Niewychowane bachory

Szlag człowieka trafia na miejscu, czyli innym słowem chuj mnie strzela jak widzę gówniarzy ze swoimi rodzicami, które nie dość, że ci miejsca na drodze nie ustąpią to na dodatek ci buty podepczą. Zakręcone te dzieci jakby non stop na jakimś dopalaczu były. Ostatnio idę w pracy z telewizorem na rękach, a tu mi jak nie bachor łokciem w nerę przywalił to myślałem, że kleksa puściłem z bólu. Oczywiście ani be ani me ze strony gnoja i jego starego. Następnym razem pierdolnę gówniarzowi telewizorem w łeb. Chujnia straszna (dobrze, że się ferie skończyły i nie będą łazić w dzień po sklepach). pozdro dla wszystkich

23
52

Niemoc jak chuj

Wysłałem wczoraj wieczorem rodzinkę na jakąś potupajkę, chata wolna, trzeba się jakoś zrelaksować w trakcie sesji. Przychodzi moja cudowna dziewczyna, przed nami kilka godzin bez przeszkadzaczy. Na początek coś oglądamy, popijamy herbatkę, rozmawiamy, ale robi się coraz bardziej intymnie. Przytulamy się, zaczynamy się całować – robi się miło. Idziemy do mnie do pokoju, pieszczoty, zrzucamy ubrania, znów pieszczoty. Wyjmuję gumkę, zaczynamy się kochać, a tu nagle jakaś niemoc. Mały robi się jak z waty, ja się stresuję, dziewczyna próbuje mi pomóc, ale nic z tego nie wychodzi. No kurwica mnie bierze. Cieszę się, że mam taką cudowną kobietę, która mimo wszystko mnie kocha i wspiera, ale ja czuję się chujowo jak nie wiem kto. Może to stres związany z sesją? Straszna chujnia, może to przez uczelnię? Jak zostanę impotentem to zniknie moja największa przyjemność z życia, kurwa mac 🙁

23
49

ferie i brak kawy

właśnie skończyła mi się kawa, jestem w szlafroku, na dworze piździ strasznie, a do sklepu mam co najmniej 20 minut drogi bo mieszkam na kosmicznym zadupiu. I ten koniec ferii.

21
38
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "ferie i brak kawy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ale masz problemy, naprawdę…

  P.S. Tak – widzę datę dodania wpisu

  0

  0
  Odpowiedz

Grypa i choroba

przez 2 tygodnie walczyłem z grypą. Znajomi chorzy, rodzina chora, tylko ja się jakoś trzymałem.
Jednak jak na epidemię przystało i mnie dopadła chujnia w postaci grypy.
Przyszedłem dać tylko wpis i wracam do wyra, bo katar leci strumieniem, a płuca mało nie wypluję.
Jebane wirusy!

30
42

Hm, no chuj mnie to boli, rzecz jasna.

Oprócz tego, że jak zawsze boli mnie wszystko, nie boli mnie nic. Ale żeby kogokolwiek, kto to czyta (jeżeli w ogóle), bolało mniej, pragnę pogratulować tegoż dzieła, na które składa się przede wszystkim użyte wielokroć najpiękniejsze z możliwych słowo ‚chuj’. Gratuluję i… muszę coś dopisać, żeby nie naruszać regulaminu i wybulić jakoś te trzy linijki… Okej, chyba starczy.
Bo cóż może być piękniejszego? Przeklinać trzeba umieć, ale jak już się człowiek nauczy, to może stworzyć zajebisty poemat wulgarystyczny.
No i pozdrowić też mogę więc pozdrawiam wszystkich chujowiczów doceniających prawdziwą sztukę!
CHUJ!

28
45

Kurwa… Życie…

Wszystko zaczęło się dwa weekendy temu… Studniówka, alkohol, alkohol, studniówka, wyobraźcie sobie, że ktoś dzień po karze mi jechać na 3 godziny Fizyki Stosowanej na Politechnice… ni chuja, przeżyję pomyślałem i w sumie nie było źle, choć nie polecam tego nikomu. We wtorek w związku z chorobą, na którą zachorowałem na studniówce straciłem słuch w lewym uchu… w dodatku słyszę w nim jakieś szumy, szmery i chujów sto mnie strzela, bo od tygodnia próbuję znaleźć termin u Laryngologa… a Tu mi jakiś cieć malinowy chce przebadać ucho w marcu.. Ja się pytam po chuj?! Mam głuchy podejść do egzaminu na Prawo Jazdy… zajebiście. NFZ pojebało… w dodatku trafiłem z chorobą w najlepszy możliwy termin w szkole… ‚tydzień popraw’, i o ile przez cały semestr skrupulatnie odkładałem sobie sprawdziany zawalając jeden po drugim (a bo mogę poprawić zawsze) to teraz Mam KURWA do napisania jednego dnia 3 prace pisemne z Polskiego, Aldehydy, Ketony i chuj wie co jeszcze z chemii i pińcet innych z religii, Wosu i Chujozy…
W dodatku śnieg znowu zaskoczył maszynistów i w godzinę przebyłem całe 12 km podróżując SZYBKĄ KOLEJĄ MIEJSKĄ…!!! KURWA GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ, PYTAM?!

Pozdrawiam chujowiczów…

34
59

Wyniki

Jestem studentem UE na jednym z poważniejszych kierunków, i poza tym kierunkiem nic więcej poważnego tam nie ma, jak mnie to wkurwia że pisząc kolokwia, wykładowcy każą nam wpisywać grupy ćwiczeniowe bo to przyśpieszy wysłanie wyników, i jak mnie nie przenikniona chujnia ogarnia gdy mija tydzień, a wyników nawet sam penis na lewo jądro nie widział. Znając życie jutro prześlą nam wyniki, a następnego dnia będzie poprawka, a kiedy się do chuja wacława mam na nią przygotować. Hello, czy oni się chujami na łby pozamieniali czy może własna matka do odry w koszu z wikliny ich wrzuciła, a wychowała ich jakaś śląska Ołma. A poza tym to generalnie dzień wieśniaka w pracy zresztą jak co niedziele. Aż w chuju strzyka.

pozdrawiam chujowiczów

17
48

sąsiad co kury choduje

Czwarte piętro i sąsiad co beret zryty ma! Kury sobie chuj hoduje. Jebie na kltce schodowej jak sam skurwysyn. I żyć tu z takim pod jednym dachem. A poza tym jego stara ma wąsa!!

22
54
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "sąsiad co kury choduje"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A wyprowadza te swoje kurki na podwórko,by mogły kamyczek dziobnąć,robaczka skonsumować? Jeśli nie,to zgłoś ,że złe traktuje ptactwo odpowiedniej instytucji.

  0

  0
  Odpowiedz

Dup pod lód

Wyjście na pole z kumplami, no zajebiście myślę… Będąc na zamarzniętym jeziorku, jarając sobie spokojnie blete, a tu jakiś niedorozwinięty kuzyn kumpla ni z chuja ni z dupy spuszcza kulę śniegu co to z 200 kilo waży. Jak ciulło w ten lud tak ja dup pod lód…!!!
Telefon w piździec zalany, kto wie czy będzie działał, dziś grypa jak jasny chuj i poryte ferie czekają na mnie… Gorzej być nie może!

25
58

Chujowi klienci

Pracuje w markecie jako doradca i wszystko byłoby spox gdyby nie pewna grupa (zazwyczaj weekendowa), która nie dość, że napierdala do ciebie po śląsko-wiejsku to jeszcze sapie bez powodu i ma pretensje za wszystko. Wali od nich potem, kiełbasą i fajkami, a o chujowych ciuchach już nie wspomnę. Jebane kultywatory dostają kasę unijną za sprzedaż gnoju, świń i innych wiejskich dziwactw i myślą, że im wszystko można i wszystko się należy. Chujnia straszna z tymi bazylami.

27
41