Agencje pracy i układy w naszym kraju

Witam,niemiłosiernie wkurwia mnie złodziejstwo w naszym kraju,które się z dnia na dzień szerzy-mianowicie cały grudzień przepracowałem w pewnej firmie-po kilku dniach miałem dostać umowę(agencja) i odesłać wypełnioną-na początek wysłałem im kwestionariusz osobowy-potem dostałem umowę-nie dotyczącą kompletnie moich obowiązków-więc grzecznie napisałem że ja pracuje w innej branży i proszę o wysłanie mi właściwej umowy,jednak pani z agencji mnie zapewniała,że to jest umowa wstępna i żeby mi zapłacić za zlecenie będę musiał podpisać tą umowę jako niby umowę wstępną,problem jest w tym że na tej umowie ewidentnie jest napisane,że nie jest ona na miesiąc tylko na rok i przez rok nie będę mógł z żadną firmą podpisać umowy i połowa tych punktów to są jakieś kary w niektórych punktach nawet do 1000zł, w dodatku nie jest ona związana z moimi obowiązkami-do dnia dzisiejszego nie otrzymałem od nich ani grosza i wg. nich się to nie zmieni, dopóki nie podpisze tamtej ”umowy” 1500 zł nie chodzi piechotą a mróz nie mróz pracowałem po 10-12h cały grudzień-ponad miesiąc czekam i nic,jeszcze ostatnio zaparkowałem samochodem tak że lewe koło było może 20-30 cm na trawie i szanowni panowie ze straży miejskiej zostawili mi niespodziankę za wycieraczką-mandat za niszczenie roślinności -(wspomnę że w tamtym miejscu była zamarznięta trawa)miałem się stawić w ich biurze w ciągu 3 dni roboczych w godz 13-20 tak więc musiałem specjalnie się zwalniać z roboty,żeby jechać na drugi koniec miasta i zapłacić stówę za ten ”wielki wybryk”Nie moja wina że parkingi w promieniu kilometra są zajebane setkami samochodów a mi się śpieszy i muszę gdzieś zostawić auto. Musiałem w ciągu 3 dni lecieć z kasą do nich, a jak wypłata za grudzień ma wpłynąć na moje konto to jakoś nie ma tak szybko-czemu to kurwa nie działa w dwie strony?

72
51

Komentarze do "Agencje pracy i układy w naszym kraju"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo Tusk przyjacielu. Jebać straż miejską gardzę wami wy chuje jebane już wolałbym dawać dupy na dworcu niż zostać strażnikiem pierdolonym ścierwem jebanym,z którego nawet policja też w mordę jebana się śmieje

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Polska dziki kraj.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Trzeba być debilem by robić coś dla kogoś bez umowy, a jedynie umawiajac sie na slowo. Zlej tą firmę bo tam przyszłości nie masz, a sprawe zgłoś na policję!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Bo dla Polski jesteś śmieciem. Polska chce cię wyruchać, wydymać i zostawić (najlepiej bez grosza przy duszy). Kiedy to w końcu zrozumiecie i stąd spierdolicie (tak jak ja)?

  1

  0
  Odpowiedz
 6. ja mialem mozliwosc pracy przez agencje, ale jak zobaczylem ta smieszna umowe to powiedzialem zeby spierdalali

  0

  0
  Odpowiedz
 7. To mendy żeby za takie coś Ci mandat dać , masakra. Pomyśleć że oni tylko za takie pierdoły doją kasę z ciężko zapierniczających ludzi no to się w pale nie mieści.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. No nie działa w dwie strony bo działa tylko w jedną, a ty masz pecha bo stoisz akurat po tej niewłaściwej, którą się doi.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. niedługo wybory, jedyna szansa na zmiany to Janusz Korwin Mikke

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Witamy w dorosłości pod rzadami lewactwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @8 Już ta twoja chujoza razu pewnego była w parlamencie i publiczne pieniądze pobierał za to że inwalidów i ludzi w tragicznym położeniu życiowym nazywał nierobami i leniami śmierdzącymi

  1

  0
  Odpowiedz
 12. idź z tym do PIP a nie na chujni się żalisz ośle!

  1

  0
  Odpowiedz
 13. spoko. Nie długo dostaniesz. Po 21 dniach nastepnego miesiaca. Oczywiscie jesli zdales karte pracy w dobrym terminie :p a wiec wygladaj po 21 stycznia. Co to za tyrka ? Fabryka? Stock? Obi?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @4 Święta racja. Tylko kiedy doczekamy się normalności? Chyba już nie za naszego życia. Smutne to jest…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @1. widzę że w sprawie dawania dupy na dworcu masz wyrobione zdanie.zapewne jesteś po okresie próbnym

  0

  1
  Odpowiedz