Abonament

Witam! Dzisiaj mnie chuj strzelił. Powód? Przez szpiegostwo. Tak przez szpiegostwo listonosza. Ja wiem, że musiał powiedzieć prawdę, bo jemu by się dostało. Nie płaciliśmy abonamentu, przez taką pieprzniętą tv, w której nie ma nic oprócz klęczników i dupowłazów. Dostaliśmy upomnienie z terminem zapłaty 7 dni i straszeniem co za to nam zrobią. Nie podoba mi się ten haracz, za który oni szaleją na wyspach „szczęśliwości”, a ja muszę gówna oglądać w ich tv, bo nie stać mnie na zwykły urlop. Rzygać mi się chce na to wszystko.

57
79

Komentarze do "Abonament"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A to roznosiciel donosiciel…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to znałbyś odpowiednich ludzi. Jeden telefon i po sprawie. A następny i listonosz ma wpierdol. Następnym razem by się dobrze zastanowił nad kablowaniem. Ale takie życie. Nic ci radził nie będę. Ktoś musi ten abonament płacić, żeby inny miał te 17 tysi 🙂 . Daj na luz i głowa do góry. To nie jest jakiś w chuj pieniądz – ten abonament. Dasz radę.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. TVP jest spółką akcyjną, „wytwarza” produkt w postaci swojej oferty. Jako obywatel nie czują potrzeby korzystania z oferty tej firmy. Nikt mnie nie zmusi do płacenia za produkt, którego nie zamawiałem ! Nie jestem biegły w prawie, natomiast na „chłopski rozum” tak sprawa wygląda.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Za co płacić? Same powtórki z tych kanałów publicznej telewizji może dało by się skleić jeden w miarę oglądalny program.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Twoja wina. Od kilku miesięcy pieprzą w tv i na necie, że listonosze mogą i mają sprawdzać czy w mieszkaniu jest odbiornik tv itd. Nie trzeba było pokazywać i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz