Jebani gorole

Co to w ogole jest? Nie dosc, ze warszawa wysysa ze Slaska caly skarb ktory wydobywaja ciezko pracujacy gornicy narazajac swoje zycie to jeszcze co kurwa? Nie maja odrobinuy szacunku. Dostaja nawet wpierdol od hanysow na meczach, obojetnie czy wjada w nich zabole czy chorzowscy! Potem jest gadka ze Slask taki biedny, a to kurwa wszystko ich wina. Jesli Nos tak nienawidza to jo sie kurwa pytom: Dlaczego, ale to dlaczego nie chcom nom dac autonomii? Bo sie kurwa boja o kase skurwiele jebane! I jaki tu sens?

29
68

Dupy

Wkurwiają mnie laski, które piszą że wkurwiają je faceci, którzy chcą je ruchać. Jak nie chcesz żeby cię ruchać, to schowaj tą cipę i cycki jak idziesz po ulicy. Wkurwiają mnie laski, które się ubierają jak kurwy, a nie chcą się ruchać.

24
53

Faceci!!

Wkurwiają mnie faceci, którzy myślą tylko o sexie. Oglądają te obrzydliwe pornole, w których kobiety są traktowane jak zwierzęta do ruchania!! Nie jesteście zwierzętami ale ludźmi, więc kurwa myślcie co robicie!! Nie jesteście stworzeni tylko do tego ale i do wielu innych rzeczy!!! Skurwiele!!

45
63

Delfiny

dlaczego u nas nie panuje taka sama zasada jak w grupie delfinów? Otóż kiedy samica ma ochotę na dunga dunga to zaczyna zwoływać do siebie samców, którzy jebią ją równo po kolei jeden za drugim! Moje pytanie dlaczego my nie wprowadziliśmy w życie tej zasady? ŻAL jak chuj!

37
56
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Delfiny"

 1. spokojnie, spokojnie, chwytaj karafke i bedzie lepiej:
 2. zaktualizuj swoje info na temat delfinów bo mało wiesz o ich zwyczajach erotycznych – u nich jest jak u arabów. Poczytaj zrozumiesz.

  0

  0
  Odpowiedz

smarkacze

wkurwiają mnie ci niedorozwinięci smarkacze co stoją w sile dziesięciu w pobliżu sklepu i pogwizdują do każdego, w moim przypadku podszedlem do nich i sie pytam czy maja coś do mnie. Zaczęli łagodzić sytuacje. Chuj im w d…e.

27
61

Araby

Wkurwia mnie, że wszyscy musimy lizać dupy Arabom i ich religii! To co oni odpierdalają to się w głowie nie mieści. Nam zakazuje się noszenia znaków religijnych, a im nie. Dlaczego się kurwa pytam!? Dlaczego ich się wszyscy boją? Sami powinniśmy im wysadzić w powietrze kilka meczetów, ciekawe co by zrobili!

42
83
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Araby"

 1. spokojnie, spokojnie, chwytaj karafke i bedzie lepiej:
 2. Zobacz jaką masz niską ocenę. Już wiesz dlaczego nikt nic nie robi? Jak nie, to spieszę z wyjaśnieniem – bo tacy idioci jak tu (oceniający na mniej niż 5 twój post) popierają taką kolej rzeczy. Oni się z tym zgadają. Gdybyś miał 5/5 gwiazdek znaczyło by, że masz za sobą większość ludzi. Tępe jebane dzidy.

  0

  0
  Odpowiedz

Kandaczka

Wkurza mnie kandaczka, codziennie w nocy muszę palić kota żeby kandaczka mnie nie zaatakowała. Wkurzają mnie też gołe humbaki. Nie dają mi spokoju. ;(

31
74

Urzednicy

Wkurwiają mnie urzędnicy, którzy pojęcia nie maja czym sie zajmują, a udają wielkich kurwa ważniaków. Wstawiają tylko pieczątki i chuja sie od nich można dowiedzieć. Już nawet oficjalna rozmowa z przełożonym i skarga na niekompetencje nie poprawia mi humoru 😛

33
81