Sortowanie śmieci

Tak sobie pomyślałem… u mnie na wsi segregacja odpadów to żadna nowość. Odkąd pamiętam, takie były rodzaje śmieci:
– to może zjeść krowa,
– to można spalić w piecu,
– to się nadaje dla psa albo kota,
– to zeżre świnia a tamto zeżrą kury,
– to można oddać na złom albo do jakiegoś punktu skupu,
– to można wpieprzyć do betonu przy zalewaniu fundamentów.
Reszta no to już naprawdę tylko do kosza na śmieci albo do lasu jak się nie mieści w koszu.
Więc po kiego chuja tyle szumu a bo jedni płacą więcej bo nie segregują a bo inni mniej bo mieszkają w bloku.

8
36
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Sortowanie śmieci"

 1. tego Ci trzeba:
 2. To moze byc. Ale nic nie przebije tego pierdolenia ze masz gowno sprzatac po swoim psie jak go wyprowadzisz. Moj pies sra jak sra, jest kundelkiem biore go na rece i spierdalam bo nie bede gowna sprzatal na dworze

  0

  3
  Odpowiedz
 3. chuj ci w dupe śmietniku!

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Wszystko pięknie, aż przeczytałem „… albo do lasu jak się nie mieści w koszu…”. I właśnie bardzo dobrze, że jest segregacja, przynajmniej w małym stopniu zrekompensuje szkody czynione przez takich idiotów jak autor.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. „albo do lasu jak się nie mieści w koszu.”…początek sugeruje, że podchodzisz pochwalczo do takiego obrotu sprawy, więc w sumie to UMRZYJ!

  1

  1
  Odpowiedz
 6. U mnie są zsypy w bloku i starannie oznaczone altany śmietnikowe pod każdym blokiem służące do tzw. segregacji odpadów. Eko-debile przynoszą tam po 6 różnych pojemników i z lubością wrzucają posegregowane odpadki w dedykowane oznaczone kontenery. Na koniec przyjeżdża śmieciarka i wpierdala to wszystko do jednej ładowni. Administracja osiedla nie łamie unijnych przepisów i jest z siebie zadowolona, eko lokatorzy też są z siebie dumni i chodzą na eko targ co niedziela i wszystko jest cacy. Ponieważ wszystko jest cacy niech wszyscy odwalą się że sram na trawnik, a jak będę chciał wyrzucić lodówkę pozostawię ją przy placyku dla dzieci. Jakby las był bliżej wywiózłbym do lasu. Zmienię się dopiero jak to będzie miało jakikolwiek sens.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Ale…o co chodzi?

  0

  0
  Odpowiedz

Okropny pisk

Mój sąsiad skonstruował urządzenie które wydaje z siebie okropny pisk słyszalny piętro niżej. Z tego co zdążyliśmy ustalić steruje nim zdalnie. Pisk włącza się zaraz po tym jak wyjdzie do pracy i cichnie tuz przed jego powrotem. Informowaliśmy o tym policję ale skurwiel zawsze wyłączał pisk na pięć minut przed pojawieniem się radiowozu. A po odjeździe radiowozu cholerstwo nadal piszczy. Nie ma sensu z nim rozmawiać powie że u niego nic nie piszczy.

19
4
Pokaż komentarze (8)

Komentarze do "Okropny pisk"

 1. tego Ci trzeba:
 2. A może u niego nic nie piszczy tylko to sobie wkręciłeś i nawet o tym nie wiesz.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Rozpierdol mu łeb o ścianę

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Wy)łączą na 5 minut przed przyjazdem do policji? CZY KURWA JASNOWIDZ!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kurdę, właśnie piszczy mi w jednym uchu… to pewnie sąsiad skurwiel…

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Zrób popularny trik z garnkiem na szafie.
  Polecam.

  3

  1
  Odpowiedz
 7. Ja bym mu sie wkurwil do chaty jak smiecia nie ma.
  Rozkurw mu bejsbolem chate, bo na takiego skurwysyna legalnie nie ma mocnych.

  Wpadasz z kominiarka, rozkurwiasz ile sie da, wez ze soba 2-3 puszki farby zielonej, i ROZPIERDOL MU TA MELINE !!!

  3

  0
  Odpowiedz
 8. 1 rada – też włącz pisk, ale tak po 23 🙂
  A jak zobaczysz radiowóz to wyłącz i udawaj, że śpisz 🙂

  2

  1
  Odpowiedz

Teściowie

Pierdolnięci teściowie to mój problem. Stary żonki wpierdala się ciągle w nasze życie, zawsze wszystko wie lepiej i jak gadamy to zawsze zadaje głupie pytania a potem rży jak debil, że on by lepiej zrobił i wie lepiej a ja to jestem do niczego. Niech spierdala.
Druga gorsza to teściówka. Wydzwania codziennie do żonki i pierdoli o tym, jak mamy żyć, normalnie plany dyktuje od rana do wieczora jak ma wyglądać nasz dzień. Jak tak dalej będzie to spadam.

36
2
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Teściowie"

 1. chujowo to nie jest grać w tą konsolę
 2. W ślaskiej rodzinie u mnie tak nie bylo,.jestes zieciem a tesciowi powiedz ze mu przypierdolisz jak sie bedzie wpierdalal. Żyjesz z żoną a nie z nimi, z nimi porządek zrób bo nie warto z powodu takich śmieci zwiazek.zrywac

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Porozmawiaj z żona o tym. Teście mogą rozjebac związek, to toksyczne skurwysyny, plotkarze i wścibskie mendy. Jak zes się wżenił to teraz albo albo twardo sprawę, uciąć kontakty do kolacji w wigilie i życzeń na urodziny przez telefon inaczej zatrują wam związek, życie, zdrowie. Ja pierdole jak jak takich ludzi nienawidzę az minusie ciśnienie podniosło. Żonka musi się opamiętać to z tobą brała ślub. To samo tyczy się maminsynków – który h szczerze nie trawie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie wpakuj się w dziecko, bo będzie drożej odejść…

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Żaden problem, dzwoń codziennie sam do teściowej i ją opierdalaj że nie żyje jak powinna, porżyj też zawsze z teścia że byś lepiej wszystko zrobił niż on, jak się nie dostosują do lepszego życia to niech spadają.

  4

  0
  Odpowiedz
 6. Nie martw się to normalne

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Powiedz mu żeby się nie wpierdalał i chuj Cię to obchodzi, a jak będzie rżył to każ mu zamknąć pizde.

  0

  0
  Odpowiedz

Wyalienowany człowiek

,,Jeśli przeciętnemu człowiekowi powiemy, że jedną z najbardziej przykrych chorób umysłowych, jakie istnieją jest brak odczuwania, myślę, że tego po prostu nie zrozumie.”
Erich Fromm – ,,Patologia normalności”.

,,Współczesny człowiek posiada wszystko: samochód, dom, pracę, dzieci, rodzinę, problemy, trudności i satysfakcję – a jeżeli to wszystko mu nie wystarcza – posiada swego psychoanalityka. Jednocześnie jest on niczym.”

Erich Fromm – O sztuce miłości

19
3
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Wyalienowany człowiek"

 1. tego Ci trzeba:
 2. anhedonia 🙁

  0

  0
  Odpowiedz

Podwójna moralność vs pogaństwo

Wkurwiają mnie niesamowicie „religijne” rodziny. Z reguły wygląda to tak, że stary, jako tyran zarządza wszystkimi i wszystkim, a stara, jako pokorna służka boi się wychylić nosa i sprzeciwić panu, żyjąc w zgniłym zniewoleniu. Na zewnątrz oczywiście to kochający mąż i żona, ale w środku dzieje się prawdziwe piekło. Nie piszę tu o swojej sytuacji, tylko o tym, co widzę na co dzień w życiu znajomych. Serio, wiara chrześcijańska straszliwe dużo patologii wniosła, biorąc pod uwagę to, że wiara naszych przodków aż tak nie definiowała pojęcia rodziny. Wydaje mi się, że przed a.d. 966 ten aspekt życia był jakoś bardziej zdrowo zbalansowany. Ponad to uważam, że europa jest mocno osłabiona pod względem męskim. Pizdy męskoosobowe i kobiety z kutasami degradują nasze społeczeństwo.

21
22
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Podwójna moralność vs pogaństwo"

 1. tego Ci trzeba:
 2. Wiarą naszych przodków to było pogaństwo, a nie chrześcijaństwo, które de facto zostało nam siłą narzucone. Ale zgadzam się, jak słyszę ludzi gadających o Bogu, grzechach itp. publicznie na głos z gorliwością i entuzjazmem to aż mi ciarki po plecach łażą. Ja nie mam nic przeciwko chrześcijaństwu, niech sobie będzie, niech sobie w domu różańce odmawiaj, ale niech nie wciskają tego wszystkim na około.

  2

  1
  Odpowiedz

Jestem zabiegany/a, ale chcę tego!

Nie oszukujmy się. Prawda jest taka, że ludzie CHCĄ być zabiegani. Świadomie wybierają sobie wymagającego partnera, idą na dwa kierunki studiów i do pracy na studiach dziennych, biorą pracę na wakacje, przydzielają sobie masę obowiązków. Zaraz ktoś powie, że takie jest życie/życie narzuca masę obowiązków. Tymczasem znałem w internecie jedną laskę, która miały cały dzień zajebany obowiązkami i przyznała się, że nie wyobraża sobie życia bez tego. Inna koleżanka też się przyznała, że lubi mieć cały dzień zajęty i wieczorem padać na pysk. Na pewno jest więcej takich osób. Mimo tego, że świadomie sami wybierają takie życie i tak będą jojczyć, że ,,nie mam na nic czasu”, ,,jestem cały dzień zalatany/a”. Skoro tak kochacie być zabieganymi, to zamknijcie ryje.

50
2
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Jestem zabiegany/a, ale chcę tego!"

 1. Bzdura, ja nie jestem zabiegany. Idę do pracy na 8 godzin katorgi bez ładu i składu, wracam i się lenię. Wręcz bierze mnie kurwica jak muszę ruszyć dupę i coś zrobić. Sprzątam mieszkanie raz na miesiąc bo nie widzę sensu robić tego co tydzień.

  2

  0
  Odpowiedz
 2. Zgadzam się z Tobą. Też to zauważyłem i przeraża mnie to, że można być tak bezrefleksyjnym i dobrowolnie wpadać w spiralę obowiązków wyznaczanych przez kogoś innego. I co komu po tym wyścigu szczurów? Nawet, jeśli go wygrają, to wciąż pozostaną jedynie szczurami…

  2

  1
  Odpowiedz
 3. A wiecie dlaczego tak jest? To ucieczka od rzeczywistości w czystej postaci – od myśli, od przeszłości, od przyszłości, od ogólnego „niemyślenia”, bo tuż za rogiem czeka ta obrzydliwa ciemna dziura, o której nikt nie chce myśleć, a w której znajduje się prawda – od niespełnionych marzeń, nieudanych małżeństw, niespełnienia zawodowego, zazdrości innym, pustki, poczucia krzywdy a kończąc na zagubieniu, stresie i rozczarowaniu życiem. Kto lubi spoglądać do tego ciemnego dołu? Lepiej jest sobie zapierdolić cały dzień „niby ważnymi sprawami” i pierdolić, jak to mało czasu jest, jakie to wszystko zabiegane… Ludzie w większości już dawno przestali zaglądać do własnego wnętrza, szukając zdrowej równowagi, bo prościej jest się odurzyć lub chodzić w słuchawkach na uszach, żeby się odciąć od wszystkich i wszystkiego(a w pierwszej kolejności od siebie samych)…

  4

  1
  Odpowiedz
 4. Podobno dwie minuty śmiechu dziebbue dają tyle zdrowia i szczęścia co pół godziny biegania. Siądź w parku na ławce i rżyj z biegaczy.

  2

  0
  Odpowiedz

Jestem słaby

Nie umiem sie bronić. Nie chodzi jednak o siłe fizyczną. Tej mam dość dużo. Chodzi o siłe psychiczną. Jestem człowiekiem spokojnym, opanowanym, itd. Niestety wszędzie w tym kraju pełno buractwa, chamstwa, agresywnych niedowartościowanych przygłupów i pseudocwaniaków. Pracuje w pewnej firmie. Tutaj buraczane „cwaniaky” wyczuły moje słabości i jest…….kiepsko. Mój wizerunek leży, reputacja taka że każdy może mi „pojechać”, itp. Nie umiem ripostować na bieżąco kretyńskich uwag, odzywek, prób dowalenia mi. PO jakimś czasie zacząłem sie odgryzać z różnym skutkiem ale tego jest tyle że można zaryzykować stwierdzenie że niektóre typy z dosrywania mi zrobiły sobie po prostu zabawe. Niektórzy nawet dla szpanu przed innymi czy przed dziewczynami.Tego jest już tyle że nie ogarniam wszystkiego i sie motam a to rozzuchwala atakujących. Ktoś powie tutaj:”Jak tylko ktoś tobą próbuje pomiatać to daj mu popalić że mu sie odechce”. Tak. Tylko ja w swym opanowaniu reaguje za późno, spokojnie a burak tego nie rozumie że sobie nie życze żartów z mojej osoby. On rozumie tylko krzyk i silną pięść.Nic nie mówienie i ignorowanie zaczepek nic nie dawało. Mam pytanie do was. Co robić? Zrezygnować z tej pracy i iść do innej „z czysty kontem” i w razie ewentualnego ataku dać komuś solidną dawke ochrzanu? Nie poddawać sie i walczyć? Tylko że ja już nie mam siły. Odejde to będzie znaczyło że jestem słaby i zapamiętają mnie jako ofiare losu.

44
3
Pokaż komentarze (19)

Komentarze do "Jestem słaby"

 1. kup se konsolke zycie bedzie latwiejsze
 2. Powiedz komuś kto Cię wkurwia, żeby tak nie robił bo mu zajebiesz i kiedy jednak zaryzykuje i wkurwi Cię to oznajmi mu że mu zajebiesz. Jeśli dalej będzie Cię wkurwiał to miej na to wyjebane bo sprawa jest już załationa( poprzez zajebanie mu). Olewaj to co typ mówi. Wyczekaj na odpowiedni moment i wypierdol mu bułe. Ja tak zrobiłem, ale popełniłem błąd bo wypierdoliłem mu kopa na mordę przy swiadkach( nie wyczekalem). Z taką wiedzą nie popelnisz tego błędu.

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Nagraj sobie inną robote bo tam to już nie ma sensu. W youtube wpisz The Three Stoges – Moe in Tv. I jeśli masz odwage zrób im tak i podziękuj za współprace. Masz jedno życie. Wóz albo przewóz. Pozdrawiam i życze Ci jak Najlepiej, też pracowałem nie raz ze zjebami.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Mam to samo. Niestety, świat należy do bydła, bo nawet jak on jest dymanym w dupę pracownikiem produkcji za 2 koła to on o tym nie wie i czuje się panem swiata, bo ma BMW na kredyt, tatuaż i najebałby ci.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jakbym czytał o sobie…… dobrze wiedzieć że jeszcze gdzieś tam istnieją normalni ludzie pytanie tylko kiedy świat nas zniszczy….

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Prawdopodobnie nie stawiasz żadnych granic, może tez nie masz sam szacunku do własnej osoby. Inni ludzie doskonale to widzą i sprawdzają na ile mogą sobie pozwolić. Nie jesteś w stanie wymagać szacunku od innych, możesz go jedynie wymagać od siebie dla siebie samego. Jeżeli będziesz szanować siebie, naturalnie nie pozwolisz przekraczać własnych granic innym, będziesz ich bronić co zaowocuję większym szacunkiem do Ciebie. Przy okazji poczucie własnie wartości też skoczy do góry, prawdopodobnie dość mocno kuleje u Ciebie.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Tu nie chodzi o braku szacunku do siebie. Gość jest pozytywnie nastawiony, przyjazny, ufny a to gubi. Wystarczy coś powiedzieć, popełnić jakiś błąd, komuś sie zwierzyć z czegoś, odpuścić pozornie błahe drobnostki, docinki, uwagi i to wystarczy.Tutaj tak nie można. Nawet najdrobniejsza złośliwość musi sie spotkać ze srogim zjebaniem. To trzeba dusić już na etapie małej uszczypliwości bo jak popuścisz to będzie gorzej aż sie skończy na masowym tyraniu jak wiejskiego głupka. Polaczki są fałszywe, zakłamane, obłudne, dwulicowe. Powiesz coś a już wszyscy wiedzą. Zrobisz coś nie tak a wszyscy ci to wytykają. Tu nie ma miejsca na sentymenty a walka o pierwsze miejsce. Nie ma mowy o potknięciach. Potykający sie przewraca i wypada a reszta go depcze. Tu trzeba być samcem alfa, warzyć kroki, iść pewnie, walczyć o swoje. Jedno zawahanie, błąd może kosztować reputacje. Polaczki szczują jednych na drugich, obgadują, wyśmiewają, plotkują, śledzą każdy ruch i choć taki cymbał nie umie zliczyć do 10 to czyjąś wpadke zapamięta. Głąby tak mają. Z bydłem nie można sie spoufalać. Ono musi wiedzieć kto pan. Żadnych żartów, wygłupów, rozmowa tylko wtedy gdy konieczna. Będą z tobą żartować a później powiedzą że jesteś taki owaki, obrócą to przeciw tobie. Tu nie ma przyjaźni w tym kraju. To kraj zakompleksionych arogantów,nieudaczników, zadufków, chamów, tępaków. Przejebane ale nic sie nie zmieni. Taka hołota nadaje sie tylko do roboty i do armii.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Albo zmienisz robote, albo po robocie swojej spuść wpierdol kazdemu po kolei, z zaskoczenia od tyłu jak sie boisz. Obij ryja skurwysynom po kolei. Ja tak w szkole robilem technikum w 2014. W robocie to samo bym zrobil ale takich problemow jak narazie nir mam.

  3

  1
  Odpowiedz
 8. Miej wyjebane. Też się tak męczyłem, ale nie dawno, przed trzydziestką coś mi się zrobiło pod kopułą i nie mam już żadnych zahamowań, żeby na czyste chamstwo odpowiadać skrajnym buractwem. W dupie mam czy ktoś się obrazi, od razu wale personalnie od kurw i skurwysynow i nie mam wyrzutów sumienia, bo sam nigdy tego nie zaczynam.

  5

  0
  Odpowiedz
 9. Ale Ty jestes przyjebany gosciu, pytasz sie anonimowych ludzi na portalu czy masz zmienic prace. Oczywiscie ze kurwa zmienic, tylko na taka w ktorej bedziesz lepiej zarabial, i co to znaczy ze dosrywaja Ci w pracy? Co to kurwa podstawowka jest ? Czy jakas gowniana robota przy tasmie z robolami prostakami? Zmien miasto, zmien otoczenie, wypierdalaj, pomoze CI zmiana. …. No a jak nie to zawsze mozesz sie upierdolic 0,7, zejdziesz do poziomu debili, zajebiesz jednemu i drugiemu po pijaku w ryj to zaraz sie uspokoja.

  2

  1
  Odpowiedz
 10. Teraz to już pozamiatane. Zmień pracę. Jak zaczniesz walczyć że wszystkimi to będą cię oskarżać o agresję. W nowej robocie nie zwierzaj się z problemów osobistych, szukaj sojuszników, podlizuj się przełożonym, postaraj się bronić szybciej i odpowiednio do sytuacji.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Ciężki temat Panie. Ja mam odwrotnie. Gęba niewyparzona i od razu walę między oczy co mi siedzi w głowie. Potem myślę…
  A że wokół pełno idiotów, zakompleksionych kretynów, ćwiercinteligentów z pretensjami, a na dodatek nasz dziwny naród upodobał sobie bezinteresowne czepialstwo i dosrywanie innym jako codzienny sport to mam wieczne spięcia, wojenki i sporo nieprzychylnych osób. Nie ma dobrej metody. Miej wyjebane. To tylko robota. Jeśli ta konkretna praca, którą wykonujesz nie jest Twoją największą pasją to zmień firmę i w nowym miejscu zbuduj dystans. Przeczytaj sobie też jakąś mądrą książkę o relacjach. Idiotami trzeba manipulować. Inaczej nasrają Ci na głowę.

  3

  1
  Odpowiedz
 12. Też jestem spokojny, zadaje sie tylko z osobami przychylnymi. Jak przyszedlem do pracy to rozeznalem, ktore osoby sa „normalne” i tylko z nimi rozmawiam. Z burakami ograniczam kontakt do minimum. Nawet czesc im nie mowie i nie maja powodu by mnie zaczepiać.

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Polaczki i wszystko jasne. To nie Żydy, Niemcy, Masony czy Chazary robią taką atmosfere nie do zniesienia tylko Polactwo. Pracowałem 3 lata w pewnej firmie i tam też było podobnie. Wszyscy ci, którzy nie pasowali do wizerunku cwaniackiego bucostwa, liderków, kolesiów spotykali sie z pewnego rodzaju mobbingiem i wręcz ostracyzmem, jawną niechęcią a nawet szyderczymi odzywkami, złym traktowaniem. Nawet rękoczyny prawdopodobnie były. Dostawali gorsze stanowiska, nie podawano oscentacyjnie im ręki,z tych słabszych szydzono i krytykowano bezpodstawnie, itp. To Polactwo organizuje takie piekło.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Widać Buk tak chciał.

   1

   0
   Odpowiedz
 14. 100% zrozumienia masz ode mnie. Też jestem taką ofiarą jak i Ty. A minusy dają wymoczki lewackie.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ale w pewnej grze możesz być niezwyciężony. Wystarczy, że doszczętnie pokonasz Groksów. W nagrodę dostaniesz unikatowy medal. Bierz się do roboty i zniszcz wszystkich Groksów. To nie jest trudne, ale długie.

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Doskonale Cię rozumiem, bo mam podobnie – nieumiejętność reagowania na bieżąco, gdy ktoś mnie w jakikolwiek sposób zrani. Czasami dociera to do mnie z kilkudniowym opoźnieniem. U mnie wzięło się to z domu rodzinnego- rodzice alkoholicy. Nauczyłam się nie ragować, nie pokazywać uczuć – to był sposób na przetrwanie. Wiem skąd się to wzięło i mam świadomośc, ze ludzi nie zmienię. Tylko ja sama mogę to wypracować i stawiac granice chamom, natrętom itd. Cały czas się tego uczę, ucze sie asertywności, dając sobie prawo do ograniczenia kontaktów lub też całkowitego zerwania relacji. Trzymaj się.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Jak jesteś silny fizycznie i wiesz że w razie czego wygrasz z nimi to odpuskowuj im. Nie patyczkują się. Mów z dupy do nich np spierdalaj , odpierdol się, wyjebać ci? To nie muszą być super mądre odzywki bo mądrych nie zrozumieją.

  3

  0
  Odpowiedz
 18. Pizda z ciebie i tyle. Nie wiem ile masz lat ale chyba do cholery nie żyjesz od wczoraj. Nie wiesz że jak ktoś ci wejdzie w droge to musisz reagować od razu? Jak ktoś ci wejdzie w kolejke to też go puszczasz? Jak Seba na ulicy uderzy cie barem to też nic nie powiesz? Tu już „solidny ochrzan” nic nie pomoże bo to tylko albo rozśmieszy atakujących lub zachęci co dalszego dosrywania tobie żeby tylko ciebie „ukrócić” i zmieszać z błotem. Może przestaną przez jakiś czas ale to znów powróci. Na pewno. Jak już przylgnęła do ciebie łatka nieudacznika, ofiary to już z tego nie wyjdziesz. Sorry. Zawsze będziesz betą albo nawet jakąś gammą, outsiderem, popychłem w jakimś stopniu. Nigdy już nie zyskasz w oczach innych co byś nie zrobił. Powiem tyle. Uciekaj. Miej wywalone na to co o tobie pomyślą. I tak o tobie myślą źle. Pamiętaj tylko o tym że w nowej pracy na ewentualne zaczepki musi być natychmiastowa riposta. Zakładam że jesteś inteligentny to wiedz że debila pospolitego cebulaka biedaka można zawsze pozamiatać inteligencją i pojęciami których na pewno nie zrozumie. Odpowiedzi muszą być krótkie i dosadne.

  1

  1
  Odpowiedz

Nudne wakacje

Hejka więc przejdę do sedna, wkurwia mnie nuda w wakacje! Już mam dosyć social mediów, simsów i innych pierdół. Czuje się okropnie bo chociaż jestem duszą towarzystwa to siedzę w domu całymi dniami a jak tylko spojrzę jak moja siostra baluje do 4 rano to chce mi się płakać. Mam znajomych ale jedna dziewczyna wyjechała i jeszcze kilka dni jej nie będzie , druga zamieniła mnie na konia a jeszcze inna to ta której w sekrecie nienawidzę! Nawet umówiłam się z inna laską z która wcześniej się pokłóciłam na piwo jednak znowu nie odzywa się od kilku dni. Pewnie nikogo to nie interesuje ale powiem jak to się skończyło. Siedziałam cały dzień w domu grając w dwie części simsow potem spałam po czym robiłam sobie paznokcie kilka godzin. Jak się domyślacie szanowna pani nie napisała w sumie też nic nie napisałam ale nie chciałam wyjść na desperatkę szczególnie dlatego, że to ona swego czasu mnie wykorzystywała jako poduszkę do wypłakania po chłopaku który nigdy jej nie chciał. Przez jakiś czas myślałam że zapomniała czy coś jednak moja siostra po powrocie z kolejnej zabawy powiedziała mi ze ją widziała z inna laską. Boje się, że te wakacje spędzę w samotności chociaż chciałabym żeby były lepsze albo chociaż takie same jak te zeszłoroczne. Poznałam tyle świetnych osób jednak to, że chodzę do innej szkoły i mieszkam na obrzeżach miasta sprawiło ze częściowo straciliśmy kontakt. Kiedy przypominam sobie o naszych wyjściach na kąpielisko i innych wspólnie spędzonych chwilach to chce mi się rzyczeć. Mam nadzieje, że was nie zanudziłam, kończę już pierdolić. Dobranoc!

6
32
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Nudne wakacje"

 1. kup se konsolke zycie bedzie latwiejsze
 2. Oj laski jakież wy jesteście płytkie i to jest wasz główny problem. Same nie macie żadnych zainteresowań i nie potraficie ze sobą spędzać wolnego czasu, potrzebujecie wiecznego towarzystwa, żeby czuć się wartościowym człowiekiem.
  Nie robicie nic aby stawać się tak interesującymi osobami, żeby inni starali się o waszą atencję i obecność.
  Jesteście tylko tymi pijawkami, które potrzebują stada, żeby poczuć jakąkolwiek własną wartość a w takich okresach jak wakacje wychodzi, że nikt was nie obchodzi i na codzień jesteście tolerowane tylko ze względu na przebywanie na tym samym terenie (wspólna szkoła, osiedle itp).
  Zamiast zrobić coś ze sobą, znaleźć pasję, hobby, rozwijać siebie, lepiej siedzieć i narzekać o samotności.

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Jak jestes ladna to sobie wejdz na omegle i pokazuj dupe, zawsze to lepsze niz simsy, mozesz tez umowic sie z wasatym psychopata z czatu na seks, tylko uwazaj zeby Twoje organy nie znalazy sie pozniej w innej osobie. No ale wrazenia gwarantowane.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Też tak mam, nie jesteś sama.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Posłuchaj młoda damo. Zacznij patrzeć dookoła siebie a nie tylko gonić swój własny ogon – jest tyle osób, z którymi możesz się zaprzyjaźnić, tyle kółek zainteresowań, gdzie możesz się zapisać i wreszcie tylu potrzebujących ludzi, którym mogłabyś pomóc chociażby na wolontariacie(gdzie de facto także poznaje się wiele ciekawych osób). Wyjdź do ludzi. Jednocześnie naucz się przebywać sama ze sobą nie nudząc się – rozwijaj pasje, rób to co ci w duszy gra, czerp z tego radość – może przyłączą się rodzice, skoro z obecnymi koleżankami i kolegami nie udaje ci się nawiązać przyjaznego kontaktu? Jest wiele możliwości – zaangażuj się w coś i nie marnuj czasu na durne gierki – sama już to zauważyłaś, że to tylko zapychacz czasu i wcale tego nie chcesz… Po prostu musisz zrobić pierwszy krok – odpowiedz sobie na pytanie co lubisz i rób to! Lubisz pomagać innym? Wspaniale! Lubisz sport? Do boju! Lubisz obserwować zwierzęta, rysować, czytać książki lub tańczyć czy cokolwiek innego? To zacznij to robić – sama lub z nowymi kolegami i koleżankami których poznasz. Nie siedź w domu. Spróbuj odnowić stare kontakty, a jak się nie uda to nawiąż nowe. Powodzenia!

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Ty dziwko, kutasa Ci mego trzeba i tyle. Wpadaj mi na chate, to Cie tak zerzne jak deby w tartaku sa rzniete. Mam nadzieje ze MAX 53kg !!!!

  1

  0
  Odpowiedz

Godność

Życie. Pracujesz, bo trzeba zarobić na nie.Kilkadziesiąt lat pracy jak zdrowie pozwoli, parę lat czasu na dojazdy do tej pracy, wieczne roszczenia polityków,że za mało pracujemy a nikt nie wspomni o tym ,że większa część społeczeństwa zarabia zdecydowanie za mało.Straszą niskimi emeryturami lub ich brakiem jak upadnie ZUS. A może po prostu NFZ wprowadzi eutanazję na życzenie dla tych co nie mogą znaleźć pracy, są chorzy i nie płaca składek.Jakże to piękne i proste idziesz do apteki dostajesz tabletkę i następuje happy end.Lepiej godnie zejść z tego świata niż być poniżanym przez system i tych, którzy mieli więcej szczęścia.

170
8
Pokaż komentarze (27)

Komentarze do "Godność"

 1. A moze kurwa spróbuj cos pożytecznego jak np zamach bombowy w sejmie czy obok sejmu? Jak chcesz sie zabic to sie wysadz wśród kurew i tyle

  6

  3
  Odpowiedz
 2. Dalej będziesz tak narzekać czy może dla odmiany weźmiesz sprawy w swoje ręce? W dzisiejszych czasach każdy średnio inteligentny Polak ma duże możliwości. Świat stoi otworem.

  2

  6
  Odpowiedz
  1. Pesymista wie, co to za otwór… Niemniej jednak zawsze warto wziąć sprawy w swoje ręce.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Jak już jesteśmy w temacie NFZ to w Nowym Świecie opieka medyczna będzie darmowa (i obowiązkowa). Wszyscy niewolnicy będą mieli darmowy dostęp do wszystkich zabiegów. Sposoby wykonania zabiegów mogą się różnić między sobą w zależności od humoru egzekutora ( zależy czy jest ciepło, czy pada deszcz,czy poruchał itd.).

  5

  0
  Odpowiedz
 4. Dlatego nie chce mieć dzieci, przenigdy nie sprowadzę na ten skretynialy świat żadnej istoty ludzkiej żeby się męczyła i zdechła.

  13

  3
  Odpowiedz
 5. Wez kurwa nie marudz tylko upierdol sie 0,7 a pozniej idz na dziwki i zesraj sie pod glowna siedzibe ZUSu, kierownik wdepnie w gowno a Ty bedziesz rechotal ogladajac to zza krzakow ochoczo walac konia

  6

  1
  Odpowiedz
 6. Pomimo, że życie jest chujowe to warto żyć jak najdłużej bo nie wiadomo co jest po śmierci.

  4

  1
  Odpowiedz
 7. Nikt tu nie miał żadnego szczęścia. To banda świń przy korycie, jak uczciwy zarobki to do niego przyjdzie skarbówka lub mafia. Nie ma cię w układzie świń to nie zarobisz. Jedynie kilka stanowisk dobrze płatnych za realne umiejętności ale wg mnie jest to ok 5-10% gdzie inne świnie nie mają wejścia, na ogół to korporacje zachodnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Też lubicie patrzeć jak słupy wysokiego napięcia zmieniają wygląd? Przy jednej perspektywie wyglądają inaczej niż przy drugiej.

  4

  0
  Odpowiedz
 9. Jebać korporacje jako miejsca pracy, chuj im w dupe. Dziękuję za uwagę

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Jestem potomkiem Ra juliusza cezara juuuliuszaa cezaaaaraaa, i ty brutusie też podnosisz rękę swą ? Przyjaciel to mój pan, zbrudzona ręka krwią

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Upierdol się jabolem I idź pod główna siedzibę zusu, zesraj się pod nią i patrz jak emeryci i renciści pokomunkstyczni ochoczo popierdzielajacy po odbiór swoich „wypracowanych” „należnych” i kurwa „zasłużonych” emerytur (na które wszyscy teraz będą je ac do usranej śmierci) slizgaja się na Twoim gownie niczym lyzwiaze figurowi na lodowisku

  3

  0
  Odpowiedz
 12. Nawet o tym nie myślcie, żeby „zejść z tego świata”. Po prostu nie dawajcie tej satysfakcji tym leniwym, zdemoralizowanym darmozjadom przy stołkach. Pokażcie rów mariański i uciekajcie stąd. Parę lat na emigracji i odzyjecie.

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Człowiek to człowiek obojętnie gdzie będzie się znajdował to o żołądku będzie myślał bo każdy ma taki sam żołądek. Wiec co za różnica w jakim kraju zdegradujesz się do roli tylko układu trawiennego?

   0

   0
   Odpowiedz
 13. Siemano wszystkim tutaj ja PENETRATOR co prawda nie mam pieniedzy statusu ani wladzy ale mam jedno. Wielkiego chuja (23cm) i dwa wielkie jaja ktore produkuja tyle spermy co kon takze myjcie sie dziewczyny i chlopaki bo krol wrocil na kwadrat.
  Albo nie lubie jak baba sie z 3 dni nie myje bo w tedy pizdzisko lepiej smakuje bardziej naturalnie.

  2

  3
  Odpowiedz
 14. Szczęścia ???? Ciężkiej pracy, a nie szczęścia.

  Chyba że 7 lat rozwoju firmy to szczęście jełopie.

  1

  1
  Odpowiedz
 15. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak Ja. A może już to zrobiłeś??

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Zniszcz całe imperium Groksów tak jak Ja. Da się to zrobić, zapewniam.

  1

  2
  Odpowiedz
 17. Poprzedni komentarz jest chujowy!

  1

  1
  Odpowiedz
 18. Wprowadzi eutanazję, projekt już jest w sejmie tylko tabletka nie będzie refundowana.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. To dzięki naszym rodakom tak jest. Dają się wydymać za najmniejsze pieniądze bo wolą zarabiać gówno i wegetować niż cieszyć się pełnią życia :).

  3

  0
  Odpowiedz
 20. Polaczki to wyjątkowo paskudny, kurewski i zawistny naród, jak jeden coś ma lepszego to odrazu mu wszyscy zazdroszczą i podstawiają nogi, zacytuje mistrza – i gdzie tu jest ten honor iduma tego ‚‚wielkiego’’ narodu ? Polaczki jesteście niedorozwinięci i taka jest prawda, robicie gałe niemcom aż nasienie nosem leci i dobrze widocznie do tego jesteście stworzeni.

  5

  1
  Odpowiedz
 21. Niezupełnie masz rację.Taka tabletka to „one way ticket” (bilet w jedną stronę) więc musi spełniać jakieś normy aby po czasie nie okazało się,że chętny do podróży na tamten świat nie obudził się nagle 2 metry pod ziemią.Więc musi mieć 100 % skuteczności.Trzeba przeprowadzić badania kliniczne na skuteczność owej tabletki.Jest to kosztowne i niesłychanie trudne jako że nie można zapytać potencjalnego pacjenta o skuteczność tego „leczenia”.Nie da się zapytać :Jak Pan się czuje po „kuracji? z wiadomych względów.Niech taka „jednorazowa kuracja kosztuje” powiedzmy 5 zł a „chętnych na nią jest załóżmy 2 mln.zrozpaczonych pacjentów to już daje 10 mln. złotych.Czy nie lepiej przeznaczyć owe 10 mln. na premie,nagrody,13-stki,14-stki i 15-stki dla pierdolonych pasożytów kurewskiej maści pierdzących w swe skórzane fotele w szklanych pałacach NFZ-tu?Oto jest pytanie.Przecież do kurwy nędzy im zawsze mało-jebanej kaście w dupę pierdolonych urzędasów wyższego szczebla.A Kowalskiemu zamiast tabletki dać metr albo dwa mocnego sznurka o małym współczynniku tarcia tak aby pętla gładko się suwała i nie stawiała oporu i pokazać mu drogę do najbliższego lasu lub najbliższej suchej gałęzi.Tanio ,praktycznie no i skutecznie.A te 10 mln. można przeznaczyć na spełnienie wyrafinowanych zachcianek kurewskiej nacji urzędasów NFZ-tu.I wilk syty i owca „cała” no może niezupełnie cała ale za to szczęśliwa,że udało jej się uciec z tego pierdolonego padołu zwanego życiem.

  9

  0
  Odpowiedz
 22. A potem są wybory i wybierają socjalistów. Błękitnych albo czarnych. MASAKRA.

  2

  0
  Odpowiedz
 23. Jestem nacjonalistą. I to mój powód do dumy.

  1

  1
  Odpowiedz

Upadek polskiego POPu

Polacy mają wrodzoną skłonność do przesady i są mistrzami świata w przeginaniu pały w wymiarach (tutaj wstawcie sobie ulubiony kawał lingwistycznego mięcha, który najczęściej zwisa wam u wary) wszelakich. Zachodnia muzyka POP od dawna stoczyła się na poziom zapchlonego i zarobaczonego kundla tak więc polska mania naśladowcza musiała wepchnąć muzyką rozrywkową głęboko w piach poniżej psiego gówna pyszniącego się swą śmierdzącą obecnością na rozjechanym kołami zardzewiałego Passerati jakiegoś Janusza czy Haliny trawniku.

Nie, nie, drodzy memu sercu chujanki i chujanie, nie będę się pastwił nad chędogim i siermiężnym jak byt polskiego tyraka disco polo. Za to „pochylę się z troską” (co za kabotyn wymyślił ten megadebilny zwrot?) nad muzyką (o Mozarcie i Elvisie, wybaczcie mi nazywanie chłamu ostatniego muzyką), która rości sobie prawo kreowania gustu milionom półgłuchych muzycznie ludzi bytujących na udręczonych polach nad Wisłą.

Dzięki nędzy edukacji muzycznej oraz telewizyjnym programom dla przegrywów bez talentu i większych beznadziei gapiących się na tych pierwszych nieszczęśników przez szybę boga-telewizora polską scenę muzyczną okupuje nijaki plankton beztalencia. Melodyjki gorsze jak z zegareczka w latach 80, teksty gorsze niż wypracowanie miernego gimbusa. Wykonanie wołające do nieba o pomstę tudzież karmę instantną. A do tego achy i ochy. „Jesteś genialna!” (zwłaszcza strugając ołówek panu z jury co się na muzyce zna – sory Kazik za parafrazę), „Jesteś doskonały” (opis pominę bo śmierdzi jak chory skunks)…

Lecz to najgorsze nie jest. Te wszystkie niewydarzone piszczące panienki i piejący jak zarzynane koguciki chłoptasie wydają z siebie dźwięki takiego cierpienia, jak gdyby dochodziły z mrocznej katowni jakiegoś psychopaty lub z sali operacyjnej, gdzie wobec braku anestezji rżną i zszywają na żywca. Zero radości, zero lekkości. Samo – jakby tego było w Polsce mało – CIERPIENIE! Koleś śpiewa o miłości do jakiejś rureczki ale cierpi, jakby myślał o jej wrednej matce i porypanym braciszku Sebie-sterydzie, który go nie lubi. Albo laska skrzypi strunami miłosną pieśń do misia pysia z Pindera a cierpi przy tym jakby jej ktoś syfy z twarzy gorącymi obcęgami wyciskał.

Chujnia i muzyczny śrut!

73
12
Pokaż komentarze (17)

Komentarze do "Upadek polskiego POPu"

 1. kup se konsolke zycie bedzie latwiejsze
 2. Sporo osób z tych gownianych programow jest tam bo mają powiązania i dlatego jak ktoś chujowo śpiewa to mówią, że zajebiscie. Najgorsze, że cebulaki w to wierzą i myślą,że faktycznie ktoś zajebiscie zaśpiewał kiedy był chyjowy.

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Upierdol sie 0,7 wtedy polskie disco polo wyda Ci sie anielskim brzmieniem, no a jak nie pomoze to 1,0l

  1

  2
  Odpowiedz
 4. Wez sobie zwal raz ale dobrze, najlepiej po 0.7 posluchaj tych utworow jeszcze raz, moze jak sie odpowiednio napierdolisz to odkryjesz w sobie tworczego ja i sam zostaniesz raperem? Kto wie.

  0

  3
  Odpowiedz
 5. Jeszcze gorszą chujnią jest codzienna zachłanność „gównojadów” w chwytaniu tego odpustowego grajkowego szajsu, a nie słyszeli z własnej nieprzymuszonej woli nic sensownego sprzed kilku lat, nie wspominając o kilkudziesięciu czy kilkuset…

  3

  0
  Odpowiedz
 6. To wyłącz radio, telewizję, i włącz swoją ulubioną muzykę, a nie pierdolisz się nad tym jakie to dla mas jest be.

  0

  4
  Odpowiedz
 7. Pięknie wpisuje się w to niejaka Węgiel. Nie dość, że Węgiel, to jeszcze Roksana, która ma być „gwiazdą” festiwalu w Opolu. Znikam, bo lecę bilet kupić. Może zabraknąć…

  3

  0
  Odpowiedz
 8. Jestem potomkiem Ra juliusza cezara, juliuuuszaaa cezaaaraaa

  1

  3
  Odpowiedz
 9. Zesraj się, nagraj odgłosy pierdow i sklasyfikuj je jako nowy gatunek muzyczny. Zbij fortune upierdol się I zwał konia

  1

  3
  Odpowiedz
 10. Z tymi syfami to mi rozwaliłeś. Ale masz rację w stu procentach.

  3

  0
  Odpowiedz
 11. Zniszcz całe imperium Groksów tak jak Ja. Zapewniam, że da się to zrobić.

  1

  3
  Odpowiedz
 12. Jacy słuchacze, taka muzyka.

  4

  0
  Odpowiedz
 13. Śram właśnie jak to czytam.

  1

  3
  Odpowiedz
 14. Nie było mnie na tym serwisie ze 2-3 lata. gdy bywałem w komentarzach wrzało i było pod każdym artem po kilkadziesiąt i więcej komentarzy. Co się stało? jakaś chujna na tej chujni.
  PS
  A co do Polskiej muzyki to jedna wielka chujowa chujnia.

  6

  0
  Odpowiedz
 15. Komentarz został dodany. Po zatwierdzeniu przez moderatora ukaże się na chujnia.pl. Dzięki!

  NO TO JUŻ WIEM SKĄD TAKA CHUJOWA CHUJNA NA TYM SERWISIE.
  Żegnam.

  3

  0
  Odpowiedz
 16. Wez nie pierdol bo ledwo te wypociny wymiociny doczytałem do konca, możesz słuchać takiej muzyki jaka ci się podoba, takiej która uznajesz za chujowa nie musisz. Moim zdaniem niemiecki rap brzmi chujowo, jak zresztą cały niemiecki język. Muszę słuchać Niemców i niemieckiego rapu? Nie

  1

  4
  Odpowiedz
 17. Muzykę zniszczyły czarne małpy.

  0

  5
  Odpowiedz