5 problemów na chujnię!

Wkurwia mnie moja masa w chuj dupnych problemów.
1)Mam 20 lat i problem z określeniem czy jestem lesbą czy nie (a uwierzcie mi, wolałabym nie). Otóż nigdy nie miałam chłopaka, bo i żaden mi się nie podobał nigdy, za to kobiety- poezja, od zawsze.
2)Nienawidzę swojej babki.
3)W wieku 20 lat wszyscy mi mówią, że wyglądam na 15. Co jakiś czas słyszę: „a ty, Ola, ile masz lat?” „masz już prawo jazdy?!” „poproszę dowód” „ale to dobrze tak młodo wyglądać!!” Kurwa, no!
4)Byłam dwa razy na pielgrzymce, poznałam kolesia-młodego księdza. Polubiłam go, zaproponował przyjaźń- nie potrafiłam odmówić i teraz, kurwa, muszę pisać mu co u mnie i czytać, co u niego (on jest z Rzeszowa, ja spod Kalisza), wysyłać jebane prezenty na urodziny i pisać listy. Grrrrrrrrrr!!
5) Nie mam pracy, ale to jak każdy.

32
69

Komentarze do "5 problemów na chujnię!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. oooo a ja z Kalisza samego… pozdrawiam
  p.s. mam 28 lat a ode mnie też kobita wołała dowód w Tesco:)

  0

  0
  Odpowiedz
 3. i po chuja mu wysyłasz te prezenty, jeśli nie chcesz z nim korespondować !?
  yhh ..

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Już Cię polubiłam:) Mam to samo w punktach: 1,2 i 5.Punkt 2 zmieniam na : Nienawidzę swojego dziadka.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zestawienie 2 z 1 daje wynik pozytywny na 1=jesteś lesbą – co nie jest takie najgorsze w porównaniu z transem, sado-maso czy innymi zboczeniami. Lepiej lizać cipkę koleżance niż znosić końskie zaloty wiecznie podnieconego lubieżnego lovelasa. Z księdzem uważaj – bo to może być fetyszysta-pedofil. Jak poprosi cię o wysłanie twoich niewypranych majtek, to znak, że wałkowanie parówy już mu nie starcza. A z resztą, dziewczyna wikarego dzisiaj już nie gorszy, a chłop może mieć w chuju mocarny power – skorzystaj, a może przejdziesz na stronę hetero – chociaż 2 dni w miesiącu.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Tak, teraz co druga to lesba, ateistka, eko-wojownik, dyslektyk, dys… chuj wie co, najlepiej dysmóżdże. W dupach wam się z nudów poprzewracało, ulice zamiatać, obornik na pole rzucać a dywagować nad swoimi pseudo egzystencjalno-filozoficznymi problemami. Oi!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nie no, 3 to naprawdę megaproblem! Ogarnij się, dziewczyno. Powinnaś się cieszyć, że wyglądasz młodo, niektórzy wyglądają na starszych niż są.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ad. 5 – to Ci się coś pojebało. Każdy ma swą chujnię, to, że Ty masz tylko problem ze sraczką, to już niczyja wina.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. jak chcesz to cie wyrucham i sie przekonasz co wolisz.

  0

  0
  Odpowiedz