Zazdrość

Przykładowa sytuacja: spotykasz się z dawno niewidzianymi znajomymi / rodziną i po chwili padają pytania: co tam / co słychać / czym się zajmujesz / ile zarabiasz itp. Ktoś odpowiada, że ostatnio dobrze mu się wiedzie, znalazł fajną i dobrze płatna pracę, układa mu się w związku. I w tym momencie przychodzi to paskudne uczucie, a cała sympatia gdzieś ulatuje: „Ale jak to?! Dlaczego on ma lepiej ode mnie? Myślałem, że będzie narzekał jak mu ciężko, a on tutaj, że jest zadowolony z życia! Nie to chciałem usłyszeć!” I tu nachodzi mnie refleksja: skąd to się w nas wzięło? Dlaczego nie potrafimy zaakceptować szczęścia bliskich osób? Kto w nas zaszczepił potrzebę nieustannego porównywania się z innymi? Sam się przyznaję, że mam z tym wielki problem, może ktoś podpowie, jak się z tego wyleczyć?

73
4
Pokaż komentarze (27)

Komentarze do "Zazdrość"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pokonaj wszystkich Groksów jak Ja.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zmień kraj, jak pisał Norwid my Polacy pierwszy naród ostatnie społeczeństwo, PRL był systemem złym, ale przykrył dawne podziały chłopsko pańszczyźniane sięgające I RP, i miał kilka dużych plusów , bo to o czym piszesz sięga I RP i oczywiście II RP. III RP to reaktywacja II RP, ustrój ponowoczesny ale dalej pańszczyzniano feudalny i państwo wyznaniowe. Owszem na początku lat 90-tych banda zdrajców polityków, często chamów i przestępców sprzedała kraj, gospodarkę, bankowość i społeczeństwo obcym korporacjom planem Sachsa i przestępcy Balcerowicza, i spod buta ZSRR wpadliśmy pod inny, co skutkowało biedą i bezrobociem. Ale chamy chłopy panszczyzniane nie podskoczą politykom AWS i reszcie, innym partiom, potem POPiS, tylko będą się żreć miedzy sobą albo wewnątrz klanów, PO i PiS to już sztandarowy przykład, chociaż obie partie to prawica katolicka wywodząca się z AWS. Skutkuje to kumulacją najgorszych cech u nas Polaków, zawiść, zazdrość, podstęp, życzenie źle. Polaczek jak słyszy że u Ciebie dobrze, to zaraz zaczyna być zawistny nienawistny a jak słyszy że u ciebie źle albo pogorszyło ci się z dobrze na źle, to już mu się ryj obłudny śmieje. Im więcej katolicyzmu tym więcej skurwysyństwa, oficjalnie najważniejsza jest rodzina, katolicki bożek i wartości, a naprawdę tylko mamona i jak komuś jest lepiej i uczciwie się dorobił, to nieważne, utopiliby takiego w łyżce wody. Matka mi mówiła, za PRL takiego chamstwa, zezwierzęcenia, zbydlęcenia nie było, chociaż nie było kolorowo. Śmieszny przykład z koszykówki, zawsze bardzo dobrze rzucałem, rzut mam wybitny jak na amatora, to nie policzę ile razy robaczek polaczek próbował mi podkopać tę umiejętność lecząc ago i kompleksu, bo najczęściej nie potrafił w ogóle przywozicie rzucać na średnim poziomie, 20% przypadków przyzna ci, ze dobrze rzucasz. Na jednej sali powalony przestępczy mentalno dresiarski kurdupel, socjopata tak mu się nie podobało, że za dużo punktów rzucam, tak podskakiwał, groził z kodeksu karnego: ,,że mi jebnie”, że prawie skończyło się Policja i bijatyką a ze jestem wysoki i ciężki, silny to i wtedy bym mu ryj rozpierdolił na miazgę na cztery pieści, mimo że był sporo starszy, bez Policji. Na sali gdzie się grało o pietruszkę, rekreacyjnie dla sportu, ale wiem ze ten śmieć zajmował się też sprowadzaniem aut i miał ciekawe znajomości w półświatku. Robaczek polaczek nie przyzna ci ze jesteś w czymś dobry a co dopiero jak masz lepszą pracę, dom, itd. i prawdziwych znajomych, przyjaciół poznaje się w biedzie i jak jest dobrze. Po 1989 ten kraik ma jedną z najgorszych mentalności na świecie, ja to nazywam mentalnym-dresiarstwem i jest obecne od parlamentu po ulicę. Słaba Policja, Prokuratura, uczciwie ciężko się dorobić, wiec kraj idealny dla chamów, tym bardziej przestępców, mentalnych dresiarzyn, socjopatów, psychopatów. Jakbym miał możliwość, zmieniłbym kraj wcale nie na bogatszy, ale gdzie mentalność społeczna jest lepsza.

  9

  2
  Odpowiedz
  1. JAK ŚMIESZ ZNIEWAŻAĆ NASZ KRAJ, WYRODNI SYNU TEJ ZIEMI?!

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Coś w tym jest. Jak jeździłem na maratony rowerowe to zdarzały sie chamy zajeżdżające celowo droge i jeszcze startujące do bicia po wyścigu. Jak grałem w noge dla relaksu, dla zabawy to zdarzały sie bydlaki co celowo podstawiały noge albo wchodziły barem i to nie były wejścia sportowe tylko chamskie złośliwe. Teraz nigdzie nie jeżdże w nic nie gram tylko czekam na weekend, mam konsole, ide po zakupy w piątek przyjeżdżam do domu i gram albo zajmuje sie grafiką2d hobbystycznie. Pier.ole wszystko i wszystkich. Te towarzystwa, lachony, te „przyjaźnie”. To chamstwo, fałsz i kupa g…a.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. To się wzięło z tego, że przeważnie ci, którym się wiedzie wyśmiewają się z tych, którym wiedzie się mniej i nawet jak kuzyn, kuzynka, brat, siostra, znajomi, którym się powiodło, a tobie nie, będą się do ciebie szczerzyć to wrócą potem do domu i będą się z ciebie nabijać żeś nieudacznik. Szkoda, że nie widzą, że los może się odwrócić i to ty możesz być kiedyś kimś, a zapamiętasz to sobie, bo ja mam np. zasadę, że nigdy nikomu nie robię przykrości, ani nic złego jako pierwszy, ale jak ktoś mi coś zrobił to ja sobie to zapamiętuje i te osoby mogą być pewne, że się jeszcze spotkamy.

  5

  1
  Odpowiedz
 5. Krótka rada miej wywalone w to że oni są szczęśliwi, sam musisz też mówić że jesteś szczęśliwy lub zacznij robić to co ci to szczęście daje.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Musieli to nam wszczepić w szkole.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  2
  Odpowiedz
 8. Dlatego nigdy nikomu nie mówię ile zarabiam.A na zazdrośników mam wyjebane.

  3

  0
  Odpowiedz
 9. Jeżeli wierzysz w karmę to zdaje się, że tak to właśnie wygląda. Jeżeli masz inne poglądy, bardziej świeckie to polecam przeanalizować całą sytuacje od początku do końca i uwolnić się od zazdrości, zawiści itp raz na zawsze. Może jakieś wartościowe książki na ten temat? Może jakaś głęboka i długa rozmowa ze samym sobą? Może zapytanie się kogoś niekoniecznie starszego ale osoby która szanujesz, napisać jakiegoś e maila. Stary ogarnij temat, trzeba pozbierać wartościowe info i zrobić porządek w głowie. Trzymaj się.

  4

  0
  Odpowiedz
 10. O kurwa, ale to musi być dziwne uczucie, a Pan jeszcze sugerujesz, że to niby powszechne? To może dlatego tutaj jest tak ujowo. Jak jak widzę zajebistą chawirę, stojącą przy niej najnowszą Mazdę, a obok stoi gość, który na moje oko nie przekroczył jeszcze trzydziestki to micha mi się cieszy i modlę się o jak najwięcej takich osób, albo jak ziomeczek mi się chwali, że mu się zaczęło zgadzać, otworzył coś swojego albo siadł awans i teraz dostaje dwa razy więcej przy dwa razy mniejszej pracy (to można liczyć, że ma 4 razy lepiej) to mam ochotę skurwiela przytulać (nie jestem pederastą) i mówię mu prosto w ryj, że tak ma kurwa być! Nie wiem czy taki się urodziłem czy sobie to w sobie sztucznie wypracowałem, ale trzeba błogosławić to czego się pragnie.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Brawo, mam ta samo jak Ty . Trzeba chwalić ludzi którzy potrafią spełniać swoje marzenia i realizować plany. Pozdro 🙂

   0

   0
   Odpowiedz
 11. To pewnie natura. Nieważne jak bardzo człowiek chce od tego uciec, w jego sercu siedzi zwierzęcość. Ktoś, kto odnosi sukcesy powinien w naturalny sposób mieć większe szanse na zaruchanie i przekazanie dalej genów, bo loszki wybiorą go jako tego lepszego samca, to z kolei boli człowieka nastawionego pierwotnie na taki właśnie cykl życia.

  4

  0
  Odpowiedz
 12. Witamy w POlsce

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Nie wiem ,ja tak nie mam.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Nie pytaj nikogo jak mu się wiedzie. Miej to w dupie. To najlepsze lekarstwo.

  3

  0
  Odpowiedz
 15. Ja lubie jarac blanty.

  1

  1
  Odpowiedz
 16. trzeba zaakceptować, ze niektórzy dostali same asy,a inni same dwójki i grać tym co się ma.

  5

  0
  Odpowiedz
 17. Socjalistyczna ideologia komunistyczna, pozostałość po pokoleniu PRL

  0

  0
  Odpowiedz
 18. A wiesz ile jest takich ludzi?! Wybacz, ale świat taki jest, ludzie i tak dalej… na to nic nie poradzisz i machaj na to ręką, bo przejmowanie się wszystkim to serio droga do piekieł jak nic! A teraz spróbuj się zrelaksować, włącz se jakiś serial, książkę skombinuj cokolwiek i zapomnij o tym podłym świecie na moment.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Najgorzej, że oni się mnożą jak kruliki. >:(((((

   0

   0
   Odpowiedz
 19. Komuna-duraczenie

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Dzisiaj przeczytałam, że można do sukcesów innych podchodzić w taki sposób, że stają się one dla nas wskazówka, inspiracja. Oczywiście nie jest to łatwe, wymaga zmiany myślenia przy każdej tego typu sytuacji, żeby utrwalić w sobie nowy sposób reagowania na nią.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Ja nie umiem, bo wiem, że i tak przegram. : (

   0

   0
   Odpowiedz
 21. Ja tak nie mam. Ba wręcz ciesze się jak się komuś powodzi o ile nie czuje sie przez to lepszy, bo przynajmniej nie pierniczy smetów.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Bo potrzeba rywalizacji to naturalna skłonność człowieka. Poza tym istnieje opisane w psychologii zjawisko tzw. Schadenfreude.

  0

  0
  Odpowiedz

Białorycerze

Mało kto wywołuje u mnie większego wkurwa jak, tak zwani, białorycerze. Kim oni są? W największym skrócie są to mężczyźni, którzy za wszelką cenę bronią kobiet i ich racji, nawet gdy to one wszczęły awanturę – taki pantoflarz level hard. Robi to głównie, by zdobyć ich uznane i liczy, że odwzajemnią jego uczucie (co praktycznie nigdy nie następuje xD)

Najczęściej można ich zauważyć w internecie, na forach itd. Wystarczy, że jakiś inny facet będzie miał inny światopogląd od kobiet lub skrytykuje ich zachowanie, to zaraz zlecą się rycerzyki i będą ci pisać, że „pewnie żadna cię nie chce” albo „widocznie tylko z takimi się zadajesz”, a na dodatek przykleją ci łatkę incela, szowinisty czy innego faszysty.

Jeszcze chuj, gdyby to było tylko w internecie – zamknę przeglądarkę i porobię coś innego. Problem w tym, że te rycerzyki też grasują w realnym świecie.
Często widzę nagrania, jak dziewczyna rzuca się na chłopaka z łapami i nikt sobie z tego nic nie robi, a gdy ten zacznie się bronić i jej odda, to momentalnie podbiegają to niego właśnie białorycerze i atakują go.

Nie pisałbym tej chujni, gdybym to ja się nie konfrontował z takim tytułowym cepem.
Jechałem tramwajem (auto się rozjebało; przegryw.exe). Nagle nade mną pojawia się kobieta lat może 20. Tak stoi przez chwilę i potem jakiś typek chce, żebym ustąpił jej miejsca. To pytam go o powód, a ten coś pierdoli, że kobiety mają pierwszeństwo i nie wypada odmówić. Jako, że niezbyt miałem ochotę wdawać się w dyskusję to kazałem mu spierdalać – coś pobuczał i odszedł.
Nie – motorniczy ani inny kierowca, tudzież pasażer nie wstał i nie zaczął klaskać.

Puentując: Białorycerze wszystkich krajów – pierdolcie się!

195
23
Pokaż komentarze (49)

Komentarze do "Białorycerze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mordo, mordeczko!
  Też spotkałem się z białorycerzem, tylko że w kolejce w sklepie. Też coś pierdolił, że niby się wepchnąłem (kolejka długa, stałem jakieś 10 minut i nikt podobny do niej nie stał). Olałem gościa i ten wkurwa też miał…

  6

  0
  Odpowiedz
 3. Ja jestem bialorycerzem, ale tylko dla mojej kobiety, bo z niej mam czesto seks bez gumy i lwje do srodka a.ona antykoncepsje bierze, wiec mam w tym interes, a do innych pizd to jestem mizgofofoniem czy jak to sie tam nazywa, jebac tepe suki

  4

  5
  Odpowiedz
  1. Ale białorycerz to rycerzy WSZYSTKIM kobietom…

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Wiesz co – wydaje mi się, że to efekt dorastania bez ojca lub jakiegokolwiek męskiego wzorca. Wtedy prawdopodobne matka/inne kobiety z jego rodziny go wychowywały na zasadach, że każdą dziewczynę trzeba traktować jak księżniczkę i należy im się pierwszeństwo (jak w Twoim przypadku).
  Potem taki osobnik wchodzi w dorosłe życie i wyznaje wtłukiwane mu do głowy i powtarzane jak mantrę zasady w stylu „służyć kobietom to bycie dżentelmenem” itd.

  Pozdrawiam cieplutko 🙂

  13

  1
  Odpowiedz
 5. Co do tramwaju to szkoda, że tej szmuli jeszcze butów nie wylizał…

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Niestety są też osobniki, które jak psy podwórzowe pędzą na ratunek każdej istocie, która zamiast penisa ma macicę.
  Tacy to zasługują na wyruchanie przez transwestytę i wyjebanie do śmietnika. Chociaż po namyśle tylko na śmietnik – jeszcze przyjemności będę mu życzył…

  4

  2
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Bravo! Wreszcie facet poza schematem..

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Powinno się ich nazywać też spermiarzami.

  3

  1
  Odpowiedz
 10. Zaraz się zlecą rycerzyki i przykleją ci łatkę incela…
  Bądź czujny!

  6

  2
  Odpowiedz
 11. Następny komentarz będzie chujowy.
  Poprzedni komentarz to dno.

  0

  4
  Odpowiedz
  1. Akurat poprzedni komentarz jest dobry…

   0

   0
   Odpowiedz
 12. a co mnie interesują, obchodzą związki i opinie jakichś debili(?) koło ha mi to lata

  0

  2
  Odpowiedz
 13. a co mnie obchodzą czyjeś konwenanse

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Celne spostrzeżenia. Niestety ja też zauważyłem, że już od szkoły chłopców wręcz zmusza się do ciągłego włażenia w tyłek, natomiast nigdy nie słyszałem, aby ktokolwiek zwrócił uwage dziewczynom, że chłopców też należałoby poszanować. Wciąż obowiązują nas zasady z czasów naszych dziadków, kiedy była całkiem inna kultura (bo obecnie to rynsztok). Problem w tym, że wtedy nasze babki też trzymały wysoki poziom, a współczesne „kobiety” to niestety dno i wodorosty.

  11

  2
  Odpowiedz
 15. … , Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Białorycerze psują rynek matrymonialny normalnym zdrowym facetom. Te ich łechtanie kobiecego ego powoduje, że mamy wysyp księżniczek, wchuj wymagających lasek, które pragną inteligentnego/miłego/dominującego/chamskiego/uległego/zaradnego/przystojnego mężczyzy. Wynika to z tego, że lizanie im dupy powoduje, że czują się piękniejsze i inteligentne niż są w rzeczywistości. Skoro mają tabun adoratorów to mogą sobie przebierać. Podobają się im badboye ponieważ są INNI niż te wszystkie pizdeusze co łechcą kobiece ego. A jak masz takiego białorycerza co jest na każde skinienie pańci to co to za partner dla takiej. Zastanów się: jeśli ktoś jest przesadnie miły dla Ciebie to czy szanujesz taką osobę? Czy masz może ją za desperata i skoro wiesz że zrobi dla Ciebie wszystko nie chcąc nic w zamian nie zaczął byś tego wykorzystywać? A co dopiero mając całą rzeszę takich podnóżków? Mężczyźni! Szanujcie się!

  6

  2
  Odpowiedz
 17. Cóż za nadwrażliwość u dzisiejszej młodzieży (chyba, a może też starszych). Nie radzicie sobie z jakimkolwiek stresem, uwagami, zwykłymi sytuacjami. Słabe pokolenie. Wasze normalne reakcje, emocjonalne i intelektualne powinny się ukształtować w działaniu, powinniście przeżyć chociaż trochę prawdziwego życia, jak np pokolenie przeżywające wojnę i okupację, potem odbudowujące Polskę z ruin, pokolenie żyjące w biedzie za komuny i obalające komunę, pokolenia budujące wolną Polskę w latach 90. Wy, młode interneciki z dzisiejszych lat, słabiutkie, bo rozpieszczone, bo znające świat z netu, bo nie znające prawdziwych wyzwań jak wasi ojcowie i dziadkowie, sami się niszczyciel, psychicznie, intelektualnie i fizycznie. Chłopaków wysłać na dwa lata do armii, a dziewczyny odpowiedzialność karną za rozbijanie rodzin i za długie siedzenie w necie. Do roboty, młodzieży! Internet was zniszczy. Zmieńcie się słabe neciki.

  6

  2
  Odpowiedz
  1. Szkoda tylko, ze wy starsi słabeusze popełnialiście samobójstwo z byle powodu, załamania tak samo. I kto tu jest słaby, pajacu?

   0

   0
   Odpowiedz
 18. Dobrze mu powiedziałeś,klasyczne „spierdalaj” jestem lekiem na większość tego typu zachowań. Swoją drogą może białorycerzyk myślał,że zaliczy?

  5

  0
  Odpowiedz
 19. Pewnie żadna cie nie chce

  1

  4
  Odpowiedz
 20. PiS i PO to jedno zło – zapamiętajcie to sobie raz na zawsze. I to nie jest żart primaaprilisowy.

  5

  0
  Odpowiedz
 21. Mogłeś ustąpić i od razu puścić cichacza. Zostałbyś moralnym zwycięzcą.

  3

  0
  Odpowiedz
 22. Nie lubisz kobiet incelku? Bo to sformulowanie, biały rycerz, jest stosowane przez inceli I innych mizoginow w odniesieniu do facetów, którzy bronią przed nimi kobiet. Zakładam, że, jeśli powiesz komuś, że pójdziesz strzelać do kobiet, bo nie dostajesz od nich seksu, a ktoś ci powie, żebyś odpuścił, to nazwiesz go białym rycerzem?

  3

  18
  Odpowiedz
  1. Co innego bawić się w GTA w realu, a co innego mieć inne zdanie od nich…

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Ja pierdole jakie zjebane porównanie…
   To tak jakbyś powiedział, że tygodniowe zwłoki nie są zimne, bo nie osiągnęły temperatury zera bezwzględnego (0°K, -273,15°C)

   0

   0
   Odpowiedz
  3. Oho, białorycerska spierdolina się zjawiła 😀

   2

   0
   Odpowiedz
 23. W tym tramwaju to była typowa, roszczeniowa p0lka i jej piesek, betabankomat i podnóżek.
  Olewaj takich i będzie gitarka 🙂

  7

  0
  Odpowiedz
 24. Szczerze? Chuj to kogo obchodzi w czasach zarazy.

  0

  3
  Odpowiedz
 25. Jeszcze gorsze są simpy, co nie dość, że czasami mają już dzi*wczynę, to jeszcze starają się o kolejne. Ci ludzie, jak widzą dziewczynę, to inicjują rozmowę , ale zachowują się, jakby ich IQ spadło o 40 punktów. Ich całe życie polega na pogonią za samicą. Potem dziwić się, że nie mam już nawet koleżanek, bo gdy zagaduję do jakiejś, to myślą, że jestem jednym z tysięcy simpów, które je zagadują średnio 4 razy dziennie. Właściwie żadna o mnie już nie pamięta i piszę tylko z kolegami. Najlepsze, że ci koledzy też mają słaby kontakt z płcią bierną. Jeżeli chodzi o wygląd, to k*biety często spoglądają na mnie, ale przez zespół Aspergera nie lubią ze mną rozmawiać (poruszam się często niezgrabnie i nie nawiązuję kontaktu wzrokowego). Poza tym jebać bigamistów.

  3

  2
  Odpowiedz
 26. Cyt.„pewnie żadna cię nie chce”
  I chuj w dupę Stefce
  że się kurwa jebać nie chce.

  5

  0
  Odpowiedz
 27. 11 białorycerzy-sługusów upokorzył ten wpis, więc dali łapki w dół (przynajmniej teraz tyle jest)

  4

  1
  Odpowiedz
 28. „Baba z wozu, koniom lżej”, Wladimir Putin

  3

  1
  Odpowiedz
 29. To nie rycerze , tylko małe chujki. Rzeczywiście ich przybywa.

  5

  1
  Odpowiedz
 30. Jebać białorycerzy. Hatfu na was.
  Pozdrawiam, locha.

  4

  1
  Odpowiedz
 31. to są simpy

  3

  1
  Odpowiedz
 32. Dziewczyna rzuca się na faceta i to bije i nic, ale jak on jej odda to wielkie halo. No może dlatego, że przeciętny facet jest jednak silniejszy i jak odda, to laska ma nokaut i wstrząs mózgu. Nie przyszło Ci to do głowy?
  A co do występowania, to tamten po prostu chyba szukał zwady. Są tacy, co po prostu lubią się codziennie do kogoś przyczepić, bo inaczej dzień stracony. Akurat trafiło na ciebie. Daj już spokój i nie przeżywaj tego tak, jestem łaską, ale jakoś nie widziałam żadnego rycerzyka, co by mnie bronił przed chamskim wyzywaniem albo prymitywnym czy agresywnym podrywem różnych gości. Więc może jesteśmy z innych planet. Na mojej kobiet się nie lubi u nikt ich nie broni, nawet inne kobiety.

  2

  4
  Odpowiedz
  1. To, że jest (przeważnie) słabsza fizycznie nie daje jej prawa do bezkarnego okładania innych po twarzy.
   Idąc twoim tokiem „myślenia” to ja mogę bez żadnych konsekwencji napierdalać 2-metrowych koksów, bo sam jestem słabszy i jak on mi odda to wielkie larum!!!

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Skoro facet jest silniejszy to neich idiotki nie latają z łapami jak wiedzą, ze to dla nich bedzie wstrząs mozgu. Chwila…polki najpierw musiałyby mieć mózg by mieć wstrząs.

   1

   0
   Odpowiedz
 33. W Wyszogrodzie jeszcze nie ma koronawirusa, więc mój region jest czysty. Ale już w Płocku – tak.

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Masz rację w stu procentach. Sam mam podobne rozmyślania i też mnie to wkurwia. Co najlepszego, to tacy frajerzy psują kobiety które gardzą mężczyznami, bo na miejscem 1 będzie 100 białych rycerzy.

  A do kobiet: to takie fajne, nie? Fajne. Dopóki nie będziecie matkami, wasi synowie nie dostaną jakiegoś majątku od was. A potem przyjdzie szara myszka, która wydoi waszego syna z jakiegoś majątku, na który sama pracowałaś np 40 lat. Wrobi go w dziecko, pomówi o przemoc i wasze podarowane mieszkanie pójdzie w obce ręce, a syn nie mając wstępu będzie płacił czynsz za nie, pomieszkując u was staruszków w ciasnym mieszkaniu.

  6

  1
  Odpowiedz
 35. Samce beta, to oni beda tyrac na kobiete ktora urodzi Twoje dziecko wiec nie narzekaj

  2

  1
  Odpowiedz
 36. To następnym razem, jak nie chesz być białym rycerzem, i dostaniesz od kobiety z liścia, to oddaj jej i się nie chamuj. A potem możesz, na otarcie łez, pomóc ją zeskrobać ze ściany. Jak kobieta cię uderzy, to policzek się zrobi czerwony i trochę popiecze, jak ty dasz kobiecie z liścia, to jej rozkwasisz nos, może też złamiesz, ale cóź to, przecież facet kobiecie może oddać, nie? Nie przejmuj się białymi rycerzami, ubzdurało im się, że kobieta jest fizycznie słabsza i możesz jej narobić więcej szkód, ale to feministyczna debilna propaganda. Wal!

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Każdy ma prawo do obrony. Jeśli zaatakujesz policjanta z nożem, ma on prawo cię zastrzelić jak psa. A no taaaa, przecież ukłucie nożem nie boli, trochę popiecze a 9mm amunicja rozkwasi twój mózg na ścianie

   0

   0
   Odpowiedz

Polskie drogi

Codziennie dojeżdżam do pracy 60 km i to co się dzieje na drodze podczas tych dojazdów to masakra. Nie ma ani jednego dnia spokoju. To co ludzie odpierdalają na drodze to jakiś koszmar. Dzisiaj wyprzedzała mnie ciężarówka, ja na liczniku 90 a on 95, prawie mnie zepchną z drogi. Tydzień temu prawie miałem czołówkę bo koleś na chama wyprzedzał. Często ludzie mnie wyprzedzają żeby za 100 metrów skręcić w prawo. O prędkości to szkoda pisać. Ja mam 90 km/h i jestem najwolnieszy na trasie !!! W październiku zeszłego roku koleś wypadł z zakrętu i zniszczył mi całkowicie samochód całe szczęście tylko się poobijałem. Nie ma tygodnia żeby nie było na trasie wypadku. Ludzie opanujcie się. Ostatnio wpadłem na pomysł i chociaż nie jest to w moim stylu, kupię kamerę i będę donosił na tych skurwieli na policję!!! Pozdro i szerokości.

119
10
Pokaż komentarze (23)

Komentarze do "Polskie drogi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jazdę samochodem poza umiejętnościami wyraża charakter i osobowość. Ktoś kto jest debilem i głupkiem w życiu codziennym na drodze też nim jest.

  2

  2
  Odpowiedz
 3. to nie ludzie to debile można jeżdzić szybko napisz na której drodze nagrywaj wysyłaj gdzie te debile z radiowo;wozów na mieście blokady zakładają i za parkowanie mandaciki sławetne trasy to 6 7 to jeżdżą sami samobójcy mordercy gdzie 92/ 24 nie pojedziesz bo są trzy nieoznakowane naraz dbają o zyski autostrady

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Wkurwiają mnie chuje co nie zachowują kilkudziesięciu metrów odstępu na trasie gdzie większość popierdala powyżej 90 km/h.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Dobrze gada.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Jebac Holka!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. kolo, jestę typową zawalidrogą tzw. ciotą , oddaj prawo jazdy i popierdalaj rowerkiem lub z buta jak nie umiesz jeździć, zapraszam do pokuty na kolanach

  1

  2
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. .. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem. !!!

  2

  1
  Odpowiedz
 9. Właśnie przez takie pizdeczki jak ty jest większość wypadków… Czaicie się jak takie cioty. Jechać nie jechać..? Skręcać czy może nie…? Najlepiej się zatrzymaj w miejscu i klepnij nita drogowy szeryfie!! Brak ci dynamiki i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji na drodze, do siedz w swojej zapyziałej jamie i nawet nie myśl żeby wsiadać za ster swojego Gruza!! Najlepiej wyjeb go na złom i za pozyskana gotówkę najeb się tanim winiaczem! Siedz na pizdzie i sklej dupe pajacu! Nie pozdrawiam.. Błagaj o litość!!!

  2

  6
  Odpowiedz
  1. „Brak ci dynamiki i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji na drodze…”
   A moze by tak przestrzegac przepisow i nie przekraczac limitow, glupi cepie ?

   0

   0
   Odpowiedz
 10. niestety, polacy są pod tym względem popierdoleni. to mikstura zwykłej głupoty i wkurwienia połączone z pokomunistycznym brakiem szacunku dla drugiego człowieka. Jebane drogowe chamy…

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Polacy=zwierzęta

   0

   0
   Odpowiedz
 11. To może zacznij jeździć 100wką. Tir cię nie wyprzedzi a spalanie większe nie będzie

  1

  1
  Odpowiedz
 12. Zamiast kamerki kup sobie bejsbola.Taniej i szybciej a i skuteczniej.Wtedy będziesz Trójcą(nie świętą):oskarżycielem,sędzią i katem.3 w 1.A z kamerką to uważaj bo może nagrać jak sam łamiesz przepisy.Wydaje Ci się,że wykasujesz nagranie które ukazuje jak nie przestrzegasz kodeksu drogowego a ono dalej tam jest na tej karcie pamięci i jest do odzyskania.I sam zostaniesz ukarany mandatem.A donosicielstwo jest największym kurestwem bo właśnie o to chodzi władzy żeby jeden donosił na drugiego,żeby każdy bał się każdego że doniesie komu trzeba.Wtedy łatwo trzymać społeczeństwo krótko za mordę.Już tak było za Stalina,że ludzie bali się własnego cienia,że syn doniósł na matkę która ukradła jeden kłos zboża w kołchozie i została rozstrzelana a chłopiec dostał pochwałę od partii że jest wzorowym komunistą.Także z tym donosicielstwem to uważaj bo może się to obrócić przeciwko Tobie.

  0

  2
  Odpowiedz
 13. „Złoty dwadzieścia w zabudowanym”, Wladimir Putin

  1

  0
  Odpowiedz
 14. takie drogi sa wszedzie na swiecie

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Kamera to podstawa – sam miałem podobne przygody. Do 150zł kupisz dobry sprzęt z rejestratorem tył i orsody – jak za darmo.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Nie każdycjce wszystko kamerkowaćjak ty konfidencie

   0

   0
   Odpowiedz
 16. Zacznij jeździć Lanosem, ten samochód potrafi o wiele więcej na drodze.

  4

  0
  Odpowiedz
 17. skurwysyny zajebane

  5

  0
  Odpowiedz
  1. dobrze powiedziane

   0

   0
   Odpowiedz
 18. W Polsce są najgorsi kierowcy na całym świecie.

  0

  0
  Odpowiedz

Roszczeniowość pracowników nie zna granic

Wkurwiłem się czytając wpis „A idźcie wy z taką robotą” (link: http://www.chujnia.pl/a-idzcie-wy-z-taka-robota/). Jako, że bardziej by mi wyszedł wpis niż komentarz pod wcześniej wspomnianym wpisem, to piszę tutaj.
Generalnie to coraz bardziej powszechne zjawisko – młode, często mało co potrafiące osoby liczą na to, że od razu będą miały biznesowe posady i wysokie zarobki. Nie ma tak łatwo!Znacie może stwierdzenie „od zera do milionera”? No właśnie…
Żeby cokolwiek osiągnąć w życiu zawodowym, trzeba się postarać (albo mieć znajomości, ale to mniejsza). Autorka też zapewne ledwo co ogólniak skończyła i teraz najwidoczniej sądzi, że świat będzie leżał u jej stóp i miliony codziennie jej na konto wpadały… Żałosne.
Iść spać o 21 żeby o 4 rano wstać? Serio kurwa – to ja boli? Albo to, że pracuje 8 godzin przy tej samej stawce jako sprzątaczka za 15 złotych NA GODZINĘ! Kurwa – idź sobie popracuj na budowie/śmieciarce/do ŁWF czy gdziekolwiek do naprawdę ciężkiej pracy, to zobaczysz, co to prawdziwy zapierdol.

P.S.
Wiem, że zabrzmię jak boomer, ale kiedyś było lepiej. Ludzie pracowali na marne, bo marne pieniądze i nie oczekiwali więcej niż było to konieczne. Młodzież dzisiaj pojęcia o niczym nie ma!!

54
139
Pokaż komentarze (35)

Komentarze do "Roszczeniowość pracowników nie zna granic"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak chcesz to tyraj za misję ryżu i jakieś kieszonkowe nawet i po 16 godzin dziennie i całuj Janusza po rękach za to że masz taką intratną posadę bo przecież na twoje miejsce za bramą czeka stu gotowych pracować za mniejszą stawkę. Czas ci się zatrzymał na początku lat 90-tych kiedy to chamy pszenno-buraczane założyły byznesy i pomiatały ludźmi? Młodzi ludzie chcą żyć godnie.

  8

  0
  Odpowiedz
 3. A ja pracowalem za darmo i sie cieszylem ze robota byla
  Bardzo dobrze ze mlodzi maja wymagania i nie daja sie traktowac jak jebane robactwo ktore mozna jebac bez mydla i pluc w morde. To przez takich kurwa jebanych frajerow jak ty ludzie zapierdalaja za psie pieniadze nie sa wstanie odlizyc na mieszkanie nie majac petli kredytow na szyji jebany ludzki smiec idz dalej jebac na doprodzieja moze w ramach laski rzuci ci jakis obierek polski psie

  10

  0
  Odpowiedz
  1. Dobrzeprawisz

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Ty chyba kurwa jestes jebniety. Odrazu widac żeś janusz biznesu ktory placi swoim pracownikom głodowe stawki. Ludzie chcą zarabiac zeby móc cos z tego miec , troche pożyć a nie tylko żeby z głodu nie zdechnąć. Chciałbys sam młodość marnowac na zapierdalanie dla samego zapierdalania?

  7

  0
  Odpowiedz
 5. Dużo? Pracodawca jest oburzony jak domagasz się powyżej 3000 na rękę, jak da komuś 5000 to myśli, że temu komuś wielką łaskę robi. W Niemczech za czyszczenie kibli niemcy dostają 8000 na rękę, a koszty żarcia mamy te same. Na szczęście te wasze firmy poupadają niedługo, bo każdy wyjedzie.

  7

  2
  Odpowiedz
  1. Idź chęć kible w DE… kaine problem 😀

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Pierdolisz waćpan głupoty!Pierdolisz!Nie ważne ile człowiek zarabia za godzinę pracy ale ważne ile dobra może za to nabyć!Rozumiesz to tłuku!W Bangladeszu ludzie żyją za równowartość 1$ dziennie a w Japonii za 100$ dziennie to wegetujesz.Czy pojmujesz to baranie,że decydującą rolę odgrywa siła nabywcza pieniądza w danym kraju.”Wygoogluj” sobie ile czasu człowiek musi pracować aby kupić 1kg chleba,telewizor,samochód czy dom w Bangladeszu,Cebulandii czy Luksemburgu.Myśl trochę.W latach 80 XX wieku w Cebulandii ludzie zarabiali średnio równowartość ok.17$ na miesiąc czyli jakieś 0,56$ dziennie i jakoś żyli.Dzisiaj za te 17$ na miesiąc to byś zdechł z głodu.Uważasz,że 15zł/godz. to dużo przy dzisiejszych cenach?Czyli Twoim zdaniem dniówka 120 zł to dużo?To co powiesz na dniówkę prezesa państwowego banku 16000 zł !!!DZIENNIE kurwa!!!Czy jego praca jest warta kilkaset razy więcej niż przysłowiowej sprzątaczki???Pierdolnij się w łeb i zejdź na ziemię!!!Tłuku jeśli ktoś zarabia kilka baniek miesięcznie to 1000 innych osób MUSI zarabiać 100 zł dziennie bo inaczej budżet państwa by się rozleciał.NIE MA ŻADNEGO uzasadnienia ani
  ekonomicznego ani moralnego aby była taka rozpiętość wynagrodzenia za pracę.Baranie jeśli z tego tortu przeznaczonego na wynagrodzenia za pracę kilkaset osób weźmie 1/2 to dla pozostałych 10 mln. pracujących pozostanie druga połowa tego tortu.Kumasz to debilu.To jawna niesprawiedliwość społeczna!Źle to się skończy bo w końcu ludzie się wkurwią i wezmą sprawy w swoje ręce.Oby nigdy nie powtórzył się rok 1917 jak w Rosji gdzie czekista Dzierżyński patrzył na ręce i ten który miał gładkie,nie spracowane,pańskie rączki szedł od razu pod ścianę.Nie pozdrawiam bo nie mogę pozdrowić idioty,który pierdoli takie kocopały.

  8

  0
  Odpowiedz
  1. Dlatego popieram skandynawskie janteloven. Morda w kubeł i nie wychylaj się przed szereg. Tam nie ma takiej rozpiętości zarobków między nizinami, a wyżynami społecznymi.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Nono, zablysnales jak chrząstka w salcesonie. Idź się jebnij w ten pusty wyprany łeb i zastanów się co to godność.

  5

  0
  Odpowiedz
 8. Bo wy stare chuje od państwa DOSTALISCIE MIESZKANIA KOMUNISTYCZNE NA KTORE DZISIAJ BACHORY W WIEKU OD 18 DO 35 ROKU ZYCIA MUSZA ZAPIERDALAC NA TO CO BYLO ZA DARMO, TEZ BY MLODYCH TO NIE INTERESOWALO ALE UPOSLEDZENI NIE SA, JAKBY MLODZI MIESZKANIA DOSTAWALI JAK KIEDYS PRL DAWAL TO NIKT BY SIE NIE PLUŁ O STAWKI

  10

  0
  Odpowiedz
  1. Odezwał się młody ch…A za komuny,dawali za darmo mieszkania,były darmowe wczasy,opieka lekarska itd.Wszystko było darmowe,komuna dawała!Tylko skąd brała kurwa!Już tlumaczę tłukowi.Praca którą ktoś wykonał była warta powidzmy 100 a państwo za tę pracę płaciło 20 a resztę zajebało.A później DAWAŁO za darmo z tego coś zarobił a co ci zajebało!Tak wyglądało to darmowe dawanie mieszkań i innych dóbr.Dotarło?

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Mnie też nieraz poraża roszczeniowość i nieporadność tego społeczeństwa np. tak zwanych „frankowiczów” czy matek z dziesięcioma bombelkami. Zero samodzielnego myślenia,jakiejś zaradności,tylko daj nam i daj. I jeszcze ten płacz,że on nie zarabia 10 tysięcy,a przecież „ma wyższe”- czytaj europeistyka czy inne gówno.

  4

  3
  Odpowiedz
 10. Niektórzy rzeczywiście przesadzają ale wielu młodych ludzi po prostu chce żyć godnie i nie daję się jebać takim polaczkom januszom biznesu którym to nie w smak bo by chcieli pracowników najlepiej za darmo i żeby tyrali na nich po 12 godzin 7 dni w tygodniu całując ich jeszcze w rączkę za to że wielki pan z wąsem i bębnem szerszym niż futryna w supermarkecie dał im pracę i możliwość upokarzania się w niej do usranej śmierci jak to było kiedyś, ale taki janusz i tak zawsze powie że za komuny było lepiej i że pracownicy mają za duże wymagania jeśli jakieś w ogóle mają.

  7

  0
  Odpowiedz
 11. Lol jaki ból dupy janusza

  6

  0
  Odpowiedz
 12. … Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. „Kurła, kiedyś to było lepiej. Musieliśmy dopłacać żeby ktoś dał nam pracę! Nie to co teraz, dostają wypłatę i jeszcze im mao!”

  Do autora tej chujni. Skoro wspominasz slogan „od zera do milionera” i tak bardzo lubisz zapierdalać za marne groszaki, to z chęcią bym zobaczył twoje miliony…. A nie, czekaj. Ty zwyczajnie nie rozumiesz, że młodzi ludzie potrafią w XXI wieku sprawdzić ile zarabiają ich rówieśnicy w: Wielkiej Brytanii, Niemczech Francji i niespecjalnie godzą się z tym, że mają być ruchani w dupę przez polski rząd i januszy biznesu.

  7

  0
  Odpowiedz
 14. Ty zasrany bysmemenie od siedmiu boleści. Tacy jak ty w normalnym kraju wózki pod marketami odstawiaja.

  6

  0
  Odpowiedz
 15. Roszczeniowe chamy. Gdzie te czasy kiedy Pan mógł takiego chama po prostu kazać swoim gwardzistom obić po grzbiecie. Podwyżki, roszczenia, urlopy, chorobowe. Skandal. Powinni tyrac 12 godzin i w czeladnych izbach mieszkać.

  7

  0
  Odpowiedz
 16. Ty zawsze będziesz zerem. Posłuchaj tumanie. U nas byznesmeny to po prostu agresywne dorobkiewicze, gangsterka, cepy nie znające się na niczym ale mające układy w policji, w sądach, w mafii. Interesy to tutaj mafijne układy i przekręty. 95% bonzow i bymesmenow to dawna gangsterka i ubecja. Roszczeniowosc i walka o swoje to źle ale znajomości to już mniejsza o to. Czyli jest ok. Synus czy córeczka po układach tatusia dostanie posade i jest dobrze a reszta jako fizole i morda w kubeł. Powinno być tak że za każdy objaw nepotyzmu i zatrudniania niekompetentnych baranów po znajomosciach powinna być wysoka kara. Inaczej się tego nie zmieni i będzie znów system feudalny-niewolnicy.

  10

  0
  Odpowiedz
 17. Prawda leży po środku. Młodzi nie będą pracować przemęczając się nawt trochę dostając 2000 zł. I tutaj ich podejście jest w pełni właściwe. Ja im gratuluje takiego podejścia, sam mam takie. Natomiast można się przyczepić do nich za ich brak ambicji, lenistwo i brak jakiejkolwiek wiedzy, choć to ostatnie jest wynikiem ogłupiającego systemu szkolnego (myślenie schematami, brak jakiejkolwiek kreatywności) i internetu. Więc możesz mieć pretensje, ale do tej jednej strony. Do druguej strony nie możesz mieć pretensji, ludzie nie są głupcy, nie będą dawać się wyzyskiwać. Więc nie spodziewaj się fajerwerków i opanuj się chłopie bo nie masz szans uważać, że ktoś będzie się nadużywał i jeszcze za psi pieniądz. W imię czego?? Nie w dzisiejszych czasach i przy dzisiejszej świadomości.

  6

  0
  Odpowiedz
 18. A co Ci kolego przeszkadza w tym,że dziewczyna wyraziła zdanie,do którego podobnie jak Ty ma prawo ? Ilu ludzi na tym świecie,tyle różnych punktów widzenia. Zgodzę się z Tobą z tym,że trzeba zebrać doświadczenie,wyrobić sobie markę,lub po prostu się na czymś znać,aby godnie zarabiać. Natomiast nie zgodzę się z tym,że znajomości wiele nie ułatwiają,co dla mnie jest kompletną bzdurą,bo mając tzw. plecy Jesteś w stanie osiągnąć o wiele więcej. Co do pokolenia się nie wypowiem,bo nie ma sensu generalizować i wrzucać wszystkich do jednego worka. Pozdrawiam i życzę Ci zdrowia.

  2

  0
  Odpowiedz
 19. Pandemia a ten piszę o roszczeniowości pracowników… Za chwilę nie będzie żadnych pracowników, bo połowa ludzi pójdzie na bruk…

  4

  0
  Odpowiedz
 20. Zamknij biznes januszu

  3

  0
  Odpowiedz
 21. Boomer mówi, że zabrzmi jak boomer będąc boomerem i brzmiąc jak boomer XD

  1

  0
  Odpowiedz
 22. Nie pierdol facet jak idę do roboty to każdy ma zapierdalać wtedy ok. Ale jak młody jest od jebania a starsi wyjebane to jebać taki układ życie jest za krótkie na jakieś jebane powiedzonka „od zera do milionera”. Gdyby łaskawie jakiś naukowiec raczył edytować geny czy wstawiać sztuczne organy tak, aby te 400-500 lat przynajmniej przeżyć tonprosze bardzo ! Mam 26 lat i 6 netto , pamiętam jak 4 lata temu jebalem za 1600 haha. I wiesz co ? Najniższa tak z 4-5 powinna być skoro jordany kosztują 500-800 zł , ford Mustang GT który mi się podoba z 80-100 k. Chałupa z 400 k. Powiem Ci tak jak wiara kopię kawał piłki jebanej do bramki i zarabia tyle że stać go na kilkanaście willi i takie fury że aż srac się chce to uczciwie pracujący człowiek który ponoć wykonuje pracę która ma sens haha za samo wstanie i fakt że musi gdzieś siedzieć mimo swojej chęci przez ponad połowę krótkiego życia na dzień dobry z 5-10 powinien mieć. Nie pozdrawiam.

  4

  0
  Odpowiedz
 23. Biały murzynku, wracaj na pole bawełny gdzie twoje miejsce

  4

  0
  Odpowiedz
 24. Mnie najbardziej wkurza niekonstruktywna krytyka rządu, jakby dało się rządzić bezbłędnie i w krótkim czasie zaspokoić wszystkie potrzeby obateli, które te potrzeby nieustannie rosną i często są sprzeczne.

  0

  1
  Odpowiedz
 25. Noc to jest od spania tumanie, wiesz taka potrzeba fizjologiczna żeby cało i umysł prawidłowo funkcjonowały. Jak jesteś już tak wyniszczony że nie możesz spać to twoja sprawa ale od tych co chcieli by sie normalnie wysypiać a nie mogą
  bo wstwją w huj wczesnie do roboty to się odpierdol. Co do samej pracy to jak już poświęcają na coś czas i energię to normalnie że oczekują za to satysfakconujacej zapłaty. Jak Ty stary dziedzie pracujesz dla samej pracy to ponownie twoja sprawa i od innych się odjeb. To że realia są inne tzn zdrowy sen i godzina zapłata to luksus to nie znaczy że tak powinno być. Nic dziwnego że żyjemy w „piekle” skoro 3/4 społeczeństwa ma twoje podejście, ludzie ludziom zgotowali ten los. Rzygać mi się chce jak cos takiego widze. Mówiłem to ja stary młody tywacz.

  4

  0
  Odpowiedz
 26. ok boomer
  Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano!
  więc napiszę jeszcze raz:
  ok boomer

  1

  0
  Odpowiedz
 27. Było lepiej bo ludzie pracowali za marne pieniądze? Jezu…

  5

  0
  Odpowiedz
 28. Nie kumam tego hejtu jaki wylał się na autora chujni. Świat byłby piękniejsi gdyby ludzie w końcu zrozumieli, że nic im się nie należy. Na dobre zarobki trzeba sobie zasłużyć – podnosić kompetencje, zdobywać umiejętności rzadkie na rynku pracy, zdobywać doświadczenie, tyrać za dwóch. Do sukcesu dochodzi się po latach ciężkiego tyrania, również po pracy, a nie narzekania na to jacy źli są ci wstrętni prywaciarze. Załóż jeden z drugim działalność i zatrudnij pracownika, zrozumiesz z czego wynikają niskie zarobki pracowników. Lepiej za granicą? No pewnie, Polska jest na szarym końcu rankingu państw przyjaznych przedsiębiorcom. O to, słuszne skądinąd, pretensje możecie mieć do polityków, których sami wybieracie.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Witamywcebulandiiczyt.wschdnimpolskimchlewiew po)sce jajwchlewie

  0

  0
  Odpowiedz

Wredni ludzie

Nigdy nie rozumiałam, dlaczego ludzie wyżywają się na sobie wzajemnie ot tak, bo mają np gorszy dzień. Skąd w nich tyle jadu i dlaczego inni wokół obrywają za ich niepowodzenia? Ostatnio była taka sytuacja: z koleżanką zrobiłyśmy sobie małą wycieczkę i w pośpiechu kupowałam bilet dla siebie i dla niej, zgarnęłam szybko bilety i resztę i poleciałyśmy na pociąg. Podczas kontroli biletów uświadomiłam sobie, że mam w ręce tylko jeden egzemplarz, pomyślałam sobie, że drugiego w pośpiechu zapomniałam, albo gdzieś wypadł mi po drodze. Więc pokazuję konduktorowi ten 1 bilet i chciałam dokupić ten brakujący, myślę sobie no trudno, 6 zł poszło się j***ć ale lepsze to niż kilka stów mandatu. Więc poprosiłam go o wydanie następnego biletu. Na to on do mnie tonem, jakbym mu rodzinę zamordowała: „Umie pani czytać?”- pokazuje mi ten bilet: „Co tu jest napisane?” Okazało się, że w okienku pani sprzedała mi bilet podwójny na 1 arkuszu, z czym spotkałam się po raz pierwszy- rzadko korzystam z pociągów, bo od 18 roku życia jeżdżę autem. Po czym dalej ciągnął: „Nooo… z takimi umiejętnościami czytania to raczej nie wróżę sukcesu na magisterce lub doktoracie, oj ciężko będzie” i jeszcze przez chwilę miało miejsce plucie jadem z jego strony. Zapytałam go, czy on sam już zrobił swój doktorat i czy mu ulżyło. A wystarczyło neutralnie zakomunikować, że na tym arkuszu są 2 bilety. Albo raz jakaś baba w sklepie zaczęła histeryzować, że akurat stoję i czytam skład produktu, a ona chciała akurat coś z tego miejsca i że jej blokuję dostęp, zamiast powiedzieć „przepraszam” i wziąć swoje, to ona jeszcze ciągnęła jaka to nie jest biedna i jak wielka tragedia ją spotkała z tego powodu. Ja rozumiem mieć gorszy dzień, sama mam nerwicę i depresję i bardzo często odczuwam frustrację, ale mam świadomość, że nie daje mi to jakiegoś specjalnego przywileju bycia wrednym dla innych i w żaden sposób nie usprawiedliwia. Swój zły nastrój przepracowuję u psychologa albo za pomocą swojego hobby, a wobec innych staram się być życzliwa, albo choćby neutralna. Plucie jadem i wywalanie swojego brudu na przypadkowych ludzi w codziennych sytuacjach to jest coś, co wkurwia mnie najbardziej i jest dla mnie totalnie niezrozumiałe i potrafi naprawdę ściągać w dół. Czasami jak wychodzę do miasta, to powietrze jest tak toksyczne, że można siekierę powiesić, szczególnie jak jestem zmuszona skorzystać z autobusu bądź w kolejce na poczcie i gdy patrzę na te powykrzywiane gęby zatopione w świetle smartfonów bądź z grymasem chyba już na stałe odciśniętym po latach zgryzoty. Życzę miłego dnia wszystkim, którzy to czytają i pamiętajmy, że bycie życzliwym naprawdę nie boli i nic nie kosztuje 🙂

135
8
Pokaż komentarze (18)

Komentarze do "Wredni ludzie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dobry wpis. Łączę się w bólu koleżanko! Sam mam zaburzenie lękowe nerwicę i staram się jakoś funkcjonować i przełwmywać to, lecz tak samo jak ty nawet wystarczy wsiadając do autobusu i patrząc jak ty to powiedziałaś,, na wykrzywione mordy,, ja mam inne określenie,, umęczone mordy,, no cóż niektórzy tak mają że wolą nie próbować nic w życiu zmienić narzekać na wszystko zamiast starać się do przodu iść i jednak nie być skurwysynem jeden dla drugiego bo życie samo w sobie jest uciążliwe. Pozdrawiam i głowa do góry, nie każdy jest taki na szczęście 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Łatwo się mówi. To nie jest tak że ty jedna akurat miałaś problem z biletem czy czytałaś skład produktu. Ludzie na takich trafiają po kilkanaście razy dziennie nieraz. Jadę do pracy, a tu z podporządkowanej wyjeżdża gamoń i turla się 30 na godzinę i przez niego nie zdążę na światłach. Kolejny gamoń po kilku sekundach dopiero rejestruje że zapaliło się zielone i może by tak ruszyć. Zajeżdżam pod firmę a tu miejsc do parkowania nie ma, wyjeżdżam, a za mną stoi jakiś osioł tak że ani on nie wjedzie dopóki ja nie wyjadę, ani ja nie wyjadę dopóki on nie cofnie. I tak stoi i nie wie co ma zrobić. Wyjdę z pracy do sklepu, chcę przejść alejką a jakaś kretynka wystawi wózek tak że zatarasuje alejkę i gapi się w półkę. Dalej jakieś grube babsko wypnie dupę tak że zatarasuje pół i tak wąskiej alejki i oczywiście wielka torba na ramieniu, którą tarasuje dodatkowe 3/4 alejki. Wkurwiony idę jak czołg, więc torba jej spada z ramienia i babsko coś tam się sapie a mnie już ciśnienie skacze. Przede mną w kasie kopciuch wybiera papierosy, jakichś tam Vicerojów niebieskich krótkich nie ma, to może LD czerwone, albo może Marlboro kurwa fioletowe jakby to jakaś różnica była skoro wszystkie śmierdzą i trują tak samo. I tak nie może się zdecydować i blokuje kolejkę. Następna cipa chce płacić telefonem, apka się jej nie odpala i kombinuje, bo ciężko wyciągnąć te jebane 12 zeta z portfela, zapłacić i spierdalać. Po drodze żłobek, więc mamuśki z wózkami staną jak krowy na środku chodnika, zatarasują przejście i pierdolą kocopoły, dzieciaki się tam koło nich kręcą i trzeba kombinować żeby ominąć. Po kilku takich sytuacjach mam ochotę złapać topór i napierdalać. A to dopiero połowa dnia. Jeszcze powrót do domu razem z drogowymi pizdami co w życiu nie powinni dostać prawa jazdy, szczeniakami z ryjem w telefonie ładującymi się wprost pod koła, szukanie miejsca do parkowania bo wszystko obstawione przez słoje LLU LBI, BSK, TOP i inne wiochy. Dziwisz się jeszcze że ktoś nie jest miły i życzliwy?

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Poczekaj jeszcze parę lat i sama będziesz mieć taką gębę.
  Miłego dnia.

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Bo jebane polaczki to toksyczny i zawistny narod a z wiekiem to narasta u mnie w robocie przewrocila sie babka bo sie potknela to oczywiscie smiechy hihi i sam musialem jej pomoc wstac chuj im w rzyc i dawno nauczylem sie ze na chamstwo trzeba odpowiadac chamstwem inaczej sie nie da. No nic pozdrawiam i trzymaj sie sa na swiecie dobrzy ludzie mimo ze to garstka to jednak dla nich warto zyc i wspierac sie wzajemnie

  4

  0
  Odpowiedz
 6. znam takie typiary jak ty bo pracowałem w ochronie w drogerii i przychodziła taka rozpuszczona gówniażeria co nie wie kurwa nawet jak ma na imie… szkoda gadać, propsy dla konduktora

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Czy wchodząc do pocjagu mialyscie wygolone ?

  1

  0
  Odpowiedz
  1. A ty pisząc to miałeś wygolonego?

   0

   0
   Odpowiedz
 8. W pociagu sa bidety ?

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Nie, tylko wychodki z dziurą w podłodze

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Takie bycie życzliwym na pokaz jest teraz trendy. Nie widzę powodu uśmiechania się do kogoś, kto mi się plącze pod nogami.

  2

  1
  Odpowiedz
 10. Zła jest jeszcze młodzierz, która za wygląd lub jakieś zdanie potrafi uznać kogoś za podczłowieka, np. za bycie matką 3 dzieci w wieku 23 lat lub jeszcze gorzej za tworzenie rapu, będąc niepełnosprawnym, czy w skrajnym przypadku za oglądanie anime lub mlp, będąc dorosłym. Żadne z tych rzeczy nie jest szkodliwe społecznie. Jeszcze popularne słowa typu „tfu na X”. Nie twierdzę, że inne grupy wiekowe są lepsze, czy gorsze, ale mówię o części polskiej (a raczej światowej) młodzieży.

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Niemen śpiewał niegdyś, że ludzi dobrej woli jest więcej i że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Tacy ludzie jak Ty to niteczki i guma do żucia na której ten świat się jeszcze trzyma kupy. Jak Was zabraknie to już nie warto będzie wychodzi z domu.

  2

  0
  Odpowiedz
 12. może i będzie ci ciężko, ale przynajmniej nie skończysz jak ten cwel, zjadliwy kanar szczekający na ludzi w pociągu. ale go żopa zapiekła xD

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Ludzie tacy chyba są, po prostu. Staraj się traktować ich frustracje jak jakąś nieuleczalną chorobę (bo tym to w istocie jest.) Mnie też to przeraża. Jeśli kochasz siebie, kochasz wszystkich i wszystko wokoło. Brak empatii i dobroci działa niczym trutka. Ale wierz mi, istnieją ludzie, którzy potrafią być dobroduszni mini tego całego syfu, który nasz otacza…

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Zgadzam się w 100%. Zbyt wielu ludzi w Polsce jest po prostu prostakami bez żadanej kultury, bez kindersztuby. Chamstwo i nieżyczliwość widzi się prawie wszędzie.
  Też się zastanawiam, skąd tyle jadu. Może ktoś wie i coś nap isze?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Staruchy są najgorsze !
  Pytać się potrafią – a zawsze są niewdzięczne pasożyty !
  Choć człowiek im podpowiada z empatią i trafnie.
  A nawet jak się im odpowiada na pytanie, nie to co chcą usłyszeć (jakbym Ja np. miał wpływ na to, że autobus jedzie gdzie indziej) to jeszcze stare mordy mają pretensje !

  Po latach JUZ ZAWSZE ODPWIADAM STARUCHOM, ZE NIE WIEM – CHOC WIEM.
  Niech spieprzają chamy i pasozyty !
  Upierdliwcy, gderacze, marudy, i wscibiacze !

  SAMI NIKOMU NIE POMAGAJĄ, ALE ZAWSZE CHCĄ, ZEBY IM POMAGAC.
  Pasożyty !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. W sytuacji jak opisano powyzej, jeden (lub dwa) solidne pierdy czynia cuda…

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Ten post sprawił że przez chwilę poczułem się mniej samotny, dziękuję Ci

  0

  0
  Odpowiedz

Apel do współpracowników

Pracuję jako programista, praca wymaga ogromnego skupienia. Rozwiązuję dany skomplikowany problem, który może wpłynąć na ogromne straty finansowe rzędu kilkanaście tysięcy przez godzinę i w tym momencie kolega pyta się jak zrobić prostą rzecz, której rozwiązanie może znaleźć w sieci. W stylu jak wyświetlić dany przycisk.

Większość osób pracuje już ponad dwa lata, więc mają doświadczenie, ale przyzwyczaili się, że lepiej kogoś zapytać niż znaleźć rozwiązanie, albo pomyśleć. Jak dla mnie współpracownik może siedzieć cały dzień przy danym problemie i nie interesuję mnie to.

Nauczyłem się wszystkiego, ponieważ analizowałem kod i nie zadawałem pojebanych pytań co pięć minut.

Przez takie ciągłe pytania jestem mega wkurwiony czasami muszę dochodzić do siebie przez trzydzieści minut i nie mogę napisać jednej linii kodu.

Dodatkowo otrzymuję upomnienia od szefa, że ciągle tworzę coś długo.
Czasami pomagam przez sześć godzin z ośmiogodzinnego czasu pracy. Wygląda to tak, że czasem dane rozwiązanie tworzę przez kilka dni w pracy! Przychodzę do domu, ponieważ trzeba to pilnie zrobić i w spokoju rozwiązuję dane zadanie w dwie godziny, a nie w trzy dni.

Jedna osoba pyta o rzeczy związane z programowaniem, druga pyta na ile wyceniam daną rzecz, trzecia informuje mnie, że dodała zadanie. Wiem kurwa, że dodałeś zadanie, ponieważ otrzymałem emaile. Czwarta pyta o coś co robiła już piędziesiąt razy. Piątka przychodzi pierdolić głupoty co ostatnio sobie kupiła. Szósta mówi, że znalazła problem przy testach, który nie istnieje. Kurwa napisz o tym w zadaniu! Dwa sprawdź czy dane rozwiązanie, które testujesz ma wpływ na inne rzeczy w aplikacji. Może czegoś nie skonfigurowałeś? Tracę czas na rozwiąznywanie problemu, który nie istnieje!

Pamiętajcie jeżeli zaczynacie pracę to wtedy możecie pytać przez pierwszy miesiąc o wszystko, ale jeżeli pracujecie już dłużej to radzicie sobie sami to nie wolontariat.
Jeżeli chcesz kogoś o coś zapytać pomyśl!
Pomimo braku sygnałów o wkurwienia na pewno taka osoba jest mega wkurwiona ciągłym pierdoleniem!
To tak jakbyś pisał maturę i ciągle ktoś ciągle prosił cię o pomoc. Nie byłbyś zdenerwowany?
Ostatnio wylądowałem przez to na izbie przyjęć, ponieważ dostałem ataku wkurwienia. Więc nie piszcie, żebym po prostu się uspokoił i tak takie ciągłe zadawanie pytań ma ogromny wpływ na stan psychiczny osoby, której zawracasz dupę.

52
74
Pokaż komentarze (30)

Komentarze do "Apel do współpracowników"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. uspokój się

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Od zawsze wiedziałem, że programiści to pokurwieńcy. Taki problem założyć słuchawki albo udawać, że się nie słyszy?

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ojeju jeju nie posraj się na rzadko

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak Ja. Da się to zrobić, zapewniam. Wiem co mówię, bo pokonałem ich.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. W Wyszogrodzie jeszcze nie ma koronawirusa, więc mój region jest czysty. Ufff….

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jaki pojeb. Z dala od takich pojebow.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Solidarnosc jest wskazana i Cie rozumiem, ale jak nawet flaszki Ci zaluja za pomoc to pierdol ich wszystkich!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jesteś krerynem, twoi koledzy też, programiści to w większości kretyni i ludzie nic nie warci.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Popieram, choć jeszcze na izbie przyjęć nie byłem. Leniom nie chce się uczyć i sprawdzać, stąd pytania że aż skarpetki dziur dostają. Po prostu, nie pomagaj im. Wiedza kosztuje i sam wiesz ile trwa jej zdobycie. Ja już się nauczyłem nie pomagać za darmo. Niestety, osoby które nie mają o tym pojęcia i naoglądały się za dużo filmu z „programistami” myślą, że to trwa 5 minut, baaa…. samo się pisze.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A nie potrafisz zjebać klienta..tylko się na chujni żalisz…weź się ogarnij chłopie

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Twój przypadek wygląda na zespół Aspergena

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ale sie zesral kuc pierdolony haha xD

  4

  0
  Odpowiedz
 15. W dzieciństwie również nie miałeś za wielu kolegów co? Ciekawe dlaczego?

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Dzień dobry, z tej strony główny analityk do spraw dawania na boczku ludności kresowo-wschodniej oraz jazdy multiplą po pojezierzu pomorskim. Wystarczyły mi 4 miesiące w jednej firmie żeby zrozumieć, że praca u kogoś w firmie nie ma dla mnie najmniejszego sensu. To jest normalne, że część osób uwielbia pracę w grupie, zgraną paczkę, wspólne wyjścia, możliwość obgadania szefa za to że nie zrobił owocowych czwartków lub trzeba dopłacać do multisporta, a taka jedna Aśka to pracuje w StejtStricie i nie musi dopłacać. Inna część osób jest bardziej wydajna w pojedynkę, nie może mieć nad głową jakiegoś jebanego jebaki, który sprawdza na jakim etapie jest jego projekt, a jeszcze inna część to zawodowi bezrobotni lub drobne cwaniaczki. Jak już określiłeś grupę do której należysz to nie rób przykrości swoim współpracownikom i z prędkością światła spierdalaj z tej firmy i otwórz swoją lub po prostu się samozatrudnij i podpisz umowę agencyjną z obecnym pracodawcą i na spokojnie będziesz sobie dziubał z domu lub ze starbaksa i nie robił kurwa przykrości/łaski ziomeczkom z firmy. Przez te 4 mieszki zaobserwowałem właśnie takich nadąsanych fajfusków co im nikt nie pomagał więc oni też kurwa „nie bendom”. 15 minut wypełniania wniosku przez neta + dojazd do dowolnego urzędu gminy żeby podpisać. Tyle trwa założenie dzisiaj firmy więc bez sensu żeby taki samodzielny wybitnik się męczył z gupkami.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Chyba jest sporo prawdy w tym stereotypie, że programista to dziwak u którego umiejętności społeczne leżą. Poczytaj sobie o asertywności, czytanie czegoś innego niż kod, kurwa, nie boli. Skoro nie komunikujesz, że chcesz mieć spokój, to się nie dziw, że ci go nie dają, pewnie nawet nie wiedzą, że już ci odpierdala. Serio, niby analityczny i rzeczowy umysł, a coś ci grubo umknęło.

  1

  1
  Odpowiedz
 18. Zastąpi cię AI i będziesz mógł siedzieć w domu i sobie kodować dla przyjemnosci. Ah wait, pewnie już siedzisz w domu:)

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Zostań programistą w prosektorium, tam nikt nie zawraca dupy.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. „Ostatnio wylądowałem przez to na izbie przyjęć, ponieważ dostałem ataku wkurwienia.” hehehe 😉 Zrób im tam synuś !FULL TERROR PSYCHICZNY! w stylu nowego DOOMa! Niech im czacha dymi!

  2

  0
  Odpowiedz
 21. Rozwiązujesz „skomplikowany problem”, a nie potrafisz powiedzieć komuś, że mu czegoś nie powiesz, nie wiesz albo udawać, że go nie słyszysz? Myślisz, że każdy ma obowiązek czytać w twoich myślach i domyślać się, że tak naprawdę masz go w dupie? Nie, nie ma. Dajesz się wykorzystywać i to tylko i wyłącznie twoja wina.

  1

  1
  Odpowiedz
 22. Zmień robotę kurwa. Od tego jesteś żeby słuchać i pomagać trochę empatii.

  2

  0
  Odpowiedz
 23. Tez jestem programistą, nie byłem dokładnie w takiej sytuacji, ale wiem jak to jest. Pierdol tą robotę i użeranie się z ludźmi. Chociaż na obecna chwilę to nowych ofert pracy raczej brak.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Najgorsze jest, że do firm informatycznych wpuścili normików, którzy podrywają dziewczyny (też bez sensu, że je wpuścili i to nie tylko do hru i księgowości) i opowiadają żarty o awendżersach i jakże głupiej amerykańskiej bajce starwars. Nie idzie się skupić, a przez to nie mam czasu na przeglądanie mojego ulubionego portalu kresy pl.

  3

  0
  Odpowiedz
 25. Zauważyliście, że wszyscy zawsze mają mega skomplikowane rzeczy i są pępkiem świata?

  2

  0
  Odpowiedz
 26. Pogadaj z szefem i powiedz mu o tym!

  0

  0
  Odpowiedz
 27. O ho. Minusuja opierdalacze jebani co to tylko kombinują jak się kimś wysłużyć. Dorośli ludzie i wiecznie narusza. A jak to się robi, a pomógł byś mi. W noc poślubną też będziecie sie pytali jak to się robi i prosili o pomoc? Melepety pierdolone.

  0

  2
  Odpowiedz
 28. jebać nieuków
  idź do szefa i powiedz mu o co chodzi, niech sam douczy resztę pracowników albo ich wypierdoli i zamieni na takich którzy nie zadają idiotycznych pytań co pięć minut. albo niech ci płaci za dokształcanie tych cepów.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Gdzie tu chujnia. Chujnią może być to że zamiast powiedzieć to współpracownikom piszesz to tutaj

  1

  0
  Odpowiedz
 30. „Rozwiązuję dany skomplikowany problem, który może wpłynąć na ogromne straty finansowe rzędu kilkanaście tysięcy przez godzinę”.
  Ja to zrozumiałem że firma ma ogromne straty finansowe tak czy inaczej, a problem może wpłynąć na nie albo nie.
  A tak na poważnie, to jak jest coś pilnego to przecież można poruszyć problem zawracania dupy z menażerią – wysmażą odpowiedni komunikat i wspomniane numerki dadzą spokój.

  0

  0
  Odpowiedz

Drogowa chujnia

Było o przejściach dla pieszych to teraz czas na durniów za kierownicą. Lekko licząc połowa narodu powinna mieć z miejsca zabrana prawko a samochód zlicytowana na cele charytatywne. I to nie chodzi o to że jestem jakimś królem lewego tylko o ogół społeczeństwa, najbardziej ukazuje się to jak bardzo ludzie mają wyjebane na innych jak wsiadają za kierownicę, wiecie dlaczego? Bo ta puszka na 4 kółkach daje im poczucie anonimowości że nikt im nic nie zrobi, bo przecież nie jesteśmy jeszcze w Rosji że tam na porządku dziennym są samosądy że mało co nie potrącony pieszy wyciąga kierowcę z auta i spuszcza mu wpierdol, nieważne czy za kółkiem była kobieta czy mężczyzna. Akurat w tym przypadku jestem za równouprawnieniem, bo na niektórych nie działa aspekt finansowy tylko siłowy, tak jak na niegrzeczne dziecko nie działa brak kieszonkowego, tylko jak ojciec zdejmuje pasa. Jadę ostatnio drogą gdzie jest ograniczenie do 100 i dogoniłem auto jadące lewym pasem o wiele ,wiele mniej, Po czym to auto nagle postanowiło zjechać na prawy! Gdyby nie zatoczka dla policji to albo bym przywalil w gościa jadącego po mojej lewej albo w tył auta które zajechało mi drogę! Na najbliższych swiatłach wysiadłem z auta żeby powiedzieć pani że teraz to poczekamy na policję bo mam wszystko nagrane, na co ona ze swoim chłopaczkiem poczęstowali mnie środkowymi palcami i ruszyli na zielonej strzałce. Nie goniłem ich, filmik poszedł na policję oni się tym zajmą, ale chodzi o to że takich sytuacji mam dziennie co najnniej kilka. Jestem kierowcą/mechanikiem i jadąc ciężarówką nie raz widzę jak osobówka się wpycha przede mnie, ja na klakson a przez szybę wystaje środkowy palec, logiczne, przecież panicz się spieszy, z drogi śledzie. Może z dwa lata temu jak posypało śniegiem kolega który jeździ po prowincji z butlami z gazem opowiadał mi że leci sobie powoli, bo śniegu w chuj, a tu na ciągłej na zakręcie leci insignia oklejona w barwy znanego producenta chemii i wciska się przed kolegę. Traf chciał że na stacji na której miał rozładunek tankowała się ta insignia. Była to kobitka, elegancka w szpilach, rzecz jasna z telefonem w ręku. Kolejny przykład, ostatnio rozbiło się w audi z 5 nastolatkami w środku, stwierdzili że wszyscy albo naćpani albo pijani. I ja czytam że wielka szkoda że umarło 5 młodych osób. Za przeproszeniem KURWA CO? Nie 5 kurwa młodych osób tylko pięcioro degeneratów, którzy chyba tylko cudem nie zabili kogoś tak jak matoł z litwy w moim województwie nie osierocił dwójki małych dzieci. Kurwa ile czasu będziemy żałować sprawców wypadków? Że hejt wylewany, że polacy zawistni? Tak jak już mówiłem, na niektórych działa tylko siła albo poczucie napiętnowania, a nie głaskanie po główce mandatem 200 złotych. Jeśli nie będziemy hejtować dajemy przyzwolenie na to żeby dalej było chujowo, koniec, kropka.

61
14
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Drogowa chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co do dzieci samych to wpierdol.spuszczac jak za komuny bo na łeb nasraja

  0

  0
  Odpowiedz
 3. W polsce jak w lesie

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Powinni odbierać prawko za przekroczenie prędkości o 1 km i dopierdalac wysoką karę. Wtedy by chuje jeździły przepisowo w tych autach jebanych.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Polowa narodu prawko zabrane jaki ty kurwa mądry jestes we wypierdalaj xDDD Se bede chcial kogos przejechac po 3 browarach jak twoj stary to se kurwa przejade. Jade po browary i po zielone bedzie tu gastro i bedzie tu dobrze.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Marcin w Szwecji w porno klubie, pisze dobrze mi tu płacą za to co i tak wszak lubię, Magda z Piotrkiem ledwo przędą, w maju będzie trzeci bachor, próżno skarżą się urzędom, że też chcieliby na zachód, że też chcieli by na zachód.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak Ja. Zapewniam, że da się to zrobić, wiem co mówię.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jestes pierdolniety cioto

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Co to był za ,,znany producent chemii”, bo jestem nieobyty w temacie?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja tak lekko licząc chyba z 6%. Większość kierowców umie jeździć. Nie egzageruj. ☺

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Policja się tym zajmie 😀 Dobre sobie. Chyba nie myślisz że panocki mają ochote zajmować sie takimi pierdołami od jakiegoś samozwańczego policjanta incognito.
  A co do 5-ro degeneratów, to odpierdol sie od pasażerów w wypadkach drogowych bo to kierowca prowadzi furmanke i podejmuje decyzje. Widze ze masz jakies kompleksy jako kierowca, oraz jako polak cebulak traktujący auto jako cos niezmiernie nadzwyczajnego :p

  0

  1
  Odpowiedz

Trzeci kierunek studiów – klapa!

Witam wszystkich, mam 21 lat i jestem studentem. Ostatnio złapał mnie zły nastrój i stres związany ze studiami. Otóż w tym roku akademickim zacząłem studiować matematykę (1 rok). Dlaczego ją? Bo ją lubiłem w szkole, zawsze podziwiałem osoby z analitycznym umysłem i też chciałem takim zostać. Ponoć też zarobki fajne 🙂 No ale co się okazało, pewne rzeczy nie wchodzą mi za nic, a pewne wchodzą gładko. Staram się rozumieć te twierdzenia i tak dalej, ale bardzo mnie te studia męczą, zacząłem nawet mieć koszmary nie wiadomo skąd. To już mój trzeci kierunek i jestem zdołowany… wcześniej studiowałem biologię (przerwałem z powodu poprawy matury), a potem chemię (podobały mi się laboratoria na biologii z chemii, praca w labo fajna by była) ale na chemii miałem problemy z zaliczeniem fizyki. Sam już nie wiem co robić. Czy ja w ogóle mogę mieć wyższe wykształcenie. Trochę mi głupio, że tak błądziłem po tych kierunkach i nic nie wychodzi za bardzo 🙁 Porozmawiam o tym z rodzicami… serio przybiło mnie to, boję się o swoje życie teraz, o to czy w ogóle pracę znajdę, bo chce mieć chociaż średnie wykształcenie, ale w szkołach policealnych te zawody, no… coś tam by było, ale czwarty kierunek studiów OBY BYŁ TRAFNY ufff… na maturze zdawałem biologię i chemię, chemia słabo mi poszła, biologia dużo dużo lepiej, tylko botaniki nie cierpiałem.

Myślę jednak żeby w mojej pracy był kontakt z człowiekiem, może być coś powiązane z anatomią człowieka bo lubię czasem poczytać takie nawet bardzo naukowe rzeczy o człowieku, genetyce itd. Mam nadzieję, że problem się rozwiąże wkrótce, coś mi zaświta dobrego…

16
45
Pokaż komentarze (20)

Komentarze do "Trzeci kierunek studiów – klapa!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kolego, w dzisiejszych czasach w większości przypadków kierunek studiów nie decyduje o twoim życiu. Lepiej zastanów się jaki zawód chcesz wykonywać i zdobądź do niego odpowiednie kwalifikacje. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Znam ten ból, może nie tak duży, bo jestem po jednym

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Znam ten ból… może nie tak duży, bo jestem po jednym kierunku na którym się nie umiałem odnaleźć, ale wiem o co chodzi. Myśle, że każde doświadczenie jest uczące, teraz przynajmniej wiesz co Ci siada a co nie. Biorąc pod uwagę te przedmioty na maturze może Żywienie człowieka i ocena żywności jest kierunkiem dla Ciebie? Masz tam chemie i do w dużym wydaniu, a ponadto anatomię i jak najbardziej biolke.

  Pozdrawiam, bedzie dobrze!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie przejmuj się tylko szukaj dalej. Gościu, nawet jakbyś miał zaleźć swoje konika w wieku 35 lat i dopiero wtedy zaczynać zarabiać lepiej niż średnio to i tak jesteś w lepszym miejscu niż Ci, którzy od 19 roku życiu postawili na karierę, zbieranie przedmiotów, ale jedynym czego pragną to byle do piątku, byle zaruchać, stały dochód i raz w roku olinkluziw. Naprawdę zrób wszystko żeby nie stać się kolejnym średniakiem-frustratem, a dziedzina/dziedziny, którą/które uwielbiasz i jesteś w nich co najmniej dobry to jest jedyne wyjście. Robisz codziennie to co lubisz w miejscu, które sobie sam wybrałeś i masz z tego dobre profity. Foczki/drogie i fajne przedmioty/opinia innych złamasów, wtedy to wszystko staje się tylko dodatkiem to zajebistych fundamentów, które już posiadasz. Aliwederczi Roman

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Drbilu idź się powieś

  0

  2
  Odpowiedz
 7. Idź gdzieś do pracy, popróbuj różnych rzeczy bo takie studiowanie po roku tu i tam jest gówno warte. Sam poszedłem na studia pod presją otoczenia w sumie, też myślałem żeby to rzucić wiele razy. Koniec końców skończyłem studia, zajęło mi to więcej niż powinno, kasy na poprawki poszło w cholerę, a i tak pracuję w tym miejscu co przed ich skończeniem. Skończyłem techniczny kierunek bo przecież ‚przyszłościowy i super kasa będzie’. Chuj z tą kasą i przyszłością jak się uczysz rzeczy, które Cie nie interesują.
  A i żaden problem sam się nie rozwiąże, samo to się tylko może coś spierdolić.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Po 3 linijkach odpuściłem dalszą lekturę…. Zrozum stary. Nie nadajesz się na studia. Kopanie rowów to dla Ciebie jedyną alternatywą…

  1

  1
  Odpowiedz
 10. Weź mnie nie osłabiaj. Jak chcesz studia robić, to jakiś konkretny kierunek, a nie kontynuacja zakuwania jakiegoś szkolnego przedmiotu.

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Świetnie. Napisz do Bravo,tam Ci pomogą.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Pracuj w prosektorium.

  1

  1
  Odpowiedz
 13. Polecam siąść i się zastanowić nad studiami :p czy w ogóle warto. Ja również rzuciłam biologię i to buła najlepsza decyzja w moim życiu bo poszłam do pracy i zaczęłam robić to co lubię po godzinach i teraz mam mega zawód z którego jestem dumna i poszłam ma studia, jak już byłam tego pewna. Studia nic nie dają jeśli się nie ma planu na życie. XD a żeby mieć to trzeba mieć czas żeby pomyśleć a nie ślepo iść na jakiś nowy kierunek i zawalić się nauka bezsensowych przedmiotów. XD pozdrawiam i powodzenia. Jak chcesz pogadać to napisz tu, to się jakoś zgadamy 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Okej

   Jak chcesz się zgadać?

   0

   0
   Odpowiedz
 14. Wkurzają mnie te łapki w dół, bo widzę, że jesteś dobrym człowiekiem, a nienawiść do studentów bierze górę. ;/ I tak studia > praca, bo więcej czasu wolnego, a praca umysłowa to też tyra, chyba że się umie umiejętnie obijać. ;/ Ja problemy z matmą zacząłem mieć dopiero jak mieliśmy algebrę abstrakcyjną, która różniła się znacząco od tej szkolnej, a potem trochę nie rozumiałem przedmiotów z informatyki teoretycznej (taki mój kierubek ;p). U mnie trochę słabo było, bo dopiero na magisterce zaczęli nas uważać za osoby warte rozmowy, a na inżynierce uważali nas trochę za dzieci. ;/ Jeśli chodzi o ciekawe rzeczyw matmie, to polecam wikipedię, zwłaszcza angielską lub taki kanał blackpenredpen, co taki Chińczyk ładnie
  tłumaczy dziwne wzorki typu i^i. Jeśli chodzi o biologię, to myślę, że lepiej czytać jakieś artykuły naukowe, ale się naie znam, bo moje zainteresowanie biologią ogranicza się do ewolucji i systematyki organizmów. xp

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Spróbuj kierunku technicznego, w którym przedmioty ścisłe są wykorzystywane, ale nie są głównymi. Głowa do goory!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Matematyka spoko kierunek, chociaż może nie czysta, teraz w modzie jest matematyka w ekonomii, stosowana itp., no mniejsza o to. Polecam zakupić sobie kursy Krystiana Karczyńskiego z e-trapez.pl. Korzystałem i mnóstwo innych ludzi też, a koszt calego pakietu kilkunastu kursów to chyba poniżej 200 zł. Na serio, szczerze zachęcam i nie rezygnuj z matmy:)
  Powodzenia

  0

  1
  Odpowiedz
  1. virgin matematyka stosowana (finanasowa)

   chad matematyka czysta

   0

   0
   Odpowiedz
 17. No – tępa dzida to tępa dzida…tragedii nie ma. Do kopania rowów też trzeba kogoś…

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Sugeruję europeistykę albo politologię. Będziesz prymusem.

  0

  0
  Odpowiedz

Upadek ludzkości przez zachłanność

Parę dni temu wstałem i zrobiłem sobie kawę, po czym usiadłem przed komputerem, żeby przejrzeć skrzynkę mailową. Niby rutyna, ale ten dzień był inny niż wszystkie. Był dniem, w którym kropla przepełniła czarę i dniem, w którym doznałem oświecenia. To nic odkrywczego. Coś co wiedziałem już od dawna, uderzyło mnie tego dnia w pełnej krasie i wszystko zobaczyłem jakbym był widzem, odseparowanym obserwatorem. Skrzynka mailowa pełna spamu, obrzydliwych prób wyłudzeń i zrobienia wszystkiego, żebym tylko się dał na coś naciągnąć. Byłem do tego tak przyzwyczajony, że mój mózg nie reagował, codzienne bombardowanie reklamami, hałasem, obrazami, spamem i komercyjnymi propozycjami w każdej sytuacji życiowej znieczuliło go, ale tego dnia zareagował, obrzydzeniem i zbieraniem się na wymioty. Zamknąłem maila i pojechałem do miasta, załatwiać sprawy, między innymi wypowiedzieć pewną usługę, bo podpisałem umowę, okazało się, że nie potrzebuję, i musiałem rozwiązać. Oczywiście musiałem zabulić, udało im się jeszcze wyciągnąć 150 cebul. Ok. Nieistotne. Tego samego dnia w pracy gadałem z kumplem na stołówce. Opowiadał mi jak tego dnia chciała konsultantka przez telefon chciała go naciągnąć na jakiś dodatek do taryfy, którą ma wykupioną, on powtarzał jak mantrę, że nie potrzebuje, a ona do niego wyjebała z argumentem „ale co panu szkodzi płacić 20 złotych więcej miesięcznie”. Załamałem ręce i złapałem się za głowę. Tak właśnie teraz to wygląda. Wiecie o tym wszystkim co mówię, a mimo to stajecie się tego częścią. Żyjemy w świecie, gdzie ludzi już nie ma. Są martwe w środku roboty, napędzane mechanizmem chciwości, zachłanności. Które chcą tylko sprzedać ci gówno za jak najwięcej pieniędzy i jak najmniej być wychujanym, żeby samemu wychujać. Ludzie zostali oszukani, bo dążą do czegoś co nie ma żadnej wartości. Tak ma być. Tymczasem życie mija niezauważanie obok. Wszyscy posuwają się już do najbardziej podłych zabiegów, żeby tylko wyłudzić nawet jeden grosz więcej. Sprzedaje się ludziom naszprycowane chemią, niskiej jakości żarcie, byle jak najtańsze było w produkcji, a jak najdroższe w sprzedaży. Ludzie się zeszmacą i naszczają na własną godność, żeby tylko mieć więcej. Mieć, mieć. Pazerność. Politycy kłamią, oszukują, posuwają się do wszelkich podłości. Koncerny nas trują na potęgę dla zysku. Banki, operatorzy sieci komórkowych, sprzedawcy sprzętu RTV robią wszystko by naciągnąć na jeszcze jeden grosz więcej. Robią coraz bardziej gówniane produkty, żeby to wszystko się rozpierdoliło i ludzie przychodzili kupować następne. Producenci żywności, niektórych leków są świadomi, że trują ludzi, mają krew na rękach, ale ważny jest zysk. Nawet sztandarowe, znane marki na całym świecie nie kryją się już z tym, że nie oferują jakości i chcą oszukać człowieka na każdym kroku. Dlaczego? Mają mało? Nie, chcą mieć kurwa jeszcze więcej, więcj i więcej. Gdy idę do kawiarni, restauracji, albo jestem na spotkaniach rodzinnych to każdy pierdoli w kółko o pieniądzach, o wartości nominalnej czegoś, zasobach materialnych. Przysłuchuję się rozmowom i naprawdę ludzie są zafiksowani na tym punkcie. Pierdolą o kasie i jak schodzą na inny temat to ciągiem skojarzeń zapętlają się i wracają do kasy. Firmy handlują twoimi danymi, kradną twoją intymność, informacje i nie mają w ogóle żadnych skrupułów. Telefon ściąga jak o czymś pierdolisz, albo gdzieś byłeś i natychmiast wyświetla ci reklamy, żebyś coś kupił. Przypomniało mi się jak czytałem historię Tonego Halika, który podróżując przez Amerykę Południową natrafiał na poszukiwaczy złota, którzy od lat wydobywali ten kruszec, a potem zakopywali w workach i chowali w kryjówkach. Byli już tak bogaci, że mogliby sobie pałace stawiać i żyć jak szejkowie do końca swoich dni, ale nie potrafili powiedzieć dość, wziąć tego co mają i pójść, zacząć żyć. Byli tak owładnięci chciwością, że zapierdalali dalej, by wydobywać złoto, bo chcieli więcej i więcej, aż przychodził kres życia. To być może banał, ale jakoś każdy cwaniakuje, a nikt nie potrafi się z tego wydostać. Jak już ktoś jest w stanie to okrzykną go nieudacznikiem bez ambicji. Prawie wszyscy, których poznałem mieli w sobie olbrzymie pokłady ambicji i zachłanności, napędzani wyścigiem szczurów. Wielu pozostawało jakimiś korposzczurami, liderami, przedsiębiorcami, chuje muje, gdybym teraz ich spotkał i powiedział, że wystarcza mi to co mam, że chcę żyć, a nie uganiać się za pieniądzem, że mam co jeść i wszystko czego mi trzeba, mogę się oddać temu co kocham, żyć i oddychać to każdy gadałby super, fajnie że jesteś szczęśliwy, ale potem pod nosem by się uśmiechali i tak zostałbym okrzyknięty nieudacznikiem bez ambicji. Najgorsze jest już to, że nawet rodziny nie potrafią sobie zaufać, stały się jak zestresowane zwierzęta w trybie przetrwania, wyszarpujące sobie mięso. Niby się spotykają, śmieją, gadają, ale każdy pierdoli tylko o tym samym, o wyznacznikach sukcesu, o tym jakie kto stanowisko zajmuje, ile zarabia, planach finansowych, dobrach materialnych, remontach, autach, bąbelkach i podobnych banałach. Nie ma bliskości, bo nikt nie potrafi sobie zaufać, gdyż zawsze pojawiają się pieniądze w pewnym momencie i pojawia się ból dupy i wychodzą na jaw wszystkie żale. Rozwody i kurwa inne krzywe akcje, a zawsze rozchodzi się o jedno. O hajsy, o to, żeby każdy przytulił i wyszarpnął od drugiego jak najwięcej. I w tym wszystkim ludzie przestali zauważać, że ktoś cały czas sprytnie powoduje, że ten sam hajs jest coraz mniej warty. Ja w każdym razie niedługo pierdolę to wszystko, jak zrobi się cieplej to biorę namiot, zostawiam cały sprzęt elektroniczny, łącznie z telefonem i idę w pizdu przez pola, lasy i góry. Wrócę, gdy mi się będzie chciało.

159
10
Pokaż komentarze (22)

Komentarze do "Upadek ludzkości przez zachłanność"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Targaj kłącze!

  1

  0
  Odpowiedz
 4. O kurwa…nie przeczytałem wszystkiego ale masz gadane chłopie. Zacznij książki pisać bo wciągające i takie prawdziwe…
  Pozdro.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. To wszystko dzieje się, bo koniec świata blisko.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Prawda Ci to…
   „A to wiedz, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy: Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni, bez serca, nieprzejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre, zdradzieccy, zuchwali, nadęci, miłujący więcej rozkosze niż Boga, którzy przybierają pozór pobożności, podczas gdy życie ich jest zaprzeczeniem jej mocy;”

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Z tą żywnością to serio chujnia. Jak widzę „fit mamy” kupujące swoim dzieciom bio-szajs oraz same faszerują się tym, coś mnie kłuje w serce. W tym rzekomo bio jedzeniu jest więcej chemii niż wybielaczu od niemieckiego kolegi. Dodam jeszcze że przez chujową żywność nafaszerowaną E, ryzyko raka w polsce jest 4 razy większe niż np. w Niemczech, Francji, UK.
  Ale tak, firmy wiedzą co produkują, jebane gówno nafaszerowane kilogramem chemii, chiński plastik który połamie się jak tylko weźmiesz go do ręki, byle taniej się produkowało a drożej sprzedawało.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. znalazł się ten co pieniędzy nie potrzebuje…

  1

  1
  Odpowiedz
 8. I co z tego ze kazdy sie zgadza z tym co napisales a jak kurwa bylem bezdomny przez 2 lata to mi nikt kurwa nie pomogl, to ze zauwazasz problem nie znaczy kurwa ze jestes inny od ludzi ktorych kurwa opisales. Taka jest kurwa wasza mentalnosc zwierzeta i kiedys wypierdole na Syberie i bede mial na was wyjebane zwierzeta

  2

  0
  Odpowiedz
  1. To pakuj swoją leniwa dupę i wpierdalam, nierobie jebany.

   0

   0
   Odpowiedz
 9. a mogę zapytać dokąd pójdziesz? bo ja pójdę w drugą stronę żeby nie spotkać takiej łajzy nieudacznej…

  3

  1
  Odpowiedz
 10. Obejrzyj sobie filmik „Wiersz Bankiera – The Banker Poem – napisy PL” na YouTube.

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Nie tylko internet tak robi całe nasze życie to takie szaleństwo. ak

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem…..

  1

  0
  Odpowiedz
 13. W pełni Cię rozumiem. Jesteś jednym z nielicznych, wrażliwym człowiekiem, który dostrzega tę abstrakcję. Jesteśmy tak zalatani, że nie mamy kiedy żyć. Wgrali w nas programy posiadania, pędu, celów, sukcesu, że zapominamy o tym co najważniejsze. Dobrze, że nie wpadłeś w to. Może kiedyś spotkamy się na szlaku w lesie 🙂 3maj się ciepło

  2

  1
  Odpowiedz
 14. I jeszcze do tego w co drugiej reklamie wustępuje murzyn. To co, ja mam się w murzyńskie ciuchy ubierać?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Brawo. O to chodzi. Nie wszystko jeszcze stracone, skoro mamy takich jeszcze ludzi. Powodzenia i pozdrawiam bardzo serdecznie.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Jest to najlepszy tekst jaki miałem okazję tu przeczytać,a znam ten portal od paru ładnych lat. Jeśli oczywiście nie masz nic przeciwko pozwolę sobie skopiować ten tekst i często do niego wracać. Trafiłeś w samo sedno i mam takie same spostrzeżenia jak Ty,życzę aby wyprawa w lasy i góry się udała i żebyś mógł się zdystansować do tego całego materialnego gówna. Pozdrawiam i zdrowia życzę 🙂

  3

  0
  Odpowiedz
 17. Który to już raz ludzkość upada. 3000 lat temu była Sodoma i Gomora, 1800 lat temu czasy rzymskiej rozpusty za panowania Heliogabala, 1070 lat temu pornokracja w Watykanie, 260 lat temu upadek Najjaśniejszey, 30 lat temu zwycięstwo zgniłego Zachodu, a jeszcze jakoś żyjemy.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. tak. niewielu dojdzie do takiego wniosku, a nawet przedstawiony im czarno na białym nie dotrze, takie olśnienia szybko są temperowane krótkim „wymyślasz” i tak jak napisałeś śmieszkami o braku ambicji. ludzie uważają, że są jak najbardziej świadomi tego co robi z nami świat ale oni są przecież się nie nabierają ! ale momencik..jakaś promocja w lidlu na bąbelkowe zabawki! wracam za moment do bycia świadomym.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. tylko ciekawe kto odbierze jak konsultantka avon zadzwoni..

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Otóż nie pójdziesz w pizdu, ponieważ nie wolno. Za to może ten i ów przewartościuje swoje wartości:)

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Ludzkość już upada od 5500 tysięcy lat i nadal nie może upaść.

  0

  0
  Odpowiedz

Nowe znaczy lepsze?

To nie jest w sumie chujnia, ale myślę, że może skłonić kogoś do refleksji. Kupić samochód nowy, czy używany? Temat przerabiany wiele razy, w mojej opinii samochód używany jest zdecydowanie lepszym wyborem (jeśli jeździsz autem umiarkowanie często, powiedzmy do 10k km rocznie). Zaraz się podniosą głosy, że „ale biedak, nie stać go na nowe, to będzie mówił, że używane lepsze”. Rozważmy więc następującą sytuację: Planujesz wydać na zakup auta 50000 zł. Pierwsza sytuacja: chcesz mieć nowe auto z salonu. W tej cenie możesz dostać co najwyżej jakieś małe auta miejskie z silnikami od kosiarki pokroju Škody Fabii, SEATa Ibizy, czy Kii Rio. Druga sytuacja: postanawiasz kupić auto używane: W tej cenie można dostać w świetnym stanie luksusowe, około dziesięcioletnie, ponad 300-konne limuzyny typu Chrysler 300c, Cadillac CTS, Jaguar XF i sporo innych. Po zakupie dokładnie pucujesz auto, robisz fotki i wystawiasz ogłoszenia: wynajem do ślubu. Zakładając, że uda Ci się wypożyczyć auto 2 razy w miesiącu, a na każdym wypożyczeniu zarabiasz np. 400 zł (po odjęciu kosztów paliwa, dekoracji i podatku), to na rok wychodzi prawie 10 kafli, co powinno wystarczyć na pokrycie kosztów użytkowania samochodu, lub przynajmniej znacznie je obniżyć. Czyli sumarycznie koszty użytkowania wychodzą podobnie, tylko, że w pierwszym przypadku dostajesz jakieś małe, nikogo nie obchodzące jeździdełko, a w drugim wyrąbistą brykę, za wszyscy się będą oglądać, sprawiającą ogromna frajdę z jazdy. Dla mnie wybór jest prosty. Czekam na Wasze komentarze.

28
36
Pokaż komentarze (23)

Komentarze do "Nowe znaczy lepsze?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nowy. Może i koszta są większe, ale nigdy nie wiesz jaką przetworzoną przez żołądek i wydaloną przez odbyt rzecz dostaniesz. A najgorzej jest przy wypełnianiu papierków, nie spojrzysz dokładnie, i zapłacisz za gram powietrza. Gdy kupisz z salonu, ryzyko jest praktycznie nieistniejące.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Tobie już na dzisiaj wystarczy wódki…

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Chcesz miec czyste ubranie czy moze kurwa brudne ?

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Nie wiesz człowieku, co to znaczyć mieć nowy samochód, w którego siedzenia nikt wcześniej nie pierdział. Ale z jednym się zgodzę. Kiedyś samochody robiono z metalu a teraz z plastiku.

  4

  0
  Odpowiedz
 6. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak Ja. Zapewniam że jest to wykonalne.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ales ty głupi. Co ma piernik do wiatraka? Swoją wypasiona brykę która chcesz wynajmować do ślubów też możesz kupić nową a później sprzedać za wyższa cenę. O tym geniuszu zapewne nie pomyślałeś.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Tylko ta kasa ci we łbie, musisz być bardzo zachłanny. Do trumny tych durnych tysięcy nie zabierzesz. Lepiej skup się na pomaganiu i wspieraniu innych,choćby dobrym slowem w tych tragicznych czasach!

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Jesteś jebniety ale rozumujesz w miarę dobrze za 50 tys kipisz super furę z małym przebiegiem albo gowno typu jakiś fiacik 500 /nawet by ci brakło /tylko po huj piszesz ze chcesz potem to wynajmować ?to ma być dla ciebie czy planujesz jakiś Januszowy interes

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Proponuje kupic nowy dwa lata gwarancji robisz przegłady i masz wszystko gdzies ,a nie kupisz i rób oleje filtry ,rozrzad itp.A jeszcze mozna trafic na minę i co wtedy.? DOKUPUJESZ W SALONIE PRZEDŁUŻONA GWARANCJE I NP 4 LATA MASZ W D… NIE MYŚLISZ O NAPRAWACH . PYTANIE JEST JEDNO DLACZEGO KTOS SPRZEDAJE AUTO? DOBREGO KONIA NIKT ZE STAJNI NIE WYPROWADZA POMYSL ZANIM KUPISZ UŻYWANE

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Średnio mądre. W takim ezgotycznym, drogim wozie, przy eksploatacji na codzień, to twoje optymistyczne 10k z wynajmu, może nie starczyć. Przypominam, że to nie jest Golf, gdzie klocki tarcze wymienisz za 300PLN samemu. Tu masz wszystko duużo droższe. Nie wspomnę gdy coś poważniejszego walnie. Ile kosztują części, ich dostępność (często brak zamienników!) i ile skasuje mechanik, który ogarnie temat. Właśnie dlatego starsze auta luksusowe są tanie – bo koszty napraw potrafią zabić. Z budżetem 50k to możesz sobie kupić kilkuletni „normalny” samochód i cieszyć się eksploatacją. Przy czym dobrze przejrzyj temat, żeby nie kupić coraz popularniejszych „jednorazówek”. Chyba auta japońskie/koreańskie jeszcze się w miarę opiera temu trendowi.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Nie zauważasz jednej rzeczy – kupując auto używane, musisz podejmować zwykle wielomiesięczną walkę z bandą handlarzy oszustów, którzy na każdym kroku chcą Cię zrobić w chuja. Prawda jest taka, że 99% ogłoszeń sprzedaży samochodów to scam i prawdziwą sztuką staje się kupno w miarę pewnego auta używanego. Kupno nowego samochodu zaoszczędza więc dużo czasu i nerwów, to ma swoją cenę. Przy okazji chciałbym zwrócić uwagę na co innego. Jeżdżąc po dużych miastach widzę, że 90% jeżdżących tam samochodów to fury po 150-200k. Skąd nagle wszystkich stać na takie auta? Ano tak się składa, że mamy 2020 rok a ludzie nadal nie myślą kwotą zadłużenia tylko ratą leasingu. Oraz tym co o nich pomyślą inni, zastaw się a pokaż się. Smutne.

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Poooooood Papugami, jest szeroko niklowany bar, szułap_szułap —_—

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Wez namiot i spierdalaj w bieszczady

  0

  0
  Odpowiedz
 16. więc po CHUJ ci komentarze? idź,rób swoje i nie czekaj na oklaski

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Cześć. Kiedyś pierwszy i za razem ostatni raz wynająłem auto do ślubu. Brokat z panny młodej sypał się wiadrami. Odkurzałem to chujstwo z tydzień. Było wszędzie. Jeżeli Cie stać to kupuj i jezdzij. Jeżeli nie to odpuść.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Co tu komentować? Niektórzy traktują auto wyłącznie jako środek transportu, także wolą kupić nowe, mieć te 5-7 lat spokoju i jest to całkiem w porządku. Dla przeciętnego Kowalskiego kupno takiej „limuzyny” za 50k jako daily to strzał w kolano. Darujmy sobie jakieś założenia, że utrzymasz auto na ślubach, bo to może być co najwyżej miły dodatek raz na jakiś. Albo ktoś stać i nie patrzy na koszty, albo trzeba się porządnie zastanowić, czy warto poświęcać połowe wypłaty na auto jeżdząc co najwyżej do januszexu, na zakupy i co niedziela do kościoła, albo co gorsza żeby polansować się po mieście.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Zapomniałeś że szofer na weselu zwykle tez zjada sowity obiad i dostaje flachę lub dwie na później.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. W praktyce:1. Dostajesz wypasioną brykę tylko sprzedawca, rasowy polaczek, tak cię wychujał, że nie jest to ani bryka ani wypasiona. 2. Oddać już nie możesz bo wychujano cię po całości a twój mechanik mówi, żeś się chłopie wpierdolił. Pucowanie dobre na wiejskie potańcówki a zrobienie wyglądu na ‚do ślubu” to dobre kilkadziesiąt tysięcy. 3.jakimś cudem dostajesz pierwsze zlecenie, kasujesz wreszcie pierwsze diengi ale i ostatnie bo pan Ziutek po sąsiedzku robi to lepiej i taniej. 4. Za tydzień masz kontrolę US sanepidu i innego chuja i dojeżdżają cię po kolei takimi karami, że przewyższają wartość tej bryki. 5. Za pół roku bryka się rozkracza a ty wieszasz się na przydrożnej gałęzi bo dostajesz rachunki za zus, kasę fiskalną i wycenę naprawy od mechanika. Welcome to Bolanda.
  Powodzonka…

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Hola,hola.Na twoim miejscu nie wychylałbym się z luksusową bryką.Primo-masz zajebistą brykę to zawsze może ci ktoś ją zajebać.Secundo-życzliwy sąsiad może podpierdolić ciebie do skarbówki po złości.Tertio-nie ma chuja zawsze możesz mieć dzwona nawet nie ze swojej winy a koszta naprawy mogą cię zrujnować wedle zasady:a to Chuj stać go na wypasioną brykę to ja wydymam na kasę(bez obrazy to słowa mechanika).Quatro-taka bryczka jest znaczna,rzuca się w oczy np.policji która może ciebie częściej kontrolować niż jakiegoś fiutka w Kii a jak sam wiesz zawsze mogą znaleźć powód aby ci przyjebać mandat.Quinto-Chuj go wie czy teraz jak jest ten koronawirus to znajdziesz tylu chętnych aby ta inwestycja ci się zwróciła.Przeanalizuj za i przeciw i podejmie decyzję.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Super pomysł! 34 biedaków z fabii zminusowało.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem…………

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Wybrałbym używane, ale dobrze sprawdzone z rabacikiem na potrzebne naprawy. Chociaz i tak jest duze ryzyko bo 9/10 aukcji to niemieckie rzęchy od abdula czy mahmeta, gdzie janusz jeszcze oszuka skarbówke, przekreci licznik i najtanszym sposobem zatuszuje usterki. Teraz nawet w DE ciezko znalezc uczciwego sprzedawce.

  0

  0
  Odpowiedz