Antyojciec

Bez komentarza wy pojebane złoźliwe trolle internetowe.

4
4

Komentarze do "Antyojciec"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Złośliwe a nie złoźliwe (anty)jebańcu.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Serio?

   -jebańcu = normalny człowieku, dzięki dzięki dzięki wiem to !!!

   1

   0
   Odpowiedz
 3. To dlatego, że nie chciałeś być skurwysynem tak jak ci mówiłem 2 miechy temu. Teraz będziesz cierpiał jak pipka z traumą bo nie chcesz walić teścia w dupe i matke po ryju.
  -Testo

  1

  2
  Odpowiedz
 4. Ile jeszcze tych wpisów o antymatce i antyojcu? Zajmij się dziecko lekcjami albo staw się na tyrę do prezesa Euromebel (tak, przyjmuje małoletnich gamoni) na pomagiera Mietka przy oklejaniu taśmą spróchniałych desek i operatora szczotki oraz szufelki.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Aż oddadzą mi komputer!!!

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Tu admin chujni wraz moderatorem: Ostrzeżenie – jeszcze jeden wpis o anty, i namierzamy twoje IP oraz wysyłamy tam Stara 244 z Łódzkiego Wydziału Fabrycznego, którego wywrotka pełna jest wygłodniałych krokodyli.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. A proszę bardzo!
   Właśnie kurwa o to mi chodzi, chcę sprawdzić czy mnie namierzycie hahaha.
   Ja was mogę namierzyć, ale mi się nie chce.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Za darmo przywieziesz mi Gustava?!
   To zapraszam kurwa jak najszybciej,
   ponieważ będę kosił na biletach do cyrku grube siano.

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Miałem nic nie pisać, ale jestem pod tak ogromnym wrażeniem Twojego debilizmu, że zmieniłem zdanie. Zamiast srać tu rzadkim gównem rozwiąż ćwoku bolesny, zagadkę matematyczną, która się do Ciebie odnosi i o którą sam się prosiłeś. Niech będzie, że Twoi rodzice to antyojciec i antymatka. Anty to minus (-). Co wyjdzie jeśli dodasz do siebie dwie liczby ujemne? Sam widzisz, że antysyn albo antycórka. Tak mówi matematyka. Masz więc jakiś defekt, jak każdy na tym świecie. Przestań zatem obrażać innych i prowokować ich durnymi wpisami. Chyba, że to dla Ciebie, kretynie, forma terapii. Jeśli tak, to próbuj. Na pewno się wyleczysz. Chorzy ludzie chodzą na terapię do psychiatrów, ale Ty wiesz lepiej, że pisanie na chujni Cię wyleczy. Gratuluję odwagi, a w zasadzie antyodwagi. To już coś, czyli antycoś = nic. Sam widzisz, że lepiej się dobrze wysrać.

  0

  2
  Odpowiedz
  1. – + – = +
   Zanim się wypowiesz to się kurwa lepiej nie wypowiadaj, bo się tylko ośmieszasz.
   Jakbym napisał antyantyrodzic = rodzic.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. twój wpis ma tyle błędów logicznych, że już więcej nie napiszę, bo sam kurwa zgłupieje do twojego poziomu

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Wybierdalaj, zam jezdeź „złoźliwy”.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Bez komentarza i poniżej krytyki to są twoje wpisy. Staw się do Prezesa Euromebel jako pomagier Ziutka przy oklejaniu spróchniałych desek taśmą oraz po godzinach jako konserwator powierzchni płaskich.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Tak, przynajmniej kasa będzie.

   1

   0
   Odpowiedz
 9. Pan twój raczy ci powiedzieć: pisz dalej swoje wysrywy, pierdol prezesa Euro Mebel, pij kawę z dodatkiem aromatycznej śmietanki .
  Kradnij krokodyle.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Żaden, kurwa wpis NIE mówi na temat: o Antyojcu! Czy chociaż jeden zwas napisał na temat? nie, kurwa! Tylko jedna, Madzia powiedziala Ojcu: Władek!
  ty dajesz chuja dzieciom do zabawy….Niby tak dosłownie, ale to przenośnia! to Władek odpowiada: A CO!? miałem im dać brzytwę do zabawy?? Wnuk

  0

  0
  Odpowiedz