Wszechobecna chujnia osoby spokojnej

Z racji, ze żyje na tym świecie już ćwierć wieku, postanowiłam się podzielić moją chujnią życiową. Otóż jestem z natury (i zawsze byłam) osobą spokojną. Nie oznacza to, że prowadzę inne życie niż pozostała część ludzkiej cywilizacji (tak mam znajomych, wychodzę z domu). Niemniej każdego dnia jestem narażona na docinki ze strony społeczności na temat mojego opanowanego charakteru. Oczywiście najwięcej tego typu zachowań ma miejsce w środowisku mojej pracy, to jest pewnie jeden z powodów, dla których mam ochotę to wszystko jebnąć i wyjechać jak najdalej.
Czasami nie dowierzam, jak czytam, że nie ma już ludzi spokojnych, nie spaczonych rozrywkowym życiem.
Stąd moje pytanie. Jaki trzeba mieć charakter, żeby ludzie wreszcie sie odpierdolili i pozwolili normalnie żyć, bez dosrywania?
Drodzy chujowicze, czekam na rozsądne rady jak mieć wyjebane i poddać się presji społeczności.
Dzięki za uwagę.

48
3

Komentarze do "Wszechobecna chujnia osoby spokojnej"

 1. Tu Arktos, władca lodowego imperium, zwanego Lodolandią.
  Zostań moją służącą.
  Chwała Lodolandii 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 2. Spierdalaj stara kurwo

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Szarp wary. I weź się za gary.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Cipa i chuj jedyny mój

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Asertywność! Zajebiscie spokojnie,z opanowaniem, patrzac w oczy interlokutora, mowisz ze ma sie odpierdolic bo szkoda ci czasu na rozmowe z taką amebą jak on. Ludziom nie dogodzisz, i dobrze…. bo od tego są kurtyzany. Ja zrozumialem, ze nie warto sie starac dla innych( nie mowie o rodzinie) by cie lubili, szanowali, by dobrze o tobie mowili i mysleli. Życie to teatr, a niektorzy na swe zaklamane mordy potrafią założyć kilka masek. Ty jestes mila, pomocna i wydaje ci sie że druga strona Odbiera cie bardzo pozytywnie, bo jest sympatyczna rozmowa, brak tarć a tu…..za plackami obrabianko dupy.i tak np. Pomagasz bo mozesz pomóc, bo warto, bo lepiej sie czujesz jak mozesz pomóc…a tu za pleckami ze jestes frajerką albo pewnie sie podlizujesz bo czegos chcesz….. O qwa jak to moze bolec, jesli robi ci to osoba ktorej ufasz/ ufalaś. ….boli…ale to konstruktywny i pozyteczny ból….wyższy poziom wyjebania na znajome twarze z pracy( kiedys ktos więcej) i pozytywny egoizm.Najpierw licze sie ja i moje potrzeby.Opinie innych są nieważne bo ile osób, tyle opini.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Kurwaaa….. Mam to samo, wywalili mnie z roboty bo nikt mnie nie lubił przez introwertyzm i ciągle padały pytania „co ty taka małomówna” itp… Bo przyszłam odwalić robotę a nie na imprezę? W końcu się mnie pozbyli bo nie zapewniałam im rozrywki. Ale gdzie niby introwertyk ma pracować? Kśięgowa? nieeee

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja,czyli Prezes EURO mebel,mogę Ci powiedzieć,że w dzisiejszych czasach trzeba być naprawdę silnym. Psychicznie i emocjonalnie. Kimkolwiek jesteś,czy osobą spokojną,czy jebniętym świrem,czy seryjnym zabójcą. Każdy,kto odstaje od nie wiadomo przez kogo wymyślonej normy społecznej w danym środowisku, jest w ich robolskim mniemaniu dziwny.U mnie w zakładzie też pracują różni ludzie. Ale oni wiedzą,że mogą do mnie,czyli Prezesa EURO mebel,przyjść i się wyżalić,poprosić o radę. A kiedy widzę, że dany gamoń ma ewidentnie nadmiar wolnego czasu,zalecam mu dodatkowe nadgodziny w postaci zamiatania trocin na wietrze.Tak to już jest i trzeba być silnym.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. zazdrosza ci

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Spokojna dziewczyna. Oksymoron. Uwierzyłbym, gdybym zobaczył.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. polecam piosenkę yaro: olewka

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja to nie lubię ani rozrywkowych, ani spokojnych ludzi. Właściwie to nie spotkałam jeszcze takiego typu człowieka, który by mi co najmniej odpowiadał, nie mówię już żeby akceptować i ubóstwiać. Nikogo nie lubię, więc jeśli o mnie chodzi, to kurwa cokolwiek byś nie zrobiła i tak tobą gardzę, bo po prostu jesteś człowiekiem, hehe. Miej wyjebane. Podobno dużo ludzi ma takie podejście jak ja, idk. A ci, którzy będą chcieli się do czegoś dojebać, i tak się dojebią. „O muj borze ona jest taka zrównoważona i idealna, nienawidzę szmaty”. Tak będzie, mówię ci.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Masz wygoloną?

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Słuchaj jestem facetem mam w pracy takie dwie kurwy baby w dupe jebane, nic tylko by się dziwki bawiły i jebały z kim popadnie, a jak się odezwę o cokolwiek to ze mnie hahaha, pierdole je oby pozdychały suki

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Czochraj bobra a atmosfera będzie dobra

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Chyba nie ma takiego charakteru i zawsze będą się dopierdalać. Jedyne co Ci pozostaje to mieć na to i na nich wyjebane.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Pozdrawiam cię staropolskim, swojskim „spierdalaj” albo „sram na to co ci się podoba lub nie” i polecam stosować tę maksymę za każdym razem jak jakiś chuj się będzie do ciebie dopierdalał…

  0

  0
  Odpowiedz