w sklepach,to wszystko jest z góry zaplanowaną operacją,planem

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Zrób własną wstrętną, wredną, złośliwą, paskudną kreaturę i wyślij ją na dwór żeby krzyczała rodzicom innych wstrętnych, wrednych, złośliwych kreatur pod oknem. Ewentualnie żeby wpuściła łomot krzykaczom i została samcem alfa na placu zabaw.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. U mnie zjebany dziad siedzi pod domem całymi dniami i tylko plotkuje oraz gapi sie kto co robi ,gdzie wychodzi,kiedy wraca :/ Masakra,chciałbym żeby zdechł.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. brakuje ci porządnego fiuta w twoją zapuszczoną hurtownie spermy wtedy usłyszysz tylko swój krzyk

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Witam i również łączę się w bólu. Co gorsza jest jeszcze większa chujnia w moim mieście. Dookoła jest w chuj placów zabaw oddalonych od osiedli, czy innego chujstwa, ale gdzie by tam posiedzieć z dzieckiem. Lepiej wypuścić bachora przed blok, a samemu siedzieć w domu. Coś jak wypuszczanie psa z budy. Cała chmara pasożytów biega i drze japy. Ja tak nie byłem wychowywany. Rozumiem, że nawet pod blokiem, że blisko, ale kurwa ile te małe poczwary mogą drzeć ryja? Powiedźcie mi to drodzy chujowicze, ja będąc małym gnojem nie darłem tak japy przez cały rok, ile te bachory przez tylko jeden dzień. A głosy mają głośniejsze i wysokie jak niejeden chór zawodowców. Najlepsze jest wszelkie tłumaczenie: bo to dziecko, bo musi się wybawić. Kiedyś, za komuny tak nie było. Nie było bezstresowego wychowania, a za ciągłe darcie japy, kopanie piłką po autach, złe zachowanie, dostawało się wpierdol. I nie było zmiłuj. Teraz nikt nie uderzy dziecka, bo przecież jak to tak, bezstresowe wychowanie.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Wypierdalaj na wieś!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 9. ja tam kocham dzieci. jak wsadzic im cos do mordy to ciszej sie robi i przyjemniej. modl sie do Pana to moze ogluchniesz. ks. Karol

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Przykro mi no lifie że Twoje życie jest takie smutne. Jest na to sposób! Powieś się, zrobisz wszystkim przyjemność.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Zapomniał wół jak cielęciem był.
  Ty będąc smarkulą nie darłaś japy??
  Szkoda że wtedy ktoś nie przywalił ci z plaskacza za to

  0
  0
  Odpowiedz

Smród

OD kilku dni utrzymuje mi się w mieszkaniu potworny fetor i niestety nie wiem co z nim zrobić. Po prostu przeokrutnie jebie!! Wszędzie unosi się przeokropny permanentny swąd zgniłego jaja. Sprawdzałem wszystkie szafki lodówkę, kibel i nic… Źródła nie znalazłem… Bardzo mnie to wkurwia, gdyż odór jest tak uderzający, że kompletnie nic się nie da zrobić. Kurwa normalnie jakby mi ktoś fekalia w chałupie wypompował… Kurwaa paradoksem jest, że nawet wysrać się nie mogę spokojnie, bo smród mi przeszkadza, nie mogę się na żadnych czynnościach skupić. Kiedyś słyszałem, że gdy robotnicy chcą sobie zrobić jaja, albo zemścić na kimś, to czasami zamurowują coś w ścianie, a potem to gnije i po kilku latach zaczyna jebać.Może mi się to przytrafiło bo inaczej tego nie mogę wytłumaczyć. Kurwa jakiś przeklęty świąd z dupy… Smród niczym wyziewy z siarczystej czeluści piekielnej. Kurwa kaka demona normalnie…
ps
uprzedzając komentarze: dupa mi nie śmierdzi, zęby też myję, ogólnie dbam o higienę.

52
50
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Smród"

 1. umyj stopy swojej antylopie

  0
  0
  Odpowiedz
 2. A Wacka sobie myjesz?

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Umyj się łonczeie z otworem odbytowym

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Miałeś niedawno remont czy coś? Bo to brzmi jak zamurowane jajo…

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Umyj wacka. Wyjutubuj sobie „piosenka o kutasie” to zrozumiesz.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Sprawdź wszystkie pojemniki z wodą. Kiedyś miałem to samo w mieszkaniu i okazało się, że współlokator zostawił po sprzątaniu wiadro z brudną wodą i po kilku dniach zaczęło kiełbasą śmierdzieć.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. To zwłoki naszego dawnego Premiera pana Donalda Tuska JebIOM musisz go odnaleść i zgłosić to do specjalnie jednostki w Rzeczy Pospolitej pozdro Janusz-KorWin-mikke.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. pozdrowienia Jan.Usz.KorWin32.Mikke.trHorse

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Zazwyczaj siarką(czyli zgniłym jajem) śmierdzą Reptalianie. Może Ci się zgnieździł jeden

  0
  0
  Odpowiedz

Wyznanie ruchacza

Od mniej więcej 18 roku życia, 8 lat ruchałem bez opamiętania. Kobiety znajdowałem na internetowych portalach, aż tragiczne jakie to było proste. Jakiś czas temu omal nie wpadłem i nawróciłem się, przyszło opamiętanie. Żałuję, seks jest fajny ale o wiele bardziej zyskałbym jakbym poświęcił te lata na szukanie tej jednej, jedynej. Do tej pory na pewno bym ją znalazł. Z drugiej strony po jakimś czasie możliwe że by mnie wkurwiała, tak jak moich znajomych w długich związkach, pewnie bym zazdrościł wolnym osobom takim jak ja… I taka to chujnia. Plus taki, że naruchałem się i wiem, że seks nie jest tym co czyni człowieka szczęśliwym. Poznałem naprawdę sporo kobiet, niekoniecznie tylko na seks, to wręcz uderzające jak dziewczyna w wieku 21 lat różni się od tej w wieku lat 23. Nie mówię tu o wyglądzie ale o ogólnym sposobie bycia, patrzenia na świat. Drobna rada, darujcie sobie Panowie dziewczynki poniżej 20 lat, siano w głowie niemal gwarantowane, 23+ najlepiej od 24 lat – wtedy moim zdaniem zaczyna się kobieta. I tyle chujni, może ktoś żyje w nieświadomości rucha wszystko co się rusza i uważa, że jest fajnie – niestety do czasu.

52
70
Pokaż komentarze (13)

Komentarze do "Wyznanie ruchacza"

 1. Jakie to były portale?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Przy ruchaniu raczej patrzę na to co między nogami, a nie w głowie, więc szesnastką nie pogardzę 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Czy za komuny kobiety polskie były podłymi zimnnymi sukami?Oczywiście że nie i dopiero kiedy nadszedł do polski socjalizm z ukrytą,zamaskowaną ludzką twarzą zwanym kapitalizmem(w usraelskiej wersji rzecz jasna)pod którą krył się nowy,udoskonalony i wyspecjalizwowany reżim,to odtąd zaczęła sie udręka wszystkich prawdziwych facetów z krwi i kości która trwa nadal

  0
  0
  Odpowiedz
 4. złapałeś hiv ?

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Ja mam 30 lat, nigdy nie ruchałem i niczego nie żałuję. Nie potrafię zrozumieć po co tyle wysiłku ludzie wkładają w ten śmieszny seks. To tak jakby do porannego wysikania się szukać kogoś. Zupełnie bez sensu.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. nie, nie znalazłbyś, nie zmarnowałeś tych lat. właściwie to wygrałeś bo w wieku kiedy powinno się naruchać po prostu się naruchałeś i nie wpadłeś co jeszcze dodało ci dodatkowy puzel do układanki życia.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. od autora: 1) BADOO, TWOO, SYMPATIA, niewiarygodne jak prosto jest zaruchać i wyglądać z ryja zupełnie przeciętnie jak ja. 5) Zawsze się zabezpieczałem, nie jestem idiotą:)

  0
  0
  Odpowiedz
 8. a myslales aby zaczac obciagac fujarki? moze wpadnij do mnie na parafie sprobowac?Ks. Karol

  0
  0
  Odpowiedz
 9. DO 8: bo facet jest od tego żeby ruchać a kobieta od tego by dawać dupy. Bo przecież kobiety chcą być przeruchane, czyż nie? A skoro chcą to wystawiają i tyle. Wielka filozofia;)

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Hmm,na Badoo to same małolaty szukające typów A’la Justin Bieber a na Symaptii dzieciate szukające sponsora na utrzymanie bękarta.Twoo nie znam ale raczej mało popuarne.Autor chyba musi mieć wygląd modela że tak za darmo tyle się naruchał.Mnie się jeszcze żadnej chętnej na portalach trafić nie udało.Szkoda że chujnia już stara,pewnie nikt nie odpisze bo to ciekawe jest.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. DO 11 od autora: NIE mam wyglądu modela, nic z tych rzeczy, wyglądam zupełnie przeciętnie. Chodzi o to, żeby po prostu dobrze zagadać co Cie interesuje i tyle.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Nic nie wiesz. Kobiety po 30 są zajefajne. Oczywiście do ruchania wystarcza dziura w desce, mam na myśli rozmowę, porozumienie, wyluzowanie, otwarcie. Ja byłem podobny, a prawdziwe odloty w łóżku poznałem mając 45 lat. Nie poddawaj się.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. ryczące 40-ki sa najlepsze o koniecznie mężatki bo masz spokojna glowe ze się nie zakocha, szybko wie o co chodzi itp.

  0
  0
  Odpowiedz