Allegrowicze którzy nie płacą po zakupie

Co to za ograniczone mamuty, które coś kupią i nie wybiorą od razu sposobu zapłaty. Czekam tydzień od kiedy taki chuj coś kupił na kasę lub chociaż pieprzoną wiadomość kiedy zapłaci a tu nic, i to nie jeden taki przypadek. Wysyłam do niego maila, że ponieważ mija 7 dni i nie ma wpłaty wystawiam przedmiot ponownie a ten cieć mi odpisuję że kurwa mu się zapomniało zapłacić. Nosz k…wa miać, nie ma słów na takich debili co nie ogarniają pewnych zasad.

51
54

Komentarze do "Allegrowicze którzy nie płacą po zakupie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Szczególnie ortograficznych i składni. Panie Że Ponieważ. Pewnie zanim tu trafiłeś pisałeś chuj przez samo h. Pozdrawiam!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Madrze gadasz… kupujesz cos plac odrazu… w sklepie tez mowia zeby im chleb odlozyli i przychodza po niego z kasa za tydzien?

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Też mnie to wkurwia, tak samo komentarzy wystawić nie potrafią a to dzięki nim wiemy z kim do czynienia mamy. Żaden chuj regulaminu nie przeczyta.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Mam podobny problem.
  wysłałem do goscia gre za pobraniem.
  Jebana poczta polska ;/
  Chce sie dowiedzieć czy już mu przyszła ta gra…
  dzwonie pisze mail,sms…
  yhym jak chuj ze mi odpisze…
  czy tak trudno jest napisac tak lub nie??

  1

  0
  Odpowiedz
 6. To najpierw wypełnij formularz zwrotu prowizji i zaznacz, ze nie zapłacił, allegro go samo ścignie i po 7 dniach wystawi ostrzeżenie, ja jednak dalej czekam, bo są czasem osoby, które zgłaszają się i po ostrzezeniu, że były np. w szpitalu i dopiero po tym wszystkim ewentualnie wystawiam jeszcze raz. Mnie natomiast wkurwiają ciągłe zmiany na allegro: skoro ja, sprzedajacy mam z tym problemy, to co dopiero kupujący. DOŚĆ ZMIAN! DOŚĆ ZMIAN!! DOŚĆ ZMIAN!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Pamietaj o zapłaceniu podatku od sprzedaży!!! Bo doniosę.

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Święta racja, Chujowiczu! Więcej kupuję, niż sprzedaję, ale jak już coś puszczam na alledrogo to muszę czekać dwa tygodnie na kasę. Wygrałeś aukcję? Kupiłeś przedmiot? Zrób, kurwa przelew przez internet albo leć do banku… Przynajmniej skontaktuj się ze sprzedającym…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. O żesz kurwa jak mnie wkurwiaja takie przychlasty jak @1@, które czytają teksty tylko dlatego, ponieważ, gdyż, że, iż szukają tylko czegoś, żeby się przyjebać. Co to jest: chujnia.pl, czy ortografiaiskladnia.org.gov.com.pl???

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Kurwa, człowieku, myślisz, że klient żyje twoją aukcją? Ja prowadzę różne interesy, robię 50 rzeczy naraz na kompie. Czasem się coś w międzyczasie kupi i później o tym zapomni. W twoim interesie leży, żeby to sfinalizować.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @9 Tak, bo pierdolony klient jest zawsze panem a sprzedawca musi się płaszczyć żeby jaśnie pan łaskawie kupił … z takim przekonaniem mam nadzieję że znajdziesz się po drugiej stronie i zobaczysz jak to jest …

  0

  0
  Odpowiedz