Teściowie

Pierdolnięci teściowie to mój problem. Stary żonki wpierdala się ciągle w nasze życie, zawsze wszystko wie lepiej i jak gadamy to zawsze zadaje głupie pytania a potem rży jak debil, że on by lepiej zrobił i wie lepiej a ja to jestem do niczego. Niech spierdala.
Druga gorsza to teściówka. Wydzwania codziennie do żonki i pierdoli o tym, jak mamy żyć, normalnie plany dyktuje od rana do wieczora jak ma wyglądać nasz dzień. Jak tak dalej będzie to spadam.

36
2

Komentarze do "Teściowie"

 1. W ślaskiej rodzinie u mnie tak nie bylo,.jestes zieciem a tesciowi powiedz ze mu przypierdolisz jak sie bedzie wpierdalal. Żyjesz z żoną a nie z nimi, z nimi porządek zrób bo nie warto z powodu takich śmieci zwiazek.zrywac

  0

  0
  Odpowiedz
 2. Porozmawiaj z żona o tym. Teście mogą rozjebac związek, to toksyczne skurwysyny, plotkarze i wścibskie mendy. Jak zes się wżenił to teraz albo albo twardo sprawę, uciąć kontakty do kolacji w wigilie i życzeń na urodziny przez telefon inaczej zatrują wam związek, życie, zdrowie. Ja pierdole jak jak takich ludzi nienawidzę az minusie ciśnienie podniosło. Żonka musi się opamiętać to z tobą brała ślub. To samo tyczy się maminsynków – który h szczerze nie trawie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie wpakuj się w dziecko, bo będzie drożej odejść…

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Żaden problem, dzwoń codziennie sam do teściowej i ją opierdalaj że nie żyje jak powinna, porżyj też zawsze z teścia że byś lepiej wszystko zrobił niż on, jak się nie dostosują do lepszego życia to niech spadają.

  4

  0
  Odpowiedz
 5. Nie martw się to normalne

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Powiedz mu żeby się nie wpierdalał i chuj Cię to obchodzi, a jak będzie rżył to każ mu zamknąć pizde.

  0

  0
  Odpowiedz