Samotność, które mnie dobija

Na początku powiem, że w tym roku skończę 29 lat i niestety jestem do dzisiaj sam. Inaczej mówiąc: nigdy nie byłem w związku! Poważnie i to mnie zaczyna dobijać. Przez prawie całe swoje życie próbuję poznać, umówić się z dziewczynami, do których czuję „miętę”, ale zawsze to się kurwa tak samo kończy! Albo mnie olewają, albo już kogoś mają! Żeby była jasność interesują mnie dziewczyny tzw. przeciętne, żadne miss model, bo przystojniakiem to nigdy nie byłem, ani tym bardziej teraz nie jestem, więc „mierzę swoje siły na zamiary”. Próbowałem szukać w Internecie na jednym z portali, zagaduję na mieście (jeśli czuję się na siłach, to zagaduję i nie piszę tak jak większość „nieśmiałych” na spotted, bo sam z natury nie jestem zbyt śmiały), ale nadal jest zero. Zero efektów! Nawet doszło do tego, że nienawidzę większości facetów, bo są dla mnie konkurencją, a ja mam dosyć ponoszenia porażek na tym „polu”. Jak tak dalej pójdzie, to albo do końca życia sam (jakoś sobie poradzę, mam swoją pracę, zainteresowania, więc nie jest źle), albo natrafię na:
a) dziewuchę o aparycji a la Wellman, Grycanki, Gwit.
b) dziewuchę o mentalności Godlewskich,
c) jakąś samotną mamuśkę,
d) Ukrainkę czy inną przedstawicielkę rodem z państwa postsowieckiego.

Oczywiście na opcje a, b, c i d się w życiu nie zgodzę. Choćbyśmy byli ostatnimi przedstawicielami ludzkiego gatunku na Ziemi.

A dlaczego o tym piszę? Dzisiaj natrafiłem na dziewczynę, na którą miałem „oko” od dłuższego czasu (w moim typie). Chwilę pogadaliśmy, aż do czasu, kiedy proponowałem „wymianę numerów” i co? Nie, bo jej chłop by się wkurzył i kaniec filma. Do ciężkiej cholery, czy zawsze musi napatoczyć się jakiś fagas, który zaklepuję takie dziewczyny, które mnie się podobają (a mówię o dziewuchach o przeciętnej urodzie!)?! Raz, drugi – ok, zdarza się, ale któryś tam raz w ciągu 14 lat?! Dla mnie to jest wkurzające. Inni jakoś potrafią to zrobić a ja?! Czuję się jak jakiś nieudacznik, gorszy, a ja mam dosyć bycia gorszym!

Sory, że tak „lałem wodę”, ale tak mi jest lepiej. Przynajmniej wyrzucam to z siebie, bo mnie szlag trafia na tą sytuację Jestem tak wkurwiony niczym Thygerrr na redżenerejszyny, volvo-padalce i pasy zapięte razem to wszystko wzięte!!!

50
28
Pokaż komentarze (43)

Komentarze do "Samotność, które mnie dobija"

 1. spokojnie, spokojnie, chwytaj karafke i bedzie lepiej:
 2. Pograj sobie na konsolce lepiej

  0

  0
  Odpowiedz
 3. 29 lat jak szukasz dziewczyny w przedziale 20-29 to faktycznie, spóźniłeś się, tu jest twój problem. Bo każda gorsza czy lepsza znajduje faceta albo zostaje feministką choć tych pewnie też nie chcesz, nawet więcej w tym przedziale większość to już młode matki. Zwróć uwagę że nie ma odpowiedników inceli w śród kobiet. Trzeba było się tym zająć wcześniej, albo teraz, szukaj jakiejś 16tki

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Feministki to żeńskie incele przecież

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Widzisz mam to samo lvl 32 i nigdy w związku, ja już się poddałem. Problem jest taki, że u nas przypada 4 facetów na 1 kobietę więc płci przeciwnej odjebało bo mogą przebierać w facetach jak w szafie z ubraniami. U nas to jakoś naturalnie się stało, ale w Chinach teraz mają to bardzo podobnie. Jest tam od zarąbania mężczyzn, a kobiet bardzo mało. Oni jednak są sobie sami winni bo celowo i z premedytacją usuwali ciąże z dziewczynkami, no to teraz mają. Różowo jednak nie jest bo to oznacza, że mamy jeszcze bardziej przesrane. W Polsce brakuje ludzi do prostych prac (fizycznych itp.) więc daliśmy zielone światło ukraińcom. Ukraińcy tylko czekają aż Niemcy im pozwolą na wjazd i wszyscy pojadą do Niemiec więc nasz rząd będzie szukał kolejnych jeleni na roboli i zaczną sprowadzać więcej chińczyków oraz hindusów, co za tym idzie zamiast 4 chłopa na 1 kobietę będzie niedługo 30 do 1, a jak wiadomo Polska kobieta woli egzotykę i zagranicznego drąga między udami aniżeli polaka cebulaka tak więc chujnia i śrut.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Popełniasz błąd skreślając dziewczyny z sowieckiego sojuza. Tam też jest nasrane w mózgach, ale i tak jest dużo lepiej niż w polszy. Ja miałem żonę z BY i w porównaniu z polkami była ogromna różnica. Przede wszystkim tam mają dużo lepszy dostęp do prawdziwej wiedzy i mniej. Tak – MNIEJ – debilnej propagandy. Żadna na marsz wyzwolonych macic nie pójdzie. Najlepiej wypierdalać w ogóle z europy, ten przylądek nie ma już na świecie większego znaczenia, mówił Mao Zedong i miał rację. Mój ziomek z Bangladeszu, z którego się śmiejemy mawia: tam meszina to bóg, tu meszina to nykt.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Człowieku, ja jestem 35 letnim prawiczkiem. Nigdy nie miałem dziewczyny i już nie mam szans na to by ją mieć. Zdechnę w samotności. I wiesz co? Nawet przestałem się tym przejmować, bo życie jest nic nie wartym gównem. Czy ja również jestem dla Ciebie konkurencją? Chyba w dziedzinie „przegryw życiowy”. Nie ma tu większego przegrywa niż ja.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Jest jeszcze jeden przegryw życiowy. Jestem nim ja, kolejny 35-cio letni prawiczek. Jedyne co mam to pokaźne konto, ale to szczęścia nie daje. Czasem mam ochotę strzelić sobie w łeb. Chujnia i śrut

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Zamiast szukać królewny z bajki, lepiej idź na cichodajki z Filmówki, czekają na ciebie każdego jasnego dnia!!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Opcje A i B to faktycznie AIDS totalny – wiadomo, opcja C też chujnia totalna, bo te laski mają zwykle dokumentnie posrane we łbie – kosmiczne wymagania i zwykle niewiele do zaoferowania (za wyjątkiem dobrze zrobionego brazylijskiego bikini), poza tym to chyba są samotne i z dzieckiem z jakiegoś dość konkretnego powodu.
  Co do opcji D to jestem zaskoczony – Ukrainki są w porządku. Są może i trochę dzikie, ale same w sobie są normalne i jeszcze nie są tak podupcone jak nasze lokalne towary – roszczeniowe, wyszczekane suki z namalowanymi brwiami.
  Nie przekreślaj Ukrainek.

  3

  0
  Odpowiedz
 10. A kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  2
  Odpowiedz
 11. Jestem rok młodszy, sytuacja jest podobna do Twojej ale się pogodziłem z tym wszystkim. Mam swoje hobby, któremu poświęcam sporo czasu i normalnie funkcjonuje. Musisz przekonać samego siebie że nie każdy jest stworzony do bycia w związku.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A na co ci związek?? Z tego same problemy i stres. żonka prędzej czy później zrobi skok w bok, a niewdzięczne bachory wyjadą w pizdu, bo przecież kasa to teraz główny priorytet życia i tyle z nich pożytku będzie. Moja rada – raczej ciesz się wolnością i świętym spokojem. Nie musisz by ciemnym baranem i podążać za głupim stadem.

  2

  0
  Odpowiedz
 13. A czemu ty sie sorry dziwisz? W tym wieku większość lasek ma juz mezow i dzieci niejednokrotnie. Czujesz sie jak nieudacznik. Hm..na moje oko jestes nim koleś i albo zaakceptujesz jednak ktoras z powyzszych opcji (a, b, c, d) albo faktycznie bedziesz sam.

  0

  2
  Odpowiedz
 14. Spróbuj w podstawówce, klasy 1-3, tam dziewczynki powinny być jeszcze wolne (niektóre). Tylko uważaj na teścia bo może być z tych konserwatywnych…

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Mówisz gamoniu, że w życiu się nie zgodzisz na wymienione przez siebie opcje (A,B,C,D).A ja, czyli Prezes EURO mebel, powiem Ci, że jeżeli posiadasz IQ na poziomie przeciętnym, opcje C i D są dla Ciebie najbardziej prawdopodobne. Mamuśka z małym dzieckiem i jego dorastającym braciszkiem może i nie jest wymarzonym rozwiązaniem, ale zgrabna młoda Ukrainka? Dlaczego by nie? Prezes Ci powie, że przynajmniej coniedzielne wizyty wścibskich teściów masz z głowy. Przyjadą do Ciebie raz na kilka miesięcy, ale to wszystko. Ukrainki szybko uczą się polskiego, hajtniesz się z taką, nie będzie problemów z urzędami. No, na pewno lepiej, niż wspomniana wcześniej mamuśka. U Prezesa pracuje sporo Ukrainek. Wielu z nich Prezes pomógł z zakwaterowaniem i legalizacją pobytu. I Przemyśl to wszystko, bo lepiej to niż się tasować do końca….A jeżeli chciałbyś poznać jakąś z zakładu Prezesa, Prezes Ci pomoże. Przyjedź pod mury zakładu, na hasło ” szukam Ukry” stróż Antoni odpowiednio Cię pokieruje. Szwaczka Katerina ( ma córkę, więc omijaj) pozna Cię z pracownicami. Oczywiście będziesz musiał się zatrudnić na okres sześciu miesięcy. W zależności od Twoich umiejętności dostaniesz propozycję tyry, której podołasz. Popracujesz, zamoczysz, będziesz szczęśliwy. A kto wie, może znajdziesz drugą połówkę… I pamiętaj, teściowie będą daleko…Nie ma za co.

  2

  0
  Odpowiedz
 16. Najgorsi to są stulejarze i spermiarze, którzy spuszczają sie nawet na bazyla 1/10 pryszczatą i ulaną wystarczy przejrzeć portale typu fotka albo mates. A potem taka flądra myśli że jest piękna i jej się we łbie przewraca. Na tinderze to samo, ale spermiarz będzie sie ślinił na kawałek cycka spod bluzki i myśli że coś z tego będzie a tak serio robią z siebie frajerów. Gdzie oni kurwa mają jakąś godność faceta.

  4

  0
  Odpowiedz
 17. Kobieta może być (2 cechy z 3): piękna, dostępna, wierna
  Synku.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Co za frajer.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Bycie trzepigruchą ma więcej zalet niż wad. Od baby wszystko zło na świecie.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Wal dobrze chuja. I wódę. Tyle ci trzeba.

  4

  0
  Odpowiedz
 21. Szukaj takiej z wygoloną

  2

  0
  Odpowiedz
 22. Ja mam ochotę na moją szefową, taką zajebista cipeczka, codziennie walę konia do jej zdjęcia

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Gościu, wygląd > wszystko. Połknij czerwoną a potem czarną pigułkę, bo inaczej nie ma dla ciebie ratunku.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Jestem dewiatem, pierdole się z skrzatem

  1

  0
  Odpowiedz
 25. Tylko w kakao

  1

  0
  Odpowiedz
 26. Chcesz moją babę, stan dobry, lekko obita dupa, świeżo zalana w kuciape i kakao, przebieg nie najgorszy, cena do uzgodnienia

  2

  0
  Odpowiedz
 27. Sex, cipeczki, grube lolo to nie dla mnie jeżdżę polo

  1

  0
  Odpowiedz
 28. Wal chuja incelu

  1

  0
  Odpowiedz
 29. Ważne dla dziewczyny, by nie być samą. Facet może być obojętnie jaki, byleby się go nie musiała wstydzić. Normalne zatem, że wszystkie są zajęte. Chyba jednak masz zbyt wysokie oczekiwania.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Tu Jakub, służący Arktosa – władcy Lodolandii.
  Arktos też nigdy nie był w związku i nie będzie.
  Chwała Lodolandii 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Jako dziewczyna doradzę ci cos. WYLUZUJ bo to widac jak chlop jest taki napalony na związek i to odrzuca. Widac wtedy kompleksy z kilometra i takie niskie poczucie wlasnej wartosci. Nie daj po sobie poznac ze tak srasz za posiadaniem dziewczyny bo to wyglada zalosnie.

  3

  0
  Odpowiedz
 32. Jakbym czytał o sobie. Ba, nawet w tym samym wieku jesteśmy! Tak samo jak u Ciebie – zawsze albo totalna olewka, albo już zaklepana przez jakiegoś innego fagasa. No trudno, trzeba się pogodzić z tym i tyle – do końca życia walić konia. Ale statystycznie patrząc – to zostało nam już tylko 30, 40 lat. Więc pójdzie z górki 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 33. A na studiach byłeś? Tam się szuka dziewczyny/chlopaka, a nie w Internecie. Zapisz się na studia choćby tylko po to. Znajdź sobie młodsza, w Twoim wieku raczej większość zajęte, zużyte lub z nieinteresująca przeszłością.

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Przeszkadza ci brak związku, piszesz że szukasz przeciętnej kobiety ale nigdy nie zgodzisz się na „dziewuchę o aparycji a la Wellman, Grycanki, Gwit” (pomijając że z charakteru mogłaby być w porządku), dodatkowo o swoje niepowodzenia obwiniasz kobiety a nie siebie samego i ty się zastanawiasz czemu nie możesz zbudować stałego związku? Wypierdalaj incelu.

  3

  2
  Odpowiedz
 35. Jestem rok młodszy i sobie olałem temat szukania dziewczyny. Bo i po co skoro patrzy na mnie jak na losera? Szukasz dziewczyny na siłę bo presja rodziny, lęk przed samotnością albo coś jeszcze. Tak serio im szybciej sobie uświadomisz że nie musisz mieć dziewczyny a nawet wręcz nie powinieneś to będziesz najszczęśliwszym człowiekiem! To wszystko powoduje pieprzona presja. Ja sobie uświadomiłem że wszyscy mnie mają gdzieś. I tak jest. Nie podoba się praca? Wypad na bezdomność! Więc olej temat przyjaciół, rodziny, znajomych. Bo dla wszystkich jesteśmy zbędni. I z takim Szczęśliwym podejściem kontynuuj życie. Bo serio nic nie musisz i lepiej sobie wszystko oraz wszystkich olać. Najlepiej być samodzielny. I cieszyć się sobą. Tym bardziej, że jesteś w fantastycznej pozycji bo nigdy nikogo nie miałeś. Ciesz się z życia i wszystkiego co Ciebie otacza! Ja się dalej zachowuję jako gimnazjalista, mam wszystko gdzieś a pracuję jako specjalista mając magistra inżyniera. I tyle mi wystarczy. Da się? Da!

  2

  0
  Odpowiedz
 36. Jak ja cie dobrze rozumiem chłopie,ja mam to samo.Mogę się reklamować niewiadomo jak a piszą do mnie tylko jakieś poczwary albo fake konta i też chuj strzela tak jak ciebie,po prostu normalny facet na dzisiejszym polu ma przejebane jak w ruskim czołgu i to jest kurwa przykre bo wina leży po obydwu stronach

  0

  0
  Odpowiedz
 37. W związku z kimś wcale nie jest wesoło, często lepiej być samemu niż pakować w związek czas, energię i pieniądze, a ten ktoś potem się na nas wypnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 38. jesli chcesz pogadac to pisz na adres woman88(malpka)o2.pl i zostaw link lub tresc swej wypowiedzi dla kojarzenia watku

  0

  0
  Odpowiedz
 39. ale ty typie jestes żałosny. z takim charakterem nic dziwnego ze zadna cie nie chce. ochydny tekst.

  0

  0
  Odpowiedz
 40. Na moje to zadufany w sobie desperat i tak myśląc żadna cię nie zechce

  0

  0
  Odpowiedz
 41. nie ty pierwszy i ostatni samotny , wiedz że kobiety, szkolone przez feministki i lesby w stacjach tv,włącznie z tvp2-poranki, perfidnie odstraszają je od facetów. Dzisiaj samych solo wdów mamy 4,5mln. Ponad 500 lat temu św biskup Maksimus z Turynu już głosił że całe zło na świecie od kobiety pochodzi. Z autopsji dodam że lepiej mieć psa bo ten karmiącej ręki nigdy nie ugryzie.

  2

  0
  Odpowiedz

Stan upojenia

Kładę się wieczorem po ostrej libacji. Zamykam oczy, próbując się zrelaksować. Naglę jak dwon odbija mi się o uszy tik, tak, tik, tak. I tak w koło, dzwięk staje sie nie do zniesienia, tik,tak, tik, tak. Podnoszę się z łóżka, mimo że wciąż szumi mi w uszach. Sprawdzam zegarek w telefonie -jest przecież elektroniczny, podchodzę do zegarka na ścianie – no tak przecież to cyfrowy zegar. Co mi kurwa tak napierdala po łbie? Tik, tak, tik. Zegar napierdala cały czas, wchodzi w prost do mojego mózgu, jest nie do zniesienia. Ktokolwiek odpowie mi co to za dzwięk?

21
9
Pokaż komentarze (23)

Komentarze do "Stan upojenia"

 1. tego Ci trzeba:
 2. Białe myszki 😉

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Ciśnienie od alko ci rośnie i napierdala w uszach.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. No przecież to odgłos miętolenia glizdy po nocy przez tego gościa z wpisu niżej.

  5

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Starzejesz się Kutango, spodziewaj się podobnych ataków kilka razy dziennie 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 7. To dźwięk twojego przyjebania

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Krasnal Węszyrów bada twój otwór odbytniczy

  3

  0
  Odpowiedz
 9. A kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  3
  Odpowiedz
 10. Ciesz się gamoniu, że helikopterów nie masz. To dopiero jest jazda . Ale ja, czyli Prezes EURO mebel, coś Ci powiem. Ten zegar, o którym piszesz, może być pochodnym helikopterów. Rzeczone helikoptery w głowie są efektem spożycia zbyt małej ilości alkoholu. Spożyj jeszcze trochę, jednak uważaj – granica jest cienka. Nie przesadź, bo zaczniesz się dobierać do swojej siostry lub co gorsza – do laski kumpla. O rękoczyny nietrudno. Do takiego dopijania stosuj lekki alkohol (np. browary),będziesz lepiej kontrolował postępy. Bimberek od wujka nie wchodzi w grę. Prezes EURO mebel też miał kiedyś takie problemy. Jednak teraz zna swój organizm i wie, kiedy jest w sam raz, jeżeli chodzi o spożycie. Dobra whisky to podstawa(niebieski jasiek, co się nim ten patałach mesio zachwyca, to syf),trzydziestoletnia co najmniej. Inną alternatywą na ekspresowe zaśnięcie jest porządna tyra. Whisky jest droga, a u mnie w zakładzie jeszcze uczciwie popracujesz. Na karton w miesiąc zarobisz. A potem będziesz się raczył każdą szklaneczką porządnej whisky. Tylko nie za dużo, bo jutro punkt czwarta rano w pracy! Spokojnie i w miarę, bez zegara w głowie.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Ijo ijo jadą jadą wyrzuć te blanty pssss jadą tik tak jadą jadą
  Dobra bez paniki
  Każdy kitra ile może
  Zamykam oczy próbując sie zrelaksować
  Po ostrej libacji wieczorem czuje sie gorzej

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Pewnie zanim zacząłeś pić, kazałeś sobie pamiętać, żeby kupić tik-taki, coby ci z gęby nie jebało.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Nie mieszaj alkoholu z prochami. Ja zazwyczaj mam silne wiatry w stanie upojenia. Też nie wiem skąd.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Chuj ci w dupę. Wóda to śmierć

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Tętniak mózgu

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Jesteś alkoholikiem

  1

  0
  Odpowiedz
 17. To 4 faza alkoholizmu, później będzie lepiej czeka cię śmierć

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Pić pierdolić nie żałować bieda musi pofolgować

  1

  0
  Odpowiedz
 19. To twoja Stara jest ruchana w czoko w pokoju obok i wydaje takie dźwięki

  1

  0
  Odpowiedz
 20. To dźwięk zbliżającego się kataklizmu jakim jest twój alkoholizm

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Twoja ch..wa pompa zwana serduchem

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Najebałeś się bo zegarmistrzowsku to masz teraz tik tak.

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz

Masturbacja

Wkurwia mnie to że wale konia codziennie od północy do szóstej bo po czwartej już mi nawet kutas nie stoi tylko miętolę glizdę, ale z powodu mojego niedojebania nie uznam że trzeba się w końcu spuścić i potem wylewam z siebie spermę jakbym szczał, ni to przyjemne, ni bolesne. Ot zwykle szczanie. A teraz o 7.40 po nieprzespanej nocy pisze swoje wywrotowe tezy na chujowym portalu i przeglądam artykuły gdzie księża mówią że to niby uzależnia czy inny chuj. Najbardziej wkurwiający są właśnie ci księża, co oni tam wiedzą.

17
41
Pokaż komentarze (47)

Komentarze do "Masturbacja"

 1. Ale spuszczasz sie z tej glizdy tak ??

  4

  0
  Odpowiedz
 2. Zamknij chuja we wnykach 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Admin. Na chuj dodajesz takie gówno jebie?

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Nie, wcale nie uzależnia. Nie śpisz, robisz z ręki tanią dziwkę, ale o uzależnieniu nie ma mowy. Co ci czarni mogą wiedzieć o waleniu konia? Kto wie, może masturbacja stanie się dyscypliną olimpijską? Zostaniesz mistrzem a prezydent da ci rentę. Tymczasem, dla urozmaicenia, zaproś pod pierzynę innego masturbanta. Czas skończyć z nudą!

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Tu Jakub, służący Arktosa – władcy Lodolandii
  A ja codziennie robię lody swemu panu.
  Chwała Lodolandii 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Tu Jakub, służący Arktosa – władcy Lodolandii.
  A ja codziennie robię lody Arktosowi na jego rozkaz.
  Chwała Lodolandii 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zajebiste masz życie stary

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  4
  Odpowiedz
 10. Destroy Dick December (DDD)- Wyzwanie to polega na masturbacji przez cały grudzień. Należy walić konia tyle razy dziennie, ile wskazuje kartka z kalendarza. Pierwszego grudnia – 1 raz. Drugiego grudnia – 2 razy.. i tak aż do 31 grudnia – 31 razy!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Musisz księdzu opowiedzieć ze szczegółami a najlepiej pokazać. razem coś zaradzicie…

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Oj, gamoniu, porządnego zasuwania w mnie w zakładzie Ci trzeba! U mnie,czyli Prezesa EURO mebel. Tam nie ma czasu na takie głupoty. Jak jesteś choć trochę rozgarnięty, zagadasz do szwaczki Kateriny (ma na koncie córkę, ale jak twierdzi, pięć stówek zawsze więcej), to jak stwierdzi, żeś nie cymbał to da Ci zamoczyć. Księży niestety, u nas nie ma.Czarne to tylko jest moje A8 L (takie, jakim jeździła Pani Beatka),musi Ci tyle wystarczyć.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Kup sobie estim 2b i anal pluga.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Tasuj waleta

  2

  0
  Odpowiedz
 15. Hartuj miecz

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Stawiaj halabardę

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Czołgaj araba

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Młóć Ozyrysa

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Muskaj pieniek

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Podkręcaj knota

  2

  0
  Odpowiedz
 21. Pstrykaj pytę

  2

  0
  Odpowiedz
 22. Wągraj mumina

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Doprawiaj salceson

  2

  0
  Odpowiedz
 24. Pompuj budyń

  1

  0
  Odpowiedz
 25. Siedział yeti pod jabłonią, walił konia lewą dłonią, zaszło słońce yeti usnął, ktoś mu w nocy chuja trzasnął, rano wrzeszczy w niebogłosy, nie ma chuja same włosy

  7

  0
  Odpowiedz
 26. Walenie konia

  1

  0
  Odpowiedz
 27. Masz wygolonego?

  2

  0
  Odpowiedz
 28. Umyj się kurwa debilu śmierdzący spermą

  2

  0
  Odpowiedz
 29. Ja może nie całą noc ale też mnie wkurwia moja masturbacja bo iedzę przy jakichś pornosach i do tego próbuję z kimś pogadać na czacie i sraka z tego wychodzi a nie interesujące rozmowy. Potem patrzę na zegarek parę godzin minęło i tak prawie codziennie. W sumie w chuj czasu się marnuje. Jak skończę to sobie obiecuję, że robię przerwę ale wieczorem zmieniam zdanie i tak w kółko. Księdza akurat bym nie słuchał, z różnych powodów, ale uzależnienia nie wykluczam.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Trzyj chuja zapiekle

  1

  0
  Odpowiedz
 31. Trzyj chuja wojowniczo

  1

  0
  Odpowiedz
 32. Trzyj chuja junacko

  1

  0
  Odpowiedz
 33. Trzyj chuja buńczucznie

  1

  0
  Odpowiedz
 34. Trzyj chuja zatwardziale i wojowniczo

  1

  0
  Odpowiedz
 35. Jesteś pojebany

  1

  1
  Odpowiedz
 36. Po co ludzie piszą takie głupoty i po co inni je czytają 😐

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Rób kogel kogel

  1

  0
  Odpowiedz
 38. Kręć majonez

  1

  0
  Odpowiedz
 39. Ubijaj śmietanę

  1

  0
  Odpowiedz
 40. Wydaj serek wiejski

  3

  0
  Odpowiedz
 41. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz

Polska sztuka

Coraz bardziej denerwuje mnie dzisiejsza koncepcja malarstwa, sztuki, wszystko co nazywa się sztuką „nowoczesną”. Parę bazgrołów, niewymagających żadnego wysiłku przedstawiane jest jako coś godnego pokazania w galerii, a jak chcesz dokopać kościołowi, to już jesteś wychwalany i oddają ci boską cześć niczym Cezarowi. Słowem, nie ma żadnej treści, nic, co by wzbudzało podziw, ale wystarczy, że przekaz dotyczy idei jedynie poprawnej, lewackiej, i ma tylko szokować, to już cały świat, łącznie z „nowoczesnymi mieszkańcami kraju nad Wisłą” dostaje ekstazy. W tym przeklinanym przez mainstream średniowieczu sztuka była arcydziełem, tak jak w renesansie i w antyku. Zresztą nie ma się co dziwić, ryba psuje się od głowy-jacy „profesorowie” na „uczelniach”, jacy politycy, takie społeczeństwo.

37
9
Pokaż komentarze (12)

Komentarze do "Polska sztuka"

 1. gimbaza nie pamięta konsoli
 2. Prawie jakbym słyszał Hitlera z jego wypierdami na temat sztuki dekadenckiej. Gówno wiesz o sztuce, w dupie byłeś i gówno widziałeś.

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Był jeden taki koleś, co wkładał swe gówno do puszek. Teraz to jest warte miliony. 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 5. A kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  2
  Odpowiedz
 6. W sztuce sredniowiecznej wszystko było na jedno kopyto.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Co się stało z tą stroną? Debile jak autor ciągle produkują tu swoje prawackie gówna. Chujnia powinna być wolna od polityki, zwłaszcza prawackiego syfu w co drugim temacie.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Ty mnie gejzerze zaczynasz wkurwiać.

   0

   0
   Odpowiedz
 8. Takich czasów dożyliśmy. Wystarczy, że jakaś naćpana feministka zesra się na tęczowo, a sekta lewacka uczyni z tego wydarzenie kulturalne i przy okazji manifest wolności.

  3

  2
  Odpowiedz
 9. A mnie to jebie. Ale we ziomek poprawkie na to, że – po pierwsze primo – dziś nikt nie będzie malował tak jak Canaletto, bo jest fotografia. Po drugie primo, rzeźbić też w dzisiejszych czasach ni chuja nie ma potrzeby. Są programy graficzne do projektowania i drukarki 3d. Dlatego sztuka współczesna poszła w taki krem z pieczonego gówna z serkiem spod napleta, jaki mamy dzisiaj. Kiedyś na jednej wystawie w CSW Lab widziałem nawet waginę ulepioną z gazet.

  4

  0
  Odpowiedz
 10. Ile kurwa wypiłeś?

  1

  0
  Odpowiedz
 11. No gamoniu, wychodzi na to, że nawet sztuka idzie na dno, jest coraz gorszej jakości. Prezes EURO mebel ma jednak ważniejsze sprawy na głowie, niż gówniane bohomazy. Nie dziw się jednak, że wszystkim tak jest. Filmy, obrazy, muzyka, telewizja,koncerty…A im bardziej coś obraża, poniża, szykanuje, tym lepiej…Jak chcesz mieć gównianą sztukę gdzieś, przyjdź pod bramę zakładu mojego. Tam na hasło „bohomaz” zostaniesz przyjęty na stanowisko, na którym nie ma czasu na takie rozmyślania. Zasuwasz, tyrasz, zero pierdół w głowie. Na koniec miesiąca (500 godzin) kasa w postaci trzech tysięcy. Kasę wydajesz na co chcesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  1

  0
  Odpowiedz

Uczeń

Witam szanowna chujnie. Od pewnego czasu borykam się z frustracja dotycząca mojego ucznia którego mi przydzielono w pracy. Zakład produkcyjny maszyny CNC. Ogólnie robota spoko ale trzeba dużo się nauczyć i mieć jakąś wiedzę żeby Cie przyjęli a bynajmniej było tak jakiś czas temu bo owy uczeń to rocznik 97, nic kompletnie nie wie, rysunek techniczny ZERO , zrobił se 7 dniowy kurs i myśli że podbije świat tylko że jest jeden problem. Ma po całości wyjebane. Wiadomo że będąc nowym pracownikiem przełożeni mają na nas oko ale gdzie tam on się będzie przejmował. Zamiast sluchac mnie i starać się czegoś nauczyć woli siedzieć na telefonie. Sam niczego się nie domyśli a kwestie dotyczące pracy przyswaja na pierwsze 5 minut po czym dalej musze mu powtarzać to samo 10 razy i już tak od 3 miesięcy. Moje wkurwienie sięga zenitu kiedy pomyślę o moim i jego wynagrodzeniu. Ja po 2 latach pracy mam 3,850 a on na start dostał 3,700. Pamiętam kiedy się przyjąłem to zależało mi aby się sprawdzić więc czasami jak nie było co robić udawalem na siłę żeby coś jednak robić albo szedłem sie pytać czy nie ma jakiegoś zajecia. W jego przypadku brak pracy to telefon i wygodna pozycja na fatelu przy biurku. Wkurwiam się i często mu mówię co myślę o jego sposobie bycia jako NOWEGO pracownika ale on potrafi się obrazić albo powiedzieć że nie ma nic sobie do zarzucenia bo nikt jeszcze nie podszedł do niego i nie powiedział że coś robi nie tak. Także taka u mnie chujnia z papatajnia.

49
5
Pokaż komentarze (22)

Komentarze do "Uczeń"

 1. Jak szefostwo ma wyjebane to ty też miej, jakby co powiesz, że zwracałeś mu uwagę, a najlepiej to jakbyś sobie na konsolce pograł

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Nie rozumiem doprawdy, co się ci starsi stażem w firmie tak się zajebiście przypierdalają do młodych. Autor jest troche jebnięty w głowę, ma kasę, kobietę w domu, może i auto czy jeszcze coś, to niech używa życia a nie dopierdala się do młodych. Oni mają przejebane. A poza tym: po co tak strasznie napierdalać w robocie. Czy wy wszyscy macie popierdolone w glowę na amen? Powinno się dzisiaj pracować góra 3-4 godziny dziennie. Ludzie, jebnijcie się zardzewiałym młotkiem w czerep! Zeby was w waszych pojebanych firmach czasem w pewiem weekend szlag nie trafił! jest rok 2019. Pojęliscie cymbały? w Niemczech po pierwszej wojnie św. wprowadzono 8-godzinny dzień pracy. Czaicie pierdoleni workalkoholicy? to było przed 100 laty. Dlaczego siedzicie w swoich dżobach aż wam dupa do krzesla przyrasta, zamiast robić rewolucję. Tylko to ma dzisiaj sens. Nie tylko w Polszy, ale na calym świecie. Poza tym żyjemy w tragicznie przejebanych czasach.

   0

   0
   Odpowiedz
 2. A mnie wkurwia stary typ ludzi, który zapierdala nawet jak nie ma nic do roboty i ładuje tą przysłowiową „pustą taczkę”

  6

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. I tym się nasze roczniki różnią od siebie kózko moja kochana. Wy braliście co było i zatintalaliście jak mróweczki, a my bierzemy co chcemy i wiemy, pracujemy po to być żyć, a nie żyjemy po to by pracować. Żegnaj, i przypomnij sobie, że też nie byłeś/aś biegły/a po 3 miesiącach w nowej pracy, a pewnie wymagasz od niego tego samego co od siebie teraz. Więc jebnij sobie baranka w ścianę i tłumacz wszystko jak dziecku, bo tak trzeba wprowadzać w nową branżę, czy to klienta czy pracownika. Zacznij łowić ryby, szczególnie leszcze, to uczy cierpliwości 😉

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Dobrze piszesz szanowny Komentatorze. Mam takie samo zdanie w tej kwestii. A autor wpisu faktycznie powinien sobie jebnąć baranka z rozpedu w ścianę, a jak to nie pomoże, to niech się walnie duzym zardzewialym mlotkiem w swój czerep, to mu może to jego pierdolenie, mędrkowanie przejdzie raz na zawsze. A młody ma czas. Jeszcze się paru rzeczy w życiu nauczy. Za 5-10 lat będzie taki dobry jak jego mentor napierdalacz.

   1

   0
   Odpowiedz
 5. A kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Bynajmniej, a przynajmniej to różnica. Poza tym ja was kurwa znam wy pracownicy z produkcji, pewnie opierdalacie mu dupę na stołówce i mówicie jaki to on nie jest przyjebany i zajebany gównem xD

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kto jest frajerem ?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Niezła chujnia. Współczuję. Niestety tak to jest. U nas w zakładzie tez zatrudnili taką dziunię po znajomości i się opierdala cały czas. Jedynie łazi i pierdoli jaka to ona zapracowana… Najgorsze że właśnie takie nieroby żądają nie wiadomo jakiej kasy na początek. A później wyjebane. Porażka

  0

  0
  Odpowiedz
 9. no to podjeb go albo zrób tak, żeby coś spierdolił – na co kurwa czekasz aż szczyl ciebie wypierdoli z roboty?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zwal mu chuja

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Masz przejebane stary, współczuję, a jeśli chodzi o tego ucznia to już wiem z jakim typem chuja mamy do czynienia

  4

  0
  Odpowiedz
 12. Wsadź go do tej maszyny CNC i utnij mu kutasa

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Pobrudź mu kurtkę projekulatem

  3

  0
  Odpowiedz
 14. Bądź czujny. To Twój przyszły przełożony.

  2

  0
  Odpowiedz
 15. Zrób mu loda będzie zgoda

  3

  0
  Odpowiedz
 16. Wyślij go do mnie, Prezesa EURO mebel. Konkretnie pod bramę mojego zakładu. Rzuć stróżowi hasło ” nierób”. Stróż da Ci 200 zł do ręki, po to żebyś przyprowadzał więcej takich gagatków. Później owe 200 zł zostanie ściągnięte z wypłaty nieroba. Następnie koleś zostanie zaprowadzony do zbijacza Władysława, który zbija elementy w kompletne meble. Nierób zaś będzie miał za zadanie przenoszenie tych mebli na plecach do magazynu. Tam magazynier Tadeusz powie mu, gdzie ma co układać. Tam nie ma miejsca na siedzenie. Poza tym, telefon owemu nierobowi zostanie przez stróża odebrany, następnie sprzedany na rynku wtórnym. Niestety, nie zarobi tyle co u Was (3000 zł/500 godzin/miesiąc),ale za to nauczy się tyry, a oduczy lenistwa. Jak zegarek będzie chodził. Po dwóch latach będziecie go mogli odebrać, chyba że wyjątkowy cep, to po trzech.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Bynajmniej =/= przynajmniej

  0

  0
  Odpowiedz
 18. W sumie to zazdroszczę mu takiego podejścia

  0

  0
  Odpowiedz

Mam dość

Okej, to będzie typowe użalanie się nad moim chujowym życiem więc mogę się za bardzo rozpisać.
Zacznijmy może od rodziny;
Czy oni naprawdę nie mają do roboty nic innego niż wkurwianie mnie? Wszystko robią mi na przekór, marnują mój czas a rodzeństwo to bym bardzo chętnie zajebała własnymi rękami, szczególnie siostrę którą matka faworyzuje.
Przechodząc do szkoły;
Co tu dużo mówić, jaki jest system edukacji w Polsce to chyba każdy wie, ale to jest kurwa przesada.
Przez pięć dni zapierdalasz do tej budy pełnej fałszywych, bezmózgich ludzi, którzy nie wiedzą czy Brazylia to miasto czy kraj, czekając tylko na te dwa dni odpoczynku od nich. W tym czasie codziennie po lekcjach zakuwając na pamięć pół książki bo rzeczy są tak wytłumaczone, że inaczej się kurwa po prostu nie da i w nocy myśląc czy nie lepiej byłoby się zajebać, od czego odciągają cię tylko pojedyncze momenty w życiu w których zdaje ci się że dasz radę przetrwać te następne kilka lat. Kiedy już nadejdzie weekend i tak jego większość zmarnujesz nie wiedząc co ze sobą zrobić i te dwa dni mijają jak kilka godzin, a ty nawet nie pamiętasz jak je spędziłeś. Cieszysz się, że ukończyłeś szkołę? Chuj z tego, teraz praca. Chociaż trzeba przyznać, że w pracy jest dużo lepiej niż w szkole bo możliwe, że znajdziesz coś, co cię interesuje, ale to naprawdę rzadkość. No ale poza tym, nie ma aż tyle stresującego gówna co w szkole, płacą ci za to i jak wrócisz do domu to masz wolny czas. Wciąż, zapierdalaj tak do emerytury która jest w chuj niska i jesteś już stary więc masz wolny czas ale nie masz pieniędzy lub możliwości.
I kończąc na mnie;
Co się tu odjebało to nie wiem. Zupełnie nie przypominam siebie z kiedyś, i to w tym złym sensie. Kiedyś byłam pełna energii, otwarta, przyjacielska i raczej aktywna, a teraz co? Nic mi się nie chce, często po prostu siadam przy biurku, pochylam się nad książkami i tak siedzę patrząc w nicość. Wiem, że MUSZĘ coś zrobić, ale i tak tego nie robię bo mam jakąś blokadę przez którą nic mi się nie chce. Często mam problem z założeniem słuchawek leżących na wyciągnięcie ręki, a co dopiero ze wstawaniem. Nie mam pojęcia czemu, ale nie potrafię zasnąć wcześniej niż o 2, chociaż to też dość wcześnie jak na mnie, a wstawać muszę codziennie o 6. Ostatnio naprawdę nie wiem co się ze mną dzieje, bardzo często chce mi się płakać, ale już od kilku lat nie płakałam ani raz, po prostu nie potrafię, kiedy uświadomię sobie, że jak się z kimś umówiłam to muszę się z nim naprawdę spotkać to ściska mi żołądek, nawet rysowanie, z którym kiedyś wiązałam swoje plany na przyszłość już mnie nie interesuje. A, no i moi „przyjaciele”. Nie radzą sobie z czymś w szkole lub mają jakiś problem – lecą do mnie. Kiedy ja otwarcie mówię, że coś jest nie tak i potrzebuję ich wsparcia to się kurwa rozpływają w powietrzu. To tyle, przepraszam za wszelkie błędy, ale piszę pod wpływem emocji. Jeżeli ktoś dotrwał do końca – dziękuję.

47
1
Pokaż komentarze (25)

Komentarze do "Mam dość"

 1. Pograj sobie na konsolce.

  0

  0
  Odpowiedz
 2. Czuję jakbym czytała o sobie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No to ja dla odmiany właśnie marzę o pójsciu spać, po tak beznadziejnym dniu.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. zacznij pic.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chciałem tylko powiedzieć że praca jest bardziej stresująca niż szkoła i jeszcze zatęsknisz do szkoły jak nie musiałaś się martwić co do garnka włożyć. A teraz korzystaj póki możesz

  0

  1
  Odpowiedz
 7. A kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  3
  Odpowiedz
 8. Coś chyba ci się wydaje, że masz tych koleżków, a tak na prawdę to z ciebie tylko korzystają. Ogólnie mam podobnie. Klasa maturalna, a od kilku miesięcy brak mi w motywacji maksymalnie. Chyba najgorzej wypadam od 4 lat technikum

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Drogi autorze ma pan/pani racje,ja mam taka samo w życiu,rodzice faworyzują moją siostrę ciągle,jak tylko coś potrzebuje lecą jak pojebani.
  Do tego ma bachory to jeszcze gorzej.
  Ciągle gadają a twoja siostra to twoja siostra tamto,tylko ubić ją własnymi rękami,

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Gówno mnie to obchodzi

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Masz wygoloną kochanie?

  3

  0
  Odpowiedz
 12. I tak umrzesz, więc pierdol to

  4

  0
  Odpowiedz
 13. Zacznij chlać jak ja, tylko zdrowie się jebie a tak to jest całkiem nieźle

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Lubisz w kakao?

  3

  0
  Odpowiedz
 15. Okrasa łamie penisy

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Do lekcji gówniaro i siostrę przeproś

  1

  2
  Odpowiedz
 17. Jak skończysz 18 lat złóż CV do Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Tu będziesz mieć wreszcie spokój umysłu. Umowa na 10 lat, prycza w przyzakładowym baraku, gdzie za ścianą napierdalają maszyny, wrąca taśma, po tyrze na której natychmiast zaśniesz, system 12/5 i wolny weekend na który dostajesz od zakładu 0,7 litra berbeluchy. Jeśli masz wygląd minimum 9/10, możliwe, że zwróci na ciebie uwagę JA – Mesio lub Byczywąs, a kto wie, może i będziesz mogła liczyć na udział w gangbangu na ranczu Byczywąsa. Tylko, że my kończymy bukkake, a nie wiem, czy cię to kręci.

  2

  0
  Odpowiedz
 18. Oczywiście to co pisałem powyżej to jak skończysz 18 lat. Teraz do lekcji. /Mesio

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Masz początki depresji. Przestań słuchać problemów innych, bo to Cię dołuje. Masz dużo świadomości co i jak, jesteś inteligentna, dasz sobie radę. Ciężko jest zawsze, to fakt. 3maj się. Szczerze pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Prezes EURO mebel, czyli ja, czytam te Wasze wpisy i tak się zastanawiam,co jest przyczyną wzrostu liczby ludzi z takim podejściem do życia jak Ty. Młodzi ludzie, a takie problemy mają…Prezes ma już swoje lata, czas lat szkolnych dobrze wspomina. Koledzy, piłka.. Jak trzeba było, to i się w pysk dało. A teraz byle pierdoła w życiu, jakiś próg staje się górą nie do obejścia. Dlatego Prezes zaprasza takich ludzi do swojego zakładu (rzecz jasna, 18+).Tam Roman i Leon nauczą Was pracy. Ciężkiego zapieprzania, żebyście wiedzieli, co to jest praca.A na koniec miesiąca poczuli zapach trzech tysięcy ( pięćset godzin),wypracowanych swoimi rękoma. Jest też Katerina w ramach relaksu, bardzo lubi doggy style.Poza tym wszystkim jest też piękna idea pracy przy budowie imperium Prezesa. Ku chwale EURO mebel!

  0

  2
  Odpowiedz
 21. Myślę dokładnie to samo! :3

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Wpadać w marazm nie wypada czas się wieszać ziom. Mam to samo zero przyjemności z życia, zero chęci, zero czegokolwiek.

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Widocznie w tak młodym wieku już dopadł cię kryzys istnienia. Bywa. Trudno będzie ten stan odwrócić. Mnie też obecnie już nic nie interesuje i dostrzegam głównie bezsens życia, ale w takim wieku co ty to dużo mi się jeszcze chciało. Najlepiej idź na terapię, może pomoże, a na przyjaciół specjalnie nie licz.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Jeśli uważasz, że szkoła jest bardziej stresująca niż praca (nawet jakakolwiek) to mam dla Ciebie złą wiadomość

  1

  0
  Odpowiedz

Jestem pierdolonym karłem

Jestem facetem, który ma zaledwie 167cm wzrostu. Nie dość, że jest to przygnębiające mając w okół kumpli, którzy są o pół łba wyżsi to jeszcze mam wrażenie, że nikt nie traktuje mnie poważnie, kiedy ja staram się taki być. A jeżeli chodzi o stosunki damsko-męskie to zdaję sobie sprawę, że to ciężkie, bo każda woli wysokich mężczyzn, to jeszcze trudność w znalezieniu partnerki. Jestem zajebiście wybrednym typem jeżeli chodzi o cokolwiek. Być może to przez moją duszę artysty i to, że muszę mieć wszystko w moim idealnym porządku, ale kobieta powinna być nie dość, że niższa ode mnie to jeszcze w moim guście jeżeli chodzi o urodę, a w dodatku musiałbym się z nią dogadywać i mieć wspólne zainteresowania. Wydaje się wręcz nie do zrealizowania, bo przy tym wszystkim dochodzi to, że to ja jej muszę również pasować, szczególnie z tym krasnoludzim wzrostem. Mam 20 lat i nie sądzę, abym jeszcze urósł. Żałosne w chuj.

20
14
Pokaż komentarze (19)

Komentarze do "Jestem pierdolonym karłem"

 1. nie pierdol tylko głosuj na PEŁO

  0

  1
  Odpowiedz
 2. Jedź do chin

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Mam 26 lat i 165cm, miałem to samo co ty, spoko, przejdzie Ci, tak Ci pisane z dużej, bo być może nie będziesz wielki wzrostem lecz charakterem i osobowością 😉 . Kwestia odpowiedniego nastawienia psychicznego. 3m się 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Nie wybieramy sobie wyglądu. Więc twoje bolączki na nic się zdadzą. A takie nienaturalne wielkoludy też są tragiczne wierz mi. Prawdą jest że sprawiedliwość nie ma na tym padole łez i nie będzie.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Tak jak mówisz. Problem leży w twoim zjebaniu umysłowym.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. A kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  3
  Odpowiedz
 8. Ten trik powiększa chuja o 6 cm w 9 minut.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Wal se chuja. Albo emigruj do Azji, tam podupczysz. Ostatecznie, kup chińską lalę i zamknij ryja.

  2

  1
  Odpowiedz
 10. Mężczyzna 25 lat, chętnie Ci obciągne, nic poza tym

  4

  0
  Odpowiedz
 11. Jaki wzrost, taki chuj

  3

  1
  Odpowiedz
 12. A gdzie kurwo byłaś w niedziele?

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Rozumiem,że za to chuja masz ogromnego ?

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Mam tyle samo. I 40lat. Kiedyś miałem dziewczynę o pół głowy wyższą. Teraz od 15 lat w udanym związku.
  Więc i ty masz szansę.

  0

  1
  Odpowiedz
 15. jestem dziewczyną ze wzrostem 158cm, jest takich dużo, ale masz w chuj odrzucajacy charakter z tego co mozna tu wyczytac.

  1

  1
  Odpowiedz
 16. U mnie, czyli u Prezesa EURO mebel, nie zwracamy uwagi na wzrost, a tym bardziej na duszę artysty. Na pewno wśród pracownic znajdzie się niższa od Ciebie.Z urodą to różnie może być….Ale nie można mieć wszystkiego…..Połóweczka po robocie i laska będzie ładniejsza.A może i wena Ci jakaś podejdzie… Żebyś nie musiał jeździć po alkoholu, Prezes ma dla Ciebie lokal mieszkalny za 1500 zł/miesiąc. Wszystko co potrzeba jest. Dach, okna…Może się jakiś dywan po poprzednim lokatorze trafi…Żeby otrzymać jednak te wszystkie frykasy, musisz się u nas zatrudnić na okres przynajmniej połowy roku. Roman z trzeciej piły wszystko Ci pokaże. Zaproponują Ci stanowisko odpowiadające Twoim umiejętnościom.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Chłopie! Po pierwsze nie dołuj się, bo 20 lat to jeszcze nie koniec wzrostu. Miałeś skok pokwitaniowy? Pediatra mi mówiła że normą jest skok wzrostowy zarówno w wieku 14 jak i 20 paru lat (do 25 roku życia niektórzy nawet rosną). Po drugie, jesteś FACETEM, kumasz? FACETEM!!! Idź na siłkę, nabierz ciała może… siły prawdziwego faceta nie liczy się wzrostem!!! Ja mam 176cm wzrostu, jestem w tym samym wieku co ty, chodzę na siłkę i jakoś daję radę. Akurat moi koledzy mają gdzieś średnio 180-185. Nie każdy musi być wysoki, cóż.
  Mówię, spokojnie. Musisz być twardy i tyle. Pozdro!

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Niezły z ciebie pokurcz, baby nie znajdziesz ale nie łam się masz 2 łapy to se 1 zwalisz a 2 pomiętosisz jajca

  0

  0
  Odpowiedz

W Polsce jesteś skazany/a na siebie

Korporacje, banki i państwo gnębią nas i niszczą. W szkole i na studiach nie dowiesz się niczego o prawdziwym życiu, chyba że już wtedy musisz pracować. Ale z reguły najwyżej dorabiasz i żyjesz w błogostanie, bo większość odpowiedzialności przejmują rodzice. Jednak podskórnie czujesz już zbliżający się koszmar, jakim jest dorosłość w Polsce, dlatego starasz się podświadomie jak najdalej przesunąć w czasie nadchodzący horror. I wreszcie przychodzi samodzielność, której tak się bałeś/aś. I słusznie. Nagle orientujesz się, że nie ma już kolegów od piwka, koleżanek od pogaduszek, bo teraz każdy myśli o przetrwaniu i nie ma czasu nawet porozmawiać. Dobrze jeśli chociaż masz dobre relacje z rodziną, bo w przeciwnym razie zostajesz kompletnie sam. Zaczynasz rozumieć, że wszystko jest skonstruowane przeciwko tobie. Prawo nie działa, albo działa tylko dla silnych i bogatych. Jeśli ktoś cię chce oszukać, może to zrobić, bo odpowie za to najszybciej za kilkanaście lat, a twoje życie już będzie zniszczone. Korporacje i banki mogą cię oszukiwać i kłamać z uśmiechem na ustach, bo wiedzą że są bezkarne, najwyżej zapłacą parę milionów, czyli nic, po wieloletnim procesie, który setkom ludzi zniszczy życie. Ty za to stracisz w starciu z nimi czas, zdrowie i pieniądze. I dalej miliarderzy na szczycie będą śmiać się wszystkim w twarz. Co więcej, państwo nie chroni cię w żaden sposób, a jedynie gnębi i niszczy tak samo jak korporacje, albo nawet gorzej. Możesz próbować uciec od tego, zamieszkać w lesie, ale nawet w tym lesie mogą postawić obok ciebie wielki dom weselny bez pozwolenia na budowę i na rozbiórkę będziesz czekać 20 lat – zobaczcie co dzieje się w stolicy.

Moi drodzy, mogłabym tak ciągnąć w nieskończoność, ale wolę dodać coś konstruktywnego na koniec. Nie dajmy się systemowi, nie czekajmy aż przyjdą nas zniszczyć, włóżmy wysiłek w to żeby chociaż trochę poznać prawo i możliwości obrony przed oszustami. Nie ufajmy korporacjom z założenia, czytajmy każdą umowę i regulamin, nawet 100 stron drobnym drukiem, choćby zgrzytali zębami ze złości. Nie podawajmy danych osobowych o ile to możliwe, nie podpisujmy niczego bez czytania, stańmy się bardziej świadomi. I może chociaż nasze dzieci będą miały ciut lepiej, będą ciut bardziej świadome. Bo jednak jak porównamy to co jest z tym co było 20 lat temu, to mimo wszystko jest nieznacznie lepiej.

36
2
Pokaż komentarze (12)

Komentarze do "W Polsce jesteś skazany/a na siebie"

 1. kup se konsolke zycie bedzie latwiejsze
 2. 20 lat temu były lepsze konsolki

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Przykro mi, ale nie ma sensu poznawać prawa bo jak wspomniałaś prawo jest w naszym kraju dla władzy, bogaczy i przestępców. Niezawistnych sądów już nie ma, zresztą i tak to bez znaczenia bo większość sędziów i prokuratorów było skorumpowanych od dawna. Jedyne co ci zostaje to wyjechać do bardziej cywilizowanego kraju gdzie również jest korupcja i korporacje, ale nie dokręcają tak śruby ludziom.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Odszukaj księstwo wichrowych mórz, nadałbyś się w ich szeregi. Walczyli kiedyś o to samo co ty.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  3
  Odpowiedz
 7. Wszędzie nas ruchają przy różnych podatkach, składkach i vat. W tym antyludzkim państwie to tylko się można garba dorobić a na koniec do piachu oczywiście rodzina będzie musiała zapłacić za trumnę i pogrzeb. Po chuj taki schemat spierdolenia jeszcze przedłużać.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Zgadzam się. Pozdro.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. O, mądra loszka. Mogłabyś dać mi dupy, staremu prawikowi. Jak nie dam rady dokończę palcem.

  2

  1
  Odpowiedz
 10. Ja Cię kocham i szanuje aż mi kutas podskakuje

  3

  0
  Odpowiedz
 11. Brawo, Pan twój Mesio jest pod wrażeniem twojego wpisu. Tak, tak funkcjonuje świat. A co do umów, w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym umowa jest ekstremalnie prosta i jasna, bez drobnego druku. Umowa na 10 lat z możliwością jednostronnego wypowiedzenia ze strony Zakładu i weksel in blanco. Przejrzyste, jasne warunki.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ja,czyli Prezes EURO mebel, powiem Ci, że nie tylko w Polsce tak jest. Banki, korporacje wszędzie tak działają. To są instytucje nastawione na zysk. Jednakże wszystko zależy od Ciebie. Prezes oglądał taki film, gdzie padł cytat:” Nic tak nie rozwala jak życie. Uderzy, wywróci Cię i nie powoli wstać. Nie ważne jak mocno bijesz, ważne jak dużo jesteś w stanie przyjąć, by móc iść dalej.” Jakiej jakości będziesz wiódł życie, zależy tylko od Ciebie. Tylko. Nie wolno się poddawać, inaczej Cię rozjadą. Pracować, żyć, nawiązywać znajomości ( nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać).A jeżeli coś Ci nie pasuje, to zwyczajnie miej to w dupie. Trzeba mieć w sobie trochę egoizmu, takie czasy gamoniu…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A pierdolenie. W Ameryce mlekiem i miodem płynącej nie ma aferzystów, biurokratów, mafii, mobbingu, korupcji, kurestwa? Myślisz, że jak sobie wyjedziesz na zachód, to będzie łatwiej? Tak, są luksusowe, klimatyzowane biurowce, więcej zarobisz, kupisz ciuchy, mieszkanie, samochód ale to sukces iluzoryczny. Spytaj tych wszystkich celebrytów chorujących na depresję i targnących się na swoje życie. Jak powiedział sokół: „Jest wiele płaszczyzn życia, jak patrzysz od środka, Biedni z zewnątrz przyjeżdżają tu do raju, miejscowi bogaci wciąż stąd uciekają.”

  0

  0
  Odpowiedz

Gypini

Krótko. Nie zarabiam za wiele, ale co uda mi się oszczędzić to odkładam. Nic mnie nie wkurwia chyba, tak jak moi kochani znajomi, którzy słysząc słowo „odłożone” widzą „do pożyczenia”. Kurwy jedne, skoro odkładam to nie mam zamiaru im wam pożyczać na wasze zasrane zachcianki. Ile razy muszę wam to powtarzać. Najlepsi są jednak ci, którzy myślą, że skoro pieniądze u mnie tylko leżą i ich nie wydaję, to nie muszą mi oddawać, bo i tak nie robi mi to różnicy :D/ Wstyd mi by było w ogóle się u was pojawić i prosić o jałmużnę, a co dopiero żebrać kasę na klub czy inne gówno. Mój ulubiony przypadek to kiedy przyszedł jeden agencik w dzień moich urodzin i pierwsze co, to wyciąganie łapy po pieniądze, bo właśnie na coś mu wtedy brakowało. Hahah. Nie stać was na coś = nie kupujecie, a ode mnie się odpierdolcie łajzy.

47
2
Pokaż komentarze (13)

Komentarze do "Gypini"

 1. spokojnie, spokojnie, chwytaj karafke i bedzie lepiej:
 2. Z takimi to bym nawet na konsolce nie grał

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Im to powiedz, a nie nam.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jedna porada, eliminuj frajerów ze swojego otoczenia, pozbywaj się ich niczym spróchniałego zęba, bez wyrzutów sumienia. Masa mentalnych żuli wokół, bez pomysłu na siebie i jakichkolwiek ambicji, nie jest ci do niczego potrzebna, niech gniją we własnym szambie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Gwałć baby, zdobywaj wsie

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Dobry zwyczaj tylko kutasa pożyczaj

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Spokojnie, spokojnie, chwytaj chuja i będzie lepiej.

  3

  0
  Odpowiedz
 10. Po prostu nie chwal sie nikomu ile masz oszczednosci to sie odwala. A jesli ktos przyjdzie zebrac to mow ze nie masz i po problemie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 11. No to kurwa co ty robisz? Kładziesz pieniądze na półce na widoku czy co? Kto i dlaczego w ogole wie o tym ze ty odkładasz i ile? Po co o tym mowisz? To twoja sprawa. Jak dbasz tak masz.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Po chuj ci mam oddawać jak u ciebie tylko ta kasa leży?!

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Pieniądze, gamoniu, lubią ciszę. Prezes EURO mebel coś Ci powie. A raczej zapyta. Po co się chwalisz oszczędzoną kasą? Oszczędzaj, ale nie chwal się tym. Po co mają wiedzieć? Wtedy problem pożyczania zniknie. A wraz z tym Twoje frustracje. Dzisiaj Prezes krótko, bo tu więcej nie ma o czym pisać. No, może poza tym, że Prezes kupił sobie nowe letnie opony do swojej A8 L (takiej, jaką jeździła Pani Beatka).Prezes jeździe na Śląsk w interesach, zobaczymy jak kleją.

  0

  0
  Odpowiedz

Same złe wieści

Pamiętam jak jeszcze za dzieciaka uwielbiałam oglądać telewizję- a to jakaś komedia, a to muzyka na naprawdę niezłym poziomie i oczywiście kreskówki, bo jak to tak dzieciństwo bez „bajek”. Złoty czas po prostu. Teraz kurwa włączysz tylko na parę minut TV i już tylko o morderstwach, gwałtach depresji, a to jakiś środek na sraczkę, hemoroidy a to mordy polityków i ich przekręty… praktycznie nic ciekawego ani pozytywnego nie mówią. Ewentualnie zostały jakieś gówno-komedie z wymuszonym żartami o seksie, fekaliach i zdradach. Po co ludziom jeszcze ta telewizja??? Gdyby nie to, że rodzice jeszcze w domu to bym chyba wyjebała ten elektroniczny grat przez okno. Chujnia i śrut!!

116
6
Pokaż komentarze (34)

Komentarze do "Same złe wieści"

 1. gimbaza nie pamięta konsoli
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tu Jakub, służący Arktosa – władcy Lodolandii.
  Szkoda że obecnie w TV nie jest emitowana bajka „Tabaluga”. Tam występowałem ja, mój Pan – Arktos i wiele innych.

  Ps. przez dłuższy czas zastępuję Arktosa, ponieważ Arktos opracowuje plan podboju zielonej doliny, który i tak nie wypali bo w ostatniej chwili zjawi się Tabaluga i mu pokrzyżuje jego plan.
  Jak to mawia Arktos: Chwała Lodolandii

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Bajka nie jest emitowana bo Arktos nie żyje, a Lodolandia się roztapia.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Całkowicie się z Tobą zgadzam. Generalnie chujnia i śrut

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak ja.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. 2018-03-12 18:02

  Wkurwia mnie niemiłosiernie, że ludzie nie potrafią w żaden sposób zrozumieć, że nie trawię i nie będę trawił disco polo.
  Mówiłem nie raz, że przeważnie ograniczam się do cięższych brzmień gitarowych i w ostateczności do zagranicznego popu. Wszelkie przejawy remiz na wypiździejewach, klimaty weselno-passatowe i hulanki buraków w „eleganckich” koszulach z krótkim rękawem mnie wręcz bolą. W pracy codziennie błagam, aby przez cały boży dzień nie leciała w radiu stacja disco polo, która przyprawia mnie o nowotwór. Chciałem iść na kompromis i zrobić tak by 4h leciała moja muzyka i 4h ich. No ale oczywiście zostałem zmieszany z gównem i przegłosowany bo ja to się nie znam i nie wiem kto to jakiś Zenek, Franek czy inny debil. Po 10h ciężkiej roboty umysłwo-fizycznej, wracam do domu niemalże ma czworaka, gdzie czeka na mnie moja narzeczona. I zamiast uszanować to, że jestem wykończony i dać mi odpocząć w ciszy to nie… odpali na full z laptopa jakieś miłości w zakopanem, tego starego palanta Millera + jakies inne wsiurowe chłamy. A co najgorsze, jeszcze do tego śpiewa przy tym niewyobrażalnie fałszując. Czasami chcę poważnie z nią o czymś porozmawiać a ta zaczyna mi śpiewać jakieś ” mówisz że mnie kochasz”… Ja pier. Przecież to momentalnie się wacek kurczy wraz z mózgiem. Moi znajomi to samo… Wyzywają mnie od aspołecznego typa bez gustu kiedy stanowczo zaznaczam, że moja noga nie postanie w klubie disko. Dlaczego ludzie są tacy niewyrozumiali? Nie rozumiem tej całej podniety disco. Jakiś frajer to na nowo wypromował, przez co teraz cały Facebook oraz YouTube, tonie w powodzi tego syntezatorowego gówna. Bo to nawet nie jest śpiew. Każda nowa z tych piosenek brzmi jak marna kopia poprzedniej. Podobny bit, to samo przesłanie (żadne) o jakichś miłościach i zdradach z tyłka. O teledyskach nie wspomnę. Bujający się wyżelowany picuś w zburaczonym mesiu, jedzie przez wieś wyrywając lochy na hajs. Super wartości, super przesłanie. I nie, nie mieszkam we wsi. Jeśli kogoś tu uraziłem to przepraszam, niemniej jednak dla mnie disko polo jest i będzie chłamem dla gówniarzy ze wsi, szlajających się po remizach.

  13

  0
  Odpowiedz
 7. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie ogladam tv,ale moi starzy oglądają ): i to jest smutme.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Kiedyś to się czekało do weekendu na nocne erotyki na niemieckiej tv, żeby konia dobrze powalić. A teraz google VR i jazda.

  10

  1
  Odpowiedz
 10. Nie jest dobrze. Oj, nie jest dobrze…Nie tylko w tv, ale w domach, na ulicach, w parkach. Ze starego miasta piszę do Was Czarczak.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Smutna i żałosna prawda. Ja tylko czekam aż jebnie asteroida i pogrzebie ten gnijący, nędzny, zdebilniały świat i ludzi.

  10

  0
  Odpowiedz
 12. Przyjechali z Petersburga, ojciec pedał, matka kurwa, mieli syna skurwysyna, mieli córkę ciasną dziurkę, która obierała skórkę, dziadek nie wierzył w te żarty, rano wstaje, chuj obdarty.

  10

  1
  Odpowiedz
  1. Buahahaha 🙂 fajny wierszyk, prosimy o więcej!

   0

   1
   Odpowiedz
 13. Arktos to nawet w dziale „Cookies” jest. Zajrzyjcie se.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Od telewizji już dawno spierdolili ci co są jakkolwiek rozgarnięci. Reszta co została, to jej można nawet srać do ryja a i tak będzie zadowolona. Skąd niby ten wysyp seriali paradokumentalnych?

  8

  0
  Odpowiedz
 15. Dokładnie to samo uważam. Żeby istniał chociaż jeden serwis informacyjny, w którym mówią tylko o pozytywnych, ciekawych rzeczach, ale nie, oni właśnie po to są żeby dołować ludzi, niszczyć nas, nasze samopoczucie i chęć do życia. Telewizja, radio, internet sieją tylko złe wiadomości i nienawiść, to jest ich cel, ale ja się nie dam, nie słucham ich i żyję swoim życiem i radzę tak każdemu.

  4

  2
  Odpowiedz
 16. Kurwa płacę rachunki za tv i oglądam telewizor raz w tygodniu(albo w miesiącu). Któregoś dnia pojadę i zakończę umowę a tv rozdupce z kopa.

  4

  1
  Odpowiedz
 17. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

  3

  1
  Odpowiedz
 18. ja tam lubię cda lub netflixksa na dużym ekranie

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Rzeczywiście tak jest, jak mówisz. Mam dość mediów i dziennikarzy, odbierają mi spokój psychiczny. Najgorsze, że dziennikarz to praktycznie przedstawiciel swego rodzaju „wyższej rasy”. Miliony informacji, które nie są nawet sprawdzane zalewają nas, a potem jakiś nawiedzony człowiek w autobusie, na ulicy albo w towarzystwie ciągle opowiada coś o tym, co przeczytał w jakiś mediach o jakimś polityku, to już jest istna tortura psychiczna i nie ma gdzie uciec.

  3

  0
  Odpowiedz
 20. 2018-06-05 23:22

  Kiedyś był to mój ulubiony owoc. Moment w którym wszedł na rynek był naprawdę dla mnie szczęśliwym okresem, pomimo że ciężko było go dostać. Zazwyczaj w jakichś drogich Almach czy Piotrach i Pawłach. Dla ludzi to było coś bardzo egzotycznego. A dziś? Producenci wszystkiego obrzydzili mi go totalnie. Gdzie nie spojrzeć to mango. Każdy sok już ma w składzie mango. Czekolada z mango, piwo z mango, dżem z mango, jogurt z mango, woda z mango, chipsy z mango, herbata z mango, kosmetyki z mango, prezerwatywa o zapachu mango, liquidy z mango, tabletki o smaku mango…mógłbym tak wymieniać przez najbliższe 2 dni. Ciekawe co jeszcze wymyślą producenci. Ubrania uszyte ze skórki mango? Dildo z mango? Eh. I tak jest ze wszystkim. Czarnuchy z zachodu podeślą jedną rzecz a my się nad nią spuszczamy do porzygu przez najbliższe 5 lat.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Będzie niedługo viagra z mango. To dopiero będzie super. bo viagra droga, a członek nie zawsze chce stawac i być twardy, nawet jak czlowiek jeszcze mlody i niejedną laskę zaliczył. A kobiety się pragnie, nie tylko na weekend ale także w tygodniu roboczym.

   0

   0
   Odpowiedz
 21. Kurła, kiedyś to było, chrum kwiiik kiedyś to były czasy a teraz już ni ma czasów…

  2

  1
  Odpowiedz
 22. jak najdalej od tego GÓWNA.

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Ja, czyli Prezes EURO mebel powie Ci, że w miarę normalne dokumenty czy filmy w telewizji są nadawane późnym wieczorem albo w nocy. W ciągu dnia odmóżdżanie społeczeństwa trwa w najlepsze. Dlatego Prezes TV nie ogląda. Ta dzienna papka telewizorni jest dla debili. Internet, a konkretnie YT, też powoli debilnieje. Ale to jest kierunek dążenia ludzi. Auta, telefony, telewizory coraz lepsze, inteligentniejsze. Coraz więcej rzeczy zrobią dla Ciebie, wszystko po to, żebyś coraz częściej nie musiał myśleć. Dzisiaj, gamoniu, TV jest złem. Gównianą paplaniną. Na szczęście nie każdy musi to oglądać. Dlatego Prezes nie ogląda. A jeżeli masz słabą wolę i boisz się, że mimo wszystko będziesz oglądać, zapraszam Cię do mojego zakładu. 500 godzin w miesiącu plus dojazdy to odechce Ci się oglądania, zwłaszcza, że jutro i następne dni to samo. Płyty,deski…A po nocach wyciąganie drzazg z rąk.

  1

  1
  Odpowiedz
 24. Droga koleżanko, czas przeżucic się na książki

  1

  1
  Odpowiedz
 25. Ja tam nie narzekam. Jest mnóstwo rzeczy do oglądania. Wiadomości o 19.30, Klan, Koło Fortuny, Elif, Familiada, Dancing with the stars itd. Ja mam niewielkie mieszkanie na kredyt, zarabiam mało, ale mam dwójkę dzieci i dostałem na nie 1000 zł. Micha pełna. Właśnie kupiliśmy telewizor 60 cali. To pierwszy rząd, który naprawdę robi coś dla biednych. I cudowny prezydent. Brawo Panie Andrzeju – pokazał Pan klasę. Jestem wdzięczny. Z góry oświadczam, że wszystko co robię, robię legalnie i nie zamierzam sprawiać żadnych problemów. Co złego, to nie ja. A jak nie dostanę paragonu w sklepie, to doniosę do skarbówki, żeby był porządek i wszystko zgodnie z prawem. Nie mogę się doczekać chipów pod skórą i likwidacji gotówki. Wtedy wszystko będzie ewidencjonowane i nikt się nie będzie migał.

  12

  1
  Odpowiedz
 26. Tak było zawsze, tylko uwagi nie zwracałaś. Jeszcze dodaj, że wojna nadchodzi xD

  1

  0
  Odpowiedz
  1. A i wojna nadchodzi xd thx za przypomnienie

   0

   0
   Odpowiedz
 27. Nie oglądam telewizji- polecam

  2

  0
  Odpowiedz
 28. Taaaaak, skąd ja to znam, mam to samo, w ogóle to rzadko oglądam wiadomości czy TV bo jak widzę co się na tym kurwidołku zwanym planetą ziemia odpierdala to mi się po prostu kurwa odechciewa wszystkiego, czasami to mam ochotę strzelić sobie w ryj ale strzał w mordę z pistoletu nie rozwiąże moich problemów, najlepiej to mieć wyjebane, nie przejmować się, nabrać dystansu do życia i robić swoje. Mam 26 lat i dopiero teraz siebie odkrywam zamiast to zrobić w dzieciństwie (takim jak twoje), trochę późno ale chuj z tym, wierzę że mi się uda odnieść sukces i Tobie też tego życzę, dobranoc ;).

  1

  0
  Odpowiedz
 29. Ludzie myślący już dawno wyjebali telewizory, więc jeśli nie możesz tego zrobić, to zwyczajnie unikaj telewizji i internetu głównego ścieku.

  3

  0
  Odpowiedz
 30. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Taki jest mainstream. Przeciętny człowiek to ciemny (choćby wysoko wykształcony) debil, który żyje po to by gromadzić kasę. W jaki celu, nie wiadomo. Pod taką publikę tworzone są programy. Te wartościowe jeszcze się przemycają. Jeśli kiedy będą w stanie określić ze 100% dokładnością oglądalność, to ostatnie cenne propozycje znikną z ekranu. Nie zrobią genialnego produktu dla 15% widzów. To się nie opłaca. Tak więc to co widzisz w TV odzwierciedla potrzeby. Miałeś lepsze mniemanie o Polakach? Niepotrzebnie.

  0

  0
  Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: MŚ w Katarze czyli jak kibice zapracowali na swoją chujnie | Wielkomiejskość po polsku | Beznadzieja, walka i agonia ziemskiego życia u podstaw | Zbieractwo czyli choroba komunistyczna | Przyjaciele | Marzę o życiu kiełbasianego łba | Śniadanie i rewolucja | Zaczniecie żyć na starość | Zboczone żarty w pracy | Mój ból dupy, zgorzkniałość i niespełnienie, czyli jak spierdolić swoje marzenia i spaść z hukiem na ziemię | Nie potrafię opanować swojego chamstwa | Gdzie ci mężczyźni... | "Ynfluencerzy" | Dziewczyna która nigdy nie jest niczemu winna! | W poszukiwaniu szczęścia | PRL zmartwychwstał | Złe wspomnienia z dzieciństwa | Brak cierpliwości | Brzuch | Wszędzie pierdolone SUV'y | Marne pocieszenie dla Polaków | Burak z BMW | Odświrowało mi | Mój ból dupy, zgorzkniałość i niespełnienie, czyli jak spierdolić swoje marzenia i spaść z hukiem na ziemię | Domy "kostki" | Epidemia debilizmu | Zabawa dziecka musi być głośna | Ludziom sie nudzi | Chylę czoła | Kryptowluty, biznes online | Egocentryzm kobiet | Nie dogaduję się z rodziną | Cholerne geny | Nerwica | Odnowa życia towarzyskiego | I don't understand | Obleśne dziady myślące że są książętami podrywu | Jestem kompletnie bezwartościowa | Wkurzający lokatorzy w Bloku mieszkalnym | Chujnia samochodowa | Jaka kurwa miłość? | Wszechobecna chujnia osoby spokojnej | Bierność i bezczynność Polaczków | Spotkanie integracyjne | Jebane gówno zwane miłością | Długość dźwięku samotności | Chujnia drogowa | Okolice | To wszystko bez sensu. Myślę o Raju Utraconym. Nuży mnie życie.