genitalia

wkurwiają mnie wielkie nochale! jak na przykład gnom z władcy pierścieni, który dostał head shota od legolasa. mieszka w zamku na zadupiu, jej nos jest ewidentnie krzywy i w ogoóle łomatko. jajecznica byla piiiszna.

26
57
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "genitalia"

 1. spokojnie, spokojnie, chwytaj karafke i bedzie lepiej:
 2. chujnia dujnia

  0

  0
  Odpowiedz

chujnia na chujni paradokslanie

generalnie jest ciągle chujnia i stale odczuwalna. bardzo mnie wkurwia jednak to ci się ostatnio na chujni dzieje. jakieś prywatne pojeżdżanie po sobie nawzajem. jeśli chcecie się porzezać ludzie to proponuje jakieś forum albo wymieńcie się mailami i sobie wysyłajcie nawzajem plugawe wiadomości zatytułowane „od do od do dupy do kupy kurwa”. i jeszcze uprzejmie proszę szanowną moderację wspaniałego portalu jakim chujnia.pl niewątpliwie jest o nie przepuszczanie wypowiedzi w stylu „jestem szczęśliwi, a wy co się żalicie jesteście zerem” gdzie ewidentnie ironii nie czuć. od tego chujnia jest żeby pisać, że jest do dupy i pisać co jest nie tak (no chyba, że ktoś jest nieszczęśliwy z tego, że jest szczęśliwy). jak chcecie się chwalić jakie to macie zajebiste życie to proszę sobie założyć portal zajebjoza.pl i tam się chwalić, a nie chujnie zaśmiecać. dziękuję. o jajebie.

35
55

Wkurwiciel

Pozdrawiam wszystkich wkurwionych bo ja już nie jestem gdyż mi przewszło;-)

28
73

do Pana od: „do pana od”

A do podstawówki to też kurwa prywatnej chodziłeś? Za leczenie to może też płaciłeś w 100% samemu? W dupe z Msc. Ja z moim mgr inż. nie muszę nigdzie wyjeżdzać! Mogę spokojnie budować dobrobyt tego kraju, a przy okazji bardzo dobrze zarabiać. Wkurwiają mnie ludzie narzekający na Polskę. Swój los należy brać w swoje ręce, a nie czekać na to, aż państwo da!

34
65
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "do Pana od: „do pana od”"

 1. spokojnie, spokojnie, chwytaj karafke i bedzie lepiej:
 2. ALE Z ciebie CCWWEELL. BURAK KURWA JESTEŚ I TYLE. zapierdalaj sobie w tej polszy i tak cie polsza wyrucha,już jesteś w dupę ruchany. chujnia, śrut i ty.

  0

  1
  Odpowiedz

cały dzień w dupe…

Wstałem do roboty na 7:00, pojechałem i się kurwa dowiedziałem, że nie mam jak do domu wrócić, i że mnie na 2 zmianie potrzebują. Pojechałem do domu na kilka h, żeby zaraz tłuc się do roboty… chujnia jak chuj…

30
56

Pojebało mnie

Pieseczek zrobił kupeczkę i siku, potem poszedł na polko pójść do łóżeczka, oglądnął dobranockę i pił z flasi mleczko :D. Potem doił dydusia i ubrał się w piżamkę.

24
65
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Pojebało mnie"

 1. Twoim celem powinno byc zapelnienie tej mapy:
 2. To fakt.Pojebało cię.

  0

  0
  Odpowiedz

jebane skaczące sarny

jedzie sobie człowiek spokojnie w nocy, a tu ci sarna wyskoczy i w chuj roboty potem i kasy od chuja trzeba na remont bo takiej kurwie zachciało się wyskoczyć na drogę i żebym jeszcze jechał polonezem to chuj

35
49