Dno

Menelu dlaczego Cie tak życie nie szanuje!!! Koledzy Cie nie szanują, alkohol Cie nie szanuje, życie Cie nie szanuje!!! :D:D;P

33
63

cena…

…paliw jest chora! chyba ich pojebało żeby za olej napedowy płacić więcej niz za benzyne! ja jebie i to jeszcze ile? 4,77?!?!?! no chyba was gniecie!

55
58

pozer

ehheeheehhe… to ja powiem o pewniej maniurze która mnie kurwa na każdym kroku kseruuje, na co by nie popatrzec, to nie jest to jej pomysł. chujowo tylko, że jest taka sytuacja iż nie mogę jej powiedzieć co myślę… jest dla mnie dziewczyna dnem. wszystko kesruje, kurwiozy dostaję, ale CO PORADZE! heeeeeeeelp :/

33
78

Karny w 93 min!!!

Kurwa, rozjebię tego sędziego!!!
Howard Webb powinien zostać postawiony przed powieszony. Kara śmierci dla przekupionych sędziów!!!
Jakby go dorwał w swoje ręce, to udławiłby się własnymi jądrami!
Karny w 92 min !!! Hańba!
Powinien dostać zakaż wykonywania zawodu!!! I karę wydania w ręce kibiców!!! Będzie potrzebował ochrony lepszej niż prezydent, żeby obroniła go przed kibicami za to co zrobił!
Powinni go na pal nabić!

46
83
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Karny w 93 min!!!"

  1. chujowo to nie jest grać w tą konsolę
  2. przeciez karny byl a Polacy strzelili ze spalonego:P

    0

    0
    Odpowiedz

sedzia

alez mi cisnienie podniosla ta jebana lysa pala jak polacy grali z austria ten skurwiel ewidentnie dostal lapowe!!!! w ostatniej minuccie podyktowal sobie rzut karny za byle gowno zeby posrani gospodarze mogli sobie zremisowac szkoda ze to wszystko widzialem przez TV bo bym wbiegl na murawe zeby mu zajebac!!!!!!

42
83

Śmietana

Żreć mi się chce jak chuj, a w lodówce tylko śmietana i szyczpior!

39
81

grr

a mnie wkurwia ze osoba pisząca post pt Grrr… o wibroflotacji zaliczyła ten jebany test!!! a tak pierdolił że mu nie poszło i tu wpis pozytywny:] i gdzie tu sprawiedliwość??

27
66

pudełko z delicjami

Dlaczego jak otwieram to pudełko z delicjami (albo innymi chujowymi podrobami) To jak wyciągam to plastikowe pudełko z nimi to zawsze musi mi pęknąć na przodzie tak że chujowo sie je wyciąga! co oni produkują !

38
65

Decyzje strategiczne

Chuj mnie strzela jak mam pierdolić z jakimś partaczem czy warto inwestować w reklamę czy nie. Co można zrobić za tysiączka?
Sraczka emocjonalna…

28
70