5 lat studiów, których nienawidzę

Kończę studia – prawo. Doszłam do wniosku, że całe je sobie przejebałam 🙁 Mogłam iść na politechnikę i byłoby zajebiście. Czas, w który mogłam się świetnie bawić, będę do końca życia wspominać jako najgorsze 5 lat 🙁 Na erazmusa nie wyjechałam i tego też żałuję, bo przynajmniej 1 rok miałabym lekki i bardzo fajny. Teraz uczę się do obrony i szlag mnie na to wszystko trafia. Najchętniej cofnęłabym się o te 5 lat i zaczęła wszystko raz jeszcze.

34
51

Komentarze do "5 lat studiów, których nienawidzę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Myśli się przed, nie po ! Inaczej konsekwencji smak jest taki jak w Twym wpisie! O czym Myślałaś tyle lat? Ja poszłam do pracy i na zaoczne (elektronika i telekomunikacja) i w tym roku dyplomik inżyniera podniesie moją pensję 5 tysiączków. Da się? Pod warunkiem że się myśli! 🙂 pozdrawiam!

  0

  10
  Odpowiedz
 3. czuję to samo…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Na politechnice nie ma lekko, a ty jesteś kobietą więc miała byś ciężej, bo kobiety są po prostu za tępe na politechnikę

  0

  4
  Odpowiedz
 5. Na politechnice też byś nie bawiła się.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. ale nigdy nie jest za późno na zabawę, uwierz, nie skazuj się na życiową chujnię, bądź rozrywkową Panią prawnik

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Ja skończyłam politechnikę i szykuje się na prawo, życie pisze rożne scenariusze….
  obronisz się, to poszukaj aplikacji jakiejś….

  0

  0
  Odpowiedz
 8. yhy, na politechnice byłoby zajebiście

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja też w tym roku skończyłam prawo i czuję dokładnie to samo 🙁 I jeszcze przez te studia (ciągle nauka,nauka,nauka) rozpadł mi się związek :/ Dodatkowo prawo zryło mi psychikę i po skończeniu tych studiów czuję się jak debil .

  4

  0
  Odpowiedz
 10. No cóż…polibuda – w szczególności gdańska to też nie raj 😉 W dodatku cały system strasznie zacofany… mam wrażenie, że nic się nie zmieniło przez ostatnie 20lat ;P Powodzenia dalej 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ciężko porównać politechnikę do studiów humanistycznych, wszystko zależy od kierunku – nie da się natomiast zaprzeczyć, że na prawie jest znacznie więcej nauki i to niezależnie od tego czy jesteś dobry czy nie, trzeba rypać wiele przepisów na pamięć cytując je słowo w słowo poza samym zrozumieniem ich sensu. Męczyć można się na polibudzie jak jesteś słaba z przedmiotów ścisłych. Wszystko można przeżyć ale niestety perspektywy po tym kierunku najlepsze nie są :/ Sporo się zmieniło przez kilka ostatnich lat. Ciężko wszystko przewidzieć.

  1

  0
  Odpowiedz