Alkohol jest dla normalnych ludzi

No bo normalny człowiek, jak sobie popije to idzie spać i rano ma kaca, że najchętniej by się z łóżka nie podnosił. A ja? Wróciłem do domu najebany o północy i wale w kimę. Pominę już fakt, że w nocy musiałem walczyć o przetrwanie podczas deszczu meteorów, więc budzę się o 4 rano. I się zaczyna. Zapierdalam już prawie 3 godziny po całym domu. Zaczęło się niewinnie – zupka chińska – lekkostrawnie. Po jeszcze 3 zupkach, mnie na kawę naszło, ale najpierw do ogródka – nazrywałem ogórków, marchewki, siedzę na balkonie z nożem i kawą i obieram i wpierdalam warzywa o 5 rano. Po kawie jakiś objaw normalności – kackupa. Z kibla zaraz do kuchni, zapiekankę do piekarnika, bo się jeszcze toto nienażarło. Żołądek zapchałem, pora na coś dla ducha no to do neta. Czemu ja kurwa jestem taki alternatywny? Godzina 6:37, a ja już drugą kawę piję, zaliczyłem już 1,5h z 10 godzinnego ‚amazing horse’ na youtubie, energia mnie rozpiera, po całym domu zapierdalam, zamiast mieć kaca i spać. I tak zawsze mam. Nawet mamuśka się przebudziła i taki dialog:
– Chyba sobie wczoraj nabrałeś co?
– Po czym wnosisz?
– Bo nie śpisz tylko latasz z pokoju do kuchni.
Chujnia na maksa, ja wam mówię ;p

39
86

Komentarze do "Alkohol jest dla normalnych ludzi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. I co w związku z tym? Nie rozumiem jaka to chujnia z tej chujni… o_O

  0

  0
  Odpowiedz
 3. „Alternatywny”. Co za gość…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Oceniam 1/5. Wiesz co jest twoją chujnią? To, że chyba jeszcze nigdy tak na serio się nie ugrzmociłeś, i chyba nigdy jeszcze nie miałeś takiego od serca srogiego kaca. Ten stan, który masz, to stan podpicia, z którym idzie sie na disko. Uwierz mi, wypij więcej gorzałki, a będziesz spał jak niemowlę, ba… nawet nie będziesz pamiętał, kiedy zasnąłeś…

  1

  0
  Odpowiedz
 5. ja bym się cieszyła, mnie taki kac męczy że wolę nie pić wcale wódki, tylko na piwo sobie pozwalam:)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chwalisz się czy żalisz? Ja też jak miałem 17 lat to miałem lajtowe i wesołe kace zazwyczaj, a teraz umieram pół dnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Że chujowo bo chciałby iść sobie spać, ale po alkoholu ma takie fazy. Nikt nie chciałby mieć takich odchyłów.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Moi drodzy. Mam 23 lata i urywał mi się film nie raz, wiem co to melanż, nie tylko alkoholowy, ale także feta i baka i co się tylko da. Jesterm papieżem melanżu. Zdarzały mi się kace, ale zazwyczaj nawet po urwanym fimie, budzę się i nic mi nie jest. Chujnia jest z tym, że jestem nienormalny, gdybym był normalny to bym nie pomyślał, że zrozumiecie o czym piszę.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ojeju! Toż to normalnie jesteś jeszcze naprany i szwędaczek ci się uruchamia! To kłopotliwa przypadłośc.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Pijesz i nie pamiętasz później, że wpieprzałeś fetę. Rzeczywiście jesteś jebnięty.

  0

  0
  Odpowiedz