adidasy

Wkurzają mnie dzisiejsze buty sportowe a właściwie ich jakość. Większość np z firmy nike niby ze skóry naturalnej a tu ni chuja bo po godzinie w nich masz wrażenie jakbyś kurwa chodził w plastikowych butelkach. Pamiętam jak 20 lat temu brat kupił sobie obuwie sportowe niestety nie pamiętam firmy. Buty całe ze skóry naturalnej, bez żadnych sztucznych gąbek w środku, założyło się w +30 było okej, można było w nich chodzić nawet zimą i były cieplejsze od niejednych kozaków. Większość dzisiejszych z firmy nike po niespełna roku użytkowania nadają się na śmietnik.

3
2

Komentarze do "adidasy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Gdybyś był patałachem, który zna swoje miejsce, patałachu, to byś nie miał takich problemów. Albowiem po stawieniu się pod bramą naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego (z pięcioma stówami w łapie i CV w zębach, że o zaświadczeniu o aktualnych szczepieniach i odrobaczeniach Pan twój nie wspomni) i przejściu sita selekcji otrzymałbyś mało gustowne drewniane saboty, które starczyłyby ci do końca nędznego żywota twojego spędzonego na zapierdolu na taśmach naszego umiłowanego zakładu. I ze zdublowaną mocą of koz. /Mesio PS. I nawet nie myśl, patałachu, o numerach, które drzewiej robole przy pomocy tych butów wyczyniali na taśmach gdzieś we Francji czy Belgii… Albowiem Pan twój zaprawdę powiada ci: lepsze drewniaki na twych odnóżach, niż stalowy pręt o słusznym fi – z którym rywalizować mogą tylko najlepiej wyposażone czarnuchy – w dupie twojej, przesyłający randomowe elektrowstrząsy. /Mesio. PS.
  W kacapowie łapią gościa na ulicy.
  – Zostałeś zmobilizowany!
  – Z kim walczymy?
  – Z nazistami!
  – To wiem, ale przeciwko komu?

  ***** PiS i kacapów. 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 3. A co? Chcielibyście dożywotnią gwarancję ? XD

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A ja mam zwykłe buty za 50 zł i nie narzekam XD

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko wprawiona ręka i solidne walenie konia czynią cuda. Musisz poznać dotyk wprawionej ręki na kutasie. Zwalić wszystkim Polakom od morza do Tatr.Walić zimną ręką.

  0

  0
  Odpowiedz