Acta 2

Wkurwia mnie to, że możliwe jest wejście cenzury w sieci. Nie tylko ograniczy to możliwości prostego człowieka w necie, ale też jest kolejnym krokiem do utraty wolności słowa, gdyż wszystkie wiadomości będą filtrowane. Najpierw wprowadzenie rejestracji karty sim pod piękną śpiewką, że to przeciw terroryzmowi, a teraz cenzura całego internetu, w imię praw autorskich? No proszę bez jaj. Kto takie idiotyczne powody wymyślił, w to chyba uwierzy tylko totalny laik. No nic. powodzenia tym co chcą to wprowadzić i piękny chuj im w dupe.

66
6

Komentarze do "Acta 2"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Internet v2.0 i zabawa w kotka i myszkę. „Prawo jest jak płot. Lew przeskoczy, orzeł przefrunie, wąż się prześlizgnie, a tylko bydło stoi i ryczy”.

  16

  1
  Odpowiedz
  1. Nie porównuj zwierząt do ludzi, takie teksty to 30 lat temu mogły być aktualne, a dziś tutaj w prawie nas wszystkich wyrżną a nie tylko ciemną masę.

   7

   2
   Odpowiedz
 3. Minusowicze to cwele

  3

  4
  Odpowiedz
 4. Kradnij krokodyle i szczaj do zlewu. Wiesz juz ze stac mnie na wszystko.
  Widzę, że tak robita. Wal konia, bo gdzie kobita. Nieroby stuleje, ja se whiskey chleje.

  1

  9
  Odpowiedz
 5. To chujstso ma zostać zaklepane na jesień. Juz podpisali, tylko musza doprawić to jeszcze ale możemy to doprawienie powstrzymać. Tylko hałasujmy i protestujmy głośno jak wtedy z ACTA i walczmy! A jakby to weszło to rezygnuje z neta. Wtedy internet do niczego potrzebny jest…

  10

  1
  Odpowiedz
 6. ale za to masz RODO xD

  2

  0
  Odpowiedz
 7. To robota jebanych zydow od masonerii i nwo. A myslales ze czyja. To tym skurwysynom sni sie od zawsze wladza nad swiatem. I metoda malych kroczkow do tego zmierzaja.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. a my zamiast ich mordować małymi krokami to czekamy na chuj wie jaki pucz…

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Jak ludzie dalej będą do władzy wybierali partie pokroju PiS, PO, PSL czy SLD, to będzie jeszcze gorzej. Za głupotę się płaci.

   3

   0
   Odpowiedz
 8. Masz zły toster. Kup lepszy.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Za człowieka ery kamienia łupanego była wolność , od tamtej pory tworzymy system , system opiera się na zniewoleniu , prędzej czy później system przejmie kontrole

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Jest o tym nawet obszerny dokument na YT.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Jest późno i ciemno, z przerażeniem przeczytałem „toster przejmie kontrole”.

   1

   0
   Odpowiedz
 10. Tor, darknet… deepweb, widzimy się tam więc jesienią.

  2

  0
  Odpowiedz